UA112262C2 - Футерувальний відбійний запобіжний стакан - Google Patents

Футерувальний відбійний запобіжний стакан Download PDF

Info

Publication number
UA112262C2
UA112262C2 UAA201507181A UAA201507181A UA112262C2 UA 112262 C2 UA112262 C2 UA 112262C2 UA A201507181 A UAA201507181 A UA A201507181A UA A201507181 A UAA201507181 A UA A201507181A UA 112262 C2 UA112262 C2 UA 112262C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
protective screens
rebound
wall
protective
cup
Prior art date
Application number
UAA201507181A
Other languages
English (en)
Inventor
Гернот Хакль
Гернот Лукеш
Original Assignee
Рефректорі Інтеллектуал Проперті Гмбх & Ко. Кг
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Рефректорі Інтеллектуал Проперті Гмбх & Ко. Кг filed Critical Рефректорі Інтеллектуал Проперті Гмбх & Ко. Кг
Publication of UA112262C2 publication Critical patent/UA112262C2/uk

Links

Classifications

    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B22CASTING; POWDER METALLURGY
    • B22DCASTING OF METALS; CASTING OF OTHER SUBSTANCES BY THE SAME PROCESSES OR DEVICES
    • B22D41/00Casting melt-holding vessels, e.g. ladles, tundishes, cups or the like
    • B22D41/003Casting melt-holding vessels, e.g. ladles, tundishes, cups or the like with impact pads

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • Vibration Dampers (AREA)
  • Building Environments (AREA)
  • Buildings Adapted To Withstand Abnormal External Influences (AREA)
  • Laminated Bodies (AREA)
  • Manufacture And Refinement Of Metals (AREA)
  • Casting Support Devices, Ladles, And Melt Control Thereby (AREA)
  • Waste-Gas Treatment And Other Accessory Devices For Furnaces (AREA)
  • Crucibles And Fluidized-Bed Furnaces (AREA)
  • Glass Compositions (AREA)
  • Furnace Housings, Linings, Walls, And Ceilings (AREA)

Abstract

Винахід належить до футерувального (вогнетривкого) відбійного запобіжного стакана (також названий відбійний розливний стакан).

Description

Винахід відноситься до футеровочного (вогнетривкого) відбійного запобіжного стакану (що також називається відбійний розливний стакан). Типовий відбійний (той, що гасить удар) запобіжний стакан відомий, наприклад, з кожної з наступних публікацій: М/О 95/13890, МО 2009/048810 АТ, М/О 03/082499 А1 ії МО 2012/012853 А1.
Усі ці футеровочні відбійні запобіжні стакани забезпечують у їхньому експлуатаційному положенні наступні ознаки: Форма, що подібна до бочки, містить: - основу з верхньою відбійною поверхнею, - стінку з внутрішньою поверхнею, - стінку, що тягнеться від основи нагору до верхнього кінця відбійного запобіжного стакану, - внутрішня поверхня стінки та верхня відбійна поверхня основи задають центральний простір відбійного запобіжного стакану.
Для зменшення турбулентності металевого розплаву в межах відбійного запобіжного стакану й/або сполученої металургійної посудини, в основний тип відбійного стакану були внесені різні конструктивні вдосконалення, а саме:
МО 95/13 А1: внутрішня поверхня стінки містить кільцеву частину, яка тягнеться всередину й нагору до периферичного верхнього кінця відбійного запобіжного стакану.
МО 2009/048810: внутрішня поверхня стінки містить схожі на канали поглиблення, що простираються у вертикальному напрямку.
МО 03/082499 А1: одна або кілька частин периферичного верхнього кінця відбійного запобіжного стакану підтримують так звані виступи, які витинаються всередину в центральний простір відбійного запобіжного стакану.
МО 2012/012853 А: у той час як внутрішні поверхні стінки забезпечені захисними екранами прямокутної форми, верхня відбійна поверхня основи має гофри.
У процесі інтенсивної дослідницької роботи було виявлено, що турбулентність може бути зменшена завдяки кожній з описаних конструктивних ознак.
Однак, досі існує потреба в удосконаленнях і, насамперед, у вирішенні проблеми, яка не була згадана у жодному з процитованих посилань, а саме турбулентності, що спричинена неспіввісністю кожуха ковша (або подібного разливочного стакану), за допомогою якого металевий розплав подають у вищезгаданий відбійний запобіжний стакан. Це є, насамперед,
Зо проблемою для відбійних запобіжних стаканів, що мають зменшений поперечний переріз верхнього вхідного/вихідного отвору, тобто поперечний переріз заданого центрального простору на його найвищому кінці, а саме, на периферичному верхньому кінці відбійного запобіжного стакану. Це може призвести до розплескування на початку процесу лиття, а також, до несприятливого характеру лиття в процесі встановленого режиму розливання.
Тому метою винаходу є забезпечення відбійного запобіжного стакану, яке робить можливими, щонайменше, деякі з наступних покращень: - націлене спрямування металевого розплаву у відбійний запобіжний стакан та у сполучену металургійну посудину, - мінімізація турбулентності потоку, - низькі виробничі витрати.
З метою забезпечення відбійного запобіжного стакану, яке задовольняє, наскільки можливо, даним критеріям, була проведена широка програма випробувань і досліджень, насамперед, відносно поліпшення властивостей потоку металевого розплаву. Впродовж дослідження було виявлено наступне: - важливим є забезпечення відбійного запобіжного стакану приточною областю з найбільшим поперечним перерізом. У більшості випадків приточна область приблизно відповідає області відтоку. - внутрішня поверхня стінки відбійного запобіжного стакану повинна бути забезпечена захисними екранами, що виступають від внутрішньої поверхні в заданий центральний простір для скорочення швидкості (прудкості), як вхідного, так і вихідного металевого розплаву.
У зв'язку з цим було виявлено, що захисні екрани, які виконані у вигляді перевернених М або
М, приводять до найкращих результатів (зменшення швидкості, зменшення турбулентності).
У своєму найзагальнішому варіанті впровадження винаходу відноситься до футеровочного відбійного запобіжного стакану, що забезпечує в його експлуатаційному положенні наступні ознаки: - основа з верхньою відбійною поверхнею, - стінку із внутрішньою поверхнею, - стінку, що простирається від основи вгору до верхнього кінця відбійного запобіжного стакану,
- внутрішня поверхня стінки і верхня відбійна поверхня основи задають центральний простір, - у простір від внутрішньої поверхні стінки виступають кілька захисних екранів, - захисні екрани виконані у вигляді перевернених М або МУ з відповідним числом полиць, і - захисні екрани, щонайменше, у горизонтальному напрямку розміщені на відстані один від одного.
Захисні екрани можуть простиратися на відстані від верхнього кінця відбійного запобіжного стакану.
Вочевидь, виступаючі від поверхні внутрішньої стінки відбійного запобіжного стакану захисні екрани мають наступні впливи на металевий потік: - відносно металевого потоку, що вливається, вони діють аналогічно до дифузора, розподіляючи металевий потік у протилежних напрямках, обидва з яких направлені до основи (відбійної поверхні) відбійного запобіжного стакану. Це важливо, насамперед, для зменшення впливу неспіввісності сполученого кожуха та, у такій мірі, пов'язане з металевим потоком, що б'є не винятково у відбійну поверхню відбійного запобіжного стакану, а також і в суміжні секції стінки. Розплескування головним чином уникають за рахунок того, що повна площа поперечного перерізу у верхньому кінці відбійного запобіжного стакану не піддається впливу з боку захисних екранів, внаслідок їхньої специфічної форми. Переважно, ці захисні екрани розміщені на відстані від верхнього, у багатьох випадках периферичного, кінця відбійного запобіжного стакану. - відносно будь-якого металевого розплаву, що був переадресований від основи й суміжних частин стінки відбійного запобіжного стакану, захисні екрани здійснюють ефект зосередження металевого потоку уздовж протилежних похилих або криволінійних полиць захисних екранів до перехідної області між полицями відповідного захисного екрана. Ця перехідна область, яка може бути похилою або вигнутою, відповідальна за істотне зменшення швидкості металевого розплаву, що може бути доведене за допомогою комп'ютерного моделювання. - похила конструкція (перевернена М, перевернена МУ) має іншу перевагу у збільшенні повної довжини відповідного захисного екрана (у горизонтальному напрямку), порівняно з прямим, лінійним і горизонтально розміщеним захисним екраном, як описано в У/О 2012/012853
А.
Винахід, крім того, пропонує наступні поліпшення/удосконалення.
Захисні екрани можуть бути розміщені на різних відстанях від верхньої відбійної поверхні, або на різних відстанях від верхнього кінця відбійного запобіжного стакану, або від них обох.
Різна база відліку може бути важливою у випадку фасонованих відбійних поверхонь і/або верхнього кінця відбійного запобіжного стакану, який нахилено щонайменше в одному напрямку системи координат.
Щонайменше, деякі (або всі) захисні екрани можуть бути розміщені на відстані один від одного у вертикальному напрямку при перекриванні один одного в горизонтальному напрямку.
Результатом може бути загальна конструкція, у якій, металевий розплав, що протікає уздовж поверхні внутрішньої стінки відбійного запобіжного стакану, контактує щонайменше з одним із захисних екранів, а саме, з його відповідними верхньою або нижньою контактними поверхнями.
Цей варіант впровадження розкритий на прикладеному кресленні.
Профіль поперечного перерізу захисних екранів буває різним. Він може бути, серед іншого, прямокутним, напівкруглим, трикутним або овальним. їхні комбінації також можуть використовуватись.
Як вже було описано вище, захисні екрани можуть бути виконані таким чином, що утворений заданий кут між полицями захисного екрана, причому кут може змінюватися в межах між 2457 |і «1707, з кращим нижнім значенням 2907 та з кращим верхнім значенням «1407. Замість заданого кута між відповідними полицями захисного екрана перехідна область між полицями може бути виготовлена вигнутою.
Полиці захисного екрана можуть мати однакові або різні довжини, як правило, вони виконані у вигляді прямих полиць або, щонайменше, із прямими секціями, але можуть бути також виконані вигнутими, наприклад, опуклими (у вертикальному напрямку та при розгляді знизу).
Розміри захисних екранів можуть змінюватися залежно від особливостей їх експлуатації.
Як правило, захисні екрани виступають від внутрішньої поверхні стінки щонайменше на 10 мм, і максимально - приблизно на 50 мм.
Поряд з тим, що найменша відстань між суміжними захисними екранами становить, як правило, мінімально 5 мм (або щонайменше 10 мм), найменша відстань становить, як правило, максимально 60 мм, як правило максимальне 40 мм.
Захисні екрани можуть бути інтегральною частиною відбійного запобіжного стакану. Інакше кажучи, стінка й захисні екрани є однією керамічною частиною.
Виробництво відповідного відбійного запобіжного стакану може містити в собі використання так званої "випалюваної моделі", наприклад моделі з горючого матеріалу, яку спалюють після виробництва відбійного запобіжного стакану.
Як було описано раніше, стінка відбійного запобіжного стакану на своєму верхньому кінці не має або, щонайменше, не має скільки-небудь істотних виступів у внутрішній простір відбійного запобіжного стакану. Це є важливою ознакою для забезпечення приточної області з максимально можливим поперечним перерізом і для запобігання розплескування металевого розплаву також і у випадку неспіввісності металевого потоку.
Винахід містить у собі опцію по забезпеченню інших екранних засобів різної форми, що містять захисні екрани, виконані у вигляді М або М/, і розміщені між зазначеними захисними екранами, що виконані у вигляді перевернутої М або перевернутої МУ.
Згідно з іншим варіантом втілення винаходу, виконані у вигляді переверненої М або переверненої М/ захисні екрани тягнуться щонайменше по 80 95, наприклад, »85 95, » 90 95, »95 до, периферичної довжини внутрішньої поверхні стінки.
Це зроблено для забезпечення екранної функції для більш-менш повного металевого потоку, що протікає уздовж області стінки вгору до вихідного отвору відбійного запобіжного стакану.
Відбійний запобіжний стакан може мати довільну, серед іншого, циліндричну або кубічну, форму, тобто мати круглу або прямокутну основу й, відповідно, одну безперервну стінку або стінку, що виготовлена з декількох (чотирьох) секцій стінки, як показано на прикладеному кресленні.
Крім того, ознаки винаходу описані залежними пунктами формули винаходу та іншими заявочними документами, включаючи сюди інші варіанти провадження, як вони показані на кресленнях і пояснені в писемній формі.
Креслення показують кожне з них у схематичному зображенні:
Фіг. 1: поздовжній розріз відбійного запобіжного стакану згідно з винаходом.
Фіг. 2: вид зверху на відбійний запобіжний стакан згідно фіг. 1.
Зо Фіг. 3: можливі форми переверненого У- або Му-захисного екрана.
Відбійний запобіжний стакан містить основу 10 з верхньою відбійною поверхнею 105.
Основа 10 (і, відповідно, відбійна поверхня 105) має прямокутну форму.
Тим самим стінка 12 відбійного запобіжного стакану виготовлено із чотирьох секцій 12а, Б, с, а, стінки, виконаних інтегрально один з одним, що й простираються від основи нагору до периферичного (квадратного) верхнього кінця 14 відбійного запобіжного стакану.
Внутрішня поверхня 12і стінки 12 та верхня відбійна поверхня 105 основи 10 задають центральний простір 16 відбійного запобіжного стакану, так само як і квадратний вхідний/вихідний отвір 18 для розплаву на верхньому кінці 14.
Відбійний запобіжний стакан характеризується наявністю декількох захисних екранів 20.
Згідно фіг. 1 секції 124 стінки обладнано трьома захисними екранами 20ба, бр, с, що розміщені на відстані один від одного, причому два захисних екрани 20а розміщені вище третього захисного екрана 200, який розміщений таким чином, що перекриває відповідні полиці 201 інших двох захисних екранів 20а, с.
Крім того, фіг. 1 показує захисний екран 20 на суміжних секціях стінки 1260, 12а, частково у поздовжньому розрізі. Усі захисні екрани 20 мають однакові форму й розмір. Згідно фіг. 1 вони виконані у вигляді переверненої М. Іншими словами: у вигляді збоку вони мають "форму, що подібна даху", що забезпечує між її відповідними полицями 201 кут а 135".
У цьому варіанті здійснення мінімальна відстань між суміжними захисними екранами 20, 20а, р, с, між захисним екраном 20 і відбійною поверхнею 205, між кожним із захисних екранів 20, 20а, Б, с і верхнім периферичним кінцем 14 становить близько 20 мм.
Стрілка А символізує лиття металевого потоку при вході у відбійний запобіжний стакан поблизу відповідної секції 12а... 124 стінки. Перевернена М-форма захисних екранів 20 примушує металевий потік розпадатися на часткові потоки, які потім плинуть за формою відповідного захисного екрана 20 у протилежних напрямках. Ці часткові потоки можуть ударяти в інші захисні екрани, розміщені нижче згаданого першого захисного екрана (як позначено на фіг. 1), і можуть бути знову розділені схожим способом, як описано вище.
Будь-який металевий потік, що протікає нагору в межах відбійного запобіжного стакану (у просторі 16) поблизу від секції 12а... 124 стінки б'є в нижню контактну поверхню відповідного захисного екрана 20 і випливає по відповідній похилій контактній області, щонайменше, до бо перехідної області 201 відповідного захисного екрана 20 раніше його повороту всередину (у простір 16), а потім, нагору для того, щоб залишити нерухливий відбійний запобіжний стакан через отвір 18.
Кожна з фіг. 3.1 і 3.2 являє захисний екран стандартної переверненої М-форми, фіг. 3.2 - з однією вкороченою полицею.
Фіг. 3.3 показує захисний екран у вигляді перевернутої М із криволінійними внутрішніми й зовнішніми перехідними областями між полицями МУ.
Захисний екран на фіг. 3.4 має похилу зовнішню перехідну область, криволінійну внутрішню перехідну область і полиці різної ширини.
Фіг. 3.5 представляє захисний екран, подібний до екрану, який було показаного на фіг. 3.2, але з дещо скривленими полицями, у той час як, по суті, витримана форма перевернутої У.
Комп'ютерним моделюванням і модельними експериментами з водою було доведено, що даний відбійний запобіжний стакан дозволяє знизити швидкість металевого потоку, зменшує турбулентність у межах відбійного запобіжного стакану, зменшує поверхневу швидкість і поверхневу турбулентність у межах відповідної металургійної посудини в порівнянні з усіма типами пристроїв відомого рівня техніки, як описано вище. Крім того, воно мінімізує небезпеку розплескування у випадку неспіввісного кожуха.
Це вказує на більш ефективне розсіювання енергії у відбійному запобіжному стакані.

Claims (15)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Футерувальний відбійний запобіжний стакан, що забезпечує в його експлуатаційному положенні наступні ознаки: а) основа (10) з верхньою відбійною поверхнею (105), б) стінка (12) із внутрішньою поверхнею (121), в) стінка (12), що простягається від основи (10) вверх до верхнього кінця (14) відбійного запобіжного стакана, г) внутрішня поверхня стінки (12) і верхня відбійна поверхня (105) основи (10) задають простір (16), д) від внутрішньої поверхні (121) стінки (12) у простір (16) виступають кілька захисних екранів Коо) (20), е) захисні екрани (20) виконані у вигляді перевернутої М або перевернутої УМ з відповідним числом полиць (201), і ж) захисні екрани (20) щонайменше у горизонтальному напрямку розміщені на відстані один від одного.
2. Відбійний запобіжний стакан за п. 1, причому захисні екрани (20) розміщені на різних відстанях від верхньої відбійної поверхні або на різних відстанях від верхнього кінця (14) відбійного запобіжного стакана, або від них обох.
3. Відбійний запобіжний стакан за п. 1, причому деякі або всі захисні екрани (20), які розміщені на відстані один від одного у вертикальному напрямку, перекривають один одного у горизонтальному напрямку.
4. Відбійний запобіжний стакан за п. 1, причому деякі або всі захисні екрани (20) виконані щонайменше з одним профілем поперечного перерізу із групи, що містить: прямокутний поперечний переріз, трикутний, напівкруглий поперечний переріз, овальний поперечний переріз або їх комбінації.
5. Відбійний запобіжний стакан за п. 1, причому деякі або всі захисні екрани (20) виконані у вигляді перевернутої М або перевернутої М/ з кутом між 245" ії «1707 між двома суміжними полицями (201).
6. Відбійний запобіжний стакан за п. 1, причому деякі або всі захисні екрани (20) виконані з полицями (201) різної довжини.
7. Відбійний запобіжний стакан за п. 1, причому деякі або всі захисні екрани (20) виступають від внутрішньої поверхні (12і) стінки щонайменше на 10 мм.
8. Відбійний запобіжний стакан за п. 1, причому деякі або всі захисні екрани (20) виступають від внутрішньої поверхні (12і) стінки максимально на 50 мм.
9. Відбійний запобіжний стакан за п. 1, причому найменша відстань між суміжними захисними екранами (20) становить щонайменше 5 мм.
10. Відбійний запобіжний стакан за п. 1, причому найменша відстань між суміжними захисними екранами (20) становить максимально 40 мм.
11. Відбійний запобіжний стакан за п. 1, причому захисні екрани (20) є інтегральною частиною відбійного запобіжного стакана.
12. Відбійний запобіжний стакан за п. 1, причому стінка (12) на її верхньому кінці (14) не виступає в простір (16).
13. Відбійний запобіжний стакан за п. 1, причому полиці (201) щонайменше одного захисного екрана (20) забезпечують криволінійну перехідну область (200) між ними замість кута в математичному змісті.
14. Відбійний запобіжний стакан за п. 1 щонайменше з одним іншим захисним екраном, виконаним у вигляді М або М/ і розміщеним між виконаними у вигляді перевернутої М або перевернутої УУ захисними екранами (20).
15. Відбійний запобіжний стакан за п. 1, причому захисні екрани (20) тягнуться щонайменше по 80 95 периферичної довжини внутрішньої поверхні (121) стінки (12). ї Ї А «ТЕ бе дає К 2о в. . пак Же . ди ек Ї ї Її шу г : шк й я в; рег й З й хе СЕН с ж й ЕТ ШО 7 й умо щі й о, кокс г - хе свй й и З т : Я У з ся | сх тк н ча у, з ще н й Шан ;, й сь ) «7 ж: воля н зд я т я на ін я те : 5 о Е а є ик, Гезнавн |. дк т І. ся ух Ж | Я ре ж а Х Ві |. Кох Кк Кит, ай й Е ; Е. Й БК нно а Й й р А ше ароапте» пк ех нн МН Ж ННЯ и г. Ка й о Щек; о мо Шк рей Ко Ву о ще | Ку : му ще ой З ке р а ж ж Ве вич та Й, рай Ей р й а а в я Я ГУ В о я С й й о Я. я о А, х «5 ох КАК це що що ж ри ра є я З Я рай а рай дк Кк й Ка Я р Б а й г, Са дк. С до ай С в, й их й й БД КІ ГА а й Ка г с ке я ка й й і Ох кі ОЕ яв Фіг1
Те ; А ТИ по вадллю ит і 4 І ш | 1 ще | - М ою І ЦІ | ТИ 5 ї | МОН 4 хін пнрфиннинннши ї зник ІЙ
І. Її | отри її ; і й : Ен і в ШЕ Я | о-72 ЦО Я Те -. ії ; ї І я Ї ще | н. У й І Фіг ле я М з 7 че г чу дол ях КА хх ож ше рака Фік 3.1 Фіг 32 р Ма ред ших нн Фиг 3.3 Фіг 34 уеек як х. ша сх найк Ж: ск 2ОЖ онитні ФО Фіг 3.5
UAA201507181A 2013-02-25 2014-07-02 Футерувальний відбійний запобіжний стакан UA112262C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
EP13156501.2A EP2769785B1 (en) 2013-02-25 2013-02-25 Refractory impact pad
PCT/EP2014/052433 WO2014128013A1 (en) 2013-02-25 2014-02-07 Refractory impact pad

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA112262C2 true UA112262C2 (uk) 2016-08-10

Family

ID=47779873

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201507181A UA112262C2 (uk) 2013-02-25 2014-07-02 Футерувальний відбійний запобіжний стакан

Country Status (23)

Country Link
US (1) US9815112B2 (uk)
EP (1) EP2769785B1 (uk)
JP (1) JP6037367B2 (uk)
CN (1) CN104955592A (uk)
AR (1) AR094744A1 (uk)
AU (1) AU2014220873B2 (uk)
BR (1) BR112015018061B1 (uk)
CA (1) CA2898033C (uk)
CL (1) CL2015001969A1 (uk)
EA (1) EA028440B1 (uk)
ES (1) ES2582090T3 (uk)
HU (1) HUE028947T2 (uk)
MA (1) MA38294B1 (uk)
MX (1) MX361010B (uk)
MY (1) MY173800A (uk)
NZ (1) NZ709344A (uk)
PL (1) PL2769785T3 (uk)
SA (1) SA515360828B1 (uk)
SG (1) SG11201505332UA (uk)
SI (1) SI2769785T1 (uk)
UA (1) UA112262C2 (uk)
WO (1) WO2014128013A1 (uk)
ZA (1) ZA201505476B (uk)

Families Citing this family (4)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
HUE028947T2 (en) * 2013-02-25 2017-01-30 Refractory Intellectual Property Gmbh & Co Kg Refractory Impact Pad
AR109299A1 (es) * 2016-08-08 2018-11-14 Vesuvius Crucible Co Placa de impacto
SK892016A3 (sk) * 2016-10-10 2018-07-02 I.P.C. Refractories, Spol. S R.O. Spôsob liatia roztaveného kovu s využitím dopadovej dosky v medzipanve
WO2024022622A1 (en) 2022-07-28 2024-02-01 Refractory Intellectual Property Gmbh & Co. Kg Impact pot with vertical and horizontal barriers

Family Cites Families (16)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
JPS5120777A (en) * 1974-08-13 1976-02-19 Takaaki Yoshimura Gasuseibunno gyoshukubunrihohooyobi sochi
JP3073077B2 (ja) * 1991-12-16 2000-08-07 マグネコ/メトレル インコーポレイテッド タンディッシュ容器
US5169591A (en) * 1992-02-07 1992-12-08 Bethlehem Steel Corporation Impact pad for a continuous caster tundish
US5358551A (en) * 1993-11-16 1994-10-25 Ccpi, Inc. Turbulence inhibiting tundish and impact pad and method of using
FR2756762B1 (fr) * 1996-12-11 1998-12-31 Ugine Savoie Sa Reservoir d'alimentation destine a retenir un metal fondu et notamment un acier
FR2784313B1 (fr) * 1998-10-07 2003-09-26 Paul Brunon Dispositif pour creer un effet tourbillonnaire dans un ecoulement fluidique
ZA200206261B (en) * 2002-03-28 2003-04-07 Foseco Int Metallurgical impact pad.
DE10235867B3 (de) * 2002-08-05 2004-04-08 Refractory Intellectual Property Gmbh & Co.Kg Feuerfestes keramisches Bauteil
US6929775B2 (en) * 2002-09-04 2005-08-16 Magneco/Metrel, Inc. Tundish impact pad
CN100368317C (zh) * 2005-09-06 2008-02-13 陈协 用于内循环厌氧反应器的三相前端处理器
US20090050285A1 (en) * 2007-08-20 2009-02-26 North American Refractories Company Impact pad
EP2047928A1 (en) * 2007-10-08 2009-04-15 Foseco International Limited Metallurgic impact pad
BRPI1002628A2 (pt) * 2010-07-27 2012-03-27 Magnesita Refratarios S A redutor de turbulência para uso em distribuidores de aço de lingotamento contìnuo
CN202605923U (zh) * 2012-03-16 2012-12-19 南昌航空大学 冲击式水膜脱硫除尘器
CN202610044U (zh) * 2012-06-11 2012-12-19 杭州远山食品科技有限公司 多层分流的跌水曝气装置
HUE028947T2 (en) * 2013-02-25 2017-01-30 Refractory Intellectual Property Gmbh & Co Kg Refractory Impact Pad

Also Published As

Publication number Publication date
JP2016504200A (ja) 2016-02-12
SI2769785T1 (sl) 2016-08-31
MX361010B (es) 2018-11-13
CA2898033C (en) 2018-07-17
EP2769785B1 (en) 2016-06-15
BR112015018061B1 (pt) 2020-03-24
SG11201505332UA (en) 2015-09-29
MA38294A1 (fr) 2016-04-29
MY173800A (en) 2020-02-24
CA2898033A1 (en) 2014-08-28
WO2014128013A1 (en) 2014-08-28
US20150375300A1 (en) 2015-12-31
US9815112B2 (en) 2017-11-14
SA515360828B1 (ar) 2019-07-29
MA38294B1 (fr) 2017-01-31
AR094744A1 (es) 2015-08-26
EA201500691A1 (ru) 2016-02-29
AU2014220873A1 (en) 2015-07-09
HUE028947T2 (en) 2017-01-30
CL2015001969A1 (es) 2015-11-13
ZA201505476B (en) 2016-04-28
AU2014220873B2 (en) 2016-01-21
JP6037367B2 (ja) 2016-12-07
EP2769785A1 (en) 2014-08-27
MX2015009353A (es) 2015-09-29
NZ709344A (en) 2016-02-26
EA028440B1 (ru) 2017-11-30
ES2582090T3 (es) 2016-09-09
CN104955592A (zh) 2015-09-30
PL2769785T3 (pl) 2016-12-30
BR112015018061A2 (pt) 2017-07-18

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA112262C2 (uk) Футерувальний відбійний запобіжний стакан
JP4638545B2 (ja) 連続鋳造用タンディッシュ衝撃パッド
ES2129380T1 (es) Artesa refractaria inhibidora de turbulencia y amortiguador de impacto.
US5518153A (en) Tundish impact pad
ES2236441T3 (es) Procedimiento para colar metales con refrigeracion directa.
JP4007429B2 (ja) タンディッシュの緩衝パッド及びタンディッシュ
RU2017110791A (ru) ГОРЕЛКА С НИЗКИМ УРОВНЕМ NOx
AR087894A1 (es) Fondo de cuchara de colada con canal de doble entrada
US6554167B1 (en) Impact pad
RU2284246C2 (ru) Огнеупорная керамическая деталь
US9757799B2 (en) Submerged entry nozzle
EA022036B1 (ru) Огнеупорный, керамический ударопоглощающий стакан
CN105921735B (zh) 中间包吸杂过滤器
JP4765770B2 (ja) 渦流の抑制方法、転炉、並びに溶銑又は溶鋼の製造方法
EA030053B1 (ru) Основание ковша и ковш
SA515361016B1 (ar) الجزء السفلي لمغرفة، ومغرفة
JP2009174012A (ja) 転炉の出鋼口ブロック煉瓦及び出鋼口煉瓦構造
KR200272310Y1 (ko) 래들용 슬래그 유출방지 스토퍼
SU969436A1 (ru) Стакан дл разливки металла
EA031339B1 (ru) Огнестойкое керамическое противоударное уплотнение
KR19990016109U (ko) 턴디쉬의 완충대