UA148269U - Аплікатор для фізіотерапії - Google Patents

Аплікатор для фізіотерапії Download PDF

Info

Publication number
UA148269U
UA148269U UAU202101166U UAU202101166U UA148269U UA 148269 U UA148269 U UA 148269U UA U202101166 U UAU202101166 U UA U202101166U UA U202101166 U UAU202101166 U UA U202101166U UA 148269 U UA148269 U UA 148269U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
needles
applicator
elastic base
god
shi
Prior art date
Application number
UAU202101166U
Other languages
English (en)
Inventor
Микола Григорович Ляпко
Original Assignee
Микола Григорович Ляпко
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Микола Григорович Ляпко filed Critical Микола Григорович Ляпко
Priority to UAU202101166U priority Critical patent/UA148269U/uk
Publication of UA148269U publication Critical patent/UA148269U/uk

Links

Landscapes

  • Coupling Device And Connection With Printed Circuit (AREA)

Abstract

Аплікатор для фізіотерапії містить еластичну основу, голки, які виконані у вигляді загострених стрижнів із засобами закріплення голок в еластичній основі, посадочні гнізда, що виконані в еластичній основі, конфігурація яких відповідає конфігурації ділянок голок, що вставлені в посадочні гнізда з виступанням вістер голок за межі еластичної основи з утворенням робочої сторони аплікатора, електропровідні елементи, з'єднані з голками. Голки з електропровідними елементами з'єднані в самостійний голчастий вузол, який включає голки, що розташовані відповідно до розташування посадочних гнізд в еластичній основі, та електропровідні елементи, що з'єднують голки відповідно до заданого алгоритму електричного з'єднання голок.

Description

Корисна модель належить до медицини, до фізіотерапевтичних пристроїв, що виконані у вигляді голчастого аплікатора, призначеного для фізіотерапевтичного впливу на рефлексогенні зони тіла людини, може бути використана з лікувально-профілактичною метою в лікувальних установах і в побутових умовах.
Голчасті аплікатори для фізіотерапії, як правило, виконані у вигляді еластичної основи, в якій закріплені голки, що виконані із засобами закріплення голок в еластичній основі. Вістря голок виступають за межі еластичної основи і утворюють робочу сторону аплікатора.
Прикладом таких аплікаторів є аплікатор Ляпко, що відомий за патентом України на винахід
Мо 54480, МПК АбІН 39/08, дата подання заявки 15.07.1999. Аплікатор містить еластичну основу заданої конфігурації і закріплені в еластичній основі голки, що виконані з головками, як засобами закріплення голок в еластичній основі аплікатора. Голки закріплені в еластичній основі своїми головками, вістря голок виступають за межі еластичної основи і утворюють робочу сторону аплікатора. Голки зі своїми головками закріплюються в тілі основи в процесі пластифікації матеріалу основи при виготовленні основи.
Для виготовлення аплікатора використовують особливу матрицю з отворами, розташованими відповідно до розташування голок в аплікаторі. В отвори вставляють голки головками до основи аплікатора. Матеріал основи аплікатора нагрівають до температури гарячої пластифікації (текучості) і за допомогою спеціального пристрою вдавлюють головки голок в матеріал основи на задану глибину. В подальшому матеріал основи підлягає отвердінню, наприклад шляхом вулканізації гуми, якщо основа виготовлена з гуми. Матеріал основи в стані текучості охоплює голки та їх головки і після отвердіння закріплює голки в еластичній основі.
Спільними ознаками зазначеного аналога і рішення, що заявляється, є: аплікатор для фізіотерапії, що включає еластичну основу, в якій закріплені голки, що виконані із засобами закріплення голок в еластичній основі, вістря яких виступають за межі еластичної основи з утворенням робочої сторони аплікатора.
Необхідність розміщення головок сотень, а то і тисяч, голок в розм'якшеному (текучому) стані матеріалу основи з подальшим їх закріпленням в основі за рахунок затвердіння (полімеризації, вулканізації) матеріалу основи ускладнює технологію виготовлення аплікатора,
Зо вимагає застосування особливих пристосувань.
Закріплення металевих голок в еластичній основі може здійснюватися шляхом установки голок в попередньо виконані в еластичній основі посадочні гнізда, використовуючи еластичні (пружні) властивості матеріалу основи.
Так, відомий аплікатор для фізіотерапії за патентом України на корисну модель Мо 130220,
МПК АбІ1Н 39/08, дата подання заявки 14.06.2018. Дане рішення вибрано як прототип.
Аплікатор містить еластичну основу з рефлекторними виступами, в якій закріплені голки, що виконані в вигляді загострених стрижнів із засобами закріплення голок в еластичній основі.
Вістря стрижнів виступають за межі еластичної основи з утворенням робочої сторони аплікатора. Засоби закріплення голки в еластичній основі являють собою ділянку голки, що включає частину стрижня та щонайменше одне потовщення на стрижні. В еластичній основі виконані посадочні гнізда, форма яких відповідає формі засобів закріплення голок, тобто формі ділянок голок, що розташовані в посадочних гніздах. Голки вставлені в зазначені посадочні гнізда. Посадочні гнізда виконані наскрізними або глухими. Посадочні гнізда виконані в еластичній основі на стадії її пластичного формування, а голки вставлені в посадочні гнізда при збиранні аплікатора. Тобто, основа з зазначеними посадочними гніздами для голок є окремою деталлю аплікатора, яка окремо виготовляється на спеціалізованій ділянці. При збиранні аплікатора голки просто вставляють (запресовують) в посадочні гнізда, використовуючи еластичні властивості матеріалу основи, які дозволяють закріпити (затиснути) голку в основі.
Попереднє виконання посадочних гнізд в еластичній основі з наступною установкою (запресовуванням) голок в посадочні гнізда спрощує технологію виготовлення аплікатора.
Для впливу на тіло користувача електричними сигналами вибрані групи голок електрично з'єднані з полюсами джерела електричних сигналів по заданому алгоритму. Як засоби електричного з'єднання голок можуть бути електропровідні ізольовані фігурні ділянки еластичної основи, з якими контактують голки (в яких закріплені голки) і які електрично з'єднані з джерелом електричних сигналів, чи гнучкі провідники, які з'єднані з голками та з полюсами джерела електричних сигналів. Електропровідні ізольовані фігурні ділянки еластичної основи утворюють на стадії пластичного формування основи. Монтаж гнучких провідників виконують в процесі установки голок в посадочні гнізда еластичної основи.
Спільними ознаками прототипу і рішення, що заявляється, є: 1) аплікатор для фізіотерапії, бо що містить еластичну основу, голки, які виконані у вигляді загострених стрижнів із засобами закріплення голок в еластичній основі, посадочні гнізда, що виконані в еластичній основі, конфігурація яких відповідає конфігурації ділянок голок, що вставлені в посадочні гнізда з виступанням вістер голок за межі еластичної основи з утворенням робочої сторони аплікатора, електропровідні елементи, з'єднані з голками.
Виконання еластичної основи з електропровідними ізольованими фігурними ділянками, а також монтаж (з'єднання з голками) гнучких провідників в процесі установки голок в посадочні гнізда еластичної основи істотно ускладнює технологію виготовлення аплікатора.
В основу корисної моделі поставлена задача спрощення технології виготовлення аплікатора.
Поставлена задача вирішується тим, що в аплікаторі для фізіотерапії, що містить еластичну основу, голки, які виконані у вигляді загострених стрижнів із засобами закріплення голок в еластичній основі, посадочні гнізда, що виконані в еластичній основі, конфігурація яких відповідає конфігурації ділянок голок, що вставлені в посадочні гнізда з виступанням вістер голок за межі еластичної основи з утворенням робочої сторони аплікатора, електропровідні елементи, з'єднані з голками, відповідно до корисної моделі голки з електропровідними елементами з'єднані в самостійний голчастий вузол, який включає голки, що розташовані відповідно до розташування посадочних гнізд в еластичній основі, та електропровідні елементи, що з'єднують голки відповідно до заданого алгоритму електричного з'єднання голок.
З'єднання голок та електропровідних елементів в самостійний голчастий вузол, забезпечує можливість повузлової збірки аплікатора. Виготовлення на спеціалізованих ділянках окремо еластичної основи з посадочними гніздами і окремо голчастого вузла з голками та електропровідними елементами з наступним з'єднанням зазначених вузлів в єдину конструкцію аплікатора на збиральній ділянці спрощує технологію виготовлення аплікатора.
Електропровідні елементи можуть бути виконані у вигляді гнучких провідників, припаяних або приварених до голок.
Електропровідні елементи можуть бути виконані у вигляді зубчастої гребінки з струмопровідного еластомеру, в зубах якої закріплені голки.
Еластична основа може бути виконана об'ємною у вигляді циліндра або сфери.
Еластична основа може бути виконана плоскою у вигляді листа заданої конфігурації або
Зо стрічки, або пелюсток, або взуттєвої устілки.
Нижче наводиться опис аплікатора для фізіотерапії, що заявляється, з посиланнями на креслення, на яких показано:
Фіг. 1 - аплікатор для фізіотерапії, поперечний розріз аплікатора.
Фіг. 2 - аплікатор для фізіотерапії, вузол І на фіг. 1.
Фіг. З - аплікатор для фізіотерапії, вигляд А на фіг. 1.
Фіг. 4 - аплікатор для фізіотерапії, еластична основа аплікатора, поперечний розріз.
Фіг. 5 - аплікатор для фізіотерапії, вигляд Б на фіг. 4.
Фіг. 6 - аплікатор для фізіотерапії, голчастий вузол з провідниками.
Фіг. 7 - аплікатор для фізіотерапії, вигляд В на фіг. 6, приклад електричного з'єднання голок провідниками.
Фіг. 8 - аплікатор для фізіотерапії, вигляд В на фіг. 6, приклад електричного з'єднання голок провідниками.
Фіг. 9 - аплікатор для фізіотерапії, вигляд В на фіг. 6, приклад електричного з'єднання голок провідниками.
Фіг. 10 - аплікатор для фізіотерапії, аплікатор в розібраному вигляді.
Фіг. 11 - аплікатор для фізіотерапії, аплікатор з вставленими в посадочні гнізда голками.
Фіг. 12 - аплікатор для фізіотерапії, аплікатор в зібраному стані з еластичним шаром на тильній стороні основи.
Фіг. 13 - аплікатор для фізіотерапії, поперечний розріз аплікатора.
Фіг. 14 - аплікатор для фізіотерапії, вузол ІІ на фіг. 13.
Фіг. 15 - аплікатор для фізіотерапії, еластична основа аплікатора, поперечний розріз.
Фіг. 16 - аплікатор для фізіотерапії, вигляд Г на фіг. 15.
Фіг. 17 - аплікатор для фізіотерапії, голчастий вузол з зубчастою гребінкою.
Фіг. 18 - аплікатор для фізіотерапії, вигляд Д на фіг. 17.
Фіг. 19 - аплікатор для фізіотерапії, аплікатор в розібраному стані.
Фіг. 20 - аплікатор для фізіотерапії, аплікатор з вставленими в посадочні гнізда голками.
Фіг. 21 - аплікатор для фізіотерапії, аплікатор в зібраному стані з еластичним шаром на тильній стороні основи.
Фіг. 22 - аплікатор для фізіотерапії, поперечний розріз аплікатора. бо Фіг. 23 - аплікатор для фізіотерапії, вузол ПІІ на фіг. 22.
Фіг. 24 - аплікатор для фізіотерапії, еластична основа аплікатора, поперечний розріз.
Фіг. 25 - аплікатор для фізіотерапії, вигляд Е на фіг. 24.
Фіг. 26 - аплікатор для фізіотерапії, голчастий вузол з зубчастою гребінкою з двома рядами голок на зубах.
Фіг. 27 - аплікатор для фізіотерапії, вигляд Ж на фіг. 24.
Фіг. 28 - аплікатор для фізіотерапії, виконання еластичної основи в вигляді циліндра.
Фіг. 29 - аплікатор для фізіотерапії, виконання еластичної основи в вигляді сфери.
Фіг. 30 - аплікатор для фізіотерапії, виконання еластичної основи в вигляді стрічки.
Фіг. 31 - аплікатор для фізіотерапії, виконання еластичної основи в вигляді пелюсток.
Фіг. 32 - аплікатор для фізіотерапії, виконання еластичної основи в вигляді взуттєвої устілки.
Аплікатор для фізіотерапії (фіг. 1-5) містить еластичну основу 1, голки, що закріплені в еластичній основі 1, які виконані у вигляді стрижнів 2, вістря З яких виступають за межі еластичної основи 1 з утворенням робочої сторони аплікатора. Голки виконані із засобами закріплення голок в еластичній основі 1 у вигляді потовщень (головок) 4 на стрижнях 2 голок. В еластичній основі 1 виконані посадочні гнізда 5 з розширеннями б з боку тильної сторони еластичної основи 1, форма і розміри яких відповідають формі і розмірам потовщень 4 на стрижнях 2 (фіг. 4, 5), а голки вставлені в зазначені посадочні гнізда 5, при цьому потовщення 4 стрижнів 2 розташовані в розширеннях б посадочних гнізд 5. Розширення б з боку тильної сторони еластичної основи 1 виконані з зачепами 7, які фіксують потовщення (головки) 4 стрижнів 2 в розширеннях 6.
Голки з'єднані в самостійний голчастий вузол, який включає голки, що розташовані відповідно до розташування посадочних гнізд 5 в еластичній основі 1, а також електропровідні елементи, що з'єднують голки відповідно до заданого алгоритму електричного з'єднання голок.
На фіг. З показано з'єднання голок відповідно до алгоритму, який передбачає підключення сусідніх голок в горизонтальних рядах до різнойменних полюсів джерела електричних сигналів.
Електропровідними елементами являються гнучкі провідники 8, що припаяні (пайки 9) або приварені до головок 4 стрижнів 2.
На тильній стороні еластичної основи 1 виконано еластичний шар 10 за одне ціле з еластичною основою 1. Матеріал еластичного шару 10 перекриває отвори посадочних гнізд 5 з
Зо тильної сторони еластичної основи 1, заповнює можливі зазори між потовщеннями 4 стрижнів 2 та стінками розширень 6 (фіг. 2), що попереджує виштовхування голок з посадочних гнізд 5 в напрямку тильної сторони еластичної основи 1, тобто підвищує надійність закріплення голок в еластичній основі 1 аплікатора.
Еластична основа 1 з посадочними гніздами 5 та голчастий вузол з голками, з'єднаними електропровідними елементами, являють собою два самостійні вузли, які виготовлені окремо на спеціалізованих ділянках, що забезпечує можливість повузлової збірки аплікатора шляхом наступного з'єднання зазначених вузлів в єдину конструкцію аплікатора, що спрощує технологію виготовлення аплікатора.
При збиранні аплікатора голки, з'єднані електропровідними елементами в голчастий вузол, вставляють (запресовують) в посадочні гнізда 5, використовуючи еластичні властивості матеріалу основи 1, які дозволяють закріпити (затиснути) голку в еластичній основі 1.
Потовщення 4 розташовують в розширеннях 6. Після запресовування голок на тильній стороні еластичної основи 1 виконують еластичний шар 10.
На фіг. 6-9, показано голчастий вузол, в якому електропровідні елементи виконані у вигляді гнучких провідників 8, припаяних (пайки 9) до потовщень 4 стрижнів 2.
На фіг. 7 провідники 8 з'єднують потовщення 4 голок з джерелом електричних сигналів (не показано) так, що сусідні голки в горизонтальних рядах підключені до різнойменних полюсів джерела електричних сигналів (один із можливих алгоритмів електричного з'єднання голок).
На фіг. 8 провідники 8 з'єднують потовщення 4 голок з джерелом електричних сигналів так, що сусідні голки в горизонтальних рядах та голки в сусідніх вертикальних рядах підключені до різнойменних полюсів джерела електричних сигналів (другий із можливих алгоритмів електричного з'єднання голок).
На фіг. 9 показано підключення голок до двофазного джерела електричних сигналів (третій із можливих алгоритмів електричного з'єднання голок).
На фіг. 10-12 показано операції збирання аплікатора. Фіг. 10 - вузли аплікатора в розібраному стані (окремо голчастий вузол, окремо еластична основа 1). Фіг. 11 - голки вставлені в посадочні гнізда 5 еластичної основи 1. Фіг. 12 - на тильній стороні еластичної основи 1 виконано еластичний шар 10.
Електропровідні елементи голчастого вузла можуть мати інше виконання.
На фіг. 13-21 показано аплікатор, в якому електропровідні елементи виконані у вигляді двох зубчастих гребінок з струмопровідного еластомеру, в зубах яких закріплені голки.
Аплікатор для фізіотерапії (фіг. 13-16) містить перший вузол - еластичну основу 1, в якій виконані посадочні гнізда 5 з розширеннями 6 та пази 11 з зачепами 7 (фіг. 14) на тильній сторони еластичної основи 1 (фіг. 15, 16), другий вузол - голчастий вузол (фіг. 17, 18), що включає голки, які виконані у вигляді стрижнів 2 з вістрями З і потовщеннями 4, як засобами закріплення голок в еластичній основі 1, та електропровідні елементи, що з'єднують голки.
Електропровідні елементи виконані в вигляді двох зубчастих гребінок 12 з струмопровідного еластомеру, в зубах 13 яких закріплені зазначені голки. Голки розташовані в один ряд уздовж кожного зуба 13 гребінок 12. Дві гребінки 12 розташовані зустрічно так, що зуби 13 однієї гребінки 12 розташовані між зубами 13 другої гребінки 12. Голки вставлені в посадочні гнізда 5 еластичної основи 1. Таким чином голки в сусідніх вертикальних рядах підключені до різнойменних полюсів джерела електричних сигналів.
При збиранні аплікатора зуби 13 гребінок 12 вставляють в пази 11 на тильній стороні еластичної основи 1 з розміщенням голок в посадочних гніздах 5. Після збірки зазначених вузлів на тильній стороні еластичної основи 1 виконують еластичний шар 10. Еластична основа 1, гребінки 12, та еластичний шар 9 являють собою еластичну конструкцію, вузли якої з'єднані між собою в єдине ціле, наприклад, шляхом вулканізації.
На фіг. 19-21 показано порядок збирання аплікатора. Фіг. 19 - вузли аплікатора в розібраному стані (окремо голчастий вузол, окремо еластична основа 1). Фіг. 20 - зуби 13 гребінок 12, вставлені в пази 11, голки вставлені в посадочні гнізда 5 еластичної основи 1. Фіг. 21 - аплікатор в зібраному стані з еластичним шаром 10 на тильній стороні еластичної основи 1.
На фіг. 22-27 показано аплікатор для фізіотерапії, аналогічний аплікатору на фіг. 13-18.
Різниця в тому, що голки розташовані в два рядки уздовж кожного зуба 13 гребінок 12.
Еластична основа 1 може бути виконана об'ємною, наприклад у вигляді циліндра 14 (фіг. 28) або сфери 15 (фіг. 29).
Еластична основа 1 може бути виконана плоскою, наприклад у вигляді листа 1 (фіг. 4, 5) заданої конфігурації або стрічки 16 (фіг. 30), або пелюсток 17 (фіг. 21), або взуттєвої устілки 18 (фіг. 32).
Коо)

Claims (5)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Аплікатор для фізіотерапії, що містить еластичну основу, голки, які виконані у вигляді загострених стрижнів із засобами закріплення голок в еластичній основі, посадочні гнізда, що виконані в еластичній основі, конфігурація яких відповідає конфігурації ділянок голок, що вставлені в посадочні гнізда з виступанням вістер голок за межі еластичної основи з утворенням робочої сторони аплікатора, електропровідні елементи, з'єднані з голками, який відрізняється тим, що голки з електропровідними елементами з'єднані в самостійний голчастий вузол, який включає голки, що розташовані відповідно до розташування посадочних гнізд в еластичній основі, та електропровідні елементи, що з'єднують голки відповідно до заданого алгоритму електричного з'єднання голок.
2. Аплікатор за п. 1, який відрізняється тим, що електропровідні елементи виконані у вигляді гнучких провідників, припаяних або приварених до голок.
З. Аплікатор за п. 1, який відрізняється тим, що електропровідні елементи виконані у вигляді зубчастої гребінки з струмопровідного еластомера, в зубах якої закріплені голки.
4. Аплікатор за п. 1, який відрізняється тим, що еластична основа виконана об'ємною у вигляді циліндра або сфери.
5. Аплікатор за п. 1, який відрізняється тим, що еластична основа виконана плоскою у вигляді листа заданої конфігурації або стрічки, або пелюсток, або взуттєвої устілки.
р Й
-. г й Ка : й : Ж З д Кз з ї ух г шини шин ши шу и за ШЕ сов ВЕ зе ВЕ о ШЕ ви Й вх НЕ і сві щи ж гою й. Мякі ; ви шик я ткани М рооскжююих. ння клон аа каьия ндектовввссовюх вю хви "вкхжн хни: маноіх І х і Я - В В Р сей в
Фіг. 3 Шах І ин о со Мн не ВАВ КО АК КК і І. ке ак и: М З
Фіг. 2 рн в ша: І: я -- С . і г ко ра 7 уми де ри - ї ги» ні з ї зх Ж х вски з І вч . ей аа Де і ВИШ а А ДИ і ДИ оо ПИ а о НН, и и ТИ и и і що Х У як і І у дней Н -- тя учня пря Ки гх Пчяи прчічя л аа а а та ад ан ек але для і иа чит, і, или, нак с вн алу ей мив шля ни мон а ви : пенні Зо лік венннніся Зоо нин ве с мини с пи не ми й 7 Е ни да Піх ух ке г ТЕ й 7 ! иТлу» й че й й Же й че Я ет пря рон сй т дя ж є зсій ! і и Її и м я й і І І і -й щі -С -00 і обся Е мо Кит руни я Ж нан а о все й май й ей. р й мех: 7 хе Є Ка ї ся
Фіг. З
З х. в : гу ем о и З-Д Е нн нене нен ном чу Р-Н ПБИКННИХ стсйв ВДЕ ЗЕ сайт КИМ зт ЗАЙ НН Я ЗІ с ІЩЕ З НИК ай МЕ З І х ся ї Й і ї І ї
Фіг. 4 ЧО ; в ре інеоаннн ; У божі чі шен нн вин в я Ре руку лк ЕХ Ех лок лк 4 ши м в ЧИХ АК КИ ИЙ щ-69--6 0-66 що Та ; Я У ; РАН. г. ї БЯ КАК КИ и Їй ні МОВУ сн нн нн нн ж в м М В С Я і
Фіг. 5 пе ши ШИ! ни ко є
Фіг. й З 5 4 рин в ди днина вн сво во ово ям : ! й о / / Я г; | и | / | І і і уч нфк и сфе ОК своє ва р ї» прне ки «Ж і ; и щі 1 / щі и М | / й сю вв в я
Фіг. т рин и пн ом ен СВ ОК С ТЕ ЕК ун У чи йо Якай, У -е й ча в в ву (ее; 9-06) в с юю юю нн.
Фіг. 8 зе Я 5 ; а с о : й У й Н х НЯ ї или и ши чо чини фаза! ТЕТ ші: А: Де а Я т ТО фаай аву Бу 5 б се пал ОЩн Оши,род ХУ ох Ко ка й Гр Я ах сечу м уд му А о ; ї а п М Зо сов о о освйй, МИ ой нн УДК: УДИнах зо лід я сяду: й тт І ж й (у (3-34. ов Я фе Д р о 3 03 і і 4 3У ре ай ю- Ф-в 0-- т Шееоюве - я А я ни У. о о й а М КЕ «фере ме п и В ПЕ Дар В ва В Мотя кв
Фіг. З я і / ї Ї Ї І в ев ки ж МАН фен синя СВК ВІЯМИ вк ЗМК чай: МЕНЕ Б я ! і і і в | І ї у І к : с сг с, ; с ців а и Ка В В !
Фіг. 10 ен і г У а ши ШЕ ЕВ вич Ей ком Кава вик а ший І ї і і ге В
Фіг. 11 чи -й о Зк жк Х ї : З я ШЕ; ши у й Е ч ж і та Я Мена а шия шик Й Ї ї х Е З 8 ча
Фіг. 12 їй і Її і ; кв - «А ДА д.д о д/дх СУ Іі і ГЕ її Х ї м. ЖЕ | БЕ і і ск й : Я ч я І я Ж у Кк | ще х ; м | хом ЧК іже; ння діння, тнтн Коня сн, зак сійкс й он мів КК «ко В Знав ЯК як Я 12 і їв Я їз т
Фіг. 13 шко ши ее нов су. ' с --ю каз і
Фіг. 14 рижтуянлуанс ан киян й а шк ій ів п
Фіг. 15
Ве ої ї
Фіг. 165 я Д д мм М д Д ДА ІВТВІВТВ пезпезле юю тет з я8 42 45450030 3
Фіг. 17 з 12 А д ООН УЗ ЛоЛелеле ої в ехіе ее зеовева зріг. 18
З о з це ім у и ! зе ї ЕЗ Г З М КВ. - і а Ту а; я 7 ; їЗ 15 12 13
Фіг. 19 і Я сн НншшИ рим ях | й в ей Я Бу КЗ Кобея о Сбде Ка вом ку 3 їз 13 и
Фіг. 20 і З ге ї і ї З Х Н х. чи ня Я о. Є Б ак: Ж ьо. ин: не ! Мт фс Зіжкне, . 13 135 013 Фіг, 21 и ИН МИ НО си ин «в д йад | л д Ши ш нишш ши ши и ш І ка ой ве я Ве нн Кін ік тн біжи нки сте донної, іст ВСЯ: З ЯМ: ВАЗИ ЗЯТЬ ік на ЯВКУ ТЯ ЗЕ ЛНВ УНН 13 ай пла
Фіг. 22
Й ат Те іа. о КВ мн Кен ие в 7 ОО ото
Фіг. 23 зн дО и зни ши ми ин ши; МИ МНН МНК Ії Я ЖЕ "
Фіг. 24 г Ше Е Б 5 ФІ єї КИ КИ КИ КС КО Ко. і м ще я ЯМ Іван МЕ ЗЕ ЧК і М.
Фіг. 25
І. дей 4 . К) й ї З А дали пеню дев сон дія Кр 13 423 43
Фіг. 26
2 4 Ж ї М ушу М. се суне КЕКО КО КВК Я, пе ке Кен фея ) ав еда! Оу що жо ваги (ев) (ев
Фіг. 27 12 А А А ! лай а й М ва ут етуєтьст. о ва р ЕЕ
Фіг. 28 ї , не у Й ке ЧА КЗ Кл, я ох ше щи ав 7 т х р ж че Ку: А а ій и І. ні Дн дз ; кк Й ше пототочонос ИЙ де» ж
Фіг. 23 -Ф-ане- о 89 ооФФво 222-258 ск ой пк аа сис Її 1 ї у в 5 фіг. 30 17 Е. і о в і в як і ій м М же я я зе к т м / Лужний хо дк й
Фіг. 31 зді г Лв вної «І еавьечнея вар ЕЦ сові тей
Фіг. 32
UAU202101166U 2021-03-09 2021-03-09 Аплікатор для фізіотерапії UA148269U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202101166U UA148269U (uk) 2021-03-09 2021-03-09 Аплікатор для фізіотерапії

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202101166U UA148269U (uk) 2021-03-09 2021-03-09 Аплікатор для фізіотерапії

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA148269U true UA148269U (uk) 2021-07-21

Family

ID=76865325

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU202101166U UA148269U (uk) 2021-03-09 2021-03-09 Аплікатор для фізіотерапії

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA148269U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
CN102665540B (zh) 神经接口系统
US9283373B2 (en) Knitted implantable electrode assembly and active implantable medical device
RU2467773C2 (ru) Система электродов для глубокой стимуляции головного мозга
US4934367A (en) In-line pacemaker connector system
EP0741592B1 (en) Multichannel apparatus for epidural spinal cord stimulation
US7979133B2 (en) Method of neurostimulation of distinct neural structures using single paddle lead to treat multiple pain locations and multi-column, multi-row paddle lead for such neurostimulation
US6066165A (en) Medical lead with sigma feature
ES2718088T3 (es) Conducción de corriente de estimulación cerebral profunda con electrodos divididos
Tehovnik et al. Phosphene induction by microstimulation of macaque V1
US20190209849A1 (en) Methods and systems for stimulation for glial modulation
UA148269U (uk) Аплікатор для фізіотерапії
CN104254365A (zh) 柔性增强型电极组件和制造方法
CN105813604A (zh) 刺激组件的固定特征
ES2897203T3 (es) Dispositivos con electrodos para neuroestimulación
CA3122148A1 (en) Implantable medical lead with moveable conductors
Bartolomeo et al. Building models, testing models: Asymmetric roles of SLF III networks?: Comment on “Left and right temporal-parietal junctions (TPJs) as ‘match/mismatch’hedonic machines: A unifying account of TPJ function” by Doricchi et al
PL125766B1 (en) Photostimulator
Joswig et al. Intracranial electroencephalographic monitoring: from subdural to depth electrodes
RU194843U1 (ru) Аппликатор для рефлексотерапии
US20190366077A1 (en) Electrode array, a lead paddle and a neuromodulation system
WO2023194449A1 (en) Device and method for electrically stimulating at least one nerve
UA148268U (uk) Аплікатор для фізіотерапії
Balogh et al. The role of the insula in the parieto-frontomedial epileptic network. Clues from successful surgical treatment
PL228940B1 (pl) Proteza kosteczki słuchowej
US20220317211A1 (en) Implantable array with a reference structure and a method of imaging the same