CA919616A - Process for treating the surface of a stretched film - Google Patents
Process for treating the surface of a stretched film
Info
Publication number
CA919616A
CA919616A CA053321A CA53321A CA919616A CA 919616 A CA919616 A CA 919616A CA 053321 A CA053321 A CA 053321A CA 53321 A CA53321 A CA 53321A CA 919616 A CA919616 A CA 919616A