UA117017C2 - Капсула для приготування харчової композиції - Google Patents

Капсула для приготування харчової композиції Download PDF

Info

Publication number
UA117017C2
UA117017C2 UAA201600470A UAA201600470A UA117017C2 UA 117017 C2 UA117017 C2 UA 117017C2 UA A201600470 A UAA201600470 A UA A201600470A UA A201600470 A UAA201600470 A UA A201600470A UA 117017 C2 UA117017 C2 UA 117017C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
capsule
code
shi
beverage preparation
food product
Prior art date
Application number
UAA201600470A
Other languages
English (en)
Inventor
Крістіан Жарік
Original Assignee
Нестек С.А.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Нестек С.А. filed Critical Нестек С.А.
Publication of UA117017C2 publication Critical patent/UA117017C2/uk

Links

Classifications

    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B65CONVEYING; PACKING; STORING; HANDLING THIN OR FILAMENTARY MATERIAL
    • B65DCONTAINERS FOR STORAGE OR TRANSPORT OF ARTICLES OR MATERIALS, e.g. BAGS, BARRELS, BOTTLES, BOXES, CANS, CARTONS, CRATES, DRUMS, JARS, TANKS, HOPPERS, FORWARDING CONTAINERS; ACCESSORIES, CLOSURES, OR FITTINGS THEREFOR; PACKAGING ELEMENTS; PACKAGES
    • B65D85/00Containers, packaging elements or packages, specially adapted for particular articles or materials
    • B65D85/70Containers, packaging elements or packages, specially adapted for particular articles or materials for materials not otherwise provided for
    • B65D85/804Disposable containers or packages with contents which are mixed, infused or dissolved in situ, i.e. without having been previously removed from the package
    • B65D85/8043Packages adapted to allow liquid to pass through the contents
    • B65D85/8058Coding means for the contents
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A47FURNITURE; DOMESTIC ARTICLES OR APPLIANCES; COFFEE MILLS; SPICE MILLS; SUCTION CLEANERS IN GENERAL
    • A47JKITCHEN EQUIPMENT; COFFEE MILLS; SPICE MILLS; APPARATUS FOR MAKING BEVERAGES
    • A47J31/00Apparatus for making beverages
    • A47J31/44Parts or details or accessories of beverage-making apparatus
    • A47J31/4492Means to read code provided on ingredient pod or cartridge
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B65CONVEYING; PACKING; STORING; HANDLING THIN OR FILAMENTARY MATERIAL
    • B65DCONTAINERS FOR STORAGE OR TRANSPORT OF ARTICLES OR MATERIALS, e.g. BAGS, BARRELS, BOTTLES, BOXES, CANS, CARTONS, CRATES, DRUMS, JARS, TANKS, HOPPERS, FORWARDING CONTAINERS; ACCESSORIES, CLOSURES, OR FITTINGS THEREFOR; PACKAGING ELEMENTS; PACKAGES
    • B65D2203/00Decoration means, markings, information elements, contents indicators

Abstract

Цей винахід стосується капсули (1) для приготування харчового продукту або напою, яка має корпус капсули з відділенням для розміщення вихідного інгредієнта, причому корпус капсули має об'єм із однією площиною симетрії або однією віссю симетрії, утворюючи принаймні два симетричні сегменти, а кожен із сегментів корпусу вказаної капсули (1) можна приєднувати до пристрою (14) для приготування харчового продукту або напою для впорскування змішувального інгредієнта із вказаного пристрою всередину вказаної капсули, причому ця капсула (1) відрізняється тим, що вказана капсула містить принаймні два коди (15), кожен з яких розташований в одному сегменті корпусу, і кожен код (15) містить два різних альтернативних значення одного й того ж параметра приготування напою.

Description

Галузь техніки, до якої відноситься винахід
Цей винахід стосується капсули з інгредієнтом, що використовується в пристрої для приготування харчового продукту, наприклад, у пристрої для приготування рідкого харчового продукту.
Рівень техніки
Пристрої для приготування напою добре відомі в науці про продукти харчування й галузі споживчих товарів. Такі пристрої дозволяють користувачеві готувати вдома напій конкретного типу, наприклад, кавовий напій, наприклад, еспрессо або аналог кави, завареній у чашці.
На сьогодні більшість пристроїв для приготування напою у домашніх умовах, являють собою систему, що складається з пристрою, в якому можуть розміщуватися порційно розфасовані інгредієнти для приготування напою. Такі порції можуть бути розфасовані у вигляді м'яких таблеток чи подушечок, або пакетів-саше, однак у все більшій кількості систем застосовується напівжорстке або жорстке порційне фасування, наприклад, жорсткі таблетки або капсули.
Надалі вважатиметься, що пристрій для приготування напою згідно з винаходом являє собою пристрій для приготування напою, що працює з жорсткою або напівжорсткою капсулою.
Пристрій містить приймач або відділення для розташування вказаної капсули й систему впорскування рідини для впорскування під тиском у капсулу рідини, переважно води. Вода, що впорскується під тиском у капсулу для приготування кавового напою згідно із цим винаходом, є переважно гарячою, тобто за температури понад 70 "С. Однак у деяких конкретних випадках вона може бути кімнатної температури або навіть охолодженою. Тиск усередині камери капсули під час екстрагування й/або розчинення вмісту капсули зазвичай становить від приблизно 1 до приблизно 8 бар для розчинних продуктів і від приблизно 2 до приблизно 12 бар для екстрагування смаженої й меленої кави. Такий спосіб приготування значно відрізняється від так званого способу "заварювання" під час приготування напою, зокрема чаю й кави, тим, що заварювання потребує багато часу для просочування інгредієнта рідиною (наприклад, гарячою водою), тоді як пропонований спосіб приготування напою дозволяє користувачеві приготувати напій, наприклад каву, протягом кількох секунд.
Принцип екстрагування й/(або розчинення під тиском вмісту закритої капсули відомий і зазвичай включає введення капсули в приймач або відділення в пристрої, впорскування в
Зо капсулу певної кількості води під тиском, зазвичай після проколювання лицьової частини капсули проколювально-впорскувальним елементом, наприклад, встановленою на пристрої голкою для впорскування рідини, щоб створити таким чином всередині капсули середовище під тиском або для екстрагування речовини, або для її розчинення, і потім випустити екстраговану або розчинену речовину через капсулу. Капсули, що дозволяють застосовувати цей принцип, вже було описано, наприклад, в європейських патентах МоМо ЕР 1472156 ВІ1 і ЕР 1784344 ВІ1, що належать заявнику.
Пристрої, що дозволяють застосовувати цей принцип, вже було описано, наприклад, у патентах СН 605 293 і ЕР 242 556. Відповідно до цих документів пристрій містить приймач або відділення для капсули й елемент для пробивання отворів і впорскування, виготовлений у формі порожнистої голки, що містить на своїй віддаленій ділянці один або більше отворів для впорскування рідини. Голка виконує подвійну функцію: по-перше, відкриває верхню частину капсули, по-друге, формує канал для впорскування води в капсулу.
Пристрій додатково містить резервуар для зберігання рідини (у більшості випадків цією рідиною є вода), що використовується для розчинення й/або заварювання, й/або екстрагування під тиском інгредієнту (-ів), що міститься (-яться) в капсулі. Пристрій містить нагрівальний елемент, наприклад кип'ятильник або теплообмінник, здатний нагрівати використовувану в ньому воду до робочих температур (зазвичай до температур не вище 80-90 С). Нарешті, пристрій містить насосний елемент для забезпечення циркуляції води з резервуару до капсули, необов'язково через нагрівальний елемент. Спосіб забезпечення циркуляції води в пристрої вибирають, наприклад, шляхом вибору клапанних пристроїв, таких як, наприклад, перистальтичний клапан такого типу, що описаний у заявці на європейський патент ЕР 2162653
А1, що належить заявнику.
Якщо напій, який потрібно приготувати, - це кава, одним із способів приготування кави, що становить інтерес, є надання споживачеві капсули із смаженим і меленим порошком кави, який підлягає екстрагуванню гарячою водою, що впорскується в цей порошок.
У багатьох випадках пристрій містить тримач капсул для утримання капсули, призначеної для введення у відповідне відділення пристрою, або приймач і виведення із цього відділення або приймача. Коли тримач капсул завантажено капсулою й вставлено всередині пристрою в робоче положення, пристрій для впорскування води в пристрої може встановити рідинне 60 з'єднання з капсулою для впорскування води в капсулу з метою приготування харчового продукту описаним вище способом. Тримач капсул описано, наприклад, в європейському патенті ЕР 1967100 ВІ, що належить заявнику.
Для такого способу приготування харчового продукту, зокрема для приготування напою, були розроблені капсули, які описані й заявлені в європейському патенті ЕР 1784344 ВІ1 або в заявці на європейський патент ЕР 2062831, що належать заявнику.
Коротко кажучи, такі капсули зазвичай містять: - порожнистий корпус і стінку для впорскування, непроникну для рідин і повітря, яка прикріплена до корпусу й пристосована для пробивання в ній отворів, наприклад, голкою для впорскування пристрою; - камеру, яка містить шар смаженої й меленої кави, що підлягає екстрагуванню, або розчинний інгредієнт чи суміш розчинних інгредієнтів; - алюмінієву мембрану, розташовану на нижньому кінці капсули, яка закриває капсулу, щоб підтримувати внутрішній тиск у камері.
Алюмінієва мембрана сконструйована таким чином, що може проколюватися пристроєм для проколювання, який або є невід'ємною частиною конструкції капсули, або розташований поза межами вказаної капсули, наприклад, у тримачеві капсул пристрою.
Пристрій для проколювання пристосований проколювати виливні отвори в алюмінієвій мембрані, коли внутрішній тиск усередині камери досягає певного попередньо заданого значення.
Також капсула може необов'язково додатково містити пристрої, призначені для розділення струменя рідини, щоб таким чином зменшувати швидкість струменя рідини, що впорскується в капсулу, і розподіляти рідину по шару речовини зі зменшеною швидкістю.
Капсули, що відповідають відомому рівню техніки, містять стінку для впорскування або мембрану (яку називають верхньою мембраною), яка призначена для проколювання елементом для впорскування рідини (наприклад, голкою) пристрою для приготування напою і є частиною рідинної системи. Коли рідину впорскують у відділення капсули, зростає тиск, що використовується як засіб для екстрагування й/або розчинення інгредієнтів, що містяться в капсулі, як описано вище. Такими інгредієнтами може бути, наприклад, шар смаженої й меленої кави. Замість смаженої й меленої кави або разом з нею інгредієнти можуть включати розчинні інгредієнти, такі як, наприклад, заздалегідь приготовлені суміші для приготування напою.
Завдяки налаштуванню параметрів приготування в деяких з відомих систем приготування харчового продукту і напою можна приготувати декілька типів продуктів. Параметр можна вибирати автоматично шляхом розпізнавання капсули пристроєм, яке зазвичай виконується в бездротовому режимі (наприклад, оптичним або магнітним способом). Однак таке автоматичне розпізнавання не є адаптивним, і користувач не може точно налаштувати пристрій після того, як він розпізнав капсулу й вибрав відповідні параметри приготування продукту (температуру, об'єм, тиск і т. п.). Дотепер, коли виробники бажають надати користувачеві можливість адаптувати параметри приготування продукту, потрібно оснастити пристрій інтерфейсом користувача, зазвичай розташованим на пристрої у вигляді панелі управління, що містить органи управління для вибору. Щоб максимально здешевити витрати на виробництво пристроїв, пропонуючи належні експлуатаційні можливості й достатню гнучкість при використанні й параметризаций пристрої зазвичай оснащують органами управління для ручного вибору, такими як, наприклад, круглі перемикачі, рукоятки, обертові коліщата або натискні й контактні кнопки.
Хоча такі органи управління для вибору практичні й не надто дорогі, вони потребують від користувача виконання декількох кроків для вибору й підтвердження правильних параметрів приготування.
Тому ціллю цього винаходу є створення капсули, що містить недорогі пристрої, які дозволяють користувачеві просто, швидко й надійно вибрати принаймні один параметр приготування харчового продукту, який підлягає приготуванню із вказаної капсули, із залученням мінімально можливої кількості операцій.
Суть винаходу
Зазначені вище цілі досягаються за допомогою капсули для приготування харчового продукту або напою, яка має корпус капсули з відділенням для розміщення вихідного інгредієнта, причому корпус капсули має об'єм із однією площиною симетрії або однією віссю симетрії, утворюючи принаймні два симетричні сегменти, об'єму, а кожен із сегментів корпусу вказаної капсули можна приєднувати до пристрою для приготування харчового продукту або напою для впорскування змішувального інгредієнта із вказаного пристрою всередину вказаної капсули, яка відрізняється тим, що вказана капсула містить принаймні два коди, кожен з яких розташований в одному сегменті корпусу і кожен код містить два різних альтернативних значення одного й того ж параметру приготування напою.
Принцип винаходу полягає в тому, що користувач може орієнтувати капсулу під час її введення всередину пристрою. Залежно від орієнтації капсули відносно пристрою зчитується той чи інший код, вказаний на капсулі, і адаптуються параметри приготування продукту в пристрої. Тому капсула, що пропонується в цьому винаході, є простим, ефективним і недорогим пристроєм, що надає користувачеві можливість управляти пристроєм без необхідності застосовувати складну й дорогу панель управління в самому пристрої: вибір параметрів пристрою відбувається шляхом простого орієнтування капсули під час її введення всередину пристрою.
Капсулу можна орієнтувати й вставляти безпосередньо у відповідний отвір для капсули, передбачений у пристрої, або, в іншому варіанті, капсулу можна розташувати в тримачі капсул, який потім вставляють у пристрій. В останньому випадку орієнтування капсули переважно виконують у тримачі капсул, і в цьому випадку тримач капсул переважно містить індикатор положення (наприклад, надрукований або викарбуваний умовний знак), який призначений для належного розташування коду, вибраного користувачем.
У переважному варіанті втілення винаходу корпус капсули має бічну, верхню й нижню стінки, і вказані коди розташовані на вказаній верхній стінці.
Також корпус капсули переважно може мати форму зрізаного конуса з вертикальною центральною віссю симетрії. У цьому випадку користувач може вставляти капсулу, наприклад, у тримач капсул з відповідним відділенням у формі зрізаного конуса, а потім користувач може обертати капсулу всередині тримача капсул.
У переважному варіанті втілення винаходу кожен код містить принаймні одну надруковану чи викарбувану лінію або ряд суміжних надрукованих чи викарбуваних ліній, які придатні для зчитування оптичним зчитувачем пристрою.
Переважно в параметрах приготування напою вказують об'єм харчового продукту або напою для подачі.
Винахід додатково відноситься до системи приготування харчового продукту або напою, що включає пристрій для приготування харчового продукту або напою з оптичним зчитувачем і
Зо капсулу, як описано вище.
Короткий опис рисунків
Додаткові характерні ознаки й переваги цього винаходу описані й будуть зрозумілі з опису переважних варіантів втілення згідно із цим винаходом, викладених нижче з посиланням на рисунки, де:
Фіг. 1 - вигляд у перспективі розрізу капсули для приготування питного продукту;
Фіг. 2 - вигляд зверху в перспективі капсули з нанесеними написами, що стосуються параметрів, згідно з винаходом;
Фіг. З - вигляд у перспективі системи приготування напою, що включає капсулу й пристрій згідно з винаходом;
Фіг. 4А, 48, 4С - вигляди зверху в перспективі капсули, завантаженої в тримач капсул пристрою для приготування напою, у трьох різних позиціях параметру;
Фіг. БА, 58 - вигляд у перспективі та відповідно збільшений вигляд у перспективі пристрою із тримачем капсул і капсулою, завантаженими в пристрій;
Фіг. бА і 6В - вигляди зверху в перспективі, збоку і відповідно збоку в розрізі капсули для приготування напою й оптичного зчитувача пристрою для приготування напою згідно з винаходом.
Детальний опис винаходу
Капсула 1 згідно з винаходом показана на Фіг. 1. Вона має корпус капсули з бічною стінкою 2, верхньою стінкою З і нижньою стінкою 4. Верхня стінка З являє собою мембрану, яку можна проколювати і яка герметично напаяна на верхні краї 5 бічної стінки 2, що проходять по периметру. Як показано на фіг. 1, мембрану З можна проколювати голкою 6 для впорскування пристрою, причому ця голка впорскує воду під тиском, що виконує функцію змішувального інгредієнта, всередину капсули, де вода змішується з вихідним інгредієнтом (не показаний), який там знаходиться. Суміш вихідного й змішувального інгредієнтів утворює кінцевий продукт.
Продукт виливають у чашку або іншу споживчу тару через виливний отвір 7 у нижній стінці капсули. Отвір у капсулі утворюється за допомогою придатної для проколювання нижньої мембрани 8, яка прогинається донизу з підвищенням тиску води в капсулі (завдяки впорскуванню вказаної води в капсулу) і таким чином вступає в контакт з пластиною 9 для проколювання, що розташована під мембраною. Цей принцип утворення отвору в капсулі 60 детально описаний, наприклад, в європейському патенті ЕР 1472156 ВІ, що належить заявнику.
Капсулу можна виготовити з будь-якого відповідного матеріалу, наприклад, із пластику, який не пропускає вологу й кисень, способом інжектування або термоформування. Верхню мембрану, придатну для проколювання, виготовлено з одношарової або багатошарової пластикової плівки, яка переважно має властивість не пропускати вологу й кисень. Нижній шар, придатний до проколювання, переважно виготовлено з алюмінію, і він містить шар термопласту для покращення ізоляції від решти пластикового корпусу капсули.
Зазвичай корпус капсули має форму зрізаного конуса з більшою площею поперечного перерізу біля верхньої частини корпусу капсули. Вказаний корпус капсули має об'єм з однією вертикальною віссю симетрії МА5.
Згідно з винаходом, як показано на Фіг. 2, верхня стінка містить групу з трьох кодів 15, кожен з яких розташований в одному сегменті капсули. Сегменти показані на Фіг. 2 пунктирними лініями. Кожен код є носієм одного відмінного альтернативного значення для одного й того ж параметру приготування напою. Усі коди є носіями коду для виливного об'єму напою. Як показано на Фіг. 2, код, розташований посередині, кодує стандартний параметр об'єму. У прикладі, показаному на Фіг. 2, цей код 15 стандартного параметру містить суміжні смужки. Чим більше смужок надруковано в коді, тим більший об'єм рідини буде подано в чашку споживача.
Згідно з винаходом, капсула містить другий код лише з 5 суміжними смужками, який таким чином відповідає меншому виливному об'єму, і третій код, що містить 7 смужок, тобто який кодує виливний об'єм, більший за стандартний.
Капсулу згідно з винаходом використовують так, як показано на Фіг. 3: користувач вставляє капсулу в тримач 10 капсул, який є частиною пристрою для приготування напою і який потім вставляють у відповідний отвір у пристрої, як показано стрілками.
Після того як капсулу було вставлено в тримач капсул, користувач може вибрати бажаний параметр об'єму, обертаючи капсулу в тримачі капсул і встановлюючи вибраний код навпроти індикатора 11 положення тримача капсул. Капсулу можна обертати так, щоб вибрати стандартний код, для чого слід сумістити центральний код з індикатором тримача капсул, як показано на фіг. 4А, або, в іншому варіанті, користувач може повернути капсулу в тримачі капсул по-іншому, сумістивши з індикатором код меншого об'єму, як показано на Фіг. 4В, або, у третьому варіанті, користувач може повернути капсулу в тримачі капсул таким чином, щоб
Ко) вибрати більший виливний об'єм, як показано на Фіг. 4С.
Після того як користувач вставив капсулу в тримач капсул і вибрав параметр об'єму, обертаючи капсулу в тримачі капсул, як описано вище, користувач може вставити завантажений тримач капсул всередину пристрою, як показано на Фіг. 5А і 58.
Після того як користувач вставив капсулу в тримач капсул і вибрав параметр об'єму, обертаючи капсулу в тримачі капсул, як описано вище, користувач може вставити завантажений тримач капсул всередину пристрою, як показано на Фіг. 5А і 5В.
Як показано на Фіг. 5А і 5В, пристрій містить оптичний зчитувач 16, який складається з лазерного світлодіода 17 і фотодавача 18. Діод випромінює зондувальний промінь 12 у напрямку поверхні капсули, а фотодавач приймає відбитий промінь 13 світла. Таким чином пристрій 14 зчитує кількість смужок у коді й відповідним чином налаштовує параметри приготування напою.
На Фіг. бА і 6В детально зображено оптичний зчитувач. Як показано на Фіг. бА, оптичний зчитувач розташовано в пристрої таким чином, щоб він мав змогу зчитувати код, надрукований на передній половині капсули. Напрямок уведення капсули в пристрій зображено на Фіг. бА стрілкою.
У найбільш переважному варіанті втілення цього винаходу оптичний зчитувач розташовано в пристрої таким чином, щоб зондувальний промінь 12 і відбитий промінь 13 орієнтувалися в площині, перпендикулярній до верхньої стінки З капсули з зашифрованим на ній кодом, як показано на Фіг. 68. Важливо, щоб положення й відстань оптичного зчитувача відносно верхньої поверхні капсули були такими, щоб вказаний оптичний зчитувач мав змогу зчитувати код, який користувач сумістив з індикатором положення на тримачі капсул.
Принцип роботи оптичного зчитувача схожий з принципом зчитувача штрих-кодів. Якщо говорити точніше, він розпізнає різницю контрастів у зоні коду. Якщо говорити ще точніше, оптичний зчитувач розпізнає наявність кожної смужки коду, що інтерпретується пристроєм як параметр приготування напою, залежний від кількості смужок, визначеної в результаті зчитування повного коду. Після введення капсули оптичний зчитувач підраховує кількість смужок і відповідним чином змінює параметр об'єму.
Важливо, що переважним є використання кожного коду, виготовленого у вигляді суміжних смужок або більше однієї смужки (для найменшого значення закодованого параметру), оскільки бо швидкість уведення капсули в пристрій не впливає на точність зчитування оптичним зчитувачем: фотодавач зчитує лише послідовність темних і світлих об'єктів, яка перетворюється в послідовність бітів декодувальною програмою пристрою, яка в свою чергу безпосередньо перетворюється в значення, що відповідає параметру, вибраному користувачем.
Описаний вище винахід можна використовувати незалежно від того, яким чином капсулу вставляють у пристрій: безпосередньо всередину пристрою або з використанням тримача капсул, як це описано вище. Важливо правильно розташовувати зашифрований на капсулі код відносно давача пристрою для приготування напою.
Слід розуміти, що спеціалістам у даній галузі зрозуміла можливість різноманітних змін і модифікацій описаних у цьому документі переважних варіантів втілення. Такі зміни й модифікації можна виконувати, не відхиляючись від суті й об'єму цього винаходу й без зменшення його супутніх переваг. Тому вважається, що такі зміни й модифікації охоплюються наведеними нижче пунктами формули винаходу.

Claims (5)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Капсула (1) для приготування харчового продукту або напою, яка має корпус капсули з відділенням для розміщення вихідного інгредієнта, причому корпус капсули має об'єм із однією площиною симетрії або однією віссю симетрії, утворюючи принаймні два симетричні сегменти, а кожен із сегментів корпусу вказаної капсули (1) можна приєднувати до пристрою (14) для 20 приготування харчового продукту або напою для впорскування змішувального інгредієнта із вказаного пристрою всередину вказаної капсули (1), яка відрізняється тим, що вказана капсула містить принаймні два коди (15), кожен з яких розташований в одному сегменті корпусу, і кожен код (15) містить два різних альтернативних значення одного й того ж параметра приготування напою. 25
2. Капсула (1) за п. 1, яка відрізняється тим, що вказаний корпус капсули має бічну (2), верхню (3) і нижню стінки, і вказані коди (15) розташовані на вказаній верхній стінці (3).
3. Капсула (1) за будь-яким з попередніх пп. 1 або 2, яка відрізняється тим, що вказаний корпус капсули має форму зрізаного конуса з вертикальною центральною віссю симетрії.
4. Капсула (1) за будь-яким з попередніх пп. 1-3, яка відрізняється тим, що кожен код (15) Зо містить принаймні одну надруковану чи викарбувану лінію або ряд суміжних надрукованих чи викарбуваних ліній, які придатні для зчитування оптичним зчитувачем (16) пристрою (14).
5. Капсула (1) за будь-яким з попередніх пунктів, яка відрізняється тим, що вказаний параметр приготування напою, зашифрований в кожному коді на вказаній капсулі, являє собою значення об'єму харчового продукту або напою для подачі. 35 б. Система приготування харчового продукту або напою, що включає пристрій (14) для приготування харчового продукту або напою з оптичним зчитувачем (16) і капсулу (1) за будь- яким з попередніх пп. 1-5. І ц Я я Ши НН г в ї й й До Й жі З тру ї ФІГ 1
Екертикальна нір» онктрії І дв -7 | о ра І з і ща шия х на МИ у Її що ран ! іч што шу, я й у «5 ре и зе 5 й у Ме ДИ дкрюннеи ! ї -к кі Що я : и й ШО Яга тет лих Що а ит -ч р нинисхя ружа - Й 24 х Мн ЩО, і НН! В їй / а 7 ШИ і! ; 7 Щі -х Хорні Х Щ ! і Я Й У ге ра ї У , ї з «й, ше 7 А рі Кри: Шк Ше й сс | ра й х х ;ше її її х У то, - НІ Х іх рай й Ї ї У їх А щу? г А З і у і ї Я у Н ци І і. Пп дер Е ШЕ НЯ хЯ Ї і Не де й й у жо с пд ше: ФІГ З ій я ч 15 є щи х 25 Й Беж ч Й ЕЕ Ши: х нех ся і зу х Ї ренту к "у ї и Я КИ Б Ме т; З х ик А о --я | х як ваш ИН х у т Ф ях : ше их ду у, і й х, З ФК ШИ ща в С с х дей й ч содовий в ї Ух Зоя хе щі о і Ж Ме: й - 5 у М я КЕ я о. ср ля
ФІГ. 4А Фіг. 48 ост . па У НС Ї х ра Кх МО и МКМ жена В чо й іх С шко о ж З що ї ФІГ. АС (в)
й р Ку В; Їх «в й і Ї Р Шу ее / 3 Є ії а ї ! т КИ вок ге Ж Но х и: ї з Яся п Її; х ль Її ЗУ шо: ЩЕ ; і Я ск в ля У М за І ! й Би: а не ши іс Сдесену ця з У х Й вобеномо ето ВЕК ї Я Я х Х., за нави у І за 1 ц |. ї М ну сг. ч І
В . 1 ш щН щея ї ї у і і: СХ ЩА ї ше тий В 8 | ши вай б ! і і ФІГ, 58 еВ, Я ї и : ще а и Кк і ій - - ШНня
ФІГ. БА то КЕЙ Ко Їй о шо х м В одн с 12 оц: «У аз й І: в -- п І у ши Ї ЇЇ / і Її шу, . | і шу ; ЩІ ФІГ А Кк тв й і г і ши : ! г І і й 2 : і ЇЙ : і Ї й ! Ї / оо --- вик, - тн к
UAA201600470A 2013-06-24 2014-06-17 Капсула для приготування харчової композиції UA117017C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
EP13173326 2013-06-24
PCT/EP2014/062633 WO2014206799A1 (en) 2013-06-24 2014-06-17 A capsule for preparing edible compositions

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA117017C2 true UA117017C2 (uk) 2018-06-11

Family

ID=48703171

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201600470A UA117017C2 (uk) 2013-06-24 2014-06-17 Капсула для приготування харчової композиції

Country Status (22)

Country Link
US (1) US11597587B2 (uk)
EP (1) EP3013710B1 (uk)
JP (1) JP6306165B2 (uk)
KR (1) KR20160024865A (uk)
CN (1) CN105324319B (uk)
AR (1) AR096703A1 (uk)
AU (1) AU2014301423B2 (uk)
BR (1) BR112015031201A2 (uk)
CA (1) CA2909592A1 (uk)
CL (1) CL2015003545A1 (uk)
DK (1) DK3013710T3 (uk)
ES (1) ES2609653T3 (uk)
HU (1) HUE031937T2 (uk)
MX (1) MX2015016786A (uk)
MY (1) MY182880A (uk)
PH (1) PH12015502392A1 (uk)
PL (1) PL3013710T3 (uk)
PT (1) PT3013710T (uk)
RU (1) RU2652961C2 (uk)
SG (1) SG11201508439QA (uk)
UA (1) UA117017C2 (uk)
WO (1) WO2014206799A1 (uk)

Families Citing this family (31)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US11832755B2 (en) * 2007-07-13 2023-12-05 Adrian Rivera Brewing material container for a beverage brewer
US10722066B2 (en) * 2010-12-04 2020-07-28 Adrian Rivera Windowed single serving brewing material holder
PL3521207T3 (pl) 2010-07-22 2020-06-15 K-Fee System Gmbh Kapsułka porcyjna z kodem kreskowym
JP6650875B2 (ja) 2013-12-20 2020-02-19 コーニンクレッカ フィリップス エヌ ヴェKoninklijke Philips N.V. 消耗品認識システム、消耗品のセット及び飲料ディスペンサ
US10111554B2 (en) 2015-03-20 2018-10-30 Meltz, LLC Systems for and methods of controlled liquid food or beverage product creation
SG11201707419XA (en) * 2015-03-20 2017-10-30 Meltz Llc Method of and system for creating a consumable liquid food or beverage product from frozen liquid contents
HUE049522T2 (hu) * 2015-04-30 2020-09-28 Nestle Sa Tartály, amely kóddal van ellátva, valamint rendszer és eljárás ital vagy étel készítésére
MY189258A (en) 2015-04-30 2022-01-31 Nestle Sa Code and container of system for preparing a beverage or foodstuff
CN107529914B (zh) * 2015-04-30 2020-04-07 雀巢产品有限公司 用于制备饮料或食品的系统的代码和容器
TWI642395B (zh) 2016-02-23 2018-12-01 耐斯泰克公司 容器及可在一飲料或食品製備機器之一代碼處理子系統的一或多個處理器上執行的電腦程式、飲料或食品製備系統及使用該系統製備一飲料或食品的方法、編碼製備資訊之方法及其代碼之用途、非暫時性電腦可讀取媒體及附接至一飲料或食品製備機器之附接件
CN107912809A (zh) * 2016-10-10 2018-04-17 湖南中烟工业有限责任公司 一种电子烟烟液胶囊
EP3537891A4 (en) 2016-11-09 2020-05-13 Pepsico, Inc. MACHINES, METHODS AND SYSTEMS FOR MANUFACTURING SOFT DRINK
EP3372527A1 (de) 2017-03-10 2018-09-12 Delica AG Kapsel zur zubereitung eines getränkeproduktes
KR20200126887A (ko) 2017-04-27 2020-11-09 코메티어 인크. 원심 추출 방법 및 이 방법을 수행하기에 적합한 장치
IT201700060684A1 (it) * 2017-06-01 2018-12-01 Caffitaly System Spa Dispositivo di acquisizione di immagini e apparecchiatura per la preparazione di una bevanda, comprendente detto dispositivo di acquisizione di immagini
IT201700084356A1 (it) * 2017-07-24 2019-01-24 Caffitaly System Spa Capsula, metodo per riconoscere la capsula e metodo per produrre una bevanda con la capsula
IT201700084351A1 (it) * 2017-07-24 2019-01-24 Caffitaly System Spa Apparecchiatura per la preparazione di bevande utilizzando capsule contenenti una sostanza alimentare
PT3691979T (pt) * 2017-10-06 2021-12-09 Nestle Sa Recipiente, máquina e sistema de preparação utilizando um código binário para codificação de informação de preparação
EP3722228A1 (en) 2019-04-09 2020-10-14 Frol Explorer Ltd Capsule and method for preparing and dispensing a viscous drinkable food product
US11724849B2 (en) 2019-06-07 2023-08-15 Cometeer, Inc. Packaging and method for single serve beverage product
US11805934B1 (en) * 2020-10-21 2023-11-07 Adrian Rivera Brewing material lid and container for a beverage brewer
IT202100027704A1 (it) * 2021-10-28 2023-04-28 Guala Pack Spa Coperchio, capsula e relativo sistema di estrazione di una bevanda
US11647860B1 (en) 2022-05-13 2023-05-16 Sharkninja Operating Llc Flavored beverage carbonation system
US11751585B1 (en) 2022-05-13 2023-09-12 Sharkninja Operating Llc Flavored beverage carbonation system
WO2023228222A1 (en) * 2022-05-23 2023-11-30 Iovine Giovanni Hard capsule for coffee or other soluble products with flexible wings
US11634314B1 (en) 2022-11-17 2023-04-25 Sharkninja Operating Llc Dosing accuracy
US11738988B1 (en) 2022-11-17 2023-08-29 Sharkninja Operating Llc Ingredient container valve control
US11745996B1 (en) 2022-11-17 2023-09-05 Sharkninja Operating Llc Ingredient containers for use with beverage dispensers
US11925287B1 (en) 2023-03-22 2024-03-12 Sharkninja Operating Llc Additive container with inlet tube
US11871867B1 (en) 2023-03-22 2024-01-16 Sharkninja Operating Llc Additive container with bottom cover
US11931704B1 (en) 2023-06-16 2024-03-19 Sharkninja Operating Llc Carbonation chamber

Family Cites Families (22)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CH605293A5 (uk) 1976-12-17 1978-09-29 Nestle Sa
CH668544A5 (fr) 1986-04-24 1989-01-13 Nestle Sa Dispositif d'extraction de cafe de cartouches.
JP4220392B2 (ja) 2002-01-16 2009-02-04 ソシエテ・デ・プロデュイ・ネスレ・エス・アー 開封手段を備えた密閉カプセル
US7640843B2 (en) * 2003-01-24 2010-01-05 Kraft Foods R & D, Inc. Cartridge and method for the preparation of beverages
GB2411105B (en) * 2004-02-17 2006-08-30 Kraft Foods R & D Inc An insert and a system for the preparation of beverages
DK2062831T3 (da) 2004-08-23 2011-05-02 Nestec Sa Kapsel til tilberedning og levering af en drik ved indsprøjtning af en tryksat fluid ind i kapslen
DK1967100T3 (da) 2007-03-06 2009-07-20 Nestec Sa System og fremgangsmåde til fremstililng af en næringsvæske fra en kapsel
NZ581077A (en) 2007-05-16 2012-11-30 Nestec Sa Control device having a peristaltic valve for a drink preparing machine with selective opening and closing of two tubes
BRPI0812449B1 (pt) * 2007-06-05 2018-09-25 Nestec Sa cápsula para a preparação de alimento líquido por meio de centrifugação
BRPI0812339B1 (pt) * 2007-06-05 2020-08-11 Société Des Produits Nestlé S.A Sistema e método para a preparação de um líquido alimentício e dispositivo para a preparação de alimento líquido
DK2330953T3 (en) * 2008-09-02 2015-07-27 Nestec Sa PROCEDURE FOR PREPARING A LIQUID FOOD CONTAINED IN A CENTRIFUGATION AND SYSTEM Capsule ADAPTED TO SUCH A PROCEDURE
US20100078480A1 (en) * 2008-09-29 2010-04-01 Symbol Technologies, Inc. Method of positioning the barcode
HUE025499T2 (en) * 2009-08-19 2016-04-28 Nestec Sa Coffee brewing capsule having a puncture-promoting structure for water injection
EP2345351A1 (en) * 2010-01-19 2011-07-20 Nestec S.A. Capsule for the preparation of a beverage comprising an identification code
EP2345352A1 (en) * 2010-01-19 2011-07-20 Nestec S.A. Method for providing information to a user from a capsule for the preparation of a beverage using a code
US10800600B2 (en) * 2010-05-12 2020-10-13 Societe Des Produits Nestle S.A. Capsule, system and method for preparing a beverage by centrifugation
KR200450676Y1 (ko) * 2010-06-22 2010-10-21 컨벡스코리아(주) 커피 캡슐용 리셉터클
US8361527B2 (en) * 2010-09-02 2013-01-29 Keurig, Incorporated Beverage cartridge
GB2485575B (en) * 2010-11-18 2013-05-15 Kraft Foods R & D Inc Apparatus and methods relating to dispensation from beverage machines
DK2481330T3 (da) * 2011-02-01 2013-07-29 Nestec Sa Stregkode til driktilberedningskapsel
GB2499201B (en) 2012-02-07 2014-07-02 Kraft Foods R & D Inc A beverage preparation system, a coded insert and methods of use thereof
GB2504947B (en) * 2012-08-13 2015-01-14 Kraft Foods R & D Inc Beverage preparation machines

Also Published As

Publication number Publication date
HUE031937T2 (en) 2017-08-28
MY182880A (en) 2021-02-05
ES2609653T3 (es) 2017-04-21
RU2016102121A3 (uk) 2018-03-14
KR20160024865A (ko) 2016-03-07
PH12015502392B1 (en) 2016-02-22
CA2909592A1 (en) 2014-12-31
AU2014301423B2 (en) 2018-06-14
PL3013710T3 (pl) 2017-05-31
RU2652961C2 (ru) 2018-05-03
CN105324319B (zh) 2017-06-09
EP3013710A1 (en) 2016-05-04
AU2014301423A1 (en) 2015-11-05
CN105324319A (zh) 2016-02-10
DK3013710T3 (en) 2017-02-06
SG11201508439QA (en) 2016-01-28
BR112015031201A2 (pt) 2017-07-25
RU2016102121A (ru) 2017-07-26
PT3013710T (pt) 2017-01-24
EP3013710B1 (en) 2016-11-23
JP6306165B2 (ja) 2018-04-04
US20160130076A1 (en) 2016-05-12
AR096703A1 (es) 2016-01-27
WO2014206799A1 (en) 2014-12-31
PH12015502392A1 (en) 2016-02-22
MX2015016786A (es) 2016-03-31
US11597587B2 (en) 2023-03-07
JP2016529943A (ja) 2016-09-29
CL2015003545A1 (es) 2016-08-05

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA117017C2 (uk) Капсула для приготування харчової композиції
KR102078527B1 (ko) 음료 제조 캡슐용 바코드
US11839325B2 (en) Beverage preparation machine and gasket arrangement
KR20150016541A (ko) 음료 제조용 성분 캡슐