UA121436C2 - Масажер - Google Patents

Масажер Download PDF

Info

Publication number
UA121436C2
UA121436C2 UAA201809039A UAA201809039A UA121436C2 UA 121436 C2 UA121436 C2 UA 121436C2 UA A201809039 A UAA201809039 A UA A201809039A UA A201809039 A UAA201809039 A UA A201809039A UA 121436 C2 UA121436 C2 UA 121436C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
shi
massage
still
che
shk
Prior art date
Application number
UAA201809039A
Other languages
English (en)
Inventor
Микола Григорович Ляпко
Original Assignee
Микола Григорович Ляпко
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Микола Григорович Ляпко filed Critical Микола Григорович Ляпко
Priority to UAA201809039A priority Critical patent/UA121436C2/uk
Priority to RU2019102096A priority patent/RU2722405C1/ru
Priority to PCT/UA2019/000101 priority patent/WO2020046256A1/ru
Publication of UA121436C2 publication Critical patent/UA121436C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61HPHYSICAL THERAPY APPARATUS, e.g. DEVICES FOR LOCATING OR STIMULATING REFLEX POINTS IN THE BODY; ARTIFICIAL RESPIRATION; MASSAGE; BATHING DEVICES FOR SPECIAL THERAPEUTIC OR HYGIENIC PURPOSES OR SPECIFIC PARTS OF THE BODY
    • A61H1/00Apparatus for passive exercising; Vibrating apparatus; Chiropractic devices, e.g. body impacting devices, external devices for briefly extending or aligning unbroken bones
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61HPHYSICAL THERAPY APPARATUS, e.g. DEVICES FOR LOCATING OR STIMULATING REFLEX POINTS IN THE BODY; ARTIFICIAL RESPIRATION; MASSAGE; BATHING DEVICES FOR SPECIAL THERAPEUTIC OR HYGIENIC PURPOSES OR SPECIFIC PARTS OF THE BODY
    • A61H15/00Massage by means of rollers, balls, e.g. inflatable, chains, or roller chains
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61HPHYSICAL THERAPY APPARATUS, e.g. DEVICES FOR LOCATING OR STIMULATING REFLEX POINTS IN THE BODY; ARTIFICIAL RESPIRATION; MASSAGE; BATHING DEVICES FOR SPECIAL THERAPEUTIC OR HYGIENIC PURPOSES OR SPECIFIC PARTS OF THE BODY
    • A61H39/00Devices for locating or stimulating specific reflex points of the body for physical therapy, e.g. acupuncture
    • A61H39/04Devices for pressing such points, e.g. Shiatsu or Acupressure

Landscapes

  • Health & Medical Sciences (AREA)
  • Rehabilitation Therapy (AREA)
  • Epidemiology (AREA)
  • Pain & Pain Management (AREA)
  • Physical Education & Sports Medicine (AREA)
  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Animal Behavior & Ethology (AREA)
  • General Health & Medical Sciences (AREA)
  • Public Health (AREA)
  • Veterinary Medicine (AREA)
  • Massaging Devices (AREA)
  • Percussion Or Vibration Massage (AREA)

Abstract

Винахід належить до медичної техніки, зокрема до масажерів, і може бути використаний як засіб для рефлекторного впливу на організм людини в лікувальних і профілактичних цілях. Масажер містить тримач, масажні вузли з масажними головками, що закріплені на тримачі з можливістю впливу на тіло користувача, при цьому масажер містить три масажних вузли, кожен з яких закріплений на тримачі за допомогою кульвого шарніра і виконаний у вигляді масажних головок, розташованих у вершинах тетраедра і з'єднаних між собою стрижнями, що перетинаються в центрі тетраедра з утворенням кульової головки кульового шарніра в місці перетину стрижнів, при цьому кожна масажна головка виконана з чотирма радіальними виступами, розташованими рівномірно уздовж лінії перетину тілесного кута, рівного 22 градусам, з поверхнею масажної головки, де - кут нахилу стрижня, на якому закріплена масажна головка, до центральної осі масажного вузла. Технічний результат - забезпечення рівномірного розподілу зусилля притиснення масажера між масажними головками і покращання адаптаційних властивостей масажера до криволінійності тіла користувача, що підвищує ефективність масажера.

Description

Винахід належить до медичної техніки, зокрема до масажерів, і може бути використаний як засіб для рефлекторного впливу на організм людини в лікувальних і профілактичних цілях.
Загальновідомі масажери, що виконані у вигляді декількох жорстко з'єднаних між собою масажних головок, за допомогою яких впливають на тіло користувача.
Прикладом таких масажерів є масажер, що відомий за патентом Російської Федерації на винахід Мо 2220698, МПК АбІН 15/00, дата пріоритету 13.07.2001, який вибраний як аналог.
Масажер містить чотири жорстко з'єднаних між собою масажних головки, розташованих у вершинах тетраєдра. Грані тетраедра є дотичними до трьох відповідних масажних головок, тобто відповідні масажні головки розташовані в площинах відповідних граней тетраєдра. Будь- яка з граней тетраєдра (площина грані тетраєдра) може бути вибрана як робоча, коли на тіло користувача впливають масажними головками, розташованими в площині вибраної грані.
Щонайменше одна з масажних головок виконана зі щонайменше одним виступом, вісь якого перпендикулярна одній з граней тетраедра. Виступи можуть мати сферичну або циліндричну, або конічну, або іншу просторову форму. Виступи можуть бути виконані у вигляді закріпленої в головку вставки із матеріалу, відмінного від матеріалу головки: з металу або сплаву металів, з магнітного матеріалу, з природного мінералу, у вигляді металевої вставки з частковим покриттям, електрохімічний потенціал якого відрізняється від електрохімічного потенціалу матеріалу вставки. Вибравши одну з граней тетраєдра як робочу (тобто, вибравши відповідні головки з відповідними виступами) прикладають її до тіла користувача і, переміщаючи масажер, виконують масажну процедуру.
Спільними ознаками аналога і рішення, що заявляється, є: масажер, який виконаний у вигляді масажного вузла, що містить щонайменше три з'єднані між собою масажні головки.
Зазначений масажер забезпечує рівномірний розподіл зусилля притиснення масажера між масажними головками (статично визначена триопорна конструкція) і адаптацію масажних головок до криволінійності тіла користувача. Однак, вплив на тіло користувача здійснюється тільки трьома масажними головками, що обмежує ефективність масажера.
Як прототип вибрано масажер (патент Російської Федерації на винахід Мо 2270659, МПК
АбІН 15/00, дата подання заявки 26.08.2004), який містить корпус з рукояткою на верхній стороні корпусу і змінні масажні вузли, закріплені на зворотній стороні корпуса. Кожен масажний
Зо вузол містить сферичну масажну головку з хвостовиком. На нижній стороні корпусу виконані тримачі хвостовиків масажних вузлів у вигляді поздовжньо орієнтованих отворів, розташованих похило до поздовжньої осі масажера. Хвостовики масажних вузлів виконані з кільцевими канавками, з якими взаємодіє підпружинений відносно корпусу запірний диск, як засіб фіксації хвостовиків в тримачах корпусу. Масажні вузли нерухомо закріплені в тримачах і розташовані по колу, масажні головки розташовані в одній горизонтальній площині. Кількість масажних вузлів дорівнює шести, але в принципі їх кількість може бути будь-якою. Масажні головки виконані у вигляді герметичних ємностей, заповнених будь-яким відомим холодоагентом або речовиною з високою теплоємністю. На масажних головках можуть бути виконані виступи різної форми, які посилюють масажний вплив.
Перед проведенням масажу одну частину масажних елементів попередньо охолоджують, а іншу, навпаки, нагрівають. Після цього збирають масажер. Хвостовики масажних вузлів вставляють в тримачі і фіксують запірним диском. При проведенні масажу пристрій з необхідним зусиллям притискають до тіла користувача і здійснюють переміщення масажера в різних напрямках. При цьому ділянки тіла одночасно піддаються механічному й ритмічно мінливому різнотемпературному впливу.
Спільними ознаками аналога і рішення, що заявляється, є: масажер, що містить корпус, кілька масажних вузлів, закріплених на корпусі з можливістю впливу на тіло користувача.
Рішення за прототипом характеризується нерухомим закріпленням на корпусі масажера множини масажних вузлів з масажними головками, які контактують з тілом користувача (якими масажер спирається на тіло користувача) при виконанні масажних процедур. Загальновідомим є те, що механічна система, що виконана з більш ніж трьома опорними елементами є статично невизначеною системою (статично невизначеною називають таку систему, яка має зайві опорні закріплення, йр: /Лимли. вігойтепй.г"иЛесі24.йпіт). У такій системі практично неможливо забезпечити рівномірне навантаження опорних елементів. У разі масажера - неможливо забезпечити рівномірний розподіл зусилля притиснення масажера між масажними головками, в результаті чого фізіотерапевтичний вплив масажера на тіло користувача є нерівномірним. Крім того, нерухоме закріплення масажних головок перешкоджає адаптації (пристосуванню) масажних головок до криволінійності тіла користувача. Зазначені обставини знижують ефективність масажної процедури.
В основу винаходу поставлена задача забезпечення рівномірного розподілу зусилля притиснення масажера між масажними головками і покращення адаптаційних властивостей масажера до криволінійності тіла користувача, що підвищує ефективність масажера.
Поставлена задача вирішується тим, що в масажері, що містить тримач, масажні вузли з масажними головками, що закріплені на тримачі з можливістю впливу на тіло користувача, відповідно до винаходу, масажер містить три масажних вузли, кожен з яких закріплений на тримачі за допомогою кульового шарніра і виконаний у вигляді масажних головок, розташованих у вершинах тетраєдра і з'єднаних між собою стрижнями, що перетинаються в центрі тетраедра з утворенням кульової головки кульового шарніра в місці перерізу стрижнів, при цьому кожна масажна головка виконана з чотирма радіальними виступами, розташованими рівномірно уздовж лінії перетину тілесного кута, рівного 2фФ градусам, з поверхнею масажної головки, де ф - кут нахилу стрижня, на якому закріплена масажна головка, до центральної осі масажного вузла.
Зазначені ознаки є суттєвими ознаками винаходу, так як є необхідними і достатніми для досягнення технічного результату - рівномірність розподілу зусилля притиснення масажера між масажними головками і покращання адаптаційних властивостей масажера до криволінійності тіла користувача.
На відміну від прототипу запропонований масажер містить три масажні вузли, що з'єднані з корпусом кульовими шарнірами і виконані у вигляді масажних головок, розташованих у вершинах тетраедра і з'єднаних між собою стрижнями, що перетинаються в центрі тетраєдра з утворенням кульової головки кульового шарніра в місці перерізу стрижнів. Такий масажний вузол завжди контактує з тілом користувача (спирається на тіло користувача) трьома масажними головками. При такому виконанні кожен масажний вузол являє собою триопорну статично визначену конструкцію, в якій опорні елементи (масажні головки) навантажені рівномірно. Масажер з трьеома масажними вузлами, виконаними зазначеним вище чином являє собою дев'ятиопорну статично визначену конструкцію, в якій опорні елементи (масажні головки) навантажені рівномірно. З'єднання масажних вузлів з корпусом за допомогою кульових шарнірів забезпечує можливість масажних вузлів пристосовуватися (адаптуватися) до криволінійності тіла користувача за рахунок провертання в кульових шарнірах. Розташування чотирьох (за
Зо кількістю граней тетраєдра) радіальних виступів рівномірно уздовж лінії перетину тілесного кута, рівного 2Ф градусам, з поверхнею масажної головки, де ф - кут нахилу стрижня, на якому закріплена масажна головка, до центральної осі масажного вузла, забезпечує розташування радіальних виступів в відповідних площинах (гранях тетраєдра) і виступання їх в перпендикулярному напрямку відносно площин (граней тетраєдра), в яких вони розташовані.
Кожен кульовий шарнір може бути виконаний у вигляді сферичного заглиблення в тримачі, в якому розташована кульова головка масажного вузла.
Кожен кульовий шарнір може бути виконаний у вигляді сферичного заглиблення в тримачі, в якому розташована, як кульова головка, одна з масажних головок масажного вузла.
Масажні вузли доцільно розташувати на периферійних ділянках тримача уздовж кола з кроком 120 градусів. Така конструкція є статично визначеною з рівномірним розподілом зусилля притискання масажера між масажними головками.
Радіальні виступи можуть бути виконані з матеріалу масажної головки за одне ціле з масажною головкою.
Радіальні виступи можуть бути виконані у вигляді вставок, закріплених в тілі масажної головки.
Вставки можуть бути виконані з металу.
Металеві вставки можуть бути виконані зі щонайменше з одношаровим частковим покриттям, при цьому матеріали покриття і вставки вибрані з різними електрохімічними потенціалами. При цьому утворюються гальванічні пари, які при контакті зі шкірою користувача забезпечують відомі ефекти гальванізації шкіри та гальванічного електрофорезу.
Вставки можуть бути виконані з магнітного матеріалу, що забезпечує вплив на тіло користувача постійним магнітним полем.
Вставки можуть бути виконані з природного мінералу, що дозволяє використовувати лікувальні властивості природних мінералів.
Масажні головки можуть бути закріплені на стрижнях з можливістю перестановки в різні положення навколо осей стрижнів та фіксації в вибраному положенні.
Нижче приводиться опис масажера, що заявляється, з посиланнями на креслення, на яких показано:
Фіг. 1 - Масажер, вигляд збоку. бо Фіг. 2 - Масажер, розріз А-А на фіг. 1.
Фіг. З - Масажер, вигляд Б на фіг. 1.
Фіг. 4 - Масажер, масажний вузол.
Фіг. 5 - Масажер, вигляд Д на фіг. 4.
Фіг. б - Масажер, схема розташування масажних головок у вершинах тетраєдра.
Фіг. 7 - Масажер, розріз В-В на фіг. З, масажний вузол в середньому положенні.
Фіг. 8 - Масажер, розріз В-В на фіг. З, масажний вузол в одному з крайніх положень.
Фіг. 9 - Масажер, розріз В-В на фіг. З, масажний вузол в другому крайньому положенні.
Фіг. 10 - Масажер, розріз Г-Г на фіг. 3, масажний вузол в середньому положенні.
Фіг. 10 - Масажер, розріз Г-Г на фіг. 3, масажний вузол в середньому положенні.
Фіг. 11 - Масажер, розріз Г-Г на фіг. 3, масажний вузол в одному з крайніх положень.
Фіг. 12 - Масажер, розріз Г-Г на фіг. 3, масажний вузол в другому крайньому положенні.
Фіг. 13 - Масажер, виконання масажної головки з різними за формою радіальними виступами.
Фіг. 14 - Масажер, вигляд Е на фіг. 12.
Фіг. 15 - Масажер, схема впливу на тіло користувача сферичною поверхнею масажної головки.
Фіг. 16 - Масажер, схема впливу на тіло користувача радіальним виступом складної просторової конфігурації типу "малинка".
Фіг. 17 - Масажер, схема впливу на тіло користувача радіальним виступом циліндричної форми.
Фіг. 18 - Масажер, схема впливу на тіло користувача радіальним виступом конічної форми.
Фіг. 19 - Масажер, виконання радіальних виступів з матеріалу масажної головки за одне ціле з масажною головкою або у вигляді металевих вставок.
Фіг. 20 - Масажер, виконання радіальних виступів у вигляді металевих вставок з частковим покриттям, електрохімічний потенціал якого відрізняється від електрохімічного потенціалу матеріалу вставки.
Фіг. 21 - Масажер, виконання радіальних виступів у вигляді вставок з магнітного матеріалу.
Фіг. 22 - Масажер, виконання радіальних виступів у вигляді вставок з природних мінералів.
Фіг. 23 - Масажер, схема виконання монтажу масажного вузла з нероз'ємними масажними
Зо головками, вихідне положення.
Фіг. 24 - Масажер, схема виконання монтажу масажного вузла з нероз'ємними масажними головками, проміжне положення.
Фіг. 25 - Масажер, схема виконання монтажу масажного вузла з нероз'ємними масажними головками, робоче положення.
Фіг. 26 - Масажер, схема виконання монтажу масажного вузла з роз'ємними масажними головками, вихідне положення.
Фіг. 27 - Масажер, схема виконання монтажу масажного вузла з роз'ємними масажними головками, проміжне положення.
Фіг. 28 - Масажер, схема виконання монтажу масажного вузла з роз'ємними масажними головками, робоче положення.
Фіг. 29 - Масажер, використання як кульової головки однієї з масажних головок масажного вузла.
Фіг. 30 - Масажер, виконання кульового шарніра при наявності радіальних виступів на масажній головці.
Фіг. 31 - Масажер, вигляд Ж на фіг. 30.
Фіг. 32 - Масажер, масажні головки розташовані в кутах основи тригранної піраміди.
Фіг. 33 - Масажер, вигляд К на фіг. 32.
Фіг. 34 - Масажер, схема шарнірного з'єднання масажного вузла з кронштейном корпуса.
Фіг. 35 - Масажер, масажні головки закріплені на одній стороні пластини.
Фіг. 36 - Масажер, вигляд Л на фіг. 35.
Фіг. 37 - Масажер, схема шарнірного з'єднання масажного вузла з кронштейном корпуса.
Фіг. 38 - Масажер, масажні головки виконані на двох протилежних сторонах пластини.
Фіг. 39 - Масажер, вигляд М на фіг. 38.
Фіг. 40 - Масажер, вигляд Н на фіг. 38.
Фіг. 41 - Масажер, схема шарнірного з'єднання масажного вузла з кронштейном корпуса.
Фіг. 42 - Масажер, схема шарнірного з'єднання масажного вузла з кронштейном корпуса.
Фіг. 43 - Масажер, закріплення масажної головки на стержні з можливістю перестановки в різні положення навколо осі стрижня та фіксації в вибраному положенні.
Фіг. 44 - Масажер, закріплення масажної головки на квадратному хвостовику стрижня. бо Фіг. 45 - Масажер, закріплення масажної головки на трикутному хвостовику стрижня.
Фіг. 46 - Масажер, вигляд О на фіг. 43.
Фіг. 47 - Масажер, схема впливу на тіло користувача загостреною вершиною конічного радіального виступу масажної головки.
Фіг. 48 - Масажер, схема впливу на тіло користувача притупленою вершиною конічного радіального виступу масажної головки.
Фіг. 49 - Масажер, схема впливу на тіло користувача радіальним виступом зі сферичною поверхнею.
Фіг. 50 - Масажер, схема впливу на тіло користувача радіальним виступом зі складною конфігурацією поверхні типу "малинка".
Фіг. 51 - Масажер, схема розподілу зусиль масажера.
Фіг. 52 - Масажер, вигляд П на фіг. 51.
Фіг. 53 - Масажер, приклад виконання з "тісним" розташуванням масажних головок.
Фіг. 54 - Масажер, вигляд Р на фіг. 53.
Фіг. 55 - Масажер, приклад агрегатованого виконання.
Фіг. 56 - Масажер, вигляд С на фіг. 55, схема розподілу зусиль масажера.
Фіг. 57 - Масажер, схема впливу масажера на випуклу ділянку тіла користувача.
Фіг. 58 - Масажер, схема впливу масажера на увігнуту ділянку тіла користувача.
Масажер містить корпус 1 з рукояткою 2 на верхній стороні корпуса 1. Корпус 1 виконаний з трьома кронштейнами 3, розташованими під кутом 120 градусів відносно один до одного. Кожен кронштейн З виконаний з поздовжнім прорізом 4 і сферичним поглибленням 5 на нижній стороні кронштейна 3. На периферійних ділянках кронштейнів З закріплені в одній горизонтальній площині три масажних вузли (фіг. 1-3).
Кожен масажний вузол містить чотири масажні головки 6, розташованих у вершинах 7 тетраєдра і з'єднаних між собою за допомогою стрижнів 8, 9, 10, 11, що перетинаються в центрі 12 тетраєдра, В місці перерізу стрижнів 8, 9, 10, 11 виконана кульова головка 13 зі сферичною поверхнею 14 (фіг. 4-6). Кожна з граней тетраєдра є дотичною до трьох відповідних масажних головок 6. Кожна з граней тетраєдра може бути використана як робоча, що дає можливість впливати на тіло користувача тими чи іншими масажними головками 6 в залежності від того, яка з граней тетраєдра використана як робоча.
Зо Масажні вузли закріплені на кронштейнах З за допомогою кульових шарнірів, утворених сферичними заглибленнями 5, виконаними в кронштейнах З в яких розташовані, кульові головки 13 зі сферичною поверхнею 14, що виконані в місці перерізу стрижнів 8, 9, 10, 11. Таким чином, масажні вузли при контакті з тілом користувача можуть вільно повертатися в кульових шарнірах в будь-якому напрямку і займати положення, в якому масажні головки рівномірно притискаються до ділянки тіла користувача незалежно від геометрії ділянки (випукла чи увігнута поверхня тіла).
Тобто, при такому виконанні масажний вузол автоматично адаптується до криволінійних ділянок тіла, забезпечуючи рівномірний вплив масажних головок на тіло користувача.
На фіг. 7-9 показані різні положення масажного вузла в поздовжній площині кронштейна 3.
На фіг. 10-12 - в поперечній площині кронштейна 3.
Для посилення фізіотерапевтичного ефекту щонайменше одна з масажних головок 6 може бути виконана зі щонайменше одним радіальним виступом. На фіг. 13, 14 показано приклад масажної головки 6 з трьома радіальними виступами 15, 16, 17. Радіальні виступи розташовані уздовж лінії перетину тілесного кута, рівного 2фФ градусам, з поверхнею масажної головки з кроком 120 градусів, де ф - кут нахилу стрижня, на якому закріплена масажна головка, до центральної осі тетраєдра.
Радіальні виступи можуть бути або конічними (15), або циліндричними (16), або складної конфігурації, наприклад типу "малинка" (17). Таке виконання забезпечує розташування одного з виступів 15, 16, 17 на одній з граней тетраєдра і виступання його в напрямку, перпендикулярному площині грані. Вибираючи одну з граней тетраєдра як робочу, вибирають характер масажної дії на тіло користувача: або сферичною поверхнею масажної головки 6 (фіг. 15), або виступами типу "малинка" 17 (фіг. 16), або циліндричними виступами 16 (фіг. 17), або конічними виступами 15 (фіг. 18), або комбінацією виступів 15, 16, 17. Вибір робочої грані тетраєдра здійснюють шляхом переустановлення масажного вузла в кульовому шарнірі, маючи на увазі, що нижня грань тетраєдра завжди буде робочою гранню.
Радіальні виступи можуть бути виконані з матеріалу масажної головки б за одне ціле з масажної головкою 6 (фіг. 19, позиція 18) або у вигляді вставки, закріпленої в тілі масажної головки 6. На фіг. 19 показана вставка 19, що виконана з металу. На фіг. 20 - металева вставка 20 з частковим покриттям 21, електрохімічний потенціал якого відрізняється від електрохімічного потенціалу матеріалу вставки; при цьому утворюється гальванічна пара бо "металева вставка 20 - покриття 21", яка при контакті з тілом користувача генерує гальванічні мікроструми ід, що забезпечують відомі ефекти гальванізації шкіри та гальванічного електрофорезу. Як матеріали для вставки 20 можуть застосовуватися, наприклад, сталь, мідь, хром, нікель, алюміній, цинк, титан, а також їх сплави та оксиди. Матеріалами покриття 21 можуть бути, наприклад, мідь, хром, нікель, алюміній, цинк, титан, а також олово, срібло, золото, платина та інші матеріали з різними електрохімічними потенціалами. На фіг. 21 - вставка 22, виконана з магнітного матеріалу, яка забезпечує вплив на тіло користувача постійним магнітним полем. На фіг. 22 - вставка 23, виконана з природного мінералу, що дозволяє використовувати лікувальні властивості природних мінералів.
На фіг. 23-25 показана схема (послідовність операцій) збірки масажера з нероз'ємними масажними головками 6. Фіг. 23 - вихідне положення, фіг. 24 - проміжне положення, фіг. 25 - положення в зібраному стані. Кульову головку 13 масажного вузла заводять в сферичне заглиблення 5 через подовжній проріз 4 кронштейна 3, розсуваючи вільні кінці кронштейна З в межах пружних властивостей. Після розміщення кульової головки 13 масажного вузла в сферичному заглибленні 5 вільні кінці кронштейна З повертаються в початкове положення, фіксуючи масажний вузол в робочому положенні.
На фіг. 26-28 показана схема (послідовність операцій) збірки масажера з роз'ємними масажними головками 24. Фіг. 26 - вихідне положення, фіг. 27 - проміжне положення, фіг. 28 - положення в зібраному стані. Для збірки масажера знімають (відгвинчують) одну з масажних головок 24 (в залежності від того, яка грань тетраєдра вибирається як робоча). Встановлюють кульову головку 13 масажного вузла в сферичне заглиблення 5, нагвинчують на місце раніше зняту масажну головку 24 - масажний вузол знаходиться в робочому положенні.
Кульовий шарнір може бути виконаний у вигляді сферичного заглиблення в тримачі, в якому розташована, як кульова головка, одна з масажних головок масажного вузла.
На фіг. 29 показано приклад масажера з зазначеним виконанням шарового шарніра.
Масажер містить дископодібний тримач 25 з рукояткою 26 на верхній стороні. На нижній стороні тримача 25 виконані сферичні заглиблення 27, які розміщені на периферійній ділянці тримача 25 уздовж кола з кроком 1207". Масажер також містить запірний диск 28, в якому виконані сферичні заглиблення 29, що розташовані відповідно до розташування сферичних заглиблень 27 в тримачі 25. Одна з масажних головок б розташована в зазначених сферичних
Зо заглибленнях 27, 29. Таким чином, сферичне заглиблення 27 в тримачі 25, сферичне заглиблення 29 в запірному диску 28, а також одна з масажних головок б масажного вузла утворюють кульовий шарнір з'єднання масажного вузла з тримачем 25 масажера. У запірному диску 28 в місцях виконання заглиблень 29 виконані радіальні пази 30, що забезпечують можливість установки масажних головок б в заглибленнях 29 при збірці масажера (або видалення масажних головок 6 з поглиблень 29 при розбиранні масажера).
Запірний диск 28 закріплений на зворотному боці тримача 25 масажера за допомогою гвинтового роз'ємного з'єднання, яке включає гвинт 31, встановлений в наскрізному отворі 32, виконаному в тримачі 25 та в рукоятці 26. Отвір 32 виконано з денцем 33. Різьбова ділянка 34 гвинта 31 встановлена в різьбовому отворі 35, виконаному в центральній частині запірного диска 28. Гвинтове роз'ємне з'єднання запірного диска 28 з тримачем 25 масажера виконано підпружиненим в сторону притиснення запірного диска 28 до тримача 25. Для цього в отворі 32 на стрижні гвинта 31 встановлена гвинтова пружина 36, один кінець якої упирається в денце 33 отвору 32, а другий - в головку 37 гвинта 31, забезпечуючи необхідне притиснення запірного диска 28 до нижньої частини тримача 25. У такій конструкції простими технічними засобами забезпечується можливість заміни масажних вузлів, можливість заміни масажних головок 6 в кульових шарнірах, а також можливість регулювання сили затискання масажних головок 6 в кульових шарнірах.
При виконанні масажної головки 6 з радіальними виступами кульовий шарнір виконують з роз'ємним сферичним вкладишем 38, що охоплює радіальні виступи масажної головки 6, яка є кульовою головкою шарніра (фіг. 30, 31). Цим забезпечується можливість установки масажної головки 6 з радіальними виступами в кульовому шарнірі та сприятливі умови роботи кульового шарніра.
Масажний вузол може бути виконаний з розташуванням масажних головок 6 в кутах основи 40 тригранної піраміди 41, які з'єднані між собою стрижнями 42, що перетинаються в вершині піраміди 41 з утворенням кульової головки 13 в місці перерізу (фіг. 32-34).
Масажний вузол може бути виконаний з масажними головками 6, закріпленими на одній стороні пластини 45, на протилежній стороні якої закріплена кульова головка 13 (фіг. 35-37).
Масажний вузол може бути виконаний з масажними виступами 47 на одній стороні пластини 45 та масажними виступами 48 на протилежній стороні пластини 45. В центрі пластини 45 між бо масажними виступами 47, 48 закріплена кульова головка 13 за допомогою гвинта 50 з можливістю її установки на одній зі сторін пластини 45 (фіг. 38-42). Масажні виступи 47 виконані конічними, масажні виступи 49 - зі сферичною поверхнею, що дозволяє змінювати механічний вплив масажних виступів на тіло користувача, вибираючи одну із сторін пластини 45 як робочу сторону (фіг. 41, 42).
Масажні головки можуть бути закріплені на стрижнях з можливістю перестановки в різні положення відносно осей стрижнів та фіксації у вибраному положенні. На фіг. 43-46 показано приклад зазначеного виконання. Стрижень 42 виконаний з хвостовиком 51 призматичної форми, наприклад, з квадратним (фіг. 44) або трикутним (фіг. 45) поперечним перерізом. Масажна головка б виконана з радіальним отвором 52, поперечний переріз якого відповідає формі поперечного перерізу хвостовика 51. Хвостовик 51 розміщений в радіальному отворі 52 масажна головка 6 зафіксована на хвостовику 51 за допомогою гвинта 53. Масажна головка 6 виконана з радіальними виступами 54, 55, 56, 57 різної форми, які розташовані навпроти відповідних граней хвостовика 51 (фіг. 44, 453. Переустановлюючи масажну головку б на хвостовику 51, вибирають один з радіальних виступів 54, 55, 56, 57, яким будуть впливати на тіло користувача. На фіг. 47-50 показані положення головки б, в яких вона впливає на тіло користувача різними радіальними виступами 54, 55, 56, 57 (фіг. 47 - конічним виступом 54 із загостреною вершиною, фіг. 48 - конічним виступом 55 з притупленої вершиною, фіг. 49 - виступом 56 зі сферичною поверхнею, фіг. 50 - виступом 57 зі складною конфігурацією поверхні типу "малинка"). Можливість установки головок б в різні положення визначає різноманіття механічного впливу масажера на тіло користувача.
Перед проведенням масажу попередньо відбирають масажні вузли з виступами або вставками на масажних головках в залежності від цілей масажної процедури. Встановлюють масажні вузли в кульові шарніри. При проведенні масажу масажер за допомогою рукоятки притискають з необхідним зусиллям до відповідної частини тіла користувача та здійснюють переміщення масажера в різних напрямках. При цьому масажні вузли контактують своїми масажними головками з ділянкою тіла в дев'яти точках (дев'ять масажних головок).
На фіг. 51, 52 показана схема розподілу зусиль масажера, де Рі - зусилля притиснення масажера, Р» - зусилля, що передаються на масажні вузли, Рз - зусилля, якими масажні головки б впливають на тіло користувача. При цьому Ре2-1/3 Рі, Рз-1/9 Рі. Зусилля притиснення
Зо масажера Р: рівномірно розподілено між масажними головками 6 (зусилля Р»).
На фіг. 53, 54 показано приклад аналогічного масажера, виконаного з більш "тісним" розташуванням масажних головок 6.
Описаний вище масажер може бути агрегатований в більш складні масажні конструкції. На фіг. 55, 56 показана схема масажера з трьома описаними вище масажерами, тримачі 1 яких з'єднані з тримачем 58 кульовими шарнірами 59. Кульові шарніри 59 розташовані на периферійних ділянках тримача 58 уздовж кола з кроком 1207. При цьому масажні вузли контактують своїми масажними головками б з тілом користувача в двадцяти семи точках (двадцять сім масажних головок 6).
На фіг. 56 показана схема розподілу зусиль масажера, де Рі - зусилля притиснення масажера, Р» - зусилля, що передаються на тримачі 1, описаних вище масажерів, Рз - зусилля, що передаються на масажні вузли, Р. - зусилля, якими масажні головки 6 впливають на тіло користувача. При цьому Р2-1/3 Рі, Рз-1/9 Рі, Р4а-1/27 Рі. Зусилля притиснення масажера Р. рівномірно розподілено між масажними головками 6 (зусилля Ра).
Зусилля впливу у всіх точках контактування масажних головок з тілом користувача будуть однаковими, в тому числі і на криволінійних ділянках тіла, завдяки особливостям конструкції масажера. На фіг. 57 показана схема взаємодії (адаптації) масажних вузлів з опуклою ділянкою тіла користувача, на фіг. 58 - з увігнутою ділянкою тіла користувача.

Claims (12)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Масажер, що містить тримач, масажні вузли з масажними головками, що закріплені на тримачі з можливістю впливу на тіло користувача, який відрізняється тим, що містить три масажних вузли, кожен з яких закріплений на тримачі за допомогою кульового шарніра і виконаний у вигляді масажних головок, розташованих у вершинах тетраєдра і з'єднаних між собою стрижнями, що перетинаються в центрі тетраедра з утворенням кульової головки кульового шарніра в місці перетину стрижнів, при цьому кожна масажна головка виконана з чотирма радіальними виступами, розташованими рівномірно уздовж лінії перетину тілесного кута, рівного 2Фо градусам, з поверхнею масажної головки, де ф - кут нахилу стрижня, 60 на якому закріплена масажна головка, до центральної осі масажного вузла.
2. Масажер за п. 1, який відрізняється тим, що кожен кульовий шарнір виконаний у вигляді сферичного поглиблення в тримачі, в якому розташована шарова головка масажного вузла.
3. Масажер за п. 1, який відрізняється тим, що кожен кульовий шарнір виконаний у вигляді сферичного поглиблення в тримачі, в якому розташована, як кульова головка, одна з масажних головок масажного вузла.
4. Масажер за п. 1, який відрізняється тим, що масажні вузли розташовані на периферійних ділянках тримача уздовж кола з кроком 120 градусів.
5. Масажер за п. 1, який відрізняється тим, що радіальні виступи виконані з матеріалу масажної головки за одне ціле з масажною головкою.
6. Масажер за п. 1, який відрізняється тим, що радіальні виступи виконані у вигляді вставок, закріплених в тілі масажної головки.
7. Масажер за п. 6, який відрізняється тим, що вставки виконані із металу.
8. Масажер за п. 6, який відрізняється тим, що металеві вставки виконані щонайменше з одношаровим частковим покриттям, при цьому матеріали покриття і вставки вибрані з різними електрохімічними потенціалами.
9. Масажер за п. 6, який відрізняється тим, що вставки виконані із магнітного матеріалу.
10. Масажер за п. 6, який відрізняється тим, що вставки виконані із природного мінералу.
11. Масажер за п. 1, який відрізняється тим, що масажні головки закріплені на стрижнях з можливістю перестановки в різні положення навколо осей стрижнів і фіксації у вибраних положеннях. ши ее Го уз ШЕ і осххжфккажжкккнюккв 7 й о Б | Кз хофекюююссск с бос оббіх сс ссонння ВВ ово: СОНЯ і с схе а ис из в ок кю с кю 3 З т» 1 т Я Пе: ї ШЕ : -- Ши 3 х «вх ї он ЧИАНЯ Й | . КК щ- Гея щі же: о дкоов сек з УА: до кофе ек Х рей Я 4 ! нет : че КЕ і | ся Шо е й ї З й Е х ві Ї Ох І У Ох ЕЙ у Й і У У : х х х КУ и:
Фіг. 1 ви вити л де Ї є х Ши ше Н й я ! я од і те к я. я і - й Ав, Й кие: ї | і ; Щщ ше | У жи КЕ й Я ин кА, | шиши ше з Н і ; | х вк са КИ і я Б оо ГЩ Я Н з З ІЗ Ж БИ осї м Н з мая зі ше ях Е т я в ДК д Н ! х. фев - х Н | КТ» Іще й Х В КО х ни шк шен МВА денні Її я т ми м. х. Н й ов: йон «Ж З їй і її Ше й що гу С в ЦІ расу сере с й у А НЕ: кт Я : У оч ши ще аа хї ! їй ; ї ї: я зх ще . а і жи о п. Й и з і У Н з Кт х, Куй я Х СУ І: Х ях є. ї І офкне чинни ие и ВК. НЕК ко с КО и М и Ку содоююкне А Її і чі Ки и нина ин і с медич ою | і ; шк де о 1 В і 5 у, КК и КИЙ х ! 3 ; п 5 Н і ; о Я, і ї у ду, Н 3 і м Н х ; ї й ї Н що т з | ; 5 Кам х Й Н ї до - у меш ї м в, З хід ; ку х Я кл я ще ж ї х ее Й. дження Ка з іч НК і Ко х в ще Не Ку о й КЗ ях ; х З г Я А я: У ж СОУ с еш я кА р ем кох Я е м Пн: пи Я і: нт к ай і ро с ск Ж - Н у б и А у и ш-й Я ще шк то Н - дек ще Н викон вв т омн
Фіг. 2 і и і д і Зх г: Не оз о, З Н Ка он х а й А З мон х х зав К: я сх же іш: ва сім т сх я пек Ї жди Зв їх В І! ск, 3 їй / х х й: зе 3 / 7 ) ; їй З ; щи я Я 5 Кі де Х їх З У сій Е ; СТ, ; ; ; ем че чи м я ої, х : ко Мою ких. ач аа о КІ ай ж . о Я и у в ка вовни рик ! їх хи ГО КО : х , й с кат. я я с - ! є с : : із х
; 1. ; Й | х к в ошей, М В і фіг. З га рин Й свй Оу м Ве ке ся у ' А . : їх Й 5 і й хх я З | й Я Ка у ря ; й шк ше Я ча ; у, рі 1 ї хе х Я Я К Й З й х їй : зо Я З т Я й Е КЕ Е З х в Кі ЗУ: ши В І ее че Е: со Х. и і Н шк с ; й Ї ї Я: й : де ї Е Х ; г АЙ ї хе Ї, | я й; ! х г3 Е іч шк с К: ря І с Я К. МНК Я КОВАНА Кдуснноя дю я Б НН х Я НО й з : ях т ше осо й і «т, ще еюкккде, г х В и
Фіг. 4 в шк спосо Аліено вт і 7 ден нан ие іст» хонжкю ЗОН іс Ї Ще ; з ж й й ей х ше Кї х ВЕ Її я р ) А х і : і хі з е З і с і ї М й Й і Е у с м і Ве : іх | Би З й й КЗ с х в Я. у є Є іх і чі КЗ й Я ях В х . Зх ; Її; ї ! я в шк чи їй
Фіг. 5
ЧУ су я те ЕЕ З я йо Ше шен ий к сою Шан ШІ Ж ще; у вк они пк я С "я Е о ніде ж ЖАН х я - юки ЖК са Я х і і з
Фіг. 6 З З о ! | х Е Е -- у | Я ІН з останні ЩЕ с Ко УС Ку Ко ЖЕ: ж: З Са Ж ьо Гек Шишко г Де Її і-й ях же Я У ес зо Е че "нкнння
Фіг. 7 но в в. у х З ша. й З ія і й ї Б Ше: З К і Ки кеди сш ех Я Ж ; у їх ЕЗ З З чі ї й че Кі і є а К; "даюгю де й х -к Е що Й Я ії 5 й з Е о Фіг. 8 в. з Й : 7 Й а В в Я ї С й х е ії : : ї й 5 В ї КЕ 5 Її З : Бк Кк іч ї КЕ: й ке і ША и я З ї Ю, зай й: с Й жи оржннінн
Фіг. 9 ї ї. ЗЕ КН ню дено ря еВ В: Й о В: ЕК М и Ай о БК ВОЯВУКЯ фр М я з як ОКХ ух НА нан зи у я ЯК, З їв хі : 5 ОК Коен з КУКИ : З зм З Я о є: о ою : й у т, лк я В в В я СД Кв Й . ШИ ка ХХ ел рос Я ов ШЕ: шк ок де о ко КУ а ВЕ: че о ко о : у З й і с Зони Зх х з х Х р Кк Х Її Ей бе 5 -к ХЕ ЩЕ ЯК: й ї ще 1 3 й й . я ше Я х і Я 5 в Ку я х : - ! в
Фіг. 10
«г. ЕЗ Х воя мод ях ту - Я х Б ши і у й х ШУ ; х ЕІ В п Ж Я хе в тА в Я й в в й Ж» Кая ж й ех я Б я со С а и М Я я ся шо 5 Сай кА жах КК ВИ ХУ ох ка лу Де і в У х 5 ї ОК а ке гай ї й о а я ро ЧАД ВЕ Я ; і і с Ко НК нн З т й одні ньої М ка як х 5 х Кв Жай и Ши ; і ях у З я | в с а со Си й І У о Ь Ка Х х це фіг. 11 як в Й Я зе уж що ко й 7 х УЖ М З ке ее о Ко ОК Ж зва ою М Б м Мою х «а ву кодів, ше а ши Кк ше на ие: в ОБ Хе и й і: ї с. АГ дк, ж ши ше Ж он У морю х ї З Б х х в ай х і ша ше че С В Б Я ух г З в
Фіг.
12 В 1 ее і. ж Кая я. 16 ри зе с й в сей В їй ех ой б 15 ї Май З -к : р ше й : ток їх а о ди А Ї ЕН Ж г г М ШЕ Я ї З ж: : аа км ШИ:
пан. шк хх х СЕУ В Х я 7 Ж І Х ж о, ІЗ З Шин ша ск : "
Фіг. 13 я. я Е ї- ук зе що Е ККУ ши каш жиє бок х ке щ аю їх Я : ТУ Х Її Б'Зз І КК
СД. Кок, НЕ Бе (ЩЕ ї х ке 15 : ї В рей | я і у і ек 5 о Я ; ож Ку КИ по ШЕ ж З Я сн ро,
8. х 2 а
Фіг. 14
ЯНГ. Н й СЕ і і: Ге ЩЕ ШИ 5 Щ ся х Ї: ой г х у Що ІЗ ї Й 3 Й КУ вес -- 2 вк о. ї ТЕ . В і х з ск їх и К а. 5 ко ча ЧНО і и КОМ ї у й оериой с: ще ї ко Ех ІЗ с й У я х х х ко: ШИ ШИК оо іс М З АК Ех Й и иа із З й ї щі Бу З ; з У У уж сш З 5 а ху ІЗ Не) й І в Ж у. и НІ Ме се ку ях я У Ж р ЕХ К ж ях т їх КЕ З КУ 5 ; ія з ГЕ о й КТ ; , є. що (ЩІ Що оо ке в й ка х що з 5 ЕЕ Ге
Фіг. 15 она їх МЕ: ее ак Зно і о с їх ке Я ка Ка же їв К: во й х С й З Кк з й Ї що я З й б им 5 до : і: МЕ ШЕ: у жжісмх ти й їх і а й з ся х же ення й: сх кож яса ох х : вен Ж Х 2 З З в ех ЕЕ ї5 я Ї «Вони і б жк: жк я я ен. Бе У 1 З ія Ко с ка їх Ж зай ЕК ОХ І 3 ет ФУ ОХ со нае КАС ЖЙ ее Х рпороооопоооооооорооооооо ооююю ОК ІЗ ЕІ х Її їх їх і Зо» Б вк 17 і в Й
Фіг. 16
Кк ек яких а 8 8 їж С: кое КЯ ко ве ЕЗК Де В ХУ ях я Х ДН: 0 я М Х ; я З К КК: ІЧ гі кс шт й си ,Я яко Кия Е х хх Я Я х.. : і й ЕХ ІЗ хх 7 ей В кВ попало В нн-ндннннннннннннсь й Коннннннннннаднннни ння нини нини ВДВ 5. Ка Ин 5 й Ж : 5 и й е Ж І а. З сон ех Її Ще к. Ох 5. То и о Ж 7, са се й у сх х Щ і хв -е-У . кла ЗНО охоговооокіюеаохоеооюоснаона Й нанні нене овен ОН БЕ х і Я я их ї ах Ів В це І
Фіг. 17 оку їй хх ту їх 1 с я Н п й и ше В Ка с. З Шон Я й - ЗЕ й у, іс | че я Е щі віюній, м и у я Ми о Я 5 З Ку Н . : | ІК З й Ей ВХ СУ й | й ЩЕ 5 В й Я : З 5 де р у ке ї ас З ВУ Е ех ся Е: У Е. з І ІК ва я й ся ! м ях Кок ще КЗ що ї; іх ! І7 у х і - х м Б се КЕ дл
Фіг. 15 Кк " й У їх ж У ку ня з Ку НЯ :
5. З вих, чи, с Зк ІЗ 5 т са. Е З у у: Ки Я оде я а х. її кч ой з Я ве сей хх Я ї З же о з ї в Е Ж ою и ї кх х х у. Н і Е ди і; ся Е ше З щи 5 пе Же» де ох Х я ий ї ех ї ; й | й: ; х шт ас -З з С Це; я Х 5 кс з З ЯКУ Б У я Каток тиви с Й ща Ко нь Кх Ме 5 я ще. в с во ; сх й КК: х со у В ке с а і сн а Й з і х Зк о Кн й Бу хх нах Ка ст шо я Ку Ко сяя кя рака ан і в о ше А . Бе й ше вк ВУ Ки о о Я її. Же й АХ: и В а х г.
Фіг. 19
Я ее ї ох У я й ен ? Ме ще Б ех м пи п щ туди фриз 2 і Й Яни ка м. Ї А із ов ча в Фіг. 20 хі Ж | М
Б. | Ко х З я й х рони Ві й Я -е що у а ше Її р я ьо ! іч Ша я я ка ї х свй х вро, : Зх, з у Ер Мая й іч вч еру чо р й 1 ще Де-22
Фіг. 21 з чай Я ї ши са ЖК Ек х З й - і З й са сов Но Ьї в х може К й й че і: бе Я к ху ж ра че ск ча шу й ох в, Ко х ех Б щї с ІЙ ко. тк Е й у КО я В де г. 22 й Фіг. 22 в вс я с, р ; х «і з ой і ІЗ с ж І В х гЙ з. а ж й і Конні шк й Голи, У ния сей ссетня ей : Її Й ее мн У ій і Я ї с й З І й
Фіг. 23 її й Шк С ка й 2 миши ! ооо; ; ї и де Й: по а є ХХ ок Я Х й бо як "рн я де й г | Ах ; Я 3 Я з щ- Кн М
Фіг. 24 у че ще й ШК я не вк пн у ха . Фіг 25 Б і: ча й й : й. з хе м є 4 р п, шо ш К й
Фіг. 26
ЩІ х в. г З З Е Е ів " ї і й
Фіг. 27 к- ж ШУ З ше
Фіг. 28
Ух З я ек нем ж ЧЕ, ЗУ КЗ Ж. хо Х в З о ак з : У з і я КМ о чи я ь кі к я ча о б я З. пою м Я й е т. МИ рринни и А Доу М ря 3 ї Ха Зі век х ще ах Кокс щк с Ж 5 З В др з ща КК: ж я. Ко ой вЖжУ х х ЯК: р хх оо Жах А с х З. я -8 5.5 У он ЕІ й й мн нею - й я З За сх й ех жо ку ЩЕ Як іс о й Ше о ве СИ шк бу жи й с сей х ; Шк 5 ді Я о с ьо є аа сш ши ши ше х ; г ке То 14 . !
Фіг. 29
Ж.
Ки. ЗВ ї - і -
а х. р-р 05 ПЕС нн НЕ Я ХХ сь Я ТВ З «х ке; м , : й і й кине г НЕ ей б
Фіг. 50 ек За : БІ. М ожщш ЕХ Зоо й чай І Ка Же З яка я ЕХ й х 8 м Ме я БК Ху май 3 ШЕ: Я Ж ж З З у Ше зе : с ХО УК У х х МА 5 А я 5 ї т. зх к З са: ШИ : ж 00фх СЯ ге Е кА З ов ж дж С З ще Е Е ще ке с ще
Фіг. я я йо ж они ре . Е М І Жах й ЕК я оч ТО Шо о са х хе І Я Е З с, ск ско фея пом Дек зе ви Ж КИ ди ШЕ НИ Я Е я Веоакннкннн ні джнннкинн ВВ ВЕК ВН те в НК у ;; ї ; дж ч Щ- м и
Фіг. 32 й жуки їх 129 Б й Яся о ж са х Кзке Кз І КУ од. й Ко х о Е че : р. жан - Я нс Бя ти ї я і К; й ТОК ї "ЕЕ м уе що Ще о й шо : й не КОЖ я поля я ро ОХ С шо Мак осн НК У х ке Я ї КЗ хз -ї ух с. у КК и в с У у ж кХ ше те ЧИ ДИНИ ШИ ШИ В ке ! Ка з Я на зво х Ї в НО х : я й
Фіг. 33 й не воло
«з ся х х х ; х : Ме - Н В Ей і аз ЯК І Ж Ох о а Ж ек; ви ши й в ВНЗ : й ї-
а. : Ве с Бо нини СКК нки ження и вве ех сь В йо : ЇХ ах Кк Є; о й: ВНУ КО ж з К Ач їх ке їх кон с. ЩЕ с и сс і ке: й х й сх с Я З У
Фіг. 34 и ку вну їх г ша Ж ія ся й Я 7 із 7 ї Ж І ї Е КУ ІЗ х І ; Й, холссклянни, З 5 КІ Х З нини них зни мови крою шу ши фа їі ге ; Я З ; й -х їх. щі ї х й Е
Фіг. 55 я раз че Й онйкнеке ом, я в я шк В, х ї ох нь их хх Ж ку КОЖ, ще» у чай Пот жо Ж Ве гео ка Ди я я ще ; -- бр і ле 1 часні " БСК шк 1 п ши ШИ я ж Кк Я хх я З ок. ІЗ Я Же о. свв на ". Ка ук у о Не: З а п А, Я х. - Бас: Ж Бе й шен кч х КІ є З з я й Зх Ме З гу
Фіг. 36 а і же Я й що ж о х х х . Е ще х ОБ Я 2 із й ще | я КЗ ка ї в ОО а НЕ ЗД; й ЧЕ СИ сх Ж лютих фо кюя НУ й Ко ши й З ; і й з х х с я х Ох 1 Е; гне: Ах полк дах З ж і ї З і Н і: ше ння и нн мік тай КО и Ше с и шт ши ши ше ши ше х зп Кн ши ши нм яння ! г ; СН Їх З ЯЯ її: ги Ви і о Кк З хх ЩО ; ой я- З Ех о ; ех їх хе
Фіг. 37
ІС. І да Ж и п и че Я ши в а Є еВ дУх 5 Ж Ж й їй і: МИ: Х в З З ОК 3 З З БО КОСІВ НК 3 Х. ПОМ КН у НИ НН Я Е а вин он нки і: Ма и кІ а Я ї х ! т ВИ Я ї З Ку у : Е ї ; ЕЕ з ! Е Кі ЕХ 4 Е Е уретри З іш ши З У Я ї ЕЯ Х «В бод ТХ УК Ак Я с. Я З а ще ке З ех Са
К. в ;
ж г. 38
Фіг. 5 і і Коси ооо БО м Я Я ЩЕ КЗ ЕННЕ ВИН Ки ! ден вну х У ма : у вч ЕЕ у " : й о С отой о шо ве р ЕХ ее ее то шок Ї ж З ЗІ І ьо
Ж Я. скін Я о М Ух Кох я З БУ й ї фа а Ж Ь т КРУ х х зе аа УКХ НВ ЙО й с ЕВ сх що З а и Ох шк НЯ МЬшК Я у в. ке 3 с їх х ше КЗ Х ик ше Е : 5 й Х Я АЖ, т ; с ск нини зве ; соржмун зо Я КЯ іг. 39
Фіг. У і же мкм, Я с КУ ІЗ в і Н т і у Ку ния СУ й | хх - Кй в. Н Я х сх я ан й Рой джу Тая ок че Рея З зх ру У І чи» ей Я Є ї Ко де ї. і ; ке хе ще за КИ он, Се НЕ а Її К х Зо Ко ях ї Я із я С, ке я х ТБ. й. к Ка що і Я їх Ж КЗ Я ся о, в КИ у а а и а З У Се Кік Б ІЗ у. Ко Ї я З з ВІ ії й Я 5 Я У Ока З Бо ; ше т СЯ щ. хх с з р» Ве жи х Зк Ви о й деки 15
Фіг. 40
ІГ. Ко ї ї ОО З В М ПВ Ве БУ За хе дл ку чий ек Я оо ЕЕ Й КИ Яд, Ї я Б ЯК ов ; й ЖЖ у У КЕ ж МИ т ва х : ЕК : З мо ЕМ й Ху Б зе ЗИ НО їх «5 хх . Ку Х. ЩЕ й хх я Ка Ї Ж: хе 3 У к Х 35 мк ї х.. хх ЯН: ІЧ Я Ко Ж 3 5 5 ї і як сво К ї Я З Я Я : ж й «З ще Й ослеюфюс ; Я З 3 Я : щи с: май | ши З Е: З Как ни З ї КЕ: х Я ї ї : Е у ї ЖК | їх ї х З 1 ЗЕ а її в ! х о нн и Кн НУ 5 Ї о 33 - ; у ї КД Е . ІЗ З п Ж м КВ й Ж ну а ше: х ? й т ТЗ Хе С т я КЕ МКК й
Фіг. 41
ІС. а о КН и Же лу ду о Я я Вч В їх ох, Ку чи я ЗАХО ННЯ З Кз х хх АТ ч х Ге бю Ж МУК Кв з ту У ся у, до ох ох ОЕ Я Б к в їа | ; ЗА су Ж у, Кз 3 іє Й і : с ж. І Ко зак трюнх Я Мох Е Й Ку інн вк ІЗ й ще ІЗ «я ія 3 хо ще ї зоні ння Ер. ї і ї сукня З А я ; - х ї х Я Ж ШЕ: ій З ї екв: Е ї Я 7 ОК ь ЯК х Є ші меш х З ;: КН : Е
5. Е ;Е і СУ х Б З хе ЕЕ і
ХХ. ІЗ х су я З Я: ЗІ х М Ї ї У ГК оз КУ Е З "Я ! : Її м: УМ хе х ї В 3 ОО
Фіг. 42
ІГ.
св В ! Я й г й о б. 3 К о й хо До» Мо З : З й г Яке в ! ке Як т М Е ко . я УЖ Б З) ; оц Х о Ух х Ж жк - що нки Ще: в в пек ще ЕК кн й ЗЕ | со як хо ше їй т КВ, я а «а ех З Ме ча ча Я гол ОБ Є: 5 Ко, ів б ІЗ к КЗ в Ж ї и я 3 Мк ч КЕ Я ся х я ке Я а ни о ; ще в С я ГОД Ж дис а сх Зоаде Б іч о ман З ще в Сх й ЩІ ех " Ук з ой ге Я есе 3 не ке БЕ ях Ех й Що в Фф ч г 4 в 2 н У ка Ку У ЦЕ Е Ж 5 - ха, й ДУ ех Бойеж я КО з у. т ке х й Вк хх Я о с г ї х Кс че Кожне чех ж С Се В й М ше т о х. КА -- ак В; ох ЧА ше ее я Ж ска Б Же се В че о мч. ся ІДЕ Я км Оне ей м. ек М У о тк ду м, Ше КУ ко сей о КЕ хх че ях їх еВ фі г. 44 їх г і. шк : ся а ту о. ій і се Же в м Сх Мой Кк нь : с й ко й Кік З їз ех ше кВ о в. жи їх ЕКОН З хе я й: НЕ ау, га в Й М ія Кк ще вл же ; си Е яю чи щ й че КА Ка их Я: : о Кі ха й о ЗА ее й сих Ж тк Ко З ху КА Ка ше ях хх за- СК ща З х ся же З й о о нау с й Ще сх Б, В
ЩО. Ай Зк Х Й : їм Ге ОХ УМ Не У Фі г. 415 г ЗОВ се ее ях Ба їх х і і ЩА зх С Ха пе з. В ще Б ЦК: Її ок Кг ІЗ ка Є м а а М ХЕ и як ВА : а таке схов Й Мох ї ї ! ; у ке й Я У КО щЕ 9 м нн я: ХК Її об КЗ ї ЗВ се кни а щу АХ що В Я 7 їй ІЗ ту Ко ОКО : ка еовссх Кі НЕК: о я око Х к х Фі
Фіг. 46 Х як со лек ж й 4 ще я м дже ж ик а Ох Вести чі Кия ой оо я сн а Ка я я ку Ж й ж, М а ек вк скнк КЕ 4 щ а КО вх де Бе: ВОК КК а а - м ж - Бе я У о. ще он ох я бю ж ху у КК оса Ж ши Б у АК в ВЕ ОуК че С У ія хо Кий - я ш Є - и В Ж ка КК тфлнчнннни УЗ с ная : Фіг . Її ка і й, ях тки я ще х є хи ск КО ще я м що, - і З 5 й так в вхо и я й за де ій 5 В; с во ВО вки кн чи: ха ту ж У лк М, тк Ку ТЯ А шо ОКУ. Ка хз ІЗ я Ох Я є ся шк ; на КК З З сна си Коня Рош а Й, но Як и Б о. я ж и Все как Х З ки Кя зе СЯ шк Ша сх у її Кк м , о фер рчння «5 коки У Фі
Фіг. 49
3 з Ей - -к ї -х ще інши в зо «и ик ЗАВІВ а СИ КЗ йо сх, тет, х й - ще ЯК ВЗ я М СО в КО я КЕ у Де Вод туї кре п х ж КК хо й а я А г г су Ск Мк Що йе Ка м АК що У Я скеій 5 КУН ЯК Ко Бо ше Я Са кВ ких й Гу шу ох к я с кі Ох кю г ду СХ ті Кк ко КО еще Й 5 5 Ж й З З ї в ке ще й пов нння гу З КЕ: р й т Й УЖЕ с Ме чай ЗМО У ХО й не ча Б гвше ак ще в с: То. ст. х хо ще а З ще і ее фі іг. 49 Кор: Х. ше оре я й Я БЕ щі йо о му в : ж, 5 Ех 5, КО о Ся су КУ Тк Сх В ще аю . Б с со з я Ж ке З реа й Ь ЗО Ся Б й ЯК КК Сом че р о -к ах зу т Ко Я и що вх у ке ката Я ки Ву вес Мем З ж КЕ о, У» Одже се зді с ЦК ху й дека дк І с й Кей перо Е Я а що о хх З се я си я Е що в у ЯКЕ Ах Я; й що жк м ке ср хуй . й: М ах Ба що той й Зк о Ж їз Би ож вени їх «ж Фі г. 90 давня й ес я | йо й т ще нан зх пси я Шо Б Ящкя Я й Е х. що че КЗ У в 54 Я ЖЖ З Х рук я шк Зк УЗН о х 5 Ж у ; АБ т Й я хг ю їх» КЗ Е щ кн ще їла х - Е ре нн Я чу ха А Я і дон Ж вол М шу ї Н Месенн Кит КУ реж ї ї Я ї Во о сі ! 1 Я КУ ХНН Ї ї ; Еш Я МК Жх Бо і ! х Я и ко ї ї кох кН з Се ! а х чі КЗ і Ж - а Хом НА Я Ї а СИ З пкт 5 : ях ія МНН «й З а Ж х Б ОО Ка х ї х зе Я ХВ Кз їх ї ч б й В В ст ру с В ол хх у в Е Б Пн Манн Е її жу С КБ ж х. Її ще : з М М сне й, ії Со Ї ех шо ; -- х ОАЖМ ї во У с Е сини хенекк, дод, ее ех, пу вози Ж ї Бе й З сс : о двух шк к-й Й ї о Б, - х ес 1 кри ох, КО І СУ аву й х І кош Кк З Й КЗ тк 5 Кк що я К дк, 4 й Оси і ох У із ех й сш ще ка в ві шу їх ше Її х Жах що Я ї З КЗ Я ! ки т ЧО со хх ке Ля чх З ; ож РН ЧЕ: о фу Ка с : І; о З Ї С ке : хї ся; Ву З ! же ; Щи м че в ше ко ПЕ ня і Е й на ИН хо КУ 1 ; ЗШ ШИХ чи, о ж Ж ї і кре к НЕ: х ї ї Я Ї Ї - Е Я я У. ; Ї со Я ; ї й Ко Я ОВ ех ще ї іш в ЩЕ Ше я вд Я ще с ши ши: ше щі я Я Ку ще х 5 с я Ся Н НІ ї Я х ІЗ п 3 и чи ШЕЗ од ше . 6 х. Я г щі ї га Я я хх я Н ух х Ме й в кине х - чее в | і ! х й К кома ня У З - їх у. ай З Е ж і і х к й з є НИ Ще я і Я й / х з Ох 5 де жк КО Ж окон в З ке в ї- я х Ка що Зони К. як ча г ? х ше п у с С КЕ їх. о як г з Со ке НН ех КЗ ї я г. й Кох зх. я гі я Ше що : Ко в А й КІ ке х Кх як с й й гака БУ Ку й . ся я, ще к-Я Ко І Поні Кит З : Я: лм оон н х со З КЗ Ше іме ї о х й Ж І ї вк ве поонвнни й Ге йо Фіг, 51 ре Вод З ці х (У є Ух ше Е ян ще я
Е х. ТХ У Ей ї : Б. А ва А 5 їй Й т З на М о т й. х Бех а ОЗ Я Ка Я ж. Н зх З е КО іо Мн ях г Й ц х 1 й: а Е я; ше Б ан ок ЗУ з ЖЖ СИ пе х ящИ т З Н х. «у що і» З зав ши З чи її І а : ЩІ Ба в А, В й; соя те в ей З ЩЕ щі реа іх в Шияй 5 я : В : ре Ко ; тех ле КЗ ха ши я ше и ше о Шо. ши в щи нших М Я ; Е кий в ДУХ а М кр ши а КУ ни нс НН, З ее я и Ше. ік, їх я і ше я | Я Мис З ер З М и Х ! я ж о і З - Ба: З Ж хі КМ Зк Й З З и ши; ли НИК: я ! я у с З й З Я Же. 1 ше ІЗ вЯ с ку З ї р я одикоюх ; ро і : ДИ ШЕ ай і ше я ще - ий хом Її Ж хо і: ше ке У ; ша В че о оон а, я ик ! од Ж с ЗНЕНК : ЖЕ інн ї Я Я : пох З я Га Же ЯК Ех ву хін че я У ЗЕ Ше ен їх жу ге ї : ін их Ей й. мя К Я КІ гу й . пз в УР; У РЗ
Фіг. 5 г. 2
-У ух й У К; й а. - я Ка ові «З і їх ; хе ожини ля х. ши ден Пофексеснн кн З. і мкм, зай ; КО со й х р ся о Ка ; ї с і бе вза Я Я ах я СЯ о Б ех ся х ко . я ся К: як ! ве їн ня с у ше З п ВВ ях х е Е: - тей зе Де х ж ях ре су Е ще зи шо я ня х су ї ока фо ж ще ва ї; де ож ЕК Я дек 'оя , я сосвах. й їж Ж о Ї - ЩО х ах, З й ж КЗ а 5 ще Я КО х ЕЕ г че ще я а в Ж ОЖ ОО к Х КЗ у Ку К я Х й х В З Зав с їз уокне оо Ва Кон вх ща р Зх и шу ше ше Ше: НИ ЩЕ і г КИ щи ду х ї і чо ОО ма й ї ле 5 Я ї і х Ї од око те о з 5 х в ИНА "З хх дк: х У х ой з ІЗ г Зак ї у 5 Ї ВЕ Я ж в х шен ше ни І ша : с сх сх К КЗ Нео: Я ща ї І: і - ще ши щ- х г шу о Н В ; ко ще хо В З Я о ї ї ї і: Ка ж В он й; ей Е і З ШЕ Я З ей й Ж бою Ся Ї Н їх і х х а Б х й жо х я М У Са ї ї ї са не ше а З: х ї ЕН Н оо сх ". Ба 3 Ше М В, Б ї СНИ у і; а Я же і; : ж мий З х ко май Її х Ї за х їй ше а Ще я й я Її Еш ь Шен й с ; аа Ї : х і З ще і НК Мк й ке щи Кк ї ан ШЕ я ще М Не анна Ї
2. 5. Ше 7, 7 йо Я 2ООЖУ шк КО й З " З "У, м су й т Е Й а р; х Касой Ї: З АЙ ВИЩЕ х з ОО х х Ко З з З ів ; ях Я х БК а зха ; у: р С х ї Б КО зі х. |. я Ка Ж що й Сх Гл; 5 ай т ве ; св че Ук, і Ко Ко Е кКх че ее. с НИ щої шк. нн ВОВОХ шк о са кас ОО Коднеки лих ї змен М я ще Х сни ; Же Е У йо пенні ення кссон ї х Ка Х КЕ ї я : схе Е ї ; ШК Ко х ; Е а ї ще Ж ? оз З ще три х 5 ї - ї б є; Гу ї х Ж ї. Б ко з ; - ї о м Же а і йо Х нен и Я Н пек Ж Ше х спокжжни. с Мен їх Вон о ша. й В ч ! їх Еш іг. 532 х х в: х я шк г и У ху ї й як Я г ре Е Я 3 х х жк ж я я й. з ЕМО Щ а ГЕ рот РИ т т Я Е с х не ЯЯ Ж Х ! і; СЯ кН В В ОК но ву З ; В З Б, 1-3 ; Кк ік З - У іх. со мой К х о г КО дет. х У сн ока й - Я УМХ зве ДАНУ Зв ; дк а ЗИ ОМ НН й ролу Ті КК хе мае ж Є; г УМ шк і Ж й С Н с : Н | хе КО : 5 В Б ї Зк І т 8 її 35 А ДК Н З з; нн нин зни шен песюкеюе і: ванни ми св Ж ШИЯ : я. 3 МАЯ : х Е в 3 М ; Же екю я ї 5 і Хоменко Й ІЗ ее ооо ОМ ІЗ х ІЗ ср 1 я є. І: в ія х Кз ІЗ 5 5 Й 7 й х 5 : 1 Е: 5 І с нн нн нн нн и в вн нини они нн нн Мн нн НВК З ї Х 3 5 х Я З ТК. А й я ЖІ і 5 Є 5.35 | й Е З й : З Х С я З і | і Е хх жо їх ж ж ШИ нь В ШН ши ше ще у ко. -й ї . и мк 1 ОКУ, К чу зе ІЗ й «в; х оон оон ВИ аква х я Зк ній хо ше й дню Те ГжЯ м мав ро и 5 с ен й ж СНИ Ге З і; хе ЕВ Ох Ж З оду ; Еш Же ЩО с. їй. з
Фіг. 54
Ше ай й екдик нан ве олені св ета й одджр КИИо а с НК й ох а пн шй сх едожюсух хе Ка с пек З ОК зи е й й: ко є же ет кед сек о ку й я у ке ря р ше З З х 2 Кк Й й З. Ж у - ОА, ВИЙ Х Ех с Ме: х КЗ Ей у Є ск ї ї Чі з. сн на С ие Де ШИК и я ес і о і їй КН х Со ЕН Во Е Ши Й Хна МВ Б в ее Ей Ї зни кі й у рек с ж о ї 5 а Я шо ан СХ, сі : ке Я ях ях ту х г же Олю с й й а у з К. ї хе о ії ; кд іш с Ї Б Х КЗ іх -3 ее ой З й І С» як а ко : к жк ек ша я й БЕ ях з ве ННЯ й с Її хх Б о нки я ШЕ Ко кох с ШЕ Не У Ї у її о: іш Еш ши ен М дні вн В Я з Її ке щи ах Мк й г нс і ен --0 ке КТ, ї х : хе фено онко сь КК см З т КУ Зо. Ж. Ж Кс х З я ї і і соку Сея м НУ б ие, З Ко в Весни ши сей і р ко ча Гожну, Ї З ; ше А Ді М ня з ; Ка : ШІ Ко а ; СНИ ще ЕН пі; ШЕ Я 5. КЕ ке Ка я ї і й ще. : ї й ЕЗ и КЗ З КЗ і і вес З ік З , х га К- ЗУ до Ж З : и ї ї КО же МО бе НК бе КО нн ВК Ж жи Еш зв ДИВ 3 ШЕ ше Б 1 Я ОА З ЗВ ШИ ен з: з: Вані ; яз Шах і п їх і ЦИ ВШ Я а Ні че М х. Во ся У з м в НИ Я ж х Сас Ї й я с ДК в НН: ОН Ок я М ши й і бе З бен сви у кН м Я в Зв Ко . Ж а я оШ: Чся п У Кс пок оо ЗИ "чо Е ; я 3 і я З не й : с квнне к оо БИ й й я виш ши ша я їй с : осей со у а Ко я ее 5 є: В Н вич і док Дні С я їх Бе й М ско, свй - жд оо й Є я па Кен ХЕ мая НІ Ки ск росі я х Зо Ж ех шо сей ней о и, с й ее сн еВ соч хх пуд Кия дет Кк адпндяян фа ше: з НИ ока то ве З: ой СЯ нс хх Й дев мя КОКО и іч: екс й -К Кн ІК М у шия х о я ку Ва ро Ба косо ї йо й КА ша НН в се о ДВ ЧНУ ува х г я ке і, ЗХ У Я Кя Ол щЕ ТЕ КЕ хх юка ення У кі - е Я зх ЖЖ ій З я ж ЖАН У іх Б Х Ех БЕЗ З ВЕ НН МЕ 5 сли ин Ех дея ш- Б дм, 53 Ї Ба Я о не ее а ник, о Ко АЙ МУ ве : Ж У ув Є В а вних «ЩА С ї хв ск дея же ї Ка ЖИ ТК де о В Го й І ЕЕ бе НО У У з Я 3 о ВЕ Я ЩЕ ше ши и шен х х са У Кі х ї у Її в Кк х КЕ пд и ка З я й : нка п й и ДЕ: й іш ей дк КО щу Ж У й м Сов: ЖК Ї Шк ІЗ Я я хі КУ ЗДІЙ СЗІИННК Я не за я й і хх ккд Кя че ТК шк ОО й г Же х ях І б З но о с КУ М щи Же, як Ши Ї х Коу Ки с гу ї Фі іг. 55 Ха і ЕН ро СУЯ я Ж ся ї що : ач го х З ї ГАСУ М х з Е Ка Я в Е КУ С Е Ук. пф ф'ц тлтфтфцтфтфщцщч'''' ХМ - сих - х ох зе ЗНО х с. ЦК о ка шко зе кю У жу У хм 5 1 : ЖЖ Ко. Кз Кк а Ше: ни бе Н й у, СЯ Ж ж є ї Не: У і . ук за я 1 хх 4 тк х ; ЕК хі ШК х Ух КЕ ї Не У що ЖщХ и у ЛК лу кі 7 Ка со Ж 5 й З: жи я в МНК С ФччччЧчТчщНщмнчл:л'жгллл ж ж ж жнфнфщ жання нен - х їх кн, с, жі ш хх Зх су 5 З й Ко З Ж хе е: ха кокс ска ас ше 1
М. ЗХ З З Я 5 щ о: ЗК С У хо З Й Ї в На:
В. ж К їх. 5 ї. І сх ; т перех В т роко хх З сей форс У оооссфосний В ВН щ ; КЕ ЯК, со х 5 КО я І Кх ОВО, Ка і нак в ще й «НЕ зе з не З За уні ча : я Яке й «хе ку о же І ї х жк СЕ я оо що ; сн Ки й ян р ки ни ши я ши шк ше не ше и не Є нн С З Ва Б ра б оре ор» муя Кук ГУ пев. ЖК М ЕЕ я є ех с ВУ х Я Ж х ус ем хх Й і"
? ї. Я Ра Бе Ба Бе Ра Ба Ба Бе б Бе " з :
Фіг. 56 ние їх ше що і
СВ . с " м КО ян ее я я ї Миссувнишни хи х «оно, А двам Е ух я ян Ї сни Ва Я пев о ее ей ї з. ск х вх пккї зх о З ях рас й І їх яо. й п а В й ль К-й ще із й Мк а о че ух Я А Н кг. З .: В З лю о жк. Кечі ДК ок сю Я Е як Я (Я В Х ; У нн я и о В й Дон Оз вв У ШЕ Шия їі ОН ю щ че. Й я Зо вк й а Ко і сваа: ЩЕ ки ЕЕ: З Ї з а й В В В ШИ З ШК:
4. «Ж шк М «фон» в: С ши ши ши нн овен Менні м А х Ме. В ї й хх В 5 ; : У Шини і ї чу, с і с х ї КІ їх х Ох Ге ЯК к 5 вес Я Ї 5. З Екс Ух | З. Х 7 хз т - у х ве Її у З АК А КД ДК ) и и м вв я шо сжкек Ши ее ин юю Тих діння мм мн Кай і док ч
Фіг. 57 у МІХ кута я де СЕК ЗВ ян еру ор ратів й ; - хх дини їх зовн о, Я века шва ве о х ма мл і і З Ж-- 4 ме ча МЕ й З прин ай я в МН: З ше У хе Ї Зоя щ- я Я Її и я Ж ЕЕ хз з Я дджжккжннку й «5 7 5 У СЯ , і но І и я З, ! ТЕ і я а М МН ж і ит зе з и ше Ді і и и 6 нн КИ лиж п, В ие о У нн Не шими по вод аа ворон о ний п А й о нн и о пи
Фіг. 58
UAA201809039A 2018-08-31 2018-08-31 Масажер UA121436C2 (uk)

Priority Applications (3)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA201809039A UA121436C2 (uk) 2018-08-31 2018-08-31 Масажер
RU2019102096A RU2722405C1 (ru) 2018-08-31 2019-01-25 Массажер
PCT/UA2019/000101 WO2020046256A1 (ru) 2018-08-31 2019-08-08 Массажер

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA201809039A UA121436C2 (uk) 2018-08-31 2018-08-31 Масажер

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA121436C2 true UA121436C2 (uk) 2020-05-25

Family

ID=69643104

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201809039A UA121436C2 (uk) 2018-08-31 2018-08-31 Масажер

Country Status (3)

Country Link
RU (1) RU2722405C1 (uk)
UA (1) UA121436C2 (uk)
WO (1) WO2020046256A1 (uk)

Family Cites Families (14)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US676604A (en) * 1900-03-19 1901-06-18 Libbie S Fritze Massage instrument.
US1577751A (en) * 1921-08-09 1926-03-23 Paschall Benjamin Stuart Mechanism for massaging
US1886544A (en) * 1930-11-05 1932-11-08 Paul L Hemp Massaging device
US2048712A (en) * 1933-06-20 1936-07-28 Adolf P C Schramm Electric vibrator
FR2523439B1 (fr) * 1982-03-22 1985-08-23 Pf Cosmetique Dispositif de massage facial
GB2261377A (en) * 1991-11-04 1993-05-19 Eltrip Limited Massaging and electro-stimulation device
RU2063739C1 (ru) * 1993-09-21 1996-07-20 Игорь Арнольдович Скворцов Массажер
CN1116087A (zh) * 1995-02-24 1996-02-07 连超 轮式按摩器
US5803916A (en) * 1996-03-19 1998-09-08 Vital-Tech Ltd. Body and joints massage device
RU2220698C1 (ru) * 2001-07-13 2004-01-10 Николай Григорьевич Ляпко Массажер
UA49423C2 (uk) * 2001-12-05 2004-02-16 Микола Григорович Ляпко Масажер
TWM377216U (en) * 2009-10-13 2010-04-01 tie-ying Li Massage device
CN103505347B (zh) * 2012-06-20 2016-01-06 深圳市倍轻松科技股份有限公司 抓头按摩器
KR101713587B1 (ko) * 2015-08-19 2017-03-09 (주)아모레퍼시픽 엇갈린 y자형 마사지롤러축이 형성된 마사지기

Also Published As

Publication number Publication date
WO2020046256A1 (ru) 2020-03-05
RU2722405C1 (ru) 2020-05-29

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US11547591B2 (en) Orthosis for deformity correction
US6579321B1 (en) Intervertebral disc replacement prosthesis
KR101052833B1 (ko) 유연성을 갖는 척추체간 케이지
EP2174610B1 (en) Elongated implant device and vertebral stabilization device
US20110137346A1 (en) Posterior dynamic stabilization system
CA2497278C (en) Intervertebral implant comprising a three-part articulation
US20080015577A1 (en) Spinal Correction Device
US20060264937A1 (en) Mobile spine stabilization device
UA121436C2 (uk) Масажер
US9119671B2 (en) Fixation assembly for spinal vertebrae
CN102724935B (zh) 具有w形弹簧元件的全椎间盘置换件
US9918759B2 (en) Bone treatment implants, and springs therefore
EP2533715A1 (de) Verbindungselement für ein wirbelsäulenstabilisierungssystem und wirbelsäulenstabilisierungssystem
CN110680488A (zh) 横向连接装置和应用其的脊柱内固定系统
CN104203145B (zh) 由一个预制杆和两个植入物组成的无牙患者假体固位系统
EP3366241B1 (en) Spinal rod
CN114848241A (zh) 单双侧的脊柱腰椎减震关节突假体
CN211156493U (zh) 脊柱融合假体
EP3761919B1 (de) Mobilisierende hüftorthese
CN204909615U (zh) 颈椎前路桥接钢板固定系统
US8784453B1 (en) Dynamic spinal stabilization system
US20240138889A1 (en) Osteosynthesis plate suitable as a replacement of a synarthrosis
CN218899650U (zh) 一种骶髂关节接骨板
CN215534925U (zh) 固定棒和脊柱钉棒固定系统
EP3597129B1 (en) Device for realignment, stabilization, and prevention of progression of abnormal spine curvature