UA121433C2 - Монтажний кронштейн і пристрій для регулювання кута кріплення дискових сошників - Google Patents

Монтажний кронштейн і пристрій для регулювання кута кріплення дискових сошників Download PDF

Info

Publication number
UA121433C2
UA121433C2 UAA201807984A UAA201807984A UA121433C2 UA 121433 C2 UA121433 C2 UA 121433C2 UA A201807984 A UAA201807984 A UA A201807984A UA A201807984 A UAA201807984 A UA A201807984A UA 121433 C2 UA121433 C2 UA 121433C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
leveler
seed
bracket
section
shi
Prior art date
Application number
UAA201807984A
Other languages
English (en)
Inventor
Джеффрі Дж. Пітер
Джеффри Дж. Питер
Original Assignee
Фло-Райт, Інк.
Фло-Райт, Инк.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Фло-Райт, Інк., Фло-Райт, Инк. filed Critical Фло-Райт, Інк.
Publication of UA121433C2 publication Critical patent/UA121433C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01CPLANTING; SOWING; FERTILISING
    • A01C7/00Sowing
    • A01C7/06Seeders combined with fertilising apparatus
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01CPLANTING; SOWING; FERTILISING
    • A01C5/00Making or covering furrows or holes for sowing, planting or manuring
    • A01C5/06Machines for making or covering drills or furrows for sowing or planting
    • A01C5/066Devices for covering drills or furrows
    • A01C5/068Furrow packing devices, e.g. press wheels
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01CPLANTING; SOWING; FERTILISING
    • A01C7/00Sowing
    • A01C7/08Broadcast seeders; Seeders depositing seeds in rows
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01CPLANTING; SOWING; FERTILISING
    • A01C7/00Sowing
    • A01C7/20Parts of seeders for conducting and depositing seed

Landscapes

  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Soil Sciences (AREA)
  • Environmental Sciences (AREA)
  • Sowing (AREA)
  • Fertilizing (AREA)

Abstract

Даний винахід стосується розрівнювача насіння зі штовхаючим прикріплюваним елементом, який продовжує строк служби розрівнювача насіння, та кронштейнів для його монтажу на посівну машину. Розкритий винахід додатково стосується механізму регулювання для посівних машин для насіння чи зерна, який забезпечує можливість регулювання розвалу та/або сходження окремих сошників на посівній машині.

Description

Галузь техніки, якої стосується винахід
Даний винахід стосується сільськогосподарських посівних інструментів. Більш конкретно, галузь техніки винаходу стосується розрівнювачів насіння та кронштейнів для їх монтажу на посівні машини.
Опис попереднього рівня техніки
Сівалки для зерен або сівалки для насіння являють собою автоматичні посівні машини, які розміщують насіння в грунті до його закривання. Традиційно, сівалки для зерен містять завантажувальну воронку для утримування насіння, засіб для дозування насіння з завантажувальної воронки, послідовність трубок для розподілення насіння з дозуючого засобу до посівного механізму та один або більше посівних механізмів для розривання борозни, розміщення насіння та закривання борозни. Насіння може подаватися за рахунок сили тяжіння або з використанням тиску повітря для переміщування насіння через трубки.
Один приклад посівного механізму 10 показаний на Фігурі 29. Такі конструкції можуть використовувати багато назв, наприклад, "комплект інструментів", "пристрій відкривання" або "жолоб". Сучасні посівні машини можуть містити багато окремих посівних вузлів, іноді вісімдесят або більше, часто розміщених з шаховим розташуванням (як показано на Фігурі 31) для забезпечення більш близького розташування у просторі. Окремі посівні механізми зазвичай містять брус 15 для навішування інструментів, до якого прикріплюються інші елементи. Брус 15 для навішування інструментів звичайно включає в себе одну чи більше кріпильних точок 20, які забезпечують можливість монтажу брусу для навішування інструментів на вузол посівної машини, підняття та опускання між робочим положенням і положенням для транспортування, а також знімання для технічного обслуговування. Один або більше сошників 30, 35 відкривають борозну на потрібну глибину для сіяння насіння. В цьому конкретному прикладі дискові сошники показані з конструкцією подвійного сошника. Сошник 35 показаний контуром так, щоб не загороджувати область між сошниками. Насіннєпровід 40 змонтований на брусі 15 для навішування інструментів і подає насіння у борозну, відкриту між сошниками. Як тільки насіння буде розміщене в борозні, закриваюче колесо 25 закриває насіння та закриває борозну.
Фігура 30 представляє собою вигляд зверху другого посівного механізму 45. На цьому конкретному прикладі також показана конструкція подвійного сошника 65, 66 з насіннєпроводом
Зо 70, який подає насіння між сошниками 65, 66 у відкриту борозну. В цьому прикладі брус 60 для навішування інструментів показаний контуром так, щоб не затуляти ділянку між сошниками.
Закриваюче колесо 50 також прикріплено до брусу 60 для навішування інструментів. Як видно зверху, сошники 65, 66 не є паралельними один одному, а скоріше розміщені під кутом один відносно одного та відносно брусу для навішування інструментів. Це спрямоване назовні або від'ємне сходження забезпечує можливість прорізування та розчищання борозни сошниками. У деяких прикладах сошники також можуть мати розвал, тобто сошник не розміщується перпендикулярно відносно землі. Скоріше, ділянки сошників, які контактують з землею, зазвичай розміщуються ближче одна до одної, ніж ділянки, які віддалені від землі (тобто вони мають додатний кут розвалу). В існуючих посівних машинах кути сходження та розвалу сошників є постійними та можуть регулюватися лише шляхом заміни сошників і/або монтажних елементів, до яких прикріплюються сошники. Як видно на Фігурі 31, окремі посівні механізми 45 можуть розміщуватися шаховим чином, щоб забезпечувати можливість більш близького розташування на посівній машині.
Якщо потрібно, посівний механізм може додатково включати в себе розрівнювач насіння, розміщений між сошниками та закриваючим колесом. Розрівнювачі насіння відомі та широко застосовуються в сільськогосподарських посівних системах. Такі розрівнювачі збільшують вартість посівного інструменту, але вважається, що вони повністю окупають себе за рахунок підвищення врожайності. Патент США Мо 5,425,318 описує один тип розрівнювача насіння; патенти США МоМо 5,730,074, 5,852,982, 6,082,274 і 6,220,191 описують розрівнювачі насіння, що мають конструкції для видавання рідини; і патент США Ме 7,497,174 описує монтажну систему для розрівнювачів насіння. Складні монтажні системи та кронштейнові пристрої використовуються для монтажу розрівнювачів на посівні машини для застосування під час сезону сіяння, які типово прикріплюються до жолобу для насіння. Вдосконалення конструкції та простота використання таких конструкцій потрібні постійно.
Суть винаходу
Даний винахід включає конструкцію розрівнювача насіння, яка забезпечує змінний наконечник або кінець для продовження строку служби розрівнювача. Розрівнювач насіння зазвичай має два складових елементи, які зношуються при використанні: гнучку руку та закладаючий штовхач. Гнучка рука звичайно служить набагато довше, ніж ділянка бо закладаючого штовхача, оскільки штовхач треться об землю і в решті решт зношується.
Варіанти втілення винаходу включають в себе ділянку закладаючого штовхача, яка має стопор і спрямовуючий елемент для розміщення змінного засобу продовження строку служби. Інші варіанти втілення включають ділянку закладаючого штовхача, який зчіплюється з рештою руки розрівнювача. Таким чином, ділянка розрівнювача, яка зношується, може легко багатократно Замінятися протягом строку служби гнучкої руки, що продовжує строк служби розрівнювача.
Також, розрівнювач виконаний з можливістю монтажу на кронштейний пристрій за винаходом, суттєво покращуючи приєднання розрівнювача до посівної машини та знімання з неї.
Коли засіб продовження строку служби розміщено на одному кінці розрівнювача, гнучка чи штовхаюча ділянка розміщена на іншому кінці та виконана з можливістю монтажу на посівну машину у вирівнюванні з жолобом для насіння. В одному варіанті втілення монтажна ділянка штовхаючої ділянки має елементи, які сполучаються та відповідають елементам на жолобі для насіння, таким чином штовхаюча ділянка безпосередньо вирівнюється з жолобом для насіння. В іншому варіанті втілення штовхаюча ділянка має плоский монтажний кінець, який виконаний з можливістю зчеплення з монтажним пристроєм для утримання плоского фланця.
Подання рідини забезпечується трубкою та випускним шляхом, утвореним у розрівнювачі. В одному варіанті втілення монолітний розрівнювач має прохідний отвір, який має таку форму, щоб розміщувати трубопровід, в одному варіанті втілення зігнутий трубопровід. Як тільки розрівнювач первісно відлитий, зігнутий трубопровід вставляється, поки матеріал розрівнювача твердне. Один кінець трубопроводу прикріплюється до трубки, типово пластикової трубки, для одержання рідини (наприклад, води, добрива, гербіцидів і/або інсектицидів) від джерела. В одному варіанті втілення цей перший кінець трубопроводу має ребра чи є грубим або іншим чином шорстким для поліпшення з'єднання трубки. Інша сторона трубопроводу звернена до випускної області розрівнювача. Внутрішній канал веде до випускного проходу. В одному варіанті втілення, центральний випускний прохід розташований прямо на задній частині розрівнювача. В іншому варіанті втілення є багато проходів для спрямування випуску рідини під кутом щодо корпусу розрівнювача. У ще одному іншому варіанті втілення на центральному випускному проході може розміщуватися ковпачок для переспрямування рідини, що випускається, під різними кутами.
У ще у одному іншому варіанті втілення монтажна ділянка розрівнювача включає штовхаючу
Зо руку, а кінець штовхаючої руки прикріплюється до продовжуючої строк служби/закладаючої ділянки розрівнювача. До продовжуючої строк служби/закладаючої ділянки може бути включений додатковий рідинний трубопровід або, за необхідності, він може з'єднуватися з продовжуючою строк служби/закладаючою ділянкою.
Даний винахід у одній формі стосується розрівнювача насіння, що має гнучку ділянку та закладаючу штовхаючу ділянку. Гнучка ділянка зміщує закладаючу штовхаючу ділянку в грунт.
Закладаюча штовхаюча ділянка включає в себе паз для розміщення закладаючого штовхаючого прикріплюваного елементу, стопор, обмежений на кінці стопорною ділянкою, що утримує закладаючий штовхаючий прикріплюваний елемент, коли він тягнеться по грунту. Розрівнювач розміщується поряд з дисками сошника, які є регульованими для створення борозни при множині станів грунту залежно від кутових регулювань дисків.
В інших варіантах втілення даний винахід стосується монтажних кронштейнів, що використовуються для монтажу розрівнювачів, які описані раніше, на посівні машини. В одному такому варіанті втілення монтажний кронштейн включає монтажну ділянку, призначену та виконану з можливістю прикріплення кронштейну до наявної монтажної точки на інструментальній руці посівної машини, використовуючи наявні болти чи інші кріпильні засоби.
Кронштейн також включає корпус для прикріплення розрівнювача, виконаний з можливістю встановлення у ньому ділянки розрівнювача, та здатний прикріплювати розрівнювач до кронштейна. Розрівнювач закріплюється, коли виступ на розрівнювачі зчіплюється з відповідною виїмкою чи пазом у корпусі розрівнювача. Розрівнювач може зніматися шляхом деформування чи згинання розрівнювача доти, поки виступ не розчепиться з виїмкою чи пазом, і розрівнювач може видалятися.
В іншому варіанті втілення монтажний кронштейн прикріплюється до потрібного місця на інструментальній руці посівної машини шляхом використання знову створених монтажних точок і/або монтажних кріпильних засобів. Кронштейн включає корпус для прикріплення розрівнювача, виконаний з можливістю встановлення в ньому ділянки розрівнювача, та здатний прикріпляти розрівнювач до кронштейна. Розрівнювач закріплюється, коли виступ на розрівнювачі зчіплюється з відповідною виїмкою чи пазом у корпусі розрівнювача. Розрівнювач може зніматися шляхом деформування чи згинання розрівнювача доти, поки виступ не розчепиться з виїмкою чи пазом, і розрівнювач може видалятися.
У ще одному іншому варіанті втілення монтажний кронштейн включає монтажну ділянку для розрівнювача, що має ділянку з пазом, який має такий розмір, щоб мати можливість розміщення ділянки розрівнювача. Розрівнювач потім прикріплюється за допомогою болтів або іншим чином до монтажного кронштейну, де ділянка з пазом запобігає викручуванню розрівнювача з вирівнювання при використанні. Глибина розрівнювача у борозні може регулюватися шляхом розміщення розрівнювача у ділянці з пазом на потрібній глибині.
Додаткові варіанти втілення включають посівний механізм для використання з рядочковими посівними машинами зі змонтованим на них брусом для навішування інструментів. На брус для навішування інструментів функціонально монтується принаймні один дисковий сошник і з'єднується регульованим чином для розміщення дискового сошника відносно бруса для навішування інструментів. Типово використовуються подвійні дискові сошники, або співвісні, або рознесені один від одного. Також передбачений блокувальний механізм для підтримування положення дискового сошника відносно брусу для навішування інструментів, що є блокованим.
Короткий опис креслень
Вищезгадані та інші ознаки та цілі даного винаходу, та спосіб їх досягнення стануть більш очевидними, а сам винахід буде краще зрозумілим завдяки посиланню на нижченаведений опис варіанту втілення винаходу разом з прикладеними кресленнями, на яких:
Фігура 1 являє собою вигляд збоку першого варіанту втілення розрівнювача даного винаходу, показаного під час використання.
Фігура 2 являє собою переріз Фігури 1, який показує наскрізний канал.
Фігура З являє собою перспективний вигляд першого варіанту втілення засобу продовження строку служби даного винаходу.
Фігура 4 являє собою вигляд збоку в перерізі розрівнювача першого варіанту втілення даного винаходу, який показує взаємне з'єднання засобу продовження строку служби та корпусу розрівнювача.
Фігура 5 являє собою перспективний вигляд кінцевої ділянки першого варіанту втілення даного винаходу.
Фігура 6 являє собою перспективний вигляд другого варіанту втілення даного винаходу.
Фігура 7 являє собою збільшений вигляд кінця для видавання рідини другого варіанту
Зо втілення даного винаходу.
Фігури 84А, 88 і 8С являють собою перерізи трьох варіантів втілення заглушки для видавання рідини відповідно до даного винаходу.
Фігура 9 являє собою збільшений вигляд взаємного з'єднання засобу продовження строку служби та корпусу розрівнювача за другим варіантом втілення даного винаходу.
Фігура 10 являє собою перспективний вигляд третього варіанту втілення даного винаходу.
Фігура 11 являє собою вигляд з рознесенням деталей четвертого варіанту втілення даного винаходу.
Фігура 12 являє собою вигляд з рознесенням деталей п'ятого варіанту втілення даного винаходу.
Фігура 13 являє собою вигляд збоку шостого варіанту втілення даного винаходу.
Фігура 14 являє собою вигляд збоку сьомого варіанту втілення даного винаходу.
Фігура 15 являє собою вигляд збоку восьмого варіанту втілення даного винаходу.
Фігура 16 являє собою перспективний вигляд монтажного кронштейну відповідно до одного варіанту втілення даного винаходу.
Фігура 17 являє собою вигляд збоку монтажного кронштейну, показаного на фігурі 16.
Фігура 18 являє собою інший вигляд збоку монтажного кронштейну, показаного на Фігурі 16.
Фігура 19 являє собою ще один інший вигляд збоку монтажного кронштейну, показаного на
Фігурі 16.
Фігура 20 являє собою перспективний вигляд монтажного кронштейна відповідно до іншого варіанту втілення даного винаходу.
Фігура 21 являє собою вигляд збоку монтажного кронштейну, показаного на Фігурі 20.
Фігура 22 являє собою вигляд збоку розрівнювача, прикріпленого до монтажного кронштейну, показаного на Фігурі 20.
Фігура 23 являє собою перспективний вигляд монтажного кронштейну, показаного на Фігурі 20.
Фігура 24 являє собою інший перспективний вигляд монтажного кронштейну, показаного на
Фігурі 20.
Фігура 25 являє собою вигляд збоку монтажного кронштейна відповідно до ще одного іншого варіанту втілення даного винаходу.
Фігура 26 являє собою перспективний вигляд монтажного кронштейну, показаного на Фігурі 25.
Фігура 27 являє собою інший перспективний вигляд монтажного кронштейну, показаного на
Фігурі 25.
Фігура 28 являє собою перспективний вигляд крупним планом монтажного кронштейну, показаного на Фігурі 25.
Фігура 29 являє собою перспективний вигляд збоку посівного механізму для посівної машини для зерен, відомої в даній галузі техніки.
Фігура 30 являє собою вигляд зверху посівного механізму для посівної машини для зерен, відомої в даній галузі техніки.
Фігура 31 являє собою вигляд зверху множини посівних механізмів з Фігури 30 для посівної машини для зерен, відомої в даній галузі техніки.
Фігура 32 являє собою перспективний вигляд збоку одного варіанту втілення розкритого винаходу.
Фігура 33 являє собою вигляд ззаду варіанту втілення, показаного на фігурі 32.
Фігура 34 являє собою інший вигляд ззаду варіанту втілення, показаного на Фігурі 32.
Фігура 35 являє собою вигляд збоку іншого варіанту втілення розкритого винаходу з розрівнювачем насіння.
Фігура 36 являє собою вигляд зверху альтернативного варіанту втілення розкритого винаходу.
Фігура 37 являє собою вигляд зверху ще одного іншого варіанту втілення розкритого винаходу.
Відповідні позиції позначають відповідні частини на декількох виглядах. Хоча креслення представляють варіанти втілення даного винаходу, вони не обов'язково виконані у масштабі, та певні ознаки можуть бути збільшені для кращого зображення та пояснення даного винаходу.
Ілюстративний приклад, наведений тут, показує варіанти втілення винаходу в декількох формах, і такі ілюстративні приклади ніяким чином не слід інтерпретувати в якості обмеження обсягу винаходу.
Опис варіантів втілення винаходу
Зо Варіанти втілення, розкриті нижче, не є такими, що вичерпують або обмежують винахід на конкретних формах, розкритих у нижченаведеному детальному описі. Скоріше, варіанти втілення вибрані та описані таким чином, що інші фахівці в даній галузі техніки можуть використовувати свої ідеї.
На Фігурі 1 показаний розрівнювач 100 насінин, що перебуває у роботі, має закладаючу штовхаючу ділянку 110, або засіб 110 продовження строку служби, розміщений відносно жолоба 10 для насіння традиційним чином. Жолоб 10 для насіння розміщений відносно диску 40 за допомогою монтажного елементу 30 таким чином, що жолоб 10 подає насіння 50 в борозну 60, при цьому продовжуюча строк служби ділянка 110 розміщується таким чином, щоб закладати насіння 50 у грунт борозни 60. Розрівнювач 100 включає внутрішній канал 70, який проходить від патрубків 80 до кінцевої точки 90 і має такий розмір, щоб розміщувати трубку 20, яка в цьому ілюстративному варіанті втілення включає традиційні рідинні трубки, які подають гербіциди, добрива, пестициди та/або суміші цих хімікатів для внесення на насінину 50 або поряд з нею, як тільки її закладено.
Розрівнювач 100 має прикріплювану ділянку, засіб 110 продовження строку служби, що розташовується в місці на розрівнювачі 100, яке контактує з насінням 50 і закладає його в грунт, утворюючи борозну 60. В одному варіанті втілення засіб 110 продовження строку служби встановлюється в паз 410 у розрівнювачі 100 (див. Фігуру 4), при цьому паз 410 обмежений твердою стопорною ділянкою 510 (див. Фігуру 5), яка утримує засіб 110 продовження строку служби відносно напрямку переміщення розрівнювача 100 по грунту. В цьому варіанті втілення засіб 110 продовження строку служби має язичок 420, що має "Т»-подібну форму, який зчіплюється з ковзанням з пазом 410 таким чином, що засіб 110 продовження строку служби може легко замінюватися, коли він не використовується. При використанні розрівнювача 100, зусилля, що прикладається до засобу 110 продовження строку служби, штовхає його у твердий стопор 510. Точна форма та конструкція ковзного зчеплення пазу 410 і язичка 420 можуть мати декілька варіантів, наприклад, круглий або дугоподібний язичок і паз, або язичок і паз з декількома кутами.
Засіб 110 продовження строку служби (див. Фігуру 3) може бути виконаний з традиційних матеріалів, таким чином насіння 50 притискається традиційною поверхнею, і матеріал зношується аналогічно традиційним розрівнювачам. Однак, як тільки закладаюча поверхня 330 бо зношується таким чином, що знижується продуктивність розрівнювача 100, засіб 110 продовження строку служби може замінюватися. Заміна виконується без зняття розрівнювача 100 з монтажного елементу 30. Замість того, фермер може просто зняти старий засіб 110 продовження строку служби та встановити новий. Твердий стопор 510 обмежує діапазон переміщення засобу 110 продовження строку служби, і, коли розрівнювач 100 тягнеться по борозні 60, то засіб 110 продовження строку служби вдавлюється у твердий стопор 510.
Розрівнювач 100 також має витягнутий внутрішній канал 70, який виконаний і передбачений для розміщення трубки 72, яка у розкритому варіанті втілення являє собою традиційну трубку для подавання рідини, для подавання рідини на закладену одну насінину 50 або поряд з нею (див. Фігури 2 і 5). Відкритий кінець внутрішнього каналу 70 виконаний з можливістю розміщення патрубку 80, який служить в якості з'єднувача з можливістю перенесення плинного середовища між живильною трубкою 20 і внутрішньою трубкою 72. Внутрішня трубка 72 розміщена у каналі 70 і підтримується тримачем 25 трубки, який в одному варіанті втілення включає шайбоподібну деталь, яка має такий периметр, що приблизно відповідає формі внутрішнього каналу 70.
Кінцева точка 90 може бути виконана таким чином, щоб представляти собою випуск на одному кінці каналу 70, при цьому цей кінець каналу 70 початково виконаний таким чином, що кінцева точка 90 закриває один кінець каналу 70. Це забезпечує можливість індивідуальної адаптації одної деталі, таким чином вихідні отвори можуть просвердлюватися відповідно до конкретного застосування. Наприклад, прямий отвір у передній поверхні 94 подає рідину безпосередньо на закладену насінину 50 ("прямий вистрілюючий елемент"), що може бути добре для інсектициду, при цьому бічні поверхні 92 можуть мати отвори, просвердлені у них таким чином, що рідина подається з кожного боку закладеної насінини 50 ("розгалужений вистрілюючий елемент"), що може бути краще для добрива. В одному варіанті втілення (не показаний) канал 70 виконаний і передбачений для розміщення багатьох трубок таким чином, що ряд кінцевих точок зв'язаний з кожною трубкою, забезпечуючи можливість комбінацій прямих вистрілюючих елементів і розгалужених вистрілюючих елементів у одному розрівнювачі насіння.
Інші варіанти втілення мають трубку, розміщену в корпусі розрівнювача, наприклад, варіанти втілення, показані на Фігурах 6 і 10. Варіант втілення Фігури 6 має ділянку 640, що згинається, яка з'єднує плоский кінець 650 і закладаючу руку 680. Трубопровід 670 проходить від закладаючої ділянки 680 і проходить всередині ділянки 680 до розпилювального сопла 690.
Трубопровід 670 виконаний і передбачений для розміщення гнучкої трубки (не показана) на його відкритому кінці та може мати шорстку, зубчасту чи ребристу поверхню для додаткового зчеплення з гнучкою трубкою. Розрівнювач 600 також може мати одну чи більше деталей 675 для утримування трубки для утримування гнучкої трубки відносно розрівнювача 600. Засіб 610 продовження строку служби зчіплюється з закладаючою рукою 680, як показано на фігурі 9 та описано нижче. Варіант втілення Фігури 10 має ділянку 1040, що згинається, яка з'єднує кінець 1050 жолобу та закладаючу руку 1080. Трубопровід 1070 проходить від закладаючої ділянки 1080 ї проходить всередині ділянки 1080 до розпилювального сопла 1090. Трубопровід 1070 виконаний і передбачений для розміщення гнучкої трубки (не показана) на його відкритому кінці та може мати шорстку, зубчасту чи ребристу поверхню для додаткового зчеплення з гнучкою трубкою. Розрівнювач 1000 також може мати одну чи більше деталей 1075 для утримування трубки для утримування гнучкої трубки відносно розрівнювача 1000. Засіб 1010 продовження строку служби зчіплюється з закладаючою рукою 1080, як показано на Фігурі 9 та описано нижче.
Варіанти втілення розрівнювачів згідно з винаходом за даною заявкою можуть монтуватися на посівне обладнання багатьма способами. В одному варіанті втілення, як показано на фігурі 10, розрівнювач 1000 включає з'єднувальну ділянку 1050 для жолоба для насіння, виконану та передбачену для приєднання до зовнішніх монтажних засобів жолобу для насіння (не показано). В іншому варіанті втілення, показаному на Фігурі 6, розрівнювач 600 має плоский кінець 650, таким чином розрівнювач 600 може закріплюватися у вузлі кронштейна посівної машини, аналогічному вузлу, розкритому у вищезгаданому патенті США Мо 7,497,174. Варіанти втілення, розкриті у даній заявці, можуть адаптуватися до будь-якого типу монтажу.
Крім альтернативних типів монтажу на жолоб для насіння (не показаний) варіанти втілення винаходу також мають альтернативні конструкції змінної закладаючої ділянки розрівнювача. На
Фігурі б показаний розрівнювач 600, який має закладаючий кінець 680 з розпилювальним соплом 690 і засобом 610 продовження строку служби. Розрівнювач також має плоский кінець 650, що переходить у гнучку руку 640, яка пружно зміщує закладаючий кінець 680. Рідина, наприклад, пестицид, гербіцид і/або добриво, може спрямовуватися до закладаючого кінця 680 за допомогою гнучкої трубки (не показана), що зчіплюється з рукою 640 і прикріплюється до бо нерухомої трубки 670. Нерухома трубка 670 проходить через закладаючий кінець 680 до сопла
690. На Фігурі 7 показаний вигляд закладаючого кінця 680 з перспективи задньої закладеної насінини. Засіб 610 продовження строку служби представляє собою ділянку розрівнювача 600, що штовхає насінину (не показано на Фігурі 7) в землю. В цьому варіанті втілення закладаючий кінець 680 по суті звужується до звичайного розміру насінини, при цьому сопло 690 проходить над місцем закладеної насінини.
Розрівнювач 600 може мати альтернативні варіанти сопла 690. В альтернативному варіанті втілення Фігури 8А, центральний отвір 800 проходить через сопло 6907, що має циліндричну форму, і закінчується кутовими проходами 810 і 820, які виконані та передбачені для спрямовування рідини в місце, зміщене від насінини. Фланець 830 проходить назовні для огородження простору, через який кутові проходи 810 і 820 спрямовують плинне середовище.
Западина 840 розташована поряд з відкритим кінцем центрального отвору 800 і виконана та передбачена для зчеплення з ребром або опуклістю у закладаючому кінці 680 для фіксації положення сопла 690. Альтернативний варіант втілення Фігури 88 має центральний прохід 850 для спрямовування плинного середовища на насінину. Додатковий альтернативний варіант втілення, показаний на Фігурі 8С, включає розділювач 692, який прикріплюється на сопло 690' таким чином, що плинне середовище, яке проходить через центральний прохід 850, спрямовується в інших напрямках через отвори 694 розділювача, наприклад під однаковими кутами, як у проходів 810 і 820 варіанту втілення Фігури 8А. Точна форма, розмір і кут отворів 694 розділювача можуть змінюватися для декількох непоказаних альтернативних варіантів втілення розділювача 692.
У варіанті втілення Фігури б засіб 610 продовження строку служби зчіплюється з закладаючим кінцем 680. Один варіант втілення з'єднання засобу 610 продовження строку служби та закладаючого кінця 680 показаний у конструкції Фігури 9. У цій конструкції закладаючий кінець 680 має Т-подібний язичок 684, що проходить від стопорної ділянки 682 і під нижньою поверхнею 686. Язичок 684 виконаний і передбачений так, щоб співпадати з контуром заглиблення 614 засобу 610 продовження строку служби. Поряд з кінцем язичка 684, протилежним стопору 682, нижня поверхня 686 має заглиблену ділянку 688. Заглиблена ділянка 688 виконана та передбачена для зчеплення з ребрами 612, які проходять від засобу 610 продовження строку служби. Зчеплення ребер 612 з заглибленою ділянкою 688 забезпечує
Зо можливість ковзання засобу 610 продовження строку служби по язичку 684 без будь-якого ускладнення, і коли стопорний кінець 616 засобу 610 продовження строку служби наближається до стопорної ділянки 682, то ребра 612 наближаються до зчеплення з заглибленою ділянкою 688, і, таким чином, забезпечується операція вставки з ковзанням і блокування для фіксації засобу 610 продовження строку служби відносно закладаючого кінця 680.
Інші варіанти втілення винаходу включають розрівнювач, що має центральну ділянку з прикріплюваними, згинаючимися та закладаючими ділянками, з'єднаними одна з одною шляхом розміщення за типом сендвіч-конструкції між відповідними бічними стінками, наприклад, варіанти втілення Фігур 11 і 12. У варіанті втілення Фігури 11 розрівнювач 1100 має плоский кінець 1150, центральну ділянку 1140 і закладаючий кінець 1180, виконані як одне ціле.
Трубопровід 1170 розміщується над закладаючою ділянкою 1180 і під верхньою ділянкою 1185, при цьому засіб 1110 продовження строку служби прилягає до закладаючої ділянки 1180. Бічні стінки 1130 розміщують між собою ці складові елементи та в деяких варіантах втілення утримують їх разом, використовуючи з'єднувачі 1145, розміщені в отворах 1135 бічних стінок. В інших непоказаних варіантах втілення засіб 1110 продовження строку служби може мати з'єднання за типом язичок-канавка з закладаючою ділянкою 1180 і бути незалежним від бічних стінок 1130, або в якості альтернативи розміщеним між бічними стінками 1130. З'єднувачі 1145, які можуть мати форму гвинта, стрижня, герметика чи іншого шматка з'єднувального матеріалу та їх комбінацій, можуть прикріплювати бічні стінки 1130 в якості сендвіч-пластин, що утримують інші складові елементи в їх потрібних положеннях. У деяких варіантах втілення один або більше з'єднувачів 1145 є роз'ємними чи іншим чином змінюваними, тоді як в інших варіантах втілення всі з'єднувачі 1145 є постійними та зчіплюють бічні стінки 1130, включаючи ті, що проходять через інші складові елементи розрівнювача 1100. Варіант втілення Фігури 12 має ознаки, аналогічні ознакам Фігури 11, за винятком того, що кінець 1250 жолобу виконаний і передбачений для з'єднання з традиційним жолобом для насіння (не показаний).
Додатковий варіант втілення, що має окремі прикріплювану та закладаючу ділянки, показаний на Фігурі 13. У цьому варіанті втілення гнучка ділянка 1340 і плоский кінець 1350 (який в іншому варіанті втілення міг би бути замінений кінцем жолобу, не показано тут) виконані у вигляді одної цілої деталі, а закладаюча рука 1380 виконана у вигляді окремої деталі. У цьому варіанті втілення трубопровід 1370 проходить від з'єднувальної ділянки 1350 до бо розпилювального сопла 1390, і нижня частина з'єднувальної ділянки 1350 упирається у фланець 1330 гнучкої ділянки 1340. Засіб 1310 продовження строку служби з'єднаний з закладаючою рукою 1380 за допомогою з'єднання за типом язичка та канавки, аналогічного до деяких попередніх варіантів втілення. З'єднувач 1345, який може мати форму гвинта, стрижня, герметика чи іншого шматка з'єднувального матеріалу, проходить через фланець 1330 для з'єднання зі з'єднувальною ділянкою 1350. В альтернативних варіантах втілення (не показані) трубопровід 1370 може входити у закладаючу руку 1380 над областю перекриття з гнучкою ділянкою 1340, таким чином з'єднувач 1345 у цьому варіанті втілення прикріплюється зверху.
Інший варіант втілення, показаний на Фігурі 14, має конструкцію з двох деталей для розрівнювача 1400, при цьому гнучка ділянка 1440 має з'єднувальну ділянку 1430, вставлену у розміщувальну ділянку 1435 або закладаючу ділянку 1480. У цьому варіанті втілення плоский кінець 1450, в якості альтернативи, може мати форму у вигляді ділянки жолоба (не показана), і засіб 1410 продовження строку служби може прикріплюватися до закладаючої ділянки 1480 шляхом з'єднання за типом язичка та канавки чи іншого з'єднання.
Додатковий варіант втілення, що має менш значну закладаючу ділянку, показаний у вигляді розрівнювача 1500 на Фігурі 15. У цьому варіанті втілення плоский кінець 1550 (який, в якості альтернативи, може являти собою кінець жолобу, не показаний) має кронштейни 1575 для трубки, розміщені вздовж гнучкої ділянки 1540 і закладаючої ділянки 1580 для забезпечення підтримання трубки (не показана) вздовж верхнього корпусу розрівнювача 1500 до видавального проходу 1585 і розпилювального сопла 1590. Засіб 1510 продовження строку служби у цьому варіанті втілення може прикріплюватися до закладаючої ділянки 1580 за допомогою з'єднання за типом язичка та канавки і, по суті, Є більш товстим, ніж засоби продовження строку служби попередніх варіантів втілення. Ця конструкція збільшує до максимуму розмір змінного засобу 1510 продовження строку служби. Внаслідок більшого розміру засобу 1510 продовження строку служби, розмір закладаючої ділянки 1580 зменшений.
Таким чином, трубопровід може не бути передбаченим всередині закладаючої ділянки 1580, а скоріше передбачене прикріплення до гнучкої трубки 1520. Гнучка трубка 1520 може з'єднуватися з системою подавання рідини (не показана) для видавання води, поживних речовин, пестицидів і/або гербіцидів.
Розрівнювачі насіння, такі як описані вище, а також інші типи розрівнювачів, повинні
Зо належним чином монтуватися на посівну машину для того, щоб бути ефективними. Розрівнювач має закріплюватися у своєму положенні на посівній машині таким чином, що закладаюча ділянка може контактувати з насіниною після її розміщення в борозну, але до закривання борозни. Розрівнювач також повинен монтуватися таким чином, щоб він був здатним переміщуватися та вільно згинатися, не зіштовхуючись з наявним посівним обладнанням.
Багато сучасних посівних машин включають в себе численні пристрої, такі як диски, колеса, ножі тощо, для відкривання, закривання та кондиціонування грунту, а також одну чи більше трубок або жолобів для подавання насіння, а також добрив, покращувачів грунту та оброблювальних засобів, таких як фунгіциди, пестициди, гербіциди тощо. Типово, на сучасній посівній машині є дуже невелике місце для прикріплення монтажного кронштейну розрівнювача таким чином, що він може бути ефективним і не впливатиме на роботу посівної машини, та/або без виконання модифікацій щодо розташування та роботи наявних вузлів посівної машини.
Монтажний кронштейн 1600 розрівнювача відповідно до одного варіанту втілення даного винаходу показаний на Фігурах 16-19. У цьому конкретному прикладі монтажний кронштейн 1600 включає монтажну ділянку 1630 для прикріплення кронштейну до посівної машини, та корпус 1610 для прикріплення розрівнювача для знімного прикріплення розрівнювача 1620 до кронштейну 1600. Монтажна ділянка 1630 приєднується болтами до інструментальної руки 1670 посівної машини таким чином, що монтажний кронштейн 1600 розміщується між відкривальними дисками 1640 посівної машини, що дозволяє розрівнювачу 1620 контактувати з землею позаду насіннєпроводу 1770. У цьому конкретному прикладі монтажний кронштейн 1600 прикріплюється до інструментальної руки 1670 посівної машини шляхом використання наявних болтів 1660, які вже є частиною посівної машини. Болт 1660 проходить через ділянку монтажної руки 1680 монтажної ділянки 1630. Монтажний кронштейн 1600 у цьому прикладі встановлюється без необхідності модифікації посівної машини чи використання додаткових кріпильних засобів. В інших прикладах монтажні точки можуть просвердлюватися чи механічно оброблятися іншим чином в інструментальній руці посівної машини, і монтажний кронштейн може прикріплюватися до посівної машини, використовуючи болти чи інші кріпильні елементи, не оригінальні для посівної машини. У ще одних інших прикладах наявні монтажні точки можуть використовуватися у комбінації з болтами, шайбами, втулками чи іншими кріпильними елементами з ринку запасних частин, призначеними для використання з монтажними 60 кронштейнами даного винаходу.
Як показано на Фігурі 18, у цьому прикладі розташування монтажного кронштейну 1600 між відкривальними дисками 1640 посівної машини дозволяє розрівнювачу 1620 розміщуватися позаду насіннєпроводу 1770, який типово розміщується десь між відкривальними дисками.
Контактна ділянка 1690 розрівнювача 1620 може потім вдавлювати насіння в борозну до того, як закривальні колеса 1700 закривають борозну грунтом. Якщо потрібно, розрівнювач 1620 може бути забезпечений одною чи більше трубками чи каналами для подавання добрив або інших покращуючих грунт засобів або речовин у борозну до закривання закривальними колесами 1700. Точне розташування розрівнювача 1620 відносно відкривальних дисків 1640 і закривальних коліс 1700 може варіюватися відповідно до конкретної посівної машини та/або розрівнювача, що використовується, а також для пристосовування до різних типів і станів грунту.
Закривальний елемент корпусу 1610 для прикріплювання розрівнювача був видалений з
Фігур 18-19 для того, щоб могла бути видимою внутрішня частина. Закривальний елемент прикріплюється до корпусу 1610 в одній або більше кріпильних точках 1710 з використанням гвинтів, болтів і інших придатних кріпильних елементів. Якщо потрібно, для сприяння забезпеченню правильному вирівнюванню закривального елементу корпусу з корпусом при його прикріпленні можуть використовуватися штифти чи інші виступи. Корпус 1610 включає принаймні одну розміщувальну камеру 1720, що має отвір 1730 для розміщення та прикріплення монтажного кінця 1740 розрівнювача. За необхідності корпус 1610 може включати додаткові отвори 1750 для забезпечення можливості проходу трубки 1760 для добрива через корпус 1610.
Розрівнювач 1620 зчіплюється з корпусом 1610 монтажного кронштейну шляхом ковзання монтажного кінця 1740 розрівнювача 1620 в отвір 1730 корпусу доти, поки захват або виступ 1780 на розрівнювачі 1620 не защепнеться у розміщувальному пазу чи виїмці 1790 у корпусі. Як тільки захват 1780 і паз 1790 зчеплені один з одним, запобігається вихід з корпусу 1610 розрівнювача 1620. Для знімання розрівнювача інструмент с плоским кінцем, такий як викрутка чи аналогічний інструмент, вставляється в отвір 1730 корпусу між корпусом 1610 і розрівнювачем 1620 на тому ж боці розрівнювача 1620, що і захват 1780. Для того, щоб спонукати розрівнювач 1620 вийти з корпусу 1610, до інструменту потім прикладається тиск,
Зо який згинає розрівнювач 1620 і спонукає захват 1780 до розчеплення з пазом 1790, тем самим дозволяючи розрівнювачу 1620 вилучатися з корпусу 1610. Зношений або зламаний розрівнювач може у такому випадку замінюватися новим розрівнювачем, або в ньому може бути виконана заміна засобу продовження строку служби.
При використанні розмір і конфігурація корпусу 1610 і камери 1720 дозволяють розрівнювачу 1620 згинатися до деякої міри, необхідної для ефективної роботи. Оскільки розрівнювач 1620 не прикріплений до корпусу 1610 у цьому конкретному прикладі, розрівнювач 1620 вільно згинається по всій довжині розрівнювача 1620, включаючи ділянку 1740, вставлену в монтажний кронштейн 1600. Точна величина потрібного згинання може варіюватися відповідно до декількох факторів, включаючи склад грунту, погодні умови, тип ії різноманітність насіння, що сіється, тощо. Міра згинання може бути регульованою за рахунок додаткового використання гвинта чи болта. Регулювальний гвинт 1650 може, таким чином, вставлятися в корпус 1610 доти, поки кінець гвинта 1800 не буде перебувати на потрібній відстані від розрівнювача 1620. Оскільки розрівнювач згинається під час використання, він контактує з гвинтом, який запобігає згинанню за межі попередньо заданого діапазону. В інших прикладах розрівнювач 1620 може включати виступ 1810, який запобігає згинанню розрівнювача за межі попередньо заданої міри за рахунок контакту зі стінкою 1820 корпусу. Такий виступ 1810 може мати такі розміри, щоб забезпечувати можливість такого великого чи такого невеликого згинання, яке потрібно.
Інший приклад монтажного кронштейну 2000 відповідно до варіанту втілення даного винаходу показаний на Фігурах 20-24. У цьому конкретному прикладі монтажний кронштейн 2000 включає монтажну ділянку 2010 для прикріплення кронштейну до посівної машини, та ділянку 2020 для прикріплення розрівнювача для знімного прикріплення розрівнювача до кронштейна. Монтажна ділянка 2010 приєднується болтами до інструментальної руки 2030 посівної машини таким чином, що монтажний кронштейн 2000 розміщується між відкривальними дисками (видаленими з метою ясності) посівної машини, що дозволяє розрівнювачу 2040 контактувати з землею позаду насіннєпроводу 2050. В цьому конкретному прикладі монтажний кронштейн 2000 прикріплюється до інструментальної руки 2030 посівної машини з використанням болтів. Два болти 2060 проходять через монтажну ділянку 2010.
Монтажний кронштейн 2000 у цьому прикладі встановлюється шляхом модифікації посівної 60 машини за допомогою просвердлювання двох отворів для монтажу болтів 2060. В інших прикладах можуть використовуватися наявні монтажні точки та болти чи кріпильні елементи. У ще одних інших прикладах наявні монтажні точки можуть використовуватися в комбінації з болтами, шайбами, втулками чи іншими кріпильними елементами з ринку запасних частин, призначених для використання з монтажними кронштейнами варіантів втілення даного винаходу.
Монтажний кронштейн 2000 у даному прикладі розміщується таким чином, що контактна ділянка 2080 розрівнювача 2040 може вдавлювати насіння в борозну до закривання борозни закривальними колесами 2070 і розрівнювання закритої борозни розрівнювальним або притискним колесом (не показано). Якщо потрібно, розрівнювач 2040 може бути забезпечений одною чи більше трубками або каналами для подавання добрива чи інших покращуючих грунт засобів або речовин у борозну до закривання закривальними колесами 2070. Точне розташування розрівнювача 2040 відносно відкривальних дисків і закривальних коліс 2070 може варіюватися відповідно до конкретної посівної машини та/або розрівнювача, що використовується.
У цьому конкретному прикладі монтажний кронштейн 2000 не включає корпус кронштейна.
Скоріше, розрівнювач 2040 прикріплюється до ділянки 2020 для прикріплення розрівнювача кронштейна 2000 з використанням гвинтів, болтів, штифтів, скоб або інших придатних засобів.
Точний характер кріпильного механізму може варіюватися відповідно до форми, моделі та/або типу розрівнювача, що використовується. У цьому конкретному прикладі розрівнювач 2040 прикріплюється до ділянки 2020 для прикріплення розрівнювача до монтажного кронштейну з використанням скоби 2090. Загальний характер ділянки 2020 для прикріплення розрівнювача у цьому прикладі забезпечує можливість використання великої кількості форм і моделей розрівнювачів з кронштейном 2000. Розташування розрівнювача 2040 відносно монтажного кронштейну 2000 за необхідності забезпечується шляхом сполучення виступу 2100 на розрівнювачі з відповідною виїмкою 2110 у монтажному кронштейні. В інших прикладах виступ і виїмка можуть мати інший розмір, форму, кількість і/або конфігурацію. В інших прикладах розрівнювач має одну чи більше виїмок, і кронштейн має один або більше виступів. У ще одних інших прикладах кожний розрівнювач і кронштейн має комбінацію виступів і виїмок. Розрівнювач 2040 у цьому прикладі включає монтажну ділянку 2120, прикріплену до гнучкої ділянки 2130
Зо руки. Ступінь згинання, забезпечувана гнучкою ділянкою 2130 руки, є регульованою за допомогою використання гвинта 2140. Згинання руки 2130 за межі потрібної зазначеної точки запобігається за допомогою гвинта 2140, що контактує з монтажною ділянкою 2120 розрівнювача 2040. Шляхом регулювання довжини гвинта 2140, що виступає через гнучку ділянку 2130 руки, ступінь згинання розрівнювача 2040 може збільшуватися чи зменшуватися в залежності від потреби.
Інший приклад монтажного кронштейну 2200 відповідно до варіантів втілення даного винаходу показаний на Фігурах 25-28. У цьому конкретному прикладі монтажний кронштейн 2200 виконаний з можливістю монтажу на інструментальну руку 2210 посівної машини на вузлі закривальних коліс, а не на вузлі відкривальних коліс або поряд з ними відповідно до попередніх прикладів. Монтажний кронштейн 2200 містить по суті І-подібний елемент 2220, який монтується на вузол закривальних коліс таким чином, що кронштейн виступає вперед відносно закривальних коліс так, щоб розміщувати розрівнювач позаду відкривальних коліс, але попереду закривальних коліс 2230. Якщо потрібно, по суті І-подібний кронштейн 2220 може містити дві чи більше ділянки, з'єднані болтами, гвинтами, іншим чином прикріплені одна до одної з можливістю регулювання. У цьому конкретному прикладі по суті І -подібний кронштейн 2220 включає по суті вертикальний елемент 2240 кронштейну, прикріплюваний з використанням двох болтів 2250. Точне розташування вертикального кронштейну 2240 може регулюватися відносно землі так, щоб регулювати глибину, на яку розрівнювач 2260 входить у борозну. Як тільки досягається потрібне розташування розрівнювача 2260, болти 2250 можуть затягуватися.
За необхідності, вертикальний елемент 2240 кронштейна і по суті І-подібний елемент 2220 включають численні отвори 2270, таким чином може бути досягнуто багато положень. І - подібний елемент 2220 може, якщо потрібно, включати поперечний елемент 2280 для підвищення міцності та стійкості кронштейна 2200.
Монтажний кронштейн 2200 прикріплюється до інструментальної руки 2210 посівної машини, використовуючи попередньо наявні болт 2290 і кріпильну точку на посівній машині.
Наявний болт 2290 видаляється, розміщується кронштейн, і болт вставляється через кронштейн і затягується до оригінальних технічних характеристик посівної машини. Якщо потрібно, можуть бути використані додаткові кріпильні засоби, такі як шайби, втулки, більш довгі болти тощо. У ще одних інших прикладах нова монтажна точка може механічно оброблятися у посівній машині, та нові кріпильні елементи використовуються там, де немає придатних кріпильних елементів або кріпильних точок.
За необхідності розрівнювач 2260 і/або кронштейн 2200 може включати паз 2320, що забезпечує можливість більш точного регулювання глибини розрівнювача. У цьому конкретному прикладі більш точне регулювання глибини розрівнювача 2260 досягається шляхом послаблення болта 2310, який прикріплює розрівнювач 2260 до кронштейну 2200, регулювання розташування розрівнювача 2260 шляхом його ковзного переміщування вверх або вниз відносно кронштейна 2200, потім затягування болта 2310. Якщо потрібно, паз 2300 може механічно оброблятися в по суті вертикальному елементі 2240, з таким розміром і конфігурацією, що монтажна ділянка 2340 розрівнювача 2260 може ковзати у ньому.
Розміщення монтажної ділянки 2340 розрівнювача в пазу 2310 допомагає запобігати перекручуванню розрівнювача 2260 під час використання.
В інших прикладах, по суті І-подібний кронштейн, виконаний з можливістю монтажу на ділянку закривальних коліс інструментальної руки посівної машини, наприклад, як показано на
Фігурах 26-29, може використовуватися спільно з такими монтажними системами для розрівнювача, як корпус, показаний на Фігурах 16-20, або система, показана на Фігурах 21-25. В інших прикладах монтажна система для розрівнювача, показана на Фігурах 26-29, може використовуватися спільно з кронштейном, який монтується на ділянку відкривальних коліс інструментальної руки посівної машини.
Численні фактори можуть визначати оптимальне розташування сошників під час сіяння для досягнення потрібного розташування насіння. Тип грунту (піщаний, мергельний, глинистий тощо), вміст вологи у грунті, польове сміття (наприклад, рослинний матеріал від попередніх сільськогосподарських культур) і швидкість відносно землі - все може впливати на якість борозни, що підлягає відкриванню сошниками. Якщо сошники закріплені на місці один відносно одного, то оператор повинен регулювати інші змінні фактори (наприклад, швидкість відносно землі під час сіяння) або виконувати додаткову роботу для поліпшення станів (наприклад, додаткові проходи з інструментами для розбивання польового сміття чи твердого грунту.
Забезпечення можливості регулювання положення сошників один відносно одного дозволяє оператору досягати виконання кращої борозни та розташування насіння при більшій множині
Зо станів поля.
Один ілюстративний приклад розкритого винаходу показаний на Фігурах 32-34. У цьому конкретному варіанті втілення посівний механізм 4100 містить брус 4105 для навішування інструментів, функціонально прикріплений до двох дискових сошників 4115, 4120. Брус 4105 для навішування інструментів включає кріпильну точку 4125, виконану та розміщену таким чином, що посівний механізм може монтуватися на посівну машину. У цьому конкретному прикладі кріпильна точка 4125 виконана з можливістю забезпечення прикріплення посівного механізму до рядової посівної машини. В інших прикладах кріпильна точка може бути виконана з можливістю забезпечення прикріплення посівного механізму до посівної машини для просапних культур. У ще одних інших прикладах кріпильна точка може представляти собою монтажну пластину, шарнір або інші придатні кріпильні засоби. У ще одних інших прикладах може використовуватися більше одної кріпильної точки. Брус 4105 для навішування інструментів додатково включає паз або канал 4110, який забезпечує можливість проходу через нього таких елементів, як насіннєпровід або подавальні пристрої для подавання добрива. В інших прикладах також можуть бути включені монтажні чи кріпильні кронштейни для прикріплення таких елементів.
Кожний з дискових сошників 4115, 4120 функціонально з'єднаний з брусом 4105 для навішування інструментів за допомогою шпинделя чи вісі 4135 і 4136 відповідно. Шпинделі 4135, 4136 здатні повертатися щодо брусу 105 для навішування інструментів таким чином, що положення сошників 4115, 4120 відносно брусу 4105 для навішування інструментів і землі є регульованим. Шпинделі 4135, 4136 можуть бути скругленими, мати виїмку чи послідовність плоских поверхонь у них.
Наприклад, сошники, як показано на Фігурі 34, розміщуються таким чином, що краї дисків, які контактують з грунтом, ближче один до одного, ніж краї дисків, віддалені від землі. Тобто, диски мають додатний кут розвалу. Сошники також розміщуються таким чином, що краї дисків, найближчі до кріпильної точки 4125 брусу 4105 для навішування інструментів, розташовані далі, ніж краї дисків, віддалені від кріпильної точки. Тобто, диски мають від'ємне сходження або зворотне сходження. Коли диски будуть відрегульовані до потрібного положення відносно брусу для навішування інструментів, положення шпинделів 4135, 4136 може блокуватися на місці шляхом затягування відповідного блокувального штифта 4130, 4131. У цьому конкретному бо прикладі блокувальні штифти 4130 і 4131 показані у вигляді болтів, які контактують зі шпинделями 4135, 4136, коли затягнуті, тим самим закріплюючи шпинделі на місці відносно брусу для навішування інструментів. В інших прикладах блокувальні штифти можуть являти собою встановлювальні гвинти, штифти, пластини тощо. У ще одних інших прикладах шпинделі можуть включати виїмки, канавки чи інші заглиблення, які мають розміри та конфігурацію, пристосовані для розміщення блокувальних штифтів. Ці заглиблення можуть бути розташовані таким чином, щоб утворювати одну чи більше "попередньо встановлені" орієнтації для сошників.
Як видно на Фігурі 34, розташування сошників 4115, 4120 було відрегульовано з розташування, показаного на Фігурі 33. На цій ілюстрації сошники розташовані таким чином, що краї, які контактують з землею, перебувають на відносно такій відстані один від одного, що і відстань, на якій перебувають один від одного краї, віддалені від землі. Тобто, сошники мають майже нульове чи нейтральне сходження. Краї сошників, що є найближчими до кріпильної точки для брусу для навішування інструментів, перебувають далі один від одного, ніж краї, які віддалені від кріпильної точки, але різниця не є такою великою, як показана на Фігурі 33. Тобто, сошники мають додатне сходження на Фігурі 34, але менше сходження, ніж диски, показані на
Фігурі 33.
У цьому конкретному прикладі брус 4105 для навішування інструментів додатково включає кріпильну точку 4140, до якої можуть прикріплюватися інші пристрої. Наприклад, до кріпильної точки 4140 можуть бути прикріплені інструмент розрівнювача, закривальне колесо чи обидва.
Кріпильна точка 4140 показана у цьому прикладі у вигляді корпусу з послідовністю отворів для болтів, але в інших прикладах вона може являти собою монтажні штифти, болти, болт з вушком, крючок або інші придатні монтажні пристрої, виконані в корпусі. У розкритому прикладі корпус кріпильної точки 4140 призначений для розміщення шпинделів 4135, 4136 і штифтів 4130, 4131, а також забезпечує монтаж інших пристроїв. У інших варіантах втілення шпинделі 4135, 4136 і штифти 4130, 4131 можуть іншим чином прикріплюватися до брусу 4105 для навішування інструментів. У ще одних інших прикладах кріпильна точка забезпечує можливість поворотного чи регульованого монтажу пристрою таким чином, що положення змонтованого пристрою може регулюватися відносно брусу для навішування інструментів чином, аналогічним тому, як здатні регулюватися сошники.
Зо На Фігурі 35 показаний інший варіант втілення розкритого винаходу, який додатково містить розрівнювач 4400 насіння, що перебуває у роботі, який містить закладаючу штовхаючу ділянку 4415, або засіб 4415 продовження строку служби, розміщений відносно жолобу 4410 для насіння традиційним чином. Жолоб 4410 для насіння розміщений відносно дискового сошника 4440 за допомогою монтажного елементу 4430 так, що жолоб 4410 подає насіння 4450 у борозну 4460, при цьому ділянка 4415 продовження строку служби розміщується таким чином, щоб закладати насіння 4450 у грунт борозни 4460. Розрівнювач 4400 включає внутрішній канал 4470, який проходить від патрубків 4480 до кінцевої точки 4490 і має такий розмір, щоб розміщувати трубку 4420, яка в цьому ілюстративному варіанті втілення включає традиційні рідинні трубки, що подають гербіциди, добрива, пестициди та/або суміші цих хімікатів для внесення на насінину 4450 або поруч з нею, як тільки її закладено.
На Фігурі 36 показаний альтернативний варіант втілення розкритого винаходу. В цьому конкретному варіанті втілення подвійні сошники 4620, 4630 прикріплені на різних відстанях вздовж довжини бруса 4610 для навішування інструментів. Цей конкретний приклад приводить до посівного механізму 4600, де один сошник 4620 розміщений ближче до точки, де брус 4610 для навішування інструментів прикріплюється до посівної машини (не показана), а інший сошник 4630 розміщений ближче до закривального колеса 4640. Обидва сошники 4620, 4630 є повністю регульованими, як розглянуто раніше вище стосовно варіанту втілення, показаного на
Фігурах 32-34.
На Фігурі 3/7 показаний ще один інший варіант втілення розкритого винаходу. В цьому конкретному варіанті втілення посівний механізм 4700 містить один сошник 4720 і закривальне колесо 4730, прикріплене до брусу 4710 для навішування інструментів. Сошник 4720 є повністю регульованим, як розглянуто раніше вище стосовно варіанту втілення, показаного на Фігурах 32-34.
Хоча даний винахід було описано як такий, що має ілюстративну конструкцію, він може бути додатково модифікований у межах ідеї та обсягу даного опису винаходу. Дана заявка, отже, передбачає охоплення будь-яких змін, застосування або адаптації винаходу, що використовують загальні принципи. Більше того, дана заявка передбачає охоплення таких відступів від даного опису винаходу як таких, що підпадають під відому чи звичайну практику в даній галузі техніки, якої стосується даний винахід. (510)

Claims (16)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Кронштейн для кріплення до посівної машини розрівнювача насіння, що має гнучку ділянку руки та розрівнювальну ділянку для закладання насіння в грунт, при цьому кронштейн містить: монтажну ділянку, виконану з можливістю монтажу кронштейна на наявну кріпильну точку на інструментальній руці посівної машини; та корпусну ділянку, виконану з можливістю розміщення в ній гнучкої ділянки розрівнювача насіння, при цьому корпусна ділянка містить отвір для розміщення в ньому гнучкої ділянки розрівнювача насіння та виїмку для розміщення в ній виступу гнучкої ділянки розрівнювача насіння; причому розрівнювач насіння прикріплений до кронштейна, коли виступ розрівнювача насіння зчеплений з виїмкою корпусної ділянки; причому монтажна ділянка розміщена на інструментальній руці посівної машини таким чином, що розрівнювальна ділянка розрівнювача насіння розміщена позаду від жолоба для насіння посівної машини та спереду від закривальних коліс посівної машини.
2. Кронштейн за п. 1, в якому розрівнювач насіння може бути зігнутим для вивільнення виступу розрівнювача насіння з виїмки корпусної ділянки, забезпечуючи можливість зняття розрівнювача насіння з кронштейна.
3. Кронштейн за п. 1, в якому монтажна ділянка прикріплена до інструментальної руки посівної машини з використанням наявного болта на посівній машині.
4. Кронштейн за п. 1, в якому корпусна ділянка додатково містить регулювальний гвинт, який вставлений у корпусну ділянку так, що кінець регулювального гвинта розташований на потрібній відстані від розрівнювача насіння, причому контакт між розрівнювачем насіння та регулювальним гвинтом обмежує згинання гнучкої ділянки руки розрівнювача насіння.
5. Кронштейн за п. 1, в якому корпусна ділянка додатково містить отвір, який дозволяє трубопроводу пройти через нього від посівної машини до розрівнювача насіння.
6. Кронштейн за п. 1, в якому корпусна ділянка містить дві окремих ділянки, з'єднані разом в одній чи кількох кріпильних точках за допомогою принаймні одного кріпильного елемента.
7. Кронштейн для монтажу розрівнювача насіння для закладання насіння в грунт на посівній Зо машині, при цьому кронштейн містить: монтажну ділянку, виконану з можливістю його монтажу на кріпильну точку посівної машини; розміщувальну ділянку для розміщення гнучкої ділянки розрівнювача насіння, виконану з можливістю приєднання до кронштейна; причому розміщувальна ділянка містить корпус, що має порожнисту камеру, виконану з можливістю розміщення в ній гнучкої ділянки розрівнювача насіння; причому гнучка ділянка розрівнювача насіння включає виступ, виконаний з можливістю розміщення у виїмці корпусу для прикріплення розрівнювача насіння до корпусу.
8. Кронштейн за п. 7, в якому згинання розрівнювача насіння відчеплює виступ розрівнювача насіння з виїмки корпусу та забезпечує можливість знімання розрівнювача насіння з кронштейна.
9. Кронштейн за п. 7, в якому монтажна ділянка прикріплена до посівної машини з використанням наявного болта на посівній машині.
10. Кронштейн за п. 7, в якому розміщувальна ділянка додатково містить регулювальний гвинт, який вставлений у розміщувальну ділянку так, що кінець регулювального гвинта розташований на потрібній відстані від розрівнювача насіння, причому контакт між розрівнювачем насіння та регулювальним гвинтом обмежує згинання гнучкої ділянки руки розрівнювача насіння.
11. Кронштейн за п. 7, в якому розміщувальна ділянка додатково містить отвір, який дозволяє трубопроводу пройти через нього від посівної машини до розрівнювача насіння.
12. Кронштейн за п. 7, в якому розміщувальна ділянка містить дві окремих ділянки, з'єднані разом в одній чи кількох кріпильних точках за допомогою принаймні одного кріпильного елемента.
13. Вузол кронштейна для прикріплення до посівної машини розрівнювача насіння, що має гнучку ділянку руки та розрівнювальну ділянку для закладання насіння в грунт, при цьому кронштейн містить: захоплювач; монтажну ділянку, виконану з можливістю монтажу кронштейна на наявну кріпильну точку на інструментальній руці посівної машини; та ділянку розміщення захоплювача, виконану з можливістю розміщення гнучкої ділянки розрівнювача насіння та захоплювача, причому ділянка розміщення захоплювача містить отвір для розміщення в ньому гнучкої ділянки розрівнювача насіння та виїмку для розміщення в ній виступу гнучкої ділянки розрівнювача насіння; причому розрівнювач насіння закріплений на кронштейні, коли захоплювач з'єднує гнучку ділянку розрівнювача насіння з ділянкою розміщення захоплювача, а виступ зчеплений з ділянкою розміщення захоплювача; причому монтажна ділянка розміщена на інструментальній руці посівної машини таким чином, що розрівнювальна ділянка розрівнювача насіння розміщена позаду від жолоба для насіння посівної машини та спереду від закривальних коліс посівної машини.
14. Вузол кронштейна за п. 13, в якому монтажна ділянка прикріплена до інструментальної руки посівної машини з використанням наявного болта на посівній машині.
15. Вузол кронштейна за п. 13, в якому вузол кронштейна додатково містить регулювальний гвинт, який обмежує згинання гнучкої ділянки руки розрівнювача насіння.
16. Вузол кронштейна за п. 13, в якому монтажна ділянка та ділянка розміщення захоплювача утворюють у цілому І -подібний кронштейн. і п МК вно Кн : нення нон я нн ше Ан ЯН я : ж; Я ет 7 ши ше ши и хх / КОТА - ши ши р
! х. ШИ Я й х : в : Я у о. и У не : Е щі Її ше Ожи в | Б их не сити т тини шк ! я свою ДЕК. Є пос ни ния вив. х ВЕ ї а НН ї со, вон и жи і . я Ах п а ве пиши -з о » Ел ї З мя й ик ж жо х ; Е ще са ко ї ДК, Не Ен еВ сн ни З ВО ванни ко й з: най КСВ ННКВНН 4 нан - Бої що то - УНН х : : п - . м ЩО Я | пишне ша я о : ще ! ПАХ о п я -х ФІ. !
пс и Ї | пи межи их І ще І : п Я дет дер днк Кн інн нення ве Ї Х А х А що ПА : й х ОМА М оба не нн ї ТУ КА АХ КА : А нео ен . їй 5 : А Ух ОХ не ою АК ших г. й ж А КК з КАК Н Я - Я хи АК КАХ М ОКА А; : що й. . ех, АК Кк ту : АКА ШН по М у - ка: К. есе ех КАНА кн ге с нах Би ши ТТ ЕХ й рак ви ви Код хеов ТЕ Б НА НННКО а ОМ сн ОН В и ЧИНИ В і У . : Н Єр Е г и В 1. У - ї КК, й . о Ко . -Щ ДО ї ПЕКИ оо осям мно Ач ово ів сво і ВІ Я ЯН і КМ их й НК: ву п ТК Кт х й : КО Жінки де Я тінню НК КН В АК юкюж мною Ап дн АКА чу я ів ОКХ Я АКА В А ! о в ее ьх Ба Ач Се 17 1 в у кА КАХ Кк А КА хАХНЦАХ нщИ Б / ча ЕН.
Ме ЧА ЯКА НН КАКАО ХЕ й; Е: АНА АЮ АХ ко ї ША Ку гайка . с і Мо я хх ек кА Не Ку м х У: : Х М АДМ кине винен аю й : ї нон ех сх Фіг нон с Вин и | пит аня Ще Й сп ВН у Ще пода ендикци М ше Ж их СПИ шт и щі ; Не г В Водне менісків ТЯ . се шк М В Код : : що й во Ж БІ . на ку ро. . о : ЕНН ; : ен ко і . ше й м знефк: й - їх ї и Не пе пит Е: Б : . є шк мини п ! Ще ню Х : и в поро рови о. мин: шен : кн Е и ще ов як й й, . й й Са ШЕ й : | В Яни: ми : . НИ Й Пооглилнхя : : . ння В : : ин ях ДНя : й : сх не т - «1 ов НЯ : дн не : ще ОВ ї
: ОК п й р: м п пий шк ЗИ ДУ Й п. г с м й Шен | : Ше й НЯ рів ї нки хіт вт пути шк іні Ще що Й и Пт ді в. Бе шини ши вон пл и Кмин ун виживе вл ПІ сн ї пе ЕЕ ин Ве Бе Не жИ о їй в в ПИ е ' є: НН пак нон нн ! дерті НЕТ : г ше НО З . ЩЕННЯ п Й і : : : як З - : й я ОО й : : Я Її ї Е НЕКНи І Н о : ЩЕ і п: : ни ни и і і ІЗ : : :
: З. і : Що о ще УНН , як й й Не КОВІ и шо одну Аг. пи нин а не Де й х хх, щі Квт нин ря І га тя ; З ї : Боня : шо Р у : п НЕ ШИ - ее В а ПН ван В о - ее 7 і : . я: си Ох ну ря ле пн вв ие ща що я - ; ж що ї.
І й п 7 й н- з, шо щ щ- ї- ши ВВ: ни ше п ве не ї ше 5 с я : пліт сх Ястшото їх ФІ : пе котики у и Ж ик Си ; : Є г ВА. . і: ї ; пес пк Тая ще ск ме. Я ї : ЯКУ ие пли . Вл . : о . В; С в де ЯН : : шани ек и Ок : поши Б ОК ие ий дося МНН й . : я спор вних ЗИ й ши шо СООВЕКУ Би ще я : : ша п ту ря Ше . . й І Пт аиоди кет ; ен ях дн дя а ша я ше по я Пк. ех т я в тих ен ви поря Би о 5 : : п: . ке Пелио уд рих Ж З не п си ни ни Кон я ЛИЙ де шах шин : : ! Е во ах АВ о ОБ дет ни ПЕ ша ВОВ Я | пат ж : «г д Є : п З б ши ОМ Ко «Да: 0 ВОД : коту СТИК ке их Пов : й х . го е оз» ПИШНИЙ КНе Наше іє ве їй й КТ Щ Й їх: п: Ул. Ох ЕЕ ша по. ние с : й : тя ЯКО - І ня дО й сх дивини т пд сін ох з п .
ши . : й ел ВК пн, ие ВЕ моги пе Й ше шк 5 ших НЕ ще В пли ше ниття : ще У чи ву ше вдо од» в шк : З зв, . | пр ще : : г Ю : й що ех в ховій : й : х у К вт і т : 11 Я ке щи: х. вд
Її ше А офо, наш те 5000 джнцицрнмнтт я у : Я дян Ох ще о лету й ще у: рн нн НЕ Пе нку і ї Кн це п са, І себе : соня кй що ВЕ кв мо оон зв г. Пддейтт и Ж : и пан ли Пп я шиті гу Х ие Пен кни | ще т вени й й и на ння «Же ! Не ие, ! поши ВР : ше ши ща і Ще ! Ї ! й г; . | Не Й ши зв . с КА х І - - : Я ву вх о одн іо) . ! : плед м: шин щк : по пи и : А п и Я й : ве . пи ря под Вч - : Щй : ба : | Ще па х. я й де тінню ши ше нота с ншвнн АЙ Ту Я ОЗ Нх М т чу пи ар а ин Не й НН : 0: їй . певно ни нн ник ше ріже ШаКЕ ; не ї рт й не и Я Ох - оФудівк : п о - ще 7 ї и по ЖИ сан тах ин: 45 Ша г. . : й що : й М шт Я житт :
ФІГ. ї5 дж п я Й ачак ІЧ Там шт й - :
: п ве пд шия - сф пні в пи у ЗВ : : : Он ВВ шли БИ ші Н Нв шию содйит Яр : ! Й М : пох : Вед з Шен Пил тК ня мон ни . ія пт, : що тони ще : Е я нний песо тони и . ї . нат Не ше : - кслнлчн, тай ОК я шр не с) ту, ня в ши НЕ о а и Ина ни ший плн Пн чи ни п ВІВ де ан ш- ВИН нен я 1 В о УП: т ен ши : й ся НИ ; вав. й ни 7 Я гг . ние | шен - : нене | що р: ни шк . : | ! Ех еня дит, що п шия дит
І . й ц о Шк Шин | І не й св-ут нях Ш гля.
ФІГ. 12 : щу я ен ! щ в | ше ра пен я х дя не це не шо орні шодо Кв «ав й ша ник ВАГУ Б и, й І. т ване : МЕ ИН и нн ння шко що ПЕ до НН : ча Пе ЗБ тт дено, й ще ще я ще ру Б не НИ ій : : мин ї ! ФІГ 13 : і і пи о чо ше що Н Й | в Кк . й есе й Ед : пот з 0 При й т поданою рН . птн ї- ОТ Я КВ ит пд ре Ос дно й й ша ше ФІГ. 14 р ПК ин не пи яти нм пе Умкуи ем - й ет КК с, ї. ден ло й : т.
Й КН еп тент - : т А п | Я : г : й пи ен НО піс ! ФІЯЇВ о яти
Гедфея, па Ох а ях Ор С а Си (У Е у ши в БЕ ши ще Т65о-ь Ср ле» ЛІ - атв---2К а, рани -К і 4 шир я ше вн я я пон Фігів нини
КО ся в ГЦ /. у ше ІД / с- 9 Гук пк й я //. и дО ТК ВИ и о й я І поь: не ув у, в Вин ен ї ро що І . й Я - й Фіг че і ї ит,
ї | Щ й с Ось / се ! ; | ! Машу Пе- : / ще й У / КК, І ве А н у й А спри і ОМ дет, С рони я ї до | | шо г 77 ту е-ну ти д арнеЯ
М К- шо ве АКМХ и ж на М нт ев я шле о р що У КУ м - й у щу х//а
( : і що. ! Ме й ой'єєтТ и
А я Ме ОА Їг нн п а он юр м ння М ке ВН
/ Ес
0-й / рова ши ие ; ЦЕ И х НО 29 ! у ще Ша | й Й : .
ни минав: Б р - !
пиши В І о ой ви у ВВ :
ОЗ Теле те 15 То ота в м и нн в и НН. ! нання о : у о ще ен р ще йо ДИ вх х хх ска « х СЯ до т ! о
Й . Не и 6. не й . . ше Ше рК " і чн Ще ни п пн ав Ин в Я н п пий ше ще роках ке ше.
Ж ши С и ши КАН 8- ЖИ /кК Зб вв и о : - щ най тя р й . не о | у пожити ШЕ Ко | ше ша КО НН ШИ - | пиотни шин чИ Й УМ і НЯ ух а пи й яті я че я . три че шк «5 ДАО нин, ше в). пд нят ВАВ аю вол, ЩІ. - с ФІЗВ нин я ши ВО ни Ле рн кий ше шини ен ФІЗ
UAA201807984A 2015-12-22 2016-12-12 Монтажний кронштейн і пристрій для регулювання кута кріплення дискових сошників UA121433C2 (uk)

Applications Claiming Priority (4)

Application Number Priority Date Filing Date Title
US201562270957P 2015-12-22 2015-12-22
US201662278081P 2016-01-13 2016-01-13
US201662312221P 2016-03-23 2016-03-23
PCT/US2016/066214 WO2017112446A1 (en) 2015-12-22 2016-12-12 Mountain bracket and device for adjusting the angle of attachment of disk colters

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA121433C2 true UA121433C2 (uk) 2020-05-25

Family

ID=59091158

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201807984A UA121433C2 (uk) 2015-12-22 2016-12-12 Монтажний кронштейн і пристрій для регулювання кута кріплення дискових сошників

Country Status (7)

Country Link
EP (1) EP3393227A4 (uk)
AU (2) AU2016379081B2 (uk)
BR (1) BR112018012638A2 (uk)
CA (1) CA3008261A1 (uk)
RU (1) RU2713339C2 (uk)
UA (1) UA121433C2 (uk)
WO (1) WO2017112446A1 (uk)

Families Citing this family (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CN108605473B (zh) * 2018-04-09 2020-09-22 周宁县善长祥农业机械研发有限公司 一种圆耙种植机

Family Cites Families (12)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US1024208A (en) * 1909-09-10 1912-04-23 Ralph R Langley Planter.
US5425318A (en) * 1994-02-14 1995-06-20 J & K Keeton Enterprises, Inc. Resilient seed firming attachment for a planting machine
US6082275A (en) * 1995-10-30 2000-07-04 Schaffert; Paul E. Extension for reducing seed bounce and associated attachment brackets
US5852982A (en) 1996-06-07 1998-12-29 Farmer Fabrications, Inc. Liquid dispenser for seed planter
US5730074A (en) 1996-06-07 1998-03-24 Farmer Fabrications, Inc. Liquid dispenser for seed planter
US6082274A (en) * 1996-06-07 2000-07-04 Farmer Fabrications, Inc. Liquid dispenser for seed planter with diverter
US7497174B2 (en) 2003-09-18 2009-03-03 Precision Planting, Inc. Planter bracket assembly for supporting appurtenances in substantial alignment with the seed tube
CA2703047C (en) * 2007-10-23 2016-10-11 Amity Technology, Llc Agricultural seeder implement
US8910928B2 (en) * 2011-05-27 2014-12-16 Gregory A. Header Flanged material and standing seam clamp
US20130134012A1 (en) * 2011-11-29 2013-05-30 Stanley R. Borkgren Conveyor support and product cart with conveyor support
US9565797B2 (en) * 2012-05-03 2017-02-14 Flo-Rite, Inc. Seed firmer life extender
DE102013007234A1 (de) * 2013-04-26 2014-10-30 Lemken Gmbh & Co. Kg Doppelscheibenschar

Also Published As

Publication number Publication date
BR112018012638A2 (pt) 2018-12-04
RU2018124819A3 (uk) 2020-01-09
AU2016379081A1 (en) 2018-07-05
WO2017112446A1 (en) 2017-06-29
RU2713339C2 (ru) 2020-02-04
AU2016379081B2 (en) 2021-08-19
RU2018124819A (ru) 2020-01-09
EP3393227A1 (en) 2018-10-31
AU2021211998B2 (en) 2023-07-13
AU2021211998A1 (en) 2021-08-26
EP3393227A4 (en) 2020-01-22
CA3008261A1 (en) 2017-06-29

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US11064648B2 (en) Seed firmer life extender mounting bracket
US10149426B2 (en) Seed firmer life extender
US7900568B2 (en) Seed and fertilizer opener and seeding implement featuring same
US7121216B2 (en) Liquid distribution apparatus for distributing liquid into a seed furrow
UA122904C2 (uk) Пристрій для внесення рідини в ґрунт під час операції посіву (варіанти)
US20210084808A1 (en) Angle adjustment device for disc-type coulters
US9872426B2 (en) Plough assembly
US8931423B2 (en) Soil opener
US9908222B2 (en) Seed firmer life extender
UA121433C2 (uk) Монтажний кронштейн і пристрій для регулювання кута кріплення дискових сошників
RU2632960C2 (ru) Средство продления срока службы разравнивателя семян
AU2009100123A4 (en) Slimline tyne shank
US11134607B2 (en) Seed conduit system
EP2421353B1 (en) Coulter for a seed drill
US20130291773A1 (en) Seed firmer life extender
ZA200504747B (en) Seeding adaptor
AU2005202432A1 (en) Seeding adaptor
CA2509721A1 (en) Seeding adaptor