UA80579U - Annular cooler - Google Patents

Annular cooler Download PDF

Info

Publication number
UA80579U
UA80579U UAU201211927U UAU201211927U UA80579U UA 80579 U UA80579 U UA 80579U UA U201211927 U UAU201211927 U UA U201211927U UA U201211927 U UAU201211927 U UA U201211927U UA 80579 U UA80579 U UA 80579U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
cooler
working surface
ring
total area
nya
Prior art date
Application number
UAU201211927U
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Геннадий Сергеевич Суков
Валентин Григорьевич Бобров
Николай Алексеевич Михайлов
Виталий Александрович Дзержинский
Игорь Владимирович Луковенко
Наталья Валерьевна Маркевич
Сергей Александрович Удовенко
Original Assignee
Публичное Акционерное Общество "Новокраматорский Машиностроительный Завод"
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Публичное Акционерное Общество "Новокраматорский Машиностроительный Завод" filed Critical Публичное Акционерное Общество "Новокраматорский Машиностроительный Завод"
Priority to UAU201211927U priority Critical patent/UA80579U/uk
Publication of UA80579U publication Critical patent/UA80579U/uk

Links

Landscapes

  • Furnace Details (AREA)
  • Manufacture And Refinement Of Metals (AREA)

Abstract

Кільцевий охолоджувач для залізорудних окатишів складається з кільцевої платформи, яка обертається, утвореної зовнішньою і внутрішньою концентричними кільцевими балками, що спираються на опорні ролики, і рухомих у вертикальній площині несучих ґрат, що складають робочу поверхню кільцевого охолоджувача, та розміщених між кільцевими балками. В кожних ґратах виконані крізні конічні щілини. Ширина щілини с з боку робочої поверхні кільцевого охолоджувача дорівнює 0,95 мінімального розміру товарного окатиша і складає 0,41-0,45 загальної ширини щілини d. Загальна площа щілин ґрат Sскладає 0,23-0,25 від загальної площі робочої поверхні несучих ґрат S. Несучі ґрати закріплені із забезпеченням самоперекидання за допомогою осей в отворах, що виконані в кільцевих балках, і утворюють між собою і вищезгаданими кільцевими балками рівномірні проміжки, рівні ширині щілини. Загальна площа SΣ, що утворена проміжками і конічними щілинами складає 0,23-0,25 від загальної площі робочої поверхні кільцевого охолоджувача.SΣ= (0,230,25) * S Σ.

Description

Корисна модель належить до галузі чорної металургії і може бути використана на збагачувальних фабриках при виробництві залізорудної сировини, наприклад для окатишів.
Відомий прямолінійний охолоджувач агломерату, що є частиною технологічного ланцюжка по виробництву агломерату і розміщений після агломераційної або обпалювальної машини.
Прямолінійний охолоджувач є пластинчастим конвеєром з колосниковим полотном, що забезпечує охолоджування спеченого агломерату з температурою 500" - 600"С до температури нижче 100 С (див. наприклад книгу "Машинь и агрегатьї металлургических заводов". У 3-х томах. Т. 1. "Машинь и агрегать! доменньїх цехов.» Підручник для вузів/ Целіков
А.І, Полухин П.І., Гребеник В.М. і інші. 2- є видавництво, перероб. і доп. - М.: Металургія, 1987.- 119-120 с., рис. ІП. 28 а).
Недоліком відомого прямолінійного охолоджувача є низьке використання площі колосникового полотна для охолоджування агломерату (менше за 50 95), що обумовлене наявністю неробочої (ненавантаженої) гілки пластинчатого конвеєра. Крім цього вищезгаданий прямолінійний охолоджувач має великі розміри по висоті для забезпечення подачі охолоджувального повітря та видалення можливого просипу дрібних фракцій агломерату, що збільшує його вагу та металоємність.
Ці недоліки усунуто у відомому кільцевому охолоджувачі агломерату з центральним приводом, що містить кільцеву платформу, на якій встановлений кільцевий бункер, що обертається, який складається з окремих, сполучених між собою секцій. Зовнішня і внутрішня стінки бункера складені з окремих смуг, утворюючих стінки жалюзійного типу з ухилом поперечних перерізів цих смуг всередину кільцевого бункера. Охолоджуваний агломерат, після обпалювальної машини, подається в кільцевий бункер, що обертається, де під час його рівномірного обертання відбувається зсипання гарячого агломерату по периметру кільцевого бункера з подальшим продуванням його потоком повітря, що проходить через стінки жалюзійного типу (див. наприклад АС Ме110425, МПК Е27В 21/00).
По сукупності істотних ознак відомий кільцевий охолоджувач для агломерату є найбільш близьким до заявленої корисної моделі і може бути прийнятий за найближчий аналог.
До недоліків найближчого аналога слід віднести те, що кільцевий охолоджувач ефективно працює тільки при повному заповненні простору перед стінками жалюзійного типу шматками
Зо достатньо великого розміру, наприклад агломерату, розміри шматків якого складають 100-200 мм. При заповненні вищезгаданого простору окатишами, розміри яких значно менше шматків роздробленого агломерату, погіршуються умови проходження охолоджуючого повітря, знижується швидкість та ефективність охолоджування. Крім цього відомий охолоджувач має досить складну конструкцію та вартість виготовлення.
В основу корисної моделі поставлено задачу створити кільцевий охолоджувач, що забезпечує ефективне охолоджування залізорудних окатишів з температурою біля 800 "С до температури нижче 120 С, шляхом обмивання нагрітих окатишів потоками охолоджуючого повітря і за рахунок технічного результату, що полягає в інтенсифікації процесу передачі тепла від окатишів до холодного повітря.
Поставлена технічна задача вирішена за рахунок того, що в кільцевому охолоджувачі, наприклад для залізорудних окатишів, що складається з кільцевої платформи, яка обертається, утвореної зовнішньою і внутрішньою концентричними кільцевими балками, що спираються на опорні ролики, і рухомих у вертикальній площині несучих грат, що складають робочу поверхню кільцевого охолоджувача, та розміщених між кільцевими балками, в кожних гратах виконані крізні конічні щілини, ширина щілини с з боку робочої поверхні кільцевого охолоджувача, дорівнює 0,95 мінімального розміру товарного окатиша і складає 0,41...0,45 загальної ширини щілини й, при цьому загальна площа щілин щілин дорівнює 0,23...0,25 загальної площі робочої поверхні несучих грат Ороб. грат, Крім того, несучі грати закріплені за допомогою осей в отворах, що виконані в кільцевих балках із забезпеченням самоперекидання, і утворюють між собою і вищезгаданими кільцевими балками рівномірні проміжки, рівні ширині щілини с, а загальна площа, утворена проміжками і конічними щілинами складає 0,23-0,25 загальної площі робочої поверхні кільцевого охолоджувача.
Причинно-наслідковий зв'язок між сукупністю ознак, що заявляються, та технічним результатом полягає у такому.
Тільки завдяки тому, що в кільцевому охолоджувачі в кожних гратах виконані крізні конічні щілини, ширина щілини с з боку робочої поверхні кільцевого охолоджувача дорівнює 0,95 мінімального розміру товарного окатиша і складає 0,41-0,45 загальної ширини щілини 4, при цьому, загальна площа щілин Зщілии дорівнює 0,23-0,25 загальної площі робочої поверхні несучих грат Ороб. гра, Крім того, несучі грати закріплені за допомогою осей в отворах, що 60 виконані в кільцевих балках, із забезпеченням самоперекидиння, і утворюють між собою і вищезгаданими кільцевими балками рівномірні проміжки, рівні ширині щілини с, а загальна площа, що утворена проміжками і конічними щілинами, складає 0,23-0,25 загальної площі робочої поверхні кільцевого охолоджувача, забезпечено обмивання та інтенсивний теплообмін між нагрітими до високих температур окатишами і холодним повітрям, підвищена ефективність охолодження залізорудних окатишів з температурою біля 800 "С до температури нижче 120 "С.
Додатковий корисний результат, що полягає в усуненні температурних деформацій та можливого заклинювання несучих грат, зовнішньої та внутрішньої кільцевих балок, отримано за рахунок виконання проміжків між несучими гратами, між несучими гратами і зовнішньою кільцевою балкою, та несучими гратами і внутрішньої кільцевою балкою.
Заявлена корисна модель є промислово застосовною, оскільки на ПАТ НКМЗ розроблений робочий проект і виготовлений кільцевий охолоджувач окатишів для Полтавського ГЗК.
Заявлена корисна модель пояснюється кресленнями, де: на фіг. 1 показаний загальний вид кільцевого охолоджувача; на фіг. 2 переріз А - А; на фіг. З переріз Б - Б; на фіг. 4 вид В; на фіг. 5 переріз Г- Г.
Кільцевий охолоджувач (див. фіг. 1 і 2) складається з кільцевої платформи, що обертається, та містить зовнішню кільцеву балку 1, внутрішню кільцеву балку 2, які спираються на опорні ролики 3, що жорстко закріплені на станині (фундаменті). Назовні зовнішньої кільцевої балки 1 змонтовано цівкове колесо 4 механізму обертання кільцевого охолоджувача 5.
Робоча поверхня 6 кільцевого охолоджувача, утворена несучими гратами 7, розташованими між зовнішньою кільцевою балюкою 1 і внутрішньою кільцевою балкою 2 кільцевої платформи.
Відмітними особливостями заявленої корисної моделі є: 1) у кожних несучих гратах 7 виконані крізні конічні щілини 8 (див. фіг. 4 і 5). Ширина с кожної щілини 8 з боку робочої поверхні 6 несучих грат 7 кільцевого охолоджувача рівна с - 0,95 Одіп, де О тіп - мінімальний діаметр "товарного" окатиша;
При цьому, ширина с кожній щілині 8 дорівнює с - (0,41...0,45)х а,
Зо де а - загальна ширина щілини 8 з боку неробочої поверхні несучих грат 7. 2) загальна площа щілин 8 з боку робочої поверхні несучих грат 7 дорівнює щілин - (0,23...0,25) х Ороб. пов.; де Ороб. пов. - Площа робочої поверхні несучих грат 5;
З) несучі грати 7 (див. фіг. 3) закріплені за допомогою осей 9 і 10 в отворах 11 і 12, що виконані в кільцевих балках 1 та 2 із забезпеченням самоперекидання несучих грат 7; 4) несучі грати 7 утворюють між собою та кільцевими балками 1 і 2 рівномірні проміжки 13.
Ширина кожного проміжку 13 дорівнює ширині щілини с; 5) загальна площа 5» щілини кільцевого охолоджувача, що утворена проміжками 13 між гратами та і конічними щілинами 8 грат дорівнює 55 щілин - (0,230,25) "Бу кільця; де 5 х кільця - Загальна площа робочої поверхні 6 кільцевого охолоджувача.
Робоча поверхня 4 кільцевого охолоджувача умовно розділена на три технологічні зони: зону завантаження гарячих окатишів, зону охолоджування гарячих окатишів і зону вивантаження охолоджених окатишів. Зона завантаження оснащена живильником, що подає гарячі окатиші на робочу поверхню кільцевого охолоджувача та вирівнювальним пристроєм для розрівняння окатишів. Зона охолоджування, що займає близько 60 95 загальної площі робочої поверхні кільцевого охолоджувача, оснащена системою подачі холодного охолоджуючого повітря 14 та системою видалення гарячого повітря 15 (див. фіг. 2). Система подачі охолоджуючого повітря 14 розміщена під кільцевими балками 1 і 2 та несучими гратами 7.
Система видалення гарячого повітря 15 встановлена над кільцевими балками 1 і 2 та робочою поверхнею б кільцевого охолоджувача з шаром гарячих окатишів. Зона розвантаження оснащена пристроєм перекидання несучих грат 7 і пристроєм повернення їх в робоче положення. Під зоною розвантаження розміщений бункер із живильником, що забезпечує подачу охолоджених окатишів на робочу гілку стрічкового конвеєра, для подальшого переміщення окатишів по технологічному ланцюжку. Пристрій перекидання несучих грат 7, бункери, живильники та вирівнювальний пристрій на фіг. 1, 2, 3, 4 і 5 умовно не показані.
Працює кільцевий охолоджувач таким чином.
Кільцевий охолоджувач за допомогою приводу обертання 5 кільцевого охолоджувача приводиться в обертання з швидкістю 2,7 оборотів в хвилину. Залізорудні окатиші після 60 випалення, наприклад в барабанній печі за допомогою живильника надходять у завантажувальну зону кільцевого охолоджувача. Гарячі окатиші зсипаються на робочу поверхню б несучих грат 7 і за допомогою вирівнювального пристрою, рівномірно розподіляються по робочій поверхні, утворюючи шар завтовшки близько 100 мм і з температурою близько 800 "С. Далі прошарок окатишів переміщується в зону охолоджування, де потік холодного повітря, що подається системою подачі холодного повітря і яка створює надмірний тиск, рівномірно розподіляється із зворотного боку несучих грат 7, через конічні щілини 8 і проміжки 12 проходить через шар гарячих окатишів та охолоджує їх. За рахунок виконання щілин 8 конічними, додатково прискорено потік охолоджуючого повітря, що також збільшило ефективність омивання повітрям окатишів та їх охолодження.
Далі, вже гаряче повітря, за допомогою системи видалення гарячого повітря, яка створює розрідження над шаром окатишів, подається на утилізацію, наприклад, в рекуператори обпалювальної машини, і далі очищається і викидається в атмосферу.
Обпалені окатиші, пройшовши зону охолоджування, охолоджуються від температури 800 "С до температури нижче 120 С.
Далі в зоні розвантаження несучі грати 7 за допомогою пристрою перекидання, повертаються навколо осей 9 и 10, займаючи вертикальне положення. Охолоджені окатиші зсипаються в бункер, і живильником подаються на робочу гілку стрічкового конвеєра, та переміщаються далі по технологічному ланцюжку. Рухаючись далі, несучі грати 7 за допомогою пристрою перекидання повертаються, займаючи при цьому горизонтальне положення і потрапляють у зону завантаження, де на них знову живильником подається наступна партія гарячих окатишів, що підлягають охолодженню.
Таким чином, за рахунок виконання гратів у відповідності до заявленої корисної моделі, забезпечений інтенсивний теплообмін між гарячими окатишами і охолоджуючим повітрям, і як наслідок, охолодження обпалених гарячих окатишів, забезпечено ефективну та продуктивну роботу кільцевого охолоджувача.

Claims (1)

  1. ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ Кільцевий охолоджувач, наприклад для залізорудних окатишів, що складається з кільцевої
    Зо платформи, яка обертається, утвореної зовнішньою і внутрішньою концентричними кільцевими балками, що спираються на опорні ролики, і рухомих у вертикальній площині несучих грат, що складають робочу поверхню кільцевого охолоджувача, та розміщених між кільцевими балками, який відрізняється тим, що в кожних гратах виконані крізні конічні щілини, ширина щілини с з боку робочої поверхні кільцевого охолоджувача дорівнює 0,95 мінімального розміру товарного окатиша і складає 0,41-0,45 загальної ширини щілини с, при цьому загальна площа щілин грат ОЗщілин СКЛадДає 0,23-0,25 від загальної площі робочої поверхні несучих грат Ороб. грат, Крім того, несучі грати закріплені із забезпеченням самоперекидання за допомогою осей в отворах, що виконані в кільцевих балках, і утворюють між собою і вищезгаданими кільцевими балками рівномірні проміжки, рівні ширині щілини с, а загальна площа 55 щілиї, ЩО утворена проміжками і конічними щілинами складає 0,23-0,25 від загальної площі робочої поверхні кільцевого охолоджувача.
    Ох щілин - (0,23:0,25) х 5 У кільця.
    Хо С У ТМ нена кежя Не я, й ї но кьннй ож ох пух : Я К о НЯ а не І ре: й ШИ НН я Ех 11: її В зе шій чи ШК ШЕ ря паса Я іс Ина ка Бе КК ЕчЯ х ше НК 2 ИЙ жк С хом і: Б 3 Яндекс й я БОВЕЯ ж Мч х. ху кхасеве Я в за Ки я . йон Я са БО и ай хх ше зЯ з х : о и ще Кк, й Б її Ку ме Я Ка т ж х хі - и чх Ким вес х хї ї БО Б
    Я. кА Кох х г: я ств пики ку НК | Б кн В М ск ес к ЩЕ І: ща я й п М У ее х, Не К ж КЕ вк З й» -- У БУ Я Сени. ЯоУ Оу Крит В ЗУ В во Ж г БУ а ЖЕ 5 їх З | овали Е маком с І І фкехееккххкню М ши: у он Я З ЗЕ 7 ак "З ТЯ х Я КВ 1 ши ИН іс Ве «ння, МЕ дюн Ша ях БУК 3 М й ії а я р ре У - ШЕУ п знане Ко -Кх т ем а СИН хо БУ Да ОЙ ЕС го БУ с В щ які Е серии ДИ тку ЩЕ о БЖ ве ЧИ НЕ ц м З АХ ко ке Кі : Н р Я я БЯ т Х ої хе о ВЖЕ ха, з го я 1 Я : Є У й й я ги Я с Хе, я
    У. ко З : : кох. б КУ З То я МОВ - . ся с, ях о я уко у Я з ЕХ ща ОНИ НК тека ше х У шу й С и ОХ у ДА Св нин ман ук ве МИ я и ОБ Е М КО ЕЕ линии МОУ хі 1 ай: х ща Кс іх: : ї. х КС а ще НЕ я НН КН ТКУ і. ее г С І Мом у, Її о С і НА оон їх реж ехо Мини х ВЕ й; ме и я хо що ПО Кі ЗМ Ку спиития Кок ин, як Ж х А- пн ї х денний В: ї : Х х 1 х : ІЗ КУ Ії ГУ Я в : Е ГУ х тА У І У КУ п х ї Диня 1 ; : х для «х На їх Н рнннннняя Я ї : х Н й ї : їх ї їх І ї
    Ян. Ж ІЗ Не ол,
    Ж. Ж Е її В сн, й й х х БУ Боухуюйи Ше зи курник й 7 КІ Ку де ен ек, Ж її мин КЕ о МКУ п В ЕС З : В Бої Х т ї Я і пики ни нн Ше, й ше о в БОЛИТЬ ТЕ З кі ОКей Ї. її щ НІХ ДН . я естохвхЯ ДЕ КІ оВоК о ев, ж КВК ЕХ нь сен нень КВ ОК КК, г ОК ов р М мим ми и в ВИК В і ув М пе он ННЯ ОО СТ її х м ПМ й ЖК п БЕ 1: ї КЕН хі це пек Нш МК АЖ 5 х ї МК и и ВК: КК хх яз 1 ей Й жу Ок на Ж В Дисенни ак Ж В х КУН ТЯ КІ. Ж ме ПН КО Я ї ше ох ЗНАК АНЯ НМТ Ії НН Ж З Моє і Е. в ДЕ я ван НКУ ЖК МЕ Ж ж БЖ Ж: у и в ха шак Н ІОЖЕ: Жов М НЕ НЕННЯ ки ВИ ЕН ЕН ЕК ти : ПЕ ЕН ІН її В НЕО БІВ її х ОО ве ЯМ сіг.
    че трек ІЗ тк їх . и тео «КМ В Не Н ія «ЖЖ пня т р хкхккх ххх Кк коххкккккюК, ЕЙ ї ПЕ НН ОО в А в ПФК о ТАКТ Кук Ж ДК АХ МКК ЗО ї ши на м В в п Б ПОМ СУТ ВКВКВВВ КВ хе Б ООН п нн й Че п нн В Коли согттиттог о гогоой секнісекжекн, З РУК ї ї ї пол На "х КЕ м-н нтиЙииттт и теле СИ ККУ сист ииееея Ії ї Кифиї ПОРТ орп рю Н : НК ТОЮ ОТ орди БОР ОЗРШ ДО ОБЛ Сини : За з 0 ОН В ТЕ кормі й М МЕД р ув и УКХ ПК КК, для ул п ООше МО ММ ДВК ох ні. МОККККК МВВ шк я ЖЕ М. «КЕ ее ІК АК КК нен Как КН КК ХК ї : т з Не у В коки есе че ще с Ку юУХ ТКЮ Тх ду ТЕО атм кук дн - : о НН ВН М НИ КМ НЕ НУ Ї ХО ФО НМ фелтвак ЦЯ пін ЗЕЛЕНИХ ТІ БЕК КІ ї Тіт її: іх; УМ ІН При ЗИМ ІННИ У ЖІ ІЗ її: ферит тки, Па ЯКИМИ ЗОВ НИ а їх КЕ ф-. 8 ОЇ БІБ НБН прувцоМ поцений ті ви ЕС ОН ЗЕМ ЗМІ ЕНН ї РО КИМ: зам сим ПИНННИЙй ПИШИ ПИВО дин З ї БЕБІ х Рона х НДовИ Бий В юний НИБИЦеВ Пи ВИНИ: ї ІЕЕ х РОВОМ; Нр: ПИШИ: ФоНуВил Вепений: НИ: ІНК ОЇ: ОА ЕНН х ТО щен БИ НИМИ ЯБЦМНИР мае щ НИК ЗНЕІНЕЇ: Тож РОЗ ЛНІММР ЦІН: МОІЦІО: ІНІЙ ФБИИЩКЛр Описи ЗЕ ТІ Н с Ж ооюююююююкнкой ВОЖВЖЕНІЮ ЗНИМИЦЬ МИЖНІНМО КИМ ИЦИ ПИВ Мини ЩЕ ї: мк г: Ж, Дуюююю х ї ПЕМІНТНН МИМО ІМ ПКУ МИЧК шИНЗКВОБИВЕ Кі, ТОЖ М в НИ і и ІЗ АТМ прим ашю фриФіИт. пий. М НН НЯ КД орукуююкк т ІЗ ЦиУ В БНИНІЕ МОВО НІНІ БЕН ІРНК НІ ИН її В РЕ ІЗ НН ІЕЕ МЦКМИ мене ВН ЗЕКИ МЕБИЖИИІ ЗІМІНЛІ М3О ї НН ІЗ ий З НЕВНІК ЛОКОНІВ ДЕИБНН: МОМ Не НК ЗІ З РІ Хдои РО ВІЧЕ БФ ЗБаЗНННМІ ПЕВНЕ НЕК А ЗЕНІНХ Я ЯКУ Ем и ДИ ТМДЛИЛІ ПЦМ НИМИ МН ВМ Ай ТИМ: 1: ГКУ УНН я ОБИДВІ ФНС ЦЬМННИМц спа ЕНЕ МЕМ НАЙ ЗНН 1Х ЖЕ о ання КАВИ МИТИ: МЕН ОПІКІВ КМХ ПМ КІММ Мир лих Кох Б Уж реа ес ЩІК, ЗИМІ ИН от ОТ НЯ ГУ ех ї ВЕ пі це пкт ям НА її КІ Се шенУ й ШІ пе паца прий ПНІ ЗИ ВКМ Зх УК Еззев ння ОО ОБИЄ ПІНИ ОНЕТАННИ ТК Ти: ХМ: 1 я
    :. і МНН ПІКИ рАЖИЛИЦ: ФММ ЦИХ ЕМО ВБИВ її фі ж ОР ОВИЬ БАН: ОБМІН ОВІИМНВИ БИ СВК Н ЕД ОО ІІ МУ КАНТ ІЕЕ ТАМИ ПИВ ММ х Би БО НВО МИипМжИ: ОНЕБМОКО ПІМНе В 3 АНУ ; ЕН ЯКЕ щи) МПК НІ ОІВІЩММИК ОС" пе зву 3 сей ходи МА БЕ ПИМНКЦр ІД ПИ і НН вні НЕ руку 1 ЩЕ ЗЕМ ої плазмі ІМ ІМК ММК І з и з. ДТ ВООЗВАМ спите НБН ВИМИ НК КК осв пи М пек кон КМ МУ ННАИИ ИАМ ТБ х ІК г шк рев ЦМВ КОН МНКНМНН ЗЕ ВК ЖК ния ї ве МК ЗКУ АК ЛЕМ МЛК: Імя ЛУНА У ЗЩЦИЛУМХ х ан я ВОК ок т ше КОКО ЗК, КО ї Ан «сус З 5 ЕН НЕНЬ ВЕБ МН МИ ММХУХ пе па у ни и КК Н ОР БЦИЕ кре В АКЯИК МИДБИХМ НЯ див ММ ОХ ОМ Е ОЕМ РЕ еф ХИМННТЯ сени ВАНН А КЗ ОДИН ї х 0 ВМІННІ ше ми ПАМ НА ЗХ т І ЕРЧНННЕ й ХОСЕ. УДКЕВАХ тинії Ве МАМ ВМ ІНК же ще хх ї у садів: ДКР ЕММА ЗУ МАТ 1 х АХ я її У ок ММ НМ МЛИН ЗМЕН ТОНН х Уч в ОР оон ОКЕАНИ ВЕСННИХ пе о ИН НА МК М Кк ва АТМ МІЦНУ: ЗЛИХ М сект у З. 00 З ММК ЗМУ МИ ММЛІМІЮ КМУ Ух ЛУКМ : деки і рен ВИК я КК ЗИМУ: ем УМА ИКМ ав ОН Б їла АК Мт ІЕМ Муки Мамі МД" ша ад х Ущ Ех х її БМцМЦЬ БИ иИ УМІВ ММ діжу цу МЕМХ т ж ї ОО РКЦ МИХ ВИМИ джен? по ММ ї Я К ОО МІ ЛЦУИМ мими весен сспмау МИ МК іх Пе кі Одно пкднни МИНЕ пон М З г Мк МА хи Всзех дит КМ УМУХ ЕНН МАК ХУ 1 ее Ко де НЯ олележєтьтя п КМ МОБ МУК М М |: Аа ОО доле сором МАМИ БУК ДАМИ Я ій ДАМ ї ся чи Де А В НО Й п у З; М ГО МСЕ ве он ще ОД ОА КО ВКА Б МІНА ЗАМ щх Ки мкл, 5 док її АК еНЯ хм Ху пн А ж х |; КО і ЕЕ ЕК Х пи МАТИ пух у їх ЗАЧ ОВ М НМ дедь--МАХ т де ОКО 1 сою КА ХА КВН МЕНЕ КИ дви ВМ ДК М 3 ріг. 4 кож ге ІЗ ц г пк с
    Кк. сх сх Уяви, Є - Н : й о : Я ла. Н : я пд десь, 5 жо дви нива я ож У Се ї СОР п и 7 2 дк Сава ли НЯ с 7 КН, з я в у - Ка Шон ще Я й А вас нн ВЕ Я й й х а ней синя г в вий ря св пси ПИШНЕ УК Оу Кк КІ Ж жк : КЕ и Я ДИ й дет й Слух оф ЕК дет Н ії песо
UAU201211927U 2012-10-16 2012-10-16 Annular cooler UA80579U (en)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201211927U UA80579U (en) 2012-10-16 2012-10-16 Annular cooler

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201211927U UA80579U (en) 2012-10-16 2012-10-16 Annular cooler

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA80579U true UA80579U (en) 2013-06-10

Family

ID=51949104

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU201211927U UA80579U (en) 2012-10-16 2012-10-16 Annular cooler

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA80579U (uk)

Cited By (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
RU2703760C2 (ru) * 2015-04-17 2019-10-22 Прайметалз Текнолоджиз Аустриа ГмбХ Уменьшающее пылевыделение ограждение охлаждающего устройства для охлаждения горячего сыпучего материала

Cited By (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
RU2703760C2 (ru) * 2015-04-17 2019-10-22 Прайметалз Текнолоджиз Аустриа ГмбХ Уменьшающее пылевыделение ограждение охлаждающего устройства для охлаждения горячего сыпучего материала

Similar Documents

Publication Publication Date Title
CA2581305C (en) High pressure gas jet impingement heat treatment system
CA2961423C (en) Method and device for processing slag occurring in a combustion chamber of a refuse incineration plant
JP5286880B2 (ja) スラグの冷却方法
CN105452186B (zh) 平行流再生石灰窑中燃烧并冷却碳酸盐岩石的方法及平行流再生石灰窑
CZ131195A3 (en) Cooler and cooling process of granulated material
UA80579U (en) Annular cooler
US5871348A (en) Method and apparatus for preventing formation of snowmen and removing lumps of coating in clinker coolers
RU2016117285A (ru) Сталеплавильная установка для производства длинномерных металлических изделий и соответствующий способ производства
UA97339C2 (uk) Пристрій для розкидання сипкого матеріалу
JP2010174330A (ja) ローラスクリーンによる生ペレットの篩い分け方法
ES2655922T5 (es) Distribución de la entrada de clínker de un enfriador de clínker de cemento
US3889791A (en) Charge distribution chute
US3232416A (en) Distributor for conveyor
CN102607020B (zh) 锅炉炉排和锅炉
TWI468369B (zh) A seal structure of the cooler device and a cooler device provided with the cooler device
RU2015109266A (ru) Способ комплексной переработки расплавов и технологическая линия для его осуществления
US2598931A (en) Clinker cooler
US4143777A (en) Blast furnace charging device
WO2019024995A1 (en) LONGITUDINAL SEALING SYSTEM FOR WIND BOXES IN ROLLER GRID INSTALLATIONS
CN202482228U (zh) 一种新型高效竖式预热器
CN104496208A (zh) 一种带有空气冷却装置的石灰窑用燃烧梁
RU2630992C1 (ru) Загрузочно-распределительное устройство прямоточно-противоточной регенеративной печи с круглыми шахтами для обжига кускового карбонатного материала
US23317A (en) Casting and annealing articles made of scoria
RU2288416C1 (ru) Карусельная агломерационная машина для спекания материалов под давлением
CN210765023U (zh) 水泥加工用降温装置