UA134100U - Футерувальна плита барабанного млина - Google Patents

Футерувальна плита барабанного млина Download PDF

Info

Publication number
UA134100U
UA134100U UAU201813023U UAU201813023U UA134100U UA 134100 U UA134100 U UA 134100U UA U201813023 U UAU201813023 U UA U201813023U UA U201813023 U UAU201813023 U UA U201813023U UA 134100 U UA134100 U UA 134100U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
base
insert
lining plate
inserts
drum
Prior art date
Application number
UAU201813023U
Other languages
English (en)
Inventor
Євген Євгенович Чижик
Сергій Віталійович Зенін
Original Assignee
Євген Євгенович Чижик
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Євген Євгенович Чижик filed Critical Євген Євгенович Чижик
Priority to UAU201813023U priority Critical patent/UA134100U/uk
Publication of UA134100U publication Critical patent/UA134100U/uk

Links

Landscapes

  • Crushing And Grinding (AREA)

Abstract

Футерувальна плита барабанного млина містить основу у формі бруса з еластомерного матеріалу з робочою поверхнею, обладнаною завулканізованими вставками, які мають зносостійкість вище еластомерного матеріалу основи, та протилежною їй поверхнею, обладнаною засобами сполучення з поверхнею барабана млина. Вставки виконані у формі бруса, подовжня вісь якого співпадає з напрямком подовжньої осі основи, а робоча поверхня містить щонайменше один виступ та похилу поверхню. При цьому виступ утворений подовжнім ребром однієї із вставок, а нахил похилої поверхні виконано у напрямку, протилежному руху барабана млина. Інша вставка завулканізована у похилу поверхню так, що виступає з цієї поверхні. Вставка, що утворює виступ, і вставка, що виступає з похилої поверхні, розташовані з нахилом відносно вертикальної осі перерізу основи та направлені у протилежні боки відносно вертикальної осі перерізу основи.

Description

Корисна модель належить до техніки гірничозбагачувальної галузі або галузі виготовлення будівельних матеріалів та може бути використана для футерування внутрішньої поверхні барабанних млинів для подрібнення матеріалів за допомогою подрібнюючих тіл, таких як кульове завантаження або інші подібні.
Відомо аналогічні футерувальні плити, серед яких найближчими є наступні.
Відомо футерувальну плиту барабанного млина, яка містить основу з еластомерного матеріалу у формі бруса з перерізом у вигляді багатогранної призми. Верхня поверхня призми є робочою поверхнею і складається з горизонтальної частини і двох похилих частин обабіч горизонтальної частини з утворення хвилеподібної поверхні футеровки барабана млина.
Горизонтальна частина і одна похила частина основи оснащені металевими вставками у вигляді шипів. Металеві вставки виконані у формі прямокутних паралелепіпедів з плоскою або скошеною верхньою гранню, що виступають над поверхнями граней основи. Металеві вставки орієнтовані під кутом відносно подовжньої осі основи та розташовані з однаковим кроком по її довжині. На поверхні основи, протилежній робочій поверхні, виконано подовжній паз для сполучення з поверхнею барабана млина (ША 81709, опублікований 25.01.2008).
Недоліком описаної футерувальної плити є інтенсивне руйнування металевих вставок під час роботи млинів на першій стадії подрібнення, що обумовлено розташуванням металевих вставок окремо одна від одної і призводить до їх інтенсивного зносу під впливом високих ударних навантажень від подрібнюючих тіл, наприклад таких як кулі діаметром 80...120 мм.
Поступове руйнування металевих вставок призводить до передчасного зносу еластомерного матеріалу основи футерувальної плити та зменшення терміну служби футеровки барабана млина.
Також відомо футерувальну плиту барабанного млина, яка містить основу у формі бруса з еластомерного матеріалу, в яку завулканізовано металеву вставку у вигляді виступу трапецеїдального перерізу, що утворює ліфтер для підйому подрібнюючих тіл та матеріалу, що подрібнюють, у процесі обертання барабана млина. Вставка виконана на всю довжину бруса основи. Основа також містить плоску робочу поверхню, сполучену з поверхнею ліфтера через виступ з наскрізними отворами для кріплення до поверхні барабана (005 6,036,127, опублікований 14.03.2000).
Зо Недоліком такої футерувальної плити є зниження надійності кріплення основи за рахунок впливу ударних навантажень від подрібнюючих тіл та матеріалу на верхню частину кріплення, а також відсутність підтримки виступу, що слугує ліфтером, еластомерним матеріалом з боку задньої частини робочої поверхні основи, що призводить до достатньо швидкого зношування зміцнюючої вставки та оголення ділянок робочої поверхні з еластомерного матеріалу.
Також відомо футерувальну плиту барабанного млина, яка містить основу у формі бруса з еластомерного матеріалу, в верхню робочу поверхню якої завулканізовано металеві вставки у вигляді виступів, що виконують роль ліфтерів для підйому подрібнюючих тіл та матеріалу, що подрібнюють. Вставки розташовані однаково по довжині перерізу на різній висоті одна відносно одної для утворення ступінчастої поверхні для кращого захоплення подрібнюючих тіл та матеріалу, що подрібнюють. Між вставками розташована похила поверхня, перпендикулярна до бічної поверхні вставок. Також футерувальна плита обладнана засобами сполучення з поверхнею барабана млина, розташованими на поверхні основи, протилежній робочій поверхні, та виконаними як арматура з суцільним пазом по її довжині для установки кріпильних елементів (ОА 96945, опублікований 25.02.2015).
Недоліком такого рішення є відсутність захисту для похилої поверхні, що знижує надійність футерування та строк його служби або використання подрібнюючих тіл тільки певного розміру, який перевищує розміри впадини, утвореної бічною поверхнею виступу і похилою поверхнею, розташованою нижче цього виступу. Також утворений такими плитами рельєф футеровки не дозволяє збільшити кількість подрібнюючих тіл та матеріалу, що подрібнюють, які захоплюються одноразово при обертанні барабана, та збільшити висоту їх підйому для подальшого падіння на матеріал внизу та його подрібнення.
За найближчий аналог прийнято футерувальну плиту барабанного млина, яка містить основу у формі бруса з еластомерного матеріалу з робочою поверхнею, обладнаною завулканізованими вставками, які мають зносостійкість вище еластомерного матеріалу основи, та протилежною їй поверхнею, обладнаною засобами сполучення з поверхнею барабана млина. Робоча поверхня містить виступ з еластичного матеріалу у задній частині основи, посилений однією із вставок, встановленою під кутом відносно вертикальної осі перерізу основи. Ця вставка розташована з боку задньої частини основи, що протилежна похилій поверхні, на якій завулканізована інша вставка. Зазначені вставки мають форму паралелограма певної товщини та розташовані з щільним кроком по довжині бруса основи (ЕР 1 279 438 А1, опублікована 29.01.2003).
Недоліком найближчого аналога є те, що виступ, який виконує роль ліфтера, виконаний з еластичного матеріалу та посилений вставкою тільки з боку задньої частини, що призводить до передчасного зношення передньої частини виступу. Також більша частина робочої поверхні не обладнана вставками для її зміцнення, що призводить до її передчасного зносу при роботі млина під впливом ударного навантаження від подрібнюючих тіл та матеріалу, що подрібнюють.
В основу корисної моделі поставлена задача підвищення надійності та ефективності роботи футерувальної плити в барабанних млинах першої стадії подрібнення, зокрема з такими подрібнюючими тілами, як кулі діаметром 80-120 мм, шляхом зміни форми робочої поверхні та геометрії завулканізованих вставок, які мають зносостійкість вище еластомерного матеріалу основи, а також розташування вставок відносно рельєфу робочої поверхні, для виключення передчасного зносу еластомерного матеріалу основи.
Поставлена задача вирішується тим, що у футерувальній плиті барабанного млина, яка містить основу у формі бруса з еластомерного матеріалу з робочою поверхнею, обладнаною завулканізованими вставками, які мають зносостійкість вище еластомерного матеріалу основи, та протилежною їй поверхнею, обладнаною засобами сполучення з поверхнею барабана млина, згідно з корисною моделлю, вставки виконані у формі бруса, подовжня вісь якого співпадає з напрямком подовжньої осі основи, а робоча поверхня містить щонайменше один виступ та похилу поверхню, причому виступ утворений подовжнім ребром однієї із вставок, а нахил похилої поверхні виконано у напрямку, протилежному руху барабана млина, при цьому інша вставка завулканізована у похилу поверхню так, що виступає з цієї поверхні, та вставка, що утворює виступ, і вставка, що виступає з похилої поверхні, розташовані з нахилом відносно вертикальної осі перерізу основи та направлені у протилежні боки відносно вертикальної осі перерізу основи.
Технічний результат, що досягається корисною моделлю, полягає у підвищенні захисту частин робочої поверхні, які працюють під впливом високих ударних навантажень від подрібнюючих тіл, по всій довжині бруса опори з одночасним утворенням футерувальними плитами рельєфу футеровки внутрішньої поверхні барабана для забезпечення підйому
Зо подрібнюючих тіл та матеріалу, який подрібнюють, на потрібну висоту (по довжині окружності барабана) з наступним падінням подрібнюючих тіл зверху на шар матеріалу, який подрібнюють, розташований на нижніх футерувальних плитах для підвищення ефективності подрібнення зі збереженням цілісності матеріалу основи плити. При цьому такий рельєф виключає закидання подрібнюючих тіл на задню частину робочої поверхні футерувальних плит, чим попереджує їх передчасне зношення та подовжує строк експлуатації.
Виступ, утворений подовжнім ребром однієї із вставок, виконує роль ліфтера під час експлуатації на млинах та поступово зношується по висоті вставки, яка завулканізована у середній частині робочої поверхні основи плити. Згідно з одним із варіантів виконання вставки, що утворює виступ, вона має зовнішню грань, ширина В якої визначається співвідношенням, вказаним нижче. Розташування вставки, що утворює виступ, з нахилом відносно вертикальної осі перерізу основи, дозволяє досягти того, що при поступовому зношенні цієї вставки під дією подрібнюючих тіл та матеріалу збільшується зовнішня грань вставки, яка і сприймає основне ударне навантаження, що сприяє збільшенню тривалості виконання вставкою функції ліфтера та його робочого стану. При цьому матеріал, що подрібнюють, і подрібнюючі тіла, перекочуючись по робочій поверхні футерувальної плити, потрапляють на вставки, завулканізовані у похилу поверхню з нахилом відносно вертикальної осі перерізу основи у протилежний бік від нахилу вставки, що утворює виступ. В результаті у процесі подрібнення досягають збереження робочого стану еластомерного матеріалу основи і підвищення ефективності використання всієї робочої поверхні футерувальної плити.
Відповідно до одного з переважних варіантів виконання футерувальної плити, згідно з корисною моделлю, вертикальна вісь перерізу вставки, що утворює виступ, може бути розташована під кутом «є у межах 20...35"7" відносно вертикальної осі перерізу основи. Таким чином, досягають зміщення вставки від вертикальної осі перерізу основи в бік задньої частини основи, що дозволяє зменшити площу поверхні з еластомерного матеріалу, розташованої між вставкою та задньою кромкою основи, і тим самим зменшити швидкість руйнування зазначеної поверхні з еластомерного матеріалу та підвищити надійність роботи футерувальної плити.
Відповідно до ще одного з переважних варіантів виконання футерувальної плити, згідно з корисною моделлю, похила поверхня може бути розташована під кутом ВД до горизонтальної осі перерізу основи у межах 8...307, що дозволяє створити увігнутість на всю довжину плити разом 60 із поверхнею з еластоменого матеріалу, розташованою між вставкою та задньою кромкою основи, сусідньої футерувальної плити і тим самим збільшити максимально можливу висоту підйому подрібнюючих тіл та матеріалу, що подрібнюють, по внутрішній поверхні барабана млина і поліпшити ефективність подрібнення.
Відповідно до ще одного з переважних варіантів виконання футерувальної плити, згідно з корисною моделлю, у похилу поверхню може бути завулканізовано додаткові вставки, які мають зносостійкість вище еластомерного матеріалу основи та виступають з похилої поверхні, що підвищує захист передньої частини футерувальної плити при падінні на неї подрібнюючих тіл та матеріалу, що подрібнюють, з висоти їх підйому та захищає від передчасного зношування.
У цьому випадку вставки, завулканізовані у похилу поверхню, можуть бути розташовані з кроком Т, який становить Т-БхК, де Б - ширина зовнішньої грані вставки, К - коефіцієнт, що знаходиться у межах 1...2, що дозволяє зменшити загальний обсяг матеріалу вставок та вагу плити при збереженні ефективності захисту поверхні, де встановлено вставки, а також розташувати вставки з максимальною ефективністю захисту похилої поверхні в залежності від розміру подрібнюючих тіл тощо.
При цьому відстань А, на яку вставки виступають з похилої поверхні, може бути визначена співвідношенням А-рхКі, де Б - ширина зовнішньої грані вставки, Кі - коефіцієнт, що знаходиться у межах 0,01...0,5, що дозволяє вибрати оптимальні параметри використання вставок, що зміцнюють похилу поверхню, в залежності від технологічних параметрів роботи млина, від внутрішнього діаметра барабана млина і від розмірів подрібнюючих тіл, наприклад діаметра кульового завантаження, що використовують при роботі млина.
Відповідно до ще одного з переважних варіантів виконання футерувальної плити, згідно з корисною моделлю, вставка, яка утворює виступ, може містити зовнішню грань, ширина В якої визначається співвідношенням В-ОхК», де О - діаметр барабана млина, а К» - коефіцієнт, що знаходиться у межах 0,01...0,03, що дозволяє забезпечити потрібну площу для ліфтера для виконання їм свої функцій і при цьому максимально подовжити захист цієї частини робочої поверхні при зношенні виступу і зменшенні висоти вставки.
Відповідно до ще одного з переважних варіантів виконання футерувальної плити, згідно з корисною моделлю, висота вставки, яка утворює виступ, може визначатися співвідношенням
Ні-КзхО, де О-діаметр барабана млина, Кз - коефіцієнт, що знаходиться у межах 0,025...0,05,
Зо що сумісно з попередньою ознакою забезпечує функції ліфтера для виступу і подовжує термін його експлуатації при поступовому зношенні.
Відповідно до ще одного з переважних варіантів виконання футерувальної плити, згідно з корисною моделлю, висота Е розташування подовжнього ребра вставки, яка утворює виступ, відносно робочої поверхні основи може визначатися співвідношенням Е-ОхКаи, де О - діаметр барабана млина, К--0,008...0,02, що дозволяє додатково поліпшити підйом матеріалу, що подрібнюють, та подрібнюючих тіл на потрібну висоту для поліпшення подрібнення матеріалу.
Відповідно до ще одного з переважних варіантів виконання футерувальної плити, згідно з корисною моделлю, вставка, яка утворює виступ, може бути розташована зі зміщенням відносно вертикальної осі перерізу основи на відстань С, яка визначається співвідношенням
С-ї хК5, де І - ширина основи, К» - коефіцієнт, що знаходиться у межах 0,05...0,1, що дозволяє зменшити площу поверхні частини плити з еластомерного матеріалу, розташованої за виступом і тим самим продовжити термін служби плити.
Відповідно до ще одного з переважних варіантів виконання футерувальної плити, згідно з корисною моделлю, усі завулканізовані вставки можуть мати прямокутний переріз та довжину, що дорівнює довжині плити, що спрощує виготовлення елементів захисту робочої поверхні та підвищує надійність захисту по всій довжині бруса вставок.
Відповідно до ще одного з переважних варіантів виконання футерувальної плити, згідно з корисною моделлю, як засоби сполучення плити з поверхнею барабана млина може бути використано арматуру з пазами для установки кріпильних елементів, завулканізовану у поверхню, протилежну робочій поверхні, що дозволяє підвищити надійність кріплення футеровки до поверхні барабана млина.
У цьому випадку загальна висота Н плити від крайньої точки арматури до подовжнього ребра вставки, яка утворює виступ, може бути визначена співвідношенням Н-КехО, де О - діаметр барабана млина, Кє - коефіцієнт, що знаходиться у межах 0,03...0,08, що дозволяє використовувати заявлені футеровочні плити у барабанних млинах першої стадії подрібнення різних типорозмірів.
Корисну модель проілюстровано наступним прикладом виконання футеровочної плити барабанного млину та способу її використання, а також кресленнями, на яких зазначено: - на фіг.1 - вигляд зверху футерувальної плити; бо - на фіг. 2 - поперечний розріз А-А на фіг. 1;
- на фіг. З - поперечний розріз барабана млина з футерувальними плитами в робочому стані, - на фіг. 4 - аксонометричне зображення футерувальної плити.
На зазначених вище фігурах використано наступні позначення: 1 - основа, 2 - робоча поверхня основи,
З, 4 - вставки, 5 - нижня поверхня основи, б - арматура, 7 - пази арматури, 8 - похила поверхня, 9 - барабан млина, 10 - виступ, 11 - подовжнє ребро вставки (4), 12 - зовнішня грань вставки (4), 13 - подрібнюючі тіла.
Надані приклади виконання футерувальної плити та її використання та креслення не обмежують інших можливих варіантів виконання, відповідно до корисної моделі, а тільки пояснюють її суть.
Футерувальна плита барабанного млина містить основу (1) у формі бруса з еластомерного матеріалу, наприклад з гуми. Основа (1) має робочу поверхню (2), обладнану завулканізованими вставками (3) та (4), та протилежну їй нижню поверхню (5), обладнану засобами сполучення з поверхнею барабана млина. Вставки (3) та (4) виконані у формі бруса, подовжня вісь якого співпадає з напрямком подовжньої осі основи (1). Завулканізовані вставки (3) та (4) виконані з матеріалу, що має зносостійкість вище еластомерного матеріалу основи (1), наприклад, з металу.
Як засоби сполучення плити з поверхнею млина використано арматуру (б) з пазами (7) для установки кріпильних елементів. Арматура (6) завулканізована у поверхню (5), протилежну робочій поверхні (2).
Зо Робоча поверхня (2) містить похилу поверхню (8). Нахил похилої поверхні (8) виконано у напрямку, протилежному руху барабана млина (9). Кут нахилу В похилої поверхні до горизонтальної осі перерізу основи становить у межах 8...307, наприклад 257. У похилу поверхню (8) завулканізовано вставки (3), що виступають з цієї поверхні (8). Вставки (3), завулканізовані у похилу поверхню (8), розташовані з кроком Т - відстанню між однаковими точками сусідніх вставок (фіг. 2). Крок Т визначається співвідношенням Т-ОхК, де Б - ширина зовнішньої грані вставки, а К - коефіцієнт, що знаходиться у межах 1...2. Наприклад, крок Т становить 40 мм при ширині зовнішньої грані вставки 5-40 мм та К-1 або крок Т становить 80 мм при ширині зовнішньої грані вставки 0-40 мм та К-2. Відстань А, на яку вставки (3) виступають з похилої поверхні, визначається співвідношенням А-рхКі, де Б - ширина зовнішньої грані вставки, а Кі - коефіцієнт, що знаходиться у межах 0,01...0,5. Наприклад, відстань А становить 10 мм при ширині зовнішньої грані вставки 6-40 мм та К-0,25.
Робоча поверхня (2) також містить виступ (10), утворений подовжнім ребром (11) вставки (4). Вертикальна вісь перерізу вставки (4) розташована під кутом « у межах 20...35" відносно вертикальної осі перерізу основи 0-0, наприклад 30". Таким чином, вставка (4), що утворює виступ (10), ії вставка (3), що виступає з похилої поверхні (8), розташовані з нахилом відносно вертикальної осі перерізу основи О-О та направлені у протилежні боки відносно вертикальної осі перерізу основи 0-0.
Вставка (4) містить зовнішню грань (12). Ширина В зовнішньої грані (12) визначається співвідношенням В-ОхК», де О - діаметр барабана млина (9), а К»о - коефіцієнт, що знаходиться у межах 0,01...0,03. Наприклад ширина В зовнішньої грані (12) дорівнює 80 мм для діаметра барабана 0-6 100 мм та Ко-0,013. Висота Н;: вставки (4) визначається співвідношенням Н'і-
КзхО, де 0 - діаметр барабана млина, а Кз - коефіцієнт, що знаходиться у межах 0,025...0,05.
Наприклад, висота Ні: вставки (4) дорівнює 152,5 мм при діаметрі барабана 0-6 100 мм та
Ка-0,025. Висота Е розташування подовжнього ребра (11) вставки (4), яка утворює виступ (10), відносно робочої поверхні (2) основи (1) визначається співвідношенням Е-:ОхКа, де О - діаметр барабана млина, а К--0,008...0,02. Наприклад, висота Е становить 49 мм при діаметрі барабана 0-6 100 мм та КА-0,008. Вставка (4) розташована зі зміщенням відносно вертикальної осі перерізу основи на відстань С, яка визначається співвідношенням С-іхК5, де Ї - ширина основи, а К5 - коефіцієнт, що знаходиться у межах 0,05...0,1. Наприклад відстань С становить 60 23 мм при ширині основи І -460 мм та К5-0,05.
Усі завулканізовані вставки (3) та (4) мають прямокутний переріз та довжину Ії, що дорівнює довжині плити 12. Загальна висота Н плити від крайньої точки арматури (6) до подовжнього ребра (11) вставки (4), яка утворює виступ (10), визначається співвідношенням Н-КехО, де О - діаметр барабана млина, а Кеє - коефіцієнт, що знаходиться у межах 0,03...0,08. Наприклад,
Б загальна висота Н становить 183 мм при діаметрі барабана 0-6 100 мм та К.-0,03.
Зазначені вище коефіцієнти К.:-Кє, а також співвідношення та кути розташування елементів конструкції визначені під час випробувань заявленої футерувальної плити та залежать від технологічних параметрів роботи млина, від внутрішнього діаметра О барабана млина (9) та від розмірів подрібнюючих тіл, що використовуються, наприклад діаметра кульового завантаження.
Як показано на фіг. 3, футерувальні плити в зборі на внутрішній поверхні барабана млина (9) формують футеровку барабану з суцільною хвилеподібною робочою поверхнею, утворену з виступами (10), що чергуються з впадинами, створеними похилими поверхнями (8).
Використовують таку футеровку барабану наступним чином.
При обертанні барабана млина (9) матеріал, що подрібнюють, наприклад руда, та подрібнюючі тіла (13), наприклад кульове завантаження діаметром 80...120 мм, взаємодіють з хвилеподібною робочою поверхнею (2) футерувальних плит. При цьому матеріал, що подрібнюють, та подрібнюючі тіла (13) зачіплюються вставкою (4), яка завулканізована у середній частині робочої поверхні (2) футерувальної плити і виконує роль ліфтера, та піднімаються вставкою (4) на потрібну висоту для подальшого падіння на шар матеріалу, що подрібнюють, розташований на нижніх футерувальних плитах, де і відбувається подрібнення матеріалу. Розташування вставки (4) під кутом а від вертикальної осі плити та зміщення Її від вертикальної осі О-О перерізу основи (1) в бік задньої частини плити дозволяє зменшити площу частини основи (1) з еластомерного матеріалу, розташованої за вставкою, і тим самим продовжити термін її служби. Зазначені вище інтервали значень кута а та відстані Е визначені як оптимальні для того, щоб забезпечити підйом матеріалу, що подрібнюють, та подрібнюючих тіл (13) на потрібну висоту. У процесі експлуатації футеровки частина вставки (4), яка виступає з робочої поверхні (2) і утворює виступ (10), зношується під дією ударного навантаження від матеріалу, що подрібнюють, та подрібнюючих тіл (13). При зношенні виступу (10) площа його зовнішньої поверхні збільшується завдяки нахилу вставки (4) під кутом а та її зміщенню на
Зо відстань С в бік задньої частини основи (1), що подовжує строк захисту цієї частини робочої поверхні (2), робочий стан футерувальної плити та ефективне використання максимальної частини робочої поверхні (2).
Під час подрібнення передня похила частина робочої поверхні (2) також піддається інтенсивному зносу. Завдяки завулканізованим вставкам (3) зі зносостійкого металу ця частина основи (1) захищена від передчасного зносу.
Таким чином, корисна модель дозволяє досягти підвищення надійності та ефективності роботи футерувальної плити в барабанних млинах першої стадії подрібнення, зокрема з такими подрібнюючими тілами, як кулі діаметром 80-120 мм.

Claims (14)

40 ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Футерувальна плита барабанного млина, що містить основу у формі бруса з еластомерного матеріалу з робочою поверхнею, обладнаною завулканізованими вставками, які мають зносостійкість вище еластомерного матеріалу основи, та протилежною їй поверхнею, 45 обладнаною засобами сполучення з поверхнею барабана млина, яка відрізняється тим, що вставки виконані у формі бруса, подовжня вісь якого співпадає з напрямком подовжньої осі основи, а робоча поверхня містить щонайменше один виступ та похилу поверхню, причому виступ утворений подовжнім ребром однієї із вставок, а нахил похилої поверхні виконано у напрямку, протилежному руху барабана млина, при цьому інша вставка завулканізована у 50 похилу поверхню так, що виступає з цієї поверхні, та вставка, що утворює виступ, і вставка, що виступає з похилої поверхні, розташовані з нахилом відносно вертикальної осі перерізу основи та направлені у протилежні боки відносно вертикальної осі перерізу основи.
2. Футерувальна плита за п. 1, яка відрізняється тим, що вертикальна вісь перерізу вставки, що утворює виступ, розташована під кутом «є у межах 207...357 відносно вертикальної осі 55 перерізу основи.
3. Футерувальна плита за п. 1, яка відрізняється тим, що похила поверхня розташована під кутом В до горизонтальної осі перерізу основи у межах 87...30"7.
4. Футерувальна плита за п. 1, яка відрізняється тим, що у похилу поверхню завулканізовано додаткові вставки, які мають зносостійкість вище еластомерного матеріалу основи та бо виступають з похилої поверхні.
5. Футерувальна плита за п. 4, яка відрізняється тим, що вставки, завулканізовані у похилу поверхню, розташовані з кроком Т, який становить Т-ОхК, де р - ширина зовнішньої грані вставки, К - коефіцієнт, що знаходиться у межах 1...2.
6. Футерувальна плита за п. 4, яка відрізняється тим, що вставки, завулканізовані у похилу поверхню, розташовані в ряд і сполучені між собою по сусіднім граням з утворенням суцільної виступаючої поверхні.
7. Футерувальна плита за п. 4, яка відрізняється тим, що відстань А, на яку вставки виступають з похилої поверхні, визначається співвідношенням А-ОхКі, де р - ширина зовнішньої грані вставки, а К; - коефіцієнт, що знаходиться у межах 0,01...0,5.
8. Футерувальна плита за п. 1, яка відрізняється тим, що вставка, яка утворює виступ, містить зовнішню грань, ширина В якої визначається співвідношенням В-ОхК», де О - діаметр барабана млина, К» - коефіцієнт, що знаходиться у межах 0,01...0,03.
9. Футерувальна плита за п. 1, яка відрізняється тим, що висота вставки, яка утворює виступ, визначається співвідношенням Ні-КзхО, де О - діаметр барабана млина, Кз - коефіцієнт, що знаходиться у межах 0,025...0,05.
10. Футерувальна плита за п. 1, яка відрізняється тим, що висота Е розташування подовжнього ребра вставки, яка утворює виступ, відносно робочої поверхні основи визначається співвідношенням Е-ОхКуи, де О - діаметр барабана млина, К.--0,008...0,02.
11. Футерувальна плита за п. 1, яка відрізняється тим, що вставка, яка утворює виступ, розташована зі зміщенням відносно вертикальної осі перерізу основи на відстань С, яка визначається співвідношенням С-ї хК»5, де Ї - ширина основи, К5 - коефіцієнт, що знаходиться у межах 0,05...0,1.
12. Футерувальна плита за п. 1, яка відрізняється тим, що усі завулканізовані вставки мають прямокутний переріз та довжину, що дорівнює довжині плити.
13. Футерувальна плита за п. 1, яка відрізняється тим, що як засоби сполучення плити з поверхнею барабана млина використано арматуру з пазами для установки кріпильних елементів, завулканізовану у поверхню, протилежну робочій поверхні.
14. Футерувальна плита за п. 12, яка відрізняється тим, що загальна висота Н плити від крайньої точки арматури до подовжнього ребра вставки, яка утворює виступ, визначається Ко) співвідношенням Не-КехО, де О - діаметр барабана млина, Кеє - коефіцієнт, що знаходиться у межах 0,03...0,08. і ТКА КОВОК КЯ КВ я не ще 3
Фіг. 1 ж Й ще Мн мед кі З суши а Я с ши Еш ШО і ке їй ГИ у ГКНН: Я ЖІ я М о вн що СИ Ї В я Ка М з пед, вання Конт каш ї ї я х і в і В ней й 7 ї : аа ; о и Й ка в ; Як ї и о Ка п во й ЕІ ї ї ех Бе СК ж ке о п а ха ще их ах ле ї Н чек Ні й що Ки о КК нн нн о и і К й де ща щи Ко КЗ їй й рок З ко й ще а од КЕ НЯ щ А, Га феї гене я ОК Ки ех коор сш Ж ов ще ще раз роя й че Кох й КК ж МО ух З ; Її а а са и з Зно сови ва в и В Й В ї СОС ЯК Ок Б т да Я Каша КО жиихи сом нн я ту Б, що ор ЗАТЕ КК МК нн НИК. си ї Ока МИ Се з К р; ко : В ОК ож ще ія З Її й Її Н ме Є іа ноя
Фіг. 2 Шу пор в В а ях Кг М Ше кореня щу Ї сов й ДС» зно ее в Й і МК І Мі ! Кв в; ре ій у снвй ї и и кенння Ку хх : а со Я Ка : й кову» ПЕК ї 7 Я Пк - я ек р й а Я й 7 ЗУ у, гу А ! го щеи є ОК я : Ши вок й Н и м їй Ка ! Я ж ТК Н в СОЯ і Е р ге ЕЕ Ж ї Яку ОО ТЕЖ Н Ки а 35 ГЕ Її Ки Я осо о ВА ІВ соня нення з ння ння й во і ГЕ в те ту сни Ка Н за о я -7 : же їі я : зам х а ко : ОК У ук, й : ту о ї Чи я : ст о чо я | ша Ше 7 : ким а уй же ко ї КОСННККа Я І ща : я о яИ че ву» : вк де ой ля шк ї сечі їм песо ее ї - в В х а : що ие ей У З З як Е ї я ся 4 і СХ в. о У Б а з, : т, й, я В ДЕ кХ хх за не - кн КОХ щем в ОЙ БЕ п кв кейсів ее я ек и а КЕ в о ИН
Фіг. З п і Ї ; К- ль, Ге УК І ве о: Й т вон че
Фіг. 4
UAU201813023U 2018-12-28 2018-12-28 Футерувальна плита барабанного млина UA134100U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201813023U UA134100U (uk) 2018-12-28 2018-12-28 Футерувальна плита барабанного млина

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201813023U UA134100U (uk) 2018-12-28 2018-12-28 Футерувальна плита барабанного млина

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA134100U true UA134100U (uk) 2019-04-25

Family

ID=66392020

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU201813023U UA134100U (uk) 2018-12-28 2018-12-28 Футерувальна плита барабанного млина

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA134100U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US4289279A (en) Mill lining
US20220243429A1 (en) Implement ground engaging tip assembly having tip with tapered retention channel
US8136649B2 (en) Wear-resistant lining
US9938695B2 (en) Shroud retention system for a work tool
US9290915B2 (en) Mechanical system comprising a wear part and a support, and a bucket comprising at least one such mechanical system
US11519159B2 (en) Implement tip assembly having tip with support rib
UA134100U (uk) Футерувальна плита барабанного млина
US2740212A (en) Rooter tooth assembly
ES2923893T3 (es) Un cucharón para una máquina para trabajar la tierra o manipular materiales
UA123021C2 (uk) Футеровочна плита барабанного млина
CN111148880B (zh) 用于土方机械的铲斗唇
KR20210104113A (ko) 마모 부재 및 마모 조립체
RU120375U1 (ru) Футеровка барабанной мельницы
CA1109846A (en) Mill lining
EP3555380A1 (en) Implement tip assembly having tip with wear indicator
US1208054A (en) Dipper-front.
RU204226U1 (ru) Било молотковой мельницы
RU2052031C1 (ru) Режущая кромка рабочих органов землеройных машин
RU218531U1 (ru) Било молотковой мельницы
RU205218U1 (ru) Било молотковой мельницы
KR102578979B1 (ko) 굴삭기용 투스
UA16900U (en) Lining of rattler
RU110295U1 (ru) Футеровка барабанной мельницы
RU2679169C2 (ru) Узел зуба ковша карьерного экскаватора
RU2529150C2 (ru) Футеровка барабанной мельницы