UA63217A - Mechanical butt-joint for the ends of the conveyor band and the sewing unit for arranging the elements of the mechanical butt-joint for the ends of conveyor band - Google Patents

Mechanical butt-joint for the ends of the conveyor band and the sewing unit for arranging the elements of the mechanical butt-joint for the ends of conveyor band Download PDF

Info

Publication number
UA63217A
UA63217A UA2003031852A UA2003031852A UA63217A UA 63217 A UA63217 A UA 63217A UA 2003031852 A UA2003031852 A UA 2003031852A UA 2003031852 A UA2003031852 A UA 2003031852A UA 63217 A UA63217 A UA 63217A
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
conveyor belt
butt
joint
mechanical
connection
Prior art date
Application number
UA2003031852A
Other languages
English (en)
Inventor
Anna Oleksandrivna Kuznetsova
Oleksandr Stepanovyc Kuznetsov
Original Assignee
Anna Oleksandrivna Kuznetsova
Oleksandr Stepanovyc Kuznetsov
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Anna Oleksandrivna Kuznetsova, Oleksandr Stepanovyc Kuznetsov filed Critical Anna Oleksandrivna Kuznetsova
Priority to UA2003031852A priority Critical patent/UA63217A/uk
Publication of UA63217A publication Critical patent/UA63217A/uk

Links

Landscapes

  • Treatment Of Fiber Materials (AREA)

Description

Опис винаходу
Винахід відноситься до конвеєрного транспорту, призначено для стикування конвеєрних стрічок, а більш 2 конкретно для захисту механічних з'єднувачів конвеєрних стрічок від абразивного зносу і запобігання просипу вантажу, що транспортується, через наявні зазори в стиковому з'єднанні.
Відомо стикове механічне з'єднання кінців конвеєрної стрічки, що містить прикріплені, по всій ширині до кінців конвеєрної стрічки механічні (пластинчасті) з'єднувачі з вушками для шарнірного з'єднання кінців конвеєрної стрічки один з одним за допомогою гнучкого сполучного сердечника (Каталог фірми США "ГЕХСО" 70 "Бріїсіпд апа Сопмеуог ЗоІшіопе"). Описаний пристрій обраний за аналог для стикового механічного з'єднання кінців конвеєрної стрічки, що заявляється.
Вадою описаного є те, що Через зазори стику відбувається просипання дрібних часток матеріалу, що транспортується, а також має місце великий, знос металевих поверхонь механічних з'єднувачів, це викликає передчасний; вихід з ладу, як самого стикового з'єднання, так і елементів конструкції конвеєра. 12 Частково один з недоліків усунутий у відомому стиковому механічному з'єднанні кінців конвеєрної стрічки (зроблена спроба герметизувати стикове з'єднання). Згадане описано у Каталозі фірми США "РГГЕХСО" "Зріїсіпд апа, Сопмеуог ЗоІшіопе". Цей пристрій обраний за прототип для стикового механічного з'єднання кінців конвеєрної стрічки, що заявляється. Пристрій містить еластичну накладку і, прикріплені до кінців конвеєрної стрічки по всій ширині механічні з'єднувачі. Еластична накладка встановлена між торцями конвеєрної стрічки 20 усередині механічних (пластинчастих) з'єднувачів.
Вадою описаного пристрою є те, що не забезпечено повну герметизацію стикового з'єднання, а також має місце повна відсутність захисту з'єднувачів від зносу. Крім того, розташування еластичної накладки між торцями конвеєрної стрічки усередині механічних з'єднувачів створює додаткові напруги в механічному з'єднувачі, що ще більше збільшує їхній знос і знижує довговічність. 25 Аналогом для прошивного пристрою для зборки елементів стикового механічного з'єднання кінців конвеєрної « стрічки, є описаний пристрій у проспекті фірми США "Ріехсо" Сопмеуог Веїї Кір Кераїг Разіепегв, 1977р.
Пристрій складається з пластин - верхньої і нижній, з'єднаних між собою з можливістю фіксації. На верхній пластині встановлені скоби, нижня пластина є основаниям.
Між верхньою і нижньою пластинами укладають кінці конвеєрних стрічок (кромками встик). Для чого їх в 30 стягають для забезпечення герметичного з'єднання. Потім стягають верхню і нижню пластини між собою і «-- роблять упресовування скоб у тіло конвеєрної стрічки. При цьому відбувається неякісний стик, тому що здатність скоб, що прошивають, незадовільна тому, що залежить від зусилля стягування пластин. При цьому с елементи, призначені для стягування пластин, часто виходять з ладу, тому що на них впливають великі зусилля со опору. До вади варто віднести утворення хвиль і дуг при з'єднанні кінців стрічок. Вони викликають додаткові 3о напруги кромок конвеєрної стрічки і створюють додаткові проблеми при експлуатації, тому що перешкоджають ее, можливості герметизації стику. Крім того, при ремонті конвеєрних стрічок для утворення герметичного стику роблять стягування стикуємих кінців, при якому взаємоповернені кромки знаходять одна на одну, а в окремих місцях залишаються щілини. Герметизація їх за допомогою герметику неможлива, тому що поверхня стику « деформована. З 70 До основних вад описаного пристрою варто віднести не тільки відсутність герметичного стику, але і с відсутність захисту від абразивного зносу механічних з'єднувачів, що особливо важливо для такого неякісного з» стику, у якому від зусилля стягування пластин залежить здатність з'єднувачів, що прошивають. Це не тільки негативно впливає на якісні характеристики стику, але і має негативні сторони при транспортуванні матеріалів.
Відбувається просипання матеріалу крізь щілини (це збільшує абразивний знос з'єднувачів) і влучення його на елементи конвеєра, знижує довговічність. б Прототипом для прошивного пристрою для зборки елементів стикового механічного з'єднання кінців оз конвеєрної стрічки є пристрій для механічного стикування конвеєрних стрічок ударного типу (пристрій для запресовування П-образних скоб типу СКЛУ2ОМН), що містить корпус, з'єднаний з основанням з можливістю о фіксації. На основі встановлена матриця для загинання і запресовування скоб. Над матрицею в корпусі співвісно -к 70 йому виконані направляючі, у яких установлені скоба і пуансон з можливістю їх взаємодії. -ч Прототип обрано по максимальному числу співпадаючих ознак із пристроєм , що заявляється.
Прототип описано і зображено у джерелі інформації "І іетегргодгатт сигімегріпдезузіете" проспект німецької фірми МАТО від 01.01.2002р.
Вадами описаного пристрою є те, що масивний пристрій забезпечує тільки механічне шарнірне стикування 29 кінців конвеєрної стрічки, для якого характерна відсутність герметичного з'єднання в елементах стику, а також в. відсутність захисту механічних з'єднувачів від абразивного зносу. Масивність відомого пристрою обмежує його експлуатаційні можливості. Його неможливо використовувати для рішення поставленої задачі.
В основу винаходу поставлена задача підвищення довговічності стикового . з'єднання конвеєрних стрічок і елементів конвеєра, шляхом виключення зносу, у тому числі й абразивного, механічних з'єднувачів і одночасного 60 усунення просипання матеріалу, що транспортується, через стик.
Поставлена задача вирішується тим, що в стиковому механічному з'єднанні кінців конвеєрної стрічки, яке заявляється, що містить еластичну накладку і, прикріплені до кінців конвеєрної стрічки по всій ширині механічні з'єднувачі еластична накладка встановлена по всій поверхні стикового з'єднання і прикріплена, щонайменш, на одному кінці конвеєрної стрічки, спрямованим убік за її рухом, при цьому механічні з'єднувачі бо розміщені в шарі верхньої обкладочної гуми конвеєрної стрічки на глибині відповідної по величині сумі товщин механічного з'єднувача і еластичної накладки. Еластична накладка до кінця конвеєрної стрічки прикріплена
П-образними скобами, перемички яких утоплені в тілі еластичної накладки, спрямовані паралельно стику і відстоять друг від друга на відстані рівному довжині скоби, а також еластична накладка до кінця конвеєрної стрічки може бути додатково прикріплена методом склеювання. Поставлена задача вирішується і тим, що у прошивному пристрої для зборки елементів стикового механічного з'єднання кінців конвеєрної стрічки (призначений для використання в стиковому механічному з'єднанні . кінців конвеєрної стрічки), що містить корпус, з'єднаний з основанням з можливістю фіксації. На основі встановлена матриця для загинання і запресовування скоб, над матрицею в корпусі співвісно йому виконані направляючі, у яких установлені. з 7/0 Можливістю взаємодії скоби і пуансон. Корпус і основи з'єднані з можливістю фіксації за допомогою кронштейна, що орієнтує, жорстко прикріпленого одним кінцем до боковини основання, а іншим кінцем до боковини корпусу, причому до одного з зазначених елементів він прикріплений швидкороз'ємним з'єднанням, що компенсує товщину стикуємої конвеєрної стрічки (призначено для стикування для різних типорозмірів стрічок), при цьому внутрішня поверхня кронштейна виконана у виді параболічної дугоподібної частини, що має лінійний розмір до /5 поверхні кривизни рівний по величині не менш подовжньої довжини стикового з'єднання.
Внутрішня поверхня кронштена розміщена напроти матриці. Швидкороз'ємне з'єднання, що компенсує, виконано у виді болтового з'єднання.
Пристрої, що заявляються, представляють групу винаходів, пов'язаних єдиним винахідницьким задумом.
Вони відповідають вимозі єдності тому, що заявка стосується винаходів, один з яких призначений для 2о Використання в іншому.
Пристрої, що заявляються, характеризуються наявністю конструктивних елементів і наявністю зв'язків між ними та їх взаємозв'язками, а також формою їхнього виконання.
Досягнення поставленої задачі здійснюється за рахунок удосконалення стикового механічного з'єднання кінців конвеєрної стрічки, що забезпечує надійний захист механічних з'єднувачів від зносу, у тому числі і від абразивного, і від просипання матеріалу, що транспортується, через стикове з'єднання.
Новий взаємозв'язок корпуса і основания в прошивному пристрої, для зборки елементів стикового « механічного з'єднання кінців конвеєрної стрічки за допомогою кронштейна, та швидкороз'ємного з'єднання, що компенсує товщину стикуємої конвеєрної стрічки, забезпечує орієнтування матриці і напрямних, у яких установлені скоба і пуансон. Тому при запресовуванні скоб виключається поява хвиль, дуг, набігання кромок ї- зо одну на одну при стикуванні, забезпечується якісне кріплення еластичної накладки, що служить для захисту механічних з'єднувачів від абразивного зносу і запобігає від просипання матеріалу, що транспортується. --
Виключення утворення хвиль і дуг при з'єднанні кінців конвеєрних стрічок, а також зміна положення еластичної с накладки в конструкції стику, дозволяють знизити додаткові напруги кромок конвеєрної стрічки.
Заявляємий пристрій призначено для якісного здійснення стикового механічного з'єднання кінців конвеєрної ме) зв стрічки, має незначні габарити, забезпечує гарну прошивну здатність скобі і може бути широко застосоване при со стикуванні конвеєрних стрічок, тому що забезпечує високу технологічність і має широкі експлуатаційні можливості при ремонті конвеєрних стрічок. Забезпечується якісне стикове з'єднання, яке може бути виконано в умовах шахти.
Пошук, здійснений по джерелах науково-технічної і патентної інформації, показав, що сукупність істотних «
Ознак технічного рішення, що заявляється, невідома. Таким чином, технічне рішення відповідає вимогам новизни з с тому, що невідомо в інших областях техніки.
Й За результатами проведеного пошуку у відомих рішеннях не було виявлено сукупності істотних ознак, що и?» забезпечують гарантований захист від зносу, у тому числі й абразивного, механічних з'єднувачів і від просипання через стик матеріалу, що транспортується. Заявлене розташування скоб, а також висока їхня прошивна здатність забезпечено за рахунок використання прошивного пристрою для зборки елементів
Ге» стикового механічного з'єднання кінців конвеєрної стрічки. Це дозволяє досягти якісний стик (відсутність хвиль, дуг, що виключить задирання стикуємого елементу. Підвищено якість роботи конвеєра. о При використанні прошивного пристрою для зборки елементів стикового механічного з'єднання при ко здійсненні стикового механічного з'єднання кінців конвеєрної стрічки здійснюється орієнтування щодо робочої 5р поверхні матриці і кромок стикуємих елементів, при цьому забезпечене коректування лінійних розмірів і, У - підсумку, забезпечується не деформована поверхня стику. По зазначених причинах розширені можливості при "М експлуатації пристроїв. Стикування конвеєрних стрічок відповідно до винаходу приводить до зниження зносу механічних з'єднувачів, включаючи і скоби, а також й елементів конвеєра (додатково ще і через відсутність просипання матеріалу, що транспортується,), Це також дозволяє розширити експлуатаційні можливості,
Б скоротити ручну працю при стикуванні конвеєрних стрічок.
Таким чином, технічні рішення, що заявляються, відповідають вимогам винахідницького рівня.
Р» Винахід пояснюється кресленнями.
На фіг.1 зображене стикове механічне з'єднання кінців конвеєрної стрічки, вид попереду.
На фіг.2 зображене стикове механічне з'єднання кінців конвеєрної стрічки та прошивний пристрій для зборки бо елементів стикового механічного з'єднання кінців конвеєрної стрічки, вид зверху.
На фіг.3 зображене стикове механічне з'єднання кінців конвеєрної стрічки, аксонометрія.
На фіг.4 зображений прошивний пристрій для зборки елементів стикового механічного з'єднання кінців конвеєрної стрічки, вид попереду.
На фіг.5 зображений прошивний пристрій для зборки елементів стикового механічного з'єднання кінців 65 конвеєрної стрічки, вид зверху.
Стикове механічне з'єднання кінців конвеєрної стрічки 1 складається з прикріплених до Її кінців а, 5 по всій ширині механічні з'єднувачі 2, З і еластичної накладки 4, що установлена по всій поверхні стикового з'єднання с і прикріплена, щонайменше, на одному кінці а конвеєрної стрічки 1, спрямованим убік за її рухом.
Механічні з'єднувачі 2,3 розміщені в шарі 4 верхньої обкладочної гуми конвеєрної стрічки 1 на глибині й, що відповідає по величині сумі товщин (І/Жїі») механічних з'єднувачів 2 і еластичної накладки 4. Еластична накладка 4 до кінця а конвеєрної стрічки 1 прикріплена П-образними скобами 3, перемички Ї, яких утоплені в тілі еластичної накладки 4. Перемички І скоб З спрямовані паралельно стику о-о і відстоять друг від друга на відстані рівному довжині скоби І. Еластична .накладка 4 до кінця а конвеєрної стрічки 1 може бути додатково прикріплена методом склеювання. 70 Прошивний пристрій для здійснення зборки елементів стикового механічного з'єднання кінців конвеєрної стрічки складається з корпуса 5, з'єднаного при запресовуванні П-образних скоб 3, з основаниям 6 за допомогою кронштейна 7, що орієнтує, з можливістю фіксації за допомогою швидкороз'ємного з'єднання 8, що компенсує товщину стикуємої конвеєрної стрічки, що виконано у виді болтового з'єднання. Корпус 5 виконаний з наскрізною направляючою (порожниною) 10 для установки пуансона 9. У корпус 5 співвісно виконані направляючі (пази) 11 /5 для установки П-образної скоби 3, розташовані усередині порожнини корпуса 5 у нижній його частині, а у верхній частині корпуса 5 у направляючої 10 установлений пуансон 9. Пуансон 9 і П-образна скоба З установлені над матрицею 12 з можливістю взаємодії. Матриця 12 установлена на підставі б. Для завдання положення
П-образної скобі З щодо матриці 12 і стикуємої кромки конвеєрної стрічки 1 використовується кронштейн 7, що орієнтує. Кронштейн 7, що орієнтує, жорстко прикріплено одним кінцем до боковини основания 6, а іншим кінцем 2о до боковини корпуса 5. Причому до одному-з зазначених елементів, наприклад до боковини корпуса 5, він прикріплений швидкороз'ємним з'єднанням 8, що компенсує товщину стикуємої конвеєрної стрічки. Кронштейн 7, що орієнтує, може бути виконаний, наприклад, у вигляді скоби, параболічна дугоподібна її частина (внутрішня поверхня кронштейна 7) має лінійний розмір до поверхні кривизни рівний по величині не менш подовжньої довжини стикового з'єднання. Внутрішня поверхня кронштейна 7 розміщена напроти матриці 12. Кронштейн 7, об Що орієнтує, установлений з можливістю компенсації лінійного розміру, що залежить від товщини стикуємої стрічки 1, за допомогою подовжнього зсуву (до необхідного положення) його сполучної ї частини уздовж « боковини корпуса 5 у швидкороз'ємному з'єднанні 8, що компенсує товщину стикуємої конвеєрної стрічки.
Пуансон 9 з однієї сторони має опорну поверхню 9, що контактує з П-образною скобою 3 при її запресовуванні, а з іншого боку - встановлено елемент, що демпфірує, 13 з іскробезпечного матеріалу. М зо З'єднання кінців конвеєрних стрічок 1 здійснюється в такий спосіб.
Обрізають конвеєрну стрічку 1 потрібної довжини. Стягають кінці конвеєрної стрічки 1 за допомогою -- стяжного пристосування чи будь-якого іншого відомого пристрою аналогічного призначення, і до стикуємих кінців су а и 6 конвеєрної стрічки 1 прикріплюють будь-яким відомим способом (наприклад, за допомогою пристрою типу
СКЛУ2ОМН) механічні пластинчасті з'єднувачі 2 П-образними скобами 3, попередньо видаливши в шарі а ме) верхньої обкладочної гуми конвеєрної стрічки 1 шар глибиною п, що відповідає по величині сумі товщин (14 іо) «о механічних з'єднувачів 2 і еластичної накладки 4. Таким чином, після з'єднання механічні з'єднувачі 2,3 розміщені в шарі товщину стикуємої конвеєрної стрічки верхньої обкладочної гуми конвеєрної стрічки 1 на глибині п, що відповідає по величині сумі товщин (І- іо) механічних з'єднувачів 2 і еластичної накладки 4.
Після цього кінець а конвеєрної стрічки 1, спрямованим убік за її рухом, разом із закріпленим на ній « З'єднувачем укладають на основу 6, прошивного пристрою для зборки елементів стикового механічного в с з'єднання кінців конвеєрної стрічки так, що на матриці 12 знаходиться ділянка конвеєрної стрічки 1, що
Й прошивається, зверху на попередньо вилучений шар а обкладочної гуми накладають еластичну накладку 4 и?» паралельно прикріпленим механічним пластинчастим з'єднувачам 2. Встановлюють у направляючу (паз) 11
П-образну скобу 3, потім вставляють у напрямну 10 пуансон 9 і, таким чином, з'єднують основу 6 з корпусом 5 за допомогою кронштейна 7, що орієнтує, сполучену частину ї якого встановлюють у швидкороз'ємне з'єднання 8
Ге» і закріплюють жорстко. Кронштейн 7, що орієнтує, має можливість подовжнього зсуву повздовж корпуса 5 для установки будь-якої товщини стрічки. Кронштейн 7, що орієнтує, забезпечує орієнтування матриці 12 стосовно о пуансона 9, взаємодіючого з П-образною скобою 3, крім цього на внутрішній поверхні кронштейна 7, що орієнтує, ко розташованої напроти матриці 12, розміщають еластичну накладку 4 її для орієнтування (розміщено інший - не стикуємий кінець), і роблять пришивання еластичної накладки 4. Для цього декількома ударами молотка - прошивають стрічку 1 П-образними скобами З разом з еластичною накладкою 4 і загинають кінці скоб З в матриці "М 9. Еластична накладка 4 до кінця а конвеєрної стрічки, 1 прикріплена П-образними скобами 3, так, що їх перемички Ї, утоплені в тілі еластичної накладки 4. Перемички І скоб З спрямовані паралельно стику о-о і відстоять друг від друга на відстані рівному довжині Ї скоби 3. Це запобігає від задирання і відриву в прикріпленого кінця еластичної накладки 4.
Попередньо послабивши болт швидкороз'ємного з'єднання 8, що компенсує товщину стикуємої конвеєрної
Р стрічки, пересувають пристрій уздовж кромки стикуємої конвеєрної стрічки 1 і повторюють операції. Еластична накладка 4, установлена по всій поверхні стикового з'єднання конвейєрної стрічки 1 і прикріплена, щонайменш, на одному кінці а конвеєрної стрічки 1, спрямованому у бік за її рухом, П-образними скобами 3, також бо додатково може бути прикріплена методом склеювання.
Після запресовування П-образних скоб З по всій ширині стрічки 1, від'єднують основания 6 від корпуса 5, послабивши затягування болта швидкораз'ємного з'єднання 8, що компенсує товщину стикуємої конвеєрної стрічки, виймають кронштейн 7, що орієнтує, далі демонтують основания і корпус. Після цього прикріплені по всій ширині до кінців конвеєрної стрічки 1 механічні (пластинчасті) з'єднувачі 2 шарнірно з'єднуються вушками 65 один з одним за допомогою гнучкого сполучного сердечника 14. Таким чином, стикування стрічки 1 довершені.
Винаходи, що заявляються, дозволяють розширити експлуатаційні можливості, забезпечити поширення механізації ручної праці при стикуванні конвеєрних стрічок і, саме головне, підвищити довговічність роботи, за рахунок усунення зносу, включаючи й абразивний знос, пластинчастих з'єднувачів, а також усунення просипання через елементи стикового з'єднання матеріалу, що транспортується (це також позитивно впливає на
Зменшення зносу елементів стику).

Claims (5)

  1. Формула винаходу 70 1. Стикове механічне з'єднання кінців конвеєрної стрічки, що містить еластичну накладку і прикріплені до кінців конвеєрної стрічки по всій ширині механічні з'єднувачі, яке відрізняється тим, що еластична накладка встановлена по всій поверхні стикового з'єднання і прикріплена щонайменше на одному кінці конвеєрної стрічки, спрямованому у бік за її рухом, при цьому механічні з'єднувачі розміщені у верхньому шарі гумової обкладки конвеєрної стрічки на глибині, відповідній по величині сумі товщин механічного з'єднувача й еластичної /5 накладки.
  2. 2. Стикове механічне з'єднання кінців конвеєрної стрічки по п. 1, яке відрізняється тим, що еластична накладка до кінця конвеєрної стрічки прикріплена П-подібними скобами, перемички яких утоплені в тілі еластичної накладки, спрямовані паралельно стику і віддалені одна від одної на відстань, яка дорівнює довжині скоби.
  3. З. Стикове механічне з'єднання кінців конвеєрної стрічки по п. 1, яке відрізняється тим, що еластична накладка до кінця конвеєрної стрічки додатково прикріплена методом склеювання.
  4. 4. Прошивний пристрій для збирання елементів стикового механічного з'єднання кінців конвеєрної стрічки, що містить корпус, з'єднаний з основою з можливістю фіксації, на основі встановлена матриця для загинання і запресовування скоб, над матрицею в корпусі співвісно йому виконані напрямні, у яких установлені з можливістю взаємодії скоби і пуансон, який відрізняється тим, що корпус і основа з'єднані з можливістю фіксації за допомогою кронштейна, що орієнтує, жорстко прикріпленого одним кінцем до боковини основи, а іншим кінцем - « до боковини корпуса, причому до одного з зазначених елементів він прикріплений швидкорознімним з'єднанням, що компенсує товщину стикованої конвеєрної стрічки, при цьому внутрішня поверхня кронштейна виконана у вигляді параболічної дугоподібної частини з лінійним розміром до поверхні кривизни, не меншим за величиною чн зо від довжини стикового з'єднання, і вона розміщена напроти матриці.
  5. 5. Прошивний пристрій для збирання елементів стикового механічного з'єднання кінців конвеєрної стрічки по «-
    п. 4, який відрізняється тим, що швидкорознімне з'єднання, яке компенсує товщину стикованої конвеєрної с стрічки, виконано у вигляді болтового з'єднання. (зе) (Се)
    -
    . и? (о) (95) іме) - 70 що 60 б5
UA2003031852A 2003-03-03 2003-03-03 Mechanical butt-joint for the ends of the conveyor band and the sewing unit for arranging the elements of the mechanical butt-joint for the ends of conveyor band UA63217A (en)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UA2003031852A UA63217A (en) 2003-03-03 2003-03-03 Mechanical butt-joint for the ends of the conveyor band and the sewing unit for arranging the elements of the mechanical butt-joint for the ends of conveyor band

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UA2003031852A UA63217A (en) 2003-03-03 2003-03-03 Mechanical butt-joint for the ends of the conveyor band and the sewing unit for arranging the elements of the mechanical butt-joint for the ends of conveyor band

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA63217A true UA63217A (en) 2004-01-15

Family

ID=34515367

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2003031852A UA63217A (en) 2003-03-03 2003-03-03 Mechanical butt-joint for the ends of the conveyor band and the sewing unit for arranging the elements of the mechanical butt-joint for the ends of conveyor band

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA63217A (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
CN109416105B (zh) 线缆支持导件
US7165293B2 (en) Conveyor belt fasteners
FR2418065A1 (fr) Outil pour enfoncer des clous, des agrafes et autres elements de fixation
DE69915387D1 (de) Flexible, thermoplastische hochtemperaturbeständige verbundwerkstoffe für die antriebsflächen eines förderbandes
AU2008333034B2 (en) Improved junction device for conveyor belts
CN107208826A (zh) 管夹
AU2008252794A1 (en) Clips for attaching staples for joining conveyor belt ends and clip-staple assemblies
JPS63176548A (ja) 伸長式ジョイントシール機構
EA200300732A1 (ru) Элемент крепления с использованием вырезов, предназначенный для крепления листов и/или плиток
CA2175189A1 (en) Hose belt conveyor, and drive assembly therefor
KR950005474A (ko) 고내마모성 재료로 된 절삭날을 갖춘 띠형태의 절단기구
UA63217A (en) Mechanical butt-joint for the ends of the conveyor band and the sewing unit for arranging the elements of the mechanical butt-joint for the ends of conveyor band
KR19990013802A (ko) 가이드 레일 스플라이스
US10252864B2 (en) Conveyor support structure and retainer for same
BR9606506A (pt) Ferramenta para fazer uniões entre elementos formados por folhas metálicas ou não-metálicas
CA2428835A1 (en) Seam for a corrugator belt
CA2219187A1 (en) Strapping tool with improved punches
US20060016670A1 (en) Prefabricated conveyor belt patch apparatus
DK0908328T3 (da) Maskine til bogindbinding
CN111936407B (zh) 电梯的轿厢室顶棚照明装置
US20130256100A1 (en) Conveyor belt repair tool
JP2008105823A (ja) ベルトコンベア用スカート装置
ES1048132U (es) Goma tapajuntas para el aparejado y pintado de dos superficies colindantes separadas por una junta hueca.
AU771913B2 (en) Conveyor belt sealing system
UA59859A (uk) Спосіб ремонту конвеєрних стрічок і пристрій для його здійснення