UA141577U - Спосіб виготовлення санітарно-гігієнічних засобів - Google Patents

Спосіб виготовлення санітарно-гігієнічних засобів Download PDF

Info

Publication number
UA141577U
UA141577U UAU202000416U UAU202000416U UA141577U UA 141577 U UA141577 U UA 141577U UA U202000416 U UAU202000416 U UA U202000416U UA U202000416 U UAU202000416 U UA U202000416U UA 141577 U UA141577 U UA 141577U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
sanitary
product
layers
paper
hygienic
Prior art date
Application number
UAU202000416U
Other languages
English (en)
Inventor
Наталія Ярославівна Хомін
Original Assignee
Наталія Ярославівна Хомін
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Наталія Ярославівна Хомін filed Critical Наталія Ярославівна Хомін
Priority to UAU202000416U priority Critical patent/UA141577U/uk
Publication of UA141577U publication Critical patent/UA141577U/uk

Links

Landscapes

  • Absorbent Articles And Supports Therefor (AREA)

Abstract

Спосіб виготовлення санітарно-гігієнічних виробів включає виготовлення зовнішнього та поглинаючого шарів виробу. При цьому щонайменше один із шарів виробу виготовляють із шерсті.

Description

Корисна модель належить до санітарії та гігієни й стосується способів виготовлення санітарно-гігієнічних засобів для особистої гігієни, зокрема прокладок, білизни, трусиків й тому подібне.
Відомий спосіб виготовлення ароматизованих паперових санітарно-тгігієнічних виробів, що включає готування паперової маси з макулатурного волокна, відливання паперового полотна, його сушіння та нанесення на паперове полотно в процесі його виготовлення водного розчину антисептика з обох сторін. Додатково у водний розчин антисептика вводять мікрокапсульований ароматизатор (патент України Мо 113135, опублікований 10.01.2017 р.). Цей спосіб належить до виробництва спеціальних видів паперу, а саме до виробництва антисептичного паперу, що має антимікробні властивості, для виготовлення санітарно-гігієнічних виробів, наприклад туалетного паперу, паперових серветок, рушників, простирадл.
Відомий спосіб виготовлення санітарно-гігієнічного паперового виробу з антимікробними властивостями, який включає виготовлення паперової маси, введення в неї перед відливом паперового полотна протимікробної металовмісної речовини-біоциду, що містить карбоксилат срібла, відлив та сушіння паперового полотна, причому паперове полотно після виготовлення додатково обробляється розчином з лікувальними властивостями (патент України Мо 113981, опублікований 27.02.2017 р.). Цей спосіб застосовують для виготовлення вологих паперових серветок, хусточок тощо, що мають від одного до декількох шарів з антимікробними та лікувальними властивостями.
Відомий спосіб виробництва антисептичного паперу, що включає готування паперової маси, переважно з макулатурного волокна, відлив паперового полотна, його сушіння та нанесення на паперове полотно в процесі його виготовлення водного розчину антисептика, причому водний розчин антисептика наносять на паперове полотно з обох його сторін і нанесення водного розчину антисептика здійснюють у два прийоми: спочатку на одну сторону паперового полотна в процесі відливу, а потім - на його зворотну сторону (патент України Мо 89982, опублікований 25.03.2010 р.). Цей спосіб стосується виробництва антисептичного паперу, що має антимікробні властивості.
Відомий спосіб виробництва тампона згідно з пунктами 1-12 (патент України Мо 101264, опублікований 10.02.2012 р.), що складається з таких кроків: приготування стрічкоподібного
Зо мата, що складається з волокнистого матеріалу згаданої структури, що стиснений або в будь- який інший спосіб, сформований до бажаної форми мата або пасма, або будь-якого нетканого матеріалу; скручування вказаного стрічкоподібного мата навколо повздовжньої осі з одночасним вставленням шнура для одержання приблизно циліндричної заготовки; радіальне стискання вказаної заготовки за допомогою стискаючого пристрою, що призначений для утворення відповідних канавок на периферичній поверхні заготовки для одержання тампона, згідно з яким вказане стискання вказаної заготовки здійснюють за допомогою чотирьох пар стискаючих лещат, які направлені радіально вздовж повздовжньої осі заготовки та рівновіддалені одна від одної по колу вказаної заготовки, де дві пари стискаючих лещат, що мають попередньо визначену ширину, призначені для стискання до попередньо визначеної глибини та розміщені в двох площинах, які розташовані перпендикулярно одна до одної та вздовж повздовжньої осі заготовки, тоді як дві інші пари стискаючих лещат, що мають попередньо визначену ширину, призначені для стискання до попередньо визначеної глибини та розміщені в двох інших площинах, які також розташовані перпендикулярно одна до одної та вздовж повздовжньої осі заготовки, але повернуті на 457" навколо вказаної повздовжньої осі відносно вказаних площин зазначених стискаючих лещат, де кожна ширина стискаючих лещат та кожна глибина стискаючих лещат визначаються таким чином, щоб форма силуету або поперечного перерізу кожного одержаного тампона в цілому відповідала сплюсненому колу або квадрату, що має округлені кути, за допомогою яких відстань між кожними двома протилежними кутами на зовнішній поверхні тампона є приблизно на 10-35 95 більшою за відстань між кожними двома протилежними боковими площинами на зовнішній поверхні тампона.
Відомий спосіб упаковування жіночих гігієнічних прокладок, що упаковані окремо одна від одної, який включає упаковування в споживчу тару та/або плівку індивідуальної упаковки, виконану у вигляді поліетиленових пакетиків та/або картонних коробочок, згідно яким прокладки упаковують в контейнери у вигляді рулонів зі стрічок прокладок, що мають перфоровані отвори для відокремлення їх одна від одної (патент України Мо 8170, опублікований 15.07.2005 р.).
Даний спосіб стосується способів упаковки такого санітарно-тгігієнічного виробу, як прокладки.
Відомий спосіб виготовлення гігієнічних прокладок, що включає формування шарів прокладки, переважно верхнього шару, що є проникним для рідини, абсорбуючого шару, поглинаючого рідину, та нижнього шару, що є непроникним для рідини, розташування бо розподільного та абсорбуючого шарів між верхнім і нижнім шарами та з'єднання шарів між собою шляхом склеювання країв верхнього та нижнього шарів, у якому склеювання країв верхнього та нижнього шарів здійснюють шляхом додаткового та одночасного впливу на краї температурою у діапазоні 45-85 "С та тиском у діапазоні 2,5-6,0 атм протягом 0,12-0,2 секунд (патент України Мо 42663, опублікований 15.10.2001 р.). Відомий спосіб придатний для виготовлення таких санітарно-гігієнічних виробів, як прокладки, однак він не дозволяє досягти оптимального ступеня адсорбції вологи санітарно-гігієнічним виробом та не вбирає запахів.
Відомий спосіб виготовлення гігієнічних виробів, зокрема прокладок, що складаються з верхнього повітропроникного шару, профілактичного шару, середнього абсорбуючого і нижнього непроникного шару, який полягає у тому, що профілактичний шар просочують спиртовим розчином прополісу та розташовують між верхнім та середнім абсорбуючим шарами.
В загальному вигляді спосіб виробництва лікувально-профілактичної гігієнічної прокладки здійснюється наступним чином: виготовляють окремо верхній, середній та нижній шари, виготовляють профілактичний шар просоченням спиртовим розчином прополісу методом тонкодисперсного розпилення, висушують профілактичний шар та випарюють спирт, з'єднують усі шари прокладки та пакують виріб. Запропонований спосіб виробництва лікувально- профілактичної прокладки включає на 1 м? профілактичного шару розпилення 100-120 мл спиртового розчину прополісу концентрацією З 95. Використання спиртового розчину прополісу для просочення профілактичного шару дає можливість отримати товар з лікувально- профілактичними властивостями, який одночасно поліпшує органолептичні властивості прокладки, надає характерного кольору та запаху прополісу (патент України Мо 106049, опублікований 11.04.2016 р.). Даний спосіб вибраний як найближчий аналог. Недоліком найближчого аналога є те, що одержуваний виріб має низьку всмоктуваність, низьку гігієнічність, не дуже добре вбирає запахи, є одноразовим та придатний тільки для виготовлення прокладок.
Перелічені аналоги не придатні для виготовлення інших санітарно-тгігієнічних виробів, таких як, наприклад, білизна, у тому числі трусики й таке інше.
Задачею корисної моделі є створення способу виготовлення санітарно-тгігієнічних виробів, який дозволить одержувати санітарно-гігієнічні засоби багаторазового використання із покращеними властивостями, зокрема із підвищеною гігієнічністю, підвищеним ступенем
Зо поглинання вологи та запахів й є приємним та комфортним до тіла людини.
Поставлена задача вирішується способом виготовлення санітарно-тгігієнічних виробів, згідно з яким виготовляють зовнішній та поглинаючий шари виробу, при цьому, згідно з корисною моделлю, щонайменше один із шарів виробу виготовляють із шерсті.
Далі наведено детальний опис корисної моделі.
Відповідно до корисної моделі можна виготовляти будь-які санітарно-тгтігієнічні вироби, наприклад, однак, не обмежуючись: гігієнічні прокладки, білизну, у тому числі, трусики, трусики дитячі, прокладки для грудей, що використовуються при грудному вигодовуванні, й таке інше.
Завдяки тому, що щонайменше один із шарів виробу виготовляють із шерсті, досягається вирішення поставленої задачі: вироби є приємними до тіла, вони гарно поглинають вологу, дають гарне відчуття сухості, гарно вбирають запахи, є самоочищувальними, завдяки чому досягається гарна гігієнічність.
Як шерсть можна використовувати будь-яку шерсть, наприклад, однак не обмежуючись: шерсть мериносу й будь-яку іншу шерсть. Більш прийнятною є шерсть мериносу.
Поглинаючий шар - це в 90 95 кілька шарів, переважно, але не обмежуючись, 2-4.
Приклад реалізації корисної моделі. Виготовляють окремо зовнішній шар виробу, поглинаючий шар виробу, виготовляють шар з водонепроникної мембранної тканини, з'єднують шари. Зовнішній шар виготовляють із шерсті або будь-якої іншої тканини. Поглинаючий шар виробу виготовляють з шерсті або з будь-якої іншої тканини. При цьому обов'язково щонайменше один із шарів виробу виготовляють з шерсті: зовнішній шар чи поглинаючий шар.
При цьому обидва шари можуть бути виготовленими із шерсті. З'єднують усі шари виробу та виготовляють будь-який санітарно-гігієнічний засіб: наприклад, гігієнічну прокладку, трусики або будь-який інший подібний засіб.

Claims (1)

  1. ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
    Спосіб виготовлення санітарно-гігієнічних виробів, що включає виготовлення зовнішнього шару виробу та виготовлення поглинаючого шару виробу, який відрізняється тим, що щонайменше один із шарів виробу виготовляють із шерсті.
UAU202000416U 2020-01-24 2020-01-24 Спосіб виготовлення санітарно-гігієнічних засобів UA141577U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202000416U UA141577U (uk) 2020-01-24 2020-01-24 Спосіб виготовлення санітарно-гігієнічних засобів

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202000416U UA141577U (uk) 2020-01-24 2020-01-24 Спосіб виготовлення санітарно-гігієнічних засобів

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA141577U true UA141577U (uk) 2020-04-10

Family

ID=71118334

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU202000416U UA141577U (uk) 2020-01-24 2020-01-24 Спосіб виготовлення санітарно-гігієнічних засобів

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA141577U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US5478335A (en) Hygienic absorbent devices
US3370590A (en) Process of preventing undesirable loosening or matting in paper for use in sanitary products and the products thereof
JP3319603B2 (ja) 高吸引及び高容量を示す吸収性製品用液体分配部材
RU2104037C1 (ru) Лист, абсорбирующий жидкость, способ изготовления абсорбирующего жидкость упругого листа, одноразовое слоистое абсорбирующее жидкость изделие, упаковочное изделие и тампон, изготовленные с использованием абсорбирующего жидкость листа, и способ изготовления структурированных целлюлозных волокон
JP6203907B1 (ja) 吸収性物品
FI60644B (fi) Absorptionsprodukt saosom kompress dambinda bloeja eller liknande
MXPA02002665A (es) Articulo absorbente con un miembro central que se levanta.
US7048725B2 (en) Absorbent structure
JPH11506503A (ja) ソフトな吸収性パルプシートを備えた物品
MXPA02002520A (es) Articulo absorbente con una barrera de transmision y un miembro central que se eleva.
JPS63500643A (ja) 形付けフィルム
MXPA02008795A (es) Manguito para dedo desechable para apendices.
CN208785072U (zh) 一种吸收芯体
HUT65807A (en) Method for enhancing the public acceptance of a disposable absorbent core and the resulting product
KR101760825B1 (ko) 세이프티 홀이 형성된 삽입형 생리대용 흡수체 및 이의 제조방법
KR20010074742A (ko) 액체 불투과성이고 통기성인 차단층을 갖는 페이퍼 웹
JP4447062B2 (ja) 不織布およびその不織布からなる吸収製品
EP0117351A2 (en) Absorptive products
CN214632624U (zh) 一种增强吸收的贴身型抗菌芯体及其制品
UA141577U (uk) Спосіб виготовлення санітарно-гігієнічних засобів
US6759353B2 (en) Absorbing article
JP4790281B2 (ja) 吸収性物品
JP3901575B2 (ja) 消臭用積層シート
CN205163418U (zh) 吸收性物品
JPS6015544Y2 (ja) 生理用ナプキン