UA94094U - Багатофункціональна ємність - Google Patents

Багатофункціональна ємність Download PDF

Info

Publication number
UA94094U
UA94094U UAU201405777U UAU201405777U UA94094U UA 94094 U UA94094 U UA 94094U UA U201405777 U UAU201405777 U UA U201405777U UA U201405777 U UAU201405777 U UA U201405777U UA 94094 U UA94094 U UA 94094U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
recess
container
additional
additional capacity
fixing elements
Prior art date
Application number
UAU201405777U
Other languages
English (en)
Inventor
Михаіл Відєв Інджов
Original Assignee
Михаіл Відєв Інджов
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Михаіл Відєв Інджов filed Critical Михаіл Відєв Інджов
Priority to UAU201405777U priority Critical patent/UA94094U/uk
Publication of UA94094U publication Critical patent/UA94094U/uk

Links

Landscapes

  • Stackable Containers (AREA)

Abstract

Багатофункціональна ємність містить корпус, верхня частина якого обладнана кришкою, а в стінках корпусу виконано принаймні одне поглиблення для розміщення об'єкта функціонального призначення. На одній з торцевих поверхонь поглиблення розташований фіксуючий елемент у вигляді виступу. Як об'єкт функціонального призначення використовують додаткову ємність, в якій принаймні на одній з торцевих поверхонь розташований відповідний фіксуючий елемент у вигляді поглиблення. Конфігурація поверхні фіксуючих елементів поглиблення та додаткової ємності відповідають одна одній таким чином, що виступи однієї поверхні входять в поглиблення іншої, утворюючи з'єднувальний вузол.

Description

Корисна модель належить до упаковки, а саме до ємностей для зберігання, транспортування та представлення для продажу хімічних рідких речовин, зокрема побутової хімії.
В теперішній час набуло поширення використання ємностей, які мають складові частини, що містять різні речовини супутнього призначення, що забезпечує багатофункціональність таких ємностей, а також дозволяє прорекламувати супутній продукт, що прикріплюється до основного, або привернути увагу споживача наявністю додаткового продукту.
Відома складова багатофункціональна ємність (1), що складається з двох і більше незалежних складових частин, з'єднаних між собою, причому верхня ємність виконана у вигляді пляшки, а нижні - у формі банок з кришками, причому складові частини з'єднані між собою за допомогою клею, а конфігурації поверхонь, що склеюються, відповідають одна одній таким чином, що виступи однієї входять в поглиблення іншої. Дана конструкція дозволяє зберігати одночасно кілька різних речовин.
Однак недоліками даного технічного рішення є: - низька якість скріплення складових частин після багаторазового використання, тому що клей, за допомогою якого скріплені складові частини ємності висихає; - незручність використання, оскільки використання клею для скріплення складових частин ускладнює їх відділення одну від другої; - незручність використання, що обумовлено взаємним розташуванням складових частин ємності одна під другою; - обмеження сфери застосування, що також обумовлено розташуванням складових частин, тому що така конструкція передбачає використання ємностей тільки порівняно невеликого розміру.
Відома складова багатофункціональна ємність (21), що складається з корпусу з горловиною, при цьому корпус виконаний з незалежних складових частин, які з'єднані за допомогою защіпного механізму, причому на нижній поверхні кожної складової частини корпусу є поглиблення, з якими має можливість взаємодії круговий виступ, виконаний на складовій частини корпусу, що приєднується. Така конструкція дозволяє зберігати різні речовини в різних складових частинах і вільно відокремлювати ці складові частини для використання.
Недоліками даного технічного рішення є: - незручність використання, що обумовлено взаємним розташуванням складових частин ємності одна під одною; - крім того, таке розташування складових частин обмежує область застосування, тому що така конструкція передбачає використання ємностей тільки порівняно невеликого розміру.
Найбільш близьким, до технічного рішення, що заявляється, є багатофункціональна ємність
ІЗЇ, що складається з корпусу, який має верхню, нижню частину і основу, при цьому верхня частина оснащена пробкою або ковпачком, або кришкою, крім того, в стінках корпусу виконано принаймні одне поглиблення, яке має такі розміри і форму, що дозволяють розміщувати у поглибленні об'єкти функціонального призначення, причому поглиблення оснащено засобом для закривання, як такий засіб використовується етикетка. Дана конструкція дозволяє зберігати одночасно кілька різних продуктів. Крім того, дане технічне рішення дозволяє прорекламувати супутній продукт, що прикріплюється до основного або привернути увагу споживача наявністю додаткового продукту.
Недоліком даного технічного рішення є ненадійне закріплення об'єкта функціонального призначення, неможливість багаторазового відділення-закріплення об'єкта функціонального призначення в ємності і недостатня зручність використання ємності. Крім того, засіб для закривання перешкоджає можливості огляду об'єкта функціонального призначення потенційним споживачем повністю або частково.
В основу корисної моделі поставлена задача створення такої багатофункціональної ємності, в якій шляхом удосконалення конструкції досягається підвищення зручності використання ємності й надійності закріплення її складових частин, а також розширення функціональних можливостей і підвищення зацікавленості потенційного споживача.
Поставлена задача вирішується тим, що у відомій багатофункціональній ємності, що складається з корпусу, верхня частина якого оснащена кришкою, а в стінках корпусу виконано принаймні одне поглиблення для розміщення об'єкта функціонального призначення, згідно з корисною моделлю, принаймні на одній з торцевих поверхонь поглиблення, розташований фіксуючий елемент у вигляді виступу, а як об'єкт функціонального призначення використовують додаткову ємність, у якій принаймні на одній з торцевих поверхонь розташований відповідний фіксуючий елемент у вигляді поглиблення, причому конфігурація поверхні фіксуючих елементів 60 поглиблення та додаткової ємності відповідають одна одній таким чином, що виступи однієї поверхні входять в поглиблення іншої, утворюючи з'єднувальний вузол, що забезпечує фіксацію додаткової ємності в поглибленні.
Крім того, фіксуючі елементи з'єднувального вузла мають сферичну або конусну форму, або форму паралелепіпеда.
Крім того, додаткова ємність має циліндричну форму або форму паралелепіпеда вертикальної орієнтації.
Доцільно, коли поглиблення в корпусі має вертикальну орієнтацію.
Переважно, коли бокова поверхня поглиблення забезпечена виїмками для зручності вилучення додаткової ємності.
Крім того, корпус має ручку-тримач, виконану у вигляді наскрізного отвору в корпусі.
Завдяки наявності додаткової ємності забезпечується можливість зберігання в складових частинах ємності декількох різних речовин і дозволяє підвищити зацікавленість потенційного споживача можливістю отримання додаткового продукту.
Завдяки вищенаведеній конструкції з'єднувального вузла, що забезпечує фіксацію додаткової ємності в поглибленні, досягається надійне закріплення цієї ємності без використання додаткових елементів фіксації, зручність при її вилученні, можливість багаторазового відділення - закріплення додаткової ємності, а також забезпечується можливість повного огляду об'єкта функціонального призначення і використовується додаткова ємність, потенційним споживачем.
Наявність виїмок в бічній поверхні поглиблення підвищує зручність вилучення додаткової ємності з поглиблення основної ємності.
Завдяки тому, що корпус має ручку-тримач, виконану у вигляді наскрізного отвору в корпусі, габарити ручки практично не виступають за габарити корпуса, що підвищує зручність при транспортуванні, також забезпечується зручність використання ємності.
Таким чином, дане технічне рішення дозволяє отримати багатофункціональну ємність, яка забезпечує підвищення зручності використання ємності і надійність закріплення її складових частин без використання додадкових фіксуючих елементів, а також розширює функціональні можливості і підвищує зацікавленість потенційного споживача.
Суть корисної моделі пояснюється на кресленнях, де представлені:
Зо на фіг. 1 - вид багатофункціональної ємності спереду без додаткової ємності; на фіг. 2 - вид багатофункціональної ємності збоку з додатковою ємністю; на фіг. З - вид багатофункціональної ємності збоку з додатковими ємностями; на фіг. 4 - вид з'єднувального вузла торцевих поверхонь поглиблення та додаткової ємності з фіксуючими елементами у формі сфери; на фіг. 5 - вид з'єднувального вузла торцевих поверхонь поглиблення та додаткової ємності з фіксуючими елементами у формі конуса; на фіг. 6 - вид з'єднувального вузла торцевих поверхонь поглиблення та додаткової ємності з фіксуючими елементами у формі паралелепіпеда.
Багатофункціональна ємність (фіг. 1) містить корпус 1 з кришкою 2 у верхній частині і ручкою-тримачем 3, виконаною у вигляді наскрізного отвору в корпусі і розташованою в бічній його частині. У стінках корпусу виконано принаймні одне поглиблення 4, наприклад, вертикальної орієнтації для розміщення об'єкта функціонального призначення, наприклад, додаткової ємності 5 (фіг. 2, 3), що має циліндричну форму або форму паралелепіпеда вертикальної орієнтації. Принаймні на одній з торцевих поверхонь поглиблення 4 розташований фіксуючий елемент у вигляді виступу б, а на одній з торцевих поверхонь ємності 5 розташований відповідний фіксуючий елемент у вигляді поглиблення 7. При цьому конфігурація поверхні фіксуючих елементів б і 7 поглиблення 4 і додаткової ємності 6 відповідають одна одній таким чином, що виступи однієї поверхні входять в поглиблення іншої, утворюючи з'єднувальний вузол, що забезпечує фіксацію додаткової ємності 5 у поглибленні 4. Крім того, фіксуючі елементи 6 і 7 з'єднувального вузла (фіг. 4, 5, 6) відповідно можуть мати сферичну або конусну форму, або форму паралелепіпеда. На бічній поверхні поглиблення 4 розташовані виїмки 8, які забезпечують зручність вилучення додаткової ємності 5 з корпусу 1 (фіг. 1).
Багатофункціональна ємність (фіг. 1) виконана у вигляді корпусу 1 з кришкою 2 у верхній частині корпусу і ручкою-тримачем З в бічній його частині, яку виконують у вигляді наскрізного отвору в корпусі таким чином, щоб ручка-тримач практично не виходила за габаритні розміри корпусу. В одній зі стінок корпусу виконують одне або більше поглиблень 4 вертикальної орієнтації, в якому може бути розміщена одна або більше додаткова ємність 5 (фіг. 2). При цьому додаткова ємність може бути виконана циліндричної форми або у формі паралелепіпеда вертикальної орієнтації, або іншої форми, при цьому поверхня додаткової ємності виконана такою, що щільно прилягає до дальньої стінки поглиблення 4 корпусу і не виступає за габарити корпусу.
Принаймні на одній з торцевих поверхонь поглиблення 4 виконують фіксуючий елемент у вигляді виступу 6 (фіг. 4, 5, 6), а на одній з торцевих поверхонь ємності 5 виконують відповідний фіксуючий елемент у вигляді поглиблення 7 (фіг. 4, 5, 6). При цьому конфігурація поверхні фіксуючих елементів 6 і 7 поглиблення 4 і додаткової ємності 5 відповідають одна одній таким чином, що виступи однієї поверхні входять в поглиблення іншої утворюючи з'єднувальний вузол, що забезпечує фіксацію додаткової ємності 5 у поглибленні 4.
Фіксуючі елементи можуть бути виконані різної форми, наприклад сферичної або конусної, або у формі паралелепіпеда. Завдяки такій конструкції додаткова ємність при розміщенні її в поглибленні надійно фіксується і не вимагає додаткових фіксуючих елементів. При цьому забезпечується можливість легкого вилучення додаткової ємності і зворотної її фіксації в поглибленні при необхідності необмежену кількість разів. Для зручності вилучення додаткової ємності, на бічній поверхні поглиблення виконують виїмки 8 (фіг.1, 2, 3).
Складові частини ємності виготовляють з промислового пластика методом екструзійно- видувного формування. За допомогою екструдера формується заготівка у вигляді трубки (рукава), яка потім надходить у форму, де і відбувається власне процес формування виробу за рахунок створення всередині заготовки підвищеного тиску повітря. Потім проводять охолодження виробу і його видалення з форми. Після проводять остаточну обробку готового виробу для видалення надлишкового матеріалу. У готову багатофункціональну ємність заливають рідину А, а в додаткову ємність - рідину В, супутнього призначення. Наприклад, в основну ємність заливають засіб для пом'якшення білизни після прання, а в додаткову - плямовивідник для білизни.
Суть корисної моделі пояснюється конкретними прикладами виконання.
Приклад 1.
Багатофункціональна ємність (фіг. 1) має корпус 1 з кришкою 2 у верхній частині і ручкою- тримачем 3, виконаною у вигляді наскрізного отвору в корпусі і розташованою в бічній його частині. У стінках корпусу виконано одне поглиблення 4 вертикальної орієнтації, в якому розміщена додаткова ємність 5 (фіг. 2) циліндричної форми вертикальної орієнтації. На нижній
Зо торцевій поверхні поглиблення 4 розташований фіксуючий елемент у вигляді виступу 6, що має сферичну форму (фіг. 4), а на нижній торцевій поверхні ємності 5 розташований відповідний фіксуючий елемент у вигляді поглиблення 7 (фіг. 4), який також має сферичну форму. При цьому конфігурація поверхні фіксуючих елементів 6 і 7 поглиблення 4 і додаткової ємності 5 відповідають одна одній таким чином, що виступ однієї поверхні входить у поглиблення іншої, утворюючи з'єднувальний вузол, що забезпечує фіксацію додаткової ємності 5 у поглибленні 4.
Завдяки такій конструкції додаткова ємність при розміщенні її в поглибленні надійно фіксується і не вимагає додаткових фіксуючих елементів. На бічній поверхні поглиблення 4 розташовані дві виїмки 8, які забезпечують зручність вилучення додаткової ємності 5 з корпусу 1 (фіг. 1).
Приклад 2.
Багатофункціональна ємність (фіг. 1) має корпус 1 з кришкою 2 у верхній частині і ручкою- тримачем 3, виконаною у вигляді наскрізного отвору в корпусі і розташованою в бічній його частині. У стінках корпусу виконано, одне поглиблення 4 вертикальної орієнтації. У поглибленні розміщена додаткова ємність 5 (фіг. 2), циліндричної форми вертикальної орієнтації. На торцевих поверхнях поглиблення 4 розташовані фіксуючі елементи у вигляді виступів 6 (фіг. 4), що мають сферичну форму, а на торцевих поверхнях ємності 5 розташовані відповідні фіксуючі елементи у вигляді поглиблень 7 (фіг. 4), що також мають сферичну форму. При цьому конфігурація поверхні фіксуючих елементів б і 7 поглиблення 4 і додаткової ємності 5 відповідають одна одній таким чином, що виступи однієї поверхні входять в поглиблення іншої, утворюючи з'єднувальний вузол, що забезпечує фіксацію додаткової ємності 5 у поглибленні 4.
На бічній поверхні поглиблення 4 розташовані дві виїмки 8, які забезпечують зручність вилучення додаткової ємності 5 з корпусу 1 (фіг. 1).
Приклад 3.
Багатофункціональна ємність (фіг. 1) має корпус 1 з кришкою 2 у верхній частині і ручкою- тримачем 3, виконаною у вигляді наскрізного отвору в корпусі і розташованою в бічній його частині. У стінках корпусу виконано, одне поглиблення 4 вертикальної орієнтації. У поглибленні розміщена додаткова ємність 5 (фіг. 2), циліндричної форми вертикальної орієнтації. На торцевих поверхнях поглиблення 4 розташовані фіксуючі елементи у вигляді виступів 6, які мають конусну форму (фіг. 5), а на торцевих поверхнях ємності 5 розташовані відповідні фіксуючі елементи у вигляді поглиблень 7, які також мають конусну форму (фіг. 5). При цьому бо конфігурація поверхні фіксуючих елементів б і 7 поглиблення 4 і додаткової ємності 5 відповідають одна одній таким чином, що виступи однієї поверхні входять в поглиблення другої, утворюючи з'єднувальний вузол, що забезпечує фіксацію додаткової ємності 5 у поглибленні 4.
На бічній поверхні поглиблення 4 розташовані дві виїмки 8, які забезпечують зручність вилучення додаткової ємності 5 з корпусу 1 (фіг. 1).
Приклад 4.
Багатофункціональна ємність (фіг. 1) має корпус 1 з кришкою 2 у верхній частині і ручкою- тримачем 3, виконаною у вигляді наскрізного отвору в корпусі і розташованою в бічній його частині. У стінках корпусу виконано, одне поглиблення 4 вертикальної орієнтації. У поглибленні розміщена додаткова ємність 5 (фіг. 2), циліндричної форми вертикальної орієнтації. На торцевих поверхнях поглиблення 4 розташовані фіксуючі елементи у вигляді виступів б, що мають форму паралелепіпеда (фіг. 6), а на торцевих поверхнях ємності 5 розташовані відповідні фіксуючі елементи у вигляді поглиблень 8, які також мають форму паралелепіпеда (фіг. 6). При цьому конфігурація поверхні фіксуючих елементів 6 і 7 поглиблення 4 і додаткової ємності 5 відповідають одна одній таким чином, що виступи однієї поверхні входять в поглиблення іншої, утворюючи з'єднувальний вузол, що забезпечує фіксацію додаткової ємності 5 у поглибленні 4. На бічній поверхні поглиблення 4 розташовані дві виїмки 8, які забезпечують зручність вилучення додаткової ємності 5 з корпусу 1 (фіг. 1).
Приклад 5.
Багатофункціональна ємність (фіг. 1) має корпус 1 з кришкою 2 у верхній частині і ручкою- тримачем 3, виконаною у вигляді наскрізного отвору в корпусі і розташованою в бічній його частині. У стінках корпусу виконано одне поглиблення 4 вертикальної орієнтації. У поглибленні розміщена додаткова ємність 5 (фіг. 2), яка має форму паралелепіпеда вертикальної орієнтації (не показано). На торцевих поверхнях поглиблення 4 розташовані фіксуючі елементи у вигляді виступів б, що мають сферичну форму (фіг. 4), а на торцевих поверхнях ємності 5 розташовані відповідні фіксуючі елементи у вигляді поглиблень 7, які також мають сферичну форму (фіг. 4).
Приклад 6.
Багатофункціональна ємність (фіг. 1) має корпус 1 з кришкою 2 у верхній частині і ручкою- тримачем 3, виконаною у вигляді наскрізного отвору в корпусі і розташованою в бічній його частині. У стінках корпусу виконано одне поглиблення 4 вертикальної орієнтації. У поглибленні
Зо розміщена додаткова ємність 5 (фіг. 2), яка має форму паралелепіпеда вертикальної орієнтації (не показано). На торцевих поверхнях поглиблення 4 розташовані фіксуючі елементи у вигляді виступів б, які мають конусну форму (фіг. 5), а на торцевих поверхнях ємності 5 розташовані відповідні фіксуючі елементи у вигляді поглиблень 7, що також мають конусну форму (фіг. 5).
При цьому конфігурація поверхні фіксуючих елементів 6 і 7 поглиблення 4 і додаткової ємності 5 відповідають одна одній таким чином, що виступи однієї поверхні входять в поглиблення іншої, утворюючи з'єднувальний вузол, що забезпечує фіксацію додаткової ємності 5 у поглибленні 4.
На бічній поверхні поглиблення 4 розташовані виїмки 8, що забезпечують зручність вилучення додаткової ємності 5 з корпусу 1 (фіг. 1).
Приклад 7.
Багатофункціональна ємність (фіг. 1) має корпус 1 з кришкою 2 у верхній частині і ручкою- тримачем 3, виконаною у вигляді наскрізного отвору в корпусі і розташованою в бічній його частині. У стінках корпусу виконано одне поглиблення 4 вертикальної орієнтації. У поглибленні розміщена додаткова ємність 5 (фіг. 2), яка має форму паралелепіпеда вертикальної орієнтації (не показано). На торцевих поверхнях поглиблення 4 розташовані фіксуючі елементи у вигляді виступів б, що мають форму паралелепіпеда (фіг. 6), а на торцевих поверхнях ємності 5 розташовані відповідні фіксуючі елементи у вигляді поглиблень 7, що також мають форму паралелепіпеда (фіг. б). При цьому конфігурація поверхні фіксуючих елементів б і 7 поглиблення 4 і додаткової ємності 5 відповідають одна одній таким чином, що виступи однієї поверхні входять в поглиблення іншої, утворюючи з'єднувальний вузол, який забезпечує фіксацію додаткової ємності 5 у поглибленні 4. На бічній поверхні поглиблення 4 розташовані виїмки 8, що забезпечують зручність вилучення додаткової ємності 5 з корпусу 1 (фіг. 1).
Приклад 8.
Багатофункціональна ємність (фіг. 1) має корпус 1 з кришкою 2 у верхній частині і ручкою- тримачем 3, виконаною у вигляді наскрізного отвору в корпусі і розташованою в бічній його частині. У стінках корпусу виконано два поглиблення 4 вертикальної орієнтації. У кожному поглибленні розміщено по одній додатковій ємності 5 (фіг. 3), циліндричної форми вертикальної орієнтації. На торцевих поверхнях поглиблень 4 розташовані фіксуючі елементи у вигляді виступів б (фіг. 4), що мають сферичну форму, а на торцевих поверхнях ємностей 5 розташовані відповідні фіксуючі елементи у вигляді поглиблень 7 (фіг. 4), що також мають бо сферичну форму. При цьому конфігурація поверхні фіксуючих елементів 6 і 7 поглиблень 4 і додаткових ємностей 5 відповідають одна одній таким чином, що виступи однієї поверхні входять в поглиблення іншої, утворюючи з'єднувальний вузол, що забезпечує фіксацію додаткових ємностей 5 в поглибленнях 4. На бічних поверхнях поглиблень 4 розташовані по дві виїмки 8, які забезпечують зручність вилучення додаткових ємностей 5 з корпусу 1 (фіг. 3).
Вищенаведені приклади характеризують здійснення даного технічного рішення та носять ілюстративний характер і не обмежують інші варіанти виконання.
Таким чином, корисна модель дозволяє підвищити зручність використання багатофункціональної ємності, підвищити надійність закріплення складових частин ємності, розширити функціональні можливості ємності, а також дозволяє підвищити зацікавленість потенційного споживача можливістю отримання додаткового продукту.
Джерела інформації: 1. Патент України на корисну модель Мо 5403 МПК" В6501/04, опубл. 15.03.2005, бюл. Мо 3. 2. Патент України на винахід Мо 50363 МПКУ В6601/04, опубл. 15.10.2002, бюл. Мо 10. 3. Патент України на корисну модель Мо 4536 МПК" В6501/02, опубл. 17.01.2005, бюл. Мо 1.

Claims (6)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Багатофункціональна ємність, що містить корпус, верхня частина якого оснащена кришкою, а в стінках корпусу виконано принаймні одне поглиблення з можливістю розміщення об'єкта 20 функціонального призначення, яка відрізняється тим, що принаймні на одній з торцевих поверхонь поглиблення розташований фіксуючий елемент у вигляді виступу, а як об'єкт функціонального призначення використовують додаткову ємність, в якій принаймні на одній з торцевих поверхонь розташований відповідний фіксуючий елемент у вигляді поглиблення, причому конфігурація поверхні фіксуючих елементів поглиблення та додаткової ємності 25 відповідають одна одній таким чином, що виступи однієї поверхні входять в поглиблення іншої, утворюючи з'єднувальний вузол, що забезпечує фіксацію додаткової ємності в поглибленні.
2. Ємність за п. 1, яка відрізняється тим, що фіксуючі елементи з'єднувального вузла мають сферичну або конусну форму, або форму паралелепіпеда.
3. Ємність за п. 1, яка відрізняється тим, що додаткова ємність має циліндричну форму або Зо форму паралелепіпеда вертикальної орієнтації.
4. Ємність за п. 1, яка відрізняється тим, що поглиблення в корпусі має вертикальну орієнтацію.
5. Ємність за п. 1, яка відрізняється тим, що на бічній поверхні поглиблення розташовані виїмки. 35
6. Ємність за п. 1, яка відрізняється тим, що корпус має ручку-тримач, виконану у вигляді наскрізного отвору в корпусі.
UAU201405777U 2014-05-28 2014-05-28 Багатофункціональна ємність UA94094U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201405777U UA94094U (uk) 2014-05-28 2014-05-28 Багатофункціональна ємність

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201405777U UA94094U (uk) 2014-05-28 2014-05-28 Багатофункціональна ємність

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA94094U true UA94094U (uk) 2014-10-27

Family

ID=56285465

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU201405777U UA94094U (uk) 2014-05-28 2014-05-28 Багатофункціональна ємність

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA94094U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US20140061236A1 (en) Laundry Kaddy
WO2016202466A3 (en) Connecting and container system
SG11201807984YA (en) Pallet container
CL2016000913S1 (es) Envase de medicamentos o lo similar configurado por una caja paralelepipedica de base rectangular y paredes laterales rectangulares, de escasa altura; que presenta una tapa superior en posicion cerrada y envases de medicamentos dispuestos de forma horizontal en el interior del envase; en la cara superior del envase se observa una sustraccion rectangular regular ubicada en la mitad superior hacia la derecha.
UA94094U (uk) Багатофункціональна ємність
WO2016164234A3 (en) Containers having one or more sloped inner regions for providing an improved ability for dispensing liquids
RU2010154137A (ru) Емкость, в частности бутылка, с элементом распознавания для ориентировки
KR101949516B1 (ko) 반찬국물의 유입을 방지하도록 구획판이 구비되는 스테인레스 도시락 용기
CN102491000B (zh) 压缩毛巾盒
KR20160002275U (ko) 와인병 수납겸용 의약품 포장상자
KR101520822B1 (ko) 음료용기 포장용 상자
JP3232095U (ja) 空容器ホルダー
CN202368955U (zh) 压缩毛巾盒
JP3145911U (ja) ポリ容器用途の多用化
RU133102U1 (ru) Упаковочная коробка для штучных изделий
JP2015155320A5 (ja) 飲料水容器及びおしぼり付飲料水
CA2799850C (en) Packaging assembly
KR20170021126A (ko) 남김없이 사용이 가능한 화장품 용기
JP1766914S (ja) 飲料容器の蓋
KR20150001216U (ko) 담금주의 내용물을 담을 수 있는 공간을 형성시킨 뚜껑 포켓
KR20170106786A (ko) 직립 진열이 용이한 일회용 화장품 용기
JP2015134005A (ja) 容器等の水切りスタンド
KR20090011605U (ko) 이중 구조의 용기 뚜껑
JP2008230696A (ja) 携帯用使い捨て小袋及び小袋立て
TWM555325U (zh) 具內部展示空間之飲料容器