UA146821U - Рушникосушка - Google Patents

Рушникосушка Download PDF

Info

Publication number
UA146821U
UA146821U UAU202100538U UAU202100538U UA146821U UA 146821 U UA146821 U UA 146821U UA U202100538 U UAU202100538 U UA U202100538U UA U202100538 U UAU202100538 U UA U202100538U UA 146821 U UA146821 U UA 146821U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
panel
towel dryer
thermal panel
heat
differs
Prior art date
Application number
UAU202100538U
Other languages
English (en)
Inventor
Ілля Олегович Лапишев
Original Assignee
Ілля Олегович Лапишев
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Ілля Олегович Лапишев filed Critical Ілля Олегович Лапишев
Priority to UAU202100538U priority Critical patent/UA146821U/uk
Publication of UA146821U publication Critical patent/UA146821U/uk

Links

Landscapes

  • Drying Of Solid Materials (AREA)

Abstract

Рушникосушка складається з корпусу, теплоємної панелі, між якими рівномірно розміщений нагрівальний елемент, кінці якого з'єднані з елементом живлення в контактній групі, причому корпус та теплоємна панель жорстко поєднані між собою нейтральним компаундом, щонайменше одного П-подібного рейлінгу, розміщеного на зовнішній поверхні теплоємної панелі та щонайменше двох кріплень, розміщених на зовнішній поверхні корпусу. Теплоємна панель виконана з гартованого скла, рейлінг розміщений безпосередньо на зовнішній поверхні теплоємної панелі таким чином, що обидві основи рейлінгу співвісно та жорстко з'єднані з кріпленнями через щонайменше два наскрізні отвори в корпусі та теплоємній панелі.

Description

Корисна модель належить до електричних нагрівальних приладів і може бути використана для сушки речей, а також для додаткового опалення приміщень будь-якого типу та призначення.
Відома рушникосушка, описана в публікації заявки ЕР 1 797 806 АТ від 20.06.2007, яка складається з двох вертикальних та кількох горизонтальних трубчастих елементів. В середині горизонтальних трубчастих елементів знаходиться ізольований резистивний елемент, зовні вертикальний трубчастий елемент може містити засоби управління, що включають у себе перемикач увімкнення та вимкнення, термостати та розетку для з'єднувального кабелю або розетки.
Дане рішення є простим у користуванні та звичним для пересічного користувача, оскільки зовні схоже на загальновідому звичайну трубчасту водяну рушникосушку. В той же час, даному технічному рішенню притаманні недоліки. Відповідно до заявки в рушникосушці нагріваються саме горизонтальні елементи, безпосередньо на яких знаходяться речі для сушки. Таким чином частина речі, що контактує з горизонтальним трубчастим елементом рушникосушки висихає спочатку в місті контакту, далі волога з середньої, а потім нижньої частини речі піднімається до верху та також випаровується. В результаті такого поступового та нерівномірного висихання, відбувається постійне зминання речей, що окрім необхідності їх прасування, призводить до їх поступового псування.
Також відома корисна модель, наведена у патенті України Мо 57399 від 25.02.2011 на керамічну електронагрівальну панель, що складається з теплоємної панелі із закріпленим на її внутрішній стороні електронагрівальним елементом та відбиваючої панелі із дзеркальною внутрішньою поверхнею, з'єднаних між собою, яка відрізняється тим, що теплоємна панель виготовлена із кераміки та додатково містить захисний металевий корпус, що закриває задню і торцеві частини електронагрівальної панелі, при цьому на зовнішній поверхні корпусу нанесено полімерне теплоакумулююче покриття, а на зовнішній поверхні встановлені рейлінги, за допомогою яких електронагрівальна панель кріпиться у настінних закріплювальних елементах.
Дане рішення набуло розвитку в керамічних рушникосушках див. наприклад порз /Леріосегатіс.пеургодисисті-400-мпіїє/ дата звернення до ресурсу 01.02.2020). У даному виді рушникосушки керамічна електронагрівальна панель додатково обладнана
Зо горизонтальними рейлінгами, розміщеними паралельно поверхні керамічної плити. Рейлінги рушникосушки кріпляться до зовнішньої поверхні корпусу позаду панелі. Недоліком даного технічного рішення є використання керамічної плити у якості теплоємної панелі, яка є крихкою та легко може бути механічно пошкоджена.
Також відома корисна модель, наведена у патенті України Мо 74854 від 12.11.2012 на нагрівальну панель, що містить корпус, резистивний нагрівальний елемент, розміщений між шарами електроїізолюючого матеріалу, та шар теплоізоляції, розташований на електроїізолюючому матеріалі з одного боку панелі, яка відрізняється тим, що один із електроїзолюючих шарів виконаний у вигляді скляного екрана із дзеркальним покриттям, розташованим з боку прилягання до резистивного нагрівального елемента, а шар теплоізоляції на своїй зовнішній поверхні має покриття з високими відбивальними властивостями, при цьому електроїзолюючі шари та шар теплоізоляції з'єднані між собою по периметру рамкою.
Використання рамки по периметру в даній корисній моделі скоріше вимушене рішення для кріплення скла, і воно значно ускладнює та уповільнює процес збирання готового виробу, що збільшує його вартість.
Скло також використовується у якості тепловипромінювального елементу в електричних рушникосушках див. наприклад перо /Леріосегатіс.пеургодисіувм9і-450-реїу// або порз//дотіпдо.іп.са/роіоїепізезивпПеїї/еї1еКкііспевкКіє/Кгівта!!-500 9501 У585900-Кирії або пОру/Лимли.р-дезідп.сот .па/2012/10/рі0д-розі 24.піт! дата звернення до ресурсу 01.02.2020).
Недоліком наведених рішень є кріплення самого скла, як основного тепловипромінювального елементу, яке для надійності закріплюється за допомогою додаткових кріплень розміщених в кутах виробу, що підвищує надійність кріплення скла, однак додатково ускладнює процес виготовлення виробу та збільшує його вартість через необхідність свердління додаткових отворів у склі або окремих елементах кріплення. Частина таких виробів взагалі немає жодного отвору в площі скла, яке тримається виключно за рахунок приклеювання до корпусу приладу.
Такий спосіб є недостатньо надійним, особливо враховуючи те, що основним місцем використання рушникосушки є ванна кімната - приміщення з підвищеною вологістю повітря.
Окрім того, на відміну від обігрівальних панелей, рушникосушка перебуває у постійному фізичному контакті з користувачем, у зв'язку з чим повинна відповідати підвищеним вимогам безпеки.
В основу корисної моделі поставлена задача створення ефективного, економічного та екологічно безпечного пристрою, конструктивні особливості якого дозволять його використання у сучасних мінімалістичних дизайнах інтер'єрів з підвищеними вимогами до функціональності, надійності та естетичності виробу при дотриманні всіх необхідних технічних вимог.
Тепловипромінювальна поверхня виробу повинна рівномірно нагріватися по всій площі та бути надійно скріплена з корпусом, але в той же час не мати додаткових видимих кріплень на фасаді приладу. Тепловипромінювальна поверхня виробу повинна бути стійкою до механічних пошкоджень. Виріб повинен витримувати всі можливі перепади температури та вологості приміщення. Рейлінги рушникосушки не повинні нагріватися.
Поставлена задача вирішується таким чином, що рушникосушка, яка складається з корпусу 1, теплоємної панелі 2, між якими рівномірно розміщений нагрівальний елемент 3, кінці якого з'єднані з елементом живлення в контактній групі 4, причому корпус 1 та теплоємна панель 2 жорстко поєднані між собою нейтральним компаундом 5, щонайменше одного П-подібного рейлінгу 6, розміщеного на зовнішній поверхні теплоємної панелі 2 та щонайменше двох кріплень 7, розміщених на зовнішній поверхні корпусу 1, згідно з корисною моделлю, теплоємна панель 2 виконана з гартованого скла, рейлінг б розміщений безпосередньо на зовнішній поверхні теплоємної панелі 2 таким чином, що обидві основи рейлінгу 6 співвісно та жорстко з'єднані з кріпленнями 7 через щонайменше два наскрізні отвори в корпусі 1 та теплоємній панелі 2
Рушникосушка складається з корпусу 1, теплоємної панелі з гартованого скла 2, між якими рівномірно розміщений нагрівальний елемент 3, кінці якого з'єднані з елементом живлення в контактній групі 4, причому корпус 1 та теплоємна панель 2 жорстко поєднані між собою нейтральним компаундом 5, щонайменше одного П-подібного рейлінгу 6, розміщеного на зовнішній поверхні теплоємної панелі 2 таким чином, що обидві основи рейлінгу 6 співвісно та жорстко з'єднані з кріпленнями 7 через щонайменше два наскрізні отвори в корпусі 1 та теплоємній панелі 2, а також щонайменше двох кріплень 7, розміщених на зовнішній поверхні корпусу 1 та може містити блок управління 8 та/або два упори 9 для вертикальної фіксації паралельно поверхні стіни.
Корпус рушникосушки слугує для утримання всіх конструктивних елементів. Теплоємна
Зо панель акумулює та випромінює теплові хвилі, нагрівальний елемент за рахунок електроенергії нагрівається на передає свою температуру теплоємній панелі. Компаунд скріплює теплоємну панель, корпус та нагрівальний елемент, а також дозволяє компенсувати різне температурне розширення матеріалів корпусу на теплоємної панелі. Контактна група дозволяє надійно та безпечно з'єднати кінці нагрівального елементу з елементом живлення електроенергією. П- подібний рейлінг слугує для розміщення речей для сушки, а також для підвищення надійності скріплення теплоємної панелі з корпусом рушникосушки. Кріплення забезпечують можливість простого, точного, швидкого та надійного монтажу виробу для подальшої експлуатації. Блок управління слугує для керування пристроєм: вмикання, вимикання, зміна режимів та регулювання температури. Упори забезпечують дотримання статичного положення рушникосушки паралельно стіні.
Принцип роботи заявленого пристрою полягає в наступному: електрична напруга проходить через резистивний елемент, внаслідок чого він нагрівається та передає тепло теплоємній панелі, яка в свою чергу випромінює його рівномірно по всій своїй поверхні. Внаслідок чого тканина речей, розміщених на рейлінгу рівномірно та одночасно випаровує вологу.
Технічним результатом при застосуванні рушникосушки згідно з корисною моделлю є підвищення ефективності, економічності та екологічної безпечності, а також надійності та естетичності виробу при дотриманні всіх необхідних технічних вимог. Поверхня теплоємної панелі рівномірно нагрівається по всій площі. Використання гартованого скла дозволяє практично виключити можливість її псування внаслідок механічних пошкоджень. Надійність конструкції забезпечується за рахунок наскрізного з'єднання основ рейлінгу з кріпленнями через отвори в теплоємній панелі та корпусі, що значно підвищує надійність конструкції рушникосушки.
Використання в заявленому пристрої гартованого скла замість керамограніту, кераміки або звичайного скла дозволяє робити отвори в теплоємній панелі та в той же час виключає необхідність додаткових кріплень. Коефіцієнт міцності гартованого скла 15 у порівнянні з керамікою 10 або звичайним склом до 8.
Рівномірне розміщення нагрівального елементу всередині корпусу забезпечує однакову тепловіддачу по всій поверхні теплоємної панелі. Нагрівальний елемент З виконаний з ніхромового дроту в захисній оболонці.
Рейлінги рушникосушки забезпечують можливість розміщення речей для сушіння.
Відсутність нагрівального елементу всередині рейлінгу дозволяє забезпечити рівномірне висихання тканини. Рейлійнг, основи якого з'єднані з кріпленнями через отвори в теплоємній панелі та корпусі, додатково фіксує теплоємну панель к корпусі та виключає можливість її випадіння через пересихання компаунду. В залежності від розміру приладу, рушникосушка може мати як горизонтальне, так і вертикальне спрямування, що впливатиме на довжину та кількість рейлінгів. На зовнішній поверхні теплоємної панелі 2 розміщено щонайменше два, або три, або чотири П-подібних рейлінги 6.
Простота та надійність монтажу пристрою забезпечується внаслідок використання кріплення, жорстко скріпленого з корпусом приладу, теплоємною панеллю та рейлінгом. Як можливий варіант виконання кріплення може бути використаний наступний, що складається з внутрішньої частини, яка безпосередньо механічно кріпиться до поверхні стіни, та зовнішньої частини (жорстко скріпленою з корпусом приладу), яка одягається на внутрішню частину кріплення після чого надійно закріплюється, наприклад, за допомогою установочного гвинта з внутрішнім шестигранником (на фігурах не показано).
В одному з можливих варіантів корисної моделі, рушникосушка може містити блок управління для керування пристроєм: вмикання, вимикання, зміна режимів та регулювання температури. Блок управління також може бути виконаний з можливістю керування за допомогою сенсорної панелі. Також відповідно до одного з можливих варіантів корисної моделі блок управління може контролюватись дистанційно.
В одному з можливих варіантів корисної моделі, упори на задній поверхні корпусу забезпечують простоту вертикальної фіксації паралельно поверхні стіни та зменшують навантаження на кріплення рушникосушки.
Короткий опис фігур корисної моделі
На Фіг. 1-2 зображений приклад реалізації заявленої рушникосушки. В нижній частині фіг. 1 показане внутрішнє розташування конструктивних елементів. При цьому даний приклад є лише схематичним ілюстративним зображенням та не обмежує пристрій елементами виконання зазначеними на фігурах.
Фіг. 1 загальний вид заявленої рушникосушки спереду.
Зо Фіг. 2 загальний вид заявленої рушникосушки ззаду.
Переваги заявленого пристрою зазначені вище, посилаючись на реалізацію корисної моделі, однак загалом ознаки заявленої корисної моделі розкриті у описі, формулі та на фігурах у певних комбінаціях одна з одною. При цьому фахівець в даній галузі техніки при здійсненні корисної моделі зможе використати дані ознаки окремо або у сукупності в інших раціональних комбінаціях.
Заявлена корисна модель перевірене на практиці. Запропонована рушникосушка не містить у своєму складі жодних конструктивних елементів чи матеріалів, які неможливо було б відтворити на сучасному етапі розвитку науки і техніки, при цьому відзначається простотою конструкції та високою технологічністю, і може бути реалізована промисловим способом в умовах серійного виробництва.

Claims (9)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Рушникосушка, яка складається з корпусу 1, теплоємної панелі 2, між якими рівномірно розміщений нагрівальний елемент 3, кінці якого з'єднані з елементом живлення в контактній групі 4, причому корпус 1 та теплоємна панель 2 жорстко поєднані між собою нейтральним компаундом 5, щонайменше одного П-подібного рейлінгу 6, розміщеного на зовнішній поверхні теплоємної панелі 2 та щонайменше двох кріплень 7, розміщених на зовнішній поверхні корпусу 1, яка відрізняється тим, що теплоємна панель 2 виконана з гартованого скла, рейлінг 6 розміщений безпосередньо на зовнішній поверхні теплоємної панелі 2 таким чином, що обидві основи рейлінгу б співвісно та жорстко з'єднані з кріпленнями 7 через щонайменше два наскрізні отвори в корпусі 1 та теплоємній панелі 2.
2. Рушникосушка за п. 1, яка відрізняється тим, що нагрівальний елемент З виконаний з ніхромового дроту в захисній оболонці.
3. Рушникосушка за пп. 1-2, яка відрізняється тим, що на зовнішній поверхні теплоємної панелі 2 розміщено щонайменше два П-подібних рейлінги 6.
4. Рушникосушка за пп. 1-2, яка відрізняється тим, що на зовнішній поверхні теплоємної панелі 2 розміщено щонайменше три П-подібних рейлінги 6.
5. Рушникосушка за пп. 1-2, яка відрізняється тим, що на зовнішній поверхні теплоємної панелі бо 2 розміщено щонайменше чотири П-подібних рейлінги 6.
6. Рушникосушка за пп. 1-5, яка відрізняється тим, що містить блок управління 8.
7. Рушникосушка за п. 6, яка відрізняється тим, що блок управління 8 може керуватися за допомогою сенсорної панелі.
8. Рушникосушка за п. 6, яка відрізняється тим, що блок управління 8 може контролюватись дистанційно.
9. Рушникосушка за пп. 1-8, яка відрізняється тим, що на зовнішній поверхні корпусу 1 розміщені щонайменше два упори 9. Ії ж 5 : КЕ й ж к з. ПІЖЕ ее й КЗ ей її т ншй й ще НЕ ит я що «ріг.
сФріг. 2
UAU202100538U 2021-02-10 2021-02-10 Рушникосушка UA146821U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202100538U UA146821U (uk) 2021-02-10 2021-02-10 Рушникосушка

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202100538U UA146821U (uk) 2021-02-10 2021-02-10 Рушникосушка

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA146821U true UA146821U (uk) 2021-03-17

Family

ID=74918181

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU202100538U UA146821U (uk) 2021-02-10 2021-02-10 Рушникосушка

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA146821U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US3626152A (en) Radiant energy warmer-drier for textile articles
UA146821U (uk) Рушникосушка
CN203575924U (zh) 一种带晾衣架的电暖茶几
DK1060353T3 (da) Indretning til overførsel af varme mellem et panel opvarmet af stolstråling og en væg
KR200261676Y1 (ko) 전열용 온돌패널
CN105544160A (zh) 一种碳纤维发热烘干装置
CN209659644U (zh) 一种光波快速干燥器的光波加热管结构
CN201216545Y (zh) 毛巾架
CN206094285U (zh) 电暖器
RU115053U1 (ru) Керамическая электронагревательная панель
CN201534927U (zh) 电暖风及紫外线杀菌晾衣器
WO2012018318A1 (ru) Керамическая электронагревательная панель
CN204404328U (zh) 一种轻薄型取暖器
CN203074522U (zh) 一种玻璃毛巾架加热器
CN218606327U (zh) 一种多功能电热毛巾架
CN211022119U (zh) 一种具有多功能的卫浴窗帘
RU205578U1 (ru) Настенный полотенцесушитель на основе электропроводящего стекла
ITMI20070095U1 (it) Pannello radiatore e scaldasalviette elettrico
CN213849278U (zh) 一种带红外发热和保健功能的办公台
RU34234U1 (ru) Электронагреватель
CN218119869U (zh) 一种建筑装饰工程室内节能智慧供热设备
RU195871U1 (ru) Сушильное устройство
CN103082927A (zh) 一种玻璃毛巾架加热器
CN220169903U (zh) 加热机构及烘干装置
CN215383617U (zh) 一种玻璃电热毛巾架