UA135127U - Акарицидна композиція - Google Patents

Акарицидна композиція Download PDF

Info

Publication number
UA135127U
UA135127U UAU201903347U UAU201903347U UA135127U UA 135127 U UA135127 U UA 135127U UA U201903347 U UAU201903347 U UA U201903347U UA U201903347 U UAU201903347 U UA U201903347U UA 135127 U UA135127 U UA 135127U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
abamectin
hexythiazox
composition
drug
acaricidal
Prior art date
Application number
UAU201903347U
Other languages
English (en)
Inventor
Сергій Володимирович Кнечунас
Original Assignee
Аса Кемікал Груп Лімітед
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Аса Кемікал Груп Лімітед filed Critical Аса Кемікал Груп Лімітед
Priority to UAU201903347U priority Critical patent/UA135127U/uk
Publication of UA135127U publication Critical patent/UA135127U/uk

Links

Landscapes

  • Agricultural Chemicals And Associated Chemicals (AREA)
  • Pharmaceuticals Containing Other Organic And Inorganic Compounds (AREA)

Abstract

Акарицидна композиція містить гекситіазокс, абамектин та допоміжні агенти. При цьому масове співвідношення гекситіазоксу до абамектину становить 1:5-7.

Description

Корисна модель належить до галузі хімічного захисту сільськогосподарських культур від комах-шкідників, зокрема до композицій на основі гекситіазоксу та абамектину, які можуть використовуватися для захисту культурних рослин, таких як яблуня, виноград, баклажани, декоративні рослини, цитрусові, смородина чорна, зернобобові, такі як соя, бавовник тощо, від кліщів.
Метою вирощування сільськогосподарських культур є одержання високих врожаїв продукції.
Однією з головних проблем, що перешкоджає широкому впровадженню сучасних прогресивних технологій вирощування сільськогосподарських культур, є шкідливі комахи, зокрема, кліщі.
Виходячи з цього, необхідно здійснювати системний підхід до контролю за динамікою чисельності шкідників, що саме і забезпечує використання акарицидів.
Гекситіазокс є несистемним акарицидом тривалої дії для боротьби з багатьма видами травоїдних кліщів, таких як звичайний павутинний і плодовий кліщі, на стадіях яєць, личинок та німф. Гекситіазокс вперше було описано в патенті 54442116.
Гекситіазокс має хімічну назву трансо-4-метил-5-(4-хлорфеніл)-М-циклогексил-2- оксотіазолідин-3-карбоксамід та характеризується наступною структурною формулою. (в)
ЧІ
Ух МН 5 сн, сі
Гекситіазокс пропонується на українському ринку у вигляді порошку, що змочується, під торговою маркою Ніссоран "м фірмою Ніппон Сода Ко., Лтд., Японія.
Вказаний препарат використовується у формі порошку, що змочується, та є ефективним проти широкого спектра акаридів. Даний препарат було впроваджено у виробництво ще в 80-их роках минулого століття і з того часу розробка нових ефективних акарицидних засобів зробила значний крок уперед. На думку винахідника, активність та ефективність даного препарату можна підвищити за рахунок використання новітніх розробок в галузі захисту сільськогосподарських культур.
Для підсилення ефективності та розширення спектра дії доцільним є використання комбінації різноманітних акарицидних агентів в одній композиції. Таке комбіноване використання має ряд суттєвих переваг, а саме розширення спектра дії, підвищення активності за рахунок синергічної дії, зменшення вмісту активних інгредієнтів в композиції при збереженні активності тощо.
Зо Тому пошук та розробка нових комбінованих композицій з покращеною активністю є нагальною потребує в розвитку сучасних засобів захисту сільськогосподарських культур.
Серед потенційних і перспективних складових агентів для використання в комбінованих композиціях можна згадати абамектин.
Абамектин належить до авермектинів, класу інсектицидів та акарицидів, що отримують з грунтових бактерій бігеріотусев5 амептійів. Абамектин є природним продуктом бродіння цієї бактерії. Абамектин складається з суміші авермектинів В'а (80 95) і ВТЬ (20 95) і являє собою кристалічний порошок білого або жовтуватого кольору без запаху. Абамектин вперше було описано в заявці ЕРО094779 (пріоритет 10.05.1982), заявник Мерк енд Ко. Інк., (05).
ек
Со но, в) о х о. : . о щ чу о) це і оно он:
Авермектин В. ра весн.сн,
Авермектин В. о: весна Н он
Абамектин є вибірковим інсектицидом короткої контактної і більш тривалої кишкової дії з трансламінарною активністю. Абамектин швидко проникає в листя рослин при обприскуванні.
Абамектин є ефективним проти кліщів, які резистентні до інших акарицидів. З метою запобігання розвитку резистентності у кліщів рекомендується чергувати препарати на основі абамектину з акарицидами, що належать до інших класів.
В патенті И0Ш54857510 була описана комбінація абамектину та гекситіазоксу із співвідношенням активних інгредієнтів 1:2-4, відповідно, що проявляє синергічну активність.
Запропонована комбінація містить значну кількість абамектину, до якого, як зазначалось вище, при тривалому застосуванні може розвинутись резистентність. Для усунення цієї проблеми автором було проведено ряд досліджень і встановлено, що при підвищенні вмісту в комбінованій композиції гекситіазоксу явище набуття резистентності до абакемктину нівелюється за рахунок більш вираженої дії гекситіазоксу, зберігається ефективність та синергічність акарицидної композиції.
Відповідно, задачею корисної моделі була розробка ефективної акарицидної композиції, що містить абамектину та гекситіазокс у масовому співвідношенні 1:5-7 та допоміжні агенти.
Ще однією з особливостей створення ефективних композицій для захисту рослин є підбір допоміжних агентів. Наприклад, ефективний підбір поверхнево-активних речовин (ПАР), диспергаторів та інших допоміжних агентів може сприяти підвищенню ефективності акарицидного впливу препарату. Такі допоміжні речовини є ефективними провідниками акарицидного впливу, забезпечуючи ефективне диспергування, розчинення та проникнення активної сполуки у тканини комахи та ефективну взаємодію з цими тканинами, що у сукупності забезпечує високу акарицидну дію.
Проблема розробки нових препаративних форм для акарицидів є дуже актуальною, оскільки ефективність впливу препарату може бути значно підвищена за рахунок застосування конкретних препаративних форм, розроблених з урахуванням цілого ряду факторів. Так, при розробці препаративної форми слід враховувати хімічну природу конкретно активної сполуки, що обумовлює її фізико-хімічні властивості, особливості конкретної культури, спосіб обробки, тощо. Задача, що стоїть перед дослідниками при розробці препаративної форми, є підбір серед великої кількості можливих допоміжних агентів, які входять до складу композиції, таких, що узяті разом з активним агентом є особливо прийнятними для формування препаративної форми, яка містить конкретну активну сполуку, тобто такого складу препаративної форми, який забезпечить найбільш ефективний прояв корисних властивостей, притаманних даній активній сполуці.
Відповідно, інша задача заявленої корисної моделі полягає у створенні акарицидної композиції, яка характеризується підвищеною ефективністю за рахунок поліпшення диспергування активних інгредієнтів та є зручною у приготуванні та використанні.
Поставлена задача вирішується за рахунок оптимального підбору допоміжних агентів та їх співвідношення. Відтак, акарицидна композиція містить абамектин та гекситіазокс та допоміжні агенти, такі як емульгатор, диспергатор, ад'ювант, піногасник, антифриз, загущувач, консервант та розчинник, при наступному співвідношенні компонентів, мас. Фо: гекситіазокс 15-25 абамектин 3-5 емульгатор 1-3 диспергатор 3-6 ад'ювант 5-15 піногасник 0,02-0,1 консервант 0,1-1 антифриз 2,0-5,0 загущувач 0,1-0,3 розчинник решта.
У переважному варіанті реалізації корисної моделі акарицидна композиція містить абамектин та гекситіазокс та допоміжні агенти, такі як емульгатор, диспергатор, ад'ювант, піногасник, антифриз, загущувач, консервант та воду, при наступному співвідношенні компонентів, мас. 9: гекситіазокс 20,4 абамектин 3,6 емульгатор 12 диспергатор 4 ад'ювант 10 піногасник 0,05 консервант 0,1 антифриз 3,0 загущувач 0,2 вода решта.
Запропонована композиція має форму концентрату суспензії і характеризується високою ефективністю акарицидного впливу та зручністю використання.
За рахунок введення в акарицидну композицію вказаних допоміжних агентів вдалося значно покращити диспергування активних сполук при одержанні готового розчину для обробки рослин.
За рахунок цього підвищилась ефективність композиції та зручність приготування готового розчину. Узяті разом вказані компоненти забезпечують ефективне диспергування акарицидної сполуки.
Окрім згаданих вище допоміжних агентів, для цілей одержання придатних акарицидних композицій можуть бути використані і інші допоміжні агенти, такі як розчинники, поверхнево- активні речовини, диспергатори, емульгатори, змочувальні агенти, солюбілізатори, речовини, що сприяють проникненню, зв'язувальні агенти, загусники, наповнювачі, зволожувачі, антифризи, піногасники, барвники, агенти, що підвищують клейкість, і зв'язувальні агенти.
Придатними розчинниками є вода і органічні розчинники, такі як нафтові фракції з температурою кипіння від середньої до високої, наприклад керосин, дизельне паливо; олії рослинного або тваринного походження; аліфатичні, циклічні і ароматичні вуглеводні, наприклад, толуол, парафін, тетрагідронафталін, алкіловані нафталіни; спирти, наприклад, етанол, пропанол, бутанол, бензиловий спирт, циклогексанол; гліколі; ДМСО; кетони, наприклад циклогексанон; естери, наприклад лактати, карбонати, естери жирних кислот, гамма- бутиролактон; жирні кислоти; фосфонати; аміни; аміди, наприклад, М-метилпіролідон, диметиламіди жирних кислот та їх суміші.
Придатними поверхнево-активними речовинами є поверхнево-активні сполуки, такі як аніонні, катіонні, неіїонні їі амфотерні поверхнево-активні речовини, блокполімери, поліелектроліти та їх суміші. Такі поверхнево-активні речовини можуть бути використані які емульгатор, диспергатор, солюбілізатор, змочувальний агент, речовина, що сприяє проникненню.
Зо Придатними аніонними поверхнево-активними речовинами є лужні, лужноземельні або амонійні солі сульфонатів, сульфатів, фосфатів, карбоксилатів та їх суміші. Прикладами сульфонатів є алкіларилсульфонати, дифенілсульфонати, альфа-олефінсульфонати, лігнінсульфонати, сульфонати жирних кислот і олій, сульфонати етоксилованих алкілфенолів, сульфонати алкоксилованих арилфенолів, сульфонати конденсованих нафталінів, сульфонати додецил- та тридецилбензолів, сульфонати нафталінів та алкілнафталінів, сульфосукцинат або сульфосукцинамати. Прикладами сульфатів є сульфати жирних кислот і олій, етоксилованих алкілфенолів, спиртів, етоксилованих спиртів або естерів жирних кислот. Прикладами фосфатів є естери фосфатів. Прикладами карбоксилатів є алкілкарбоксилати і карбоксиловані спирти або алкілфенолетоксилати.
Особливо придатними аніонними поверхнево-активними речовинами Є алкілбензолсульфонати, такі як, наприклад, натрієві, кальцієві або триетиламонієві солі алкілбензолсульфонової кислоти. Найбільш переважними алкілбензолсульфонатами є натрієві, кальцієві або триетиламонієві солі додецилбензолсульфонової кислоти, зокрема ННодасаїє
70/8 (7095 додецилбензолсульфонат кальцію в н-бутанолі), ВАподасаі? б0/ВЕ (60 95 додецилбензолсульфонат кальцію в 2-етилгексанолі)) та ВАподасаї? 2283 (7095 додецилбензолсульфонат амонію), фірми Аподіа СтрН, фенілсульфонат СА 100 (4095 додецилбензолсульфонат кальцію в Сепоро! Х-060 та боїЇмев5о 200) фірми Сіагапі СтрН або
Мапза? ЕММ 70/2Е (57 95 лінійного додецилбензолсульфонату в 2-етилгексанолі) фірми Аїбгідні а МОП.
Придатними неіонними поверхнево-активними речовинами є алкоксилати, М-заміщені аміди жирних кислот, амінооксиди, естери, поверхнево-активні речовини на основі цукру, полімерні поверхнево-активні речовини та їх суміші. Прикладами алкоксилатів є сполуки, такі як спирти, алкілфеноли, аміни, аміди, арилфеноли, жирні кислоти або естери жирних кислот. Етиленоксид та/або пропіленоксид можуть бути використані для алкоксилування, переважно етиленоксид.
Прикладами М-заміщених амідів жирних кислот є глюкаміди жирних кислот або алканоламіди жирних кислот. Прикладами естерів є естери, гліцеринові естери або моногліцериди жирних кислот. Прикладами поверхнево-активних речовин на основі цукру є сорбітан, етоксиловані сорбітани, естери сахарози і глюкози або алкілполіглікозиди. Прикладами полімерних поверхнево-активних речовин є гомо- або співполімери вінілпіролідону, вінілового спирту або вінілацетату.
Придатними катіонними поверхнево-активними речовинами є четвертинні поверхнево- активні речовини, наприклад, четвертинні сполуки амонію з однією або двома гідрофобними групами або солі первинних амінів з довгим ланцюгом. Придатними амфотерними поверхнево- активними речовинами є алкілбетаїни і імідазоліни. Придатними поліелектролітами є полікислоти або поліоснови. Прикладами полікислот є лужні солі поліакрилової кислоти або полікислотних комбінованих полімерів. Прикладами поліоснов є полівініламіни або поліеєтиленаміни.
Переважними алкоксилатами спиртів є етоксилати монорозгалуженого спирту, такі як
Агріиє? МВА 11-7 (етоксилат розгалуженого спирту з 7 етоксиланками) фірми Опідета або
Сепаро!? Х-60 (етоксилат спирту з 6 етоксиланками) фірми Сіагіапі.
Придатними загусниками є полісахариди (наприклад, ксантанова камідь, карбоксиметилцелюлоза), неорганічні глини (органічномодифіковані або немодифіковані),
Зо полікарбоксилати і силікати.
Придатними наповнювачами є мінеральні та синтетичні мінеральні сполуки, такі як кварци, силікагелі, силікати, тальк, каолін, вапняк, сажа, вапно, крейда, вапняна глина, глина, доломіт, діатоміт, сульфат кальцію, сульфат магнію, оксид магнію, а також продукти рослинного походження, такі як зернове борошно, борошно з деревної кори, деревне борошно та борошно з горіхової шкаралупи, порошки целюлози або інші тверді наповнювачі.
Придатними антифризами є етиленгліколь, пропіленгліколь, сечовина і гліцерин.
Придатними піногасниками є силікони, силоксани, довголанцюгові спирти і солі жирних ее
Придатними барвниками (наприклад, червоний, синій або зелений) є пігменти з низькою розчинністю у воді і водорозчинні барвники. Прикладами є неорганічні барвники (наприклад, оксид заліза, оксид титану, гексаціаноферат заліза) і органічні барвники (наприклад, алізарин-, азо- і фталоціанінові барвники).
Придатними агентами, що додають клейкість, або зв'язувальними агентами є полівінілпіролідони, полівінілацетати, полівінілові спирти, поліакрилати, біологічні або синтетичні воски та етери целюлози.
Вибір будь-якого допоміжного агента не може бути обмеженням даної корисної моделі.
Запропонована акарицидна композиція використовується для обприскування посівів сільськогосподарських культур в період вегетації. Вказану композицію у формі концентрату суспензії, використовують з нормою витрати 0,2-0,25 л/га.
Було отримано та досліджено ряд акарицидних композицій з різним вмістом активних інгредієнтів, а саме:
Композиція 1 призначення
Композиція 2
Композиція З
Композиція 4
Композиція 5
Найкращі характеристики в ході попередніх досліджень виявила Композиція 1, яка і була використана в широкомасштабних польових дослідженнях.
Концентрат суспензії готують звичайними відомими способами змішування при використанні обладнання, що широко застосовується для змішування компонентів та одержання акарицидних композицій. Наприклад, для одержання розробленої композиції в придатному реакторі змішували 20,4 мас. частин гекситіазоксу, 3,6 мас. частин абамектину, 1,2 мас. частин емульгатора, такого як монобутиловий етер поліпропіленксиду, 4 мас. частину диспергатора, такого як полімерна ПАР, 10 мас. частин ад'юванту, такого як полігліцериновий естер з метильованою рослинною олією, 0,05 мас. частин піногасника, такого як емульсія полідиметилсилоксану, 0,1 мас. частин консерванту, такого як суміш ізотіазолінонів, 3,0 мас. частин антифризу, такого як пропіленгліколь, 0,2 мас. частин загущувача, такого як ксантанова камедь, та воду до 100 мас. частин. Одержану суміш гарно перемішували до одержання однорідного текучого концентрату суспензії, що розфасовували в придатну тару.
Розроблену композицію використовують у формі водної суспензії, що одержують шляхом розчинення концентрату суспензії в придатній кількості води.
Приведений нижче приклад біологічних досліджень розробленої фунгіцидної композиції призначений лише для пояснення запропонованої корисної моделі та не є таким, що обмежує її будь-яким чином.
Приклад 1
Досліди проводили у польових умовах на дослідному полі відділу агроекології і біобезпеки
Інституту агроекології і природокористування НААН (Вінницька область, Хмільницький р-н, с
Білий Рукав). У дослідах використовували сою, площа ділянки 25 ме, кількість повторів - 3. Дата посіву - 26.04.2018 року, дата появи сходів - 09.05.2018 року. Обробку посівів проводили шляхом обприскування посівів в період бутонізації при використанні ранцевого обприскувача з витрати робочої рідини 200 л/га (дата обробки 05.06.2018 року). Заявлену композицію у формі концентрату суспензії використовували за норми витрати 0,2 та 0,25 л/га. Запропоновану акарицидну композицію для контролю кліщів порівнювали з препаратом "Ніссоран, ЗПе" (порошок, що змочується, Гекситіазокс 100 г/кг) за норми витрати 0,5 кг/га. Цільові об'єкти
Зо являли собою павутинний кліщ (Теїгапуснлиб5 Шпісає) та туркестанський кліщ (Теїгапуспив їшиКевіапу). Обліки кліщів, відбір зразків та їх аналізи проводили згідно з Методикою випробування і застосування пестицидів / за ред. проф. С.О. Трибеля, Київ, "Світ" - 2001;
Основи наукових досліджень в агрономії // Мойсейченко В.Ф., Єщенко В.О. - К.: Вища школа, 1994. - 334 с.; Методика проведення досліджень в кормовиробництві і годівлі тварин // Бабич
А.О., Кулик М.Ф., Макаренко П.С., Підпалий 1І.Ф., Гарькавий А.Д., Петриченко В.Ф., Борона В.П.,
Барвінченко В.Ї. та ін. - К.: Аграрна наука, 1998. - 80 с.; Визначення біологічної ефективності пестицидів і агрохімікатів. Методичні вказівки Чабанюк Я.В., Шерстобоєва О.В., Ткач Є.Д., Бунас
А.А., Стародуб В.І., Довгич К.І., Дмитрук Д.М. - К., 2013. - 36 с. Чисельність шкідників визначали з розрахунку на м". Дані представлені у таблицях 1 та 2.
В результаті випробовування препарату корисної моделі з нормами витрати 0,2-0,25 л/га встановлено, що препарат був ефективним проти кліщів, які шкодили в посівах сої на дослідних ділянках (табл. 1). (с;
Таблиця 1
Ефективність дії акарициду корисної моделі в посівах сої, 2018 р. (с. Білий Рукав, Хмільницького району, Вінницької області)
Варіанти досліду
Контроль (без ІПрепарат-еталон Ніссоран, Препарат корисної моделі обробки) ЗП (0,5 кг/га) репарат кор д
В . порівняно з ид шкід о після препаратом- ника до . . бо бки оброб загибель, 90 оброб- після до після | агибель /) обробки обробки еталоном,
Ки обробкиобробкиобробки я оо 0,210,25 0,2510210,251| 02 | 025 0,2 л/га л/га|л/га л/га|л/га| л/га | л/га | л/га
Кліщі, шт.лрій:) оз 376 | 174 | 78 70 низ 10101 964 25,3. 28,6 частий листок мав | 599040 ва 152 4945 07 отрідеве тво 836 в т.ч. нестате")! 194 | 286 | 134) 15 924 З БИгВІ 03 98,5100,0 6,1 | 7,6 возрілі особини
Внесення препарату корисної моделі здійснювалось на основі врахування економічного порогу шкідливості кліщів у посівах сої.
Застосування препарату корисної моделі у нормі 0,2 л/га забезпечувало зниження чисельності кліщів на рівні 96,4 9о, а у нормі 0,25 л/га чисельність кліщів знижувалась на рівні 99,6 95, порівняно з контрольним варіантом, де обробка не проводилась.
При порівнянні з препаратом-еталоном Ніссоран, ЗП (норма 0,5 кг/га), досліджуваний препарат корисної моделі з нормою витрати 0,2 л/га мав кращий ефект (ефективність була більшою на 25,3 95), а з нормою витрати 0,25 л/га препарат корисної моделі переважав на 28,6 об.
Представлені результати свідчать про високу біологічну ефективність препарату корисної моделі та відповідність заявленим винахідником нормам його витрати 0,2-0,25 л/га.
Окрім високого відсотку загибелі кліщів, застосування акарициду корисної моделі у нормах 0,2-0,25 л/га істотно впливало на отримання прибавки врожаю насіння (табл. г).
Таблиця 2
Урожайність сої при застосуванні акарициду корисної моделі в 2018 році (с. Білий Рукав, Хмільницького району, Вінницької області)
Контроль (без обробки) 215014 2-1
Препарат-еталон Ніссоран, ЗП 2,БОжО 14 0,39 18,5 (0,5 кг/га)
Препарат корисної моделі (0,25 2.734015 0,62 294 л/га)
Застосування препарату корисної моделі з нормами витрати 0,2-0,25 л/га значно вплинуло на збереження урожаю насіння сої. Так, у варіантах, де вносився досліджуваний препарат корисної моделі у нормах 0,2-0,25 л/га одержали урожай насіння відповідно на 25,6-29,4 95 вищий, ніж на контрольному варіанті.
Також препарат корисної моделі з нормою витрати 0,25 л/га переважав еталонний продукт- препарат Ніссоран, ЗП (норма 0,5 кг/га) за показником збереженості врожаю насіння сої на 10,9 Фр.
Фітотоксичної дії препарату корисної моделі у випробовуваних нормах 0,2-0,25 л/га відносно до рослин сої не відмічено.
Препарат корисної моделі не змінює родючості грунту та не впливає на баланс мінеральних речовин і гумусу.
Діючі речовини акарициду: гекситіазокс та абамектин, крім контактної дії, мають трансламінарні властивості (переміщуються з верхньої частини листя до нижньої). За дією ці діючі речовини відрізняються: гекситіазокс діє тільки на яйця, личинки та німфи кліщів. Дорослі залишаються живими, хоча самиці стерилізуються. Абамектин діє на дорослу стадію кліща. В результаті препарат корисної моделі завдяки поєднанню цих двох речовин контролює всі стадії розвитку кліщів.
Таким чином, при здійсненні польових випробувань розробленого акарициду контактної дії у нормах 0,2-0,25 л/га, на основі діючих речовин гекситіазоксу та абамектину, який призначений для проведення захисту посівів сої від кліщів, було встановлено, що він має високу ефективність, яка проявляється у знищенні та зменшенні чисельності кліщів у посівах та збереженні урожаю насіння.
Застосування препарату корисної моделі у нормах 0,2-0,25 л/га забезпечує зниження чисельності шкідників на рівні 96,4-99,6 9о, порівняно з контрольним варіантом. При цьому збереження врожаю становило 0,54-0,62 т/га, тоді як застосування еталонного продукту- препарату Ніссоран, ЗП зумовлювало отримання прибавки 0,39 т/га, порівняно з контролем.
Отримані результати дають підставу стверджувати, що розроблений препарат корисної моделі характеризується високим рівнем ефективності і може бути рекомендованим до застосування на зернобобових культурах (соя) для 1-кратного внесення під час вегетації для проведення боротьби проти кліщів з нормами витрати препарату 0,2-0,25 л/га.

Claims (3)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Акарицидна композиція, що містить гекситіазокс, абамектин та допоміжні агенти, яка відрізняється тим, що масове співвідношення гекситіазоксу до абамектину становить 1:5-7.
2. Акарицидна композиція за п. 1, яка відрізняється тим, що містить абамектин та гекситіазокс та допоміжні агенти, такі як емульгатор, диспергатор, ад'ювант, піногасник, антифриз, загущувач, консервант та розчинник, при наступному співвідношенні компонентів, мас. Фо: гекситіазокс 15-25 абамектин 3-5 емульгатор 1-3 диспергатор 3-6 ад'ювант 5-15 піногасник 0,02-0,1 консервант 0,1-1 антифриз 2,0-5,0 загущувач 0,1-0,3 розчинник решта.
3. Акарицидна композиція за п. 2, яка відрізняється тим, що містить абамектин та гекситіазокс та допоміжні агенти, такі як емульгатор, диспергатор, ад'ювант, піногасник, антифриз, загущувач, консервант та воду, при наступному співвідношенні компонентів, мас. 90: гекситіазокс 20,4 абамектин 3,6 емульгатор 12 диспергатор 4 ад'ювант 10 піногасник 0,05 консервант 01 антифриз 3,0 загущувач 0,2 вода решта.
UAU201903347U 2019-04-03 2019-04-03 Акарицидна композиція UA135127U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201903347U UA135127U (uk) 2019-04-03 2019-04-03 Акарицидна композиція

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201903347U UA135127U (uk) 2019-04-03 2019-04-03 Акарицидна композиція

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA135127U true UA135127U (uk) 2019-06-10

Family

ID=74307266

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU201903347U UA135127U (uk) 2019-04-03 2019-04-03 Акарицидна композиція

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA135127U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
CN105638701B (zh) 一种杀线虫组合物及其用途
CN101366386B (zh) 基于吡蚜酮的农药组合物
CN106857581B (zh) 一种含有三氟咪啶酰胺的杀线虫组合物
CN104068024A (zh) 一种除草剂组合物及其应用
CN104585224A (zh) 一种含有氟噻虫砜和拟除虫菊酯类杀虫剂的农药组合物
CN102805102B (zh) 一种含噻唑膦和鱼尼汀受体抑制剂类杀虫剂的杀虫组合物
CN107156160A (zh) 一种防治梨小食心虫的组合物和方法
CN102763664A (zh) 含有螺螨双酯和联苯肼酯的杀虫组合物
MX2012015050A (es) Mezclas nematicidas para usarse en caña de azucar.
CN109275663A (zh) 一种含有环苯草酮和五氟磺草胺的除草组合物
CN115918661A (zh) 一种含Cyclobutrifluram的杀线虫组合物及其应用
UA135127U (uk) Акарицидна композиція
CN114916555A (zh) 一种含双三氟虫脲的农药组合物用于防治植物害螨的用途
CN103749525B (zh) 一种杀虫组合物
CN114052037A (zh) 一种含双三氟虫脲和乙螨唑的杀螨组合物及其应用
CN101564041A (zh) 一种咪鲜胺和嘧霉胺复配的杀菌组合物
CN101843247B (zh) 基于吡蚜酮的农药组合物
CN104872147B (zh) 一种含环戊噁草酮和苯噻酰草胺的除草组合物
CN105794814B (zh) 一种杀虫组合物及其控制农业害虫的方法
CN103749521A (zh) 一种杀虫组合物
CN116369328B (zh) 一种含三唑锡的杀螨组合物及其应用
CN110200003B (zh) 一种丁醚脲和苯氧威的杀虫组合物及其应用
CN108739834B (zh) 一种含有五氟磺草胺的除草组合物
WO2024095171A1 (en) Stable synergistic insecticidal composition
CN115104621A (zh) 一种含三乙膦酸铝的杀菌组合物及其应用