UA80958C2 - Method for receiving by a mobile terminal of mbms service, method for transmitting mbms service to a mobile terminal, a mobile terminal for receiving mbms service and universal mobile telecommunication system for introdusing mbms service - Google Patents

Method for receiving by a mobile terminal of mbms service, method for transmitting mbms service to a mobile terminal, a mobile terminal for receiving mbms service and universal mobile telecommunication system for introdusing mbms service Download PDF

Info

Publication number
UA80958C2
UA80958C2 UA20040604830A UA20040604830A UA80958C2 UA 80958 C2 UA80958 C2 UA 80958C2 UA 20040604830 A UA20040604830 A UA 20040604830A UA 20040604830 A UA20040604830 A UA 20040604830A UA 80958 C2 UA80958 C2 UA 80958C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
information
point
channel
service
mvm5
Prior art date
Application number
UA20040604830A
Other languages
English (en)
Inventor
Jong-Dae Lee
Seung-Jung Jee
So-Jong Lee
Original Assignee
Lg Electronics Inc
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Lg Electronics Inc filed Critical Lg Electronics Inc
Publication of UA80958C2 publication Critical patent/UA80958C2/uk

Links

Classifications

    • HELECTRICITY
    • H04ELECTRIC COMMUNICATION TECHNIQUE
    • H04BTRANSMISSION
    • H04B7/00Radio transmission systems, i.e. using radiation field
    • H04B7/24Radio transmission systems, i.e. using radiation field for communication between two or more posts
    • H04B7/26Radio transmission systems, i.e. using radiation field for communication between two or more posts at least one of which is mobile
    • HELECTRICITY
    • H04ELECTRIC COMMUNICATION TECHNIQUE
    • H04WWIRELESS COMMUNICATION NETWORKS
    • H04W72/00Local resource management
    • H04W72/30Resource management for broadcast services
    • HELECTRICITY
    • H04ELECTRIC COMMUNICATION TECHNIQUE
    • H04WWIRELESS COMMUNICATION NETWORKS
    • H04W76/00Connection management
    • H04W76/10Connection setup

Description

Опис винаходу
Даний винахід загалом відноситься до мультимедійного 2 циркулярного/багатоадресного сервісу (МВМ5) універсальної мобільної телекомунікаційної системи (УМТС або ОМТ5) та більш точно, до способу передачі керуючого сигналу для передачі МВМ5 даних.
Універсальна мобільна телекомунікаційна система (УМТС або ОМТ5) є системою мобільного зв'язку третього покоління, яка розвинута на базі стандарту, відомого як Глобальна система мобільного зв'язку (ЗМ). Це європейський стандарт, метою існування якого є забезпечення поліпшеного мобільного зв'язку на основі базової 70 мережі ЗМ та технології широкосмугового багатостанційного доступу з кодовим розподіленням каналів (МУ-СОМА).
Фіг.1 відображає мережну структуру загальної УМТС.
Як показано на Фіг.1, УМТС попередньо розподіляється на термінал, ОТКАМ та базову мережу.
ИТКАМ включає одну або більше радіомережних підсистем (КМ5). Кожна КМЗ включає КМС та один або 12 більше Вузлів В, що керуються завдяки КМС.
Вузли В, що керуються завдяки КМС, отримують інформацію, надіслану фізичним рівнем терміналу (тобто мобільною станцією, обладнанням користувача та/або абонентським модулем /пристроєм/) через канал зв'язку о лінії вверх", та передають дані до цього терміналу через лінію вниз". Вузли В, таким чином, працюють як місця доступу ОТКАМ для терміналу.
Ці КМС виконують функції, що включають розподіл та управління радіоресурсами та працюють як пункти доступу відносно базової мережі.
Головною функцією ЮТКАМ є створення та підтримання у працездатному стані односпрямованого каналу радіозв'язку (КАВ) для з'єднання виклику між терміналом та базовою мережею. Базова мережа використовує вимоги до якості та класу послуг передачі даних, що надаються (005) наскрізного маршруту до КАВ, та с відповідно, ОТЕАМ може задовольнити вимоги Оо5 наскрізного маршруту завдяки створенню та підтриманнюу (3 працездатному стані цього КАВ.
Послуга КАВ розділяється на послугу односпрямованого каналу їй та послугу односпрямованого радіоканалу нижчої концепції. Послуга односпрямованого каналу їй має справу з надійною передачею даних користувача між межовими вузлами ШТКАМ та базовою мережею, в той час як послуга односпрямованого радіоканалу має со справу з надійною передачею даних користувача між терміналом та ШТКАМ. ю
Фіг2 відображає радіопротокол між терміналом та ОТКАМ на базі стандартів бездротового мережного доступу ЗОРР. о
Відповідно до Фіг.2 цей радіопротокол вертикально сформований з фізичного рівня, рівня каналу передачі Га») даних та мережного рівня, та горизонтально з матриці користувача для передачі інформаційних даних та матриці
Зо контролю для передачі контрольного сигналу. Матриця користувача - це область, до якої передається со інформація про абонентське навантаження, наприклад, голос або ідентифікаційний пакет даних про місцезнаходження користувача, а контрольна матриця - це область, до якої передається контрольна інформація, така як інформація мережного інтерфейсу або інформація щодо технічного обслуговування та управління « дзвінком. З 50 На Фіг.2 рівні протоколів можуть бути розділені на перший рівень (11), другий рівень (12) та третій с рівень (3), базуючись на трьох нижчих рівнях моделі взаємодії відкритих систем (051), добре відомої в : » системі зв'язку.
Перший рівень (РНУ) забезпечує послугу передачі інформації до верхнього рівня з використанням різних технік радіопередачі.
Перший рівень з'єднується з рівнем МАС через транспортний канал та дані передаються між рівнем МАС та бо рівнем РНУ через цей транспортний канал. ав | Дані передаються відповідно до часових інтервалів передачі (ТТІ) через транспортний канал. Фізичний канал передає дані розділяючи їх на модулі визначеного часу, що мають назву пакети (фрейми). Для того, щоб о синхронізувати транспортний канал між ШЕ та ОТКАМ, використовується номер пакета з'єднання (СЕМ). Цей сл 20 номер СЕМ може бути 0-255 у випадку для транспортного каналу за винятком пейджингового каналу (РСН).
Тобто СЕМ періодично повторюється з періодом в 256 пакетів. со Окрім СЕМ, також використовується номер системного пакету (ЗЕМ) для синхронізації фізичного каналу. Цей номер 5ЕМ може бути 0-4095 та періодично повторюється з періодом в 4096 пакетів.
Рівень МАС забезпечує послугу пере-розміщення параметру МАС для розміщення та перерозміщення 29 радіоресурсів.
ГФ) Рівень МАС з'єднаний з рівнем контролю радіоканалу через логічний канал, та різні логічні канали забезпечуються відповідно до роду інформації, що передається. Загалом, коли інформація матриці контролю о передається, використовується канал контролю. Коли інформація матриці користувача передається, використовується канал потоку даних (канал трафіку). бо МАС класифікується на підрівень МАС-р, підрівень МАС-й та підрівень МАС-с/5пй відповідно до типів керованих транспортних каналів. Підрівень МАС-р керує ВСН (Вгоадсавзі Спаппе! або радіомовний канал), що виконує мовлення системної інформації, в той час як підрівень МАС-с/56пй керує загальним транспортним каналом, таким як ЕАСН (Рогмага Ассевзз Спаппеї! або канал прямого доступу), ОБСН (Ромупіїпк Знагед Спаппе! або загальний канал по лінії вниз"), або схожим спільним з іншими терміналами. бо В ШТтТКАМ підрівень МАС-с/5пй розташований в контрольному КМС (СКМС) та керує каналами, що використовуються кожним терміналом в соті, так що один підрівень МАС-с/8й існує в кожній соті.
Підрівень МАС-а керує ОСН (Оедісаїей спаппе!) виділеним транспортним каналом для специфічного терміналу. Відповідно, підрівень МАС-й розташований в службовому КМС (5КМС), керуючи відповідним терміналом, та один підрівень МАС-а існує в кожному терміналі.
Рівень контролю радіоканалу (КІС) підтримує надійну передачу даних та може виконувати функцію сегментації та конкатенації КІ С сервісного блока даних (ЗО), який надходить з верхнього рівня. Цей КІС 5ОИ, переданий з верхнього рівня, пристосовується за власним розміром до пропускної здатності в рівні КІ С, до якого додається інформація заголовка, та після передається у вигляді РОЮ (Протокольний модуль даних) до /о рівня МАС. Рівень КІС включає буфер КІ С для зберігання цього КІС 50 або КІС РО), що надходить з верхнього рівня.
Контрольний рівень (ВМС) широкомовної/багатоадресної передачі виконує функції розподілення стільникового широкомовного повідомлення (СВ), переданого з базової мережі, та транслювання СВ до ЦЕ, розташованих в специфічній соті (сотах). Паралельно ОТКАМ, повідомлення СВ, передане з верхнього рівня, об'єднується з інформацією, такою як повідомлення ІЮ, порядковим номером або схемою кодування, та передається у вигляді повідомлення ВМС до рівня КІ С та рівня МАС через логічний канал СТОСН (Загальний
Канал Потоку Даних). У цьому випадку логічний канал СТОН відображається у ГАСН (Рогмага Ассевзв Спаппе! або канал прямого доступу), транспортний канал та З-ССРСН (Зесопдагу Соттоп Сопіго! Рпузіса! Спаппеї) або другорядний загальний фізичний канал контролю), фізичний канал.
Рівень протоколу конвергенції пакетних даних (РОСР) є верхнім рівнем рівня КІ С, який дозволяє даним бути переданим ефективно на радіоінтерфейс з відносно малим діапазоном через мережний протокол, такий як ІРм4 або ІРуб. Для цього рівень РОСР виконує функцію зменшення контрольної інформації, що не є необхідною, яка має назву стискування заголовку, та в цьому відношенні, КЕС2507 та КЕСЗ3095 (сильне стискування заголовка або КОНС), техніка стискування заголовка визначена групою стандартизації Інтернету, яка має назву ІЕТЕ сч (Проблемна група проектування Інтернет), може бути використана. У цих способах передається тільки необхідний інформаційний елемент для заголовної частини даних, тому контрольна інформація передається так, і) що розмір даних, що передаються, може бути зменшений.
Рівень ККС, розташований в найнижчій частині третього рівня (І 3), визначається тільки в площині контролю та контролює логічні канали, транспортні канали та фізичні канали залежно від установки, реконфігурацію та о зр Встановлення каналів КВ. КВ означає послугу, забезпечену другим рівнем для передачі даних між терміналом та
ИТКАМ, та встановлення КВ означає процеси обумовлювання характеристик протокольного рівня та каналу, о котрі вимагаються для забезпечення специфічної послуги, та встановлення відповідних деталізованих Ге! параметрів та способів роботи.
Трансляцію системної інформації буде обговорено далі. о
Трансляція системної інформації є однією з головних функцій рівня ККС. Системна інформація включає со різного роду інформацію, таку як системна інформація, якою термінал з'єднується з мережею, або інформація підтримки мобільності термінала та вимірювальна інформація. Системна інформація передається Через контрольний канал мовлення (контрольний трансляційний канал або контрольний канал циркулярної передачі) або ВССН, логічний канал, та може використовувати ВСН та РГАСН як транспортний канал. «
Для того, щоб систематично передавати системну інформацію, рівень ККС створює блок системної з с інформації (5ІВ) завдяки групуванню системної інформації зі схожими характеристиками. Системна інформація, . що належить різним 5ІВ, має різні характеристики в їхньому періоді повторення передачі, також як і в їхньому и?» контенті. Суттєва системна інформація включена до 5ІВ, в той час як інформація планування для передачі цього
ЗІВ знаходиться в головному інформаційному блоці (МІВ) або блоці планування (58).
МІВ разом з довідковою інформацією або інформацією планування трансляції 5ІВ в соті передається
Го! регулярно через ВСН так, що цей термінал може легко отримати системну інформацію.
Внаслідок того, що МІВ включає довідкову інформацію або інформацію планування по одному або двом ЗВ о та цей 5В включає додаткову інформацію планування для 5ІВ, інформація планування передачі кожного 5ІВ
Ге) може бути отримана через МІВ та ЗВ.
Послуга стільникового радіомовлення (СВ5) відносно до рівня ВМС буде описана далі. о Послуга, в якій повідомлення, що включає символ або цифру, надається та приймається між терміналами с або терміналом та мережею, має назву "послуга короткого повідомлення" (5ЗМ5). 5М5 поділяються на ЗМ5 стільникової трансляції (ЗМ5-СВ) для передачі того ж самого повідомлення до однієї або більше сот та 5М5 від пункту до пункту (ЗМ5-РР).
СВ5 послуга, що транслює багато повідомлень СВ5 до кожного користувача в певному районі, відноситься до 5М5-СВ.
Ф) Повідомлення СВ5 - це повідомлення користувача, що складається з символів та цифр. Одне повідомлення ка СВ5 включає одну або більше сторінок (максимум 15), та одна сторінка складається з 82 октетів, що відповідають близько 93 символам символьної інформації. во СВ5 повідомлення є трансляцією до географічного району, який називається районом трансляції. Цей район включає одну або більше сот та загалом сконструйований як суспільний мобільний зв'язок (Р ММ). Кожне повідомлення СВ5 є трансляцією до географічного району відповідно до двостороннього контракту між інформаційним провайдером та оператором РІ ММ.
Повідомлення СВ5 стартують з багатьох об'єктів стільникової трансляції (СВЕ), з'єднаних з центрами 65 стільникової трансляції (СВО). СВЕ виконує функцію розподілення повідомлення СВ5 по багатьох сторінках.
Додатково СВЕ керує повідомленням СВ5 як вузол базової мережі та виконує функцію планування повідомлення св.
Ги-ВС, інтерфейс, визначений між СВС та КМС, використовує службовий районний протокол трансляції (ЗАВР або зегмісе агеа Бгоадсазі ргоїосоЇ). Цей СВС може проінструктувати КМС, як транслювати нове повідомлення або виправити чи зупинити існуюче трансляційне повідомлення, використовуючи ЗАВР.
КМС виконує функцію планування повідомлення СВО переданого з СВС та транслювання його до специфічної соти. Додатково, цей КМС розміщує широкорадіомовну/багатоадресну функцію міжмережного обміну (ВСМ-ІМУР) у верхньому рівні рівня ВМС та виконує функцію тлумачення повідомлення або інформації, отриманої з СВО. 70 Повідомлення ВМС, використані в протоколі ВМС, включають повідомлення СВ5 для передачі інформації користувача, плануюче повідомлення для того, щоб дозволити терміналу легко прийняти СВС повідомлення, та повідомлення СВ541 для передачі короткого повідомлення, переданого з мережі АМ5І41. Кожне повідомлення передається з ШТКАМ тільки до терміналу. Термінал виконує функцію дисшетного прийому (ОКХ), використовуючи інформацію плануючого повідомлення, переданого з ШТКАМ, таким чином зменшуючи /5 витрачання батареї.
Планування повідомлення ЗМО розділяється на планування першого рівня і планування другого рівня.
Планування першого рівня визначає (розміщує) пакет для передачі даних загального каналу потоку даних (СТСН).
Логічний канал СТОСН вбудований до фізичного каналу (З-ССРСН) через транспортний канал (РГАСН). Під час го планування першого рівня попередньо створюється пакет фізичного каналу за допомогою даних логічного каналу (СТСН). Дані, передані до СТОН, передаються за допомогою визначеної послідовної кількості М пакетів, та ця пакетна група повторюється завдяки визначеному періоду (М) пакетів.
Наприклад, дані, передані за допомогою СТОСН, завжди передаються протягом двох послідовних пакетних інтервалів та повторюються за допомогою періоду з шести пакетів. Пакетна група, яка передає дані СТСН, сч об починається, коли показник ЗЕМ стає "К" та повторюється з періодом (М). Пакетна група починається, коли показник ЗЕМ стає ,2" та потім повторно передається з періодом ,6". (8)
Планування першого рівня виконується у той же самий спосіб, як по кожній послузі СВ5. Тобто, як для кожної послуги СВ5, однакова сота надається однаковому пакету. Планування першого рівня виконується в рівні
ККС та показники М, К, та М включаються до системної інформації та транслюються до терміналу. со зо Планування другого рівня розділяє пакет, розміщений в плануванні першого рівня в СВ5 період планування.
Планування другого рівня виконується в рівні ВМС, та термінал отримує інформацію періоду планування завдяки о прийому повідомлення планування ВМС. Повідомлення планування ВМС включає інформацію стосовно Ге! тривалості періоду планування СВ5 та стартового моменту для періоду планування СВ5.
Тривалість періоду планування СВ5 відображає довжину між початком та закінченням періоду планування о
СВ5, що починається після повідомлення планування ВМС. Стартовий момент періоду планування СВ5 со відображає різницю між моментом часу передачі поточного повідомлення планування ВМС та моментом часу періоду планування СВ5, що починається після повідомлення планування ВМС.
Таким чином, тоді як термінал, що отримує повідомлення СВ5, отримує повідомлення планування ВМС, він може визначити, коли наступний період планування СВ5 починається та закінчується. Цей термінал може « отримати інформацію наступного періоду планування СВЗ завдяки отриманню повідомлення планування ВМС з с протягом періоду планування СВО. У такий спосіб термінал може визначити, коли повідомлення ВМС не . передається, щоб він міг виконати дискретний прийом (ОКХ). и?» Повідомлення планування ВМС забезпечує інформацію щодо одного або більше повідомлень ВМС, переданих протягом наступного періоду планування СВ5. Параметр порозрядної карти відображення інформації
НОВОГО повідомлення відображає, чи є кожне повідомлення, передане протягом наступного періоду планування
Го! СвВ5, новим повідомленням або вже трансльованим попередньо. Пояснювальний параметр повідомлення відображає тип або ІОЮ кожного повідомлення ВМС, переданого протягом наступного періоду планування СВ5. В о цей час це повідомлення відноситься до одного СВ5 повідомлення, повідомлення планування та повідомлення со Ссв5а1.
Максимальна довжина повідомлення СВ5 загалом обмежена 1230 октетами, так що повідомлення СВ не 1 підходить для трансляції або багатоадресного пересилання мультимедійних даних. Додатково, внаслідок того, с що повідомлення СВО є трансляцією до кожного терміналу, існуючого в специфічній соті, багатоадресне пересилання для забезпечення послуги до специфічної термінальної групи не може бути здійснено бездротовим способом.
Отже, для того щоб транслювати або багатоадресно переслати мультимедійні дані специфічної термінальної групи бездротовим способом, пропонується нова система, яка має назву послуга мультимедійної
Ф) трансляції/багатоадресної передачі (МВМ5). ка Ця МВМ5 буде описана надалі.
Ця МВМЗ5 є послугою для передачі мультимедійних даних, таких як аудіо, відео або зображень до багатьох бо терміналів, використовуючи послугу односпрямованого каналу від одного пункту-до-багатьох пунктів". Ця МВМ5 розділяється на режим трансляції та режим багатоадресної передачі. Тобто, МВМ5 розділяється на послугу трансляції МВМ5 та послугу багатоадресної передачі МВМ5.
Режим трансляції передачі МВМ5 є послугою для передачі мультимедійних даних кожному користувачеві в районі трансляції. Район трансляції означає район, в якому ця послуга є доступною. Один або більше районів 65 трансляції можуть існувати в одному РІ ММ, одна або більше послуг трансляції можуть бути забезпечені в одному районі трансляції, та одна послуга трансляції може бути забезпечена для декількох районів трансляції.
Режим багатоадресного пересилання МВМ5 є послугою для передачі мультимедійних даних тільки специфічної "оупи користувачів в районі багатоадресного пересилання. Район багатоадресного пересилання означає район, де ця послуга багатоадресного пересилання є доступною. Один або більше районів багатоадресного пересилання можуть існувати в одному РІММ, одна або більше послуг багатоздресного пересилання можуть бути забезпечені в одному районі багатоадресного пересилання, та одна послуга багатоадресного пересилання може бути забезпечена для декількох районів багатоадресного пересилання.
В режимі багатоадресного пересилання, зід користувача вимагається приєднатися до групи багатоадресного пересилання (багатоадресна група), щоб отримати специфічну багатоадресну послугу." Ля оагатоалресна група /о означає групу користувачів, що отримують специфічну послугу багатоадресного пересилання, та приєднання означає допуск до багатоадресної групи, яка має намір отримати специфічну послугу багатоадреснсго пересилання.
МВМ5 дані передаються з КМС до базової станції та до терміналу, використовуючи послуги рівня РОСР, рівня КІС, рівня МАС та фізичного рівня, розташованих у матриці користувача, та протоколу ОТКАМ. Тобто
МВМ5 дані, передані з базової мережі (СМ), піддаються стискуванню заголовка в рівні РОСР та передаються як об'єкт КІС ОМ через КІ С ОМ 5АР, потім об'єкт КС М передається до рівня МАС через загальний канал потоку даних, логічний канал.
Рівень МАС додає заголовок МАС до отриманих даних МВМ5 та передає їх до фізичного рівня базової станції через загальний транспортний канал. Потім дані МВМ5 піддаються кодуванню та модуляції в фізичному рівні та передаються до терміналу через загальний фізичний канал. Тоді ж загальний транспортний канал передає дані за допомогою певної одиниці часу Часового Інтервалу Передачі (ТТІ), та ці загальні фізичні канали, які розподілені до загального транспортного каналу, передаються пакетним блоком.
МВМ5 КВ, односпрямований радіоканал (КВ) для МВМ5, служить для передачі даних користувача однієї специфічної послуги МВМ5, переданої з базової мережі до ОТКАМ, до специфічної термінальної групи. Цей сч
МВМ5 КВ попередньо розподіляється на від одного пункту-до-багатьох пунктів" КВ та ,пункт-пункт" КВ. Для забезпечення послуги МВМ5 ТКАМ розпізнає кількість користувачів специфічної послуги МВМ5, існуючої в і) одній соті. ШТКАМ внутрішньо зстановлює порогове значення, та якщо кількість користувачів, існуючих з сеті, менше ніж порогове значення, ШТКАМ встановлює ,пункт-пункт" КВ, але якщо кількість користувачів існуючих в соті більша ніж порогове значення, ШТКАМ встановлює від одного пункту-до-багатьох пунктів" КВ. со зо На Фіг.б6 показано один приклад процесу, в якому ЮТКАМ визначає тип МВМ5 КВ.
Для передачі специфічних експлуатаційних даних МВМ5, ОТКАМ слід встановити МВМ5 КВ для специфічної о послуги МВМ5. З цією метою ОТКАМ передає груповий пейджинговий сигнал терміналам, які бажають отримати Ге! специфічну послугу МВМ5 (крок 51) та запускає пейджинговий таймер з моменту часу передачі. Цей пейджинговий таймер зупиняється, коли він виходить за межі специфічного значення визначеного ОТКАМ. о
Коли термінал, котрий отримав груповий пейджинговий сигнал, бажає отримати специфічну послугу МВМ5, со відповідний термінал передає груповий пейджинговий сигнал до ОТКАМ (крок 52). ШТКАМ може отримати груповий пейджинговий сигнал з одного або більше терміналів, та приймає пейджинговий сигнал відповіді від терміналів, доки пейджинговий таймер не закінчується.
Коли пейджинговий таймер закінчується, ШТКАМ рахує пейджингові сигнали відповіді отримані до тих пір, та « Підраховує кількість терміналів, які бажають отримати специфічну послугу МВМ5 у відповідній соті (крок 53). з с ОТКАМ порівнює межове значення та підраховує кількість терміналів та встановлює ,від одного пункту до багатьох пунктів" МВМ5 КВ або япункт-пункт" МВМ5 КВ. ;» Для передачі МВМ5, ОТКАМ може використовувати МВМ5 канал потоку даних (МТСН), логічний канал та
МВМ5 канал контролю (МССН) в кожній соті. Цей МТСН створює від одного пункту до багатьох пунктів" МВМ5
ЕВ разом з транспортним каналом та фізичним каналом. Цей МТСН є логічним каналом для забезпечення
Го! інформації по специфічній послузі. Один МТСН забезпечує групу терміналів контрольною інформацією щодо передачі даних через одну МВМ5 послугу. Цей МССН забезпечує групу терміналів контрольною інформацією о щодо даних, переданих через МТСН.
Ге) В класичному варіанті інформація загального каналу для широкої трансляції вся передається до ВССН.
Тобто ОТКАМ передає блок системної інформації (ЗІВ) через ВССН, незважаючи на загальний канал потоку о даних (СТСН) та загальний ,ханал контролю (СССН). Отже, якщо цей спосіб використовується для МВМ5, МТСН с та МОСН дані (МВМ5 контрольна інформація та системна інформація) --винні усі бути передані через ВССН.
У цьому відношенні, однак, у випадку послуги МВМ85, різні послуги є послугами широкої трансляції, тому що велика кількість даних передається через МТСН. Таким чином, передача усіх МТСН та МСОССН даних через ВССН
Викликає збільшення навантаження передачі. Додатково, у цьому випадку, внаслідок того, що термінал повинен отримати небажані дані, час обробки даних збільшується. (Ф, В класичному варіанті, загалом, КВ встановлюється з використанням процедури встановлення ка односпрямованого радіоканалу ККС або системної інформації ККС.
У способі використання процедури конфігурації (встановлення) односпрямованого радіоканалу, бо повідомлення встановлення односпрямованого радіоканалу ОТКАМ для передачі інформації встановлює КВ до одного специфічного терміналу, та потім цей відповідний термінал встановлює КВ та передає повідомлення про завершення встановлення односпрямованого радіоканалу до ШТКАМ.
Між тим, в способі використання системної інформації термінал отримує установчу інформацію специфічного
ЕВ від трансляції системної інформації ОЮТКАМ та встановлює відповідний КВ. 65 Попередній спосіб використовується, коли один термінал встановлює специфічний КВ, в той час як останній спосіб використовується, коли один або більше терміналів встановлюють специфічний КВ. Способи відрізняються тим, що попередній спосіб потребує повідомлення відповіді терміналу, в той час як останній спосіб не потребує повідомлення відповіді терміналу.
Відповідно, у випадку МВМ5 КВ застосовується спосіб, де специфічний КВ повинен бути встановленим для
Трупи з багатьох терміналів. У цьому випадку встановлення МВМО КВ, завдяки використанню класичного способу встановлення односпрямованого радіоканалу, є невигідним тому, що в цьому встановленні односпрямованого радіоканалу повідомлення, пропорційно кількості терміналів, які належать термінальній групі, повинні передаватися та прийматися, що значно перевантажує радіоканал та знижує його пропускну здатність.
Таким чином, встановлення МВМ5 КВ у спосіб, схожій на встановлення КВ через системну інформацію, є 7/0 Вигідним відносно пропускної здатності радіоканалу, але не був по суті визначений процес для встановлення мвм5 кВ.
Вищезазначені посилання включені при цьому для відповідного надання інформації щодо додаткових або альтернативних деталей, особливостей та/або технічних даних.
Отже, метою цього винаходу є забезпечення способу передачі контрольного сигналу для передачі системної 7/5 Інформації контрольної інформації МВМ5З через різні логічні канали.
Іншою метою цього винаходу є забезпечення способу передачі контрольного сигналу, здатного передавати інформацію щодо специфічної послуги, що відноситься до односпрямованого радіоканалу, диференційно за допомогою послуг.
Інша мета цього винаходу - забезпечити спосіб передачі контрольного сигналу, який здатний передавати
Контрольну інформацію, яка має відношення до МВМ5, до встановленого для виділеного каналу терміналу через виділений контрольний канал (ОССН).
Ще одна мета цього винаходу - забезпечити спосіб передачі контрольного сигналу, який здатний передавати контрольну інформацію, яка має відношення до МВМ5, до встановленого для загального каналу терміналу через
МВМ5 загальний контрольний канал (МССН). с
Для досягнення принаймні вищезазначених цілей, повністю або частково, забезпечується спосіб передачі контрольного сигналу у бездротовій системі зв'язку, що забезпечує мультимедійну послугу і) трансляції/багатоадресної передачі (Бгоадсазутийісазі зеглісе або МВМ5) до термінальної групи, яка включає багато терміналів, в якій системна інформація та контрольна інформація для послуги МВМ5 передаються через різні логічні канали. со зо Переважно, системна інформація МВМ5 передається через контрольний канал трансляції або трансляційний контрольний канал (ВССН). о
Переважно, системна інформація МВМ5 включає блок системної інформації МВМ5 (ЗІВ) для передачі Ге! системної інформації, яка має відношення до МВМ5, та блок для передачі інформації планування по МВМ5 5ІВ.
Переважно, МВМ5 5ІВ включає установчу інформацію загального контрольного каналу, що передає о зв Контрольну інформацію МВМ5. со
Переважно, контрольна інформацію МВМ5 передається через логічний канал, який забезпечує інформацію щодо специфічної послуги.
Переважно, цей логічний канал є загальним контрольним каналом МВМ5 (МССН).
Переважно, контрольна інформацію МВМ5 включає: МВМ5 плануючий блок (М5В) та багато службових « блекіз МВМ5 (МІВ). в с Переважно, цей М5!В включає визначену послугою інформацію, та ця визначена послугою інформація є й інформацією односпрямованого радіоканалу або установча інформація каналу потоку даних МВМ5 (МТСН). «» Переважно, один М5ІВ передає тільки одну відносну до послуги інформацію.
Для досягнення принаймні вищезазначених переваг повністю або частково, далі забезпечується спосіб передачі контрольного сигналу в бездротовій системі багатоадресних службових даних до термінальної групи, о що включає багато терміналів, включно з передачею системної інформації через перший логічний канал, передачею відносної до послуги контрольної інформації через другий логічний ханал та передачею даних по о специфічній послузі через третій логічниуї канал.
Те) Переважно, специфічна послуга є послугою мультимедійної трансляції/багатоадресної передачі (МВМ5).
Переважно, перший логічний канал є контрольним каналом трансляції, другий логічний канал є контрольним іні каналом МВМ5 (МСОСН) та третій логічний канал є каналом потоку даних МВМ5 (МТСН). со Переважно, системна інформація включає блок системної інформації МВМ5 (ЗІВ) для передачі системної інформації, яка має відношення до МВМ5, та блок для передачі плануючої інформації по МВМ5 ІВ.
Переважно, МВМ5 5ІВ включає установчу інформацію третього логічного каналу, що передає контрольну інформацію МВМ5.
Переважно, перший логічний канал забезпечує контрольну інформацію другого логічного каналу, та другий іФ) логічний канал забезпечує установчу інформацію третього логічного каналу. ко Переважно, контрольна інформація, яка має відношення до послуги, передається блоками, та один блок передає тільки одну контрольну інформацію, яка має відношення до послуги. во Переважно, контрольна інформація, яка має відношення до послуги, включає плануючий блок МВМ5 (МВ) та багато службових блоків МВМ5 (М5ІВ).
Переважно, цей М5ІВ включає визначену послугою інформацію, та ця визначена послугою інформація є інформацією односпрямованого радіоканалу або установчою інформацією каналу потоку даних МВМ5 (МТСН).
Переважно, один М5ІВ передає тільки одну інформацію, яка має відношення до послуги. 65 Щоб досягнути принаймні цих переваг, частково або у повній мірі, надалі забезпечується спосіб передачі контрольного сигналу в бездротовій системі, що передає контрольну інформацію, яка має відношення до послуги, до термінальної групи, що включаю багато терміналів, в якому специфічна контрольна інформація, яка має відношення до послуги, передається блокам и через загальний канал контролю.
Переважно, ця специфічна послуга є послугою трансляції/багатоадресної передачі (МВМ5).
Переважно, один блок передає тільки одну контрольну інформацію, яка має відношення до послуги.
Переважно, ця контрольна інформація, яка має відношення до послуги, є визначена послугою інформація, та ця визначена послугою інформація є інформацією односпрямованого радіоканалу або установчою інформацією логічного каналу, який забезпечує інформацію щодо специфічної послуги.
Переважно, цей логічний канал, що забезпечує інформацію щодо специфічної послуги, є каналом потоку /о даних МВМ5 (МТСН).
Переважно, ця контрольна інформація, яка має відношення до послуги, є блоком інформації щодо послуги (службовим інформаційним блоком) МВ М (МІВ).
Щоб досягнути принаймні цих переваг, частково або у повній мірі, надалі забезпечується спосіб передачі контрольного сигналу в бездротовій системі зв'язку, яка забезпечує послугу трансляції/багатоадресної передачі 7/5 «МВМ5) до термінальної групи, що включає багато терміналів, включно зі створенням блоку планування МВМ5 (М5В) щодо послуг, створенням блоку інформації з послуги МВМ5 (М5ІВ) та передачею цього М5В та цього
М5ІВ до термінальної групи через різні логічні канали.
Переважно, цей МЗВ передається через контрольний канал трансляції, та цей М5ІВ передається Через контрольний канал МВМ5 (МОССН).
Переважно, М5ІВ передає послуги блоками, та один блок передає тільки одну послугу.
Переважно, М5ІВ передає визначену послугою інформацію.
Переважно, ця визначена послугою інформація є інформацією односпрямованого радіоканалу або установчою інформацією логічного каналу, що забезпечує інформацію зі специфічної послуги.
Переважно, МОВ включає таблицю ідентифікаторів послуг. МіВіміз: інформацію планування передачі МІВ; сч оновлену інформацію МІВ.
Переважно, інформація планування передачі є номером системного пакету (ЗЕМ), що вказує час, в який один о
М5ІВ передається через фізичний канал.
Переважно, оновлена інформацію також включає оновлену інформацію М5В, та послідовно збільшується з первісного показника до мережного показника, коли інформація специфічного блоку не модернізувалася 5, та с потім встановлюється як первісний показник.
Переважно, М5ЗІВ включає: один ідентифікатор послуги МВМ5; та конфігураційну (установчу) інформацію о односпрямованого радіоканалу (Р.В) для відповідної послуги. Ф
Переважно, установча інформація КВ включає: інформацію про час в який активується МВМ5 КВ; установчу інформацію каналу, що містить кожний МВМ5 КВ; та установчу інформацію кожного рівня. -
Щоб досягнути принаймні цих переваг, частково або у повній мірі, надалі забезпечується спосіб передачі со контрольного сигналу в бездротовій системі зв'язку, яка забезпечує послугу трансляції/багатоадресної передачі (МВМ5) до термінальної групи з багатьох терміналів, включно з прийомом системної інформації Через контрольний канал циркулярної передачі, отриманням установчої інформації контрольного каналу МВМ5 (МОСН) з системної інформації та встановлення каналу МССН; отримання контрольної інформації МВМ5 через « цей встановлений канал МСОСН; встановлення каналу потоку даних МВМ5З (МТСН) завдяки використанню шщ с контрольної інформації МВМ5 та отриманню даних МВМ5 через МТСН. й Переважно, цей крок отримання контрольної інформації включає: отримання блока планування МВМ5 (М5В); «» отримання специфічного М5ІВ використовуючи інформацію планування інформаційного блока послуги МВМ (М5ІВ), включеного до М5В; отримання установчої інформації односпрямованого радіоканалу (КВ) від прийнятого МІВ; та встановлення отриманої установчої інформації односпрямованого радіоканалу (КВ) до о терміналу та прийом специфічних даних МВМ5 через цей встановлений односпрямований канал КВ.
Переважно, цей М5ІВ приймає послуги блоками, та один блок включає тільки сшну послугу. о Переважно, цей М5ЗІВ передає визначену послугою інформацію, та ця визначена послугою інформація є
Те) інформацією односпрямованого радіоканалу або установчою інформацією логічного каналу, що забезпечує інформацію зі специфічної послуги. іні Переважно, цей М5В включає: таблицю ідентифікаторів послуги МВМ5; інформацію планування передачі со М5ІВ; оновлену інформацію М5ІВ.
Переважно, інформація планування передачі є номером системного пакету (ЗЕМ), що вказує час, в який один
М5ІВ передається через фізичний канал.
Переважно, оновлена інформацію також включає оновлену інформацію М5В, та послідовно збільшується з первісного показника до мережного показника коли б інформація специфічного блока не модернізувалася, та іФ) після встановлюється як первісний показник. ко Переважно, М5ІВ включає: один ідентифікатор послуги МВМ5; та установчу інформацію односпрямованого радіоканалу (КВ) для відповідної послуги. во Переважно, установча інформація КВ включає: інформацію про час в який активується МВМ5 КВ; установчу інформацію каналу, що містить кожний МВМ5 КВ; та установчу інформацію кожного рівня.
Переважно, М5ЗІВ приймальний крок включає: отримання М5В через загальний канал контролю; отримання інформації оновлення блока М5В та перевірка того чи був М5В оновлений; отримання інформації планування передачі та інформації оновлення М5ІВ від відповідного МОВ, якщо цей М5В був оновлений; перевірка чи був б5 оновлений М5ІВ за допомогою використання цієї отриманої інформації планування передачі та інформації оновлення; та отримання специфічного МІВ протягом секції визначеної інформацією планування передачі,
якщо цей М5ІВ був оновлений.
Переважно поточна інформація оновлення М5ІВ отримана з М5В та попередня інформація оновлення М5ІВ отримана з М5В порівнюються, та якщо ці обидва показники інформації оновлення є ідентичними, то робиться
Висновок, що контент відповідного М5ІВ був оновлений (модернізований).
Переважно, якщо ці обидва показники інформації оновлення є різними, то робиться висновок, що контент відповідного М5ІВ не був оновлений та інший М5ІВ не приймається.
Нес-ззж-с -уесмінальна група приймає канал, відмінний від загального контрольного каналу протягом визначеного часу, який не відображається інформайїй-с планування передачі, або тимчасово зупиняє прийом 7/0 Кожного каналу.
Щоб досягнути принаймні цих переваг, частково або у повній мірі, надалі забезпечується спосіб передачі контрольного сигналу в бездротовій системі зв'язку, яка забезпечує послугу трансляції/багатоадресної передачі (МВМ5) до термінальної групи, що включає багато терміналів, контрольна інформація, що має відношення до
МВМ5, передається до терміналу, для якого був встановлений специфічний транспортний канал, через логічний 75 канал, відповідний ""зкспортному каналу.
Переважно, контрольна інформація, що має відношення до МВМ5. передаєтеся де -есміналу, для якого виділений канал був встановлений, через виділений транспортний канал (ОССН).
Переважно, контрольна інформація, що має відношення до МВМ5, - це інформація, що має відношення до каналу потоку даних (ОТСН) МВМ5.
Переважно, контрольна інформація, що має відношення до МВМ5, - це інформація повторного встановлення односпрямованого радіоканалу (КВ) МВМ5.
Переважно, контрольна інформація, що має відношення до МВМ5, передається до терміналу, для якого загальний канал був встановлений, через контрольний канал МВМ5 (МССН).
Переважно, контрольна інформація, що має відношення до МВМ5, це інформація, що має відношення до Га каналу потоку даних (МТСН) МВМ5.
Переважно, контрольна інформація, що має відношення до МВМ5, - це інформація повторного встановлення і9) односпрямованого радіоканалу (КВ) МВМ5.
Додаткові переваги, цілі та характеристики винаходу будуть викладені частково надалі в наступному описі, і частково стануть очевидними для фахівців в даній сфері, або випливають з використання винаходу. Цілі та ее) переваги винаходу можуть бути свідомо досягнуті, як особливо зазначено в доданій Формулі винаходу.
Короткий опис графічних матеріалів о
Винахід буде детально описаний з посиланням на наступні графічні лзтеріали з яких номери посилань Ге»! відносяться до ідентичних елементів,
На Фіг.1 показано мережну структуру загально системи УМТС, о
На Фіг.2 показано структуру інтерфейсного протоколу радіозв'язку між терміналом та ОТКАМ на базі ЗОРР с стандартів мережного радіозв'язку;
Фіг.3 відображає процес визначення ОТКАМ типу односпрямованого каналу (КВ) МВМ5;
Фіг.А4 відображає шарову структуру контрольної інформації МВМ5 для однієї соти; «
Фіг БА відображає, що контрольна інформація МВМ5 та системна інформація передаються через один 70 логічний канал (ВССН) у відповідності до класичного способу; 8 с Фіг 5Б відображає, що контрольна інформація МВМ5 та системна інформація передаються через різні логічні ц канали (ВССН та МСОСН) згідно з цим винаходом; "» Фіг 6 відображає спосіб передачі та прийому контрольної інформації МВМ5 та встановлення МВМ5 КВ, коли сота первісно забезпечує специфічну послугу МВМ5.
Фіг.7 відображає перший варіант втілення встановлення МВМ5 КВ, в якому встановлення МССН не (ее) змінюється протягом процесу встановлення специфічного МВМ5 КВ згідно з цим винаходом;
Фіг.8 відображає процес в якому новий термінал встановлює МВМ5 КВ; о Фіг 9 відображає другий варіант втілення встановлення МВМ5 КВ, в якому ОТКАМ усвідомлює існування (Се) специфічного термінала у відповідній соті МВМ5 КВ встановлюється від ,пункт-до багатьох пунктів" до ь»пункт-пункт"; і-й Фіг.10 відображає другий варіант втілення встановлення МВМ5 КВ, в якому, коли ОТКАМ не усвідомлює (Че існування специфічного термінала у відповідній соті, МВМ5 КВ встановлюється зід ,.пункт-до багатьох пунктів" до ,пункт-пункт";
Фіг.11 відображає спосіб для передач нової пункт-до багатьох пунктів" МВМ5 установчої інформації через ЮТСН, тому що термінал не здатний прийняти цей ОТСН та МССН одночасно;
Фіг.12 відображає спосіб для прийому нової пункт-до багатьох пунктів" МВМ5 установчої інформації через іФ) МеССН, якщо термінал може одночасно прийняти ОТСН та МССН; та ко Фіг.13 відображає процес розімкнення оїзиих МВМ5 КВ.
Режими для виконання бажаних варіантів втілення во Цей винахід виконується в системі мобільного зв'язку такій як Універсальна мобільна телекомунікаційна система (УМТС), яка створена ЗОР. Не обмежуючись тільки цим, цей винахід може бути використаний також в системі зв'язку, що працює відповідно до інших стандартів.
Цей винахід пропонує спосіб передач' керуючого сигналу для передачі даних послуги МВМ5 в бездротовій системі, що забезпечує пізні типи послуг МВМ5. Для цієї мети даний винахід пропонує злосіб для передачі 65 системної інформації та контрольної інформації МВМ5 -еоез різні логічні канали. Тобто, ця системна інформація передається через ЗССН. з той час як контрольна інформація МВМ5 передається через МССН
Цей винахід визначає створення контрольної інформації МВМ5, переданої через МССН. Тобто в цьому винаході створюються блок планування МВМ5 (МВ), який складається з таблиці ідентифікаторів послуги МВМ5 та інформації планування інформації конфігурації (встановлення) багатьох МВМ5 КВ, та блоку інформації послуги МВМ5 (М5ІВ), який складається з ідентифікатора послуги МВМ5 та установчої інформації МВМ5 КВ для відповідної послуги.
Цей винахід пропонує спосіб, де термінальна група приймає М5ІВ однозначно, як відображено у М5В, встановлює МВМ5 КВ, використовуючи установчу інформацію МВМ5 КВ отриманого МВІВ, та приймає дані послуги МВМ5 через МВМ5 КВ. 70 В цьому винаході М5В та М5ІВ періодично та з продовженням передаються до термінальної групи.
Бездротова система (ШТКАМ) створює М5В та М5ІВ та потім періодично та з продовженням передає ці М5В та
МІВ, котрі мають однакову інформацію. Бездротова система може замінити частково або повністю інформацію, включену до М5В та М5ІВ новою інформацією.
Цей М5В включає інформацію оновлення блоку, що має кожний М5ІВ, для того, щоб інформувати /5 Термінальну групу про те, що визначений М5ІВ був оновлений новою інформацією.
Додатково, щоб належним чином для МВ інформувати про оновлення новою інформацією, цей М53 включає інформацію оновлення блоку для самого себе. Відповідно, цей МОВ також включає інформацію оновлення для кожного блоку разом з таблицею 'дентифікаторів послуги МВМ5 та інформацією планування установчої інформації МВМ5 КВ. Інформація оновлення блока має позитивний цілий показник. Коли формується первісний блок, інформація оновлення блоку встановлюється як первісне значення, і коли інформація специфічного блока оновлюється, інформація оновлення відповідного блока збільшується завдяки додаванню 1 до первісного значення. Відповідно, коли б інформація специфічного блока не оновлювалася б, ця інформація оновлення відповідного блока збільшується до значення, що отримується завдяки додаванню 1 до попереднього значення. с
У стані, коли збільшене значення інформації оновлення блока є ідентичним граничному значению, що було попередньо встановлено в бездротовій системі, якщо інформація специфічного блока оновлюється, ця і9) інформація оновлення відповідного блока встановлюються як первісне значення. Тому це значення інформації оновлення блока збільшується один за одним, коли б відповідний блок не оновлювався, постійно циркулюючи між первісним значенням та граничним значенням. с
Створення системної інформації для МВМ5 та контрольної інформації МВМ5
В цьому винаході контрольна інформація для забезпечення послуги МВМ5, яка включає таблицю о ідентифікаторів послуги МВМ5 та ідентифікатор послуги МВМ5 для передачі даних послуги МВМ5, установчу ФУ інформацію односпрямованого радіоканалу М В М5 для кожної послуги МВМ5, інформацію оновлення блоку, та інформацію планування установчої інформації МВМ5 КВ. називається контрольною інформацією МВМ5. Тобто о
Контрольна інформація МВМ5 включає блок планування МВМ5 (М5В) та інформаційний блок послуги МВМ5 с (МІВ).
Установча інформація МВМ5 КВ включає час активації, коли кожний МЕМ5 КВ активується, установчу інформацію каналів (логічний канал, транспортний канал та фізичний канал), кожен з яких містить МВМ5 КВ та « установчу інформацію рівнів (РОСР рівень, КІ С рівень, МАС рівень та фізичний рівень) Установча інформація
МВМ5 КВ існує в кожному МВМ5 КВ Інформація планування передач установчої інформації МВМ5 КВ - с забезпечує часову інформацію, яка відображає коли одна або більше установчих інформацій МВМ5 КВ, що ц забезпечені з однієї соти, відповідно передаються до фізичного каналу. Напрягал, (с-и чожна установча "» інформація МВМ5 КВ передається у бездротовий спосіб через фізичний канал, інформація планування надає значення чсмеру системного пакета (ЗЕМ).
Фіг 6 відображає шарову структуру системної інформації та контрольну інформацію МВМ5 для однієї соти. (ее) Як зазначена на Фіг.б, ця системна інформація передається через ВССН, в той час як контрольна інформація
МВМ5 передається через МСОСН. о Ця контрольна інформація попередньо розділяється на блок планування МВМ5 (МВ) та інформаційний блок (Се) послуги МВМ5 (МІВ).
М5ІВ передає визначену послугою інформацію (установчу інформацію МТСН та інформацію і-й односпрямованого радіоканалу), та один блок передає одну послугу. Цей М51В забезпечує інформацію, яка має (Че відношення до однієї послуги МВМ5, забезпеченої для відповідної соти. Цей М5ІВ включає ідентифікатор послуги МБМ3З та установчу інформацію МВМ5 КВ для відповідної послуги. Ці М5ІВ існують як багато послуг
МВМ5, забезпечених у відповідній соті.
МОВ включає таблицю ідентифікаторів послуги МВМ5, що забезпечена у відповідній соті, інформацію планування передачі кожного М5ІВ, та інформацію оновлення блоку для кожного М5ІВ. Ця інформація іФ) планування передачі М5ІВ відображає визначений час, коли один М5ІВ передається через фізичний канал, який ко зазвичай визначається завдяки 5ЕМ.
Системна інформація, що відповідає вищій позиції контрольної інформації МВМ5, включає блок головної бо інформації (МІВ), блок системної інформації (5ІВ) та МВМ5 ЗІВ. Цей ЗІВ включає суттєву системну інформацію, та інформація планування для передачі 5ІВ знаходиться в блоці головної інформації (МІВ).
Цей МВМ5 5ІВ є 5ІВ, що передає інформацію, яка має відношення до МВМ5, тобто установчу інформацію
МССН, в той час як МІВ передає інформацію планування по МВМ5 5ІВ. Наприклад, МВМ5 ІВ можуть існувати окремо від класичних 5ІВ. У цьому випадку цьому МІВ слід включати інформацію планування по новому 5ІВ 65 (МВМ5 ІВ). Для іншого прикладу цей МВМ5 5ІВ може бути створеним завдяки додаванню установчої інформації до класичного 5ЗІВ. У цьому випадку, внаслідок того, що використовується класичний 5ЗІВ, не додається нової інформації до МІВ та 5В.
В іншому варіанті втілення цей МЗВ може бути включеним до МВМ5 ІВ. У цьому випадку для цього М2В таблиця ідентифікаторів послуги МВМ5 у відповідній соті, інформація планування передачі кожного М5ІВ та інформація оновлення блоку для кожного М5ІВ передаються через ВССН.
В цьому винаході контрольна інформація МВМ5 та системна інформація передаються через різні логічні канали. Тобто, ця системна інформація передається через ВССН (Канал Контролю Трансляції), в той час як контрольна інформація МВМ5 передається через контрольний канал МВМ5 (МССН).
Детально, як показано на Фіг.8А, в класичній ЮТКАМ контрольна інформація МВМ5 та системна інформація 7/0 передаються до термінала через ВССН, та термінал приймає дані через СТОН після отримання установчої інформації (інформації односпрямованого радіоканалу) ОТСН з ВССН. Таким чином, у класичному варіанті, створення контрольної інформації, яка має відношення до МВМ5, переданої через МСОСН, не визначається.
Порівняно, як зазначено на Фіг.8Б, в цьому винаході, ШТКАМ передає установчу інформацію МССН через
ВССН, та передає установчу інформацію (інформацію односпрямованого радіоканалу) МТСН до термінала /5 через МССН. Цей термінал отримає установчу інформацію МТСН з МОСН та потім приймає дані МВМ5 через мтс.
Цей МОССН передає дані включно з одним МЗВ або одним або більше М5ІВ до термінальної групи.
Термінальна група спочатку отримує системну інформацію та М5В через ВССН та МОСН, потім приймає М5ІВ, до якого включена інформація односпрямованого радіоканалу, тобто установчу інформацію МТСН зі специфічної 2о послуги.
Ця термінальна група, яка отримує специфічну МВМ5 послугу, приймає МОСН тільки протягом часового інтервалу, під час якого відповідний М5ІВ передається, використовуючи інформацію планування тих М5ІВ, що включені до МеВ.
Відповідно, цей термінал, що належить до термінальної групи, може -1рії,-йнрти канал відмінний від МССН сч протягом іншого часу, ніж протягом часової секції, відображеної інформацією планування цього М5ІВ.
Наприклад, цей термінал, котрий не може одночасно приймати багато каналів, може приймати канал такий як о пейджинговий канал (РОН), канал трансляції (ВСН) збс зиділений канал контролю (ОССН), загальний канал контролю (СССН), виділений канал потоку даних (ОТСН), загальний канал потоку даних (СТСН) або МіТтСНн (МВМ5 СТСН). Додатково, цей термінал може тимчасово зупинити отримання кожного каналу протягом деякого с іншого часу, ніж цієї часової секції, визначеної інформацією планування М5ІВ, що виконує дискретний прийом (ВХ). о
Цей МВМ5 5ІВ, МВ та М5ІВ передаються періодично та постійно. Чи були ці МВМ5 5ІВ, М5В та М5ІВ Ф модернізовані, можна дізнатися через інформацію оновлення блоку, та цей М5В має інформацію оновлення блоку зсередині самого себе. -
Відповідно, коли цей термінал вперше приймає цей М5В, він зберігає "нфсрмацію оновлення блоку для цього о
МВ. Надалі цей термінал завжди спесшу отримує інформацію оновлення блоку цього МВ та порівнює значення отриманої інформації оновлення блоку з попередньо збереженим значенням.
Якщо обидва значення є ідентичними, цей термінал робить висновок, що "ифсрмація відповідного МОВ не була оновлена. Якщо, однак, обидва значення є різними, то цей термінал робить висновок, що інформація « Відповідного М5В була оновлена, та перевіряє, чи була оновлена інформація планування М5ІВ включена до шщ с МВ. й Цей М5В має інформацію оновлення блока на кожному М5ІВ однієї соти. Таким чином, якщо термінал «» спочатку приймає цей М5В, або якщо термінал робить висновок, що інформація МВ була оновлена через вищезазначений процес, він може отримати інформацію оновлення блока по відповідному МІВ.
Коли термінал спочатку отримає інформацію оновлення блока по відповідному М5ІВ, він зберігає цю о інформацію оновлення відповідного блока. Надалі, коли цей термінал пізніше знов отримає інформацію оновлення блока, він порівнює знов отримане значення з попередньо збереженим значенням. Якщо обидва о значення є ідентичними, цей термінал робить висновок, що інформація відповідного М5ІВ не була оновлена та
Те) не приймає відповідний М5ІВ. Якщо, однак, обидва значення є різними, то цей термінал робить висновок, що інформація відповідного М5ІВ була оновлена, та приймає відповідний МІВ. іні В наступному процесі нижчий рівень включає РОСР, КІ С, МАС та фізичний рівні, нижчі рівні ККС. Пунктирна со лінія на малюнку відображає процес, що може бути виконаний або ні відповідно до умов.
Встановлення МВМ5 КВ для послуги МВМ5
Фіг.9 відображає спосіб для встановлення МВМ5 КВ завдяки передачі та прийому контрольної інформації
МВМБ5, коли сота має намір вперше забезпечити специфічну послугу МВМ5. На Фіг.9 стрілка, відображена за допомогою пунктирної лінії, відмічає крок, що не може бути виконаний, нижчий рівень означає рівень 11/12 іФ) терміналу або ОТКАМ. ко Цей спосіб для встановлення МВМ5 КВ переважно використовується для встановлення пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ. ОТКАМ розпізнає кількість терміналів, які бажають прийняти специфічну послугу МВМЗ5 в соті, бо та встановлює пункт - до багатьох пунктів" або .пункт-пункт" МВМ5 КВ для відповідної послуги МВМ5 залежно від того, чи кількість терміналів є більшою чи меншою за граничне значення.
Як зазначено на Фіг.9, для того, щоб забезпечити специфічну послугу МВМ5 до специфічної соти, ШТКАМ
ККС виконує описані вище операції та визначає, чи встановлювати МВМ5 КВ для передачі даних користувача специфічної послуги МВМ5 (Крок 510). 65 У цьому випадку один з наступних трьох процесів виконується залежно від того, чи був встановлений контрольний канал МВМ5 (МССН), чи ні.
Якщо МСОСН не був встановлений у відповідній соті, ШТКАМ ККС передає установчу інформацію МССН до нижчого рівня (І 1/2), щоб встановити МОСН (крок 511).
У цьому аспекті там може вже бути МСОСН у відповідній соті, якщо там є МВМ5 КВ в цій соті, для того, щоб забезпечити деякі інші послуги МВМ5.
Отже, у випадку коли МССН вже був встановлений в соті та бажано скоригувати установчу умову МССН.
ИТКАМ ККС передає інформацію повторного встановлення МССН до нижчого рівня (11/12), щоб повторно встановити МССН (крок 511).
Кінець кінцем, якщо МОСН був вже встановлений у відповідній соті, але не вимагається повторного 7/0 Встановлення, ОТКАМ КАС не виконує процесу встановлення/переустановлення МССН.
ИТКАМ ККС передає інформацію встановлення МВМ5 КВ для забезпечення відповідної послуги МІВМ5 до нижчого рівня, щоб встановити МВМ5 КВ в ОТКАМ (крок 512).
ИТКАМ ККС створює МВМ5 ІВ. який включає установчу інформацію каналу МОССН, забезпечену у відповідній соті, та передає МІВ, що включає інформацію планування МВМ5 5ІВ до терміналу через ВССН (крок у75 313). В цей час ОТКАМ ККС виконує наступну операцію залежно від того, чи включає МІВ інформацію планування МВМ5 518.
Тобто, якщо цей МІВ не може включити інформацію планування МВМ5 5ІВ в кроці 513, ця інформація планування МВМ5 5ІВ була б передана через ЗВ (крок 514). Тоді термінал приймає цей ЗВ з ОТКАМ, та в цей же час інформація планування ЗВ включається до попередньо прийнятого МІВ. Відповідно, термінал отримає інформацію планування ЗВ з попередньо прийнятого МІВ та приймає відповідний 53.
Якщо, однак, цей МІВ включає інформацію планування МВМ5 ЗІВ в кроці 513, цей термінал не приймає цей
З.
Після завершення кроків 513 або 5 14 ШТКАМ ККС передає МВМЗ5 5ІВ до термінальної групи відповідної соті через ВССН (крок 515). Потім цей термінал приймає МВМ5 5ІВ, викосистовуючи інформацію планування МВМ5 сч 5ІВ, включену в МІВ або 5В.
Після прийому МВМ5 5ІВ ККС терміналу, який належить термінальній групі, передає установчу інформацію і)
МССН, включену до МВМ5 5ІВ до нижчого рівня, щоб встановити цей МОССН в терміналі (крок 516).
Надалі ОТКАМ ККС створює один М5ІВ для відповідної послуги МВМ5 та далі створює інформацію планування цього. Цей ШШТКАМ ККС передає цей М5В, який містить інформацію планування МО5ІВ, до со зо специфічної термінальної групи через МССН (крок 517), та термінальний ККС отримує інформацію планування специфічного МІВ від цього прийнятого МОВ та потім приймає специфічний МІВ відповідно до певної о інформації планування (крок 518). Тоді ж ця термінальна група не приймає тих М5ІВ, які не є необхідними. Ге!
Тобто ця термінальна група, що приймає специфічну послугу МВМ5, не приймає інших М5ІВ, окрім специфічного
МО5ІВ для відповідної послуги МВМ5. о
Цей термінальний ККС, що належить до термінальної групи, отримає МВМ5 КВ (МТСН або ОТСН) установчу со інформацію для специфічної послуги МВМ5 від отриманого М5ІВ, та передає отриману установчу інформацію до нижчого рівня, щоб встановити МВМ5 КВ (крок 19).
Якщо дані отримуються з верхнього рівня матриці користувача, після того як час активації включений до установчої інформації МВМ5 КВ, прийнятого М5ІВ, нижчий рівень ОТКАМ передає дані користувача відповідної « послуги МВМ5З до специфічної термінальної групи через цей МВМ5 КВ (крок 520). В цей час у випадку пункт - пт) с до багатьох пунктів" (РТМ) МВМ5 КВ, логічний канал (МТСН) використовується для передачі даних, в той час як . у випадку "пункт-пункт" (РТР) МВМ5 КВ, логічний канал (ОТСН) використовується для передачі даних. Нижчий и?» рівень термінала, що належить відповідній термінальній групі, приймає дані користувача, передані від МВМЗ КВ після часу активації, включеного до установчої інформації МВМ5 КВ, та прийняті дані передаються до верхнього рівня матриці користувача нижчого рівня термінала.
Го! Перший варіант втілення переустановлення МВМ5 КВ
Загалом, цей існуючий МВМ5 КВ може бути повторно встановлений (переустановлений) внаслідок змін у о швидкості передачі послуги та розмірі пакета. В цьому винаході процес переустановлення визначеного МВМ5
Ге) КВ для специфічної послуги МВМ5 в МВМ5 КВ з новим показником установки. Цей процес переважно сл 5р Виконується для переустановлення пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ до пункт - до багатьох пунктів" МВМ5
КВ. с Фіг.10 ілюструє перший варіант втілення переустановлення МВМ5 КВ, в котрому установка МССН не змінюється в процесі переустановлення специфічного МВМ5 КВ. Якщо попередня установка МССН змінюється відповідно до переустановленню МВМ5, термінал та ШТКАМ виконують той же самий процес як зазначено на дв Фіг.9, та у цьому випадку цей процес встановлення МССН та цей МВМ5 КВ заміщуються МССН та МВМ5 КВ, які переустановлюються.
Ф) Як зазначено на Фіг.10, коли виявляються зміни у швидкості передачі послуги та розмірі пакета послуги ка МВМ5, ОТКАМ ККС спочатку визначає переустановлення МВМ5 КВ (крок 521). В цей час ОТКАМ ККС може тимчасово зупинити передачу даних для того щоб запобігти втраті даних. во ИИТКАМ КЕКС передає інформацію переустансвлення МВМ5 КВ до нижчого рівня, щоб переустановити МВМ5
КВ в ОТКАМ (крок 522). Надалі ЮОТКАМ ККС заміщує існуючу установчу інформацію МВМ5 КВ М5ІВ з відповідної послуги МВМ5, інформацією переустановлення МВМ5 КВ. Після створення інформації планування
М5ІВ ОТКАМ ККС передає М5В, який включає інформацію планування М5ІВ, до термінальної групи (крок 523).
Цей термінал спочатку отримує цей М5В, лоб виявити, чи був цей МОВ оновлений. Якщо цей МВ був 65 оновлений, цей термінал порівнює значення інформації оновлення блоку по відповідному МК513 з попередньо збереженим значенням. Якщо два значення є різними, термінал отримає інформацію планування відповідного
М5ів.
ИТКАМ ККС передає цей М5ІВ відповідно до інформації планування М5ІВ (крок 524). Термінал приймає специфічний МІВ відповідно до попередньо отриманої інформації планування. В цей час термінальна група не приймає будь-яких М5ІВ, які не є необхідними. Тобто термінальна група, котра приймає специфічну послугу
МВМ,5, не приймає будь-яких М5ІВ, окрім специфічного М5ІВ для відповідної послуги МВМ5.
ККС термінала, що належить терміналу, отримує установчу інформацію МВМ5 КВ для специфічної послуги
МВМ5 зід прийнятого М5іВ, та передає отриману інформацію переустановлення до нижчого рівня, щоб переустановити МВМ5 КВ (крок 525). 70 Після того, як час активації включений ао "нформації переустановлення МВМ5 КВ отриманого М5ІВ, якщо нижчий рівень ОТКАМ приймає дані з верхнього рівня матриці користувача або понсзлює передачу даних, яка була тимчасово призупинена, він передає дані користувача відповідної послуги МВМ5 до специфічної термінальної групи через МВМ5 КВ. В цей час у випадку пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ, використовується логічний канал (МТСН), оскільки, у випадку ,пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ, ЮОТСН 7/5 Використовується для передачі даних. Нижчий рівень термінала, що належить відповідній термінальній групі, приймає ці дані користувача з МВМ5 КВ після того, як час активації включений до інформації переустановлення
МВМ5 КВ (крок 526), та ці прийняті дані передаються до верхнього рівня матриці користувача.
Загалом, коли термінал переміщується до нової соти, МВМ5 КВ нової соти має бути встановленим, для того, щоб отримати специфічну послугу МВМ5, яку термінал прийняв в попередній соті. Додатково у стані, коли ця 2о специфічна послуга МВМ5З вже забезпечена в соті, якщо новий термінал приєднується до термінальної групи, щоб прийняти дані, МВМ5 КВ повинен бути встановлений.
Процес, в якому, після встановлення МВМ5 КВ новий термінал встановлює цей попередньо встановлений
МВМ5 КВ в ньому, щоб прийняти дані послуги МВМ5, буде описаний далі.
На Фіг.11 показано процес, в якому новий термінал встановлює МВМ5 КВ. сч
Процес на Фіг.11 є тим самим, як і кроки 513-520 Фіг.9. Тобто цей новий термінал приймає МІВ або ЗВ відповідної соти через ВССН, щоб отримати МВМ5 5ІВ та встановити там МССН (кроки 530-533). Додатково цей і) новий термінал приймає МОВ через МССН, щоб отримати М5ІВ для послуги МВМ5, який бажає отримати користувач, та встановлює там МВМ5 КВ (кроки 534-536).
Термінал приймає дані МВМ5 з МВМ5 КВ (МТСН або ОТСН) після того, як час активації включений до со зо Інформації встановлення МВМ5 КВ цього М5ІВ (крок 537), та передає їх до верхнього рівня матриці користувача нижчого рівня. В цей час, у випадку ,пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ, логічний канал (МТСН) о використовується для передачі даних, в той час як у випадку ,пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ, Ге! використовується ОТСН. існує можливість що МВМЗ КВ ОТКАМ вже передає дані. У цьому випадку цей час активації може бути не включений до інформації встановлення МВМ5 КВ Якщо час активації не включений до о інформації встановлення МВМ5 КВ, цей термінал приймає МВМ5 КВ негайно після того, як МВМ5 КВ со встановлюється.
Другий варіант втілення переустановлений МВМ5 КВ: переустановлений від ,пункт - до багатьох пунктів"
МВМ5 КВ до ,пункт-пункт" МВМ5 КВ
Цей винахід пропонує спосіб для переустановлення пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ для специфічної « послуги МВМ5 до ,пункт-пункт" МВМ5З КВ з новим установчим значенням. З цією метою в цьому винаході з с контрольна інформація, яка має відношення до МВМ5, тобто інформація для переустановлення МВМ5 КВ, передається до терміналу, для якого встановлений загальний канал, через поточний загальний канал контролю з МВМ5 (МОСН), а не ОССН.
Загальний процес переустансвлення МВМ5 КВ, відповідно до Фіг.10 (перший варіант втілення переустановлення МВМ5З КВ), може бути використаний для переустановлення з пункт - до багатьох пунктів"
Го! МВМ5 КВ до мпункт-пункт" МВМ5 КВ. але процес переустановлення Фіг.10 є переважним для повторного встановлення знов пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ до пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ. о Другий варіант втілення переустановлення МВМ5 КВ відрізняється від першого варіанту втілення
Ге) пеоеустановлення МВМ5 КВ в тому аспекті, що цей пункт-пункт" МВМ5 КЗ встановлюється, використовуючи 5р процес встановлення односпрямоеаного радіоканалу (КВ) або процес переустанозлення односло-ямсзанс" о радіоканалу. Це встановлення/ переустановлення вимагає відповіді теоміналу, так що ,пункт-пункт" МВМ5 КВ міг с би бути надійно розімкненим.
У другому варіанті втілення переустановлення МВМ5 КВ включено два випадки, залежно від того, чи розпізнає ОТКАМ існування специфічного терміналу в соті.
Фіг.12 ілюструє процес іеєоеустановлення МВМ5 КВ від пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ ло -пункт-пункт" МВМ5 КВ у випадку, коли ОТКАМ розпізнає існування специфічного чтесмінзлу з соті. іФ) Як зазначено на Фіг.12, ОТКАМ та термінал передають дані МВМ5 через пункт - до багатьох пунктів"! МвмМ5 ко КВ (крок 540). В цей час логічний канал МТСН використовується для песелзчі ланих та прийому.
ИИТКАМ ККС розпізнає кількість користувачів, які приймають специфічну послугу МВМ5 у відповідній соті, та бо зизначає переустановлення МВМ5 КВ (крок 541). Наприклад, ОТКАМ ККС виявляє переміщення соти специфічного терміналу через процедуру модернізації соти. В цей час ОТКАМ ККС підраховує кількість користувачів, які приймають специфічну послугу МВМЗ у цій соті. Якщо кількість користувачів є меншою за певне граничне значення, то ШТКАМ ККС визначає переустановити МВМ5 КВ від пункт - до багатьох пунктів" МВМ5
КВ до ,пункт-пункт" МВМ5 КВ. Для того, щоб переустановити МВМ5 КВ, ОТКАМ може тимчасово зупинити 65 передачу відповідної послуги МВМ5.
ИТКАМ ККС передає установчу інформацію ,пункт-пункт" МВМ5 КВ до нижчого рівня, щоб встановити
»пункт-пункт" МВМ5 КВ в ОТКАМ (крок 542). Внаслідок того, що цей ,пункт-пункт" МВМ5 КВ є визначеним каналом для специфічного термінала, його інформація може бути різною для кожного термінала. Таким чином, цих ,пункт-пункт" МВМ5 КВ для специфічної послуги МВМ5 забезпечується стільки, скільки є терміналів, які належать до специфічної термінальної групи, що отримує послугу. З цієї причини ТКАМ слід передати установчу інформацію МВМ5 ЕВ стільки разів, скільки є ьпункт-пункт" МВМ5 КВ до нижчого рівня ОТКАМ.
ТКАМ ККС передає установчу інформацію ,пункт-пункт" МВМ5 КВ до кожного ККС терміналів, які належать до специфічної термінальної групи, через МССН (крок 543). З цей час установча інформація ,пункт-пункт" МВМ5
КВ вводиться до установчого повідомлення ККС КВ та передається до кожного терміналу. Відповідно, КС 7/0 термінал реконструює МВМ5З КВ від ,пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ до ,пункт-пункт" на базі прийнятої установчої інформації пункт-пункт" МВМ5 КВ (крок 544).
Тобто, коли отримується установче повідомлення ККС КВ, ККС терміналу, який належить термінальній групі, дає команду для нижчого рівня терміналу роз'єднати пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ для того, щоб роз'єднати ьпункт-пункт" МВМ5 КВ для прийняття послуги МВМ5, та передає установчу інформацію ,пункт-пункт" 7/5 МВМ5 КВ до нижчого рівня терміналу, щоб встановити цей ьпункт-пункт" МВМ5 КВ.
Після того, як встановлення нижчого рівня є завершеним, цей ККС терміналу вводить інформацію завершення встановлення ,пункт-пункт" МВМ5 КВ до повідомлення завершення встановлення ККС КВ та передає його до ШТКАМ ККС. По прийому повідомлення завершення встановлення ККС КВ, ОТКАМ ККС дає команду для нижчого рівня ОТКАМ роз'єднати пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ.
Тоді 1/2 ОТКАМ відновлює передачу даних послуги МВМ5 через новий ,пункт-пункт" МВМ5 КВ, який включає логічний канал (ОТСНУ(Крок 545).
На Фіг.13 показано процес переустановлення МВМ5 КВ від япункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ до »пункт-пункт" МВМ5 КВ у випадку, коли ОТКАМ не розпізнає існування специфічного терміналу в соті.
Як зазначено на Фіг.13, ОТКАМ та термінал в даний час приймають дані МВМ5 через пункт - до багатьох сч ов пунктів" МВМ5З КВ (крок 550). В цей час логічний канал МТСН використовується для передачі даних та прийому.
ОТКАМ ККС виявляє переміщення соти специфічного терміналу через процедуру модернізації соти, та і) підраховує кількість користувачів, які приймають специфічну послугу М В М5 у цій соті. Якщо кількість користувачів є меншою за певне граничне значення, то ШТКАМ ККС визначає переустановити МВМ5 КВ зід пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ до мпункт-пункт" МВМ5 КВ (крок 551). со зо ОТКАМ ККС заміщує існуючу установчу інформацію МВМ5 КВ М5ІВ для відповідної послуги МВМ5 інформацією переустановлення МВМ5 КВ. Цей ОТКАМ ККС створює інформацію планування М5ІВ та далі о передає М5В, що включає інформацію планування М5ІВ, до специфічної термінальної групи через МССН (крок ду 552).
Цей термінал приймає цей М5В та перевіряє, чи був цей М5В оновлений. Якщо цей М5В був оновлений, цей о термінал порівнює значення інформації оновлення блока відповідного М5ІВ з попередньо збереженим со значенням.
Якщо ці два значення є різними, цей термінал отримує інформацію планування відповідного М5ІВ. ЮТКАМ
ККС додає повідомлення про переустановлення пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ в цей М5ІВ для послуги
МВМ5 та передає його до термінальної групи (крок 553). «
Відповідно, цей ККС термінала приймає М5ІВ для відповідної послуги МВМ5, використовуючи інфоомайію з с планування та отримуючи повідомлення про переустановлення пункт - до багатьох пунктів" МВМ5З КВ. Це . повідомлення інформує, що теоміналам відповідної термінальної групи слід переустановити МВМ5 КВ зід и? ,;лункт-пункт" до пункт - до багатьох пунктів".
Коли отримується повідомлення про переустановлення пункт - до багатьох пунктів" МВМ КВ, ці ККС терміналів, що належать термінальній групі, відповідно передаютв повідомлення про запит на переустановлення
Го! МВМ5 КВ до ОШТКАМ ККОС. Це повідомлення включає інформацію ідентифікатора термінала відповідних терміналів. о ИТКАМ ККС передає установчу інформацію ,пункт-пункт" МВМ5 КВ до нижчого рівня ОТКАМ, щоб
Ге) встановити ,пункт-пункт" МВМ5 КВ в ОТКАМ. Внаслідок того, що цей ,пункт-пункт" МВМ5 КВ є визначеним 5р Каналом для специфічного термінала, ОТКАМ передає установчу інформацію МВМ5 КВ стільки, скільки є цих 1 »пункт-пункт" МВМ5 КВ до нижчого рівня ОТКАМ. с Додатково, ШТКАМ ККС передає установчу інформацію ,пункт-пункт" МВМ5 КВ до кожного ККС терміналів, які належать до специфічної термінальної групи в соті. В цей час установча інформація япункт-пункт" МВМЗ КВ вводиться до установчого повідомлення ККС КВ та передається до кожного терміналу.
По прийому повідомлення про встановлення ККС КВ цей ККС терміналу, який належать до термінальної групи, дає команду для нижчого рівня терміналу роз'єднати пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ для прийняття
Ф) послуги МВМ52, та передає прийняту установчу інформацію ,пункт-пункт" МВМ5 КВ до нижчого рівня терміналу, ка щоб встановити "пункт-пункт" МВМ5 КВ.
Після того, як встановлення нижчого рівня є завершеним, цей ККС терміналу вводить інформацію бо завершення встановлення "пункт-пункт" МВМ5 КВ до повідомлення завершення встановлення ККС КВ та передає його до ШТКАМ ККС. По прийому повідомлення завершення встановлення ККС КВ, ОТКАМ ККС дає команду для нижчого рівня ОТКАМ роз'єднати "пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ.
Відповідно, ШТКАМ відновлює передачу даних послуги МВМ5 через новий "пункт-пункт" МВМ5 КВ, який включає логічний канал (ОТСНУ(крок 555). 65 Третій варіант втілення переустановлений МВМ5 КВ: переустановлений від "пункт-пункт" МВМ5 КВ до "пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ
Цей винахід пропонує спосіб для переустановлення визначеного "пункт-пункт" МВМ5 КВ для специфічної послуги МВМЗ5, до "пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ з новим установчим значенням. З цією метою в цьому винаході контрольна інформація, яка має відношення до МВМ5, тобто інформація для переустановлення МВМ5
БВ. передається до терміналу, для якого встановлений виділений канал, через поточний виділений канал контролю МВМ5 (ОССН), а не МССН.
Загальний процес переустановлення МВМ5 КВ, відповідно до Фіг.11 (перший варіант втілення переустановлення МВМ5 КВ) може бути використаний для переустановлення з "пункт - до багатьох пунктів"
МВМ5 КВ до "пункт-пункт МВМ5 КВ, але процес переустановлення Фіг.10 є переважним для повторного 7/0 встановлення знов "пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ до "пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ.
У другому варіанті втілення переустановлення МВМ5 КВ, "пункт-пункт М в М5 КВ роз'єднується, використовуючи той же процес встановлення КВ або переустановленчя КВ. як і в другому варіанті втілення.
Причиною є те, що встановлення/ переустановлення КВ вимагає відповіді терміналу, а "пункт-пункт" МВМ5 КВ може бути надійно розімкненим.
Третій заріант втілення переустановлення МВМ5З5 КВ включає два випадки, залежно від того, чи може термінал одночасно прийняти ОТСН та МССН.
Фіг.14 показує спосіб для передачі установчої інформації нового "пункт -до багатьох пунктів" МВМ5 КВ через ОТСН внаслідок того, що термінал не здатний одночасно прийняти ОТСН та МССН.
Як зазначено на Фіг.14, УТКАМ та термінал передають дані МВМ5 через "пункт-пункт" МВМ5 КВ (крок 570). В цей час логічний канал ОТСН використовується для передач та прийому даних.
ОТКАМ ККС виявляє переміщення соти специфічного терміналу через процедуру оновлення соти і підраховує кількість користувачів, які приймають специфічну послугу МВМ5 у цій соті. Якщо кількість користувачів є меншою за певне граничне значення, то ШТКАМ ККС визначає переустановити МВМ5 КВ від "пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ до "пункт-пункт" МВМ5 КВ (крок 571). В цей час ОТКАМ може тимчасово с
Зупинити передачу даних відповідної послуги МВМ2 для того, щоб переустановити МВМ5 КВ.
ИИТКАМ ККС встановлює "пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 К5 з нижчому рівні (1/2) ОТКАМ (крок 572), та о передає установчу інформацію "пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ до кожного ККС термінала, який належить до певної групи терміналів в соті (крок 573). В цей час установча інформація "пункт - до багатьох пунктів"
МВМ5 КВ вводиться до установчого повідомлення ККС КВ та передається до кожного термінала. Ця установча с 3о інформація "пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ є такою самою для кожного термінала, який належить до певної групи терміналів. о
Потім ККС терміналу реконструює МВМ5 КВ від "пункт-пункт" МВМ5З КВ до "пункт - до багатьох пунктів'на ду базі прийнятої установчої інформації "пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ (крок 574).
Тобто коли отримується установче повідомлення ККС КВ, ККС терміналу, який належить термінальній групі, - з5 дає команду для нижчого рівня терміналу роз'єднати "пункт-пункт" МВМ5З КВ для того, щоб роз'єднати Ге) "пункт-пункт"у МВМ5 КВ для прийняття послуги МВМ5, та передає установчу інформацію "пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ до нижчого рівня терміналу, щоб встановити цей "пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ.
Після того, як встановлення нижчого рівня є завершеним, цей ККС терміналу вводить інформацію завершення встановлення "пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ до повідомлення завершення встановлення «
ККС ЕВ та передає його до ОТКАМ КС. По прийому повідомлення завершення встановлення ККС КВ, ОТКАМ щу с ККС дає команду для нижчого рівня ОТКАМ роз'єднати "пункт-пункт" МВМ5 КВ. Тоді ж цей "пункт-пункт" МВМ5 й КВ є виділеним каналом для специфічного термінала, ШТКАМ ККС слід передати цю команду на роз'єднання «» МВМЗ5 КВ стільки разів, скільки є цих "пункт-пункт" МВМ5 КВ до нижчого рівня ОТКАМ.
Відповідно, УТКАМ ККС відновлює передачу даних послуги МВМ5 через новий "пункт-пункт" МВМ5 КВ, який
Включає логічний канал (ОТСНУ(крок 575). о На Фіг.15 показано спосіб прийому установчої інформації нового "пункт -до багатьох пунктів" МВМ5 КВ через
МТСН, якщо термінал здатний одночасно прийняти ОТСН та МОСН. В цьому процесі приймається, що цей МТ'СН о був вже встановлений для ОТКАМ та цього термінала.
Те) Як зазначено на Фіг.15, ШТКАМ та термінал приймають дані через "пункт-пункт" МВМ5 КВ (крок 580), та 50р логічний канал ОТСН використовується для передачі та прийому даних. іні ОТКАМ ККС виявляє переміщення соти специфічного терміналу через процедуру оновлення соти і со підраховує кількість користувачів, які приймають специфічну послугу МВМ5 у цій соті. Якщо кількість користувачів є меншою за певне граничне значення, то, ШТКАМ ККС визначає переустановити МВМ5 КВ від "пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ до "пункт-пункт" МВМ5 КВ (крок 581). В цей час ОТКАМ може тимчасово
Зупинити передачу даних відповідної послуги МВМ5 для того, щоб переустановити МВМ5 КВ.
ИТКАМ ККС передає цю установчу інформацію "пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ до нижчого рівня іФ) (112) ОТКАМ, щоб встановити цей "пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ в ОТКАМ (крок 582). Додатково цей ко ИИТКАМ ККС передає контрольну інформацію МВМ5, тобто М5В та М5ІВ, через МССН (кроки 583 та 584).
Термінал спочатку приймає цей М5В, та перевіряє, чи цей М5В оновлений. Якщо цей М5В був оновлений, то бо Термінал порівнює значення інформації оновлення блоку на відповідному М5ІВ з попередньо збереженим значенням. Якщо обидва значення є різними, цей термінал отримує інформацію планування відповідного М5ІВ.
Після отримання інформації планування специфічного МОВІ від отриманого МОВ, цей термінал приймає специфічний М5 ІВ відповідно до інформації планування. В цей час ця термінальна група не приймає М5ІВ, що не є необхідними. Тобто, термінальна група, яка отримує специфічну послугу МВМ5, не приймає ніяких М5ІВ, 65 окрім специфічних МОВІ для відповідної послуги МВМЗ.
Тоді цей ККС термінала реконструює МВМ5 КВ зід "пункт-пункт" МВМ5 КВ до "пункт - до багатьох пунктів",
використовуючи "нфоомацію оновлення отриманого МОВ та інформацію планування М5ІВ, крок 574).
Іншою мовою, ККС терміналу, який належить термінальній групі, отримує установчу інформацію МВМ5 КВ, для сгеинспічної послуги МВМ5, від прийнятого М5ІВ та рекомендує нижчому рівню роз'єднати "пункт-пункт" МВМ5 КВ, для того, щоб роз'єднати "пункт-пункт" МВМ5 КВ, та передає отриману установчу інформацію "пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ до нижчого рівня терміналу, щоб встановити цей "пункт - до багатьох пунктів" мвм5 кВ.
Після того, як встановлення нижчого рівня є завершеним, цей ККС терміналу вводить інформацію завершення зстансвлення "пункт-пункт МВМ5 КВ до повідомлення завершення встановлення ККС КВ та 70 передає його до ОТКАМ КАС.
По прийому повідомлення завершення встановлення ККС КВ, ОШТКАМ КЕКС дає команду для нижчого рівня
ИТКАМ зсс'єднати чпункт-пункт" МВМ КВ. Тоді ж цей "пункт-пункт" МВМ5 КВ є виділеним каналом для специфічного термінала, ОТКАМ КЕКС слід передати цю команду на роз'єднання МВМ5 КВ стільки разів, скільки є цих "пункт-пункт" МВМ5 КВ до нижчого рівня ОТКАМ.
Відповідно, після того, як час активації включений до інформації переустановлення МВМ5 КВ прийнятого
М5ІВ, якщо нижчий рівень ОТКАМ приймає дані верхнього рівня матриці користувача або відновлює передачу даних, що була тимчасово призупинена, він передає відповідні дані МВМ5 до специфічної термінальної групи через "пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ (крок 586). Цей нижчий рівень термінала, який належить відповідній термінальній групі, приймає дані МВМ5, передані від МВМ5 КВ, після того як час активації
Включений до інформації встановлення МВМ5 ЕВ, та передає його верхнього рівня матриці користувача нижчого рівня термінала.
Роз'єднання МВМ5 КВ
Фіг.16 відображає процес роз'єднання МВМ5 КВ.
Процес на Фіг.16 може бути використаний для роз'єднання як "пункт - до багатьох пунктів" МВМ5 КВ, так і Га "пункт-пункт" МВМ5 КВ. Цей МВМ5 КВ може бути роз'єднаним, використовуючи класичний процес роз'єднання односпрямованого радіоканалу, але проблемою класичного способу є те, що кожному терміналу, який належить і) до специфічної термінальної групи, слід передавати повідомлення-відповідь до ОТКАМ.
Термінал спочатку приймає М5В від ОТКАМ КЕКС та перевіряє, чи був цей М5В оновлений (крок 90). Якщо цей М5В був оновлений, цей термінал порівнює значення інформації оновлення блоку по відповідному М5ІВ з ее) попередньо збереженим значенням. Якщо два значення є різними, термінал отримає інформацію планування відповідного М5ІВ. о
Термінал приймає специфічний М5ІВ відповідно до інформації планування (крок 91). В цей час термінальна Ф) група не приймає будь-яких М5ІВ, які не є необхідними. Тобто, термінальна група котра приймає специфічну послугу МВМ5, не приймає будь-яких М5ІВ, окрім специфічного М5ІВ для відповідної послуги МВМ5. Цей М5ІВ о
Включає команду на роз'єднання МВМ5 КВ для специфічної послуги МВМ5. с
ККС термінала, що належить термінальній групі, отримує інформацію на роз'єднання МВМ5 КВ для специфічної послуги МВМ5 від прийнятого М5ІВ. Цей ККС термінала дає команду нижчому рівню термінала роз'єднати МВМ5 КВ (крок 592), та ОТКАМ ККС дає команду нижчому рівню ОТКАМ роз'єднати МВМ5 КВ (крок « 5ОУЗ).
Як зазначено вище, у випадку МВМ5 КВ спосіб є необхідним для встановлення специфічного КВ для 8 с термінальної групи. У випадку встановлення МВМ5 КВ, завдяки використанню встановлення класичного ц односпрямованого радіоканалу, повідомлення мають бути передані та прийняті стільки разів, скільки "» користувачів належать до термінальної групи, викликаючи значне навантаження радіомережі, та зниження пропускної здатності.
Отже, стосовно перепускної здатності дуже сприятливим та передовим є те, що МВМ5 КВ встановлюється у (ее) схожий спосіб встановлення КВ через системну інформацію. Додатково, в цьому винаході контрольна інформація МВМ5 КВ розташована на нижчій позиції системної інформації, так що може бути легко використана, о коли цей МВМ5 знов оновлюється для існуючої системи. (Се) Вищезазначені варіанти втілення та переваги 5 тільки ілюстративними та не повинні тлумачитися як ті, що обмежують цей винахід. Ця інструкція може бути без труднощів використана для інших типів апаратури. Опис і-й цього винаходу є ілюстративним та не обмежує сферу формули винаходу. Багато альтернатив, модифікацій та (Че варіацій будуть очевидними для фахівців у цій галузі. У Формулі винаходу, пункти значення-плюс-срункції (теапз-ріивз-типсіоп) призначені для висвітлення описаної тут структури як такої, що виконує наведену функцію, і не лише зтруктурних еквівалентів, але й еквівалентних структур.
ГФ)

Claims (42)

Формула винаходу іме)
1. Спосіб прийому мобільним терміналом послуги "точка-багато точок", у якому зчитують перший канал для бо прийому інформації про другий канал, який відрізняється тим, що в ньому додатково зчитують другий канал для прийому інформації про третій канал та зчитують третій канал для прийому послуги "точка-багато точок".
2. Спосіб за п. 1, у якому стадія зчитування першого каналу включає прийом інформації першої конфігурації через перший канал, 65 стадія зчитування другого каналу включає прийом інформації другої конфігурації через другий канал після прийому інформації першої конфігурації, де інформація першої конфігурації містить інформацію для прийому інформації другої конфігурації, і стадія зчитування третього каналу включає прийом послуги "точка-багато точок" через третій канал після прийому інформації другої конфігурації, де інформація другої конфігурації містить інформацію для прийому послуги "точка-багато точок".
З. Спосіб за п. 2, у якому принаймні один із перших каналів є каналом трансляції, других каналів є контрольним каналом для послуги "точка-багато точок", і третіх каналів є інформаційним каналом для послуги "точка-багато точок".
4. Спосіб за п. 2, у якому принаймні одна інформація першої конфігурації містить інформацію про другий канал, а інформація другої конфігурації містить інформацію про третій канал. 70
5. Спосіб за п. 2, у якому мобільний термінал приймає об'єднану послугу "точка-багато точок".
6. Спосіб за п. З, у якому додатково приймають через контрольний канал інформаційний блок послуги "точка-багато точок", що містить специфічну контрольну інформацію послуги "точка-багато точок", де інформаційний блок послуги "точка-багато точок" призначений для однієї послуги "точка-багато точок"; і приймають через інформаційний канал одну послугу "точка-багато точок", базуючись на прийнятому інформаційному блоці послуги "точка-багато точок".
7. Спосіб за п. 6, у якому додатково повторюють інформаційний блок послуги "точка-багато точок".
8. Спосіб за п. 6, у якому інформаційний блок послуги "точка-багато точок" приймають у запланований час.
9. Спосіб за п. 6, у якому додатково приймають блок планування до отримання інформаційного блоку послуги "точка-багато точок", причому блок планування включає інформацію стосовно того, коли даний мобільний термінал має приймати інформаційний блок послуги "точка-багато точок".
10. Спосіб за п. 9, у якому мобільний термінал приймає інформацію стосовно того, коли цей мобільний термінал має приймати блок планування через трансляційний канал.
11. Спосіб за п. 10, у якому інформацію стосовно того, коли мобільний термінал має приймати блок с об планування, отримують через системний інформаційний блок послуги "точка-багато точок".
12. Спосіб за п. 9, у якому блок планування приймають періодично через трансляційний канал. і)
13. Спосіб за п. 9, у якому блок планування включає інформацію стосовно того, чи є оновленим інформаційний блок послуги "точка-багато точок".
14. Спосіб за п. 13, у якому мобільний термінал приймає інформаційний блок послуги "точка-багато точок; оз зо базуючись на інформації стосовно того, чи є оновленим інформаційний блок послуги "точка-багато точок".
15. Спосіб за п. 9, у якому блок планування включає позначку оновлення, де позначка оновлення вказує, чи юю є оновленим даний інформаційний блок послуги "точка-багато точок". б
16. Спосіб за п. 2, у якому мобільний термінал приймає той специфічний інформаційний блок послуги "точка-багато точок", який потрібен даному мобільному терміналу. о
17. Спосіб за п. 16, у якому мобільний термінал приймає послугу "точка-багато точок", базуючись на со інформаційному блоці послуги "точка-багато точок".
18. Спосіб за п. 16, у якому інформаційний блок послуги "точка-багато точок' приймають через трансляційний канал.
19. Спосіб за п. 18, у якому додатково приймають блок планування до прийому інформаційного блока послуги « "точка-багато точок", де блок планування включає інформацію стосовно того, коли мобільний термінал має з с приймати інформаційний блок послуги "точка-багато точок", причому блок планування та інформаційний блок послуги "точка-багато точок" приймають мобільним терміналом через той самий трансляційний канал. ;»
20. Спосіб передачі послуги "точка-багато точок" по мережі до мобільного терміналу, у якому використовують перший канал для передачі інформації про другий канал, який відрізняється тим, що в ньому додатково використовують другий канал для передачі інформації про Го! третій канал; та використовують третій каналу для передачі послуги "точка-багато точок".
21. Спосіб за п. 20, у якому о стадія використання першого каналу включає передачу інформації першої конфігурації через перший канал, Ге) стадія використання другого каналу включає передачу інформації другої конфігурації через другий канал Після передачі інформації першої конфігурації, де інформація першої конфігурації містить інформацію для о передачі інформації другої конфігурації, та стадія використання третього каналу включає передачу послуги с "точка-багато точок" через третій канал після передачі інформації другої конфігурації, де зазначена інформація другої конфігурації містить інформацію для передачі послуги "точка-багато точок".
22. Спосіб за п. 21, у якому принаймні один із перших каналів є каналом трансляції, других каналів є дв Контрольним каналом для послуги "точка-багато точок", і третіх каналів є інформаційним каналом для послуги "точка-багато точок". Ф)
23. Спосіб за п. 21, у якому принаймні одна інформація першої конфігурації містить інформацію про другий ка канал, а інформація другої конфігурації містить інформацію про третій канал.
24. Спосіб за п. 21, у якому мобільний термінал приймає об'єднану послугу "точка-багато точок". во
25. Спосіб за п. 22, у якому додатково передають через контрольний канал інформаційний блок послуги "точка-багато точок", що містить специфічну контрольну інформацію послуги "точка-багато точок", де інформаційний блок послуги "точка-багато точок" призначений для однієї послуги "точка-багато точок", та передають через інформаційний канал одну послугу "точка-багато точок", базуючись на прийнятому 65 інформаційному блоці послуги "точка-багато точок".
26. Спосіб за п. 25, у якому додатково повторюють інформаційний блок послуги "точка-багато точок".
27. Спосіб за п. 25, у якому інформаційний блок послуги "точка-багато точок" передають у запланований час.
28. Спосіб за п. 25, у якому додатково передають блок планування до передачі інформаційного блока послуги "точка-багато точок", де блок планування включає інформацію стосовно того, коли мобільний термінал має приймати інформаційний блок послуги "точка-багато точок".
29. Спосіб за п. 28, у якому мобільний термінал приймає інформацію стосовно того, коли мобільний термінал має приймати блок планування через трансляційний канал.
30. Спосіб за п. 29, у якому інформацію стосовно того, коли мобільний термінал має приймати даний блок планування, передають через системний інформаційний блок послуги "точка-багато точок". 70
31. Спосіб за п. 28, у якому блок планування передають періодично через трансляційний канал.
32. Спосіб за п. 28, у якому блок планування включає інформацію стосовно того, чи є оновленим інформаційний блок послуги "точка-багато точок".
33. Спосіб за п. 32, у якому мобільний термінал приймає інформаційний блок послуги "точка-багато точок", базуючись на інформації стосовно того, чи є оновленим інформаційний блок послуги "точка-багато точок".
34. Спосіб за п. 28, у якому блок планування включає позначку оновлення, де позначка оновлення вказує, чи є оновленим інформаційний блок послуги "точка-багато точок".
35. Спосіб за п. 21, у якому мобільний термінал приймає той специфічний інформаційний блок послуги "точка-багато точок", який потрібен мобільному терміналу.
36. Спосіб за п. 35, у якому мобільний термінал приймає послугу "точка-багато точок", базуючись на інформаційному блоці послуги "точка-багато точок".
37. Спосіб за п. З5, у якому інформаційний блок послуги "точка-багато точок" приймають Через трансляційний канал.
38. Спосіб за п. 37, у якому додатково приймають блок планування до прийому інформаційного блока послуги "точка-багато точок", де блок планування включає інформацію стосовно того, коли даний мобільний термінал сч ов має приймати інформаційний блок послуги "точка-багато точок", причому блок планування та інформаційний блок послуги "точка-багато точок" приймають мобільним терміналом через той самий трансляційний канал. і)
39. Мобільний термінал для прийому послуги "точка-багато точок", що включає протокол рівня контролю радіоресурсів (Кадіо Кезоцгсе Сопігої) та протокол нижчого рівня, який відрізняється тим, що протокол рівня контролю радіоресурсів сконфігурований на зчитування трансляційного каналу для отримання інформації про со зо контрольний канал та на зчитування контрольного каналу для отримання інформації про інформаційний канал, та протокол нижчого рівня взаємодіє з протоколом рівня контролю радіоресурсів і сконфігурований на прийом о послуги "точка-багато точок" через інформаційний канал. Ге!
40. Мобільний термінал за п. 39, у якому протокол рівня контролю радіоресурсів додатково сконфігурований на прийом інформації першої конфігурації через трансляційний канал та прийом інформації другої конфігурації о зв Через контрольний канал після отримання інформації першої конфігурації, де зазначена інформація першої со конфігурації містить інформацію для прийому інформації другої конфігурації, а також протокол нижчого рівня взаємодіє з протоколом рівня контролю радіоресурсів, і додатково сконфігурований на прийом послуги "точка-багато точок" через інформаційний канал після того, як зазначений протокол рівня контролю радіоресурсів отримує інформацію другої конфігурації, де зазначена інформація другої конфігурації містить « інформацію для прийому послуги "точка-багато точок". з с
41. Мережа для запровадження послуги "точка-багато точок" що включає протокол рівня контролю . радіоресурсів та протокол нижчого рівня, яка відрізняється тим, що протокол рівня контролю радіоресурсів и?» сконфігурований на застосування трансляційного каналу для запровадження інформації про контрольний канал та на застосування контрольного каналу для запровадження інформації про інформаційний канал, а також протокол нижчого рівня взаємодіє з протоколом рівня контролю радіоресурсів і сконфігурований на передачу о послуги "точка-багато точок" через даний інформаційний канал.
42. Мережа за п. 41, у якій протокол рівня контролю радіоресурсів додатково сконфігурований на передачу о інформації першої конфігурації через трансляційний канал та передачу інформації другої конфігурації через Ге) контрольний канал після отримання інформації першої конфігурації, де зазначена інформація першої Конфігурації містить інформацію для прийому інформації другої конфігурації, а також протокол нижчого рівня о взаємодіє з протоколом рівня контролю радіоресурсів, і додатково сконфігурований на передачу послуги с "точка-багато точок" через інформаційний канал після того, як зазначений протокол рівня контролю радіоресурсів передає інформацію другої конфігурації, де інформація другої конфігурації містить інформацію для передачі послуги "точка-багато точок". Ф) іме) 60 б5
UA20040604830A 2002-08-14 2003-08-13 Method for receiving by a mobile terminal of mbms service, method for transmitting mbms service to a mobile terminal, a mobile terminal for receiving mbms service and universal mobile telecommunication system for introdusing mbms service UA80958C2 (en)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
KR20020048262A KR100958519B1 (ko) 2002-08-14 2002-08-14 이동통신 시스템에서의 멀티미디어 서비스 수신 및 전송 방법
PCT/KR2003/001631 WO2004017541A1 (en) 2002-08-14 2003-08-13 Method for transmitting control signal for mbms data in wireless mobile communication system

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA80958C2 true UA80958C2 (en) 2007-11-26

Family

ID=36088013

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA20040604830A UA80958C2 (en) 2002-08-14 2003-08-13 Method for receiving by a mobile terminal of mbms service, method for transmitting mbms service to a mobile terminal, a mobile terminal for receiving mbms service and universal mobile telecommunication system for introdusing mbms service

Country Status (13)

Country Link
US (1) US8068843B2 (uk)
EP (2) EP1529359A4 (uk)
JP (2) JP4327089B2 (uk)
KR (1) KR100958519B1 (uk)
CN (1) CN100380847C (uk)
AU (1) AU2003252554B2 (uk)
HK (1) HK1077426A1 (uk)
IL (2) IL161837A0 (uk)
MX (1) MXPA04004669A (uk)
RU (1) RU2307467C2 (uk)
UA (1) UA80958C2 (uk)
WO (1) WO2004017541A1 (uk)
ZA (1) ZA200403510B (uk)

Families Citing this family (204)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CN100493238C (zh) * 2002-08-16 2009-05-27 北京三星通信技术研究有限公司 Mbms点对点信道和点对多点信道的转换方法
US7606205B2 (en) * 2002-10-28 2009-10-20 Nokia Corporation System and method for providing selection diversity for multicasting content
US7869399B2 (en) * 2003-01-06 2011-01-11 Interdigital Technology Corporation Method and apparatus for controlling the distribution of multimedia broadcast services
KR100888426B1 (ko) * 2003-05-10 2009-03-11 삼성전자주식회사 이동통신시스템에서 멀티미디어 방송/멀티캐스트 서비스를 위한 제어 메시지 송수신방법
KR100703380B1 (ko) 2003-05-14 2007-04-03 삼성전자주식회사 멀티미디어 브로드캐스트/멀티캐스트 서비스를 지원하기 위한 제어정보 송수신 장치 및 방법
KR100651405B1 (ko) * 2003-07-24 2006-11-29 삼성전자주식회사 이동통신 시스템에서 멀티미디어 브로드캐스트/멀티캐스트 서비스의 제어 정보 송수신 장치 및 방법
KR100880999B1 (ko) * 2003-08-07 2009-02-03 삼성전자주식회사 멀티미디어 브로드캐스트/멀티캐스트 서비스를 송수신하는 방법
JP2007502070A (ja) * 2003-08-08 2007-02-01 サムスン エレクトロニクス カンパニー リミテッド マルチメディアブロードキャスト/マルチキャストサービスのためのプロトコルを構成する方法及び装置
KR100996051B1 (ko) * 2003-08-14 2010-11-22 삼성전자주식회사 멀티미디어 방송 서비스를 지원하는 이동통신시스템에서 제어 정보를 송수신하는 방법
US20050078676A1 (en) * 2003-08-16 2005-04-14 Samsung Electronics Co., Ltd. System and method for offering broadcast service in wireless communication system
KR100964679B1 (ko) * 2003-08-19 2010-06-22 엘지전자 주식회사 멀티미디어 방송 멀티 캐스트서비스에서 무선자원제어연결 모드 단말을 집계하는 방법
KR20050020458A (ko) * 2003-08-22 2005-03-04 삼성전자주식회사 멀티미디어 방송/멀티캐스트 서비스를 지원하는 이동통신시스템에서 전용 채널을 이용한 단말기의 호출 방법
KR100975745B1 (ko) * 2003-10-02 2010-08-12 삼성전자주식회사 멀티캐스트/방송 서비스를 지원하는 이동통신 시스템에식별자 할당 장치 및 방법
KR100689390B1 (ko) * 2003-10-02 2007-03-02 삼성전자주식회사 멀티미디어 방송/멀티캐스트 서비스의 서비스 유효성 정보를 송수신하는 방법
US20050118992A1 (en) * 2003-10-02 2005-06-02 Samsung Electronics Co., Ltd. Method of transmitting and receiving service availability information about a multimedia broadcast/multicast service
KR101042803B1 (ko) * 2003-11-06 2011-06-20 삼성전자주식회사 이동통신시스템에서 방송 서비스를 위한 호출 방법
EP1530395A2 (en) * 2003-11-07 2005-05-11 Lg Electronics Inc. Paging technique to support point-to-multipoint (P-T-M) data transmissions
US7817534B2 (en) * 2003-11-10 2010-10-19 Motorola, Inc. Method and apparatus for interrupting a transmission of a multicast signal
WO2005062504A1 (en) * 2003-12-22 2005-07-07 Telefonaktiebolaget Lm Ericsson (Publ) Method and system of radio communications of traffic with different characteristic
GB0400255D0 (en) * 2004-01-07 2004-02-11 Samsung Electronics Co Ltd Radio messages
AU2008202186A1 (en) * 2004-01-07 2008-06-05 Samsung Electronics Co., Ltd. Method for transmitting messages related to a broadcast or multicast service in a cellular communications system
KR100595644B1 (ko) * 2004-01-09 2006-07-03 엘지전자 주식회사 이동통신 시스템에서 점대다 서비스를 위한 통지 지시자 수신방법
KR101055047B1 (ko) * 2004-01-09 2011-08-05 엘지전자 주식회사 무선 이동 단말의 이동단말과 무선네트워크 간의 무선 링크 설정 방법 및 장치
GB2409952B (en) * 2004-01-12 2008-10-15 Nec Corp Mobile telecommunications
US8144735B2 (en) * 2004-02-10 2012-03-27 Qualcomm Incorporated Transmission of signaling information for broadcast and multicast services
KR101048256B1 (ko) 2004-03-31 2011-07-08 엘지전자 주식회사 이동통신 시스템의 중요도에 따른 데이터 전송방법
GB0407929D0 (en) * 2004-04-07 2004-05-12 Samsung Electronics Co Ltd Mobile communications
EP1585356A1 (en) * 2004-04-09 2005-10-12 Motorola Inc. Multi-user services control information transfer
US7546132B2 (en) 2004-04-19 2009-06-09 Lg Electronics, Inc. Communication of point to multipoint service information in wireless communication system
US7583629B2 (en) * 2004-04-19 2009-09-01 Lg Electronics Inc. Referencing of downlink channels in wireless communication system
US6987749B2 (en) * 2004-06-22 2006-01-17 Motorola, Inc. Method for radio bearer optimization through an adaptive access probability factor
CN100356804C (zh) * 2004-08-12 2007-12-19 华为技术有限公司 一种通知用于承载mbms业务的配置参数的方法
CN1286332C (zh) 2004-08-12 2006-11-22 华为技术有限公司 Mbms业务传输方法
WO2006016784A1 (en) * 2004-08-13 2006-02-16 Lg Electronics Inc. Establishment of radio resource control connection in wireless communication system
KR101000682B1 (ko) 2004-08-13 2010-12-10 엘지전자 주식회사 이동통신시스템에서의 rrc연결 설정방법
US8081999B2 (en) * 2004-09-14 2011-12-20 Nokia Corporation Enhanced assisted cell change
US20060062179A1 (en) * 2004-09-23 2006-03-23 Arne Simonsson Transparent broadcast structure in communication systems
US7675891B2 (en) 2004-09-23 2010-03-09 Telefonakiebolaget L M Ericsson (Publ) Multimedia reception in communication networks
KR101141636B1 (ko) 2004-09-24 2012-07-12 엘지전자 주식회사 점대다 멀티미디어 서비스 전송 및 수신 방법
CN100421507C (zh) * 2004-11-10 2008-09-24 华为技术有限公司 一种多媒体广播/组播业务中业务控制信息的传输方法
US20060148493A1 (en) * 2004-12-30 2006-07-06 Murali Narasimha Paging for broadcast and multicast services
JP4693845B2 (ja) * 2005-01-05 2011-06-01 エルジー エレクトロニクス インコーポレイティド 無線通信システムにおけるチャネル構成情報管理
WO2006080236A1 (ja) * 2005-01-26 2006-08-03 Nec Corporation 移動通信システム、基地局、移動局、位置管理局、着信制御方法及びプログラム
BRPI0606568B1 (pt) * 2005-02-07 2019-06-18 Lg Electronics Inc. Método para comunicação de um serviço ponto-amultiponto por meio de um equipamento de usuário (ue) em um sistema de comunicação sem fio
KR101075635B1 (ko) * 2005-02-14 2011-10-21 엘지전자 주식회사 방송 및 멀티캐스트(mbms) 서비스를 위한 정보전달 방법
DE602005027504D1 (de) * 2005-02-16 2011-05-26 Panasonic Corp Unterstützung mobiler Endgeräte in einem Multicast- oder Rundfunkdienst mit mehreren Trägern
KR101084131B1 (ko) * 2005-03-28 2011-11-17 엘지전자 주식회사 멀티미디어 방송/멀티캐스트 서비스를 위한 제어채널재설정 방법
KR101073912B1 (ko) * 2005-03-29 2011-10-17 엘지전자 주식회사 점대다 멀티미디어 멀티캐스트 서비스의 제어정보 송수신방법
KR101079097B1 (ko) 2005-03-29 2011-11-02 엘지전자 주식회사 무선 이동통신 시스템에서의 단일 채널을 통한 복수의서비스의 제공 방법
WO2006104343A2 (en) * 2005-03-29 2006-10-05 Lg Electronics Inc. A method of transmitting and receiving control information for point-to-multipoint multimedia multicast service
EP1708413A1 (en) * 2005-03-29 2006-10-04 Lg Electronics Inc. Multimedia broadcast/multicast service (MBMS) cells reconfigurations
KR101069262B1 (ko) 2005-05-04 2011-10-04 엘지전자 주식회사 멀티미디어 방송/멀티캐스트 서비스를 위한 제어채널재설정 방법
EP1913739B1 (en) * 2005-07-27 2010-04-28 QUALCOMM Incorporated System and method for a forward link only physical layer
EP1925176B1 (en) * 2005-08-22 2013-08-14 LG Electronics Inc. Method of processing control information messages for point-to-multipoint services
KR101189945B1 (ko) * 2005-08-23 2012-10-12 엘지전자 주식회사 이동통신 시스템의 mbms서비스 전송방법
CN100571453C (zh) * 2005-08-23 2009-12-16 华为技术有限公司 响应mbms修正业务消息的方法
KR101084142B1 (ko) 2005-08-25 2011-11-17 엘지전자 주식회사 하향공유채널의 데이터 송수신 방법
KR20070024408A (ko) * 2005-08-26 2007-03-02 한국전자통신연구원 Ofdma 셀룰라 시스템에서의 시스템 정보 전송 방법 및장치
CN100450296C (zh) * 2005-09-20 2009-01-07 华为技术有限公司 一种广播/组播业务控制信息的传输方法
EP1777873B1 (en) * 2005-10-21 2013-06-19 Motorola Mobility LLC Method and apparatus for delivery of data as part of a multimedia broadcast/multicast service
EP1949562B1 (en) 2005-10-31 2016-11-16 LG Electronics Inc. Method of transmitting a measurement report in a wireless mobile communications system
US8830945B2 (en) * 2005-10-31 2014-09-09 Lg Electronics Inc. Method for processing control information in a wireless mobile communication system
KR100921458B1 (ko) * 2005-10-31 2009-10-13 엘지전자 주식회사 무선 이동통신 시스템에서의 제어정보 전송 및 수신 방법
ES2799299T3 (es) 2005-10-31 2020-12-16 Evolved Wireless Llc Método de transmisión y recepción de información de acceso radioeléctrico en un sistema de comunicaciones móviles inalámbrico
WO2007052921A1 (en) 2005-10-31 2007-05-10 Lg Electronics Inc. Data receiving method for mobile communication terminal
AU2006309464B2 (en) * 2005-10-31 2009-10-29 Lg Electronics Inc. Method for processing control information in a wireless mobile communication system
US7957745B2 (en) 2005-11-23 2011-06-07 Motorola Mobility, Inc. Adaptive bearer configuration for broadcast/multicast service
DE602005019434D1 (de) 2005-12-13 2010-04-01 Panasonic Corp Zuordnung von Broadcast System Informationen zu Transportkanälen in einem mobilen Kommunikationssystem
KR100769816B1 (ko) * 2005-12-15 2007-10-23 주식회사 케이티프리텔 이동통신 망에서 셀 id를 이용하여 기능을 제어하는 단말기 및 단말기 기능 제어 방법
KR101333918B1 (ko) * 2006-01-05 2013-11-27 엘지전자 주식회사 이동 통신 시스템의 점-대-다 서비스 통신
KR101187076B1 (ko) 2006-01-05 2012-09-27 엘지전자 주식회사 이동 통신 시스템에 있어서 신호 전송 방법
KR101268200B1 (ko) * 2006-01-05 2013-05-27 엘지전자 주식회사 이동통신 시스템에서의 무선자원 할당방법
EP1969738B1 (en) * 2006-01-05 2014-03-12 LG Electronics Inc. Transmitting information in mobile communications system
KR101211807B1 (ko) 2006-01-05 2012-12-12 엘지전자 주식회사 이동통신 시스템에서 무선단말의 동기상태 관리방법
KR100912784B1 (ko) * 2006-01-05 2009-08-18 엘지전자 주식회사 데이터 송신 방법 및 데이터 재전송 방법
KR101265628B1 (ko) * 2006-01-05 2013-05-22 엘지전자 주식회사 이동 통신 시스템에서의 무선 자원 스케줄링 방법
WO2007078171A2 (en) * 2006-01-05 2007-07-12 Lg Electronics Inc. Method of transmitting feedback information in a wireless communication system
AU2007203852B2 (en) * 2006-01-05 2010-08-26 Lg Electronics Inc. Transmitting data in a mobile communication system
KR101203841B1 (ko) * 2006-01-05 2012-11-21 엘지전자 주식회사 무선 통신 시스템에서의 페이징 메시지 전송 및 수신 방법
KR101319870B1 (ko) * 2006-01-05 2013-10-18 엘지전자 주식회사 이동 통신 시스템에서의 핸드오버 방법
JP4806030B2 (ja) 2006-01-05 2011-11-02 エルジー エレクトロニクス インコーポレイティド 移動通信システムで信号を転送する方法
US8819112B2 (en) 2006-02-03 2014-08-26 Lg Electronics Inc. Method, system and terminal for changing a management object of broadcast service guide
JP4701291B2 (ja) 2006-02-06 2011-06-15 エルジー エレクトロニクス インコーポレイティド Mbmsデュアルレシーバ
RU2430472C2 (ru) * 2006-02-06 2011-09-27 Эл Джи Электроникс Инк. Сдвоенный приемник для мультимедийного широковещательного/многоадресного обслуживания "mbms"
KR101216751B1 (ko) * 2006-02-07 2012-12-28 엘지전자 주식회사 이동 통신 시스템에서 식별자를 이용한 충돌 회피 방법
US8493854B2 (en) * 2006-02-07 2013-07-23 Lg Electronics Inc. Method for avoiding collision using identifier in mobile network
KR101358469B1 (ko) * 2006-02-07 2014-02-06 엘지전자 주식회사 무선 네트워크(network) 안에서 상향(uplink)및 하향(downlink) 대역폭(bandwidth)의선택 및 신호 방법
US8190197B2 (en) 2006-03-10 2012-05-29 Nec Corporation Portable telephone and communication mode setting method
CN101267594A (zh) * 2006-03-16 2008-09-17 创新音速有限公司 处理一点对多点多媒体广播及群播服务的方法及相关装置
EP1997294A4 (en) 2006-03-22 2014-08-27 Lg Electronics Inc SECURITY CONSIDERATIONS FOR UMTS LTE
KR101387475B1 (ko) * 2006-03-22 2014-04-22 엘지전자 주식회사 복수의 네트워크 엔터티를 포함하는 이동 통신시스템에서의 데이터 처리 방법
CN101043498B (zh) * 2006-04-14 2011-11-16 华为技术有限公司 广播组播业务的发送及接收方法、及其发送及接收装置
WO2007126192A1 (en) 2006-05-02 2007-11-08 Lg Electronics Inc. Data transmission method in mobile communications system
KR20070121505A (ko) * 2006-06-21 2007-12-27 엘지전자 주식회사 무선링크 재설정 방법
WO2007148935A1 (en) * 2006-06-21 2007-12-27 Lg Electronics Inc. Method of transmitting and receiving radio access information using a message separation in a wireless mobile communications system
KR101369135B1 (ko) * 2006-06-21 2014-03-05 엘지전자 주식회사 이동통신 시스템에서의 멀티미디어 및 방송서비스의 품질보장 방법 및 그 단말
KR20070121513A (ko) * 2006-06-21 2007-12-27 엘지전자 주식회사 이동통신 시스템의 상향 접속 방법
WO2007148881A2 (en) 2006-06-21 2007-12-27 Lg Electronics Inc. Method of supporting data retransmission in a mobile communication system
RU2432684C2 (ru) * 2006-07-24 2011-10-27 Эл Джи Электроникс Инк. Двухточечные радиоканалы для службы радиовещания
CN101123472B (zh) * 2006-08-09 2012-04-04 华为技术有限公司 一种多媒体广播多播业务数据传输方法、网络设备和终端设备
CN101132548B (zh) * 2006-08-22 2011-08-03 上海贝尔阿尔卡特股份有限公司 针对mbms业务的无线资源动态分配系统和方法
CN101132215B (zh) * 2006-08-25 2012-01-11 上海贝尔股份有限公司 演进多媒体广播多播业务基站、用户设备和方法
RU2443054C2 (ru) * 2006-10-03 2012-02-20 Нтт Досомо, Инк. Мобильная станция, базовая радиостанция, система мобильной связи и способ передачи и приема широковещательной информации
JP4903033B2 (ja) * 2006-10-30 2012-03-21 パナソニック株式会社 無線通信基地局装置及び無線通信方法
CN101502025B (zh) * 2006-10-30 2012-11-28 松下电器产业株式会社 无线通信基站装置和无线通信方法
US8553604B2 (en) * 2006-10-31 2013-10-08 Telefonaktiebolaget L M Ericsson (Publ) Method and arrangement in a telecommunication system
WO2008069616A2 (en) 2006-12-07 2008-06-12 Lg Electronics Inc. Methods of transferring data in a wireless communication system
US8797879B2 (en) * 2006-12-07 2014-08-05 Lg Electronics Inc. Method of transmitting and receiving status report in a mobile communication system
KR101342365B1 (ko) * 2006-12-07 2013-12-16 엘지전자 주식회사 무선 통신 시스템에서의 데이터 전달 방법
GB2444998A (en) * 2006-12-11 2008-06-25 Nec Corp Dedicated radio resource control
EP2100392A4 (en) 2007-01-08 2013-09-25 Lg Electronics Inc METHOD FOR RECEIVING A GENERAL CHANNEL IN A WIRELESS COMMUNICATION SYSTEM AND DEVICE THEREFOR
EP2119082A4 (en) 2007-01-09 2013-07-31 Lg Electronics Inc PREVIOUS CONTROL OF DATA RETRANSMISSION IN A WIRELESS COMMUNICATION SYSTEM
US8059606B2 (en) * 2007-01-09 2011-11-15 Lg Electronics Inc. Method for reporting channel quality through uplink common channel in wireless communication
WO2008084985A2 (en) * 2007-01-09 2008-07-17 Lg Electronics Inc. Method of transmitting and receiving data in a wireless communication system
WO2008084986A2 (en) 2007-01-09 2008-07-17 Lg Electronics Inc. Method of transmitting and receiving scheduling information in a wireless communication system
CN101578783A (zh) 2007-01-10 2009-11-11 Lg电子株式会社 用于在移动通信中构造数据格式的方法及其终端
KR101211758B1 (ko) 2007-01-10 2012-12-12 엘지전자 주식회사 무선 통신 시스템의 블록 데이터 생성 방법
KR101455991B1 (ko) 2007-01-31 2014-11-03 엘지전자 주식회사 멀티미디어 브로드캐스트/멀티캐스트 서비스에서의 시스템정보 수신 방법
KR101461938B1 (ko) * 2007-01-31 2014-11-14 엘지전자 주식회사 시스템 정보의 전송 및 수신 방법
CN101247551B (zh) 2007-02-12 2011-09-21 华为技术有限公司 一种传输业务的方法及装置
CN101257649B (zh) * 2007-02-28 2012-05-23 鼎桥通信技术有限公司 多媒体广播组播业务的实现方法及系统
CN101272518B (zh) * 2007-03-21 2012-07-25 上海贝尔股份有限公司 针对mbms的调度方法、调度设备和包括该调度设备的基站
CN101047438B (zh) * 2007-03-27 2010-05-26 中兴通讯股份有限公司 Td-scdma中利用复帧收发mbms数据的方法
KR101325920B1 (ko) 2007-05-02 2013-11-07 삼성전자주식회사 업링크 제어 정보 전송 방법 및 이를 위한 단말 장치
US8670363B2 (en) 2007-05-30 2014-03-11 Qualcomm Incorporated Method and apparatus for sending scheduling information for broadcast and multicast services in a cellular communication system
KR101341515B1 (ko) 2007-06-18 2013-12-16 엘지전자 주식회사 무선 통신 시스템에서의 반복 전송 정보 갱신 방법
KR101470637B1 (ko) * 2007-06-18 2014-12-08 엘지전자 주식회사 이동통신 시스템에서의 무선자원 향상 방법, 상태정보 보고방법 및 수신장치
KR101486352B1 (ko) 2007-06-18 2015-01-26 엘지전자 주식회사 무선 통신 시스템의 단말에서의 상향링크 동기 상태 제어방법
KR101458643B1 (ko) * 2007-06-20 2014-11-12 엘지전자 주식회사 효과적인 시스템 정보 수신 방법
WO2008156346A2 (en) 2007-06-20 2008-12-24 Lg Electronics Inc. A method of transmitting data in mobile communication system
WO2008156314A2 (en) 2007-06-20 2008-12-24 Lg Electronics Inc. Effective system information reception method
WO2009019201A2 (en) * 2007-08-07 2009-02-12 Telefonaktiebolaget Lm Ericsson (Publ) System and method for control signaling in mbms networks
KR101490253B1 (ko) 2007-08-10 2015-02-05 엘지전자 주식회사 무선 통신 시스템에서의 제어정보 전송 및 수신 방법
EP2186247A4 (en) 2007-08-10 2014-01-29 Lg Electronics Inc METHOD FOR CONTROLLING HARQ OPERATION WITH DYNAMIC RADIO RESOURCE ALLOCATION
KR20090016412A (ko) * 2007-08-10 2009-02-13 엘지전자 주식회사 무선 통신 시스템에서의 데이터 통신 방법
US8422385B2 (en) * 2007-08-10 2013-04-16 Lg Electronics Inc. Control method for uplink connecting of idle terminal
CN101779389B (zh) * 2007-08-10 2013-03-27 Lg电子株式会社 在无线通信系统中建立信道的方法
KR101495913B1 (ko) 2007-08-10 2015-02-25 엘지전자 주식회사 이동통신 시스템에서 pdcp 계층의 제어 데이터 전송방법, 수신 방법, 그 송신장치 및 수신장치
KR20090016431A (ko) * 2007-08-10 2009-02-13 엘지전자 주식회사 무선 통신 시스템에서 채널품질 보고 수행 방법
GB2464427B (en) * 2007-08-10 2012-04-04 Lg Electronics Inc Method of reporting measurement result in wireless communication system
US9008006B2 (en) 2007-08-10 2015-04-14 Lg Electronics Inc. Random access method for multimedia broadcast multicast service(MBMS)
KR101392697B1 (ko) 2007-08-10 2014-05-19 엘지전자 주식회사 이동통신 시스템에서의 보안 오류 검출방법 및 장치
KR101514841B1 (ko) * 2007-08-10 2015-04-23 엘지전자 주식회사 효율적인 랜덤 액세스 재시도를 수행하는 방법
KR101479341B1 (ko) 2007-08-10 2015-01-05 엘지전자 주식회사 Mbms 서비스를 제공하는 무선 통신 시스템에서효율적인 수신 방법
US9386557B2 (en) * 2007-08-13 2016-07-05 Qualcomm Incorporated Method and apparatus for supporting broadcast and multicast services in a wireless communication system
KR101461965B1 (ko) 2007-08-14 2014-11-14 엘지전자 주식회사 무선 통신 시스템의 특정 프로토콜 계층에서의 데이터 블록전송 및 처리 방법
KR101461970B1 (ko) 2007-09-13 2014-11-14 엘지전자 주식회사 무선 통신 시스템에서의 폴링 과정 수행 방법
EP2432290B1 (en) * 2007-09-13 2013-05-22 LG Electronics Inc. Method of allocating radio resources in a wireless communication system
KR100937432B1 (ko) 2007-09-13 2010-01-18 엘지전자 주식회사 무선 통신 시스템에서의 무선자원 할당 방법
KR101591824B1 (ko) 2007-09-18 2016-02-04 엘지전자 주식회사 무선 통신 시스템에서의 폴링 과정 수행 방법
KR101513033B1 (ko) 2007-09-18 2015-04-17 엘지전자 주식회사 다중 계층 구조에서 QoS를 보장하기 위한 방법
KR101396062B1 (ko) 2007-09-18 2014-05-26 엘지전자 주식회사 헤더 지시자를 이용한 효율적인 데이터 블록 전송방법
KR101435844B1 (ko) 2007-09-18 2014-08-29 엘지전자 주식회사 무선 통신 시스템에서의 데이터 블록 전송 방법
US8687565B2 (en) 2007-09-20 2014-04-01 Lg Electronics Inc. Method of effectively transmitting radio resource allocation request in mobile communication system
KR20090041323A (ko) 2007-10-23 2009-04-28 엘지전자 주식회사 데이터 블록 구성함에 있어서 단말의 식별 정보를 효과적으로 전송하는 방법
KR101487557B1 (ko) * 2007-10-23 2015-01-29 엘지전자 주식회사 공통제어채널의 데이터를 전송하는 방법
US8416678B2 (en) * 2007-10-29 2013-04-09 Lg Electronics Inc. Method for repairing an error depending on a radio bearer type
KR100912300B1 (ko) * 2007-12-06 2009-08-17 한국전자통신연구원 무선통신 시스템 기지국의 시스템 정보 전송 시스템 및방법
US8774141B2 (en) * 2007-12-07 2014-07-08 Blackberry Limited Multicast broadcast single frequency network data scheduling and handling
WO2009076997A1 (en) * 2007-12-14 2009-06-25 Telefonaktiebolaget Lm Ericsson (Publ) Delivering system information in wireless communications network
EP2077646A1 (en) * 2008-01-05 2009-07-08 Panasonic Corporation Control channel signaling using code points for indicating the scheduling mode
WO2009096731A2 (en) * 2008-01-31 2009-08-06 Lg Electronics Inc. Method for signaling back-off information in random access
KR101594359B1 (ko) 2008-01-31 2016-02-16 엘지전자 주식회사 랜덤 접속에서 백오프 정보를 시그널링하는 방법
EP3410623B1 (en) 2008-01-31 2021-07-28 LG Electronics Inc. Method for sending status information in mobile telecommunications system and receiver of mobile telecommunications
US8958411B2 (en) 2008-03-17 2015-02-17 Lg Electronics Inc. Method of transmitting RLC data
KR101163275B1 (ko) 2008-03-17 2012-07-05 엘지전자 주식회사 Pdcp 상태 보고 전송 방법
CN101541045B (zh) * 2008-03-20 2012-06-06 中兴通讯股份有限公司 一种多播信道资源分配方法
US9544776B2 (en) 2008-03-25 2017-01-10 Qualcomm Incorporated Transmission and reception of dedicated reference signals
CN102057695A (zh) * 2008-06-06 2011-05-11 艾利森电话股份有限公司 涉及多媒体广播多播服务的方法和设备
US8385971B2 (en) * 2008-08-19 2013-02-26 Digimarc Corporation Methods and systems for content processing
US9066354B2 (en) * 2008-09-26 2015-06-23 Haipeng Jin Synchronizing bearer context
US8559435B2 (en) * 2008-10-15 2013-10-15 Lg Electronics Inc. Method and apparatus of transmitting control information for multicast broadcast service
WO2010050302A1 (ja) 2008-10-31 2010-05-06 日本電気株式会社 移動通信システム、制御局、基地局、通信方法、プログラム
EP2603049B1 (en) 2008-10-31 2018-04-18 NEC Corporation Control station, core network node, mobile communication system and communication method
CN101742572B (zh) 2008-11-07 2016-03-30 中兴通讯股份有限公司 调度信息的传输方法和装置
US9215035B2 (en) 2008-12-08 2015-12-15 Lg Electronics Inc. Method of transmitting and receiving physical downlink shared channel in wireless communication system
US8811253B2 (en) * 2009-08-12 2014-08-19 Qualcomm Incorporated Resource specification for broadcast/multicast services
US8676138B2 (en) 2010-04-19 2014-03-18 Htc Corporation Method of handling system information reception and related communication device
CN101835267B (zh) * 2010-05-12 2015-04-01 中兴通讯股份有限公司 信道传输的控制方法和装置
US9872272B2 (en) * 2010-10-01 2018-01-16 Mitsubishi Electric Corporation Communication system for reducing congestion
KR101822419B1 (ko) * 2010-12-13 2018-01-29 삼성전자주식회사 이동통신 시스템에서 셀 방송 기술을 이용한 신뢰성 있는 그룹 멀티캐스트 전송 방법 및 장치
AU2012240832B2 (en) * 2011-04-03 2014-05-08 Lg Electronics Inc. Method of providing service to user equipment in wireless communication system and apparatus thereof
US9072005B2 (en) 2011-04-20 2015-06-30 Qualcomm Incorporated Quality of service control in a multicast transmission
US9491590B2 (en) 2011-05-31 2016-11-08 Qualcomm Incorporated Group communications over evolved multimedia broadcast/multicast services
WO2013042913A1 (en) * 2011-09-20 2013-03-28 Lg Electronics Inc. Method and apparatus for performing network connection in wireless communication system
AU2014227523B2 (en) * 2011-09-30 2016-06-02 Apple Inc. Multicast/broadcast service continuity in multi-carrier networks
US9402264B2 (en) 2011-09-30 2016-07-26 Intel Corporation Methods to transport internet traffic over multiple wireless networks simultaneously
DK2767123T3 (en) * 2011-10-11 2016-03-14 Ericsson Telefon Ab L M Technique for delivering schedule information for an MBMS user service
KR101410810B1 (ko) 2012-05-04 2014-06-24 기초과학연구원 데이터 저장 통신 장치, 이 장치를 이용한 데이터 전송 및 관리방법
CN103517454A (zh) * 2012-06-27 2014-01-15 联发科技股份有限公司 增强信令连接释放指示处理方法
US9549343B2 (en) 2012-12-06 2017-01-17 At&T Intellectual Property I, L.P. Traffic steering across radio access technologies and radio frequencies utilizing cell broadcast messages
US9374773B2 (en) 2012-12-06 2016-06-21 At&T Intellectual Property I, L.P. Traffic steering across cell-types
US9998983B2 (en) 2012-12-06 2018-06-12 At&T Intellectual Property I, L.P. Network-assisted device-based intelligent radio access control
US9544842B2 (en) 2012-12-06 2017-01-10 At&T Intellectual Property I, L.P. Network-based intelligent radio access control
US9544841B2 (en) 2012-12-06 2017-01-10 At&T Intellectual Property I, L.P. Hybrid network-based and device-based intelligent radio access control
US10129822B2 (en) 2012-12-06 2018-11-13 At&T Intellectual Property I, L.P. Device-based idle mode load balancing
US9467944B2 (en) 2013-06-21 2016-10-11 Apple Inc. Power consumption reduction for cellular broadcast
US9380646B2 (en) 2013-09-24 2016-06-28 At&T Intellectual Property I, L.P. Network selection architecture
US9226197B2 (en) 2013-10-21 2015-12-29 At&T Intellectual Property I, L.P. Network based speed dependent load balancing
US9241305B2 (en) 2013-10-28 2016-01-19 At&T Intellectual Property I, L.P. Access network discovery and selection function enhancement with cell-type management object
EP3183839B1 (en) * 2014-08-18 2020-10-21 Nokia Solutions and Networks Oy Group communication service enabler security
US9398518B2 (en) 2014-10-21 2016-07-19 At&T Intellectual Property I, L.P. Cell broadcast for signaling resource load from radio access networks
EP3753320B1 (en) * 2018-02-15 2024-01-24 Sony Group Corporation Electronic device, infrastructure equipment and method to transmit a paging message
CN115001637A (zh) 2018-03-13 2022-09-02 中兴通讯股份有限公司 控制信道发送、检测方法、装置及设备、存储介质

Family Cites Families (18)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US5990927A (en) 1992-12-09 1999-11-23 Discovery Communications, Inc. Advanced set top terminal for cable television delivery systems
US5499386A (en) 1993-07-09 1996-03-12 Telefonaktiebolaget L M Ericsson Best server selection in layered cellular radio system
WO1998023080A2 (en) 1996-11-18 1998-05-28 Mci Worldcom, Inc. A communication system architecture
JP3169886B2 (ja) 1998-03-27 2001-05-28 日本電気移動通信株式会社 ディジタル移動体通信システムのチャネル制御方式
JP3704003B2 (ja) * 1999-08-16 2005-10-05 株式会社東芝 無線基地局装置、無線端末装置及び情報通信方法
GB9920323D0 (en) 1999-08-28 1999-11-03 Koninkl Philips Electronics Nv Encrypted broadcast facility
JP3918064B2 (ja) 2000-01-13 2007-05-23 ソフトバンクモバイル株式会社 デジタル無線電話による文字情報放送方法及びその放送システム
JP3657839B2 (ja) 2000-02-02 2005-06-08 株式会社エヌ・ティ・ティ・ドコモ 無線基地局
DE60104134T2 (de) * 2000-02-18 2005-08-25 Nokia Corp. Drahtloses Telekommunikationssystem mit Mehrfachrahmen-Struktur und variabler Datenkanalrate
JP3985456B2 (ja) 2000-04-17 2007-10-03 株式会社日立製作所 移動体通信システム、移動端末、基地局制御装置及びパケットデータサービスノード
KR20020075108A (ko) * 2001-03-23 2002-10-04 엠큐브웍스(주) 이동 통신망을 이용한 방송 서비스 제공 방법
KR100825459B1 (ko) * 2001-07-19 2008-04-25 에스케이 텔레콤주식회사 무선통신 시스템에서 방송전용 채널을 이용한 멀티미디어방송 서비스 방법
US6839565B2 (en) * 2002-02-19 2005-01-04 Nokia Corporation Method and system for a multicast service announcement in a cell
KR20030080946A (ko) * 2002-04-09 2003-10-17 삼성전자주식회사 이동 통신 시스템에서 멀티캐스트 멀티미디어 방송서비스를 위한 제어 정보 전송 장치 및 방법
KR20030086195A (ko) * 2002-05-03 2003-11-07 삼성전자주식회사 이동통신시스템에서 멀티캐스트 멀티미디어 방송 서비스를위한 채널 설정장치 및 방법
US7177658B2 (en) * 2002-05-06 2007-02-13 Qualcomm, Incorporated Multi-media broadcast and multicast service (MBMS) in a wireless communications system
US6684081B2 (en) * 2002-05-10 2004-01-27 Nokia Corporation Method and system for separating control information and user data from multicast and broadcast services
KR100917042B1 (ko) 2002-08-14 2009-09-10 엘지전자 주식회사 무선 이동통신 시스템의 방송 및 멀티캐스트 데이터의전송 방법

Also Published As

Publication number Publication date
CN100380847C (zh) 2008-04-09
JP4327089B2 (ja) 2009-09-09
EP2154794B1 (en) 2017-05-10
AU2003252554B2 (en) 2006-02-02
MXPA04004669A (es) 2005-05-17
ZA200403510B (en) 2005-10-26
EP2154794A1 (en) 2010-02-17
HK1077426A1 (en) 2006-02-10
AU2003252554A1 (en) 2004-03-03
WO2004017541A1 (en) 2004-02-26
JP4829990B2 (ja) 2011-12-07
EP1529359A1 (en) 2005-05-11
RU2307467C2 (ru) 2007-09-27
JP2009171600A (ja) 2009-07-30
RU2004126160A (ru) 2006-01-20
IL161837A (en) 2010-05-31
JP2005525065A (ja) 2005-08-18
KR100958519B1 (ko) 2010-05-17
CN1613210A (zh) 2005-05-04
IL161837A0 (en) 2005-11-20
EP1529359A4 (en) 2009-11-11
KR20040016065A (ko) 2004-02-21
US20040103435A1 (en) 2004-05-27
US8068843B2 (en) 2011-11-29

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA80958C2 (en) Method for receiving by a mobile terminal of mbms service, method for transmitting mbms service to a mobile terminal, a mobile terminal for receiving mbms service and universal mobile telecommunication system for introdusing mbms service
EP1506629B1 (en) Method for managing multicast group in mobile communication system
CN107889169B (zh) 网络切片的建立方法和装置
US10477360B2 (en) Mobile communication system, core network node, control station, base station, communication method and program
CN105472663B (zh) 无线资源管理的方法和装置
CN110809299B (zh) 一种广播业务的模式切换方法以及相关装置
UA82114C2 (uk) Спосіб, система та пристрій для отримання послуг (варіанти) та мережа для передачі послуг
CN105635984B (zh) 指示信息处理方法及装置
KR101801363B1 (ko) Mbms 제공 장치 및 이를 이용한 mbms 제공 방법
CN104270725A (zh) 指示信息的确定、处理以及请求消息的处理方法及装置
CN101120523B (zh) 发送mbms信息的装置和方法
US7336631B2 (en) Radio network system and radio communication control method
EP4142394A1 (en) Broadcast/multicast service management method and apparatus, and electronic device and storage medium
KR20230002734A (ko) 멀티캐스트/브로드캐스트 정보의 전달방법, 장치, 저장 매체 및 전자장치
US10440681B2 (en) Resource scheduling method, base station, scheduler, program source server, and system
JP5911586B2 (ja) Mceがクラスタセッション確立を制御する方法およびシステム
CN105635983B (zh) 恢复挂起业务的通知、指示信息处理方法及装置
CN112566045A (zh) 多媒体广播组播业务mbms传输方法及设备
CN101742653A (zh) 业务资源处理方法和系统
US11838832B2 (en) Method for adjusting multicast broadcast service area and network apparatus using the same
KR101066319B1 (ko) 이동통신시스템에서의 방송 서비스 제공 방법
CN113259961B (zh) 网络管理方法和装置
CN113365230B (zh) 区域群组通信方法、装置、设备、存储介质及系统
CN114599051A (zh) 一种多媒体广播多播业务的处理方法、装置及系统
CN114079871A (zh) 信息控制方法、装置及基站