Process for providing cellulose fibre material with a flame-proof finish fast to washing
Info
Publication number
CA919524A
CA919524A CA085354A CA85354A CA919524A CA 919524 A CA919524 A CA 919524A CA 085354 A CA085354 A CA 085354A CA 85354 A CA85354 A CA 85354A CA 919524 A CA919524 A CA 919524A