UA70355C2 - Пристрій для закупорювання пляшок - Google Patents

Пристрій для закупорювання пляшок Download PDF

Info

Publication number
UA70355C2
UA70355C2 UA2001096490A UA200196490A UA70355C2 UA 70355 C2 UA70355 C2 UA 70355C2 UA 2001096490 A UA2001096490 A UA 2001096490A UA 200196490 A UA200196490 A UA 200196490A UA 70355 C2 UA70355 C2 UA 70355C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
neck
protrusions
bottle capping
capping device
petals
Prior art date
Application number
UA2001096490A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
МОНТАНЕР Пере ПАРЕС
Турро Віктор Рібера
Original Assignee
Сент-Гобен Кальмар, С.А.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Сент-Гобен Кальмар, С.А. filed Critical Сент-Гобен Кальмар, С.А.
Priority claimed from PCT/ES2000/000091 external-priority patent/WO2000056617A1/es
Publication of UA70355C2 publication Critical patent/UA70355C2/uk

Links

Classifications

    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B05SPRAYING OR ATOMISING IN GENERAL; APPLYING FLUENT MATERIALS TO SURFACES, IN GENERAL
    • B05BSPRAYING APPARATUS; ATOMISING APPARATUS; NOZZLES
    • B05B11/00Single-unit hand-held apparatus in which flow of contents is produced by the muscular force of the operator at the moment of use
    • B05B11/01Single-unit hand-held apparatus in which flow of contents is produced by the muscular force of the operator at the moment of use characterised by the means producing the flow
    • B05B11/10Pump arrangements for transferring the contents from the container to a pump chamber by a sucking effect and forcing the contents out through the dispensing nozzle
    • B05B11/1042Components or details
    • B05B11/1043Sealing or attachment arrangements between pump and container
    • B05B11/1049Attachment arrangements comprising a deformable or resilient ferrule clamped or locked onto the neck of the container by displacing, e.g. sliding, a sleeve surrounding the ferrule

Abstract

Пристрій для закупорювання пляшок з шийкою і зовнішнім кільцевим вінцем містить головне тіло, яке складається з кільцевої частини та має зовнішню крайову ділянку і пелюстки, які прикріплені до верхньої крайової ділянки і мають внутрішню поверхню, зовнішню поверхню, бічні поверхні і нижню поверхню, причому кожен з пелюстків має два перші виступи, які простягаються від внутрішньої поверхні і прилягають до бічних поверхонь, а зовнішня поверхня має частину, що виступає, і гільзу з порожнистою, практично циліндричною частиною, пристосовану до накладання її на пелюстки.

Description

Опис винаходу
Даний винахід стосується пристрою для закупорювання пляшок, які мають шийку із зовнішнім кільцевим 2 вінцем, причому шийкою визначаються поздовжня вісь і верхній край, а згаданий пристрій пристосований займати встановлене на шийці положення і містить: (а) головне тіло, яке складається з кільцевої частини, що є в цілому паралельною верхньому краю у встановленому на шийці положенні і має зовнішню крайову ділянку і пелюстки, котрі прикріплені до верхньої крайової ділянки і мають внутрішню поверхню, що прилягає до шийки у встановленому на шийці положенні, зовнішню поверхню, протилежну внутрішній поверхні, бічні поверхні і нижню 70 поверхню; і (Б) гільзу з порожнистою, практично циліндричною частиною, пристосовану до накладання її на пелюстки.
Відомі пристрої для закупорювання пляшок, які працюють, використовуючи металевий обідок. Вони призначаються для закупорювання пляшок і посудин будь-яких типів, що мають шийку із зовнішнім кільцевим вінцем на верхньому краї. Зовнішній кільцевий вінець, зазвичай, має верхню частину, котра є плоскою і лежить 12 врівень з верхнім краєм пляшки, і нижню частину, котра прилягає до зовнішньої бічної поверхні шийки на її проміжній ділянці. Обідок являє собою металеву деталь, яка має, зазвичай, плоску кільцеву частину, а також циліндричну частину, прикріплену до плоскої кільцевої частини на її зовнішньому краї і перпендикулярну плоскій кільцевій частині. У встановленому на пляшку або посудину положенні плоска кільцева частина обідка опирається на зовнішній кільцевий вінець або на еластичне кільце, яке використовується для поліпшення щільності закупорки і розміщується в цьому випадку на зовнішньому кільцевому вінці. Плоска кільцева частина завжди є практично паралельною верхньому краю зовнішнього кільцевого вінця. Таким чином, циліндрична частина охоплює ззовні зовнішній кільцевий вінець. Для закупорювання необхідно шляхом прикладання обідка до пляшки і деформації таким чином циліндричної частини притискати останню до зовнішнього кільцевого вінця.
Цей пристрій має численні недоліки, одним з яких є його висока вартість, зумовлена як вартістю с матеріалів, так і операціями, що потребуються для закупорювання пляшки. Ге)
Існують подібні пристрої для закупорювання пляшок, виконаних із пластмасових матеріалів, які складаються із кільцевої частини, що встановлюється паралельно верхньому краю шийки, пелюсток, котрі проходять із зовнішнього краю кільцевої частини вниз, і, як правило, циліндричної гільзи, пристосованої рухатися ковзанням по пелюстках. Кожна пелюстка має виступ, який підходить під самий зовнішній кільцевий вінець, коли гільза о повністю охоплює пелюстки. ою
Але ці пристрої мають інший недолік, пов'язаний із закупорюванням скляних пляшок і, зокрема, із існуванням значних варіацій їхніх геометричних розмірів (діаметра і овальності зовнішнього кільцевого вінця, о діаметра і овальності шийки, концентричності шийки і зовнішнього кільцевого вінця, ширини і висоти Га») зовнішнього кільцевого вінця, непаралельності верхньої і нижньої поверхонь зовнішнього кільцевого вінця та 3о ін.). У зв'язку з цим потрібний пристрій, який би був недорогим і водночас здатним поглинати коливання в геометричних розмірів закупорюваної пляшки, підтримуючи при цьому постійним тиск, що діє на ущільнювальне кільце або еластичний елемент.
У даному описі і формулі винаходу термін "пляшка" означає будь-який контейнер, що має шийку з зовнішнім « кільцевим вінцем. З 70 Метою даного винаходу є створення пристрою для закупорювання пляшок першого із вищеописаних типів, с де кожна пелюстка має два перших виступи, що виходять із внутрішньої поверхні і прилягають до бічних з» поверхонь, а зовнішня поверхня має частину, що виступає так, що вищезгадана циліндрична частина (39) проштовхує пелюстки (21) до зовнішнього кільцевого вінця (9) частиною (43), що виступає.
Пристрій цього типу з одного боку має економічні переваги пристроїв з пластмаси, що мають пелюстки, а з іншого боку - поліпшення у геометричному аспекті, які дозволяють краще поглинати коливання розмірів 7 закупорюваних скляних пляшок. ав | Кожна пелюстка з одного боку має два перші виступи на її внутрішній поверхні. Там, де потрібно входити в контакт з нерівною поверхнею, краще мати більшу кількість точок контакту з малою контактною поверхнею, ніж о меншу кількість точок контакту з великою контактною поверхнею. Зумовлене це тим, що з великими поверхнями с 20 контакт кінець кінцем утворюється на малих площах, у той час як решта великої поверхні залишається в укосі, а отже не використовується. Якщо ж з метою подолання цього недоліку велику поверхню виконати із м'якого сл матеріалу, який деформується і стає здатним прилягати до нерівної поверхні, то такий контакт у подальшому може стати занадто вільним. Таким чином, застосування двох перших виступів з малими точками контакту на кожній пелюстці, а не одного першого виступу з великою точкою контакту є покращенням в аспекті 25 пристосування до геометричних коливань закупорюваних пляшок.
ГФ) Кожна пелюстка запропонованого пристрою на протилежному боці має частину, що виступає, розміщену між двома першими виступами. Коли гільза займає положення на пелюстках, вона контактує з цими частинами, що о виступають, і діє на них з тиском, який змушує пелюстки змикатися навколо зовнішнього кільцевого вінця. В цій геометричній конфігурації пелюстки протистоять силі згинання завдяки тому, що відстань між точкою 60 прикладання цієї сили, тобто вершиною частини, що виступає, і точкою прикладання сили реакції, тобто першими виступами, складає приблизно половину ширини пелюстки, чим створюється "ефект пластинчатої пружини" у напрямку поперек пелюстки, розподілений по всій довжині перших виступів і частини, що виступає.
Такий спосіб дії пелюстки з "ефектом пластинчатої пружини" у напрямку поперек пелюстки є також новим. У цей спосіб у приладі створюється напруження по всьому зовнішньому периметру зовнішнього кільцевого вінця, яке бо діє з більш-менш постійною силою на верхній край шийки, де, зазвичай, розміщується еластичний ущільнювальний елемент, який поліпшує щільність закупорки.
Частина, що виступає, розміщена практично в центрі між двома бічними поверхнями і може бути більш-менш тонкою розділовою стінкою, що виступає перпендикулярно зовнішній поверхні пелюстки (як це докладніше буде описано нижче) або може являти собою опуклість зовнішньої поверхні чи принаймні її частину. Така опуклість утворює вигнуту поверхню, котра починається, переважно, від проміжної точки зовнішньої поверхні і простягається від ділянки зовнішнього краю і від поздовжньої осі.
Опуклість зовнішньої поверхні переважно відповідає заглибленій частині на внутрішній поверхні. Опуклість у кращому варіанті має форму циліндричної або конічної поверхні. Така геометрична форма поліпшує згинання /о0 пелюстки.
Частина, що виступає, простягається до нижньої поверхні пелюстки.
В іншому варіанті здійснення даного винаходу перші виступи є за своєю суттю стінками змінної товщини, виміряної у кутовому напрямку відносно поздовжньої осі, з першою основою, першим верхнім краєм, першим нижнім бічним кінцем і першим верхнім бічним кінцем, де перші виступи простягаються від нижньої поверхні до 7/5 проміжної точки внутрішньої поверхні і де товщина зростає від мінімальної величини на першому нижньому бічному кінці до максимальної величини на першому верхньому бічному кінці. Краще, якщо відстань між першою основою і першим верхнім краєм зростає, досягаючи максимальної величини в точці, близькій до першого нижнього бічного кінця.
Ще в одному варіанті здійснення винаходу частина, що виступає, утворює другий виступ, котрий виходить від зовнішньої поверхні і в цілому є розміщеним на однаковій відстані від двох бічних поверхонь.
Ще в одному варіанті здійснення винаходу перші виступи являють собою подовжені стінки, які мають форму витягнутого трикутника, котрий забезпечує контакт із зовнішнім кільцевим вінцем в численних випадках, коли між обома елементами виникають дуже відмінні відносні положення: зовнішній кільцевий вінець знаходиться занадто далеко від ідеального розрахункового положення, занадто близько, занадто високо або занадто низько с ов Від нього. Похила стінка трикутника, довжина якої перевищує прогнозовані варіації розмірів скляної пляшки, забезпечує утворення контакту між зовнішнім кільцевим вінцем і першими виступами. і)
Краще, якщо перші виступи є частково деформованими на площі контакту з зовнішнім кільцевим вінцем. Це необхідно для того, щоб утворювався контакт між всіма першими виступами по зовнішньому периметру зовнішнього кільцевого вінця і щоб забезпечувалося закріплення пристрою на шийці пляшки. Оскільки ці перші ю зо Виступи мають порівняно малий переріз деформації, для них можуть вибиратися матеріали порівняно високої твердості (зазвичай, вони співпадають з матеріалом усього головного тіла пристрою). Але це не означає, що о сила стискання, з якою гільза діє на пелюстки, повинна досягати надмірних величин. со
Другий виступ у кращому варіанті здійснення також являє собою подовжену стінку, яка поліпшує розподіл напруження завдяки вищезгаданому "ефекту пластинчастої пружини", а форма цієї подовженої стінки також є о зв трикутною. Це дозволяє здійснювати поступове зростання сили, що прикладається на перші виступи, коли ча гільза під час операції стискання рухається ковзанням по пелюстках, і зумовлює центрування всього пристрою на зовнішньому кільцевому вінці в процесі стискання.
Інші переваги й особливості даного винаходу будуть розглянуті у подальшому описі, побудованому на кращому прикладі здійснення винаходу без будь-яких обмежень щодо інших можливих варіантів його здійснення, « 70 З поясненнями на доданих кресленнях, де: в с на Фіг.1 показаний вигляд знизу головного тіла пристрою; на Фіг.2 показаний вигляд збоку головного тіла, зображеного на Фіг.1; з на Фіг.3 показаний вигляд зверху головного тіла, зображеного на Фіг.1; на Фіг.4 показаний вигляд у поперечному перерізі по лінії ІМ-ІМ головного тіла, зображеного на Фіг.1; на Фіг.5 показаний вигляд у перспективі головного тіла, зображеного на Фіг.1; -І на Фіг.б показаний вигляд у перспективі головного тіла, подібного зображеному на Фіг.1, але такого, що має іншу кількість пелюсток; о на Фіг.7 показаний вигляд знизу головного тіла пристрою в іншому варіанті здіснення даного винаходу; 2) на Фіг.8 показаний вигляд збоку головного тіла, зображеного на Фіг.7; на Фіг.9 показаний вигляд зверху головного тіла, зображеного на Фіг.7; о на Фіг.10 показаний вигляд у поперечному перерізі по лінії Х-Х головного тіла, зображеного на Фіг.7; сп на Фіг.11 у збільшеному масштабі показана крайня права пелюстка головного тіла, зображеного на Фіг.10; на Фіг.12 показаний вигляд збоку головного тіла в іншому варіанті здійснення даного винаходу; на Фіг.13 показаний вигляд у поперечному перерізі головного тіла ще в іншому варіанті здійснення даного 5 ВИНАХОДУ; на Фіг.14 показаний вигляд знизу пелюсток у головному тілі згідно з ще одним варіантом здійснення (Ф, винаходу; ка на Фіг.15 показаний вигляд збоку пелюстки, що має другий виступ; на Фіг.16 показаний вигляд знизу пелюстки, зображеній на Фіг.15, що знаходиться під тиском з боку гільзи бо (показана її частина) і зовнішнього кільцевого вінця (не показаний); на Фіг.17 показаний вигляд у поперечному перерізі частини пристрою, встановленого на пляшку; на Фіг.18-21 у поперечному перерізі показаний встановлений на пляшку запропонований пристрій на послідовних стадіях процесу стискання.
Пристрій для закупорювання пляшок згідно з даним винаходом складається із головного тіла 1 і гільзи 3. 65 Пляшка має шийку 5 з верхнім краєм 7 і зовнішнім кільцевим вінцем 9. Шийка 5 має циліндричну форму з круглим поперечним перерізом і визначає собою поздовжню вісь 11.
Головне тіло 1 має кільцеву частину 13, яка, коли пристрій встановлений на шийці 5, є паралельною верхньому краю 7 шийки 5 та осі якої співпадають з поздовжньою віссю 11. Кільцева частина 13 має нижню поверхню 15, яка, коли пристрій встановлений на шийку 5, повернена до верхнього краю 7 цієї шийки, верхню поверхню 17, протилежну нижній поверхні 15, і зовнішню крайову ділянку 19, від якої у бік нижньої поверхні 15 простягаються пелюстки 21, рівномірно розподілені по зовнішньому периметру кільцевої частини 13. Пелюстки 21 мають внутрішню поверхню 23, зовнішню поверхню 25, дві бічних поверхні 27, нижню поверхню 29 і з'єднувальну ділянку 31, якою пелюстки 21 прикріплені до кільцевої частини 13. Коли пристрій встановлений на пляшку, верхня поверхня 23 повернена до шийки 5 пляшки і прилягає до неї. 70 Головне тіло 1 може, крім того, мати також інші елементи для виконання інших функцій, що виходять за рамки даного винаходу. В прикладах, ілюстрованих на доданих кресленнях, головне тіло 21 має кріпильну ділянку З5, яка служить для закріплення насоса 37 розпилювання рідини.
Всі пелюстки 21 мають по два перших виступи 41, кожен з яких прилягає до однієї з бічних поверхонь 27. На
Фіг.15 показаний вигляд збоку пелюстки 21, де можна добре бачити перший виступ 41, розміщений на внутрішній /5 поверхні 23 пелюстки 21, і другий виступ 43, розміщений на зовнішній поверхні 25 пелюстки 21. Перший виступ 41 являє собою подовжену стінку (як можна бачити на Фіг.13) і має першу основу 45, за посередництвом якої перший виступ 41 закріплений на пелюстці 21, перший верхній край 47, перший нижній бічний кінець 48, який прилягає до нижньої поверхні 29 пелюстки 21, і верхній бічний кінець 50 у проміжній точці на внутрішній поверхні 23. Перші виступи 41 є практично паралельними поздовжній осі 11, коли пристрій встановлений на пляшці.
Частина 43, що виступає, розміщена у центральній частині зовнішньої поверхні 25 пелюстки 21 і займає приблизно центральне положення між двома бічними поверхнями 27, як показано на Фіг.2. Внутрішня поверхня 23 має заглиблену частину 44, яка відповідає частині 43, що виступає.
На Фіг.1-5 показано, що головне тіло 1 має вісім пелюсток 21, але мети даного винаходу можна досягти сч об Також з іншою кількістю цих пелюсток, наприклад, з шістьма пелюстками 21, як показано на Фіг.б, дванадцятьма пелюстками, як показано на Фіг.14, і т. д. Можливо також, щоб головне тіло 1 мало непарну кількість пелюсток (8) 21.
На Фіг.11 показаний вигляд збоку пелюстки 21 з ще одним першим виступом 41, розміщеним на внутрішній поверхні 23 пелюстки. Цей перший виступ являє собою подовжену стінку змінної товщини, виміряну в кутовому ю зо напрямку відносно поздовжньої осі 11, як це можна бачити на Фіг. 7 і 10. Перший виступ 41 має першу основу 45, якою він прикріплюється до пелюстки 21, перший верхній край 47, перший нижній бічний кінець 48 і перший о верхній бічний кінець 50. Нижній бічний кінець 48 прилягає до нижньої поверхні 29 пелюстки 21, а верхній со бічний кінець 50 знаходиться у проміжній точці внутрішньої поверхні 23. Ділянка прикріплення першого виступу 41 ії внутрішньої поверхні 23 є закругленою, завдяки чому внутрішня поверхня 23 плавно переходить в бічну о зв поверхню першого виступу 41. Перший виступ 41 є практично паралельним поздовжній осі 11, коли пристрій ї- встановлений на пляшку.
На Фіг.11 також видно, що поперечний переріз першого виступу 41 має приблизно форму трикутника, що опирається на нижню поверхню 23 і має вершину, котра дуже близько підходить до її нижнього кінця таким чином, що відстань між першою основою 45 і першим верхнім краєм 47 зростає, досягаючи максимальної « 470 Величини в точці, близькій до першого нижнього бічного кінця 48. з с Другий виступ 43, показаний на Фіг.12 і 15, являє собою також подовжену стінку і також містить другу . основу 51, якою він приєднується до пелюстки 21, другий верхній край 53 і два перших бічних кінці 55, один з и?» яких прилягає до нижньої поверхні 29 пелюстки 21, а інший - до проміжної точки на зовнішній поверхні 25.
Другі виступи 43 є також практично паралельними поздовжній осі 11, коли пристрій встановлений на пляшку.
На Фіг.13 видно, що кожна пелюстка 21 має два перших виступи 41, кожний з яких прилягає до однієї з -І бічних сторін 27. З іншого боку, другий виступ 43 розміщений в центрі зовнішньої поверхні 25 пелюстки 21 приблизно на однаковій відстані від обох бічних поверхонь 27, як показано на Фіг.12. о Гільза З має порожнисту, практично циліндричну частину 39, яка може рухатися ковзанням по пелюстках 21. оо У встановленому на пляшку положенні порожниста, практично циліндрична частина 39 є концентричною з 5р поздовжньою віссю 11 і притискає пелюстку 21 до зовнішнього кільцевого вінця 9. о Коли гільза З знаходиться на пелюстках 21, вона притискає їх до зовнішнього кільцевого вінця 9 через сп частини 43, що виступають, або другі виступи 43. Коли пелюстка 21 упирається в зовнішній кільцевий вінець 9, ділянка першого верхнього краю 47 перших виступів 41 поволі деформується і стає викривленою, частково охоплюючи нижню частину зовнішнього кільцевого вінця 9, і утворює зачіпки, які закріплюють пристрій на в Зовнішньому кільцевому вінці 9, як це можна бачити на частковому поперечному перерізі на Фіг.17. Крім того, оскільки перші виступи 41 притискуються до зовнішнього кільцевого вінця 9 і водночас частина 43, що виступає, (Ф, або другий виступ 43 притискається до гільзи 3, пелюстка 21 зазнає напруги згинання в поперечному напрямку, ка яка намагається викривити пелюстку 21 у цьому напрямку так, як показано на Фіг.16, і яка надає тої переваги, що цей напружений стан підтримується після зняття пристрою з пляшки, що надає більшої гарантії щодо бор щільності закупорки протягом терміну збереження продукту.
На Фіг.18-21 показана послідовність процесу стискання пристрою для закупорювання пляшок за даним винаходом.
На Фіг.18 показаний пристрій з головним тілом 1 і гільзою 3. Головне тіло 1 додатково обладнане насосом 37 розпилювання рідини і гумовим ущільнювальним елементом 57. Гільза З знаходиться у частково насуненому 65 стані на головному тілі 1.
На Фіг.19 показана збірка Фіг. 18, встановлена на шийку 5 пляшки зі зовнішнім кільцевим вінцем 9.
На Фіг.20 гільза З показана у насуненому нижче стані, в якому вона частково покриває пелюстки 21. Перші верхні краї 47 перших виступів 41 пелюсток 21 тут вже почали деформуватися.
Ї нарешті, на Фіг.21 показаний кінцевий стан, в якому гільза З повністю опущена вниз. Тут, крім того, показана плунжерна нАакривка 59, додана до насоса 37 розпилювання рідини.
Фіг. 1 Дід 15
І с-- н- У. 70 Лу щА- З шкуру
М КЕ маш - Ко 44 27 11 1 м Фіг. 2 сч
М ати ияьх о 29 «пт» р КХ 43 іт)
Фіг. З ою 17
ЦЕН з
Мч, Ї; 43 о їз уд М. --оя 21 « кі 14 З с І :з» и А-А- - - Тл г
Її чи й й 7 М-во
ТИ 5-Й о 19 ит 23 ся 0 ВІВ МИ сл 43 4 44 г
ГФ) Фіг. 4 іме) 60 б5
- /й 4 21---їу щу
Ї рії»
ФІГ. 5 43 41 235
Се з й о ю зо | ) а / є юю 21 Шк 43 о
Фіг. 6 зе « - с з -І (ав) (95) сі сл
Ф. ко 60 65 й уст Шк на хо Дн й
Фіг. 7 шк я - Фіг. 8 дн 43 сч
Й Ж рн С 17 о 46:
ЖЬ Сея дл 21 ій 7 Фіг. 9 -
Й | Фіг. 10 к я тн » Шия фе є і -Е--
В 21 ЕЕ т 23 о те -т : п» АЙ ОБ 8 сл о 55 ко
Фіг. 11 ше: 70 50 -- тн 21 45 47 41 4829 сч 7 Фіг. 12 о ю ою ' со о м- 21 « - с 43 з 35 17 | ! І т ВЕ Ул» ШИ НИК ни у
Не й як о 4 |й "7; сл Й | 1 / І Са
Н М о . М о 15 Фіг. 13 бо б5
Фіг. 14 де ї; я 70 їй 41 сл гу 25
НВ
43
Фіг. 15 с 31 о 15 71-25 ою 23 50 55 Б1 ю со 53 ав) 45 43 в. 41 48 55 « 41 29 т с ;» 43 -І . (ав) (95) со 70 41 сл 23 21 5 Фіг. 16
Ф) ко бо 65 ч
ХО о 57 КВ Їй 21
Ви; -К35- й й у у 39 у у у
І и
Ду й д сч о
Фіг. 17
Фіг. 18 Фіг. 19 ви й ІС 41 11 со я Гея З яти | Метт С--3 о я ТЯ, ЩІ й
Тл Оса й це т,
І й 21 о й во й 21 « 40.51 Вк се - с шк -- щ-Щ- 37 | ГІ з» нях т 37
Й
7 т сутрут 59 о т. с Ж тя ТІНІ ХВ,
ФУ СДН сл 8-5 ра м; шк 5 Зх Во щ,
Пл іш (Ф) зт Й ЩО о 11 бо
Фіг. 20 Фіг. 21 ря

Claims (13)

Формула винаходу
1. Пристрій для закупорювання пляшок, які мають шийку із зовнішнім кільцевим вінцем, причому шийкою визначаються поздовжня вісь і верхній край, а згаданий пристрій пристосований займати встановлене на шийці положення і містить головне тіло, яке складається з кільцевої частини, що є в цілому паралельною верхньому Краю у встановленому на шийці положенні і має зовнішню крайову ділянку і пелюстки, котрі прикріплені до зовнішньої крайової ділянки кільцевої частини і мають внутрішню поверхню, що прилягає до шийки у встановленому на шийці положенні, зовнішню поверхню, протилежну внутрішній поверхні, бічні поверхні і нижню поверхню, і гільзу з порожнистою, практично циліндричною частиною, пристосованою до накладання на пелюстки, який відрізняється тим, що кожен з пелюстків має два перші виступи, що виступають із внутрішньої 7/о поверхні і прилягають до бічних поверхонь, а зовнішня поверхня має частину, що виступає, так що циліндрична частина має можливість проштовхувати пелюстки до зовнішнього кільцевого вінця частиною, що виступає.
2. Пристрій для закупорювання пляшок за п. 1, який відрізняється тим, що частина, що виступає, розміщена практично по центру між обома бічними поверхнями.
3. Пристрій для закупорювання пляшок за п. 1 або 2, який відрізняється тим, що внутрішня поверхня має /5 Заглиблену частину, яка відповідає частині, що виступає.
4. Пристрій для закупорювання пляшок за п. 1 або 2, який відрізняється тим, що частина, що виступає, утворює опуклу поверхню, яка починається від проміжної точки зовнішньої поверхні і простягається від зовнішньої крайової ділянки і від поздовжньої осі.
5. Пристрій для закупорювання пляшок за пп. 1-4, який відрізняється тим, що частина, що виступає, простягається до нижньої поверхні.
6. Пристрій для закупорювання пляшок за п. 4 або 5, який відрізняється тим, що згадана опукла поверхня є циліндричною.
7. Пристрій для закупорювання пляшок за п. 4 або 5, який відрізняється тим, що згадана опукла поверхня є конічною. сч
8. Пристрій для закупорювання пляшок за одним з пп. 1-7, який відрізняється тим, що перші виступи являють собою стінки змінної товщини, виміряної у кутовому напрямку відносно поздовжньої осі, з першою основою, і) першим верхнім краєм, першим нижнім бічним кінцем і першим верхнім бічним кінцем, де перші виступи простягаються від нижньої поверхні до проміжної точки внутрішньої поверхні і де згадана товщина зростає від мінімальної величини на першому нижньому бічному кінці до максимальної величини на першому верхньому ю зо бічному краї.
9. Пристрій для закупорювання пляшок за одним з пп. 1-7, який відрізняється тим, що перші виступи являють о собою подовжені стінки з першою основою, першим верхнім краєм, першим нижнім бічним кінцем і першим с верхнім бічним кінцем, де перші виступи є практично паралельними поздовжній осі у встановленому на шийці положенні і простягаються від нижньої поверхні до проміжної точки на внутрішній поверхні. о
10. Пристрій для закупорювання пляшок принаймні за одним з пп. 1-9, який відрізняється тим, що відстань ї- між першою основою і першим верхнім краєм зростає, досягаючи максимальної величини в точці, близькій до першого нижнього бічного кінця.
11. Пристрій для закупорювання пляшок за одним з пп. 1 і 8-10, який відрізняється тим, що згадана частина, що виступає, утворює другий виступ, який простягається від зовнішньої поверхні і розміщений між бічними « поверхнями практично на однаковій відстані відносно них. з с 12. Пристрій для закупорювання пляшок за п. 11, який відрізняється тим, що другі виступи являють собою
. подовжені стінки з другою основою, другим верхнім краєм і двома другими бічними кінцями, де другі виступи є и?» практично паралельними поздовжній осі у встановленому на шийці положенні і простягаються від нижньої поверхні до проміжної точки на зовнішній поверхні.
13. Пристрій для закупорювання пляшок за п. 12, який відрізняється тим, що відстань між другою основою і -І другим верхнім краєм зростає, досягаючи максимальної величини в точці, близькій до другого бічного кінця, який прилягає до нижньої поверхні. о 14. Пристрій для закупорювання пляшок за одним з пп. 1-13, який відрізняється тим, що перші виступи мають 2) можливість деформування при притисненні до зовнішнього кільцевого вінця в процесі стискання згаданого пристрою на шийці. 1 сп Офіційний бюлетень "Промислоава власність". Книга 1 "Винаходи, корисні моделі, топографії інтегральних мікросхем", 2004, М 10, 15.10.2004. Державний департамент інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України. Ф) іме) 60 б5
UA2001096490A 1999-03-23 2000-03-17 Пристрій для закупорювання пляшок UA70355C2 (uk)

Applications Claiming Priority (3)

Application Number Priority Date Filing Date Title
ES009900578A ES2154212B1 (es) 1999-03-23 1999-03-23 "dispositivo para el cierre de botellas".
ES200000557A ES2166698B1 (es) 1999-03-23 2000-03-08 Un dispositivo para el cierre de botellas.
PCT/ES2000/000091 WO2000056617A1 (es) 1999-03-23 2000-03-17 Dispositivo para el cierre de botellas

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA70355C2 true UA70355C2 (uk) 2004-10-15

Family

ID=8307740

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2001096490A UA70355C2 (uk) 1999-03-23 2000-03-17 Пристрій для закупорювання пляшок

Country Status (3)

Country Link
AR (1) AR023134A1 (uk)
ES (2) ES2154212B1 (uk)
UA (1) UA70355C2 (uk)

Family Cites Families (7)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US4657153A (en) * 1985-11-18 1987-04-14 Anchor Hocking Corporation Tamper-evident closure
FR2607782B3 (fr) * 1986-12-09 1989-02-17 Novembal Sa Bouchon a vis inviolable en matiere plastique
US5090788A (en) * 1989-07-27 1992-02-25 Owens-Illinois Closure Inc. Tamper indicating package
US5007545A (en) * 1990-03-15 1991-04-16 Seaquist Closures Removal resistant member
DE4108453A1 (de) * 1990-04-07 1991-10-10 Deussen Stella Kg Behaelterverschluss
TW338413U (en) * 1994-05-17 1998-08-11 Mikasa Industry Co Ltd Closing device of a container
AU1491695A (en) * 1994-08-24 1996-03-07 Kerr Group, Inc. Improved tamper-evident closure

Also Published As

Publication number Publication date
ES2154212A1 (es) 2001-03-16
ES2166698A1 (es) 2002-04-16
ES2154212B1 (es) 2001-10-16
AR023134A1 (es) 2002-09-04
ES2166698B1 (es) 2003-02-16

Similar Documents

Publication Publication Date Title
AU2008243638B2 (en) Metering device
US7186044B2 (en) Easy-fit wiping device
FI53804C (fi) Elastiskt deformerbart behaollarlock.
CA2682061C (en) Valve for a container for dispensing pressurized fluid
US2943771A (en) Cam operated closure
JP2006297101A (ja) 組成物例えば化粧品用包装及び塗布装置
US8820590B2 (en) Deformable small packaging structure
HRP20090272T1 (en) A preform of a plastic container particularly for packaging foodstuffs
EP1616801A3 (en) Cup shaped container
EP1186546B1 (en) Bottle closing device
US8322578B2 (en) One-way valve for delivering a free-flowing material
NZ208076A (en) Liquid applicator: sealed by distortable diaphrapm with slit
UA70355C2 (uk) Пристрій для закупорювання пляшок
EP3342309B1 (en) Cosmetic container having identification means
HRP20030336A2 (en) Syringe comprising a cylinder receiving a liquid medium and having a closing cap
US6932532B2 (en) Liquid applicator valve
KR20110004036U (ko) 고점도 내용물의 미세 정량토출이 가능한 화장품용기
JP6154211B2 (ja) 塗布容器
KR20040062305A (ko) 합성수지재 스프링을 구비하는 펌프 디스펜서
KR20070047941A (ko) 디스펜싱 밸브 클로우져
JP5296625B2 (ja) 化粧料容器
JP2001520061A (ja) 液体を適用するためのペン形アプリケータ
JPH1111502A (ja) スリットバルブを取着した吐出容器のキャップ
JP4808372B2 (ja) 粘性体塗布容器
JP4633518B2 (ja) エアゾール容器のカバーキャップ