UA136048U - Спосіб моделювання клінічних ситуацій передлежання та врощення плаценти - Google Patents

Спосіб моделювання клінічних ситуацій передлежання та врощення плаценти Download PDF

Info

Publication number
UA136048U
UA136048U UAU201905090U UAU201905090U UA136048U UA 136048 U UA136048 U UA 136048U UA U201905090 U UAU201905090 U UA U201905090U UA U201905090 U UAU201905090 U UA U201905090U UA 136048 U UA136048 U UA 136048U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
placenta
layer
scalpel
phantom
imitation
Prior art date
Application number
UAU201905090U
Other languages
English (en)
Inventor
Вікторія Володимирівна Біла
Олександр Станіславович Хмель
Юлія Олегівна Яроцька
Олександра Сергіївна Загородня
Original Assignee
Перинатальний Центр М. Києва
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Перинатальний Центр М. Києва filed Critical Перинатальний Центр М. Києва
Priority to UAU201905090U priority Critical patent/UA136048U/uk
Publication of UA136048U publication Critical patent/UA136048U/uk

Links

Landscapes

  • Surgical Instruments (AREA)

Abstract

Спосіб моделювання клінічних ситуацій передлежання та врощення плаценти з використанням медичного фантому, згідно з яким на медичному фантомі проводять органозберігаючу хірургічну операцію, техніку донного кесарського розтину, а саме розтин імітації міометрію в області дна матки за допомогою скальпеля та пінцету з подальшим пошаровим ушиванням голкою з голкотримачем з застосуванням поліволоконної нитки, за допомогою дисектора проводять перев'язку внутрішньої клубової артерії, а саме виділення її з навколишніх анатомічних структур, проводять накладання лігатури та перев'язування хромованим кетгутом, при врощені плаценти проводять техніку метропластики за допомогою ножиць та скальпелю, пінцета та голкотримача з голкою, причому ділянку міометрію, що імітує врощення плаценти, висікають ножицями та скальпелем, й у подальшому пошарово відновлюють цілісність стінки матки поліволоконною ниткою, причому як медичний фантом використовують попередньо виготовлений з поролону муляж органів малого тазу жінки, де форма муляжу імітує форму матки та придатків.

Description

Корисна модель належить до галузі медицини, а саме до гінекології та акушерства, зокрема до допоміжних способів і пристосувань, і може бути використана для моделювання клінічних ситуацій передлежання та врощення плаценти, для навчання акушерів-гінекологів ведення та лікування вагітних з передлежанням та врощенням плаценти.
Передлежання плаценти є одним з найбільш загрозливих акушерських діагнозів. В дев'яностих роках минулого століття передлежання плаценти в трьох випадках з тисячі закінчувалось смертю породіллі, внаслідок некерованої кровотечі та коагулопатії.
В серединні двадцятого століття частота передлежання плаценти складала 1: 50 000 пологів.
На сьогоднішній день частота передлежання плаценти складає 1:1000-2500 пологів. До чинників ризику передлежання плаценти відносять: рубець на матці, вік вагітної, паритет пологів, паління, інфантилізм внутрішніх статевих органів, ендометрит, реконструктивні операції на трубах, лейоміому матки, ДРТ, порушення системи гемостазу, аномалії розвитку матки, кюретаж порожнини матки. Патологія прикріплення плаценти полягає в надлишковому проростанні ворсин в стінку матки. Гістологічно виділяють 4 ступені проростання:
Щільне прикріплення (ріасепіа адпаєгепв)
Прирощення плаценти (ріасепіа ассгеда) - характеризуеєется проростанням ворсин хоріона в децидуальний шар ендометрію.
Врощення плаценти (ріасепіа іпсгеїа) - ворсини хоріона проникають в товщу міометрію.
Пророщення плаценти (ріасепіа регсогеїа) - проростання крізь всю товщу міометрію, сягаючи серозної оболонки матки та суміжних органів, в першу чергу - стінки сечового міхура.
Частота проростання плаценти в сечовий міхур складає 1:10 000, клінічні симптоми у вигляді макрогематурії спостерігають в 25 95 випадків. Врощення плаценти є причиною тяжких акушерських кровотеч. Майже завжди в цих випадках мова йде не лише про видалення репродуктивного органу, але і про необхідність інтенсивної трансфузійної терапії та переливання препаратів крові. Середній об'єм крововтрати під час операції складає 3-5 літрів.
Материнська смертність сягає 7 95.
Сучасний алгоритм дії при наданні медичної допомоги пацієнткам з передлежанням плаценти передбачає комбінацію діагностичних та лікувальних заходів, які включають в себе
Зо збір анамнезу, УЗД.
Але на даний час не існує єдиного маршруту пацієнток з врощенням плаценти, тому навіть на теоретичному рівні ця тема викладає інтерес. Отже, є актуальною задача моделювання клінічних ситуацій передлежання та врощення плаценти, для навчання акушерів-гінекологів ведення та лікування вагітних з передлежанням та врощенням плаценти.
З рівня техніки відомий фантом для навчання виконання пункції внутрішніх органів під контролем ультразвуку містить ємність, желатиновий наповнювач ємності та імітатори внутрішніх органів у вигляді пружних резервуарів з власними наповнювачами кольоровою рідиною. Ємність виконана з матеріалу, який не дає акустичних артефактів. Імітатори вен виконують у вигляді тонкостінних трубок, які закриті з одного боку затискачем (патент України на корисну модель Мо 95255, опубл. 10.12.2014 р). Даний фантом та спосіб його експлуатації не пристосовані для використання у гінекології та акушерстві для моделювання клінічних ситуацій передлежання та врощення плаценти.
З рівня техніки відомий медичний фантом-модель для ультразвукової візуалізації перерозподілу кровообігу у спланхнічних судинах, який складається з камери, заповненої оптично прозорим тканино-еквівалентним матеріалом, з двома пружними, водонепроникними, звукопроникними мембранами, закріпленими зверху і з одного боку камери, а також з системи трубопроводів, розташованих в цій камері і під'єднаних до компресора, що забезпечує циркуляцію штучної крові по системі (патент України на корисну модель Мо 20549, опубл. 15.01.2007 р). Даний фантом та спосіб його експлуатації не пристосовані для використання у гінекології та акушерстві для моделювання клінічних ситуацій передлежання та врощення плаценти.
З рівня техніки відомий балістичний імітатор кінцівки містить зразок регламентованої форми одягу, шар 20 95 желатину, наскрізь просочену желатином штанину регламентованої польової форми з розміщеною у ній гомілюою, навкруги обгорнутою шкірно-жировим клаптем відповідних розмірів. При цьому використовуються яловича гомілка та шкірно-жировий клапоть свині (патент України на корисну модель Мо 132576, опубл. 25.02.2019 р.). Даний фантом та спосіб його експлуатації не пристосовані для використання у гінекології та акушерстві для моделювання клінічних ситуацій передлежання та врощення плаценти.
З рівня техніки відомий спосіб створення антропоморфного фантому для бо соноеластографічних обстежень, що включає в себе моделювання патологічно змінених уражених тканин та здорових тканин, що оточують патологічно змінені тканини, за допомогою матеріалів з різними пружними властивостями, згідно з яким для моделювання здорових і патологічно змінених тканин застосовуються матеріали біологічного походження (патент
України на корисну модель Мо 113586, опубл. 10.02.2017 р). Даний спосіб не пристосований для використання у гінекології та акушерстві для моделювання клінічних ситуацій передлежання та врощення плаценти.
З рівня техніки відомий спосіб створення фантомів для моделювання регіонарної анестезії під ультразвуковим контро - лем, що включає створення медичного пристрою, а саме медичного фантому для моделювання ультразвукової візуалізації, інтервенційної сонографії, згідно з яким для імітації периферичної нервової системи при ультразвуковій візуалізації використовують трубчаті структури з сильним відбиттям сигналу (підвищеної ехогенності), для імітації судинного русла використовують трубчаті структури з забезпеченням руху рідини з різною швидкістю, для імітації оточуючих тканин використовують матеріал, добре проникливий для ультразвукового променя (зниженої ехогенності) та/або біологічну тканину (наприклад, м'ясо) для максимально реалістичного моделювання ділянки втручання, для імітації фасціальних шарів використовують щільні листи з сильним відбиттям сигналу, водонепроникні з формуванням просторів, близьких до анатомічних, пружність використаних матеріалів підбирається для імітації соноеластографічних характеристик, а також використовують пристрій з датчиком з електричним перетворювачем для реєстрації контакту інструмента і об'єкту дослідження (патент України на корисну модель Мо 63527, опубл. 10.10.2011 р). Даний спосіб не пристосований для використання у гінекології та акушерстві для моделювання клінічних ситуацій передлежання та врощення плаценти.
З рівня техніки відомий спосіб оцінки стану гігієни порожнини роту, переважно як навчальний наочний посібник, включає забарвлення зубного нальоту на поверхнях зубів розчином йоду, оцінку забарвлення за допомогою балів, розрахунок індексу гігієни та його диференціювання в межах заданого діапазону. Додатково залучають стоматологічний фантом, імітують зубний наліт шляхом покриття поверхонь зубів стоматологічного фантому 5 95 розчином крохмального клейстеру, а крохмальний клейстер, як зубний наліт, забарвлюють після підсушування (патент
України на корисну модель Мо 131934, опубл. 11.02.2019 р.). Даний спосіб не пристосований для
Зо використання у гінекології та акушерстві для моделювання клінічних ситуацій передлежання та врощення плаценти.
З рівня техніки відомий медичний фантом клубових артерій та суміжних анатомічних структур малого і великого тазу жінки містить основу, імітацію тазу та розміщені в ньому матку, маточні труби, яєчники, судини кровообігу, очеревину. Додатково відтворені біфуркації правої і лівої загальних клубових артерій, які розгалужені на зовнішню і внутрішню клубові артерії, містить правий і лівий сечоводи, причому судини та сечоводи зроблені знімними з елементами кріплення та виконані з відповідного матеріалу з можливістю наповнення рідиною (патент
України на корисну модель Мо 68036, опубл. 12.03.2012 р) Даний медичний фантом пристосований для використання у гінекології та акушерстві, однак, його не можна застосовувати для моделювання клінічних ситуацій передлежання та врощення плаценти.
З рівня техніки відомий спосіб моделювання клінічних ситуацій включає відтворення можливих анатомічних особливостей кореневої системи зубів на ендодонтичному фантомі (патент України на корисну модель Мо 128534, опубл. 25.09.2018 р). Як ендодонтичний фантом використовують попередньо виготовлений з епоксидної смоли і/або клею у циліндричній моделі фантом, в якому моделюють варіанти анатомічних особливостей кореневої системи зубів, відповідні уявній клінічній ситуації, для чого кореневі голки Міллера змодельованої кривизни, що відповідає індивідуальній анатомії кореневого каналу для кожного варіанта клінічної ситуації, попередньо вводять в форму циліндричної моделі ендодонтичного фантома, фіксують їх епоксидною смолою і/або клеєм, витримують щонайменше 24 год. до затвердіння, після чого кореневі голки виймають і отримують змодельовані варіанти кореневих каналів на фантомі.
Даний спосіб не пристосований для використання у гінекології та акушерстві для моделювання клінічних ситуацій передлежання та врощення плаценти.
В основу заявленого технічного рішення поставлена задача створити такий спосіб моделювання клінічних ситуацій, в якому враховані виявлені та усунені недоліки відомого рівня техніки, що дозволить застосовувати його для використання у гінекології та акушерстві для моделювання клінічних ситуацій передлежання та врощення плаценти.
Поставлена задача вирішується за рахунок того, що пропоновано новий спосіб моделювання клінічних ситуацій передлежання та врощення плаценти з використанням медичного фантому, згідно з яким на медичному фантомі проводять органозберігаючу бо хірургічну операцію, техніку донного кесарського розтину, а саме розтин імітації міометрію в області дна матки за допомогою скальпеля та пінцету з подальшим пошаровим ушиванням голкою з голкотримачем з застосуванням поліволоконної нитки, за допомогою дисектора проводять перев'язку внутрішньої клубової артерії а саме виділення її з навколишніх анатомічних структур, проводять накладання лігатури та перев'язування хромованим кетгутом, при врощені плаценти проводять техніку метропластики за допомогою ножиць та скальпелю, пінцета та голкотримача з голкою, причому ділянку міометрію, що імітує врощення плаценти, висікають ножицями та скальпелем, й у подальшому пошарово відновлюють цілісність стінки матки поліволоконною ниткою, причому як медичний фантом використовують попередньо виготовлений з поролону муляж органів малого тазу жінки, де форма муляжу імітує форму матки та придатків, при цьому всередині муляжу розташовують імітацію плаценти: для передлежання плаценти - плаценту фіксують до поролону за допомогою двобічної клейкої стрічки, для врощення плаценти - плаценту фіксують до поролону за допомогою клею, а також формують імітацію судинної системи органів малого тазу, причому імітацію судинної системи органів малого тазу формують із трубочок, виготовлених із резини.
Проведення моделювання клінічної ситуації дозволить лікарю акушеру-гінекологу на практиці зберегти репродуктивний орган, а часто і життя жінки, а також уникнути ускладнень операції.
Саме завдяки використанню як матеріалу для медичного фантому поролону, фантом є надзвичайно практичним й надзвичайно міцним, оскільки він не рветься при дії на нього гострого хірургічного інструментарію. Крім цього, поролоновий фантом за структурою максимально нагадує анатомічний стан органів, одночасно поролоновий фантом є недороговартісним та доступним в навчальному процесі, завдяки цьому він може бути індивідуальним для кожного фахівця з підвищення кваліфікації.
Використанню як матеріалу для медичного фантому поролону й міцна фіксація плаценти до поролону за допомогою двобічної клейкої стрічки й за допомогою клею, надають можливість прослідковувати рух хірургічного інструменту згідно із варіантами клінічних ситуацій ситуацій.
Міцна фіксація плаценти до поролону за допомогою двобічної клейкої стрічки й за допомогою клею, надають можливість не рватися плаценті при дії на неї гострого хірургічного інструментарію, а також надає можливості демонстрації необмеженого числа клінічних прикладів.
Імітація судинної системи органів малого тазу із трубочок, виготовлених із резини, дозволяє досягти міцності імітації, оскільки резина не рветься при дії на неї гострого хірургічного інструментарію.
Сукупність ознак корисної моделі збільшує кількість варіантів відпрацювання органозберігаючої операції за одиницю навчального часу при відпрацюванні професійних навичок, позаяк грунтується на реалізації розмаїтості клінічних станів, виключає витрати навчального часу на супутні лікувальні процедури й низку побічних незручностей. Поряд із цим виключена інвазивність процесу, знижена ймовірність заподіяння шкоди, травматичність і окремо розширені функціональні можливості медичного фантому.
Тож, сукупність ознак запропонованого способу, переважно як навчального наочного посібника, за наявністю причинно-наслідкового зв'язку з досягненням технічного результату, є суттєвою та відповідає критерію "новизна", оскільки не випливає з дослідженого рівня техніки явним чином.
Для удосконалення практичних навичок лікарів акушерів - гінекологів у веденні, діагностиці та наданні медичної допомоги пацієнткам з патологією плаценти було запропоновано теоретично - практичний тренінг згідно із пропонованим технічним рішенням "Передлежання плаценти. Досвід Перинатального центру."
Більш детально, пропоноване рішення реалізується таким чином.
На початку тренінгу - проводять коротку презентація, що освітлює сучасний стан проблеми відсутності оптимального стандартизованого та ефективного маршруту пацієнток з даною патологією. Наступним важливим моментом є оптимізація питання госпіталізації таких пацієнток. Базуючись на досвіді Перинатального центру пропоновано включити до можливих методів надання медичної допомоги жінкам з даною патологією - органозберігаючі операції.
Умови для проведення органозберігаючих операцій: бажання зберегти репродуктивний орган та відсутність протипоказань до органозберігаючих операцій, надання допомоги в акушерському стаціонарі ІЇЇ рівня надання медичної допомоги, правильний відбір пацієнтів, командна робота (хірург, анестезіолог, трансфузіолог, судинний хірург, за необхідності - уролог проктолог), достатній запас препаратів крові та інфузійних середовищ, постійний контроль крововтрати в процесі проведення операції та можливість адекватно поповнювати крововтрату. бо Проведення органозберігаючих операцій включає в себе декілька етапів:
Ї етап: нижньо-серединна лапаротомія, донний або корпоральний кесарський розтин, застосовують введення лікарського засобу "реместип" або 10 одиниць окситоцину, що вводять в пуповину, проводять перев'язку пуповини. При цьому плацента має залишатись інтактною.
Матка в ділянці розрізу має бути ушита дворядним вікриловим швом.
ІЇ етап - ішемізація матки.
Ішемізації матки досягають шляхом проведення перев'язки маткових артерій, яєчникових гілок маткових артерій, внутрішніх здухвинних артерій з обох сторін. Метою є зменшення об'єму крововтрати під час операції.
ІШ етап - метропластика.
Даний етап може передбачати висічення міометрію та стінки сечового міхура з ділянкою вростання плаценти в межах здорових тканин, додатковий гемостаз плацентарної ділянки та ремодуляцію нижнього маткового сегменту з наступним його дренуванням (РЕНІС 1).
Метропластика передньої стінки матки має проводитись накладанням окремих або безперервного вікрилових швів.
Стінку сечового міхура, при її ушкодженні, ушивають безперервним вікриловим швом.
Рекомендоване дренування черевної порожнини.
Для проведення тренінгу використовують муляжі органів малого тазу, хірургічний інструментарій.
Муляжі одноразові, виготовлені з поролону, форма яких імітує форму матки та придатків.
Муляж викладений на дощечці, поруч із ним з резинових трубочок сформована імітація судинної системи органів малого тазу. Всередині муляжу розташовано імітацію плаценти. Для розгляду клінічної ситуації передлежання плаценти, і прикріплено за допомогою двобічної клейкої стрічки, для розгляду врощення плаценти - за допомогою міцного клею.
За допомогою хірургічного інструментарію - скальпеля та пінцету відпрацьовують техніку проведення органозберігаючих операцій, що описано вище, проводять техніку донного кесарського розтину, а саме розтину імітації міометрію в області дна матки за допомогою скальпеля та пінцету з подальшим пошаровим ушиванням голкою з голкотримачем з застосуванням поліволоконної нитки. За допомогою дисектора відпрацьовують навички перев'язки внутрішньої клубової артерії - а саме виділення її з навколишніх анатомічних
Зо структур, накладання лігатури та перев'язування хромованим кетгутом.
В випадку врощення плаценти відпрацьовують техніку метропластики за допомогою ножиць та скальпелю, пінцета та голкотримача з голкою. Ділянку міометрію, що імітує врощення плаценти, висікають ножицями та скальпелем, з подальшим пошаровим відновленням цілісності стінки матки поліволовконною ниткою.
Для оптимального засвоєння матеріалу під час практичного тренінгу для роботи на муляжах створюють ситуаційні задачі, вирішення яких передбачають всебічне розуміння теоретичних та практичних особливостей клінічної ситуації, організаційних аспектів та планування маршруту пацієнта.
Окрім цього учасники тренінгу мають змогу удосконалити практичні навички. В процесі тренінгу учасники мають можливість прийняти рішення про алгоритм надання допомоги, обсяг оперативного втручання, обстежень, доцільність та шлях відділення плаценти. Обов'язковим та важливим елементом є можливість дискусійного вирішення кожного кроку з обговоренням власного досвіду. Перевагою тренінгу, що патентується, є можливість максимального занурення в клінічну ситуацію, що дозволяє рекомендувати його для підвищення кваліфікації лікарів акушерів-гінекологів.
Запропонований спосіб може бути застосований для використання в медичних установах.
Пропонований спосіб є достатньо адекватним анатомічно та клінічно.
Слід розуміти, що описані вище приклади та варіанти втілення є лише ілюстративними і спеціалістам у даній галузі пропонуються різні модифікації та зміни, які охоплюються сутністю цієї заявки та обсягом формули технічного рішення.
Слід розуміти, що наведена вище інформація ніяким чином не обмежує обсяг прав за заявкою.

Claims (1)

  1. ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
    Спосіб моделювання клінічних ситуацій передлежання та врощення плаценти з використанням медичного фантому, згідно з яким на медичному фантомі проводять органозберігаючу хірургічну операцію, техніку донного кесарського розтину, а саме розтин імітації міометрію в області дна матки за допомогою скальпеля та пінцету з подальшим пошаровим ушиванням
    60 голкою з голкотримачем з застосуванням поліволоконної нитки, за допомогою дисектора проводять перев'язку внутрішньої клубової артерії а саме виділення її з навколишніх анатомічних структур, проводять накладання лігатури та перев'язування хромованим кетгутом,
    при врощені плаценти проводять техніку метропластики за допомогою ножиць та скальпелю,
    пінцета та голкотримача з голкою, причому ділянку міометрію, що імітує врощення плаценти, висікають ножицями та скальпелем, й у подальшому пошарово відновлюють цілісність стінки матки поліволоконною ниткою, причому як медичний фантом використовують попередньо виготовлений з поролону муляж органів малого тазу жінки, де форма муляжу імітує форму матки та придатків, при цьому всередині муляжу розташовують імітацію плаценти: для передлежання плаценти - плаценту фіксують до поролону за допомогою двобічної клейкої стрічки, для врощення плаценти - плаценту фіксують до поролону за допомогою клею, а також формують імітацію судинної системи органів малого тазу, причому імітацію судинної системи органів малого тазу формують із трубочок, виготовлених із резини.
UAU201905090U 2019-05-14 2019-05-14 Спосіб моделювання клінічних ситуацій передлежання та врощення плаценти UA136048U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201905090U UA136048U (uk) 2019-05-14 2019-05-14 Спосіб моделювання клінічних ситуацій передлежання та врощення плаценти

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201905090U UA136048U (uk) 2019-05-14 2019-05-14 Спосіб моделювання клінічних ситуацій передлежання та врощення плаценти

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA136048U true UA136048U (uk) 2019-07-25

Family

ID=71119458

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU201905090U UA136048U (uk) 2019-05-14 2019-05-14 Спосіб моделювання клінічних ситуацій передлежання та врощення плаценти

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA136048U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
CA2293585C (en) Clinical and/or surgical training apparatus
Magaldi et al. Human placenta aneurysm model for training neurosurgeons in vascular microsurgery
US10235903B2 (en) Simulator for training medical personnel to perform uterine procedures
JP2021503095A (ja) 子宮摘出術モデル
US20240071257A1 (en) Abdominal hernia simulation model for surgical training
UA136048U (uk) Спосіб моделювання клінічних ситуацій передлежання та врощення плаценти
Austin et al. A laboratory model for vascular microsurgery
CN114419971A (zh) 子宫模型、宫腔镜手术训练模型及其制作方法
UA136049U (uk) Спосіб моделювання клінічних ситуацій акушерських гематом
CN114550564A (zh) 宫腔镜手术训练模型、制作方法及应用
CN220065010U (zh) 胰肠吻合重建训练模型
RU198996U1 (ru) Тренажер матки для обучения навыкам проведения операции при врастании плаценты и хирургического гемостаза при послеродовом кровотечении
RU91516U1 (ru) Устройство для обучения врачей выполнению хирургических разрезов в области лица
CN219418336U (zh) 一种肿物切除及止血教学模型
RU213757U1 (ru) Имитация головы пациента
RU224141U1 (ru) Нейрохирургический симуляционный тренажер для освоения и отработки хирургических мануальных навыков установки наружного вентрикулярного дренажа
WO2020182855A1 (en) Fetoscopic surgery training simulator for the treatment of spina bifida
CN112863313A (zh) 一种宫腔手术训练模型
Cooper et al. TR9 Resuscitative hysterotomy training for interprofessional teams using a fresh frozen cadaver with synthetic uterine tissues
Tay Hysterectomy for Benign Conditions
Khurana EP27. 19: Low cost, easy‐to‐use, efficient amniocentesis simulator.
Castañeda et al. Basic principles of microvascular surgery applied in maxillofacial surgery. Bibliographic review
Bilash et al. Clinical Anatomy and Operative Surgery of areas and organs of head, neck, chest and abdomen
Belykh et al. A model of cerebral arterial aneurysm for microneurosurgical training
DEL MAESTRO Development of Dye-Perfused Human Placenta Model for Vascular Microsurgery Training: Preparation Protocol and Validation Testing in Hands-on Courses