UA151868U - Пристрій для фізіотерапії, фізіореабілітації та фізіопрофілактики пацієнтів "мікровіт аура" - Google Patents

Пристрій для фізіотерапії, фізіореабілітації та фізіопрофілактики пацієнтів "мікровіт аура" Download PDF

Info

Publication number
UA151868U
UA151868U UAU202202835U UAU202202835U UA151868U UA 151868 U UA151868 U UA 151868U UA U202202835 U UAU202202835 U UA U202202835U UA U202202835 U UAU202202835 U UA U202202835U UA 151868 U UA151868 U UA 151868U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
module
possibility
generator module
uhf
range
Prior art date
Application number
UAU202202835U
Other languages
English (en)
Inventor
Олена Миколаївна Цвір
Дмитро Анатолійович Цвір
Ірина Валеріївна Шеіна
Олександр Іванович Шубний
Михайло Петрович Натаров
Максим Валентинович Кравченко
Original Assignee
Олена Миколаївна Цвір
Дмитро Анатолійович Цвір
Ірина Валеріївна Шеіна
Олександр Іванович Шубний
Михайло Петрович Натаров
Максим Валентинович Кравченко
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Олена Миколаївна Цвір, Дмитро Анатолійович Цвір, Ірина Валеріївна Шеіна, Олександр Іванович Шубний, Михайло Петрович Натаров, Максим Валентинович Кравченко filed Critical Олена Миколаївна Цвір
Priority to UAU202202835U priority Critical patent/UA151868U/uk
Publication of UA151868U publication Critical patent/UA151868U/uk

Links

Landscapes

  • Medicines That Contain Protein Lipid Enzymes And Other Medicines (AREA)

Abstract

Пристрій для фізіотерапії, фізіореабілітації та фізіопрофілактики містить блок керування 16, генераторний модуль УВЧ-діапазону 4, з'єднаний з антеною УВЧ-діапазону 1, генераторний модуль НВЧ-діапазону 5, з'єднаний з антеною НВЧ-діапазону 2, генераторний модуль НДВЧ-діапазону 6, з'єднаний з антеною НДВЧ-діапазону 3. Блок 10 створення пилкоподібної напруги з частотою 100 Гц для забезпечення частотної модуляції з'єднаний з генераторними модулями 4, 5, 6. Мікропроцесорний блок 7 з'єднаний з генераторним модулем УВЧ-діапазону 4 і формує амплітудну модуляцію випромінювання УВЧ-діапазону. Блок 7 з'єднаний також з модулем індикації 14. Мікропроцесорний блок 8 з'єднаний з генераторним модулем НВЧ-діапазону 5 і формує амплітудну модуляцію випромінювання НВЧ-діапазону. Блок 8 з'єднаний також з модулем індикації 14. Мікропроцесорний блок 9 з'єднаний з генераторним модулем НДВЧ-діапазону 6 і формує амплітудну модуляцію випромінювання НДВЧ-діапазону. Блок 9 з'єднаний також з модулем індикації 14. Блок 11 регулювання інтенсивності УВЧ-випромінювання з'єднаний з генераторним модулем УВЧ-діапазону 4 та з модулем індикації 14. Блок 12 регулювання інтенсивності НВЧ-випромінювання з'єднаний з генераторним модулем НВЧ-діапазону 5 та з модулем індикації 14. Блок 13 регулювання інтенсивності НДВЧ-випромінювання з'єднаний з генераторним модулем НДВЧ-діапазону 6 та з модулем індикації 14. Блок живлення 15 з'єднаний з мікропроцесорними блоками 7, 8, 9, блоком створення пилкоподібної напруги 10 та через перемикачі 17, 18, 19 з'єднаний з генераторними модулями 4, 5, 6.

Description

регулювання інтенсивності НВЧ-випромінювання з'єднаний з генераторним модулем НВЧ- діапазону 5 та з модулем індикації 14. Блок 13 регулювання інтенсивності НДВЧ- випромінювання з'єднаний з генераторним модулем НДВЧ-діапазону 6 та з модулем індикації 14. Блок живлення 15 з'єднаний з мікропроцесорними блоками 7, 8, 9, блоком створення пилкоподібної напруги 10 та через перемикачі 17, 18, 19 з'єднаний з генераторними модулями 4,5,6.
Я -- А -- ВН щі КІ
І ниж лунки н-н- й ї ця пиши ши шини я яке ШК Й.
Пе
Корисна модель належить до медичної техніки і може бути використана для фізіореабілітації та фізіотерапії, фізіопрофілактики і лікування, та призначена для комплексного лікування низки захворювань, серед яких: захворювання нервової системи, наслідки травматичних уражень та порушення кровообігу; порушення функцій опорно-рухового апарату - артрити, остеохондрози, переломи; психосоматичні розлади (вегето-судинна дистонія, неврози, тощо); порушення артеріального тиску; геморой, лімфостаз; атеросклероз, облітеруючий ендартеріїт, хронічна венозна недостатність, васкуліт, тромбофлебіт; захворювання системи травлення (виразкові хвороби шлунку, дванадцятипалої кишки у стадії ремісії, гастрити, хронічних патологій ШКТ та ін.); захворювання дихальної системи (пневмонія, бронхіальна астма, запалення дихальних шляхів); захворювання залоз внутрішньої секреції (цукровий діабет та ін); захворювання щитовидної залози, гіпоталамічний синдром; захворювання сечостатевої системи (сечокам'яна хвороба, пієлонефрит, простатит, аденома передміхурової залози, міома); захворювання сполучних тканин; шкірні захворювання (екзема, нейродерміт, псоріаз, псоріатичний артрит); онкологічні захворювання; імуносупресії чи імунодепресії; залежність від алкоголю; простатит; міома матки; гіпертонічна хвороба; холецистит; панкреатит; вегето- судинна дистонія; синдром хронічної втоми; сечо- та жовчнокам'яна хвороба; хронічні шкірні захворювання; хвороба Паркінсона; неврологічні захворювання.
З рівня техніки відомий найбільш близький за технічною суттю й результатом, що досягається, пристрій мікрохвильової терапії (пНре /Логрові.ца/лиіки/ивійдіЛеспепієлЛігіоїегаріуа/тік"омоІпомауа-їегаріуаЛ, що складається з блоку, в якому здійснюється генерація електромагнітних коливань мікрохвильового діапазону, та двох висунутих назовні опромінювачів, за допомогою яких здійснюється вплив на окремі точки акупунктури пацієнта. Електромагнітне випромінювання певної резонансної частоти імітує сигнали, що виробляються живими організмами, та за їх впливу сприяє відновленню функціональних систем організму. При використанні мікрохвиль за рахунок електромагнітної енергії здійснюється прогрівання тканин. Мікрохвильова терапія відомим пристроєм має болезаспокійливу, спазмолітичну, бактеріостатичну та протизапальну дію. Мікрохвилі відомого пристрою в терапевтичних дозах активізують тканинне дихання, стимулюють ферментативну активність і, таким чином, підвищують обмін речовин.
До недоліків відомого пристрою слід віднести те, що відомий пристрій має лише локальний вплив маніпул на визначені зони людського тіла, а також і те, що пристрій не може бути застосований при гострих станах через наявність теплового ефекту, оскільки відомий пристрій випромінює електромагнітні хвилі такої інтенсивності, при яких відбувається тепловий ефект в організмі і це вливає на скорочення часу його застосування. Ще одним з недоліків конструкції відомого пристрою є те, що вплив може здійснюватися одночасно лише на одного пацієнта.
Крім цього, до недоліків відомого пристрою слід віднести й те, що рівень інтенсивності електромагнітних хвиль відомого пристрою такий, що пристрій потребує екранування і може застосуватися лише в спеціально обладнаних приміщеннях медичних закладів. Вагомим недоліком відомого пристрою є те, що під час його роботи використовується лише один діапазон хвиль. Ще одним недоліком відомого пристрою є обмеження по лікуванню захворювань.
В основу корисної моделі поставлено задачу розширення функціональних можливостей для ефективної експлуатації апарату та лікувальних сфер його застосування шляхом (1) розширення впливу на людський організм у частотних діапазонах УВЧ, та/"або НВЧ та/або
НДВУ, шляхом (2) забезпечення підвищеної ефективності та пролонгації впливу за рахунок використання амплітудної модуляції з мінливою частотою, такою, що являє собою математичний ряд Фібоначчі з членами ряду від восьмого до дев'ятнадцятого включно, та частотної модуляції пилкоподібної форми з частотою 100 Гц і регулювання інтенсивності випромінювання у кожному частотному діапазоні окремо, шляхом (3) розширення його одночасного впливу на всі зони тіла пацієнта або декількох пацієнтів за рахунок введення до конструкції приладу декількох антен, які спрямовують випромінювання в просторовому куті з кутом конуса від 90" до 120", в залежності від частотного діапазону, шляхом (4) використання в конструкції пристрою генераторних модулів з рівнем вихідної потужності не більше 20 мВт, що дозволяє роботу пристрою без теплового ефекту та його застосовування при гострих та післяопераційних станах пацієнтів та у будь-яких приміщеннях.
Поставлена задача вирішується тим, що (1) пристрій виконують з використанням окремих напівпровідникових генераторних модулів, кожен з яких генерує електромагнітні хвилі в окремому частотному діапазоні УВЧ, або НВЧ, або НДВУ, ії ці модулі можуть бути задіяні як поодинці, так і в будь-якому поєднанні, де рівень вихідної мікрохвильової потужності кожного бо модуля не перевищує 20 мВт, а рівень споживаної потужності кожного модуля не перевищує З
Вт, включає антени, що використовуються в пристрої, які спрямовують випромінювання в просторовому куті з кутом конуса від 90" до 120", в залежності від частотного діапазону, де блок управління пристроєм забезпечує використання амплітудної модуляції з мінливою частотою, такою, що являє собою математичний ряд Фібоначчі з членами ряду від восьмого до дев'ятнадцятого включно, та частотної модуляції пилкоподібної форми з частотою 100 Гц і регулювання інтенсивності випромінювання у кожному частотному діапазоні окремо, де корпус пристрою виконаний з легкого, радіопрозорого матеріалу полівінілхлориду і це дає змогу розташовувати антени всередині корпусу, а живлення пристрою здійснюється від побутової електромережі «220 В / 50 Гц.
Ця сукупність спільних й відмінних від найближчого аналога суттєвих ознак, якими характеризується створений пристрій для фізіотерапії, фізіореабілітації та фізіопрофілактики пацієнтів, невідома з рівня техніки, є новою й достатньою для усіх випадків, на які поширюється об'єм правового захисту.
Технічний результат, який досягається за рахунок роботи запропонованого пристрою для фізіотерапії, фізіореабілітації та фізіопрофілактики пацієнтів, полягає у (1) розширенні впливу на людський організм у частотних діапазонах УВЧ, та/або НВЧ та/або НДВУ, (2) підвищенні ефективності та пролонгації впливу, (3) розширенні та одночасному впливі на всі зони тіла пацієнта або декількох пацієнтів, (4) зменшенні теплового ефекту, (5) розширенні медичних сфер застосування пристрою та (6) розширенні застосування пристрою у будь-яких приміщеннях.
Причинно-наслідковий зв'язок між сукупністю суттєвих ознак пристрою для фізіотерапії, фізіореабілітації та фізіопрофілактики пацієнтів, у тому числі відмінних, при їх взаємодії з відомими ознаками в вирішенні поставленої задачі й досягненні технічного результату полягає у наступному.
Пристрій для фізіотерапії, фізіореабілітації та фізіопрофілактики містить блок керування 16, генераторний модуль УВЧ-діапазону 4, з'єднаний з антеною УВЧ-діапазону 1, генераторний модуль НВЧ-діапазону 5, з'єднаний з антеною НВЧ-діапазону 2, генераторний модуль НДВЧ- діапазону 6, з'єднаний з антеною НДВЧ-діапазону 3. Блок 10 створення пилкоподібної напруги з частотою 100 Гу для забезпечення частотної модуляції з'єднаний з генераторними модулями 4,
Зо 5, 6. Мікропроцесорний блок 7 з'єднаний з генераторним модулем УВЧ-діапазону 4 і формує амплітудну модуляцію випромінювання УВЧ-діапазону. Блок 7 з'єднаний також з модулем індикації 14. Мікропроцесорний блок 8 з'єднаний з генераторним модулем НВЧ-діапазону 5 і формує амплітудну модуляцію випромінювання НВЧ-діапазону. Блок 8 з'єднаний також з модулем індикації 14. Мікропроцесорний блок 9 з'єднаний з генераторним модулем НДВЧ- діапазону б і формує амплітудну модуляцію випромінювання НДВЧ-діапазону. Блок 9 з'єднаний також з модулем індикації 14. Блок 11 регулювання інтенсивності УВЧ випромінювання з'єднаний з генераторним модулем УВЧ-діапазону 4 та з модулем індикації 14. Блок 12 регулювання інтенсивності НВЧ-випромінювання з'єднаний з генераторним модулем НВЧ- діапазону 5 та з модулем індикації 14. Блок 13 регулювання інтенсивності НДВЧ випромінювання з'єднаний з генераторним модулем НДВЧ-діапазону 6 та з модулем індикації 14. Блок живлення 15 з'єднаний з мікропроцесорними блоками 7, 8, 9, блоком створення пилкоподібної напруги 10 та через перемикачі 17, 18, 19 з'єднаний з генераторними модулями 4,5,6.
Пояснення термінів
Усі мікрохвилі (Місгожаме5) умовно поділені на діапазони мікрохвиль УВЧ, НВЧ, НДВЧ. В заявленій корисній моделі лікувальний ефект досягається тим, що використовується випромінювання всіх трьох діапазонів УВЧ, НВЧ, НДВЧ, що використовуються при роботі заявленого приладу як поодинокі, так і у їх комбінації.
УВЧ-діапазон - частотний діапазон електромагнітного випромінювання, радіохвилі з довжиною хвилі від 10 дм до 1 дм (дециметрові хвилі), що відповідає частоті від 300 МГц до
З ГГц (ультрависокі частоти, УВЧ).
НВЧ-діапазон - частотний діапазон електромагнітного випромінювання, радіохвилі з довжиною хвилі від 10 см до 1 см (сантиметрові хвилі), що відповідає частоті від З ГГц до 30 ГГц (надвисокі частоти, НВЧ).
НДВЧ-діапазон - частотний діапазон електромагнітного випромінювання, радіохвилі з довжиною хвилі від 10 мм дої мм (міліметрові хвилі), що відповідає частоті від 30 ГГц до 300 ГГу (надзвичайно високі частоти, НДВУ).
Надалі корисна модель пояснюється детальним описом переважного варіанту її виконання з посиланнями на схему структури заявленого пристрою, зв'язків між його елементами. (510)
Перелік позначень: 1 - антена УВЧ-діапазону; 2 - антена НВЧ-діапазону;
З - антена НДВЧ-діапазону 4 - генераторний модуль УВЧ-діапазону; 5- генераторний модуль НВЧ-діапазону; б - генераторний модуль НДВЧ-діапазону; 7 - мікропроцесорний блок; 8 - мікропроцесорний блок; 9 - мікропроцесорний блок; 10 - блок створення пилкоподібної напруги з частотою 100 Гц; 11 - блок регулювання інтенсивності УВЧ випромінювання; 12 - блок регулювання інтенсивності НВЧ; 13 - блок регулювання інтенсивності НДВЧУ; 14 - модуль індикації; 15 - блок живлення; 16 - блок керування; 17 - перемикач; 18 - перемикач; 19 - перемикач.
Заявлений пристрій працює наступним чином.
Пристрій для фізіотерапії, фізіореабілітації та фізіопрофілактики пацієнтів працює в автоматизованому режимі. Після підключення пристрою до мережі живлення формуються напруги такі, що потрібні для роботи кожного з генераторних модулів (4), (5), (6), для роботи мікропроцесорних блоків (7), (8), (9) блока вироблення пилкоподібної напруги (10).
Мікропроцесорні блоки (7), (8), (9) виробляють сигнали амплітудної модуляції. Значення частоти амплітудної модуляції циклічно змінюються для генераторного модуля УВЧ (4), для генераторного модуля НВЧ (5), для генераторного модуля НДВЧ (6) через різний проміжок часу для кожного з генераторних модулів (4), (5), (б) і являють собою математичний ряд Фібоначчі з
Зо членами ряду від восьмого до дев'ятнадцятого включно. У першій половині циклу частота амплітудної модуляції дискретно підвищується з 13 Гц (восьмий член ряду Фібоначчі) до 2584 Гц (дев'ятнадцятий член ряду Фібоначчі), у другій половині циклу частота амплітудної модуляції дискретно знижується з 2584 Гц до 13 Гц, після чого цикл повторюється. Час роботи в секундах кожного з генераторних модулів (4), (5), (6) з кожною частотою амплітудної модуляції є різним для кожного з модулів і вибраний з членів ряду простих чисел. Цей час може бути змінений шляхом зміни програми роботи мікропроцесора, який формує частоти амплітудної модуляції для цього генераторного модуля. Кожен мікропроцесорний блок (7), (8) або (9) передає в блок індикації (14) світловий сигнал з частотою, що пропорційна тій частоті амплітудної модуляції, яку в цей час генерує мікропроцесор. Блок вироблення пилкоподібної напруги (10) виробляє напругу пилкоподібної форми з частотою 100 Гц, яка подається одночасно на всі генераторні модулі (4), (5), (б), і величина якої в кожен конкретний момент визначає частоту генерації кожного з генераторних модулів. Включення в роботу генераторного модуля УВЧ (4) відбувається шляхом подачі на нього напруги живлення через перемикач (17), включення в роботу генераторного модуля НВЧ (5) відбувається шляхом подачі на нього напруги живлення через перемикач (18), включення в роботу генераторного модуля НДВЧ (б) відбувається шляхом подачі на нього напруги живлення через перемикач (19). Вибір того, які генераторні модулі і коли мають бути включені, залежить від протоколу процедури. Включення може відбуватися як спеціалістом, який проводить процедуру, так і самим пацієнтом, якщо процедура відбувається у нього вдома. Інтенсивність випромінювання антени (1) генераторного модуля УВЧ (4) регулюється блоком регулювання (11), інтенсивність випромінювання антени (2) генераторного модуля НВЧ (5) регулюється блоком регулювання (12), інтенсивність випромінювання антени (3) генераторного модуля НДВЧ (6) регулюється блоком регулювання (13). Кожен блок регулювання (11), (12) або (13) передає в блок індикації (14) світловий сигнал у вигляді світлодіодної смужки, довжина якої відповідає відносному рівню інтенсивності випромінювання антен (1), (2) або (3), відповідно. Вибір того, яка інтенсивність випромінювання антени має бути у кожному частотному діапазоні, залежить від протоколу процедури.
Встановлення рівня інтенсивності випромінювання антени кожного частотного діапазону може здійснюватися як спеціалістом, який проводить процедуру, так і самим пацієнтом, якщо процедура відбувається у нього вдома. Тривалість процедури визначається протоколом бо процедури. Конструктивне виконання пристрою дозволяє його цілодобову роботу при дотриманні умов використання.

Claims (5)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Пристрій для фізіотерапії, фізіореабілітації та фізіопрофілактики, що містить блок керування (16), генераторні модулі, антени, мікропроцесорні блоки, модуль індикації, блоки регулювання інтенсивності випромінювання та перемикачі, який відрізняється тим, що містить щонайменше три генераторні модулі (4), (5), (6), щонайменше три антени (1), (2), (3), щонайменше три мікропроцесорні блоки (7), (8), (9У, щонайменше один модуль індикації (14), щонайменше три блоки регулювання інтенсивності випромінювання (11), (12), (13), щонайменше три перемикачі (17), (18), (19), щонайменше один блок створення пилкоподібної напруги (10), щонайменше один блок керування (16), щонайменше один блок живлення (15), де щонайменше один генераторний модуль (4) та щонайменше одна антена (1), що з'єднані між собою, виконані з можливістю випромінювання радіохвиль УВЧ-діапазону, де щонайменше один генераторний модуль (5) та щонайменше одна антена (2), що з'єднані між собою, виконані з можливістю випромінювання радіохвиль НВЧ-діапазону, де щонайменше один генераторний модуль (б) та щонайменше одна антена (3), що з'єднані між собою, виконані з можливістю випромінювання радіохвиль НДВЧ-діапазону, блок створення пилкоподібної напруги (10) виконаний з можливістю забезпечення частотної модуляції та з'єднаний з генераторним модулем УВЧ- діапазону (4), генераторним модулем НВЧ-діапазону (5) та генераторним модулем НДВЧ- діапазону (6), при цьому мікропроцесорний блок (7) формує амплітудну модуляцію випромінювання УВЧ-діапазону та виконаний з можливістю з'єднання з генераторним модулем УВЧ-діапазону (4) та з модулем індикації (14), при цьому мікропроцесорний блок (8) формує амплітудну модуляцію випромінювання НВЧ-діапазону та виконаний з можливістю з'єднання з генераторним модулем НВЧ-діапазону (5) та з модулем індикації (14), при цьому мікропроцесорний блок (9) формує амплітудну модуляцію випромінювання НДВЧ-діапазону та виконаний з можливістю з'єднання з генераторним модулем НДВЧ-діапазону (6) та з модулем індикації (14), генераторний модуль УВЧ-діапазону (4) виконаний з можливістю регулювання блоком регулювання інтенсивності УВЧ-випромінювання (11), який виконано з можливістю Зо з'єднання з модулем індикації (14), генераторний модуль НВЧ-діапазону (5) виконаний з можливістю регулювання блоком регулювання інтенсивності НВЧ-випромінювання (12), який виконано з можливістю з'єднання з модулем індикації (14), генераторний модуль НДВЧ- діапазону (б) виконаний з можливістю регулювання блоком регулювання інтенсивності НДВЧ- випромінювання (13), який виконано з можливістю з'єднання з модулем індикації (14), а блок живлення (15) виконано з можливістю з'єднання з мікропроцесорними блоками (7), (8), (9), блоком створення пилкоподібної напруги (10) та через перемикачі (17), (18), (19) з'єднаний з генераторними модулями (4), (5), (б), де управління пристроєм відбувається за рахунок виконання у пристрої щонайменше одного блока керування (16).
2. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що блок створення пилкоподібної напруги (10) виконано з можливістю робочої частоти 100 Гц та одночасної подачі напруги на генераторні модулі (4), (5), (6), величина якої в кожен конкретний момент визначає частоту генерації кожного з генераторних модулів (4), (5), (6).
З. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що генераторний модуль УВЧ-діапазону (4), генераторний модуль НВЧ-діапазону (5), генераторний модуль НДВЧ-діапазону (б) виконані з можливістю зміни частоти амплітудної модуляції через будь-який час, обумовлений відповідним запрограмованим мікропроцесорним блоком (7), (8), (9).
4. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що мікропроцесорний блок (7) виконаний з можливістю зміни часу роботи з кожною частотою амплітудної модуляції генераторного модуля УВЧ-діапазону (4), мікропроцесорний блок (8) виконаний з можливістю зміни часу роботи з кожною частотою амплітудної модуляції генераторного модуля НВЧ-діапазону (5), мікропроцесорний блок (9) виконаний з можливістю зміни часу роботи з кожною частотою амплітудної модуляції генераторного модуля НДВЧ-діапазону (6).
5. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що залежно від протоколу процедури генераторні модулі (4), (5), (б) знаходяться у робочому стані одночасно та/або послідовно, та/або працює лише один з них та/або два з них.
Тиса вис ся вет 1 р ВО, тА ДТ ТТ 14 Пе І Ши "Ша ни
ДП "Український інститут інтелектуальної ато вул.
Глазунова, 1, м.
Київ - 42, 01601
UAU202202835U 2022-08-08 2022-08-08 Пристрій для фізіотерапії, фізіореабілітації та фізіопрофілактики пацієнтів "мікровіт аура" UA151868U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202202835U UA151868U (uk) 2022-08-08 2022-08-08 Пристрій для фізіотерапії, фізіореабілітації та фізіопрофілактики пацієнтів "мікровіт аура"

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202202835U UA151868U (uk) 2022-08-08 2022-08-08 Пристрій для фізіотерапії, фізіореабілітації та фізіопрофілактики пацієнтів "мікровіт аура"

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA151868U true UA151868U (uk) 2022-09-21

Family

ID=89902544

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU202202835U UA151868U (uk) 2022-08-08 2022-08-08 Пристрій для фізіотерапії, фізіореабілітації та фізіопрофілактики пацієнтів "мікровіт аура"

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA151868U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US11253718B2 (en) High power time varying magnetic field therapy
US8412328B2 (en) Electromagnetic therapy device and methods
US5478303A (en) Electromagnetic apparatus for use in therapy
JP2022141938A (ja) 無線周波数及び磁気エネルギーによる生物学的構造の美的処置の方法及びデバイス
Goats Continuous short-wave (radio-frequency) diathermy.
US20140249355A1 (en) Pulsed electromagnetic field device with adhesive applicator
JP6726807B6 (ja) 統合医療及びホリスティックヒーリングの為の携帯型非侵襲性装置
US20220370814A1 (en) Esthetic apparatus useful for increasing skin rejuvenation and methods thereof
EP1606010B1 (en) Electromagnetic therapy device
EP1839705A1 (en) Transcutaneous laser therapy patch
US20140187851A1 (en) Apparatus for therapeutic treatment with pulsed resonant electromagnetic waves
KR20190001955U (ko) 어플리케이터 요소를 구비한 다기능 장치
RU2203702C1 (ru) Способ и устройство физиотерапии
KR101872819B1 (ko) 생체전극발열체를 이용한 직접 발열 방식의 온열 저주파치료기
UA151868U (uk) Пристрій для фізіотерапії, фізіореабілітації та фізіопрофілактики пацієнтів "мікровіт аура"
KR101134657B1 (ko) 자성체를 이용한 혈류량 개선 장치
WO2013059804A1 (en) Pulsed electromagnetic field device with adhesive applicator
UA126887C2 (uk) Пристрій для фізіотерапії, фізіореабілітації та фізіопрофілактики пацієнтів
CN211935181U (zh) 中频手术装置
AU2007328552B2 (en) Method for optimising functional status of vegetative systems of an organism and a device for carrying out said method
RU2179465C1 (ru) Физиотерапевтическое устройство
TWM511871U (zh) 具波動能量治療功能之手足穿著器具
IE62090B1 (en) Electromagnetic apparatus for use in therapy
EP3488898B1 (en) Therapeutic device for treating the human body
KR101526696B1 (ko) 지지대조립체를 포함하는 관절치료장치