CA919181A - Antimicrobially active compounds - Google Patents
Antimicrobially active compounds
Info
Publication number
CA919181A
CA919181A CA087898A CA87898A CA919181A CA 919181 A CA919181 A CA 919181A CA 087898 A CA087898 A CA 087898A CA 87898 A CA87898 A CA 87898A CA 919181 A CA919181 A CA 919181A