UA139509U - Система багаторівневої натяжної стелі, яка виконана з можливістю розміщення джерел світла - Google Patents

Система багаторівневої натяжної стелі, яка виконана з можливістю розміщення джерел світла Download PDF

Info

Publication number
UA139509U
UA139509U UAU201906335U UAU201906335U UA139509U UA 139509 U UA139509 U UA 139509U UA U201906335 U UAU201906335 U UA U201906335U UA U201906335 U UAU201906335 U UA U201906335U UA 139509 U UA139509 U UA 139509U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
fastening
stretch ceiling
ceiling
light source
mounting profile
Prior art date
Application number
UAU201906335U
Other languages
English (en)
Inventor
Олексій Федорович Яремич
Original Assignee
Олексій Федорович Яремич
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Олексій Федорович Яремич filed Critical Олексій Федорович Яремич
Priority to UAU201906335U priority Critical patent/UA139509U/uk
Publication of UA139509U publication Critical patent/UA139509U/uk

Links

Landscapes

  • Non-Portable Lighting Devices Or Systems Thereof (AREA)

Abstract

Система багаторівневої натяжної стелі, яка виконана з можливістю розміщення джерела світла, містить два горизонтально орієнтованих полотна натяжної стелі, які розташовані один над другим на заданій відстані один від другого, вертикально орієнтований монтажний профіль, що містить засіб кріплення першого горизонтально орієнтованого полотна натяжної стелі, і засіб кріплення другого горизонтально орієнтованого полотна натяжної стелі, а також засіб кріплення джерела світла. У верхній частині і нижній частині вертикально орієнтованого монтажного профілю розташовані підсилювальні елементи прямокутного перерізу, на торцях яких розміщені відповідно засоби кріплення першого і другого горизонтально орієнтованих полотен натяжної стелі, між якими розташований засіб кріплення джерела світла.

Description

Корисна модель належить до галузі будівництва і може бути використана для створення натяжних поверхонь в приміщеннях, зокрема в конструкціях натяжних стель з полімерного матеріалу з можливістю розміщення під ними джерел світла для створення оригінального дизайнерського освітлення.
Відомі системи натяжних стель, які використовують декілька звичайних простих профілів (1) для монтажу багаторівневої натяжної стелі з можливістю розміщення під ними джерел світла.
При цьому як джерело світла використовують самоклейку світлодіодну стрічку малої потужності, яку вклеюють прямо на бічну поверхню алюмінієвого профілю для монтажу або розміщують на підготовленій поверхні стелі.
Така система має недоліки, оскільки звичайний профіль для монтажу натяжної стелі не призначений для розміщення на ньому джерел світла і може мати рифлену або нерівну поверхню, що може значно знизити якість кріплення світлодіодної стрічки і призвести до втрати естетичного вигляду.
Крім того, при розміщенні джерел світла на підготовленій стелі в такій системі виключається можливість монтажу елементів проводки на стелі без проведення додаткових монтажних робіт з установки фальшстелі для приховування елементів проводки, що значно збільшує витрати та знижує загальну висоту приміщення.
Крім того, таке виконання призводить до ймовірності скупчення пилу або іншого сміття від чорнової стелі на внутрішній поверхні полотна натяжної стелі. Це значно зменшує світлопропускну здатність матеріалу і погіршує естетичні характеристики всього готового виробу.
Відома система багаторівневої натяжної стелі (2), яка виконана з можливістю розміщення джерела світла, що містить два горизонтально орієнтованих полотна натяжної стелі, які розташовані один над другим на заданій відстані один від другого, а також вертикально орієнтований монтажний профіль, що містить засіб кріплення першого горизонтально орієнтованого полотна натяжної стелі, і засіб кріплення другого горизонтально орієнтованого полотна натяжної стелі. При цьому монтажний профіль містить послідовно розміщені в горизонтальній площині засоби кріплення першого і другого горизонтально орієнтованого полотна натяжної стелі. Монтажний профіль містить горизонтальну полицю з двома
Зо вертикальними ребрами, які утворюють разом з основою відкриті знизу порожнини, при цьому найближче до основи ребро виконано більшої довжини, ніж подальше ребро. Таке виконання дозволяє встановити два горизонтально орієнтованих полотна натяжної стелі, що розташовані одно над другим на невеликій відстані одне від одного. Джерела світла можуть розміщуватися на чорновій стелі в будь-якому порядку, як для підсвічування певної зони, так і для освітлення всієї площі поверхні полотна.
До недоліків даної системи можна віднести низьку світлопровідність, тому що світло від джерел світла, розташованих на стелі, проходячи від стелі через два полотна, втрачає яскравість.
Крім того, в процесі експлуатації можливе випадання пилу та інших частинок на поверхню першого натяжного полотна, що теж знижує світлопровідність і обмежує застосування системи, також може призвести до втрати естетичних властивостей готового виробу. Крім того, для заміни джерел світла змонтованих на чорновій стелі необхідно знімати обидва полотна натяжної стелі, що значно підвищує трудомісткість обслуговування системи.
Найбільш близьким аналогом є система |З| багаторівневої натяжної стелі, виконаної з можливістю розміщення джерела світла, що містить два горизонтально орієнтованих полотна натяжної стелі, що розташовані один над другим на заданій відстані один від одного, вертикально орієнтований монтажний профіль, який містить засіб кріплення першого горизонтально орієнтованого полотна натяжної стелі, і засіб кріплення другого горизонтально орієнтованого полотна натяжної стелі, а також засіб кріплення джерела світла.
При цьому вертикально орієнтований монтажний профіль виконаний складеним, що має основний і додатковий профіль, що розташовані співвісно. Основний профіль виконаний у вигляді об'ємного Г-подібного профілю, який кріпиться до стелі і містить у своїй середній частині засіб кріплення першого горизонтально орієнтованого полотна натяжної стелі. При цьому основний монтажний профіль містить виступаючу донизу вертикальну ділянку, що служить для фіксації, наприклад саморізами, додаткового профілю, на якому розміщено засіб кріплення другого горизонтально орієнтованого полотна натяжної стелі. Джерело світла розміщено над першим полотном натяжної стелі і прикріплено на чорновій стелі.
До недоліків даної системи можна віднести високу металоємність і складність конструкції основного вертикально орієнтованого монтажного профілю, а також наявність додаткового бо профілю для розміщення засобу для закріплення другого горизонтально орієнтованого полотна натяжної стелі, що призводить до значного підвищення собівартості. До недоліків можна також віднести складність монтажу даного профілю на криволінійні поверхні. При цьому розміщення джерел світла на чорновій стелі призводить до втрати світлопровідності, тому що світловий потік втрачає яскравість, поки проходить через два полотна, що погіршує естетичні властивості готового виробу. Крім того, при експлуатації можливе випадання пилу та інших частинок на поверхню першого полотна натяжної стелі, що теж знижує світлопровідність і обмежує застосовність системи.
Крім того, для заміни джерел світла, змонтованих на чорновій стелі, необхідно знімати обидва полотна натяжної стелі, що значно підвищує трудомісткість обслуговування системи.
Крім того, дана система має невисоку надійність, обумовлену тим, що в разі проникнення вологи з верхнього поверху будівлі в результаті прориву води, можливо коротке електрозамикання, оскільки джерело світла розташовано безпосередньо на стелі.
В основу корисної моделі поставлена задача створення такої системи багаторівневої натяжної стелі, в якій шляхом удосконалення конструкції забезпечується підвищення надійності, розширення функціональних можливостей, зниження трудомісткості процесу установки і обслуговування, поліпшення світлопровідних і естетичних властивостей готового виробу, а також зниження собівартості.
Поставлена задача вирішується тим, що у відомій системі багаторівневої натяжної стелі, яка виконана з можливістю розміщення джерела світла, що містить два горизонтально орієнтованих полотна натяжної стелі, які розташовані один над другим на заданій відстані один від другого, вертикально орієнтований монтажний профіль, що містить засіб кріплення першого горизонтально орієнтованого полотна натяжної стелі, і засіб кріплення другого горизонтально орієнтованого полотна натяжної стелі, а також засіб кріплення джерела світла, згідно з корисною моделлю, у верхній частині і нижній частині вертикально орієнтованого монтажного профілю розташовані підсилювальні елементи прямокутного перерізу, на торцях яких розміщені відповідно засоби кріплення першого і другого горизонтально орієнтованих полотен натяжної стелі, між якими розташовано засіб кріплення джерела світла.
Згідно з корисною моделлю, засіб кріплення джерела світла розташований в горизонтальній і/або вертикальній площині.
Згідно з корисною моделлю, засіб кріплення джерела світла, розташований в горизонтальній площині, виконаний у вигляді гаків кріплення, між якими розміщений монтажний елемент у вигляді троса або дроту, або ін.
Згідно з корисною моделлю, доцільно, коли вертикально орієнтований монтажний профіль виконаний суцільнолитим і закріплений на стіні.
Згідно з корисною моделлю, переважно, коли вертикально орієнтований монтажний профіль виконаний з алюмінію і/або його сплавів.
Виконання у верхній частині і нижній частині вертикально орієнтованого монтажного профілю підсилюючих елементів прямокутного перерізу, дозволило створити необхідну жорсткість профілю, спростити конструкцію системи, зменшити металоємність, а також спростити монтаж на криволінійних поверхнях і підвищити надійність системи. Крім того, така конструкція профілю дозволяє кріпити його на стіну, що полегшує монтаж профілю.
Розміщення на торцях верхньої і нижньої частини монтажного профілю відповідно засобів кріплення першого і другого горизонтально орієнтованих полотен натяжної стелі, дозволило встановити, два полотна натяжної стелі, розташованих одне над одним на заданій відстані, з утворенням порожнини між полотнами натяжної стелі.
При цьому утворюється порожнина повністю ізольована від проникнення пилу, комах та інших частинок, що дозволяє не тільки підвищити світлопровідність, але і поліпшити естетичні властивості готового виробу в процесі експлуатації.
При цьому, завдяки тому, що засіб кріплення джерела світла розташований між першим і другим горизонтально орієнтованими полотнами натяжної стелі, значно поліпшується світлопровідність, оскільки світло в приміщення від джерела світла проходить тільки через одне полотно натяжної стелі, а також забезпечується підвищена відбивна здатність стелі та бокових стінок при монтажі напівпрозорого полотна.
Розміщення засобу кріплення джерела світла між першим і другим полотном натяжної стелі дозволило збільшити надійність кріплення і спростити монтаж джерел світла, значно полегшити процес заміни джерел світла, тому що при заміні джерел світла демонтується тільки нижня стеля, збільшити світлопровідність системи, тому що світловий потік проходить тільки через одну нижню стелю. Також виключається можливість попадання вологи на джерела світла в разі проникнення вологи з верхнього поверху будівлі в результаті прориву води, що також підвищує 60 надійність системи.
Розміщення засобу кріплення джерела світла в горизонтальній і/або вертикальній площині дозволяє розширити діапазон використання джерел світла, а також створити оригінальне освітлення в залежності від поставлених завдань.
Розміщення засобу кріплення джерела світла в горизонтальній площині у вигляді гаків кріплення, між якими розміщений монтажний елемент у вигляді троса або дроту або ін., забезпечує можливість швидкого і зручного монтажу джерел світла, а також полегшує їх заміну.
Виконання вертикально орієнтованого монтажного профілю суцільнолитим, дозволяє спростити процес виробництва і знизити собівартість.
Розміщення монтажного профілю на стіні дозволяє створити закінчений естетичний вигляд всієї системи і спростити монтаж системи.
Виконання профільного елемента з алюмінію і/або його сплавів забезпечує надійність при перекритті натяжною стелею великих площ, а також забезпечує можливість перебувати тривалий час під постійним навантаженням без втрати геометричних розмірів профілю.
Суть корисної моделі пояснюється кресленням, де: представлена система багаторівневої натяжної стелі яка виконана з можливістю розміщення джерела світла.
Система багаторівневої натяжної стелі, яка виконана з можливістю розміщення джерел світла, містить два горизонтально орієнтованих полотна натяжної стелі, розташованих один над другим на заданій відстані один від одного, вертикально орієнтований монтажний профіль (1), виконаний суцільнолитим з алюмінію і/або його сплавів. Монтажний профіль (1) має верхній підсилювальний елемент (2) прямокутного перерізу, і нижній підсилювальний елемент (3) прямокутного перерізу. На торці верхнього підсилювального елемента (2) розміщено відповідний засіб кріплення (4) першого горизонтально орієнтованого полотна (5) натяжної стелі. При цьому система містить засіб кріплення (б) джерела світла, розташований в горизонтальній площині і виконаний у вигляді гаків, між якими розміщений монтажний елемент (7), виконаний у вигляді троса, дроту та ін. для розміщення джерел світла (8).
Крім того, система містить засіб кріплення джерела світла (9), розташований у вертикальній площині на внутрішній боковій поверхні монтажного профілю (1).
На нижньому торці нижнього підсилювального елемента (3) розміщено засіб кріплення (10) 0) другого горизонтально орієнтованого полотна (11) натяжної стелі. Монтажний профіль (1) закріплений на вертикальній поверхні стіни (12) за допомогою кріпильних елементів (13) і (14), що проходять через порожнини підсилюючих елементів (2) і (3) відповідно.
Система працює наступним чином.
Для встановлення системи багаторівневого натяжної стелі, яка виконана з можливістю розміщення джерел світла, суцільнолитий монтажний профіль (1) виготовлений, наприклад, з алюмінію і/або його сплавів, закріплюють за заданим периметром на вертикальній поверхні (12).
Для цього, відступають від стелі на задану відстань, просвердлюють монтажний профіль (1) в місці розташування верхнього підсилювального елемента (2) прямокутного перерізу і фіксують за допомогою кріпильних елементів (13). Далі просвердлюють монтажний профіль (1) в місці розташування нижнього підсилювального елемента (3) прямокутного перерізу і фіксують за допомогою кріпильних елементів (14). При застосуванні на криволінійних вертикальних поверхнях монтажний профіль (1) надрізається в районі верхнього підсилювального елемента (2) прямокутного перерізу і в місці розташування нижнього підсилювального елемента (3) прямокутного перерізу і згинається по заданому радіусу. При цьому утворюється порожнина між горизонтально орієнтованими полотнами (5) і (11) натяжної стелі, розташованими одне над другим на заданій відстані одне від одного, повністю ізольована від проникнення пилу і комах та інших частинок.
Після закріплення монтажного профілю (1), попередньо розкроєне перше полотно (5) натяжної стелі фіксують на торці верхнього підсилювального елемента (2), де розміщено відповідний засіб кріплення (4). Для установки джерел світла (8) в горизонтальній площині на засіб кріплення (6), виконаний у вигляді гаків, встановлюють, наприклад, тонкий трос (7) або провід або ін., і поверх нього розміщують, наприклад, лінійки світлодіодного світла як джерело світла (8).
На внутрішній боковій поверхні монтажного профілю (1) за допомогою засобу кріплення (не показано), розташованого в вертикальній площині, розміщують джерело світла (9).
Потім попередньо розкроєне друге полотно (11) натяжної стелі розміщують і фіксують на торці нижнього підсилювального елемента (3), де розташований відповідний засіб кріплення (10), що надає естетично завершений вигляд всій системі.
Приклад 1
Для встановлення системи багаторівневої натяжної стелі, яка виконана з можливістю розміщення джерел світла, суцільнолитий монтажний профіль (1) виготовлений, наприклад, з алюмінію і/або його сплавів, закріплюють за заданим периметром на вертикальній поверхні (12).
Для цього, відступають від стелі на задану відстань, просвердлюють монтажний профіль (1) в місці розташування верхнього підсилювального елемента (2) прямокутного перерізу і фіксують за допомогою кріпильних елементів (13). Далі просвердлюють монтажний профіль (1) в місці розташування нижнього підсилювального елемента (3) прямокутного перерізу і фіксують за допомогою кріпильних елементів (14). При застосуванні на криволінійних вертикальних поверхнях монтажний профіль (1) надрізається в районі верхнього підсилювального елемента (2) прямокутного перерізу і в місці розташування нижнього підсилювального елемента (3) прямокутного перерізу і згинається по заданому радіусу. При цьому утворюється порожнина між горизонтально орієнтованими полотнами (5) і (11) натяжної стелі, розташованими одне над другим на заданій відстані один від одного, повністю ізольована від проникнення пилу і комах та інших частинок.
Після закріплення монтажного профілю (1), попередньо розкроєне перше полотно (5) натяжної стелі фіксують на торці верхнього підсилювального елемента (2), де розміщено відповідний засіб кріплення (4). Для установки джерел світла (8) в горизонтальній площині на засіб кріплення (6), виконаний у вигляді гаків, встановлюють, наприклад, тонкий трос (7) або провід або ін., і поверх нього розміщують, наприклад, лінійки світлодіодного світла як джерела світла (8). При цьому забезпечується освітлення на великій площі горизонтальної поверхні.
Потім попередньо розкроєне друге полотно (11) натяжної стелі розміщують і фіксують на торці нижнього підсилювального елемента (3), де розташований відповідний засіб кріплення (10), що надає естетично завершений вигляд всій системі.
Приклад 2
Для встановлення системи багаторівневої натяжної стелі, яка виконана з можливістю розміщення джерел світла, суцільнолитий монтажний профіль (1) виготовлений, наприклад, з алюмінію і/або його сплавів, закріплюють за заданим периметром на вертикальній поверхні (12).
Для цього відступають від стелі на задану відстань, просвердлюють монтажний профіль (1) в місці розташування верхнього підсилювального елемента (2) прямокутного перерізу і фіксують
Зо за допомогою кріпильних елементів (13). Далі просвердлюють монтажний профіль (1) в місці розташування нижнього підсилювального елемента (3) прямокутного перерізу і фіксують за допомогою кріпильних елементів (14). При застосуванні на криволінійних вертикальних поверхнях монтажний профіль (1) надрізається в районі верхнього підсилювального елемента (2) прямокутного перерізу і в місці розташування нижнього підсилювального елемента (3) прямокутного перерізу і згинається по заданому радіусу. При цьому утворюється порожнина між горизонтально орієнтованими полотнами (5) і (11) натяжної стелі, що розташовані одне над другим на заданій відстані один від одного, повністю ізольована від проникнення пилу і комах та інших частинок.
Після закріплення монтажного профілю (1), попередньо розкроєне перше полотно (5) натяжної стелі фіксують на торці верхнього підсилювального елемента (2), де розміщений відповідний засіб кріплення (4).
На внутрішній боковій поверхні монтажного профілю (1) за допомогою засобу кріплення (не показано), який розташований у вертикальній площині, розміщують джерело світла (9). При цьому освітлення здійснюється по периметру приміщення.
Потім попередньо розкроєне друге полотно (11) натяжної стелі розміщують і фіксують на торці нижнього підсилювального елемента (3), де розташований відповідний засіб кріплення (10), що надає естетично завершений вигляд всій системі.
Приклад З
Для встановлення системи багаторівневої натяжної стелі, яка виконана з можливістю розміщення джерел світла, суцільнолитий монтажний профіль (1) виготовлений, наприклад, з алюмінію і/або його сплавів, закріплюють за заданим периметром на вертикальній поверхні (12).
Для цього відступають від стелі на задану відстань, просвердлюють монтажний профіль (1) в місці розташування верхнього підсилювального елемента (2) прямокутного перерізу і фіксують за допомогою кріпильних елементів (13). Далі просвердлюють монтажний профіль (1) в місці розташування нижнього підсилювального елемента (3) прямокутного перерізу і фіксують за допомогою кріпильних елементів (14). При застосуванні на криволінійних вертикальних поверхнях монтажний профіль (1) надрізається в районі верхнього підсилювального елемента (2) прямокутного перерізу і в місці розташування нижнього підсилювального елемента (3) прямокутного перерізу і згинається по заданому радіусу. При цьому утворюється порожнина між бо горизонтально орієнтованими полотнами (5) і (11) натяжної стелі, розташованих одне над другим на заданій відстані одне від одного, повністю ізольована від проникнення пилу і комах та інших частинок.
Після закріплення монтажного профілю (1), попередньо розкроєне перше полотно (5) натяжної стелі фіксують на торці верхнього підсилювального елемента (2), де розміщено відповідний засіб кріплення (4). Для установки джерел світла (8) в горизонтальній площині на засіб кріплення (6), виконаний у вигляді гаків, встановлюють, наприклад, тонкий трос (7) або провід або ін., і поверх нього розміщують, наприклад, лінійки світлодіодного світла в якості джерел світла (8).
На внутрішній боковій поверхні монтажного профілю (1) за допомогою засобу кріплення (не показано), розташованого в вертикальній площині, розміщують джерело світла (9). При цьому освітлення здійснюється як по периметру приміщення так і по всій його площі.
Потім попередньо розкроєне друге полотно (11) натяжної стелі розміщують і фіксують на торці нижнього підсилювального елемента (3), де розташований відповідний засіб кріплення (10), що надає естетично завершений вигляд всій системі.
Вищенаведені приклади характеризують здійснення даного технічного рішення і не обмежують інші варіанти виконання.
Таким чином, запропоноване технічне рішення забезпечує високу надійність системи при проведенні монтажу стелі з полімерного матеріалу в приміщеннях як малої, так і великої площі без змін естетичних властивостей готового виробу. Крім того, дана конструкція має широкі функціональні можливості і дозволяє легко монтувати полімерне полотно на різних поверхнях, при цьому зберігаючи свої геометричні розміри і герметичність. При цьому система дозволяє збільшити надійність кріплення і спрощує монтаж джерел світла, значно полегшує процес їх заміни. Збільшення світлопровідності значно підвищило естетичні властивості готового виробу.
Використання в системі монтажного профілю зі зниженою металоємністю значно знижує її загальну собівартість.
Джерела інформації: 1. Веб-сторінка Інтернет перз//тітроїїКом.сот.па/уагапіу/родзмеїКа паїуагппуй рооїКох.рпр 2. Патент Російської Федерації Ме163029, ОО, Е0О4В 9/00, МПК опубл. 10.07.2016 р,
Зо 3. Патент Російської Федерації Мо 163 242, 01, МПК ЕО4В 9/00, опубл. 10.07.2016р.

Claims (5)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Система багаторівневої натяжної стелі, яка виконана з можливістю розміщення джерела 35 світла, що містить два горизонтально орієнтованих полотна натяжної стелі, які розташовані один над другим на заданій відстані один від другого, вертикально орієнтований монтажний профіль, що містить засіб кріплення першого горизонтально орієнтованого полотна натяжної стелі, і засіб кріплення другого горизонтально орієнтованого полотна натяжної стелі, а також засіб кріплення джерела світла, яка відрізняється тим, що у верхній частині і нижній частині 40 вертикально орієнтованого монтажного профілю розташовані підсилювальні елементи прямокутного перерізу, на торцях яких розміщені відповідно засоби кріплення першого і другого горизонтально орієнтованих полотен натяжної стелі, між якими розташований засіб кріплення джерела світла.
2. Система за п. 1, яка відрізняється тим, що засіб кріплення джерела світла розташований в 45 горизонтальній і/або вертикальній площині.
3. Система за п. 2, яка відрізняється тим, що засіб кріплення джерела світла, розташований в горизонтальній площині, виконаний у вигляді гаків кріплення, між якими розміщений монтажний елемент у вигляді троса або дроту, або ін.
4. Система за п. 1, яка відрізняється тим, що вертикально орієнтований монтажний профіль 50 виконаний суцільнолитим і закріплений на стіні.
5. Система за п. 1, яка відрізняється тим, що вертикально орієнтований монтажний профіль виконаний з алюмінію і/або його сплавів.
UAU201906335U 2019-06-06 2019-06-06 Система багаторівневої натяжної стелі, яка виконана з можливістю розміщення джерел світла UA139509U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201906335U UA139509U (uk) 2019-06-06 2019-06-06 Система багаторівневої натяжної стелі, яка виконана з можливістю розміщення джерел світла

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201906335U UA139509U (uk) 2019-06-06 2019-06-06 Система багаторівневої натяжної стелі, яка виконана з можливістю розміщення джерел світла

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA139509U true UA139509U (uk) 2020-01-10

Family

ID=71117719

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU201906335U UA139509U (uk) 2019-06-06 2019-06-06 Система багаторівневої натяжної стелі, яка виконана з можливістю розміщення джерел світла

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA139509U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US6298623B1 (en) Adjustable trim strip system
US3710520A (en) Utility frame for suspended ceiling construction
KR101669955B1 (ko) 간접조명용 프로파일
US3417530A (en) Suspended ceiling system
US3327984A (en) Device for mounting recessed fixtures
WO2016011901A1 (zh) 一种吊顶天花
CN210441079U (zh) 一种顶面暗装灯带盒固定结构
CN203284930U (zh) 一种带有装饰灯条的吊顶结构
CN210369512U (zh) 一种弧形灯槽安装结构
UA139509U (uk) Система багаторівневої натяжної стелі, яка виконана з можливістю розміщення джерел світла
RU193546U1 (ru) Профиль для монтажа натяжного потолка
KR20120119312A (ko) 건축물의 우물천장 고정구조물
KR20110107026A (ko) 스크린 루바 시공용 행거장치
CN211037497U (zh) 一种装配式卫生间的吊顶结构
RU143436U1 (ru) Профиль для крепления натяжного потолка с возможностью размещения в нём источника света
US6944995B2 (en) Prefabricated frame for ceiling fan and fabrication method therefor
JPH085205Y2 (ja) 玄関ドア付パネル
KR101797048B1 (ko) 스크린 루버 설치용 브라켓
RU224269U1 (ru) Профиль
RU204134U1 (ru) Профиль потолочный
CN219175618U (zh) 一种天花结构
JP2507040Y2 (ja) 浴室の照明部の構造
US20100077682A1 (en) Screen opening for a drop ceiling
RU224991U1 (ru) Профиль с карнизом для штор
CN219691451U (zh) 一种grg卷帘盒