UA153005U - Інгаляційна система - Google Patents

Інгаляційна система Download PDF

Info

Publication number
UA153005U
UA153005U UAU202203190U UAU202203190U UA153005U UA 153005 U UA153005 U UA 153005U UA U202203190 U UAU202203190 U UA U202203190U UA U202203190 U UAU202203190 U UA U202203190U UA 153005 U UA153005 U UA 153005U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
inhalation
person
drugs
mouth
flexible tube
Prior art date
Application number
UAU202203190U
Other languages
English (en)
Inventor
Микола Іванович Гуменюк
Original Assignee
Сіа Емтеко Холдинг
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Сіа Емтеко Холдинг filed Critical Сіа Емтеко Холдинг
Priority to UAU202203190U priority Critical patent/UA153005U/uk
Publication of UA153005U publication Critical patent/UA153005U/uk
Priority to PCT/IB2023/058521 priority patent/WO2024047523A1/en

Links

Landscapes

  • Medicinal Preparation (AREA)

Abstract

Інгаляційна система (3) містить інгаляційний пристрій для введення лікарських засобів методом вдихання (1), пристрій доставляння (2), який призначений для подання під час вдиху людини інгаляційної суміші із інгаляційного пристрою для введення лікарських засобів методом вдихання (1) у рот або ніс людини та відведення під час видиху людини видихуваного газу із рота або носа людини у інгаляційний пристрій для введення лікарських засобів методом вдихання (1), гнучку трубку (24) і гнучку трубку (25). Інгаляційна система (3) запобігає потраплянню пари лікарського засобу до навколишнього середовища, а подача лікарського засобу до людини є обмеженою, чітко дозованою та контрольованою.

Description

Корисна модель належить до медичної техніки, а саме до пристроїв для інгаляції летких анестетиків.
Застосування летких рідин як діючих речовин або з вмістом діючих речовин загальновідомо.
Одним таким прикладом є галогенвмісні леткі рідини. Галогенвмісні леткі рідини описані як корисні для виклику і/або підтримки анестезії (включаючи амнезію, параліч м'язів і/або седативний ефект) і/або аналгезії, і тому можуть бути корисні як леткі анестетики і/або леткі анальгетики.
Найбільш легким шляхом анестезії за допомогою летких анестетиків є інгаляція, тобто вдихання пацієнтами пари чи частинок аерозолю летких анестетиків. Особливістю анестезії (знеболювання) за допомогою летких анестетиків, є необхідність контролю дози леткого анестетику, яку вдихає людина, так як при передозуванні леткого анестетика може настати такий стан людини як загальна анестезія.
У такому документі як міжнародна заявка УМО 2005/118036 А2 (опубліковано 15.12.2005), описано інгаляційну систему, яка містить джерело подачі кисню або повітря, камеру розпилення лікарського засобу, лицьову маску, та фільтр. Камера розпилення лікарського засобу призначена для утворення інгаляційної суміші шляхом розпилювання у кисні або повітрі аерозолю лікарського засобу, та виконана такою, що має вхід для подачі кисню або повітря, та має вихід для інгаляційної суміші. Джерело подачі кисню або повітря з'єднано із входом для подачі кисню або повітря камери розпилення лікарського засобу трубкою. Вихід для інгаляційної суміші камери розпилення лікарського засобу з'єднаний із лицьовою маскою за допомогою трубки, що містить односторонній клапан, який пропускає інгаляційну суміш у напрямку від камери розпилення лікарського засобу до лицьової маски, та не пропускає у зворотному напрямку. Фільтр призначений для очищення видихуваного людиною газу від лікарського засобу, та виконаний таким що має вхід для видихуваного газу та вихід для очищеного повітря.
Вхід для видихуваного газу фільтра з'єднаний із лицьовою маскою за допомогою трубки, що містить односторонній клапан, який пропускає видихуваний газ у напрямку від лицьової маски до фільтра, та не пропускає у зворотному напрямку.
Використовують відому інгаляційну систему таким чином. У камеру розпилення лікарського засобу наливають порцію лікарського засобу, Вмикають подачу кисню або повітря від джерела
Зо кисню або повітря. Кисень або повітря постійно надходить до камери розпилення лікарського засобу, де утворюється інгаляційна суміш. Інгаляційна суміш із камери розпилення лікарського засобу надходить до лицьової маски. Людина при вдиху вдихає інгаляційну суміш, потім при видиху людини видихуваний газ частково змішується із інгаляційної сумішшю та надходить до фільтра, де відбувається очищення від лікарського засобу.
У медичній техніці камера розпилення лікарського засобу разом із іншими пристроями, що необхідні для утворення інгаляційної суміші, часто називають інгаляційними пристроями.
Інгаляційні пристрої за своїми принципами подачі інгаляційної суміші до рота або носа людини поділяються на активні, в яких подача інгаляційної суміші здійснюється за рахунок постійної подачі повітря або іншого газу, та пасивні, в яких подача інгаляційної суміші здійснюється тільки за рахунок потоку повітря при вдиханні людини.
У відомій інгаляційній системі використовується інгаляційний пристрій активного типу.
Недоліком такого інгаляційного пристрою є постійне вдихання лікарського засобу, тобто надходження лікарського засобу є необмеженим та неконтрольованим що у випадку застосування як лікарського засобу леткого анестетику, наприклад, метоксифлурану, для знеболювання, може призвести до передозування лікарського засобу та настання такого стану людини під час інгаляції як загальна анестезія, що є небажаним.
Ще одним недоліком відомої інгаляційної системи є конструкція камери розпилення лікарського засобу, в яку потрібно наливати лікарський засіб. У випадку використання як лікарського засобу леткого анестетику, при наливанні леткого анестетика відбувається потрапляння певної кількості пари леткого анестетика у повітря приміщення, де знаходиться пацієнт, і ці пари вдихають інші люди.
В основу корисної моделі поставлена задача створення удосконаленої інгаляційної системи, яка є безпечною, зручною та універсальною для використання, та дозволяє досягти більш економного та точного дозування лікарського засобу.
Ще однією задачею є розширення арсеналу та асортименту засобів для інгаляції леткими анестетиками, зокрема, засобів для інгаляції метоксифлураном, таких як інгаляційні системи.
Задача вирішується таким технічним рішенням як інгаляційна система (3), яка містить інгаляційний пристрій для введення лікарських засобів методом вдихання (1), пристрій доставляння (2), який призначений для подання під час вдиху людини інгаляційної суміші із бо інгаляційного пристрою для введення лікарських засобів методом вдихання (1) у рот або ніс людини та відведення під час видиху людини видихуваного газу із рота або носа людини у інгаляційний пристрій для введення лікарських засобів методом вдихання (1), гнучку трубку (24) і гнучку трубку (25), причому інгаляційний пристрій для введення лікарських засобів методом вдихання (1) виконаний таким, що містить корпус (4), розташовані у корпусі (4) лінію утворення інгаляційної суміші, яка подається до людини, лінію очищення видихуваного газу, блок керування (5), при цьому лінія утворення інгаляційної суміші, яка подається до людини, містить аерозольну камеру (б), датчик вдиху (7), порт (8), який призначений для приєднання пляшки із лікарським засобом, дозатор (9), лінія очищення видихуваного газу містить фільтр (10), який призначений для очищення газу, який видихає людина, від лікарського засобу, при цьому аерозольна камера (6) виконана такою, що містить корпус (12) та п'єзоелектричний перетворювач (13), який розташований у корпусі (12) аерозольної камери (б) та який призначений для утворення аерозолю лікарського засобу, причому корпус (12) аерозольної камери (6) виконаний таким, що має вхід для подачі повітря (14), отвір для подачі лікарського засобу (15) та вихід для інгаляційної суміші (16), датчик вдиху (7) виконаний таким, що має вхід для повітря (17) та вихід для повітря (18), порт (8) виконаний таким, що має вихід для лікарського засобу (19), дозатор (9) призначений для подання лікарського засобу із порту (8) на п'єзоелектричний перетворювач (13), та виконаний таким, що має вхід для лікарського засобу (20) та вихід для лікарського засобу (21), фільтр (10) виконаний таким, що має вхід (22), через який надходить видихуваний газ, та має вихід для очищеного повітря (23), і вихід для повітря (18) датчика вдиху (7) з'єднаний із входом для подачі повітря (14) корпусу (12) аерозольної камери (6), вихід для лікарського засобу (19) порту (8) з'єднаний із входом для лікарського засобу (20) дозатора (9), вихід для лікарського засобу (21) дозатора (9) проходить через отвір для подачі лікарського засобу (15) корпусу (12) аерозольної камери (6), датчик вдиху (7) має електричний зв'язок із блоком керування (5), п'єзоелектричний перетворювач (13) має електричний зв'язок із блоком керування (5), дозатор (9) має електричний зв'язок із блоком керування (5), причому пристрій доставляння (2) виконаний таким, що має вхід для інгаляційної суміші (26), вихід для видихуваного газу (27) та вхід дихання (28), через який під час вдиху людини до рота або носа людини подається інгаляційна суміш та під час видиху людини із рота або носа людини відводиться видихуваний газ, перший кінець гнучкої трубки (24) з'єднаний із
Зо виходом для інгаляційної суміші (16) корпусу (12) аерозольної камери (6), другий кінець гнучкої трубки (24) з'єднаний із входом для інгаляційної суміші (26) пристрою доставляння (2), перший кінець гнучкої трубки (25) з'єднаний із входом (22) фільтру (10), другий кінець гнучкої трубки (25) з'єднаний із виходом для видихуваного газу (27) пристрою доставляння (2).
Крім того, за одним із варіантів здійснення технічного рішення, аерозольна камера (6) може бути виконана такою, що корпус (12) аерозольної камери (6) складається із верхнього корпусного елемента (29) та нижнього корпусного елемента (30), причому, верхній корпусний елемент (29) виконаний таким, що містить головну частину (31) у формі відкритого знизу порожнистого циліндру із циліндричною бічною стінкою (32) і верхньою торцевою стінкою (33), при цьому на верхній торцевій стінці (33) розташований вихід інгаляційної суміші (16) у формі патрубку, містить першу бічну частину (34) та другу бічну частину (35), які з'єднані із нижньою частиною циліндричної бічної стінки (32) так, що вони розташовані на протилежних сторонах циліндричної бічної стінки (32), причому перша бічна частина (34) виконана такою, що містить вхід для подачі повітря (14) у формі патрубку, друга бічна частина (35) виконана такою, що має заглиблення (36), по внутрішньому простору якого повітря проходить із внутрішнього простору нижнього корпусного елемента (30) до внутрішнього простору головної частини (31), і на верхній стороні другої бічної частини (35) виконаний отвір для подачі лікарського засобу (15), у нижньому корпусному елементі (30) виконано поздовжнє заглиблення (37), через внутрішній простір якого повітря проходить від входу для подачі повітря (14) до внутрішнього простору заглиблення (36), аерозольна камера (6) додатково містить розділювальну пластину (38), яка розташована між верхнім корпусним елементом (29) та нижнім корпусним елементом (30) так, що відокремлює внутрішній простір поздовжнього заглиблення (37) від внутрішнього простору головної частини (31), причому у частині розділювальної пластини (38), яка знаходиться під входом для подачі повітря (14), виконано один або декілька отворів (55), через які повітря проходить із входу для подачі повітря (14) до внутрішнього простору поздовжнього заглиблення (37), у частині розділювальної пластини (38), яка знаходиться під отвором для подачі лікарського засобу (15), виконано отвір (56), над яким або під яким розташований п'єзоелектричний перетворювач (13).
Крім того, за одним із варіантів здійснення технічного рішення, аерозольна камера (6) може містити клапан впуску повітря (57), який призначений для впускання повітря в аерозольну бо камеру (6) через вхід для подачі повітря (14) і запобігання виходу повітря з аерозольної камери
(6) через вхід для подачі повітря (14), та який розташований у корпусі (12) аерозольної камери (6) у вході для подачі повітря (14) або біля входу для подачі повітря (14).
Крім того, за одним із варіантів здійснення технічного рішення, пристрій доставляння (2) може бути виконаний таким, що містить канал вдиху, через який проходить інгаляційна суміш, що подається до людини, вхід для інгаляційної суміші (26), який з'єднаний із першим кінцем каналу вдиху, канал видиху, через який відводять видихуваний газ, вихід для видихуваного газу (27), який з'єднаний із першим кінцем каналу видиху, клапан вдиху, який розташований у каналі вдиху і який відкритий тільки під час вдиху людини, клапан видиху, який розташований у каналі видиху і який відкритий тільки під час видиху людини, камеру дихання, яка призначена для подання під час вдиху людини інгаляційної суміші із каналу вдиху у рот або ніс людини та відведення під час видиху людини видихуваного газу із рота або носа людини у канал видиху, при цьому камера дихання виконана такою, що має перший вхід, який з'єднаний із другим кінцем каналу вдиху, другий вхід, який з'єднаний із другим кінцем каналу видиху, вхід дихання (28), через який під час вдиху людини до рота або носа людини подається інгаляційна суміш та під час видиху людини із рота або носа людини відводиться видихуваний газ.
Крім того, за одним із варіантів здійснення технічного рішення, пристрій доставляння (2) може бути виконаний таким, що містить корпус (44), який складається із першого корпусного елемента (45) та другого корпусного елемента (46), канальний елемент (47), який розташований у корпусі (44), камеру дихання (48), яка розташована у корпусі (44), причому канальний елемент (47) виконаний таким, що має канал вдиху (49), який виконаний трубоподібної форми, канал видиху (50), який виконаний трубоподібної форми, вхід для інгаляційної суміші (26), який виконаний у формі патрубка і який з'єднаний із першим кінцем каналу вдиху (49), вихід для видихуваного газу (27),який виконаний у формі патрубка і який з'єднаний із першим кінцем каналу видиху (50), клапан вдиху (51), який розташований у каналі вдиху (49) і який виконаний таким, що є відкритим тільки під час вдиху людини, клапан видиху (52), який розташований у каналі видиху (50) і який виконаний таким, що є відкритий тільки під час видиху людини, камера дихання (48) виконана такою, що має перший вхід (53), який з'єднаний із другим кінцем каналу вдиху (49), другий вхід (54), який з'єднаний із другим кінцем каналу видиху (50), вхід дихання (28), через який під час вдиху людини до рота або носа людини подається інгаляційна суміш та під час видиху людини із рота або носа людини відводиться видихуваний газ.
Крім того, за одним із варіантів здійснення технічного рішення, порт (8) може бути виконаний таким, що містить першу голку (39), яка виконана із наскрізним каналом, та яка призначена для проколювання пробки на пляшці із лікарським засобом і подання лікарського засобу із пляшки до виходу для лікарського засобу (19) порту (8).
Крім того, за одним із варіантів здійснення технічного рішення, порт (8) може бути виконаний таким, що містить вхід для повітря (40), другу голку (41), яка виконана із наскрізним каналом та яка призначена для проколювання пробки на пляшці із лікарським засобом і подання повітря із входу для повітря (40) до пляшки із лікарським засобом.
Крім того, за одним із варіантів здійснення технічного рішення, датчик вдиху (7) виконаний таким, що подає сигнал до блоку керування (5) під час вдиху людини, і блок керування (5) виконаний таким, що подає живлення на дозатор (9) для того, щоб дозатор (9) подав дозу лікарського засобу у аерозольну камеру (б), тільки під час одержання сигналу від датчику вдиху (7) під час вдиху людини.
Крім того, за одним із варіантів здійснення технічного рішення, інгаляційна система (3) може бути виконана такою, що містить заглушку, яка призначена для закривання отвору входу дихання (28) пристрою доставляння (2), лінія утворення інгаляційної суміші, яка подається до людини, містить елемент для створення потоку повітря (11), який призначений для примусового створення потоку повітря у лінії утворення інгаляційної суміші та/або у лінії очищення видихуваного газу, та який виконаний таким, що має вхід для повітря (42) і вихід для повітря (43), причому елемент для створення потоку повітря (11) має електричний зв'язок із блоком керування (5), вихід для повітря (43) елемента для створення потоку повітря (11) з'єднаний із входом для повітря (17) датчика вдиху (7).
Крім того, за одним із варіантів здійснення технічного рішення, інгаляційна система (3) може бути виконана такою, що містить заглушку, яка призначена для закривання отвору входу дихання (28) пристрою доставляння (2), лінія утворення інгаляційної суміші, яка подається до людини, містить елемент для створення потоку повітря (11), який призначений для примусового створення потоку повітря у лінії утворення інгаляційної суміші та/або у лінії очищення видихуваного газу, та який виконаний таким, що має вхід для повітря (42) і вихід для повітря (43), причому елемент для створення потоку повітря (11) має електричний зв'язок із блоком бо керування (5), вхід для повітря (42) елемента для створення потоку повітря (11) з'єднаний із виходом для повітря (18) датчика вдиху (7) і вихід для повітря (43) елемента для створення потоку повітря (11) з'єднаний із входом для подачі повітря (14) корпусу (12) аерозольної камери (6).
Крім того, за одним із варіантів здійснення технічного рішення, інгаляційна система (3) може бути виконана такою, що містить заглушку, яка призначена для закривання отвору входу дихання (28) пристрою доставляння (2), лінія очищення видихуваного газу додатково містить елемент для створення потоку повітря (11), який призначений для примусового створення потоку повітря у лінії утворення інгаляційної суміші та/або у лінії очищення видихуваного газу, та який виконаний таким, що має вхід для повітря (42) і вихід для повітря (43), причому елемент для створення потоку повітря (11) має електричний зв'язок із блоком керування (5), вхід для повітря (42) елемента для створення потоку повітря (11) з'єднаний із виходом для очищеного повітря (23) фільтра (10).
Крім того, за одним із варіантів здійснення технічного рішення, як елемент для створення потоку повітря (11) можуть використовувати вентилятор.
Крім того, за одним із варіантів здійснення технічного рішення, інгаляційний пристрій для введення лікарських засобів методом вдихання (1) може містити принаймні один нагрівальний елемент, який призначений для обігрівання корпусу (12) аерозольної камери (6) та який має електричний зв'язок із блоком керування (5).
Крім того, за одним із варіантів здійснення технічного рішення, аерозольна камера (6) може містити принаймні один нагрівальний елемент, який призначений для обігрівання корпусу (12) аерозольної камери (б) та який має електричний зв'язок із блоком керування (5).
Крім того, за одним із варіантів здійснення технічного рішення, аерозольна камера (6) може містити принаймні один нагрівальний елемент, який призначений для нагрівання повітря або інгаляційної суміші у корпусі (12) аерозольної камери (б) та який має електричний зв'язок із блоком керування (5).
Крім того, за одним із варіантів здійснення технічного рішення, гнучка трубка (24) може містити принаймні один нагрівальний елемент, який призначений для обігрівання гнучкої трубки (24) або нагрівання інгаляційної суміші, яка проходить у гнучкій трубці (24), та який має електричний зв'язок із блоком керування (5).
Зо Крім того, за одним із варіантів здійснення технічного рішення, гнучка трубка (25) може містити принаймні один нагрівальний елемент, який призначений для обігрівання гнучкої трубки (25) або нагрівання видихуваного газу, який проходить у гнучкій трубці (25), та який має електричний зв'язок із блоком керування (5).
Крім того, за одним із варіантів здійснення технічного рішення, інгаляційна система (3) може містити мундштук або загубник або лицьову маску, кожний із яких виконаний таким, що може приєднуватися до входу дихання (28) пристрою доставляння (2).
Крім того, за одним із варіантів здійснення технічного рішення, лікарський засіб є метоксифлураном.
ПЕРЕЛІК ФІГУР КРЕСЛЕННЯ
Для кращого розуміння суті технічного рішення можливі приклади виконання заявленого технічного рішення показані далі за допомогою креслень, наданих на фігурах 1-20.
Фіг. 1 - загальний вигляд інгаляційного пристрою для введення лікарських засобів методом вдихання (1).
Фіг. 2 - загальний вигляд інгаляційної системи (3).
Фіг. З - загальний вигляд інгаляційної системи (3) із загубником (61) на пристрої доставляння (2).
Фіг. 4 - загальний вигляд аерозольної камери (6) разом із дозатором (9).
Фіг. 5 - вигляд аерозольної камери (6) разом із дозатором (9) у розібраному стані за одним із варіантів.
Фіг. 6 - вигляд аерозольної камери (6) разом із дозатором (9) у розібраному стані за одним із варіантів.
Фіг. 7 - вигляд спереду у розрізі аерозольної камери (6) разом із дозатором (9).
Фіг. 8 - схема руху повітря у аерозольній камері (6).
Фіг. 9 - загальний вигляд пристрою доставляння (2) разом із гнучкою трубкою (24) та гнучкою трубкою (25).
Фіг. 10 - вигляд збоку пристрою доставляння (2) разом із гнучкою трубкою (24) та гнучкою трубкою (25).
Фіг. 11 - вигляд пристрою доставляння (2) у розібраному стані.
Фіг. 12 - розріз А-А з фігури 10. бо Фіг. 13 - загальний вигляд порту (8) із захисним ковпаком для пляшки з лікарським засобом.
Фіг. 14 - вигляд спереду у розрізі порту (8) із пляшкою з лікарським засобом.
Фіг. 15 - вигляд спереду у розрізі порту (8), який знаходиться у корпусі (4), із пляшкою з лікарським засобом.
Фіг. 16 - схема інгаляційного пристрою для введення лікарських засобів методом вдихання (1) за одним із варіантів.
Фіг. 17 - схема інгаляційної системи (3).
Фіг. 18 - схема інгаляційного пристрою для введення лікарських засобів методом вдихання (1) за одним із варіантів.
Фіг. 19 - схема інгаляційного пристрою для введення лікарських засобів методом вдихання (1) за одним із варіантів.
Фіг. 20 - схема інгаляційного пристрою для введення лікарських засобів методом вдихання (1) за одним із варіантів.
ВІДОМОСТІ, ЯКІ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ЗДІЙСНЕННЯ ТЕХНІЧНОГО РІШЕННЯ
Технічним рішенням є такий об'єкт як інгаляційна система (3). Різні варіанти здійснення інгаляційної системи (3) та конструктивних елементів інгаляційної системи (3) показані на фігурах 2, 3, 9-12, 17.
Інгаляційна система (3) за основним варіантом здійснення технічного рішення (загальний вигляд показаний на фіг. 2, фіг. 3, схема показана на фіг. 17) містить інгаляційний пристрій для введення лікарських засобів методом вдихання (1) пристрій доставляння (2), який призначений для подання під час вдиху людини інгаляційної суміші із інгаляційного пристрою для введення лікарських засобів методом вдихання (1) у рот або ніс людини та відведення під час видиху людини видихуваного газу із рота або носа людини у інгаляційний пристрій для введення лікарських засобів методом вдихання (1), містить гнучку трубку (24) і гнучку трубку (25).
Головним елементом інгаляційної системи (3) є інгаляційний пристрій для введення лікарських засобів методом вдихання (1).
Різні варіанти здійснення інгаляційного пристрою для введення лікарських засобів методом вдихання (1).та конструктивних елементів інгаляційного пристрою для введення лікарських засобів методом вдихання (1) показані на фігурах 1, 4-8, 13-16, 18-20.
Так як основним елементом інгаляційної системи (3), який забезпечує роботу інгаляційної
Зо системи (3), є інгаляційний пристрій для введення лікарських засобів методом вдихання (1), то зрозуміло, що різні варіанти виконання інгаляційного пристрою для введення лікарських засобів методом вдихання (1) відповідно призводять і до різних варіантів виконання інгаляційної системи (3).
Інгаляційний пристрій для введення лікарських засобів методом вдихання (1) за основним варіантом здійснення технічного рішення (загальний вигляд показаний на фіг. 1, схема показана на фіг. 16) містить корпус (4), розташовані у корпусі (4) лінія утворення інгаляційної суміші, яка подається до людини, лінія очищення видихуваного газу, та блок керування (5).
Лінія очищення видихуваного газу містить фільтр (10), який призначений для очищення газу, який видихає людина, від лікарського засобу. Фільтр (10) виконаний таким, що має вхід (22), через який надходить видихуваний газ, та має вихід для очищеного повітря (23). Фільтр (10) містить фільтрувальний матеріал, який поглинає лікарський засіб із видихуваного людиною газу. Як приклад, як фільтрувальний матеріал фільтр (10) може містити активоване вугілля, картриджі з активованим вугіллям, наприклад картриджі з активованим вугіллям марки Оекна
Рів.
Лінія утворення інгаляційної суміші, яка подається до людини, складається із таких конструктивних елементів як аерозольна камера (6), датчик вдиху (7), порт (8), який призначений для приєднання пляшки із лікарським засобом, дозатор (9), який подає лікарський засіб із порту (8) у аерозольну камеру (6).
Аерозольна камера (б) виконана такою, що містить корпус (12) та п'єзоелектричний перетворювач (13), який розташований у корпусі (12) аерозольної камери (6). Корпус (12) аерозольної камери (6) виконаний таким, що має вхід для подачі повітря (14), отвір для подачі лікарського засобу (15), та вихід для інгаляційної суміші (16).
Через вхід для подачі повітря (14) до внутрішнього простору аерозольної камери (б) надходить повітря. Через отвір для подачі лікарського засобу (15), до внутрішнього простору аерозольної камери (6) надходить лікарський засіб. Через вихід для інгаляційної суміші (16) інгаляційна суміш, яка утворюється у результаті змішування повітря та аерозолю лікарського засобу, виходить із аерозольної камери (б).
П'єзоелектричний перетворювач (13) призначений для утворення аерозолю із рідкого лікарського засобу. Під п'єзоелектричним перетворювачем (13) розуміється будь-який виріб, в бо якому перемінний струм перетворюється на високочастотні коливання, і при контактуванні рідини з виробом відбувається утворення частинок аерозолю рідини. Прикладом п'єзоелектричного перетворювача (13), який може використовуватись у технічному рішенні, є ультразвукова мембрана - цей виріб часто використовується у сучасних інгаляційних пристроях. П'єзоелектричний перетворювач (13) має електричний зв'язок із блоком керування (5) - блок керування (5) подає перемінний струм на п'єзоелектричний перетворювач (13).
Порт (8) призначений для приєднання пляшки із лікарським засобом та подачі лікарського засобу із пляшки до інгаляційної системи (3). Порт (8) виконаний таким, що має вихід для лікарського засобу (19). Як порт (8) може бути використаний будь-який виріб, пристрій, який пристосований для приєднання пляшок та має вихід для подачі рідини із пляшки.
Дозатор (9) призначений для подання лікарського засобу із порту (8) у аерозольну камеру (6) на п'єзоелектричний перетворювач (13). Дозатор (9) виконаний таким, що має вхід для лікарського засобу (20) та вихід для лікарського засобу (21). Вхід для лікарського засобу (20) дозатора (9) з'єднаний із виходом для лікарського засобу (19) порту (8). Вихід для лікарського засобу (21) дозатора (9) проходить через отвір для подачі лікарського засобу (15) корпусу (12) аерозольної камери (б) так, що лікарський засіб, який виходить із виходу для лікарського засобу (21), потрапляє на п'єзоелектричний перетворювач (13). Тут і далі, коли вказується, що один конструктивний елемент з'єднаний із іншим конструктивним елементом, розуміється, що з'єднання може бути як безпосередньо, так і через проміжні елементи, наприклад такі, як трубопроводи, через які проходить таке середовище як повітря або лікарський засіб.
Як дозатор (9У може бути використаний будь-який виріб, пристрій, система, які можуть подавати рідину - як приклад, це може бути соленоїдні насоси, які часто використовують у інгаляційних пристроях та подібних пристроях. Під виходом для лікарського засобу (21) розуміється будь-яка трубка, яка приєднана до дозатору (9) та по якій лікарський засіб може виходити із дозатору (9). Дозатор (9) має електричний зв'язок із блоком керування (5) - блок керування (5) подає на дозатор (9) струм живлення, який необхідний для роботи дозатору (9).
Датчик вдиху (7) виконаний таким, що має вхід для повітря (17) та вихід для повітря (18).
Вихід для повітря (18) датчика вдиху (7) з'єднаний із входом для подачі повітря (14) корпусу (12) аерозольної камери (6). Як датчик вдиху може бути використаний будь-який датчик, який при проходженні у ньому потоку повітря видає сигнал. У даному випадку потік повітря з'являється у датчику у момент, коли людина здійснює вдих - тому даний конструктивний елемент названо датчиком вдиху. Датчик вдиху (7) має електричний зв'язок із блоком керування (5) - блок керування (5) отримує сигнал, який видає датчик вдиху (7) під час вдиху людини, і на підставі сигналів із датчику вдиху (7) здійснює певним чином управління подачі лікарського засобу до аерозольної камери (б).
За переважним варіантом виконання технічного рішення, блок керування (5) виконаний таким, що подає живлення на дозатор (9) тільки під час одержанні сигналу від датчик вдиху (7) під час вдиху людини, для того, щоб дозатор (9) подав певну визначену дозу лікарського засобу у аерозольну камеру (6). Завдяки такому виконанню датчику вдиху (7) і блока керування (5), та підбору дози лікарського засобу, яка подається під час кожної подачі лікарського засобу у аерозольну камеру (6), утворення інгаляційної суміші, яку вдихає людина, здійснюється тільки під час вдиху людини, і при цьому кількість лікарського засобу, яка вводиться людині, є обмеженою та контрольованою. Такий режим роботи інгаляційного пристрою для введення лікарських засобів методом вдихання (1) відповідно приводить до чітко дозованого і контрольованого введення лікарського засобу до організму людини, що у випадку застосування таких лікарських засобів як леткі анестетики, дозволяє запобігти передозування леткого анестетику і запобігти настання такого стану людини під час інгаляції як загальна анестезія.
Об'єм дози лікарського засобу, який подається до аерозольної камери (6) на п'єзоелектричний перетворювач (13), можна змінювати різними варіантами - наприклад, як шляхом регулювання об'ємної швидкості дозатора (9) (наприклад, механічне налаштовування дозатора (9)), так і шляхом змінювання часу роботи дозатора (9) під час вдиху людини за допомогою блоку керування (5) (наприклад, щоб лікарський засіб подавався дозатором (9) увесь час від початку вдиху людини, або подавався тільки перші 1-2 секунди від початку вдиху людини).
Пристрій доставляння (2) (показаний на фіг. 9) виконаний таким, що має вхід для інгаляційної суміші (26), вихід для видихуваного газу (27) та вхід дихання (28), через який під час вдиху людини до рота або носа людини подається інгаляційна суміш та під час видиху людини із рота або носа людини відводиться видихуваний газ.
Гнучка трубка (24) призначена для подання інгаляційної суміші із аерозольної камери (б) до пристрою доставляння (2). Перший кінець гнучкої трубки (24) з'єднаний із виходом для інгаляційної суміші (16) корпусу (12) аерозольної камери (б), другий кінець гнучкої трубки (24) з'єднаний із входом для інгаляційної суміші (26) пристрою доставляння (2).
Гнучка трубка (255 призначена для подання видихуваного людиною газу від пристрою доставляння (2) до фільтру (10). Перший кінець гнучкої трубки (25) з'єднаний із входом (22) фільтру (10), другий кінець гнучкої трубки (25) з'єднаний із виходом для видихуваного газу (27) пристрою доставляння (2).
Для здійснення інгаляції до входу дихання (28) пристрою доставляння (2) можуть приєднуватись мундштуки або загубники або лицьові маски.
Далі описано приклад використання інгаляційної системи (3) за основним варіантом здійснення технічного рішення.
У порт (8) вставляють пляшку із лікарським засобом. До входу дихання (28) пристрою доставляння (2) приєднують мундштук. Вмикають блок керування (5), блок керування (5) подає перемінний струм на п'єзоелектричний перетворювач (13). Людина бере мундштук у рота та робить вдих.
Під час вдиху людини у аерозольній камері (6) та у датчику вдиху (7) виникає потік повітря, повітря через вихід для повітря (18) датчика вдиху (7) та через вхід для подачі повітря (14) у корпусі (12) аерозольної камери (б) надходить до внутрішнього простору корпусу (12) аерозольної камери (6). При цьому у датчику вдиху (7) виникає сигнал, який надходить у блок керування (5). Блок керування (5) подає живлення на дозатор (9), і дозатор (9) починає подавати лікарський засіб із порту (8) на п'єзоелектричний перетворювач (13). Лікарський засіб, потрапляючи на п'єзоелектричний перетворювач (13), розпилюється до стану аерозолю, який безперервно змішується із потоком повітря, що проходить через внутрішній простір аерозольної камери (6), з утворенням інгаляційної суміші. Інгаляційна суміш через вихід для інгаляційної суміші (16) у корпусі (12) аерозольної камери (б), через гнучку трубку (24) та вхід для інгаляційної суміші (26) пристрою доставляння (2) надходить до пристрою доставляння (2). ІЗ пристрою доставляння (2) інгаляційна суміш через вхід дихання (28) пристрою доставляння (2) та мундштук надходить до рота людини.
Під час видиху людини, який йде після вдиху людини, потік повітря через датчик вдиху (7) припинається, при цьому сигнал, який надходив у блок керування (5), зникає, і блок керування
Зо (5) припиняє подавати живлення на дозатор (9), і відповідно дозатор (9) припиняє подавати лікарський засіб із порту (8) на п'єзоелектричний перетворювач (13). Одночасно із цим видихуваний людиною газ через мундштук та вхід дихання (28) пристрою доставляння (2) надходить до пристрою доставляння (2). Із пристрою доставляння (2) видихуваний газ через вихід для видихуваного газу (27) пристрою доставляння (2), через гнучку трубку (25) та вхід (22) фільтру (10) надходить до фільтру (10). Видихуваний газ при видиху людини проходить через фільтр (10), де очищується від лікарського засобу, і очищене повітря виходить із фільтра (10) через вихід для очищеного повітря (23) в оточуюче середовище.
В наступних циклах вдиху-видиху людини робота інгаляційної системи (3) повторюється так, як описано вище.
Для того, щоб забезпечити односторонність руху інгаляційної суміші при вдиху людини, та односторонність руху видихуваного газу при видиху людини, за однім із варіантів здійснення технічного рішення, аерозольна камера (б) може містити клапан впуску повітря (57), який призначений для впускання повітря в аерозольну камеру (6) через вхід для подачі повітря (14) і запобігання виходу повітря з аерозольної камери (6) через вхід для подачі повітря (14), та який розташований у корпусі (12) аерозольної камери (6) у вході для подачі повітря (14) або біля входу для подачі повітря (14). Наявність клапана впуску повітря у корпусі (12) аерозольної камери (б) призводить до того, що повітря може тільки надходити під час вдиху людини у внутрішній простір корпусу (12) аерозольної камери (6) через вхід для подачі повітря (14), та не може рухатись у зворотному напрямку під час видиху людини. Відповідно, і інгаляційна суміш при вдиху людини надходить із аерозольної камери (б) до пристрою доставляння (2), а при видиху людини інгаляційна суміш не може рухатись із пристрою доставляння (2) у аерозольної камери (6).
За ще одним варіантом здійснення технічного рішення, для того, щоб повністю забезпечити односторонність руху інгаляційної суміші при вдиху людини, та односторонність руху видихуваного газу при видиху людини, пристрій доставляння (2) може бути виконаний таким, що містить канал вдиху, через який проходить інгаляційна суміш, що подається до людини, вхід для інгаляційної суміші (26), який з'єднаний із першим кінцем каналу вдиху, канал видиху, через який відводять видихуваний газ, вихід для видихуваного газу (27), який з'єднаний із першим кінцем каналу видиху, клапан вдиху, який розташований у каналі вдиху і який відкритий тільки 60 під час вдиху людини, клапан видиху, який розташований у каналі видиху і який відкритий тільки під час видиху людини, камеру дихання, яка призначена для подання під час вдиху людини інгаляційної суміші із каналу вдиху у рот або ніс людини та відведення під час видиху людини видихуваного газу із рота або носа людини у канал видиху, при цьому камера дихання виконана такою, що має перший вхід, який з'єднаний із другим кінцем каналу вдиху, другий вхід, який з'єднаний із другим кінцем каналу видиху, вхід дихання (28), через який під час вдиху людини до рота або носа людини подається інгаляційна суміш та під час видиху людини із рота або носа людини відводиться видихуваний газ. Виконання пристрою доставляння (2) із клапаном вдиху, який відкритий тільки під час вдиху людини, та із клапаном видиху, який відкритий тільки під час видиху людини, забезпечує: що під час вдиху людини через пристрій доставляння (2) відбувається рух тільки інгаляційної суміші у напрямку від аерозольної камери (б) до рота або носа людини; що під час видиху людини через пристрій доставляння (2) відбувається рух тільки видихуваного газу у напрямку від рота або носа людини до фільтра (10).
За ще одним варіантом здійснення технічного рішення, для того, щоб повністю забезпечити односторонність руху інгаляційної суміші при вдиху людини, та односторонність руху видихуваного газу при видиху людини, пристрій доставляння (2) може бути виконаний таким (показаний на фіг. 10, 11, 12), що містить корпус (44), який складається із першого корпусного елемента (45) та другого корпусного елемента (46).
У корпусі (44) розташовані канальний елемент (47) та камера дихання (48).
Канальний елемент (47) виконаний таким, що має: канал вдиху (49), який виконаний трубоподібної форми; канал видиху (50), який виконаний трубоподібної форми; вхід для інгаляційної суміші (26), який виконаний у формі патрубка і який з'єднаний із першим кінцем каналу вдиху (459); вихід для видихуваного газу (27), який виконаний у формі патрубка і який з'єднаний із першим кінцем каналу видиху (50); клапан вдиху (51), який розташований у каналі вдиху (49) і який виконаний таким, що є відкритим тільки під час вдиху людини; клапан видиху (52), який розташований у каналі видиху (50) і який виконаний таким, що є відкритий тільки під час видиху людини.
Камера дихання (48) виконана такою, що має: перший вхід (53), який з'єднаний із другим кінцем каналу вдиху (49); другий вхід (54), який з'єднаний із другим кінцем каналу видиху (50); вхід дихання (28), через який під час вдиху людини до рота або носа людини подається інгаляційна суміш та під час видиху людини із рота або носа людини відводиться видихуваний газ.
Перевагою даного виконання технічного рішення є технологічність виготовлення пристрою доставляння (2) - простота у виготовленні елементів пристрою доставляння (2) та легкість збирання пристрою доставляння (2) із виготовлених елементів. Виконання пристрою доставляння (2) за даним варіантом виконання технічного рішення, забезпечує: що під час вдиху людини через пристрій доставляння (2) відбувається рух тільки інгаляційної суміші у напрямку від аерозольної камери (б) до рота або носа людини; що під час видиху людини через пристрій доставляння (2) відбувається рух тільки видихуваного газу у напрямку від рота або носа людини до фільтра (10).
За одним із варіантів здійснення технічного рішення, аерозольна камера (6) може бути виконана такою (показана на фіг. 4, 5, 6, 7, 8 разом із приєднаним до корпусу (12) дозатором (9)), що корпус (12) аерозольної камери (б) складається із верхнього корпусного елемента (29) та нижнього корпусного елемента (30), і аерозольна камера (6) містить розділювальну пластину (38), яка розташована між верхнім корпусним елементом (29) та нижнім корпусним елементом (30).
Верхній корпусний елемент (29) виконаний таким, що містить головну частину (31), першу бічну частину (34) та другу бічну частину (35).
Головна частина (31) виконана у формі відкритого знизу порожнистого циліндру із циліндричною бічною стінкою (32) і верхньою торцевою стінкою (33). На верхній торцевій стінці (33) розташований вихід інгаляційної суміші (16) у формі патрубку.
Перша бічна частина (34) та друга бічна частина (35) з'єднані із нижньою частиною циліндричної бічної стінки (32) так, що вони розташовані на протилежних сторонах циліндричної бічної стінки (32) головної частини (31).
Перша бічна частина (34) виконана такою, що містить вхід для подачі повітря (14) у формі 60 патрубку.
Друга бічна частина (35) виконана такою, що має заглиблення (36), по внутрішньому простору якого повітря проходить із внутрішнього простору нижнього корпусного елемента (30) до внутрішнього простору головної частини (31). На верхній стороні другої бічної частини (35) виконаний отвір для подачі лікарського засобу (15).
У нижньому корпусному елементі (30) виконано поздовжнє заглиблення (37), через внутрішній простір якого повітря проходить від входу для подачі повітря (14) до внутрішнього простору заглиблення (36) у другій бічній частині (35).
Аерозольна камера (6) містить розділювальну пластину (38), яка розташована між верхнім корпусним елементом (29) та нижнім корпусним елементом (30) так, що відокремлює внутрішній простір поздовжнього заглиблення (37) у нижньому корпусному елементі (30) від внутрішнього простору головної частини (31). У тій частині розділювальної пластини (38), яка знаходиться під входом для подачі повітря (14), виконано один або декілька отворів (55), через які повітря проходить із входу для подачі повітря (14) до внутрішнього простору поздовжнього заглиблення (37). У тій частині розділювальної пластини (38), яка знаходиться під отвором для подачі лікарського засобу (15) у другій бічній частині (35), виконано отвір (56), над яким або під яким розташований п'єзоелектричний перетворювач (13).
Завдяки взаємному протилежному розташуванню першої бічної частини (34) і другої бічної частини (35), та наявності розділювальної пластини (38) і описаному виконанню розділювальної пластини (38), а також тому, що розділювальна пластина (38) відокремлює внутрішній простір поздовжнього заглиблення (37) у нижньому корпусному елементі (30) лише від внутрішнього простору головної частини (31), і не відокремлює внутрішній простір поздовжнього заглиблення (37) у нижньому корпусному елементі (30) від внутрішнього простору заглиблення (36) у другій бічній частині (35), все перераховане призводить до того - що поздовжнє заглиблення (37) у нижньому корпусному елементі (30) є каналом, по внутрішньому простору якого повітря проходить від входу для подачі повітря (14) до внутрішнього простору заглиблення (36) у другій бічній частині (35), і у цьому каналі відбувається розпилювання рідкого лікарського засобу до аерозолю. Схема руху повітря у аерозольній камері (6) за даним варіантом виконання технічного рішення показана на фіг. 8. Крім того, рух повітря у внутрішньому просторі поздовжнього заглиблення (37) у нижньому корпусному елементі (30) відбувається у одному
Зо напрямку, а рух повітря із аерозолем лікарського засобу через внутрішній простір заглиблення (36) у другій бічній частині (35) до внутрішнього простору головної частини (31) відбувається у протилежному напрямку - це призводить до турбулізації потоку, підсилює перемішування аерозолю лікарського засобу із повітрям, та відповідно призводить до однорідності інгаляційної суміші, що подається людині під час вдиху людини.
За одним із варіантів здійснення конструкції описаної вище аерозольної камери (б), аерозольна камера (6) може містити клапан впуску повітря (57) (показаний на фіг. 6, 7), який розташований під отвором чи отворами (55), та який відкриває отвір чи отвори (55) під час вдиху людини, і запобігає виходу повітря з аерозольної камери (б) через вхід для подачі повітря (14).
Ще за одним із варіантів здійснення технічного рішення, порт (8) може бути виконаний таким (показаний на фіг. 13, 14, 15), що містить вихід для лікарського засобу (19), який виконаний у формі отвору, першу голку (39), яка виконана із наскрізним каналом, та яка призначена для проколювання пробки на пляшці із лікарським засобом і подання лікарського засобу із пляшки до виходу для лікарського засобу (19). Крім того, порт (8) може містити також вхід для повітря (40), який виконаний у формі отвору, другу голку (41), яка виконана із наскрізним каналом та яка призначена для проколювання пробки на пляшці із лікарським засобом і подання повітря із входу для повітря (40) до пляшки із лікарським засобом. Перша голка (39) виконана невеликою висотою, бажано такою, щоб верхній кінець першої голки (39) знаходився близько до пробки на пляшці із лікарським засобом - у цьому випадку більша частина рідкого лікарського засобу може вийти із пляшки. Друга голка (41) виконана більшою за висотою, бажано такою, щоб верхній кінець другої голку (41) знаходився близько до денця пляшки -у цьому випадку рівень поверхні лікарського засобу після вставляння пляшки із лікарським засобом у порт (8) буде нижчим за верхній кінець другої голку (41), і повітря із оточуючого середовища може вільно заходити до верхньої частини пляшки, при цьому буде зрівнюватися тиск оточуючого середовища та повітря у пляшці. Для подачі лікарського засобу із порту (8) до дозатору (9), вихід для лікарського засобу (19) з'єднаний із входом для лікарського засобу (20) дозатора (9) за допомогою гнучкої трубки (58), яка вставляється у отвір виходу для лікарського засобу (19).
Для подачі повітря у вхід для повітря (40), у отвір входу для повітря (40) вставляється гнучка трубка (59). Описаний варіант виконання порту (8) дозволяє використовувати у запропонованій бо інгаляційній системі (3) стандартні пляшки із лікарським засобом, які закорковуються гумовими пробками. Для захисту пляшки із лікарським засобом, яка встановлена у порт (8), від зміщення або пошкодження, порт (8) може мати захисний ковпак (60), який встановлюється на порт (8), та закриває зверху пляшку із лікарським засобом.
Ще за одним із варіантів здійснення технічного рішення, інгаляційна система (3) містить заглушку, яка призначена для закривання отвору входу дихання (28) пристрою доставляння (2), та інгаляційний пристрій для введення лікарських засобів методом вдихання (1) містить елемент для створення потоку повітря (11), який призначений для примусового створення потоку повітря у лінії утворення інгаляційної суміші та/або у лінії очищення видихуваного газу.
Елемент для створення потоку повітря (11) виконаний таким, що має вхід для повітря (42) і вихід для повітря (43), та має електричний зв'язок із блоком керування (5). Як елемент для створення потоку повітря (11) може бути використаний будь-який виріб, пристрій, який здатний створювати потік повітря, наприклад вентилятор.
Є декілька варіантів, за яким елемент для створення потоку повітря (11) може бути встановлений у інгаляційний пристрій для введення лікарських засобів методом вдихання (1).
За одним із варіантів (показаний на схемі на фіг. 18), елемент для створення потоку повітря (11) встановлений у лінії утворення інгаляційної суміші, яка подається до людини, так, що вихід для повітря (43) елемента для створення потоку повітря (11) з'єднаний із входом для повітря (17) датчика вдиху (7). За іншим варіантом (показаний на схемі на фіг. 19), елемент для створення потоку повітря (11) встановлений у лінії утворення інгаляційної суміші, яка подається до людини, так, що вхід для повітря (42) елемента для створення потоку повітря (11) з'єднаний із виходом для повітря (18) датчика вдиху (7), і вихід для повітря (43) елемента для створення потоку повітря (11) з'єднаний із входом для подачі повітря (14) корпусу (12) аерозольної камери (6). Ще за одним варіантом (показаний на схемі на фіг. 20), елемент для створення потоку повітря (11) встановлений у лінії очищення видихуваного газу так, що вхід для повітря (42) елемента для створення потоку повітря (11) з'єднаний із виходом для очищеного повітря (23) фільтра (10).
Наявність елемента для створення потоку повітря (11) та заглушки, яка надягається для закривання отвору входу дихання (28) пристрою доставляння (2), дозволяє здійснити продувку інгаляційної системи (3) від залишків лікарського засобу. Така продувка буває необхідна у випадку, коли як лікарський засіб, який уводять людині, використовують леткі анестетики, наприклад, метоксифлуран.
Продувку інгаляційної системи (3) здійснюють наступним чином. Після використання інгаляційної системи (3) для інгаляції, на вхід дихання (28) пристрою доставляння (2) надягають заглушку. За допомогою блоку керування (5) обирають опцію продувки системи, після чого блок керування подає на елемент для створення потоку повітря (11) живлення. Після подачі живлення на елемент для створення потоку повітря (11), елемент для створення потоку повітря (11) створює примусовий потік повітря, який проходить через датчик вдиху (7), аерозольну камеру (б), гнучку трубку (24), пристрій доставляння (2), гнучку трубку (25) і фільтр (10). Через певний час блок керування (5) припиняє подачу живлення на елемент для створення потоку повітря (11), після чого зі входу дихання (28) пристрою доставляння (2) знімають заглушку, пристрій готовий до подальшого використання.
Інгаляційний пристрій для введення лікарських засобів методом вдихання (1), та відповідно і інгаляційна система (3), можуть бути виконані як у стаціонарному варіанті виконання із живленням від мережі напругою 220 або 110 вольт, так і у мобільному варіанті виконання із можливістю живлення від таких елементів живлення як акумулятори або батарейки. Мобільний варіант виконання дозволяє використовувати інгаляційну систему (3) у різних випадках, наприклад, під час надзвичайних ситуацій на місці подій, коли людина може зазнати поранення і вона потребує знеболювання летким анестетиком. Враховуючи, що взимку повітря має температуру нижче нуля градусів, знеболювання летким анестетиком при подачі повітря із такою низькою температурою буде проблематичним та неефективним, так як леткий анестетик буде конденсуватися у аерозольній камері (6), гнучких трубках (24) та (25), пристрої доставляння (2). Для запобігання вказаної проблеми, інгаляційна система (3) може містити нагрівальні елементи.
За одним із варіантів виконання технічного рішення, інгаляційний пристрій для введення лікарських засобів методом вдихання (1) містить принаймні один нагрівальний елемент, який призначений для обігрівання корпусу (12) аерозольної камери (б) та який має електричний зв'язок із блоком керування (5). У цьому випадку, у корпусі (4) знаходиться один або декілька нагрівальних елементів, які ззовні обігрівають корпус (12) аерозольної камери (6).
За іншим варіантом виконання технічного рішення, аерозольна камера (б) містить принаймні бо один нагрівальний елемент, який призначений для обігрівання корпусу (12) аерозольної камери
(б) та який має електричний зв'язок із блоком керування (5). У цьому випадку, у корпусі (12) аерозольної камери (6) знаходиться один або декілька нагрівальних елементів, які безпосередньо обігрівають корпус (12) аерозольної камери (6).
Ще за одним варіантом виконання технічного рішення, аерозольна камера (6) містить принаймні один нагрівальний елемент, який призначений для нагрівання повітря або інгаляційної суміші у корпусі (12) аерозольної камери (б) та який має електричний зв'язок із блоком керування (5). У цьому випадку, у корпусі (12) аерозольної камери (6) знаходиться один або декілька нагрівальних елементів, які безпосередньо нагрівають повітря або інгаляційну суміш, які знаходяться у корпусі (12) аерозольної камери (6).
Ще за одним варіантом виконання технічного рішення, гнучка трубка (24) містить принаймні один нагрівальний елемент, який призначений для обігрівання гнучкої трубки (24) або нагрівання інгаляційної суміші, яка проходить у гнучкій трубці (24), та який має електричний зв'язок із блоком керування (5). У цьому випадку, у гнучкій трубці (24) знаходиться один або декілька нагрівальних елементів, які або безпосередньо обігрівають матеріал гнучкої трубки (24), або безпосередньо нагрівають інгаляційну суміш, яка проходить у гнучкій трубці (24).
Ще за одним варіантом виконання технічного рішенння, гнучка трубка (25) містить принаймні один нагрівальний елемент, який призначений для обігрівання гнучкої трубки (25) або нагрівання видихуваного газу, який проходить у гнучкій трубці (25), та який має електричний зв'язок із блоком керування (5). У цьому випадку, у гнучкій трубці (25) знаходиться один або декілька нагрівальних елементів, які або безпосередньо обігрівають матеріал гнучкої трубки (25), або безпосередньо нагрівають видихуваний газ, яка проходить у гнучкій трубці (25).
Для фахівця е очевидним, що можливе комбінування різних варіантів розташування нагрівальних елементів у різних конструктивних елементах інгаляційної системи (3).
Так як для зручності здійснення інгаляції необхідні такі вироби, які роблять зручним подання інгаляційної суміші до рота або носа людини, наприклад, мундштук або загубник або лицьова маска, інгаляційна система (3) може містити мундштук або загубник або лицьову маску, які виконані такими, що можуть приєднуватися до входу дихання (28) пристрою доставляння (2).
Приклад виконання інгаляційної системи (3) із загубником (61), приєднаним до входу дихання (28) пристрою доставляння (2), показаний на фіг. 3.
Зо Використання заявленої інгаляційної системи (3) дозволяє досягти наступного технічного результату: - запобігання потрапляння пари лікарського засобу (наприклад, такого як леткий анестетик) до навколишнього середовища; - запобігання зайвих втрат лікарського засобу на етапі його завантаження в інгаляційний пристрій або інгаляційну систему, що дозволяє досягти більшої економності щодо витрат лікарського засобу; - більша безпека для пацієнта - чітке та контрольоване дозування лікарського засобу дозволяє уникнути передозування та небажаних побічних ефектів; - більша безпека для людей - через те, що лікарський засіб не потрапляє в навколишнє середовище, немає ризику одержання лікарського засобу людьми, що не є пацієнтами та не потребують цього; - зручність та універсальність у використанні - може бути використання разом з будь-яким прийнятним пристроєм для доставляння (мундштук або загубник або лицьова маска), зокрема, у складі заявленої інгаляційної системи, що дозволяє забезпечити максимальну зручність та ефективність для пацієнта, а також різні способи доставки лікарського засобу (через ніс або рот).
Наведені приклади виконання лише ілюструють заявлене технічне рішення, але не обмежує його.

Claims (8)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Інгаляційна система (3), яка відрізняється тим, що містить інгаляційний пристрій для введення лікарських засобів методом вдихання (1), пристрій доставляння (2), який призначений для подання під час вдиху людини інгаляційної суміші із інгаляційного пристрою для введення лікарських засобів методом вдихання (1) у рот або ніс людини та відведення під час видиху людини видихуваного газу із рота або носа людини у інгаляційний пристрій для введення лікарських засобів методом вдихання (1), гнучку трубку (24) і гнучку трубку (25), причому інгаляційний пристрій для введення лікарських засобів методом вдихання (1) виконаний таким, що містить корпус (4), розташовані у корпусі (4) лінію утворення інгаляційної суміші, яка бо подається до людини, лінію очищення видихуваного газу, блок керування (5), при цьому лінія утворення інгаляційної суміші, яка подається до людини, містить аерозольну камеру (б), датчик вдиху (7), порт (8), який призначений для приєднання пляшки із лікарським засобом, дозатор (9), лінія очищення видихуваного газу містить фільтр (10), який призначений для очищення газу, який видихає людина, від лікарського засобу, при цьому аерозольна камера (6) виконана такою, що містить корпус (12) та п'єзоелектричний перетворювач (13), який розташований у корпусі (12) аерозольної камери (6) та який призначений для утворення аерозолю лікарського засобу, причому корпус (12) аерозольної камери (6) виконаний таким, що має вхід для подачі повітря (14), отвір для подачі лікарського засобу (15) та вихід для інгаляційної суміші (16), датчик вдиху (7) виконаний таким, що має вхід для повітря (17) та вихід для повітря (18), порт (8) виконаний таким, що має вихід для лікарського засобу (19), дозатор (9) призначений для подання лікарського засобу із порту (8) на п'єзоелектричний перетворювач (13) та виконаний таким, що має вхід для лікарського засобу (20) та вихід для лікарського засобу (21), фільтр (10) виконаний таким, що має вхід (22), через який надходить видихуваний газ, та має вихід для очищеного повітря (23), при цьому вихід для повітря (18) датчика вдиху (7) з'єднаний із входом для подачі повітря (14) корпусу (12) аерозольної камери (6), вихід для лікарського засобу (19) порту (8) з'єднаний із входом для лікарського засобу (20) дозатора (9), вихід для лікарського засобу (21) дозатора (9) проходить через отвір для подачі лікарського засобу (15) корпусу (12) аерозольної камери (б), датчик вдиху (7) має електричний зв'язок із блоком керування (5), п'єзоелектричний перетворювач (13) має електричний зв'язок із блоком керування (5), дозатор (9) має електричний зв'язок із блоком керування (5), причому пристрій доставляння (2) виконаний таким, що має вхід для інгаляційної суміші (26), вихід для видихуваного газу (27) та вхід дихання (28), через який під час вдиху людини до рота або носа людини подається інгаляційна суміш та під час видиху людини із рота або носа людини відводиться видихуваний газ, перший кінець гнучкої трубки (24) з'єднаний із виходом для інгаляційної суміші (16) корпусу (12) аерозольної камери (6), другий кінець гнучкої трубки (24) з'єднаний із входом для інгаляційної суміші (26) пристрою доставляння (2), перший кінець гнучкої трубки (25) з'єднаний із входом (22) фільтра (10), другий кінець гнучкої трубки (25) з'єднаний із виходом для видихуваного газу (27) пристрою доставляння (2).
2. Інгаляційна система за п. 1, яка відрізняється тим, що аерозольна камера (6) виконана Зо такою, що корпус (12) аерозольної камери (б) складається із верхнього корпусного елемента (29) та нижнього корпусного елемента (30), причому, верхній корпусний елемент (29) виконаний таким, що містить головну частину (31) у формі відкритого знизу порожнистого циліндра із циліндричною бічною стінкою (32) і верхньою торцевою стінкою (33), при цьому на верхній торцевій стінці (33) розташований вихід для інгаляційної суміші (16) у формі патрубка, містить першу бічну частину (34) та другу бічну частину (35), які з'єднані із нижньою частиною циліндричної бічної стінки (32) так, що вони розташовані на протилежних сторонах циліндричної бічної стінки (32), причому перша бічна частина (34) виконана такою, що містить вхід для подачі повітря (14) у формі патрубка, друга бічна частина (35) виконана такою, що має заглиблення (36), по внутрішньому простору якого повітря проходить із внутрішнього простору нижнього корпусного елемента (30) до внутрішнього простору головної частини (31), і на верхній стороні другої бічної частини (35) виконаний отвір для подачі лікарського засобу (15), у нижньому корпусному елементі (30) виконано поздовжнє заглиблення (37), через внутрішній простір якого повітря проходить від входу для подачі повітря (14) до внутрішнього простору заглиблення (36), аерозольна камера (б) додатково містить розділювальну пластину (38), яка розташована між верхнім корпусним елементом (29) та нижнім корпусним елементом (30) так, що відокремлює внутрішній простір поздовжнього заглиблення (37) від внутрішнього простору головної частини (31), причому у частині розділювальної пластини (38), яка знаходиться під входом для подачі повітря (14), виконано один або декілька отворів (55), через які повітря проходить із входу для подачі повітря (14) до внутрішнього простору поздовжнього заглиблення (37), у частині розділювальної пластини (38), яка знаходиться під отвором для подачі лікарського засобу (15), виконано отвір (56), над яким або під яким розташований п'єзоелектричний перетворювач (13).
3. Інгаляційна система за будь-яким із пп. 1-2, яка відрізняється тим, що аерозольна камера (6) додатково містить клапан впуску повітря (57), який призначений для впускання повітря в аерозольну камеру (б) через вхід для подачі повітря (14) і запобігання виходу повітря з аерозольної камери (6) через вхід для подачі повітря (14) та який розташований у корпусі (12) аерозольної камери (б) у вході для подачі повітря (14) або біля входу для подачі повітря (14).
4. Інгаляційна система за будь-яким із пп. 1-3, яка відрізняється тим, що пристрій доставляння (2) виконаний таким, що містить канал вдиху, через який проходить інгаляційна суміш, що подається до людини, вхід для інгаляційної суміші (26), який з'єднаний із першим кінцем каналу 60 вдиху, канал видиху, через який відводять видихуваний газ, вихід для видихуваного газу (27),
який з'єднаний із першим кінцем каналу видиху, клапан вдиху, який розташований у каналі вдиху і який є відкритим тільки під час вдиху людини, клапан видиху, який розташований у каналі видиху і який є відкритим тільки під час видиху людини, камеру дихання, яка призначена для подання під час вдиху людини інгаляційної суміші із каналу вдиху у рот або ніс людини та відведення під час видиху людини видихуваного газу із рота або носа людини у канал видиху, при цьому камера дихання виконана такою, що має перший вхід, який з'єднаний із другим кінцем каналу вдиху, другий вхід, який з'єднаний із другим кінцем каналу видиху, вхід дихання (28), через який під час вдиху людини до рота або носа людини подається інгаляційна суміш та під час видиху людини із рота або носа людини відводиться видихуваний газ.
5. Інгаляційна система за будь-яким із пп. 1-3, яка відрізняється тим, що пристрій доставляння (2) виконаний таким, що містить корпус (44), який складається із першого корпусного елемента (45) та другого корпусного елемента (46), канальний елемент (47), який розташований у корпусі (44), камеру дихання (48), яка розташована у корпусі (44), причому канальний елемент (47) виконаний таким, що має канал вдиху (49), який виконаний трубоподібної форми, канал видиху (50), який виконаний трубоподібної форми, вхід для інгаляційної суміші (26), який виконаний у формі патрубка і який з'єднаний із першим кінцем каналу вдиху (49), вихід для видихуваного газу (27), який виконаний у формі патрубка і який з'єднаний із першим кінцем каналу видиху (50), клапан вдиху (51), який розташований у каналі вдиху (49) і який виконаний таким, що є відкритим тільки під час вдиху людини, клапан видиху (52), який розташований у каналі видиху (50) і який виконаний таким, що є відкритим тільки під час видиху людини, камера дихання (48) виконана такою, що має перший вхід (53), який з'єднаний із другим кінцем каналу вдиху (49), другий вхід (54), який з'єднаний із другим кінцем каналу видиху (50), вхід дихання (28), через який під час вдиху людини до рота або носа людини подається інгаляційна суміш та під час видиху людини із рота або носа людини відводиться видихуваний газ.
6. Інгаляційна система за будь-яким із пп. 1-5, яка відрізняється тим, що порт (8) виконаний таким, що додатково містить першу голку (39), яка виконана із наскрізним каналом та яка призначена для проколювання пробки на пляшці із лікарським засобом і подання лікарського засобу із пляшки до виходу для лікарського засобу (19) порту (8).
7. Інгаляційна система за п. 6, яка відрізняється тим, що порт (8) виконаний таким, що додатково містить вхід для повітря (40), додатково містить другу голку (41), яка виконана із наскрізним каналом та яка призначена для проколювання пробки на пляшці із лікарським засобом і подання повітря із входу для повітря (40) до пляшки із лікарським засобом.
8. Інгаляційна система за будь-яким із пп. 1-7, яка відрізняється тим, що датчик вдиху (7) виконаний таким, що подає сигнал до блока керування (5) під час вдиху людини, і блок керування (5) виконаний таким, що подає живлення на дозатор (9) для того, щоб дозатор (9) подав дозу лікарського засобу у аерозольну камеру (б), тільки під час одержання сигналу від датчика вдиху (7) під час вдиху людини.
9. Інгаляційна система за будь-яким пп. 1-8, яка відрізняється тим, що додатково містить заглушку, яка призначена для закривання отвору входу дихання (28) пристрою доставляння (2), лінія утворення інгаляційної суміші, яка подається до людини, додатково містить елемент для створення потоку повітря (11), який призначений для примусового створення потоку повітря у лінії утворення інгаляційної суміші та/або у лінії очищення видихуваного газу та який виконаний таким, що має вхід для повітря (42) і вихід для повітря (43), причому елемент для створення потоку повітря (11) має електричний зв'язок із блоком керування (5), вихід для повітря (43) елемента для створення потоку повітря (11) з'єднаний із входом для повітря (17) датчика вдиху
(7).
10. Інгаляційна система за будь-яким пп. 1-8, яка відрізняється тим, що додатково містить заглушку, яка призначена для закривання отвору входу дихання (28) пристрою доставляння (2), лінія утворення інгаляційної суміші, яка подається до людини, додатково містить елемент для створення потоку повітря (11), який призначений для примусового створення потоку повітря у лінії утворення інгаляційної суміші та/або у лінії очищення видихуваного газу та який виконаний таким, що має вхід для повітря (42) і вихід для повітря (43), причому елемент для створення потоку повітря (11) має електричний зв'язок із блоком керування (5), вхід для повітря (42) елемента для створення потоку повітря (11) з'єднаний із виходом для повітря (18) датчика вдиху (7), і вихід для повітря (43) елемента для створення потоку повітря (11) з'єднаний із входом для подачі повітря (14) корпусу (12) аерозольної камери (6).
11. Інгаляційна система за будь-яким пп. 1-8, яка відрізняється тим, що додатково містить заглушку, яка призначена для закривання отвору входу дихання (28) пристрою доставляння (2), лінія очищення видихуваного газу додатково містить елемент для створення потоку повітря бо (11), який призначений для примусового створення потоку повітря у лінії утворення інгаляційної суміші та/або у лінії очищення видихуваного газу та який виконаний таким, що має вхід для повітря (42) і вихід для повітря (43), причому елемент для створення потоку повітря (11) має електричний зв'язок із блоком керування (5), вхід для повітря (42) елемента для створення потоку повітря (11) з'єднаний із виходом для очищеного повітря (23) фільтра (10).
12. Інгаляційна система за будь-яким із пп. 9-11, яка відрізняється тим, що як елемент для створення потоку повітря (11) використовують вентилятор.
13. Інгаляційна система за будь-яким із пп. 1-12, яка відрізняється тим, що інгаляційний пристрій для введення лікарських засобів методом вдихання (1) додатково містить принаймні один нагрівальний елемент, який призначений для обігрівання корпусу (12) аерозольної камери (6) та який має електричний зв'язок із блоком керування (5).
14. Інгаляційна система за будь-яким із пп. 1-12, яка відрізняється тим, що аерозольна камера (6) додатково містить принаймні один нагрівальний елемент, який призначений для обігрівання корпусу (12) аерозольної камери (6) та який має електричний зв'язок із блоком керування (5).
15. Інгаляційна система за будь-яким із пп. 1-12, яка відрізняється тим, що аерозольна камера (6) додатково містить принаймні один нагрівальний елемент, який призначений для нагрівання повітря або інгаляційної суміші у корпусі (12) аерозольної камери (6) та який має електричний зв'язок із блоком керування (5).
16. Інгаляційна система за будь-яким із пп. 1-15, яка відрізняється тим, що гнучка трубка (24) містить принаймні один нагрівальний елемент, який призначений для обігрівання гнучкої трубки (24) або нагрівання інгаляційної суміші, яка проходить у гнучкій трубці (24), та який має електричний зв'язок із блоком керування (5).
17. Інгаляційна система за будь-яким із пп. 1-16, яка відрізняється тим, що гнучка трубка (25) містить принаймні один нагрівальний елемент, який призначений для обігрівання гнучкої трубки (25) або нагрівання видихуваного газу, який проходить у гнучкій трубці (25), та який має електричний зв'язок із блоком керування (5).
18. Інгаляційна система за будь-яким із пп. 1-17, яка відрізняється тим, що додатково містить мундштук або загубник, або лицьову маску, кожне із яких виконано таким, що може приєднуватися до входу дихання (28) пристрою доставляння (2).
19. Інгаляційна система за будь-яким із пп. 1-18, яка відрізняється тим, що лікарський засіб є Зо метоксифлураном.
ВИ 4 1 : і ух / А 7 ше / Х - і во бою ет бек и о гі Є и с Й НН вч ще пе ни яки о і | Же А, дети ваш шен
Фіг. 1 ї 1 | и й х і і й як ) у ни ил Ук КО АЯ КУМ т і -ї7 АКА - хи и 1 оба Ї ех а р ; І | в ; І Ши : ке й що М ї І | В, з и т дн Ше ; Ї Ки що ще пит і ай 3 пи КК ки
М. п - рт со ! і З | І ех х й яю Хо - х Ж а з
Фіг. 2 м 25 Ві 2 і у і ! , ї ї і Н 7 і І и і ух ! р / о йек ру і - й ох й -й х т дм і ! В х х х хх ря у як ВЕ А сх я А г т ух Е Я и Ме КК Її т К | | : х рен ;
і. Вей 4 - . Я У ни С, щі а. Ів рт у щ Ко ГК тт / : і т Шк вет " і ' х скит нт : ден тя Ї - у ! у у А 1 а з сріг.
їй 33 І їх 1 і ї я і / І ї Її Її і / 1 Ї ля і г їх дай в я ще он а севоєх Где й ї й ох А м, ії Кионис З - ам Ка й Е сх. ГУ ТИНИ 7 І : Я - і Я бу : Ада ши ї . : і - - еч УМ сити З ї ї мо 12 Тл Ше пиши на пеки 5 ся з ся я зви ї се Май 1 зу Кн тн ї чу й 5 : ї- теноннії це ! 43 ті Ши - ІК пхттчееттклитям ї ОГО. ц - я- Пет тн ую В і | НЕ (дян : ї Ши Поля ! шини ШЕ 14 Я ОБ З сита МУ М! ї бропяннннв Тед т і дО вої ї і « хі ще : пев І б хе т є і дек им Ач, ше ї жому 1 шт КК ї ж т З 2 су ЖК Мб ї Он Ку, за Мои з г Дню б м Я Кедр ух ї ЙО Й джек т діжці ВМ, КЯ Х " я куди ок ї шк ой й че Я г вен ух вне нен ший я КО кв в ї п Педолнннужкння я А Еириютия я Й жк ен ев за Й нн о м хе Хе и Її жд ; і ї 1 й ї Кох КЕ
Фіг. 4 тЗщ й ло а ІБ 33 Е У ї 1 і ї і т х Ї дж х ї У щ і їв ; ! ї ден " КА х 1 Ох х ї Кк і ї і ї К ; 1 ї ї х хлххккнняттттіааклалнняня ЖЕ з Її о її Е 1 ї В ї / ї г 7 3 К Я ї 1 де - ж оо ша ї ща 16 зу : Гости ї : т ЕЕ СЕ КЕНЕ - Ку г Е Селедут, шик 1 я ет : т і ЕКО нт Ше їх: ек М ТА дні ж У КО ай Сі якої Св ор: - : одн рі, тт шия ну Яр і її жи ІЗ я У ин Б дит ії плете т Ах нш шо ин їй нн її дж ох КЕ щи А а ВОМУ сь.
Шатун Го ТК ан У. в МОЛЬ як Кф М ; я с? СЛ. -е сс - кт х Ол, сб, Я птах В Кит : : ЗА ІЕ АКи Х " З шо : ї а ж : ї ХМ «ДН . : ще : хо Ж У : ї Ії ГАЇ. : ! Ж : : Ії ; , У її - у : 1 п її: БА ї ! І НИ іддниєткютнккннкх НИМХ : : У.
Іфдкютятняя ї 1 о: " ї НУ ІІ Н ї х іх хх Ї 1 й ї : Ен 1 « - ку ; : КЕ: ї : Кук І . . ен : с їм КІ Ох фл дунААААААААААнннаннінню С Ех ТО Кедсю у Меужнн 3 1 -Х ПУ ї с. х Сем де : Тк о, - : ке я : ; Хо СКК -- 1 о то ссе - жк пкт ач ут 7 : пом В М с і КО Б ї Ул у г СОМИ Я СК гу -е й ТАК одне Ж ши МО ддлчтнння ОБУ : ет Кв пивний я зни их Мун ВК х дочки ї ян я Х . ЗВ от : п гот і ї Кук едоо ЦЕ Км : ва о п : З з . : зле ла ел КМ МУ ХК ? СПХУУЖКЯ ект Я їх їх НМ. «К, ОВ Ве пчнфенр вуж тн КО Ду тури и ВИМИ в : че Ї А пед хЕ Ї «5 -- х У Ух Т ше і 2 1 ї І і -ктщ сі
: ж ; 15 з І Кох ОЗ х ї : щ у ши ї ї ї КЕ ї ї Ж зізнання х х ї НЯ З у Ї КО ' ї : Ман 7 Ї В у « Б жо ї те СЮ о бкя туя --к КоОошу БИ : Глюокоі Ох 11 мя : ї Х Ох М п ; а еще і стих На рос РУТ й як! І рії о ла У Уві ЕлРЬІ і 0 з : 13 ї 1: М ддажлянуттютт юн У : Ж о дну Шопена тл 1 КУ ден з ПО т ее оон пантллки, ОБО мої оди ярої хо А г: те - х о : Шк ІА ї х детекткент їх Я Же АК,
х8. пет ЖК. пбдню о пе І в
УТ. ї жу Км Ши брюк їх Бк же Є ка ви Ето у жених А я ПК ще Ї и я : : ек. нд, плюнув шк : : а Туя но шт : : пеки М Шов як : : ТАМ сте г т : : ОРІ: «ШЕ ЗА : : : ША: яке : МІ ЖМОІТІ : : се : 1їЇ : : Мо 11: : : : щі! :1ї: ї Т : Що І ї 1 : : : х :ї-8- Я : : до бен БА Б : БО : : Ж : : . ЗТ : : : сина : : : й Ку ех, З ї ше ! бий : ком см Кк 7 ВЗА 6. - - - - - 143 не : їж Ж Її КК :ї ОХ і ї о я о : Кох Н : одн : СЯ : : я ! х сх 0 дні сохякних З - ЗВ ! : кн ду деки : : З5 : Ши хоетое ТК І ББос-не ро тю шен Ве метки она щи : т кет : ТОК : Досі КОН 54 «дек дено . : КМ -- ШООЛІОї т ї ОХ. ОМ СУТМ хх ї Гоодейнх о, я Са Кур соссєюєюєюєюютююю іт с го 5 стю : з кекси Ж КЛІТКИ : Дроян а шен м : -к т І І КОМ ко р пов, ха : ХМК Кк : МКК АХ : й яву З : СИ ВЕ пкт, з : Ме, : По А ее ПАЇ Тео є ММК ке за ТУ ОСА Ко "ок : вк : Ї ма щі КУ : я ее УЖ ОМ ЕК ХУ КОще 5 пф ШО : і ди : ч : в г ІЗ : у і З Я г Її -- Бах і З Я гу й і я г і Х Ї ї ї Її Її / Ї -х
37 . ; «ріг. 6 ки їз ще. З ! | їй х і ї Й ! | ; 5
І. і у ! і ї у і / і х | і в Х І Е і фе я є В ; Ї везу з с шишнЕ і Кт ; і г. і В з З ї ЕЕ і й ШЕ ї іЕ ак ї- 7 о т ЖАКА ся І 7 лек ; ве ї «КО . я, ї: : р ше В : МЕ з ї ву шк . ан Кк ОО З : І шен КЗ її ї шо ЕЕ і ї ; ЩІ | ден о г ЕЕ ї КЕ дн . . ! ще дан я х ЕК : г В щи. . м їх : ї Кк : диня ще : ї І ! ше їх в ! тет т дня в к х ї ї : . кн шо я дон короси й В Ян | . Вк іон І 28 дн ою В ше Ж ле р Мои ЩЕ | І У У У : ї ще жит 14 Ом ях 1 : ; | | Й З г З : ОО де-то Те зона з : й о
Кох. ке она : и ; . й З : о со сосен З : я їх КО ох - ши Коовн "ДК есе : с ув | ї ї я ви Ууй ! . у ї / ЛА пенею і п Її ; ! ї евненнні м і Ї | у , х ї Є і і у Я ї ; ; і ї а КІ 24 | ї і у 13 ср ! ! За З : З ЗВ Зп З Бу ек :
Фіг. 7
12 а к з ж х х й
, . ІВ 25 У з Є і Є У ї і у, З й і У, х й ! к Х є ї х. іч Ж Є х с - Я х А ї й х Ж й ї х кож ї у, Ки й х вОСЯ Оп ї . ІЩЕ р ї х ЩЕ ІІ Кк хутко пи Ж я ї КИПИТЬ КУТИКИ й дент . Ох пі дит я
8. ЕЕ їі М саден пет, Комо ще Й шт не й Шан Зм : их 7 ;
що . ве нн СД, ше ї ї Мн ПИЛИЛЮМ : Оп ; . Я ща : ж ВОК -к, шщ оно ве : Ох М Ії тові а : ої ї у Й отих : Оп п ШЕ ше 1 7 тт : ОЇ ш ШОЮ с є де, етики ШЕ й Тан пою : п шо ща ро от АД по ин 7 й ши як ОК я у 5 у з: Е се п ол. «кедни, ТОПИК лот «У З Її : " Ше НОЯ САКЕ нн ї ! ее що 7 нКл ТЕ я ГИ п ших дент НВ д рдоедоооооооотс 2 й ї 5 7 ПК и ж Її п п пи ше я Я 1. : КЗ ПІ ПІ ее, ши ї їх К шести, ек. п п я З і дет КК. вин фо п г: Її : ра я бедонвенссоооотврооровеют До в 5 2 кт У Б ЕД шення ДМ МІМу пднунн и КС щи я п Ж ТРА - х і у Ка Я ЕТ тт Кт тт тий й и ; ! ТП т ЛИХ Тр ї 5 я , ; і ї і ПИ -е я й ї ! і ту: Ж и: КЕ і ! і ; і і ! Ж ї Ї і і і 3 р ' ! ; з зо
Фіг. 5 о ХХ н-- КО і) ве 2 ус й У, ЕЕ х і Ши 111 ГК ВЕ ши м Ох за 25
Фіг. З я и сне яка, Ще в 7 і ; й і А ї і ; і й і
Фіг. 10
Кк, Мох роко, Н М Кк Ї іх ж рю, КК і шк ДО г. | і. а кх о, ве і Я; р: й і Є ; і Ко У ше в НЯ : - у ; ху - Ядрошннтн щу» Ах Е і»; Ж з КЗ ! і І кції Е ШЕ: : - 3 Ж І і ІА 1 св КК З : КУ "змше Я : я ні ж ї ; ї : і ря : ; пииют -к
І . и і з ! 3 ери ! : де - й з ян ! с в. уки ЩЕ, джен ду чно - х ; т НК ях да Зк Якій у : І їй - вес во. ау даосшя ї ОО 1 те ча що : 11 : От ав бр . 1 88--А---А» 18 шт 7-х,
в. Ж. Ба ту З Й ї я т те с . : й о ! у м ! бу з 4 ЯН
Фіг. 11
АХ : Я ї 2 / ї ї
І . її І НК А ших : ї2З т З : 2 т що той шї й : ший я Ме КІ он кр : ик о ші І ІП сок СОМИ І ВТУКИЕХо, жено МЕН : зи пЕ ТК, ма МИ ГК І Кт ше тхжи «ШИЮ. ШО КУ МОМ ИККЕя и В Я : МНЕ СВІ МОХ НН : УЮ УК ДЕ Лю «ж : ТА Ж 4 СКК ес ож : ПТ. жк т т ПИТ І : Були я ЖЕО У : За МУК ж МЕ ї : : КК ще НО : : : 1 й прот : : : МО й ЦІЛ : : : ї КИ й Ци : ї : : ї МОЩІ " шити : х : ; 1 ши ШІ ї свя і : БОЕК о ; у огні т 2 : ТЕМ ак дон кат ВОК дттеннкюит т 7 : 1 ВЕ а 58 в По, : ї : : ї Еш дит ЩІ ї ї : у їх шлях дет ЩІМ Пуми по днк МІ : Ел х вх м ЩЕ : Кн ї НН днк ЩА : УЖ 1 ФЕМ и Мих КК : КА, дес ІК І ПД МИ : ій ДАЙ Це Н ТД 1 ТК з дани : г То ЇХ ці сти ПМ : РВЕ КИ т ТЛІ хи я- пекти Я : Рея ; СІК даже Конт ПІДЗ : дя не НЯНЯ дя Ко, ЩІ: : ПТУ шк СЕМ Ши ен ВН ми ТАКИМ ЦІНИ ПЕКУТ т ВА Ки ск М ПЕКЕ п КЕ дит ТИМ ПМ: дик КМ п . ЗЕМ ПІК Мн КД сек ПЕ ПЕД ДА Доник ДА Кожух УК В Пон и М ге се іти я т КУ Ех М Би сй Ен Ж п пн ПТ аллччтнінююетння Й рак ЩО ; у ВЕ ШЕ сей дня ще Я ВЕД Кн де І: дит ЕТ ШТ ФІ - де НЗЯеУ ше? пи шо ТІТЕ як дж А до : нн СЮ Я БИ дня МУК ше : ВЕК линии однини -щх ВК Дю о рек дет : ік й ТТ мн ЦИВНдшнийНий 02000 ШО п о ня ну ЩІ тро хе пТК --. кніие хі м ї її ЩЕ п ї 1 ЩЕ ї с п Мал : шля ЩІ ЩІ ї НІ І жу ще І пе 10 Ж: : : шу З з и І лок ЖІ шк за - я Щ МО ЖІ Малої ОК НеЗУ їж ЩЕ що ЖІ шок І п ШИ ий ОМ ЖІ мя оо Ки ЩІ НИ Шокеттл ОК 11 І Оооже КУ Пра ТІ 01 ЖІ ЦО сте ОЦЕ Шу ннне В ЩІК КО МІ де ТОЩО ЖІ пої МЕ м дюн пу Ше . КІ ШІ г КЕ я -Е дитя Бо ЕХ лннніннмі й Ж: КЕ АТ ІНК щі я. ни МОЖЕ ши Ся тина 0 «а М ЩЕ ї ПоОщ ТЕ т ШІ тео, що : ЩО ОО ї МО ЇЇ з щі М З ЗОЇ ек дО Ю т її с п т : ОХ дО т їЕ теж ЦЕ Ж : МОЇ ОКУ дО МО ЇВ тачк ЩІ ОО : Оу ОО ОТ с ПО-Е : п т оп пот ви АК ЩО : Щ ж Щ МО ІК Ку ДОС, х.Е ш - МО ЩЕ хе ОО : М ОО щ : НОТ ІМ житя І Ж ІЗ : Мо пет : п ЩО м ; що Їх я В ни Іст : Щ ш Уж, що з - що : т ЖЕ - : се я- ОО: по хх ОК
ММ . КА ОКХ П.ОООДО кн МО : у ЩО її ОО сен
ЩО . що ОВ Ох : ОІВ Ше о : ж її х йООІК ож Ох, : те шої ОК : ЩЕ ан ПО : ж ЖК ООї х Що ж ов и ЖиК воя. пої й ші поту їх її ни КЕ їх МО ли ; У гХ з її п щі т ЩЕ ї ; М її Но хх т її М ТО Я хм хх їх і З Ії ЩІ їч т І ; ї п д Щ щ хх Й щ ЦЕ Не м т - Ту ЦО п т: : п М є її Я сх сх ще її : Ще їх М їх щ Е : Б В М І п М г м ПЕ М М ТЕ М : Ве ІП І її : Щ Б : Бо т УК В : ШО : ТЯ Пс. нн : Тіні КЕ, ЗРЖККЕ ЦІ : ЩІ ХЕ КІТИИМ щі : ї т її щш : х т її щ : Мк т : щш ТЕ : т т ї 5 п : її в Я ж т т м КЕ : Щ т : М ї : КА
Фіг. 13 пе во ї Ї ; й і ї й й ї Хо древо: АД ВИСКсЯ пені нн сем Ккажха Я Ох з ТЕ КЕ М МОМОММ т й Б ККЕЕЕ ке еее В. КЕ НЕ ООН МЕ ЖЕ ни ОА ТЕ а ще ем Ка ХЕ ЕВ ЩЕ т ЕЕ Ж он ЯНВ хх ГУ тк : ЗО МОВ Ж щЕ : Зк пен. ж ЖЕ г. нн се п ЕЕ Й ТЕ Ж ооссенн ТЕ пк х ск М екв кн ВЗ : днкт Ух с. ЩЕ М з КЕ Зесннау, ЕЕ ВК пк ще З пеки ОХ З Кф КЕ "ИН ЗК : Ку окістя й Х : Я В пики х. ї Ка и дентин ех ЕХ НАВ ПЕ ГЯ СН КО КВК КК Кї МЕЖ лих г рек КЗ СКК КК ОК ЗУ ї р В і Земна Кн в ТЕО Жуан Її Еф "5 КЕ шк Ко З Її ї ПОВ ой МН КУ Мак стеенено Во падялулнааттнякнкнкатня прин КН х 7 КК В ЖЕ Ек Не ОНИ її Р В КК її Кох вив и вн її КК ВВ Кук їі ОЙ: р КК Ж Ки ЗСкя у ке і Кому УК ЕК КВ фу тонн тюки в ВВ енер ХК Куна Кя ї х т ХО ТК її ЕК Кук АК ТЕ з ТЕ МК и ВЕ М КО її о КК ЖК мк ЕЕ Бе КК ї Її ЖЕК КИ ки і ВОК г УК ен Е Їх оф Кон т БК оф її оду нен КЕ х яр дин Шеф нні ча ІЗ КО Ве у пк СТЮ ВАХ ї Ї ЩЕ КЗ т т з Та Я СО ї З Х Х ко : ї с Ж й с З "х хх о ме ж й дк юю ї і 1 і Ї ' ЧУ ОБО ЧК шої ! отих Ях шої ; ЧК діла діл В ОЇ і я ііеенеттннннн В ' поту ЯК ІОЖОЇ Н ох еф тттВ В ТЛО Н копи ЯК ОО і тої й. ях ШЕ: 4: ЕОМся планах ВВ спання ЯК ХОЛ ї РОпуя Па ЧЕ ОХ ТЗ ІА і ІК й ши В у КЕ
Я. 1 1 с и пихи К ї : т 4: тОЛИТІ ЕТ ШИ, ШОЇ мах «Й Кв ОВА с Е ТОЇ десижя КІ ГО З й шт у: ТОЖ пу Ж - нн і коп АК ве шиї Ж КОСИ З. КК. ша ОЇ Кз Ох СВ А їн шк х пот и В ше я С й оту у ки ВИК ким я КК ЕХ я 1 їх хе дрнну ж Е Ї З о ВВ ак ж зе щи - В тож о МК и Я КК, дику Н опи им і ВЖК и и ; шк ХО ни я ОКО пи КК Кр КК її рання не одне КЕ няння я Я Ех 43 ек І: ж ЯКО у В ями Я ЩЕ В и Я пижмо дк а і ї Е Я ері во ям декітНкеи «й Ж: ее дикетентя у БО БІ ФЕТА аа флот - Я | дж Ск г КК «й в є хі БЕ ж з Б "В х ІВ те Щк ї ОЕ с г ; в В Бо й хх г ж й Ь о ок й й І вд их ви і 3 і ! І 5 і І х І З х і і є ц 58
- .
Фіг. 15
В ж з к ст - В 1 тб Б 7 2 і Е І ї / ї ї ї і : і і ! і і х я х г і і І І ї : і і і Ї і і ї і ! ї ; гЗ : ї ї Ї х 7 : і ; 1 Ї 1 ; Е . 1 х ї Яр Но 5 х ї 1 І 5 Ж х дуеексоеоююсююсккнку . Е : 5 5 Х М | ї і і екранну і ї і І ЩІ Е В т ї її ї ї х ї х Е 1 В В Меккуєсксксксксй ї З : Мк В Мк «г 5 з у і Ї : В М Ко ш-н- х і! : 5 УК доня ї дефес Ї : Ж дення З НЕ: ОК : Кк х ї КЕ Ж: : 5 35 ч | ї улелютьюь х дк осссоод кесккккксскд сосок : 5 й 5 І ЕТ : ї Х в | Її: ї і х Ще Й ї дике ї : : Кудла З ШУМ техктт АВ х : х їх сн і ; ї ХО удвох : : щ а ; | : Х т ЕІ : : : ; 7 а А г : З : Х сш і м: : З : т ві : : : нку не 5 ІЧ Мехєсх дей Е : ї пе З І ї ГУ : ї Хе х хі її її і : : -х Ка нт ; і ет Х дет її шкі ї 4 ; 5 Броня роя рент ре рок з ХО Хорол | їз 1 1.1 х ї се ДО уднннллнннн Тооенн-о 5 КЕ -- Ї Шия шия ши Ки.
Ши їж Коди екюукєвюююих фай у Шосляй ОМ х Тих Х де 5 пре ї зх З и ще Кі х З х ші : ев Її 1 Кложклчрня З ГУ ої я Дссоссоссоссостософоюсхюхюєхюєюєюсй х а ай З я Є Хе З й ї х В шия 1. рей і х -л : : я ни ї Е х ЕЕ ши оо ї 1 Х З х Как ! 1 З-х ї я і 1 В их З . х 5 т ї ї ВХ і ШИ! ї х 7 і ут ; ї ї их 5 : х Х кт : І ї х ги і й ; в ік є : Ї З ї Х Х І г : 1 ї х х : і : | хї Х ї х х - х 5 : ї : г х : 7 : к ї ї ї 4 ШЕ ; В я ен нн ї х 3 І ї ї Х З ! і у в я Її ; ї Х ї з Хосе сх хх хх ох мехічех схе хеа хохфнох схе хх хх хе ех хех сем фо хх кох фрх сххе хх хх Ї Ї і і ї ї Е і і і ї г х ї ї Ї ї ї і Її ї , ! і ! і і ї Її 4 З - : Зх а В 5 4 18
- « ях -а ху - -е І ; и є ; з . ї й й ї Ї х ї я й 7 і А є і , й і і ї ! ШЕ і ! Ух х : й З й ї Її ї ї дурного 7 ї ї. ї С т КЕ Ї я ї ї х 7 І і ї 5 я у ї | кі і Її ї : : ; і ї 3 і і г ї 3 і х ; : 3 Її ї ї ї ї їх х Її ї ї : Х ї ї 5 7 ї ї 3 з : І хї ї 5 ї їх і ї Н З ї і ї іш: : і і ї. ї ї є ; : : З : 1 : ; Ї їі : ї Її ; я 3 Її ї : 3 г ЖЕ ; Н 5 ; ; ї Е ї ї і 3 ї Її х Мхуккххикхххкухухиккикихития х ї ; с се се х чут те сіггіііссссс ііі: і ї У їх ші дув нія КК КК Кф кита КАК х х ШК ооссееееннннтнннінннііінттеттт тт Алл яня? пооокчкчкнхдкчннвнння зерня фя - т г й х їх х 1 ВО Косеайсссої Месаддесой 7 7 і ї ї Ї ї : і : 1 -- ї х ї тр й по в НН до ї / сл ї для тннкеютн КК пн У се ее ях х ї й ї дохо хх п од УЖ М сх хую ххх вх фе ххх гл мох ле еле ххх вхо ох хАфФ ххх ос ххх лихом ще о з Ї т : і З з ша !
В. ; ї ї сі ніс ; за - ІЧ " І ї : с З ноту ни пн х 1 і ЕЕ і - юю ен : ії 5 ие ІЧ я ї ї Я З дл лит де х Мен, Н Ї ре З сей ї З й 5 ї ї ї ї дент ІЧ х ІЧ ї вс ІЧ х : : І : щи І: х Моссодюєєююєєюсуєью ї ї ї ї у ж Ї х т ї ї ї х 5 ї ЖОр сх дню ї ! / ї хі - км Е 3 ї ї ре ї ї х. ; я з ке ї ГЕ : Її ї 5 ННННт : ; р Н 7 І х В у : 5 у ї Шен е уклали ї ї 5 х ї га ї ї ї ї : ї : 2 З ї їі і З ! «р к дитя 5 Ек : у В сення на З ї : : 7 : : х х ї х с КО днеекмекхскхюфсякку Н Е і: : : : 5 : : х : : : : " : : : : 3 - її : І : ; ї ТЕ : Н : ЖК де? шле : ї Е екю Х и Я 5 ХУ : 5 ї ян Ж их Десее ше : З З же - зт : 5 5 : М Мет от їх Їде Мати нн Дефеєоєссстт : І ех : «г : М х її : З ї З х 3 р : її Дік укл Мллляя М он нн п Вр ее і 5 Мою уххкккхкким ке : : ї ї Х ї Зк ах З пе й ї дреоскоооосюстюсссок Кобея фоні лк І З ит ї й 5 З і, 315 ЕД 7 Х ше ї -т Н Броня рей Ко Боня Мой ек ї кт ї Кз їх ї сени у Кох Ж ех : Хана З ЗК : Ен Ду сескестсасскатеоекскн ї ; - : з я ; 1 : з де є чї . - З кт Ї ще А 7 в й як ї і. Ки Г в і В Хо Я Шо 1 їх х Ге З ї Ж ще ї я і : ях ї Ка ї « ої Х й т ; ї З 7 З о і і : і щи дм ден і : з я ї : ' ї : ща | ! і у ; ЗХ т Ї : З ї З ней ї : ї і х я! З : ї ї і я х 5 ; : Її ІЧ ї ІЗ . ГУ я | і : ї і ! й х ї їх 3 і її ; ї ' з : и Усеееккфессюькккикикиккккикихиик т Є : ї ї : Ї ; : і 7 і ї ; : Ї ї З Фк лях схуд ххх АХ лу А Ух Ах ях ХеЄ ХАХЙСААА хх хх хх хх ххх хх хх ях ххх лях ля ее дих яхя хсфахх ях ххх ча ї Е е і / ' і : і х і Ї / І Ї ї і : Її ї х і 5 і І і ' ї Ж Ка ча за я З м ЕЖЯ
У КЗ мих т тр З їх Ух зах 1 5 є ЕВ г : у Ї х Ї і и з їх У Н , ї 1 ї ї / І М х ї т : я ї; ї ї Ї і і ! / ї з 1 7 дл хе ххх ххх ДМ ххх хх ххх сх хахо вок сх лах лах са ххх хх хх ха со хе лхх сх хо лих схл| кла мах жур сх чахо хах г е К : : Я пк ле : : ! ї ї Е ї х Ї : ; ї З ; Ї ї ї деле : к ї ї г: 3 їх ї ї ї ї 3 г ї. ЕК їх їх 3 їх рр у 1 і 3 12 х х клюють Кі з | ї І Ї Ї га і і і Ї ; / ; 3 З 5 ї 7 З КУ т ї ї 1 і ї ї 5 ї Й оосккукюююхкуюьь х : ї ее н МО петанк колл тки : " 7 ї х ї 8 - Фятлнфкнню ії : Ї ї 5.5 ї сх : А ї диф : х иНН- « Н т ет С З Макро : (І З і Її х 5 х " і : 5 ї х 5 ї х ї х с ї ї їх ї х ї Мк х : що соски ки ки ї т : : 5 т ї ї ї : : ї ї ї 3 Ї ї т ї ї ї В : диких їх І З Хек З а 2 х ї їх ї з ю- її 7 | і ! х З ї Н х : дек ооссхссютоснку З Н і : 5 : я і 3 З 5 Е ІЧ 5 3 ї Н ІЗ ї х 5 : з: Її | | | у т ї 7 й дахи З сккхкххкуккикх - й дженні Даст дек 5 х : Ха ух КО. Я г | Ї Кн З с 5 : ї хх : ї де т і: 5 І о кни й Н ї Ше : ї ї ї хх їх ї я ї є . ї шию Ме їх ї ї х її вес деко фея дих : З й Мона Срок ях ї Н їх. : х Е - фони й шт 800 дроту т. а-5 --5 дес ї 5 5 ж ї ІЧ : ї Е ше ; щи Тоня БЕ ; ; я : Н шо З І рр Х се : 5 я ; Ки Бе М Ї фун ; ! - Щі рн ї Ї ях « 7 я в х : т т хї ІЧ я г ї ; ї І т т : и шк Я БК : сх 1 й ї х Е х Х - : я Ї М х Г 7 ї ї я я і Ї о Ша г 7 і ! : їі : Е 2 ї ї 2 і Ша і пою т. т і о. «Ек г спиш 303 ;
8. | Я і форонненьн- (у ДІ ї а 1 ур ик ці фо І уко 1 х ї х 1 : : х : т ї х Ко З їі Її | в ї м Її ї х 3 Т й їх : їх 5 3 и 3 Ї : ї 5 5 ; й ї : І 1 І Н щи | г ї 0 -і і яті ї і ! 50535 певні М; с, п ЩЕ тре З З і їі Ї | їі | і ' Х ї й ї ї Ї Е : - г : ї Ї 5 Е : : г З 5 Ай В І і ї ї : Кульки т Хр х І 7 і І І ІЗ : і і КО Н , Її ї в о і / / Ї рот і і ; І роб у. М Ї Ії В ху, п х 7 ї х Ї ї і і! і і х і Ї Ї ї з ї і і Ї ! у ! і фо хх ххх хх схо ххх ххх ххх ххх ххх ххчфіккя ххх ххх сс «МВВ ххх сх хх хх ххх ххх хх фо ня кох ки я 1 т І : : г 1 1 і ! і 1 Х Її і х І ї ї і ї і 7 З З к - Ж «їз З 5 Ще ІВ
Фіг. 18
UAU202203190U 2022-08-30 2022-09-01 Інгаляційна система UA153005U (uk)

Priority Applications (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202203190U UA153005U (uk) 2022-09-01 2022-09-01 Інгаляційна система
PCT/IB2023/058521 WO2024047523A1 (en) 2022-08-30 2023-08-29 Inhalation device for administration of drugs by inhalation and inhalation system

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202203190U UA153005U (uk) 2022-09-01 2022-09-01 Інгаляційна система

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA153005U true UA153005U (uk) 2023-05-10

Family

ID=88696008

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU202203190U UA153005U (uk) 2022-08-30 2022-09-01 Інгаляційна система

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA153005U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US7267121B2 (en) Aerosol delivery apparatus and method for pressure-assisted breathing systems
US7946291B2 (en) Ventilation systems and methods employing aerosol generators
US7448376B2 (en) Medication delivery device and method
US8336545B2 (en) Methods and systems for operating an aerosol generator
JP5746213B2 (ja) 鼻咽腔、鼻腔、または副鼻腔に対してエアゾールを経口投与するためのデバイス
JP2005319310A (ja) ネブライザ呼吸装置
JP2009508645A5 (uk)
SE506208C2 (sv) Anordning för uppsamling av gas från de övre luftvägarna och leverans av denna gas till inandningsluften i en respirator
US11571524B2 (en) Respiration-controlled application of aerosol in powder form during the artificial respiration or supported respiration of a patient
US20180154099A1 (en) Method and apparatus for delivering a fluid to a patient
NZ518265A (en) Combination mouthpiece for inhalation therapy devices used by oxygen dependent patients
MX2021013436A (es) Metodo y aparato para administrar simultaneamente oxigeno y medicamento en inhaladores de dosis medidas mediante inhalacion.
CN204972566U (zh) 一种医用雾化器
UA153005U (uk) Інгаляційна система
CN111375110B (zh) 使进入呼吸道气体浓度恒定且无呼吸阻力的气体吸入装置
CN113874059A (zh) 以新生儿cpap装置临床且经济上可行地输送吸入剂量的气溶胶系统和接口的设计
CN114364421A (zh) 用于以新生儿cpap装置优化吸入剂量的气溶胶室和接口的设计
RU2404824C2 (ru) Устройство для приема пациентом лекарственных препаратов в виде аэрозоля
RU2089226C1 (ru) Способ лечения воспалительных заболеваний верхних дыхательных путей и трахеи и устройство для его осуществления
UA153004U (uk) Інгаляційний пристрій для введення лікарських засобів методом вдихання
MX2022003715A (es) Nebulizador montado en cánula interna.
Mahon et al. Awake Intubation
KR20220041445A (ko) 기관절개 환자용 흡입기
RU126941U1 (ru) Устройство для доставки лекарственных препаратов при неинвазивной вентиляции легких
US20220280734A1 (en) Intaking an antiviral by inhalation or spraying for respiratory tract infection