UA147333U - Електромагнітний спосіб ідентифікації металів - Google Patents

Електромагнітний спосіб ідентифікації металів Download PDF

Info

Publication number
UA147333U
UA147333U UAU202008222U UAU202008222U UA147333U UA 147333 U UA147333 U UA 147333U UA U202008222 U UAU202008222 U UA U202008222U UA U202008222 U UAU202008222 U UA U202008222U UA 147333 U UA147333 U UA 147333U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
sample
metal
nya
identification
shk
Prior art date
Application number
UAU202008222U
Other languages
English (en)
Inventor
Антон Олексійович Абрамович
Original Assignee
Антон Олексійович Абрамович
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Антон Олексійович Абрамович filed Critical Антон Олексійович Абрамович
Priority to UAU202008222U priority Critical patent/UA147333U/uk
Publication of UA147333U publication Critical patent/UA147333U/uk

Links

Landscapes

  • Analysing Materials By The Use Of Radiation (AREA)

Abstract

Електромагнітний спосіб ідентифікації металів полягає в збудженні на поверхні досліджуваного зразка металу струмів Фуко, створюваних змінним електромагнітним полем передавальної антени, та аналізі електромагнітного сигналу-відгуку, відбитого від досліджуваного зразка. Ідентифікацію проводять шляхом аналізу форми сигналів-відгуків та визначення їхніх часових та спектральних характеристик, отриманих при обертанні досліджуваного зразка навколо приймальної антени, щонайменше з двома сталими швидкостями.

Description

Корисна модель належить до фізичних методів аналізу складу металів та сплавів, зокрема безконтактного методу ідентифікації металів із застосуванням струмів Фуко, утворюваних електромагнітними хвилями.
На сьогоднішній день для ідентифікації металів використовують хімічні, оптико-емісійні та рентгено-флуоресцентні способи аналізу.
Хімічний спосіб аналізу базується на почерговій взаємодії зразка металу з різними хімічними реактивами. Зміна кольору реагенту або зміна маси осаду внаслідок хімічної взаємодії є інформативним параметром про наявні сполуки у зразку металу. Але даний спосіб не дозволяє визначити склад металу без лабораторних досліджень.
Оптико-емісійний спосіб аналізу використовується для дослідження конструкцій, деталей, заготовок і т.д. Він побудований на розігріванні металу електричним полем, що виникає при створенні іскри чи дуги, потужним лазером або газовим полум'ям. Метал, що досліджується, частково випаровується, проходить через повітряне чи аргонове середовище і реєструється спектрометром. Склад металу визначають за спектром випромінювання кожної складової матеріалу, що досліджується. Оптико-емісійні прилади визначають навіть незначні домішки в металах, наприклад кількість фосфору, вуглецю чи сірки в чорних металах. Висока точність визначення домішок дозволяє використовувати їх для сертифікаційного аналізу. Прилад поставляється уже з зашитими в нього аналітичними програмами, що значно ускладнює аналіз сплаву з невідомим хоча б орієнтовно складом.
Рентгено-флуоресцентний спосіб дозволяє проводити контроль складу без пошкодження об'єкта дослідження, але потребує попередньої обробки поверхні. Цей тип приладів може проводити аналіз до декількох десятків елементів в сплавах. Розмір проби може бути достатньо малим, наприклад стружка. До недоліків ренттено-флуоресцентних приладів можна віднести те, що вони не реєструють елементи з порядковим номером в таблиці Менделєєва менше 11, що не дозволяє аналізувати матеріали, що містять вуглець, а це стосується чавуну та сталі. Крім того, вони менш точні, а поверхня об'єкта, що аналізується, обов'язково повинна бути очищена від фарби та ржі. Тобто і такий метод потребує наявності зразка металу і не дозволяє визначити його склад дистанційно, без лабораторних досліджень.
Тому, задача виявлення та аналізу складу металевих предметів без їх ушкодження, в тому
Зо числі і прихованих в іншому діеєлектричному середовищі, є актуальною.
Одним із способів вирішення цієї задачі є запропонований електромагнітний спосіб виявлення та ідентифікації складу металу. В його основі лежить явище збудження на поверхні досліджуваного металу вихрових струмів (струмів Фуко), які наводяться електромагнітним полем випромінювальної котушки передавальної антени вихрострумового перетворювача, який є, наприклад, складовою частиною радіолокатора. Ці струми створюють вторинне електромагнітне поле, яке реєструється приймальною антеною, обробляється електронним блоком і передається на індикаторний пристрій. Корисна інформація про досліджуваний об'єкт міститься в амплітуді, фазі та частоті сигналу-відгуку, прийнятого антеною.
Відомий спосіб дихотомічного розрізнення металу на чорний-кольоровий за допомогою спектрального аналізу, що виникає в антені металошукача (|див. Абрамович А.О,.,
Мрачкковський О.Д., Фурманчук В.Ю. Дихотомічне розрізнення металу на чорний-кольоровий за допомогою спектрального аналізу. Вісник ЖДТУ. Серія "Технічні науки", Ме1 (79), 2017. ПОЇ: порз//дої.ого/10.26642Лп-2017-1(79)-48-51). Задача дихотомічного розрізнення вирішується за допомогою вимірювань ширини та площі під обвідною амплітудного спектра прийнятого сигналу. Згідно з відомим способом обробка сигналу здійснюється спеціально розробленою програмою, яка порівнює спектри зразків з чорного та кольорового металів з базовими.
Найбільш близьким аналогом є метод спектрального аналізу для розрізнення металів по сигналах від вихрострумового перетворювача радіолокатора (Арріїсайоп ої зресіга! апапїувів ТОг дівїтіпдиівпіпуд теїа!5 Бу зідпа!5 їот едау ситепі сопмепегз5 / А. О. Абгатомусиі, МУ. О. Родаирпу //
Те Еавзі Епореап доштаї! ої Адмапсей Тесппоіоду, КнаїКім.- 2017. МоІ. 89 (Мо. 5). Р. 51-57 (Зсоривх). БОЇ: пирз//дої.ога/10.15587/1729-4061.2017.110177Ї. Запропонований спосіб обробки сигналу дозволяє визначати тип металу в підгрупах чорних та кольорових металів.
Характеристики прийнятого електромагнітного відгуку визначаються електричною провідністю та магнітною проникністю металевого зразка. Згідно з відомим способом інформативною ознакою є спектральна щільність сигналу. Для порівняння металів між собою аналізують смугу та площу під обвідними спектра сигналу.
Недоліком найближчого аналогу є обмежений діапазон розпізнаваних металів та їх сплавів через недостатню кількість інформативних параметрів, які можна отримати виключно в динаміці.
В основу корисної моделі поставлено задачу створити спосіб безконтактної ідентифікації типу металів зі збільшеним діапазоном розпізнавання в підгрупах чорних та кольорових металів із застосуванням струмів Фуко, утворюваних електромагнітними хвилями.
Поставлена задача вирішується тим, що в електромагнітному способі ідентифікації металів, який полягає в збудженні на поверхні досліджуваного зразка металу струмів Фуко, створюваних змінним електромагнітним полем передавальної антени, та аналізі електромагнітного сигналу- відгуку, відбитого від досліджуваного зразка, згідно з корисною моделлю, ідентифікацію проводять шляхом аналізу форми сигналів-відгуків та визначення їхніх часових та спектральних характеристик, отриманих при обертанні досліджуваного зразка навколо приймальної антени, щонайменше з двома сталими швидкостями.
Ідентифікація типу металу або сплаву відбувається за результатами аналізу форми динамічного сигналу-відгуку, який виникає внаслідок утворення електромагнітними хвилями струмів Фуко в досліджуваному зразку при його обертанні навколо приймальної антени та визначених часових та спектральних параметрів.
Технічний результат полягає в можливості ідентифікувати будь-які метали або сплави оперативно і з достатньо високою точністю.
Спосіб, що заявляється, може бути реалізований за допомогою пристрою, що складається з механічної та електронної частин.
Механічна частина (фіг. 1) потрібна для здійснення динамічного знімання сигналів від досліджуваних зразків металів електронною частиною. Механічна частина складається зі штанги (1) із кріпленням для досліджуваних зразків металів, кріпленням (2) для антенного блока електронної частини, електродвигуна (3), датчика вимірювання швидкості (4) та блока контролю обертів електродвигуна (5).
Електронна частина пристрою (фіг.2) складається з генератора сигналів (6), передавальної антени (7), приймальної антени (8), малошумного підсилювача (9), фазового детектора (10), смугового фільтра (11), аналого-дифрового пристрою (12) та блока обробки оцифрованих сигналів на базі комп'ютера (13) (може бути замінений мікроконтролером, ЕРЕА-програмованою логічною інтегральною схемою або сигнальним процесором).
Пропонований спосіб функціонує наступним чином. Генератор сигналів генерує імпульсний сигнал із 50 96 заповненням (меандр) кГц діапазону, який після підсилювача подається на передавальну антену (паралельний коливальний С контур). Приймальна антена також є паралельним коливальним контуром з частотою резонансу, як у генератора сигналів. Блок антен налаштовується так, що при відсутності металів біля поверхонь антен, у приймальній антені наводка сигналу від передавальної є мінімальною.
Досліджуваний зразок закріплюють на штанзі (1). Вмикають електродвигун (3). За допомогою блока керування обертами електродвигуна (5) задають швидкість обертання штанги (1). Зразок починає обертатися над приймальною антеною. Швидкість обертання зразка над приймальною антеною контролюють датчиком вимірювання швидкості (4). Для більш точної ідентифікації металів досліджувані зразки обертають над приймальною антеною при сталій швидкості без прискорення. Для зняття набору сигналів від кожного із зразків металу потрібно це робити при градації різних швидкостей обертання зразка над антеною (8), що здійснюється за допомогою блока керування обертами електродвигуна (5) механічної частини. Швидкість пронесення зразка над антенним блоком вимірюється за допомогою безконтактного датчика (4), сигнал із якого надходить на блок обробки (8) електронної частини.
Пронесення металу над поверхнями антен змінює їх взаємозв'язок, у приймальній антені змінюється фаза та амплітуда сигналу. Швидкість зміни цієї амплітуди при різних градаціях швидкостей пронесення зразка над антеною (при різній кількості обертів вала електродвигуна механічної частини) різна і це дає більший набір своєрідних інформаційних ознак у формі сигналу-відгуку. З виходу приймальної антени сигнал подається на малошумний підсилювач, а потім на фазовий детектор. Фазовий детектор виділяє напругу, пропорційну зміні фази між сигналом генератора та приймальної антени. Через смуговий фільтр, центральна частота смуги пропускання якого рівна швидкості проходження зразка над площиною антенного блока, сигнал надходить на вхід аналого-дифрового перетворювача. Оцифрований сигнал подають на блок обробки, аналізують його форму, визначають часові та спектральні характеристики і на основі отриманих результатів ідентифікують тип металу досліджуваного зразка. Форми сигналів на вході АЦП від мідного та стального зразків показані на фіг.3.
Для порівняння металів між собою аналізують площу спектра під обвідною 5, нижню їп та верхню їм межі смуги пропускання (фіг.4) (Інформативні ознаки (5, п, їм) у спектрі сигналу від стального та мідного зразків, що розміщені поруч) (див. Абрамович А.О., Мрачкковський О.Д., бо Фурманчук В.Ю. Дихотомічне розрізнення металу на чорний-кольоровий за допомогою спектрального аналізу. Вісник ЖДТУ. Серія "Технічні науки", Ме1ї (79), 2017. БО: перз//дої.ого/10.26642/Лп-2017-1(79)-48-511. Але часто цих спектральних характеристик буває недостатньо для точної ідентифікації металів в підгрупах чорних та кольорових металів.
Важливим інформативним параметром для визначення типу металу є коефіцієнт кривизни
Кг обвідної спектра, який можна отримати в динаміці і який характеризує співвідношення ширели спертра в орнові Яилирйньспенва, за рівнем -25 95 від вершини, визначається як:
Куй 5 А ОЙ 255 і сь ві де - ширина спектра в основі, - ширина спектра за рівнем -25 95 від вершини.
Для збільшення діапазону розпізнавання металів, досліджувані зразки обертають над антенним блоком, щонайменше з двома різними швидкостями. Спектри мідного зразка (мідь електротехнічна) та монет зі сплаву міді (крейцер 19ст та денга сибірська 18ст) при двох різних швидкостях пронесення зразка над антенним блоком зображені на фіг. 6 (Спектри від мідного зразка (мідь електротехнічна) та монет зі сплаву міді (крейцер 19ст та денга сибірська 18ст) при двох різних швидкостях пронесення зразка над антенним блоком).
В часовій області сигнал замінюється на відповідний графічно-цифровий образ, в якому інформативною ознакою є кількість екстремумів та їх взаємне співвідношення див. Абрамович
А. О. Метод графічних образів в радіотехнічній системі ближньої локації / А. О. Абрамович, І. С.
Каширський, В. О. Піддубний // Матеріали міжнародної науково-технічної конференції "Радіотехнічні поля, сигнали та системи". - Київ. - 2018. - С. 173-175). Метод графічних образів уможливлює дистанційно проводити аналіз складу металевого предмету та визначити конкретний метал в підгрупах чорних і кольорових металів, з якого складається досліджуваний об'єкт. Але для більш точної ідентифікації, особливо у випадках складних металевих сплавів, визначають ще один інформативний динамічний параметр сигналу-відгуку, а саме коефіцієнт Е5 симехричбог фемування сигналу, який визначається як: ня й та відображає втрати симетричності в перших двох екстремумах (один позитивний та один негативний) за амплітудним розмахом сигналу, що проявляються для різних металів та сплавів на різних швидкостях обертання зразка по різному (фіг. 5 - оцифровані нормовані за амплітудою сигнали від мідного, стального зразків та монет з мідного сплаву при двох різних швидкостях
Зо пронесення зразка над антенним блоком)
Тобто, обертання зразка на різних швидкостях дозволяє розширити функціональні можливості пристрою, що реалізовує даний спосіб, завдяки суттєвому збільшенню інформаційного виграшу, який визначається як М ; де М . кількість різних швидкостей обертання.
Отже, використовуючи різні швидкості обертання, ми суттєво збільшуємо точність інформації про конкретний тип металу. Лише на одній швидкості ми можемо отримати 7 інформативних коефіцієнтів, що дає 7 інформативних ознак щодо досліджуваного зразку, а якщо швидкостей буде 10, то отримаємо вже 70 інформативних ознак.
Всі визначені часові і спектральні характеристики, отримані при аналізі форми сигналу, дозволяють представляти конкретний тип металу або сплаву як узагальнений образ, який записується у пам'ять блока обробки і в подальшому використовується для порівняння і ідентифікації досліджуваних металевих зразків.
Всі зразки металів, що використовувались у проведених автором дослідженнях, були співрозмірні з діаметром приймальної антени.
Спосіб, що заявляється, дозволяє дистанційно та оперативно визначати тип металу або сплаву завдяки використанню сучасних цифрових технологій.
Електромагнітний спосіб ідентифікації металів може бути використаний і в випадку, коли два об'єкти знаходяться у безпосередній близькості один від одного, наприклад, у випадку виробу з кількох різних металів, або в медицині, коли необхідно ідентифікувати тип стороннього металевого предмету в тілі людини.

Claims (1)

  1. ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ Електромагнітний спосіб ідентифікації металів, який полягає в збудженні на поверхні досліджуваного зразка металу струмів Фуко, створюваних змінним електромагнітним полем передавальної антени, та аналізі електромагнітного сигналу-відгуку, відбитого від досліджуваного зразка, який відрізняється тим, що ідентифікацію проводять шляхом аналізу форми сигналів-відгуків та визначення їхніх часових та спектральних характеристик, отриманих при обертанні досліджуваного зразка навколо приймальної антени, щонайменше з двома сталими швидкостями.
    і. ! МИ НО
    Б . ши ще і. . Мн . щі слєнало вх блоку Є цгная вій Баку збвробки збройбки
    Фіг. 1 їх шк з. сага керування зав чИВч ра У яНАХ
    Фіг. г ст тт т ч чт '-''Фтннляящящяфяз ю' т т ям МО, КС І ЗВ КВ ХХ КК М и ХХХ КОКО В ОО а ОО М У МО ЗО В КК них о о М В КО В МО МВ АХ КВУ ВВ КК зх У ХОМИН ОО У З ОО ЕК ВЕ А А ВО ОО М М М У МК ОК М В В ВХ хх п Кукул о они С о М В Кв ОО о п и ох с ОО В ОК ТОВ я ОК вв КО КК ОО о я ОК М А М п ОМ В КЕ ОК В ДЕКО ОВК х АХ А а
    Х о. КК у ОК КЗ ХХХ ЗОМ Є ОКХ ; ЕХ ХО ОКОМ я В ХО ОВО ОХ ОО МО ОК ОКХ І зр псуктсік ! вдо уже сич й вим ВЕНИ хро Стульнай пох
    Фіг. З нини нн нн п м нин т в - све В чЕ ЧИЯ К їх їде їх о АК КК до ї Н я сиве НВ ЕН у ї зак пит оч ни ШЕ ТИН Я НЯ їж І Ка с. ї : що Б шк БУ Не Я сЗ я Бк Я і : КК. У не і В Я Н Б чн Я НН ЛЬ і ІЗ Бяй і З А НН не Я і Е «ЕЕ ї мЗв Ями А, с Б НН їх ЩЕ: У мав ме Не НЕ НЕ СИ В НО НК Я Н ї ї ї Се УНН ЗНА ше ДЕ ННН х чі о я А А З) я АКА Я ї од м Ко кох о : АКА АЮ КК : : шо кю АН АХ М ї М Х й ї х В й Тх х ї З НКУ ї сеї КД: Нк У Ї 2 - Кк ї З Те х ї І в и п х Кк 2 жЕ «кох Ку ток 5 У ЕК їх ж ї5 КО
    Фіг. 4
    СОРБЕВ. вп ОдвоВ ї о ин зи ЕВ вв по вне пив зх ов хх гм Н виг : їх : : КЗ В ї З ї г пак : В : Ії Я Я й - - І Її ї Ох тав : т х х : ; Ж : : ГИ Ох а а и ї у ї Ох и НК о КК ВЕ НИ ї 3 КН да Га с : Б ї ї нини н : НАННЯ . шу пк ї ІЗ вав : 304 Я о На : НЕ х ї В дах о . АМКУ І Кі з і х щоя Діччнт Кі, М пи НН пе Же хесузутзижно тзжкажівзьитик. туз КиКі ЕНН зок. нінекниті; жесОоКУ СОРРЕК, вп ОоВ З Гн нен ки нн, з нн зн в и зо оо о нн ин кн пря Е - ї я : і : Е дк тої : ! г СЕ пак дм : : Бо зони пиши пот : Ї І КО пе : : : і х ОО ! ї її фенннннюююх МУК уж тку я КК ї х ; Ї Ж : ЖИТІ юку уж як ужиюкю : і Н Я ї х : я х Н пак : : Я Я ОВ : В пня АЙ : їх Ж ду кН У 5 5 Ь хе Є ге МУК М и Я щО МО о ТК вес 55 змо о хакі зику Се точки сна ФЕН зро, ПИ Єть НьКа Є я Кая
    ЗЕ. вуз НЮєОоВ Б вони, зання зн зни зви нн нн зн нан ї СЯ їх й К -ї її ї : Я х ак ОВ а | ! : я 1 їх НИ : : І НО: КЕ. її : : і Да» : : : ши ня : пане ї ру У ї х : : ї г У : : Ск ї ех ї їх склі ї : -4 Бо ї ше х : ї Н Я ау : ї ЇЙ Менні ях х НЕ ЗНУ т Ї ді кмимидннк в в НИ НИ НО : : т й з ни ще і Я : хе 0 х Е 2 хх : : ї ак : дрнння й : ї Ви в у і їх: се : : ї -х Щ ої че Н : ї Ек (У с : : т щих їх Ї : : ї ва : о и : : ин Н : 15 м : тяж У яке ДА А ке ДААААщ ї х. х М й да ча шко ВО ко аЖщк о во ЗУ БЮ Вр уствлев м зухаих» МЕ єж ВХ
    Фіг. 5
    ЗТЕБ. внУуза ово я й Н ї і Ко. - во па Ще й ж В 5 ЕНН. шт - : - КУ щі ча НЕ і ї В ї ою й фу жди х ї х І х ен нина сн ї і Ех ї т х КІ пищхМ : х ! х Ж М х я ще Н х Ї х 2 хо Се ак : ГЕ І ме - «В е - У Е х ї і. Я - зах ; Я . У М й з, зн кн нн а и п НН ИН З ОБ гієЄтальний феок, вівилкеть жизька СОРРЕК. Скоїсеє Я. Вр Нет Ж пиши нини пи пи я зно они зовн пивна зим пива ; г х пак В : - Що Б : і
    ГА . г шо ре. шк Я т у Шо НЕ щ і да кова Ех : 4 й їі СН Ї Мк Її ї і З ї : Н ! х й ї Дрруткнняюи т як ото жує ження, ї ї : у х ВТ моде, пови 4 З Я ; й їі ї пе ї : . мої : . аа: Б Е 4 : УНР :
    фе . я ння - Н г долання ї. ще і: її ішнкт Енн ин нин ні Кк и КК п г то «а ЕК а ЗХ їж 43 о Те ДРИДНВ мета воєн Австре У Гога нміжерія, ГО, МЗногеєть авезки БО -Ьох ! й До зе тот НК Кс: ТОМИ пе іпродовження)
    Фіг. 5 й СОБРЕК. Стйсо» Т99І зйжедвоВвоВ орумлллллятялятуттяттттт тт утяляляялятя тити тт ун титру титр УК ок ва 5 ї її НЕ : і і їх Е Я ; ї г у : : во шк: Н Н А: : і Й Не і МЕ ШУ : й са а : ! я ЩЕ іа І В о п В А ВИ В В НК КІ Ко Я хо яп ще У зай З ій 2) Кдна мова крейхер Австро Угорська реперія, боті, нІвидиноть нижнка ПАЙ дня оомозею Ву во ен ПК оз ВК. У ШЕ СОРЕЕН, Пепда Бувнивка ЗО вич НЯ ї пи пи зних пи ЗИ зн тині зн Зп ї- ї ЕН бейнннннняя й т : ання я ваг ' ЩЕ : : вве : пи : : : реитеннов М Н їх : Е ї ГКУ сх : І зак : Б їх : Во а я і : і їх : В й м ПТК Уміст кутю у ; Е ! ц пишне ехо ет - ав ті : я вах : 1 пи : пий : КУ ен К ЕП НН А ЗНЗ АН З НК НИ ДАН 5 У КУ 5 во З 123 та зве ТВ Ж Апїдна мента лента сиеовка Сб ивка пмінуя, ЗКст, сові Сворак меж еНлех Мен смібло км, пов ієть висох ВУХ дини є : Кр нт КК ВІ ТВ Я: СканіВіовям) меуричовам: за ямі тив смена Від мідного» стано ЗразкІ та жовт З В ДН, СІВНУ пе вх ТЗН Канд жоеєх проеногення зразка вла антенних пенукам іпродовження)
    Фіг. 5
    ТЕТ.
    СОБВЕВ, вико ново со акме них ме зн зм зни З зи зи ЗМІ З М Я Ж; и ОК М НИ зас: пи НИ и ВИ ПИ и Я де у Сб : нак Й є ; НИ лив . ния я . Я ої : з й ре вч ! к й х ! і ї х Н Я Кк х срде : . . ї : . : Ж вен . не Ї ї НУ ї - Є ня Й се : пня не . енд о Н : 4 : ї НИ І Я є НЕ У і Н , : т ї денно рн нйвчновнсновсні ; В ; ; ОК дкйсні й ЩО ОЗ а ОВО й ОБО б БІЛО у Яр ТВ Оу ХХ ТИ ЖК Б ТЯ Я ЖОВ ЗО ЗЕ МНанин хвазако пан лкюєть висока СК В р ЯК ши Де Ку бо и В ТЬ і оку БЕ к ЗРМОСОРАЕА вен ВУ п ел з п а п п В В м акту 1 Н : ра я І Я Н : : М : Н я Н и що Що р Ж ОМ ШЕ х : х І ще в : у : Ко : : : в. : НИ я : С І Е г: ї Ж: ї кі НН гу : х : шій дяк моих Я Я : : у я 4 Н НИ й : Ві і НН РО: ї : У І Н НИ Х х 1 Е ГГ: у КІ І Н Ой : х Що Е І 1 Са І І чаї Не . пол пл ї ТІЙ В Є ї поні Й : : . : : Н 1 ї- тем -Х5 Кк тег ннї В : Я Я х як ї й : ї Бе Кк У ПОКИ КН МИСІ МИ КИ НИ МО НА ОС З Я ЕЕ ЗИ НЕ ВИ М А и В М В ОХ БІ УНлнНЯ зразок, пвнлюість незека ; (Б пор НК Сх од: Фо КЕ дет кх, щй ї саше х З У: Кей Ко Я Кк що нен нн ІКИх й ще зптлх ту. шо СА - Фіг б
    БЕМ. СПРИ есе ЗЕ. зар фо; о нн нини ! ої : З СИНИ а : че Я З ще же ве ше 7 і : й : ся : В : : ї : ж Н ї Я : х і : : Я : х ку : : 1 : бинт я і це б : ; В : ЖЕ і і М Н ї нія СОКИ ІЗ Я : ие : не у Н що я Н : шк НЕ ОК - ПН Не КН НА ЕК НА ЕН НВ ВИНИ З ЖЕ З Я 5 ко ж В З ех ід тя ЗБ ОМОЗк а (З ср жі хх ЗМ ха ж тв ЗУ ли Ве Я зма чонези вреймерівецкм у торська пееерня. 15, внидесю» вНсОКЕ вок 026-63-28 кояиоодлчво Хр еоблю, 0 Кров тент тент отож КК хе Ж ИТКНЕ іа - : ВВ ССБТ Сук т Я а я Кк пипиши нм а о с ол ВН КІ: : : ре т : Я НИ -ї їх тт нії : шт як - Ко - : ня : рота зе Фет НЯ ук. КИ. Веди ї нин нн ! Ж ВЕ ШЕ пу : й : : х : : і : я : : іч : з сани рин Я Н Н : ше Н і о : : Не : : ЕХ ШЕ й й ні ни вик ик А М о НН М НК МНН ій шої 5 аз Я 5 От В о ха жа па 5 в ЗЕ ЗУ за у і Ви их ня Уї В УТ А а БІ МНдна монета крейнер і Авопн- Угорська маиерія, ГУК пеноцеть наеКа 2 ! 5 М ЕН І ВН ки де влас кн Не я нин нн нн ННЯ т (255 -65 (продовження)
    фіг. 8 по ТЕР; ВОМНЕВ Ден ВЕ ТК и БОЮе пи НЕ В не тет Б ; : І них я х і є ПЕ ю ПОЛЕ Ст па с : я ання ї ж Я - ШИШЕЕ Ж ПОЛО ІТИтЕ Я Е : я ши З Е і : Я й: Я Я ПОЛ ТЕО СеЕИфИ СИЛИ пИТ ІППИЦИЄНТИЕ ПИЛИ ПВ ПИ ІТП : ПФЛ ЛИ ИТИПИТТ ДПК ПТ тя КЗ : : пю: по КЗ Я : : Я х а Дт Кит ОШЕ о ПЕТ Кк ще і : пе : Е : о Ой г ї : ща пит хі не пк : ПЕдоооей я п У : Ї : Я ІПОПЛДО ОТ КН На не ж : ПШ ПИ А І КВЕ нн нн аа оо ВОЮ ВОК БЕОУ ЖЕ ра (КЗ НК ІК ЗКУ ЗЕ ВУ І а В ЗК ОК НК ВЖЕ МИ ВІЗНЯ казнежа чем вп ька Росі овка Ваз ГА чна СТИСК МНЕМЕ ЗЕ ЄпрнВкх МЕДОМ нені В'ЯНЕ» вна Кок кю ту ож ее и Ще Ви зх се як ВО В ВН ЖК лах я 5 нео и МИ ОНИ З 7 плану ; Светр Ем ДНО век У Мер ес то ре ех З яса КАС ЗУ колах Заг кренн Тер вену Кен ІБК ре же сних вав ТунНИСе НЕ ВЕК НЯ КН Тен ОлОКИХ (продовження)
    Фіг. 8
UAU202008222U 2020-12-22 2020-12-22 Електромагнітний спосіб ідентифікації металів UA147333U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202008222U UA147333U (uk) 2020-12-22 2020-12-22 Електромагнітний спосіб ідентифікації металів

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202008222U UA147333U (uk) 2020-12-22 2020-12-22 Електромагнітний спосіб ідентифікації металів

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA147333U true UA147333U (uk) 2021-04-28

Family

ID=75723526

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU202008222U UA147333U (uk) 2020-12-22 2020-12-22 Електромагнітний спосіб ідентифікації металів

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA147333U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
Rosolowsky et al. An ammonia spectral atlas of dense cores in Perseus
Sophian et al. Design of a pulsed eddy current sensor for detection of defects in aircraft lap-joints
Gottlieb et al. Using quantitative electron microscopy for process mineralogy applications
CN105188965B (zh) 使用低场核磁共振的经由油和/或水分含量的小型物体的高通量分选
CN104198518A (zh) 一种芝麻香油真伪鉴别和含量测定的方法
AU650049B2 (en) Eddy current imaging system
CN111855801A (zh) 一种基于激光超声成像的粗糙部件缺陷尺寸精确测量方法
US3895290A (en) Defect detection system using an AND gate to distinguish specific flaw parameters
UA147333U (uk) Електромагнітний спосіб ідентифікації металів
CN111189923A (zh) 冶金板材缺陷的变频率比较定量检测方法
Abrahamsen et al. Archaeomagnetic investigations of Iron Age slags in Denmark
Reimund et al. Fast defect parameter estimation based on magnetic flux leakage measurements with GMR sensors
CA2965105C (en) Method and apparatus for material identification of pipelines and other tubulars
Pelkner et al. Development of adapted GMR-probes for automated detection of hidden defects in thin steel sheets
JPH04221757A (ja) 欠陥検出装置及び方法
JPS5940264B2 (ja) 渦流探傷方法
Kruger et al. Handheld metal detector with online visualisation and classification for the humanitarian mine clearance
Hughes et al. Developments in near electrical resonance signal enhancement (NERSE) eddy-current methods
RU2491541C1 (ru) Магнитный дефектоскоп стальных канатов
Takiya et al. Development of first-order gradiometer-type MI sensor and its application for a metallic contaminant detection system
RU2248018C1 (ru) Способ поиска мин сверхширокополосным георадаром
Pelkner et al. Detection of hidden defects in thin steel plates using GMR sensor arrays
Heideklang et al. Fusion of multi-sensory NDT data for reliable detection of surface cracks: Signal-level vs. decision-level
RU1820307C (ru) Способ идентификации культурного сло археологических объектов
Nakamura et al. Optimization of magnetic-field component detection for unsaturated AC magnetic-flux-leakage testing to detect cracks in steel