UA110987C2 - Механічна блокувальна система для панелей підлоги - Google Patents

Механічна блокувальна система для панелей підлоги Download PDF

Info

Publication number
UA110987C2
UA110987C2 UAA201402085A UAA201402085A UA110987C2 UA 110987 C2 UA110987 C2 UA 110987C2 UA A201402085 A UAA201402085 A UA A201402085A UA A201402085 A UAA201402085 A UA A201402085A UA 110987 C2 UA110987 C2 UA 110987C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
tongue
groove
locking
building panels
offset
Prior art date
Application number
UAA201402085A
Other languages
English (en)
Inventor
Тоні Перван
Дарко ПЕРВАН
Original Assignee
Велінге Флорінг Текнолоджи Аб
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Велінге Флорінг Текнолоджи Аб filed Critical Велінге Флорінг Текнолоджи Аб
Publication of UA110987C2 publication Critical patent/UA110987C2/uk

Links

Classifications

    • EFIXED CONSTRUCTIONS
    • E04BUILDING
    • E04FFINISHING WORK ON BUILDINGS, e.g. STAIRS, FLOORS
    • E04F15/00Flooring
    • E04F15/02Flooring or floor layers composed of a number of similar elements
    • EFIXED CONSTRUCTIONS
    • E04BUILDING
    • E04FFINISHING WORK ON BUILDINGS, e.g. STAIRS, FLOORS
    • E04F2201/00Joining sheets or plates or panels
    • E04F2201/05Separate connectors or inserts, e.g. pegs, pins, keys or strips
    • EFIXED CONSTRUCTIONS
    • E04BUILDING
    • E04FFINISHING WORK ON BUILDINGS, e.g. STAIRS, FLOORS
    • E04F2201/00Joining sheets or plates or panels
    • E04F2201/05Separate connectors or inserts, e.g. pegs, pins, keys or strips
    • E04F2201/0523Separate tongues; Interlocking keys, e.g. joining mouldings of circular, square or rectangular shape
    • E04F2201/0547Separate tongues; Interlocking keys, e.g. joining mouldings of circular, square or rectangular shape adapted to be moved perpendicular to the joint edge

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Architecture (AREA)
  • Civil Engineering (AREA)
  • Structural Engineering (AREA)
  • Floor Finish (AREA)
  • Joining Of Building Structures In Genera (AREA)

Abstract

Заявлені панелі підлоги, які містять вертикальну блокувальну систему на коротких ребрах, що включає в себе зміщуваний шпунт, який виконаний з можливістю переміщення в одному напрямку в шпунтовий паз під час вертикального переміщення згаданих двох панелей.

Description

Галузь техніки
Даний винахід належить до сфери механічних блокувальних систем для панелей підлоги і будівельних панелей і технології вставки шпунта в паз.
Галузь застосування винаходу
Варіанти здійснення даного винаходу особливо придатні для використання в плаваючих підлогах, які утворені з панелей підлоги, які механічно сполучені з блокувальною системою, виконаною за одне ціле з панеллю підлоги, тобто встановленою на заводі, складаються з одного або декількох верхніх рів дерева або дерев'яного шпону, декоративного ламінату, поверхонь на порошковій основі або декоративної пластмаси, проміжного внутрішнього шару деревноволокнистого матеріалу або пластмаси і переважно нижнього балансувального шару на задній стороні згаданого внутрішнього шару. У тому числі до них належать панелі підлоги з поверхневим ром пробки, лінолеуму, гуми або м'якими рами зносу, наприклад, голкопробивної повсті, що приклеюються до дошки, надрукованої і переважно також лакованої поверхні, і підлоги з твердими поверхнями, такі як камінь, кахель і подібні матеріали. Варіанти здійснення винаходу можуть бути також використані для з'єднання будівельних панелей, які переважно містять пиломатеріал, наприклад, стінові панелі, стелі, елементи меблів і подібні.
Таким чином, приведений нижче опис відомої технології, проблем відомих систем, задач та ознак даного винаходу буде орієнтовано, як необмежувальний приклад, передусім на дану галузь застосування і зокрема на панелі, утворені у вигляді прямокутних панелей підлоги з довгими і короткими ребрами, виконані з можливістю механічного з'єднання одна з одною як на довгих, так і по коротких ребрах. Згадані довгі і короткі ребра використовуються в основному для спрощення опису варіантів здійснення винаходу. Панелі можуть бути квадратними. Винахід переважно використовується на коротких ребрах. Необхідно зазначити, що винахід може бути використаний в будь-якій панелі підлоги, і він може поєднуватися зі всіма типами відомої блокувальної системи, утвореної на довгих ребрах, там де панелі підлоги виконані з можливістю з'єднання з використанням механічної блокувальної системи, що з'єднує панелі в горизонтальному і вертикальному напрямках на щонайменше двох сусідніх сторонах.
Передумови до створення винаходу
Ламінатна підлога звичайно містить центральний деревноволокнистий шар товщиною 6-12
Зо мм, верхній декоративний поверхневий шар ламінату товщиною 0,2-0,Ф8 мм і нижній балансувальний шар з ламінату, пластику, паперу або подібного матеріалу товщиною 0,1-0,6 мм. Поверхня ламінату містить папір, просочений меламіном. Найпоширенішим матеріалом внутрішнього шару є деревноволокниста плита (ДВП) з високою щільністю і високою міцністю, яка звичайно називається ДВП високої щільності (НОЕ). У деяких випадках як внутрішній шар використовують також ДВП середньої щільності (МОБ).
Ламінатні підлоги механічно з'єднуються за допомогою так званих механічних блокувальних систем. Дані системи містять блокувальні засоби, які блокують панелі горизонтально і вертикально. Механічні блокувальні системи звичайно створюються за допомогою механічної обробки внутрішнього шару панелі. Як альтернатива деталі блокувальної системи можуть бути виконані з окремого матеріалу, наприклад, алюмінію або НОР, який об'єднаний з панеллю підлоги, тобто з'єднаний з панеллю підлоги в зв'язку з її виготовленням.
Основні переваги плаваючої полови з механічними блокувальними системами полягають в тому, що вони прості в укладанні. їх можна також легко знімати і знову використати в іншому місці.
Визначення деяких термінів
У приведеному нижче описі видима поверхня встановленої панелі підлоги називається «передньою стороною», а протилежна сторона панелі підлоги, повернена до бетонної основи підлоги, називається «задньою стороною». Ребро між згаданими передньою і задньою стороною називається «з'єднувальним ребром». Під «горизонтальною площиною» розуміють площину, яка продовжується паралельно зовнішній частині поверхневого шару. Безпосередньо розташовані поряд верхні частини двох суміжних з'єднувальних ребер двох з'єднаних панелей підлоги в сукупності утворюють «вертикальну площину», перпендикулярну згаданій горизонтальній площині. «Вертикальне блокування» являє собою блокування, паралельне згаданій вертикальній площині. «Горизонтальне блокування» являє собою блокування, паралельне згаданій горизонтальній площині.
Поняття «вгорі» означає біля передньої сторони, поняття «внизу» означає біля задньої сторони, поняття «всередині» - переважно горизонтально біля внутрішньої і центральної частини панелі, і поняття «зовні» - переважно горизонтально за межами центральної частини панелі.
«Блокувальні системи» являють собою взаємодіючі з'єднувальні елементи, які з'єднують панелі підлоги вертикально і/або горизонтально.
Галузь техніки і її проблеми
Для механічного з'єднання довгих ребер, а також коротких ребер у вертикальному і в першому горизонтальному напрямках, перпендикулярному згаданим ребрам, можна використати декілька методів. Одним з методів, що найбільш широко використовуються, є метод защіпки під кутом. Довгі ребра встановлюють під кутом. Потім панель зміщують в положення блокування вздовж довгої сторони. Короткі ребра блокують за допомогою горизонтального заскакування. Вертикальне з'єднання звичайно являє собою з'єднання шпунт- паз. Під час горизонтального зміщення рейка з блокувальним елементом згинається, і, коли ребра входять в контакт, згадана рейка спружинює, і блокувальний елемент входить в блокувальний паз і блокує панелі горизонтально. Таке з'єднання із защіпкою є ускладненим, оскільки для подолання тертя між довгими ребрами і зігненою рейкою під час защіпання може бути потрібним використати молоток і блок для постукування.
Подібні блокувальні системи можна також створювати з жорсткою рейкою, і вони з'єднуються методом повороту на необхідний кут, при цьому як короткі, так ії довгі ребра повертають до положення блокування.
Нещодавно були представлені нові, дуже ефективні блокувальні системи з окремим гнучким або вбудованим шпунтом, що зміщується на короткому ребрі, який забезпечує встановлення тільки при повороті на необхідний кут, який звичайно називається «вертикальним загинанням».
Така система описана в М/О 2006/043893 (Маїїпде Іппомаїйоп АВ).
На ринку використовується декілька варіантів. Один з варіантів, що найбільш широко використовуються, показаний на фіг. та-1д. Під час блокування гнучкий шпунт 30 переміщується в горизонтально подовжувальному пазу 40 зміщення і в шпунтовий паз 20 суміжної панелі.
Зміщуваний шпунт блокує ребра вертикально, а рейка 6 з блокувальним елементом, який взаємодіє з блокувальним пазом 14, блокує панелі горизонтально. Блокування являє собою поєднання вертикального зміщення і повороту за принципом ножиць. Під час блокування шпунт поступово переміщується всередину від внутрішнього краю до зовнішнього краю, як показано на фіг. 19, так що шпунт загинається в напрямку довжини. Такі системи називаються системами з
Зо вертикальною защіпкою, і вони забезпечують автоматичне блокування під час складання.
Хоч такі системи дуже ефективні, існують ще можливості для удосконалень.
Велике блокувальне зусилля може бути отримане тільки при високому опорі защіпанню, коли шпунт заштовхують всередину і згинають в напрямку довжини. При цьому утворюються зусилля розділення, які схильні розпирати панелі під час складання. Блокування може втрачати свою міцність, якщо гнучкість і зусилля запресування шпунта з часом зменшуються.
Гнучкість повинна бути значною і забезпечувати зміщення гнучкого шпунта в двох напрямках приблизно на 1-2 мм. Матеріал, який використовують для виготовлення таких шпунтів, досить дорогий, і для зміцнення гнучкого шпунта звичайно використовують скляні волокна.
Було б дуже бажано усунути защіпання в системі, яка автоматично закривається під час складання.
Суть винаходу
Загальною задачею даного винаходу є створення блокувальної системи для переважно прямокутних панелей підлоги з довгими і короткими ребрами, що встановлюються паралельними рядами, яка дозволяє коротким ребрам автоматично блокуватися один з одним без защіпальної дії, яка створює опір блокуванню і зусилля розділення коротких ребер під час складання.
Конкретною задачею є створення блокувальної системи з окремим зміщуваним шпунтом, який виконаний з можливістю згинання в напрямку довжини при меншому зусиллі розділення і який містить засоби, які запобігають вислизанню шпунта назад в паз після блокування.
Згадані задачі варіанту здійснення винаходу можуть бути досягнуті повністю або частково за допомогою блокувальних систем і панелей підлоги відповідно до даного винаходу. Варіанти здійснення очевидні з опису і креслень.
Один аспект винаходу являє собою будівельні панелі, що містять блокувальну систему для вертикального блокування першої і другої будівельної панелей за допомогою вертикального зміщення згаданих панелей одна відносно одної. Зміщуваний шпунт закріплюють у відкритому збоку пазу зміщення, передбаченому на ребрі першої панелі. Згаданий шпунт взаємодіє зі шпунтовим пазом, передбаченим в суміжному ребрі другої панелі, для блокування ребер вертикально. Рейка виступає нижче згаданого паза зміщення і назовні за межі верхньої частини бо згаданого ребра або нижче шпунтового паза і назовні за межі верхньої частини суміжного ребра. Згаданий зміщуваний шпунт містить підтягувальне подовження в своїй зовнішній частині, пристосоване для взаємодії з підтягувальним виступом, утвореним на ребрі суміжної панелі так, що зміщуваний шпунт висувається з паза зміщення і в шпунтовий паз, коли ребра панелі переміщують вертикально впритул одне до одного.
Згаданий підтягувальний виступ може являти собою частину шпунтового паза.
Згадане підтягувальне подовження може бути розташоване під кутом відносно основної горизонтальної площини панелей.
Згаданий підтягувальний виступ може бути розташований під кутом відносно основної горизонтальної площини панелей.
Зміщуваний шпунт може містити блокувальний гачок, який запобігає вислизанню шпунта назад в паз зміщення після блокування.
Згаданий блокувальний гачок може блокувати, долаючи опір зовнішньої частини паза зміщення.
Короткий опис креслень
Винахід буде описаний нижче більш детально з використанням зразкових варіантів здійснення з посиланням на прикладені зразкові креслення, на яких:
Фіг. 1а-д показують блокувальні системи відповідно до відомої технології.
Фіг. 2а-е показують блокувальну систему коротких ребер відповідно до винаходу.
Фіг. За-с показують блокувальну систему коротких ребер відповідно до переважних варіантів здійснення винаходу.
Фіг. 4а-с показують переважні варіанти здійснення блокувальних систем коротких ребер з окремою рейкою.
Фіг. 5а-є показують блокувальну систему відповідно до варіанту здійснення винаходу з блокувальним гачком, який запобігає розблокуванню.
Фіг. ба-іа показують шпунт відповідно до варіанту здійснення винаходу із збільшеною гнучкістю, пов'язаною зі згинанням в напрямку довжини.
Фіг. 7а-і показують спосіб відповідно до варіанту здійснення винаходу для вставлення шпунта в паз.
Фіг. ва-с показують варіант здійснення винаходу.
Докладний опис варіантів здійснення винаходу
Для полегшення розуміння на кресленнях схематично показані декілька блокувальних систем. Необхідно зазначити, що вдосконалені або інші функції можуть бути отримані при використанні сполучень варіантів здійснення.
Всі варіанти здійснення можуть бути використані окремо або в сполученнях. Кути, розміри, закруглені деталі, проміжки між поверхнями і інше є тільки прикладами, які можуть регулюватися в межах основних принципів винаходу.
На фіг. 2а-2е показаний перший переважний варіант здійснення блокувальної системи коротких ребер, яка містить гнучкий і зміщуваний шпунт З0 в ребрі першої панелі 1, вставлений в горизонтально подовжувальний паз 40 зміщення. Зміщуваний шпунт 30 містить затягуюче подовження 31, що містить поверхню 32 затягнення шпунта і поверхню 33 блокування шпунта.
Друга суміжна панель 1! містить затягуючий виступ 21 з поверхнею 22 затягування в паз, яка є також частиною шпунтового паза 20, що містить блокувальну поверхню 23 паза. Затягуючі поверхні 22, 32 взаємодіють під час вертикального переміщення і затягують шпунт 30, що зміщується в шпунтовий паз 20. Затягуюче подовження 31 містить поверхню 33 блокування шпунта, яка зчіплюється з блокувальною поверхнею 23 паза і запобігає вертикальному зміщенню ребер в першому вертикальному напрямку. Блокувальна рейка 6 і нижня частина 39 суміжної панелі блокують ребра у другому вертикальному напрямку. Блокувальний елемент 8 і блокувальний паз 14 блокують ребра горизонтально спільно з верхніми ребрами. Вертикальне з'єднання може бути використане без горизонтального блокування, як показано на фіг. 26.
Короткі ребра можуть бути заблоковані горизонтально за допомогою, наприклад, тертя між довгими ребрами.
Шпунт може бути прикріплений до паза 40 зміщення, утвореного на панелі, що містить рейку 6, панелі з рейкою або панелі, що містить блокувальний паз, панелі з пазом, як показано на фіг.
За-Зс. Затягуючий виступ 21 може продовжуватися вгору або вниз, і паз зміщення може бути розташований під кутом до горизонтальної площини НР.
На фіг. 4а-4с показано, що рейка 6 може бути виконана з окремого матеріалу. Затягуючий виступ 21 може бути гнучким, і це може усунути виробничі допуски і полегшити зміщення шпунта 30 в шпунтовий паз 20 під час складання.
На фіг. 5а-5е показано, що зміщуваний шпунт 30 може містити блокувальний гачок 34, який бо може виконувати функцію з'єднання за допомогою тертя, щоб запобігти випаданню з паза 40, а також запобігти вислизанню шпунта назад після блокування. Кут АТ блокування переважно дорівнює приблизно 45 градусам або більше. Більш значний кут полегшує переміщення в шпунтовий паз 20, але також і зворотне переміщення. Цьому можна запобігти за допомогою тачкового з'єднання 34, яке переважно зчеплюється з верхньою або нижньою частиною паза 40 зміщення. Згадане гачкове з'єднання запресовують в згаданий паз за допомогою молотка, який вставляє шпунт 30 в паз 40 під час виготовлення. Гачок 34 прослизає впритул до похилої поверхні, утвореної в пазу 40 зміщення, як показано на фіг. 5с. Верхня частина блокувального елемента 8 переважно розташована вертикально нижче поверхні 33 блокування шпунта, як показано на фіг. 54. Це забезпечує більш міцне блокування. Згадана блокувальна система може бути виконана з геометрією, яка забезпечує блокування і розблокування при повороті.
На фіг. ба-бс показано, що зміщуваний шпунт 30 повертається і згинається в напрямку довжини під час складання, коли внутрішній короткий край шпунта, який показаний на фіг. 6б, знаходиться в положенні блокування, а зовнішній короткий край шпунта 30 знаходиться в положенні розблокування, як показано на фіг. ба. Функція фіксації може бути поліпшена, якщо на зміщуваному шпунті 30 утворені порожнини 35. Блокування може бути також поліпшене, якщо блокувальна поверхня 32 на краю має менший кут, ніж у внутрішній частині, як показано на фіг. бр ії бс. Порожнини 35 можуть бути утворені в тих ділянках шпунта, де утворені блокувальні гачки 34. Зміщуваний шпунт 30 переважно містить полімерний матеріал і переважно утворений за допомогою лиття під тиском.
На фіг. 7а-74 показано, що блокувальний гачок 34 може містити деталь З34а гачка, яка використовується для підтиснення тачкового з'єднання вгору за допомогою введення напрямних 36 під час вставлення шпунта З0 в паз 40 зміщення.
На фіг. ва-в8с показано, що блокувальний гачок 34 можна використовувати для запобігання розблокуванню в будь-якій блокувальній системі там, де шпунт виконаний з можливістю переміщення в пазу з внутрішнього положення в зовнішнє положення. Показана блокувальна система містить затягуючі виступи 38, розташовані в затягуючих порожнинах 37. Затягуючі виступи зчеплюються з блокувальним елементом 8 і затягують шпунт 30 в шпунтовий паз 20.
Блокувальний елемент 8 переважно розташований вертикально нижче взаємодіючих блокувальних поверхонь 23, 33 шпунта 30 і шпунтового паза 20.
Коо)

Claims (1)

  1. ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
    1. Будівельні панелі, які містять блокувальну систему для вертикального блокування першої (1) і другої будівельних панелей (1) за допомогою вертикального переміщення згаданих будівельних панелей (1, 1") одна відносно одної, при цьому зміщуваний шпунт (30) закріплений у відкритому збоку пазу (40) зміщення, виконаному в ребрі першої будівельної панелі, при цьому шпунт виконаний з можливістю взаємодії зі шпунтовим пазом (20), виконаним в суміжному ребрі другої будівельної панелі (1), для блокування згаданого ребра і суміжного ребра вертикально, при цьому рейка (6) виступає: нижче паза зміщення і назовні за межі верхньої частини згаданого ребра; або нижче шпунтового паза і назовні за межі верхньої частини суміжного ребра, які відрізняються тим, що зміщуваний шпунт (30) містить в своїй зовнішній частині затягуюче подовження (31), виконане з можливістю взаємодії із затягуючим виступом (21), утвореним в суміжному ребрі так, що зміщуваний шпунт (30) висувається з паза (40) зміщення в шпунтовий паз (20), коли ребра будівельних панелей переміщують вертикально одне відносно одного.
    2. Будівельні панелі за п. 1, в яких частина затягуючого виступу є частиною шпунтового паза (20).
    З. Будівельні панелі за п. 1 або 2, в яких затягуюче подовження (31) і затягуючий виступ (21) розташовані під кутом відносно основної горизонтальної площини (НР) панелей.
    4. Будівельні панелі за будь-яким з пп. 1-3, в яких зміщуваний шпунт (30) містить блокувальний гачок (34), що запобігає вислизанню шпунта назад в паз (40) зміщення після блокування.
    5. Будівельні панелі за п. 4, в яких блокувальний гачок (34) зчеплений із зовнішньою частиною паза (40) зміщення.
    б. Будівельні панелі за будь-яким з пп. 1-5, в яких будівельні панелі являють собою панелі підлоги.
    тт ач у я Кот др 8 й ви
    Фіг. 1а че г ! у тя
    Фіг. 15 1 г У 1015 М б В А-А м-н Ше - .. ат 1с -
    Фіг. 14 7 К- й і У Ж т нини х х і : вина 7 ко 176 и ол-т, Кк пін ; Інну ей я Деніевутттн нетто Й ра І лий Жанни 7 ще тя, пи КАК нн у нний я ШИ. Кон , вд- в 4000 В ще х си лі й нки р тс Ше , іс Й 16 2---3 х у і: , У хх | х ! с 3 в Го рн й | х і Шк ав й | сен о що ше : р ення щ ши ! шотят іч ном нт й КВ 7 у 2 28 1 У 2253 ! в т 31 14 а 8
    Фіг. 2а . т
    1 і. і у кети І З 8 8
    Фіг. 25 1 КН У у 40 Ї
    Фіг. 2с
    22.32 4 ї со У 8
    Чи. 24 1 чцв у і гама. о, 23.33 Фіг, 22
    У ше
    14. 21 ше В б
    Фіг. За 1 " у х
    Фіг. 35 Я 1 у УР у Не вн й пен а ЕД 20 Х ,
    Фіг. Зс 4 Ш тя с т В
    Фіг. 4а
UAA201402085A 2011-08-15 2012-08-14 Механічна блокувальна система для панелей підлоги UA110987C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
SE1150741 2011-08-15
PCT/SE2012/050872 WO2013025164A1 (en) 2011-08-15 2012-08-14 Mechanical locking system for floor panels

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA110987C2 true UA110987C2 (uk) 2016-03-10

Family

ID=47715312

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201402085A UA110987C2 (uk) 2011-08-15 2012-08-14 Механічна блокувальна система для панелей підлоги

Country Status (12)

Country Link
EP (3) EP2744952B1 (uk)
JP (1) JP6184953B2 (uk)
KR (1) KR102058467B1 (uk)
CN (1) CN103732841B (uk)
AU (1) AU2012295598B2 (uk)
BR (1) BR112014002946A8 (uk)
CA (1) CA2844393C (uk)
MY (1) MY165233A (uk)
PL (2) PL2744952T3 (uk)
RU (1) RU2597900C2 (uk)
UA (1) UA110987C2 (uk)
WO (1) WO2013025164A1 (uk)

Families Citing this family (24)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CN102725464B (zh) 2010-02-04 2015-01-07 瓦林格创新股份有限公司 用于地板镶板的机械锁定系统及其榫舌
UA114715C2 (uk) 2011-07-05 2017-07-25 Сералок Інновейшн Аб Механічна фіксація панелей настилу підлоги до язичка з нанесеним шаром клею
US9725912B2 (en) 2011-07-11 2017-08-08 Ceraloc Innovation Ab Mechanical locking system for floor panels
US8650826B2 (en) 2011-07-19 2014-02-18 Valinge Flooring Technology Ab Mechanical locking system for floor panels
US8857126B2 (en) 2011-08-15 2014-10-14 Valinge Flooring Technology Ab Mechanical locking system for floor panels
EP2923012B1 (en) 2012-11-22 2019-10-16 Ceraloc Innovation AB Mechanical locking system for floor panels
DK3014034T3 (da) 2013-06-27 2019-10-28 Vaelinge Innovation Ab Byggeplade med et mekanisk låsesystem
DE102013225358A1 (de) * 2013-12-10 2015-06-11 Laminatepark Gmbh & Co. Kg Paneel mit Verriegelungselement
DE102014103176A1 (de) * 2014-03-10 2015-09-10 Guido Schulte Belag aus mechanisch miteinander verbindbaren Paneelen
CN106460394B (zh) 2014-05-14 2019-09-17 瓦林格创新股份有限公司 具有机械锁定系统的建筑面板
US10246883B2 (en) 2014-05-14 2019-04-02 Valinge Innovation Ab Building panel with a mechanical locking system
BE1021943B1 (nl) * 2014-05-28 2016-01-27 Flooring Industries Limited, Sarl Vloerpaneel, vloerbekleding gevormd uit dergelijke vloerpanelen,werkwijze voor het vervaardigen van dergelijke vloerpanelen en daarbij aangewend vergrendelelement.
CN107002411B (zh) 2014-11-27 2020-06-16 瓦林格创新股份有限公司 用于地板镶板的机械锁定系统
DE102016114221A1 (de) 2016-01-22 2017-07-27 Hamberger Industriewerke Gmbh Verbindung für Bauelemente
DE102016114226A1 (de) 2016-01-22 2017-07-27 Hamberger Industriewerke Gmbh Verbindung für elastische oder feste Bauelemente
US11331824B2 (en) 2016-06-29 2022-05-17 Valinge Innovation Ab Method and device for inserting a tongue
JP6935431B2 (ja) 2016-06-29 2021-09-15 ベーリンゲ、イノベイション、アクチボラグVaelinge Innovation Ab 舌部の挿入方法及び装置
US10933592B2 (en) 2016-06-29 2021-03-02 Valinge Innovation Ab Method and device for inserting a tongue
CN109311179B (zh) 2016-06-30 2021-09-17 瓦林格创新股份有限公司 用于插入榫舌的设备
HRP20211974T1 (hr) 2016-12-22 2022-03-18 Välinge Innovation AB Uređaj za umetanje jezika u utor za umetanje na ploči
CN106948501A (zh) * 2017-04-27 2017-07-14 苏州天地彩钢制造有限公司 一种插接式安全彩钢板
WO2019240656A1 (en) * 2018-06-13 2019-12-19 Ceraloc Innovation Ab A flooring system provided with a connecting system and an associated connecting device
CN108868051A (zh) * 2018-07-10 2018-11-23 浙江永吉木业有限公司 一种低噪音锁扣地板
WO2020159355A1 (en) * 2019-01-30 2020-08-06 Floor Locking Technology B.V. Panel and covering comprising the same

Family Cites Families (15)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE20122778U1 (de) * 2001-08-10 2007-10-25 Akzenta Paneele + Profile Gmbh Paneel sowie Befestigungssystem für Paneele
EP1495197B1 (en) * 2002-04-03 2010-05-05 Välinge Innovation AB Floorboard comprising integrated connecting means and a method for manufacturing the same
CN2546555Y (zh) * 2002-05-28 2003-04-23 王明珍 能自动锁紧的活动地板
CN1598216A (zh) * 2004-08-31 2005-03-23 张彩奎 一种嵌磁地板及其制作方法
ATE535660T1 (de) * 2004-10-22 2011-12-15 Vaelinge Innovation Ab Verfahren zur anbringung eines mechanischen verriegelungssystems auf fussbodenpaneele
SE529076C2 (sv) * 2005-07-11 2007-04-24 Pergo Europ Ab En fog till paneler
SE531111C2 (sv) * 2006-12-08 2008-12-23 Vaelinge Innovation Ab Mekanisk låsning av golvpaneler
DE102007032885B4 (de) * 2007-07-14 2016-01-14 Flooring Technologies Ltd. Paneel, insbesondere Bodenpaneel und Einrichtung zum Verriegeln miteinander verbundener Paneele
US7726088B2 (en) * 2007-07-20 2010-06-01 Moritz Andre Muehlebach Flooring system
DE102007042250B4 (de) * 2007-09-06 2010-04-22 Flooring Technologies Ltd. Einrichtung zur Verbindung und Verriegelung zweier Bauplatten, insbesondere Fussbodenpaneele
KR101512720B1 (ko) * 2008-01-31 2015-04-16 뵈린게 이노베이션 에이비이 플로어 패널들의 기계적 잠금, 패널들의 설치 및 해체 방법, 잠금 시스템의 생산 방법 및 장비, 변위가능한 텅을 패널 및 텅 블랭크에 연결하는 방법
CN102066674B (zh) * 2008-05-15 2015-06-03 瓦林格创新股份有限公司 具有通过磁场启动的机械锁定系统的地板镶板及安装镶板的方法
CH700513A2 (de) * 2009-03-10 2010-09-15 Innovaris Ag Paneele.
EP2524093B1 (en) * 2010-01-12 2020-02-05 Välinge Innovation AB Mechanical locking system for floor panels
DE102012105793A1 (de) * 2011-07-29 2013-01-31 Hamberger Industriewerke Gmbh Verbindung für elastische oder plattenförmige Bauelemente und Fußbodenbelag

Also Published As

Publication number Publication date
KR102058467B1 (ko) 2019-12-23
EP2744952A4 (en) 2016-05-18
CA2844393C (en) 2019-09-03
EP3623544B1 (en) 2022-10-05
PL2744952T3 (pl) 2018-04-30
RU2014107916A (ru) 2015-09-27
CN103732841B (zh) 2016-09-21
BR112014002946A8 (pt) 2018-04-03
EP2744952B1 (en) 2017-11-08
EP2744952A1 (en) 2014-06-25
CN103732841A (zh) 2014-04-16
MY165233A (en) 2018-03-14
EP3299539B1 (en) 2019-11-06
AU2012295598A1 (en) 2014-01-23
KR20140053262A (ko) 2014-05-07
BR112014002946A2 (pt) 2017-03-01
AU2012295598B2 (en) 2017-06-15
CA2844393A1 (en) 2013-02-21
JP6184953B2 (ja) 2017-08-23
PL3299539T3 (pl) 2020-03-31
JP2014526004A (ja) 2014-10-02
EP3623544A1 (en) 2020-03-18
RU2597900C2 (ru) 2016-09-20
EP3299539A1 (en) 2018-03-28
WO2013025164A1 (en) 2013-02-21

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA110987C2 (uk) Механічна блокувальна система для панелей підлоги
US10995501B2 (en) Mechanical locking system for floor panels
US10968639B2 (en) Mechanical locking system for floor panels
JP6139661B2 (ja) 浮き床システム、床パネル、およびその設置方法
RU2611090C2 (ru) Механическая блокировочная система для панелей пола
RU2662745C2 (ru) Механическая замковая система для панелей пола
KR102067469B1 (ko) 플로어 패널들을 위한 기계적 잠금 시스템
EA028287B1 (ru) Механическая замковая система для напольных панелей
JP4652411B2 (ja) 可撓性タングによるフロアパネルの機械的係止
US8336272B2 (en) Device and method for locking two building boards
KR20100001150U (ko) 마루 바닥 연결 및 마감용 부재