UA155294U - Набір для пакування - Google Patents

Набір для пакування Download PDF

Info

Publication number
UA155294U
UA155294U UAU202300389U UAU202300389U UA155294U UA 155294 U UA155294 U UA 155294U UA U202300389 U UAU202300389 U UA U202300389U UA U202300389 U UAU202300389 U UA U202300389U UA 155294 U UA155294 U UA 155294U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
box
roll
film
packaging set
upper edge
Prior art date
Application number
UAU202300389U
Other languages
English (en)
Inventor
Андрій Володимирович Осипов
Original Assignee
Товариство З Обмеженою Відповідальністю "Лігнум Пласт"
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Товариство З Обмеженою Відповідальністю "Лігнум Пласт" filed Critical Товариство З Обмеженою Відповідальністю "Лігнум Пласт"
Priority to UAU202300389U priority Critical patent/UA155294U/uk
Publication of UA155294U publication Critical patent/UA155294U/uk

Links

Landscapes

  • Packaging Of Machine Parts And Wound Products (AREA)
  • Details Of Rigid Or Semi-Rigid Containers (AREA)

Abstract

Набір для пакування складається з коробки, яка має форму паралелепіпеда, та рулону з плівкою, який розміщено всередині вказаної коробки, при цьому на верхній грані коробки виконано отвір для розмотування плівки з рулону, також до верхнього ребра передньої грані коробки прикріплений жолобок для руху безпечного ножа. Рулон з плівкою являє собою трубку, на обох кінцях якої насаджені пластикові утримувачі.

Description

Корисна модель стосується набору для пакування матеріалів, які застосовують в побуті, шляхом обгортання їх пакувальним матеріалом, зокрема плівкою або папером, наприклад плівкою для харчових продуктів з місцем для відкриття та безпечним ножом для відрізання такого пакувального матеріалу. Дана корисна модель придатна для широкого застосування, зокрема в закладах харчування, в побуті та для інших потреб.
З рівня техніки відома збірна коробка у формі паралелепіпеда, яка складається з картону та служить для упаковки товарів (патент України Ме 23193 від 10.05.2007 р.).
Недоліком аналога є те, що воно застосовується лише як коробка для сипучих матеріалів, а також те, що у разі розміщення всередині коробки рулону з пакувальним матеріалом є потреба в відкритті упаковки та неможливість використання пакувального матеріалу без витягування з упаковки, що збільшує вірогідність попадання на рулон пилу, кухонних рідин, інших речовин, які не повинні контактувати з їжею при її випіканні або зберіганні.
Відома бобіна для побутової плівки, яка виконана циліндричною та збирається з відкидної частини корпусу, частини основного корпусу та кінцевих кришок. Частини корпусу перекривають один одного, причому в зоні перекриття кінцева частина плівки рулону, що встановлено в корпусі, утримується пружними силами корпусу. Зовнішня кромка відкидної частини корпусу виконана у вигляді утримуючої планки, а частина основи корпусу має два розташованих на відповідній відстані один від одного поперечних ребра основи. Утримуюча планка та поперечні ребра основи простягаються по всій довжині бобіни для плівки. Вільна кромка частини основи корпусу виконана у вигляді потовщеної кромки, до якої при закритому корпусу прилягає внутрішня поверхня частини корпусу. В зоні перекриття між частинами корпусу є зазор, через який плівка виходить назовні (див. патент Німеччини 9408030 від 14.07.1994 р.)
Недоліком відомої бобіни з плівкою є відсутність таких елементів кріплення на кінцях бобин, які дозволяли б фіксувати її при розміщенні в коробці для жорсткого закріплення в середині коробки для пакування матеріалів.
Найближчим аналогом є набір для пакування, який представляє собою коробку, на верхній грані якої закріплено безпечний ніж та рулон з пакувальним матеріалом, розташований в середині коробки (патент України Мо 150372 від 09.02.2022 р.). Вказана коробка має форму паралелепіпеда, на верхній грані коробки виконано отвір для розмотування пакувального
Зо матеріалу з рулону, наприклад харчової плівки. Додатково на верхній грані коробки прикріплений жолобок для руху безпечного ножа застосовуючи липку плівку/стрічку, тобто за допомоги клейкої речовини, або за допомогою конструктивного кріплення.
Основним недоліком найближчого аналог є те, що таке розташування рулону з пакувальним матеріалом у коробці набору при користуванні ним, тобто під час розмотування пакувального матеріалу, може призвести до зсуву рулону у коробці, що не дозволяє легко розмотувати плівку та фіксувати рулон в коробці в необхідному положенні.
Задача корисної моделі полягає в зручному зберіганні рулону в коробці, безпечному та легкому використанні набору, застосовуючи безпечний ніж для відрізання плівки, а також за рахунок нових конструктивних ознак досягти легкого розмотування пакувального матеріалу (плівки, паперу) при збільшенні жорсткості конструкції коробки, а також зручному відрізанні пакувального матеріалу за рахунок більш технологічного розташування безпечного ножа на коробці.
Поставлена задача вирішується тим, що набір для пакування, який складається з коробки, яка має форму паралелепіпеда, та рулону з плівкою, який розміщено всередині вказаної коробки, при цьому на верхній грані коробки виконано отвір для розмотування плівки з рулону, також до верхнього ребра передньої грані коробки прикріплений жолобок для руху безпечного ножа, згідно з корисною моделлю, рулон з плівкою являє собою трубку, на обох кінцях якої насаджені пластикові утримувачі.
Передбачено, що як пакувальний матеріал застосовують плівку або папір, зокрема харчову плівку.
Ніж прикріплений до коробки за допомогою конструктивного кріплення, зокрема за допомогою жолобка, який містить дві паралельних пластикові пластини.
Вказаний жолобок прикріплений до верхнього ребра передньої грані коробки з можливістю руху по ньому безпечного ножа.
В кутах верхньої грані коробки виконані вирізи для фіксації рулону з пакувальним матеріалом в коробці.
Передбачено, що коробка містить картонний замок на її довгому ребрі для відкриття та закриття коробки, а також вона може містити бокові ущільнювачі для забезпечення максимального прилягання частин коробки. 60 Лезо ножа виконано захищеним від дотику користувача.
Застосування саме такої конструкції рулону, тобто у вигляді трубки з намотаним на неї пакувальним матеріалом, на кінцях якої розміщені пластикові ущільнювачі, дозволяє при розміщені рулону у коробці збільшити жорсткість конструкції, що дозволяє покращити легкість розмотування пакувального матеріалу, зокрема плівки, під час застосування набору. Виконання вирізів в кутах верхньої грані коробки більш жорстко фіксує рулон в ній, а кріплення ножа до коробки за допомогою вказаного вище конструктивного кріплення, тобто без застосування клейових матеріалів, як це зазначено у ША 150372, є більш екологічно безпечним, як для оточуючого середовища, так і для користувачів. Застосування безпечного ножа для відрізання відповідного пакувального матеріалу є зручним і безпечним в користуванні під час процесу пакування, а його кріплення до жолобка, який розташований на ребрі верхньої грані коробки, дозволяє більш зручно та швидко відрізати необхідну кількість пакувального матеріалу.
Корисна модель пояснюється кресленням, на яких:
На фігурі 1 зображена один з варіантів виконання корисної моделі, а саме аксонометрична проєкція коробки набору у складеному стані з відповідним кріпленням до коробки безпечного ножа.
На фігурі 2 зображено розгорнутий вигляд коробки з розміченими кріпленнями самої коробки та розташуванням отвору і траєкторія руху безпечного ножа.
На фігурі З зображений рулон з пакувальним матеріалом у вигляді трубки з намотаною на неї плівкою, де на кінцях трубки насаджені пластикові ущільнення.
На фігурі 4 зображено один з варіантів вказаного пластикового ущільнення, який розташовують на кінцях трубки.
На фігурі 5 зображено аксонометрична проєкція коробки, а саме інший варіант виконання корисної моделі, де зазначені вирізи для додаткової фіксації рулону в коробці.
На фігурі 6 зображено жолобок з конструктивним кріпленням.
На фігурі 7 зображений фронтальна проєкція безпечного ножа.
На фігурі 8 зображена бокова проєкція безпечного ножа.
Одні і ті самі позначення на фігурах 1-8 належать до однакових конструктивних елементів набору. Вказані креслення наведені лише для кращого розуміння корисної моделі, тобто є інформативними, та не обмежують варіанти виконання корисної моделі, обсяг правових
Зо домагань якої обмежено тільки її формулою.
На фігурі 1 показана коробка з набору у зібраному стані, на верхній грані якої міститься отвір 1 для розмотування пакувального матеріалу з рулону, наприклад плівки, що знаходиться всередині коробки. Також зображено розташування безпечного ножа 5, який під час відрізання плівки рухається по жолобку за траєкторією 2, де вказаний жолобок прикріплений до верхнього ребра передньої грані коробки.
Фігура 2 зображає коробку в розгорнутому вигляді, яка має елементи, які дозволяють зафіксувати її у складеному стані, зокрема бокові елементи 14 забезпечують максимальне ущільнення бокових поверхонь коробки, а картонний замок З забезпечує повздовжню фіксацію, дозволяючи забезпечити жорсткість упаковки та стійку форму для розміщення на робочих поверхнях. Для паперового замка З здійснено спеціальний розріз (отвір) 4.
На фігурі З показаний один з варіантів виконання рулону з пакувальним матеріалом у вигляді плівки, де рулон має вигляд трубки 12 з намотаною на неї плівкою, при цьому на обох кінцях трубки 12 насаджені пластикові утримувачі 15. Один з конструктивних варіантів виконання утримувача 15, що застосовують у даній корисній моделі зображений на фігурі 4.
Ще один з варіантів виконання корисної моделі має вигляд, що зображений на фігурі 5, на якій разом із зазначеним отвором 1 для витягування плівки з коробки та траєкторії 2 руху безпечного ножа 5 (на фігурі 5 ніж не зображений) виконані вирізи 16, які дозволяють більш жорстко фіксувати рулон в коробці під час застосування набору.
Безпечний ніж 5 кріпиться до коробки за допомогою пластикового жолобка 10 з бортами 11, при цьому жолобок 10 надягається на верхнє ребро передньої грані коробки (див. фігуру 6).
Передбачено, що жолобок 10 може бути закріплений до коробки за допомогою конструктивного кріплення у вигляді жолобка 13, який охоплює вказане ребро та забезпечать стабільність жолобку 10. Жолобок 13 може мати вигляд двох паралельних пластин, які кріпляться до верхнього ребра передньої грані коробки, а жолобок 10, який зчеплено з жолобком 13 має
М-подібну форму з загином всередину для фіксації в ньому нижньої частини безпечного ножа 5 (фігура 6) в площині руху та забезпечення стабільного ходу ножа 5 вздовж жолоба 10 за траєкторією 2.
Посилаючись на фігури 7 та 8 можна побачити конструктивні елементи безпечного ножа 5, який складається з нижнього елементу 6, що рухається по жолобу 10, лез 8, розміщених вздовж 60 руху ножа 5, верхнього елемента 7, який є більшим за лезо 8, не дозволяючи тим самим користувачу дотикатися до лез 8 та ребристої частини 9, яка розміщена зверху над верхнім елементом 7. Виконання частини 9 ребристою додає тактильного відчуття користувачу, а її вигнута форма дозволяє проводити ножом застосовуючи один палець.
Розміри вказаного набору, зокрема коробки можуть бути будь-якими в залежності від необхідності і варіюються при виробництві, зокрема відповідно до розмірів рулону з пакувальним матеріалом, розміру утримувачів рулону та забезпечення легкого відрізання вказаного матеріалу, тобто плівки або паперу.
Оптимальним матеріалом для виготовлення коробки є картон, жолобки та корпус безпечного ножа доцільно виготовляти з пластмас, а леза безпечного ножа виготовляються з придатних металів або сплавів. Як пакувальний матеріал доцільно застосовувати плівки або папір, зокрема харчові плівки.
Під час використання запропонованого набору рулон 12 з пакувальним матеріалом, наприклад плівкою, розміщено в картонній коробці. На кінцях трубки рулону 12 передбачені ущільнювачі 15, що дозволяє збільшити жорсткість конструкції коробки, призводячи до легкого розмотування плівки. Користувач через отвір 1 витягує пакувальний матеріал, потягнувши за його кінчик, відмірявши необхідну кількість плівки (паперу), що не потребує повного відкриття коробки. Після чого він накладає точку відрізання на жолобок 10 та проводить вздовж траєкторії 2 безпечним ножом 5, тримаючи його за ребристу частину. Завдяки цьому він отримує відповідний розмір шматка пакувального матеріалу, необхідний для подальшого використання, а залишки пакувального матеріалу (плівки або паперу) в рулоні залишаються у коробці.
Таким чином, за рахунок нових конструктивних елементів корисна модель дозволяє користувачу надійно зберігати та легко використовувати цей набір шляхом збільшення жорсткості конструкції коробки та легкого розмотувати пакувального матеріалу, а також безпечного відрізання плівки або паперу в тих розмірах, які потрібні під час застосування запропонованого набору.

Claims (7)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Набір для пакування, що складається з коробки, яка має форму паралелепіпеда, та рулону з Зо плівкою, який розміщено всередині вказаної коробки, при цьому на верхній грані коробки виконано отвір для розмотування плівки з рулону, також до верхнього ребра передньої грані коробки прикріплений жолобок для руху безпечного ножа, який відрізняється тим, що рулон з плівкою являє собою трубку, на обох кінцях якої насаджені пластикові утримувачі.
2. Набір за п. 1, який відрізняється тим, що ніж зафіксований на коробці за допомогою конструктивного кріплення, зокрема за допомогою двох паралельних пластикових пластин.
3. Набір за п. 1 або 2, який відрізняється тим, що в кутах верхньої грані коробки виконані вирізи для фіксації рулону з плівкою в коробці.
4. Набір за будь-яким з пп. 1-3, який відрізняється тим, що коробка містить картонний замок на її довгому ребрі для відкриття та закриття коробки.
5. Набір за будь-яким з пп. 1-4, який відрізняється тим, що коробка містить бокові ущільнювачі для забезпечення максимального прилягання частин коробки.
6. Набір за будь-яким з пп. 1-5, який відрізняється тим, що лезо ножа є захищеним від дотику користувача. ха р Х дооенччеетюююєєея с Є
Фіг. 1 ооо КК КК у КО ТАТАР ОТО тет фекюююєост : ї : ї ї їх ї ї : х ї її і : Ї ї ї : : ї ї ї : : ї декееккукккююк роххххнчю дексу кфжкнч екю кох нюх ххх о КК чн цю ххх ххх ючих темюю нн пен дмя : ! ї Кк ї Б ї «В 5 з 5 ї Ї 1 ї Н і ж о У Я т ї ї і І Е їі ШЕ: 14 і4 і : Ж і ї ї тк ї ї Кк Її В дих ток Хилячя ллААКАХ т нн » ТК м як ої Ко : я і ї » ; Її і: Н ї я : і Н о ї : й нн ато 7 1 і м ! і Й К - ї Н Ко їх Уалечльлльлильль люттю ель типу ть динтючнтьчитьтитья улов ву фун тет З 7 У ск
Фіг. 2 т нт кт ра гам и ви ий МИ тм Ш--- Ми ять Ук отю И / ит у Не ИЙ т Ве сі , ОХ Ах ша Ше сі ання паж ча ОН тх ОМА суди І и інв: - пе, і У пошли тх тх Ш-ч х дитя о в я т. х ту 2 От Ту т ях і р т т пкт. й Кк тю х Де 7 КІ тя є 7 х ко х її м й х ле м г ь ле як тн Т- і 7? Й Ш- я ги Я ж їх ( й » й ду А / до 5 до й
Б.
Фіг. З р х х Й М х
Фіг. 4 сет й ра Ж т т я йо и ях Тл се р ки х зе ЗК маш 7 т Ах Ш--ч -- - т Ка ке ач я т ши Ше ех к я кий о -е З ки Ше Зк Міо тк ра с се -е т -к. а . ше - . в це се є з се ко и - ко м я
7 о. зе є те о З мя у о тк б т Ж о о мк чу в - і - тд й: Я. Ш-ч ж ра ни, й о - ї т я - тк я чу я ва іч я рас ит , ж - божих ши ' в з що 7 І в: ко Ти я і у - не ж ' з -- 7 ! - т я І Ме хи І т г т з К: і ' Я « : І ше : і ох ї ' ме ! ж Ше ! 7 зх : І - см. : ї в тк і 3 б, : т Мк : й в і ра у і ж - ї ра о ї а - : ще ве : я і а х
Фіг. 5
7 7 дк оо у нн нн нн нн нн оеюе ою ово овоє є т куки же ото тт ххх ою тютюн А, ин есттсостесстес еотуетте ст Км нч ни ХХст кто А ї ж ї Хот МК АКАХЖ АК КК Тала дала А АЛЛА АААЛАААЛИ А ДАЛА АЛ НА А АН А А А А А ААА ЛА АКА А ААО А АААЛААА АЛЛА Аа А АТАК лллдАннЯ ДОМУ М, ПДАА А А А ю М Ми МУ о КМ ех
Фіг. 6 се о,
Фіг. 7
Ї ши - з Не вч дона Х дерен жа Ка хе
Фіг. 8
UAU202300389U 2023-02-03 2023-02-03 Набір для пакування UA155294U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202300389U UA155294U (uk) 2023-02-03 2023-02-03 Набір для пакування

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202300389U UA155294U (uk) 2023-02-03 2023-02-03 Набір для пакування

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA155294U true UA155294U (uk) 2024-02-14

Family

ID=89847726

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU202300389U UA155294U (uk) 2023-02-03 2023-02-03 Набір для пакування

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA155294U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
CN205662140U (zh) 一种易撕拉的封箱胶带
NZ733397A (en) Dispenser for a stack of web material
AR115348A1 (es) Contención de bolsas y carga de caja de cartón
UA155294U (uk) Набір для пакування
FR2395913A1 (fr) Emballage souple pour liquide
ES2084254T3 (es) Envase para pañuelos de papel.
US20070227924A1 (en) Garbage bag dispenser
RU2008137601A (ru) Устройство для обертывания разнообразных изделий
US2836292A (en) Box for dispensing sheet wrapping material
CN204916439U (zh) 可回收储存的电池包装盒
CN203865142U (zh) 一种环保便携式茶叶包纸盒包装结构
GB1118418A (en) Improvements in or relating to open-ended tubular containers
FR2367012A1 (fr) Dispositif pour la protection, le stockage et la distribution d'un materiau sous forme de feuille
EP4129858A2 (en) Packaging box
ES2804683T3 (es) Máquina para la producción de una caja de cartón para embalaje aplicable a una baldosa o a una pila de baldosas
US2017406A (en) Dispensing container
GB1328814A (en) Combined bag holder and storage unit for bags
CL2020002618U1 (es) Nueva caja de embalaje de rollos de papel higiénico
RU208551U1 (ru) Диспенсер для пищевой пленки
GB1124769A (en) Household wrap dispenser and cutter
GB1070196A (en) Disposable dispenser for stamps
GB872873A (en) Improvements in or relating to apparatus for the continuous production of sealed containers from tube stock
CL2021003605A1 (es) Dispensador para rollos de material de papel absorbente
JP1769057S (ja) 包装用箱収納ケース
JP2018095315A (ja) 食品包装用ラップフィルムの紙製収納容器