UA105708U - Діагностичний підгузок - Google Patents

Діагностичний підгузок Download PDF

Info

Publication number
UA105708U
UA105708U UAU201513061U UAU201513061U UA105708U UA 105708 U UA105708 U UA 105708U UA U201513061 U UAU201513061 U UA U201513061U UA U201513061 U UAU201513061 U UA U201513061U UA 105708 U UA105708 U UA 105708U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
indicator
diaper
wick
rivet
diaper according
Prior art date
Application number
UAU201513061U
Other languages
English (en)
Inventor
Павло Павлович Порван
Original Assignee
Компанія "Пі Джі Трейд" Дочірнє Підприємство Компанії "Палма Груп С.А." (Швейцаріяї)
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Компанія "Пі Джі Трейд" Дочірнє Підприємство Компанії "Палма Груп С.А." (Швейцаріяї) filed Critical Компанія "Пі Джі Трейд" Дочірнє Підприємство Компанії "Палма Груп С.А." (Швейцаріяї)
Priority to UAU201513061U priority Critical patent/UA105708U/uk
Publication of UA105708U publication Critical patent/UA105708U/uk

Links

Landscapes

  • Absorbent Articles And Supports Therefor (AREA)
  • Orthopedics, Nursing, And Contraception (AREA)

Abstract

Діагностичний підгузок складається із поглинаючої основи та індикатора складу випорожнень. На внутрішній частині поглинаючої основи або в середині неї розташований вологопровідний гніт, принаймні один кінець якого виведений до зовнішньої частини підгузка і скріплений з нею та з індикатором складу випорожнень за допомогою принаймні однієї заклепки.

Description

Корисна модель належить до засобів особистої гігієни і може бути використана в медицині для діагностування стану людського здоров'я за результатами досліджень біологічно активних матеріалів організму. Запропоновано діагностичний підгузок (далі - підгузок), який може бути корисним для виявлення розладів та патологій, що спричиняють зміну складу випорожнень.
Особливий інтерес корисна модель може представляти для обстеження дітей раннього віку або функціонально обмежених осіб незалежно від віку, які не спроможні самообслуговуватись та виконувати необхідні для цього настанови опікунів, однак при цьому потребують постійного стеження за перебігом змін в організмі.
З рівня техніки відомі різноманітні способи діагностування стану людини за її випорожненнями. Це один з найбільш вивчених методів досліджень, який дозволяє доволі швидко, але досить точно зробити висновки про стан організму або про перебіг змін в ньому, якщо такі відбуваються. Беззаперечним за ефективністю та точністю досліджень та діагностування є способи лабораторного дослідження відібраних для аналізу зразків з залученням спеціальних обладнання, методик та фахівців. Такі способи незамінні для правильного визначення діагнозу пацієнта та вибору відповідного лікування. Постійне стеження за станом досліджуваного за допомогою лабораторних засобів, однак не завжди можливе та раціональне, особливо при лікуванні чи перебуванні під наглядом протягом тривалого проміжку часу за межами спеціалізованих закладів, оскільки це зумовлює необхідність залучення певних матеріальних, часових та організаційних ресурсів. Крім цього, лабораторні дослідження проводяться за певним графіком, визначеним необхідністю для кожного конкретного випадку, що не завжди прийнятно, коли є важливим і необхідним виявлення чи підтвердження зміни стану організму в режимі реального часу, відразу як така зміна трапляється. Важливість ця обумовлена тим, що, чим раніше проблема буде виявлена, тим легше, швидше і ефективніше проблема може бути вирішена. Особливо це актуально для немовлят та дітей раннього віку, своєчасність лікування чи упередження захворювання для яких носить доленосне значення.
Виявлення або діагностування змін у організмі за результатами змін у його випорожненнях з прийнятною точністю та ефективністю за межами спеціалізованих закладів чи лабораторій можливе за допомогою так званих індикаторів, які створені так, що здатні змінювати своє забарвлення у випадку зміни чи відхилення хімічного, чи біологічного складу сечі, чи фекалій.
Зо Такі індикатори можуть бути виконані як широко відомі лакмусові папірці або використовуватись як звичайні лабораторні реактиви, здатні змінювати колір при контактуванні з речовиною, яку передбачають виявити. Такі реактиви у будь-який прийнятний спосіб приводяться у контакт із біологічно активним матеріалом, і у випадку перевищення вмісту, на який вони налаштовані, змінюють колір або змінюють його з відповідною інтенсивністю в наслідок хімічної реакції чи структурних перетворень хімічно активної складової лакмусового індикатора. Такі способи дослідження відомі, наприклад, з патентних публікацій ОА 37588 Ш від 10.12.2008, ВО 2093834 від 20.10.1997, ОА 46585 Ш від 25.12.2009, ОА 99243 С2 від 25.07.2012, де показана принципова можливість здійснення таких досліджень.
Описані в цих публікаціях способи дослідження спорожнень не завжди зручні, оскільки передбачають дотримання визначеної послідовності процедур, зокрема збору матеріалу, проведення тестування, порівняння, аналізу, дотримання при цьому умов чистоти та гігієни. Все перелічене можливе за умови певної самоорганізації та зацікавленості пацієнта чи опікуна в результатах дослідження, що не завжди зручно і можливо, зокрема, коли таким пацієнтами є немовлята або люди, що за своїм фізичним чи психічним станом не здатні виконувати дослідження самостійно або, принаймні, співпрацювати з зацікавленими в дослідженнях особами. В таких випадках виходом із ситуації може стати використання біологічного матеріалу, зібраного за допомогою широко використовуваних в таких випадках спеціальних гігієнічних засобів, зокрема поглинаючих підгузків, які в побуті здебільшого звикли називати "памперсами".
У випадку, що розглядається, перевага надається комплексному використанню тест матеріалу та поглинаючого матеріалу, з якого виготовлено гігієнічний виріб. Суть вказаної переваги полягає у тому, що поряд з абсорбцією поглинаючим матеріалом частини сечі, частина використовується як досліджувана проба для аналізу. В результаті реалізації такого рішення забезпечується комплекс умов, необхідних для правильного аналізу, зокрема дослідження матеріалу без зайвих зволікань після його появи, що зменшує спотворення результату, виключається необхідність стеження за пацієнтом чи необхідність стимулювання його до спорожнення, забезпечується відносна чистота та гігієнічність процедури. Підгузок в цьому випадку, крім реалізації свого безпосереднього призначення, стає частиною діагностичного обладнання, що не потребує тривалого освоєння. Очікувана вартість підгузків з такими додатковими властивостями доволі незначна, зважаючи на переваги, які вони надають.
Можливість реального здійснення таких досліджень описана, наприклад, в патентних публікаціях МЛМО 2007073139 від 28.06.2007, ОВ 2022423 від 19.12.1979, МО 0113109 від 22.02.2001, в яких розкрито використання в складі гігієнічних виробів хімічних речовин, здатних змінювати колір при контакті з сечею. В публікаціях наведені конкретні хімічні склади індикаторів, здатних за зміною свого кольору інформувати про зміну хімічного складу спорожнень, що дає змогу виявлення діагностично важливих речовин, таких як білірубін, еритроцити, лейкоцити, наявність нітритів, кетонових тіл, білків, уробіліногену, важких металів, таких як свинець, ртуть. За допомогою хімічних індикаторів можна провести вірусну діагностику, виміряти рівень рН, тощо. В джерелах справедливо зазначається, про само собою зрозумілу обставину, що матеріали і їх концентрації повинні бути вибрані, виходячи з умов безпечності для пацієнта, і при умовах зазначеного використання не будуть йому шкодити або викликати вторинні ефекти, наприклад подразнення шкіри або алергічні реакції.
Представлені публікації засвідчують, що запропоновані методи, поряд з відносною простотою, можуть широко використовуватись для сигнального діагностування стану пацієнта без набуття відповідної фахової спеціалізації та при порівняно меншій витраті зусиль та ресурсів. Водночас відомі сорбуючі вироби з речовинами аналізаторами далекі від довершеності і мають ряд недоліків.
Для забезпечення можливості візуального стеження за результатами індикації, представлені технічні рішення передбачають розташування індикаторів або нанесення відповідних речовин із зовнішньої частини підгузка. Таке виконання реалізується шляхом приклеювання або вшивання індикаторних смужок до зовнішнього шару, виконання їх за одне ціле з нетканним матеріалом або шляхом нанесення, шляхом напилювання реагентів на складові частини підгузка, введенням їх в склад абсорбуючого наповнювача. Недолік такого виконання полягає в тому, що в одних випадках хімічні індикатори можуть контактувати безпосередньо з шкірою, що обумовлює додаткові вимоги та обмеження на їх використання, про що в джерелах окремо зазначається. У випадках, коли індикатор наносять чи розташовують у зовнішній частині підгузка, перш ніж сеча почне контактувати з індикатором, вона має просочитися через абсорбуючий шар наповнювача. На теперішній час стало звичайною нормою застосовувати у підгузках наповнювачі, які здатні зв'язувати рідину, утворюючи при цьому в'язку гелеподібну
Зо масу, забезпечуючи зручність у користуванні виробом і визначаючи основні його переваги. Така властивість сучасних поглинальних виробів перешкоджає ефективному застосуванню представлених у цитованих документах засобів діагностування. Зрозуміло, що одержати результати досліджень в цьому випадку можливо при достатній кількості випорожнюваної сечі.
Якщо порція спорожнення незначна, дослідження з використанням підгузків, описаних в джерелах рівня техніки, може не відбутися або відбутися пізніше при надходженні нових порцій сечі, що перешкоджатиме чіткому розумінню, з якою порцією відбулися зміни в організмі і, відповідно, про час, протягом якого ці зміни тривають. Дослідження, направлені на аналіз рідин з калових спорожнень, з використанням підгузків відомих з цитованих джерел інформації не завжди буде можлива через природно менший вміст в них рідини, якої може виявитись недостатньо для подолання відстані до індикаторів. Всі перелічені недоліки відомих аналогів визначають подальші вади в особливості розташування індикаторів в підгузках, зокрема розміщення їх в місцях найймовірнішого скупчення досліджуваного матеріалу, що не завжди зручно для візуального стеження за моментом індикації, особливо у випадках, коли дорослий пацієнт може перебувати здебільшого лише в одному певному положенні. Індикатори чи індикаторні речовини у відомих рішеннях перебувають за шаром захисної водонепроникної плівки або в абсорбуючому шарі, що перешкоджає її візуалізації або зумовлює необхідність виконувати зовнішню плівку достатньо прозорою для можливості адекватно оцінити зміну забарвлення. Крім цього, конструкція відомих підгузків не передбачає можливості від'єднання індикаторів, коли така необхідність виникає. Таке від'єднання можливе лише шляхом вирізання/відривання, що передбачає наявність певних навиків та вимагає дотримання умов обережності та гігієни.
Найбільш близьким аналогом запропонованої корисної моделі є підгузок, описаний в патентній публікації ОЕ 4403473 А1 від 10.08.1995, який дозволяє виявляти наявність цукру в сечі або її рН. Згідно з відомостями, розкритими в описі до патенту, запропоновано підгузок, який має з боку живота індикатор, що складається по суті з промокальної паперової смуги або рН-вимірювальної стрічки. Одним кінцем вона вставлена із зовнішньої сторони через отвір в плівці із нетканого матеріалу, а іншим кінцем стрічка простирається на внутрішній стороні підгузка. Частина стрічки з зовнішньої сторони покрита прозорою клейкою смужкою, яка приклеєна до зовнішньої сторони плівки і закриває отвір від проходу вологи.
Недосконалість описаної моделі полягає в тому, що як індикатор використано суцільну смугу лакмусового паперу, більша частина якого знаходиться в шарі адсорбуючого матеріалу, і тільки незначна його частина, що виходить із зовнішньої часини підгузка, служить для візуального спостереження за результатами тестування, а інша використовується по-суті марно. Це призводить до нераціонального використання індикаторного матеріалу та, як наслідок, невиправданих витрат на виготовлення виробу в цілому. Ще одним недоліком описаного підгузка є те, що індикаторна система підгузку може бути використана лише для одного дослідження і так, як це описано, лише для того показника, на який розрахована індикаторна смужка. Для того, щоб визначити інший (ї) показник (и), необхідно використовувати інший підгузок, а до одержання наступної порції досліджуваного матеріалу може знадобитися певний, іноді тривалий час, що не завжди добре для адекватних висновків про загальний стан організму на даний момент. Особливо цей недолік проявляється тоді, коли необхідно провести комплексний аналіз в певний час, коли це найбільш бажано, наприклад для аналізу ранкової сечі. Інший недолік найближчого аналога полягає в тому, що кінець індикаторної смужки закріплено прозорим клейким листом, який через передачу до нього через індикаторну смужку вологи має ризик намокнути і втратити свої адгезивні якості, після чого відклеїтись від підгузка.
Небезпечність цієї ситуації може проявитися у випадку використання таких підгузків для немовлят або дітей раннього віку через ризик, пов'язаний зі схильністю цієї категорії користувачів підгузків відшукувати в оточуючому себе просторі наявні предмети та досліджувати їх на смак. Відклеєні від підгузка плівки чи листочки, за таких умов, зумовлюють небезпеку потрапляння їх до дихальних шляхів дітей з очевидними для цього випадку наслідками.
Задачею, поставленою в основу створення корисної моделі, є усунення недоліків відомих аналогів, в тому числі і найближчого аналога, шляхом створення корисної моделі підгузка, який при збереженні вимог до свого безпосереднього функціонального призначення буде наділений конструктивними елементами, здатними реагувати на зміни в складі спорожнень людського організму, при цьому матиме розширену функціональність, раціональність при виготовленні, буде надійний у своїй конструкції та безпечний при використанні для немовлят та дітей раннього віку.
Поставлена задача вирішується тим, що підгузок складається із поглинаючої основи та індикатора складу випорожнень, згідно з корисною моделлю, на внутрішній частині поглинаючої основи або в середині неї розташований вологопровідний гніт, принаймні один кінець якого виведений до зовнішньої частини підгузка і скріплений з нею та з індикатором складу випорожнень за допомогою принаймні однієї заклепки.
Важливим буде обумовити, що ознака "підгузок" в контексті представленої корисної моделі використана як узагальнююче поняття, що реалізує різні форми виконання. При конкретизації терміну "підгузок" в розумінні задуму представленого технічного рішення слід також розуміти будь-які поглинаючі гігієнічні вироби, що служать для поглинання випорожнень і кріпляться на тазовій частині тіла. До таких виробів, зокрема, належать підгузки класичної викройки, або підгузки, подібні до такої викройки чи форми, підгузки у вигляді трусиків або такі, що схожі на трусики, у вигляді шортиків чи панталонів, такими виробами також можуть бути, огортаючи проміжність та тазову частину тіла, різновиди пелюшок, тощо. У задумі цієї корисної моделі принциповим є не стільки форма виконання самих поглинаючих гігієнічних виробів, скільки можливість реалізації ними свого призначення і можливість розташування в них гніту та індикатора.
Також слід обумовити, що поняття "поглинаюча основа" в цій корисній моделі, також є узагальнюючим і передбачає наявність безпосередньо поглинаючого шару, та різні модифікації інших допоміжних шарів, наприклад наявність внутрішнього пропускного шару, зовнішнього вологонепропускного шару, інших шарів, що забезпечують підвищення функціональності підгузка та його комфортність.
Гніт в запропонованій корисній моделі виконаний у вигляді стрічки або вузької смужки з поглинаючої тканини, здатної капілярно переносити рідину по своєму об'єму. Стрічка переважно має незначні розміри порівняно з розміром підгузка, щоб не заважати використанню підгузка за цільовим призначенням. Слід розуміти, що форма виконання гніту для представленої корисної моделі не носить принципового значення, головною вимогою до нього є достатня ефективність переносу рідин до індикатора з достатньою швидкістю та в достатній кількості для гарантування його коректного функціонування.
Раціонально розташовувати аналізатор в місцях, наближених до місця випорожнення та/або скупчення відповідних випорожнень. Здебільшого для аналізу використовують випорожнення 60 сечі, тому, виходячи з практичності, індикатор може розташовуватись на частині підгузка, яку прийнято вважати передньою, але коли виникає потреба обмежити доступ до індикатора пацієнта, гніт та індикатор будуть розташовані у частині, яку прийнято вважати задньою, також таке виконання раціональне для випадків, коли виникає необхідність аналізу твердих випорожнень. Запропонована корисна модель для досягнення більших переваг, в разі потреби, може бути модифікована шляхом розташування і кріплення також і іншого кінця гніту за допомогою принаймні однієї заклепки з зовнішньої сторони підгузка. Перевага цього варіанта полягає в тому, що кінці гніту можуть бути виведені, наприклад, з передньої та задньої сторони, полегшуючи спостерігання за змінами індикатора, або сам гніт може бути виконаний у вигляді зігнутої навпіл смужки, а обидва її кінці можуть бути виведені на одну із сторін підгузка і рознесені за місцем розташування, дозволяючи кріплення до другого кінця гніту індикатора, здатного реагувати на зміну складової випорожнень, визначення якої першим індикатором не передбачено. Індикатор може бути виконаний у вигляді смужки з використанням декількох видів індикаторних реагентів і прикріплений множиною кнопок, кількість яких достатня для забезпечення надійного кріплення та контакту гніту з індикатором.
Переважним виконанням запропонованого підгузка є виконання заклепки рознімною, на зразок кріплення під назвою "кнопка", що широко відома в галузі легкої промисловості як засіб поєднання частин одягу та елемент декору. Частинами такої кнопки кріпляться відповідно гніт та індикатор. При реалізації цього варіанта повинна забезпечуватись умова прилягання гніту та індикатора. Запропонована форма виконання дає змогу змінити індикатор одного типу на інший і визначити склад сечі одного випорожнення різними індикаторами на різні показники, що особливо переважно для аналізування однієї порції сечі на декілька показників в певний час, зокрема, коли необхідний аналіз найпоказовішої ранкової порції. Корисною також така модифікація заклепки стане при нагоді, коли виникне необхідність від'єднати аналізатор, наприклад для консультацій з фахівцем, або коли буде необхідність повторно переконатися в правильності індикації складу досліджуваної порції випорожнень шляхом заміни індикатора, коли виникають сумніви щодо правильності виміру чи якості аналізатора, або для збирання аналізаторів для їх подальшого порівняння та аналізу перебігу змін в організмі протягом певного проміжку часу, тощо. В такому випадку забезпечується можливість швидкого та зручного від'єднання аналізатора, полегшується дотримання чистоти та гігієнічності процедури.
Зо Ще однією корисною модифікацією виконання корисної моделі є виконання індикатора як єдиного цілого з частиною заклепки або половинкою роз'ємної частини заклепки (кнопки), що розташована з зовнішньої сторони підгузка. В цьому випадку обумовлена частина заклепки буде служити основою для нанесення шару активної речовини індикатора або основою для обтягування її чи закріплювання на ній надійним способом матеріалу, просоченого активною речовиною, що виконуватиме функцію індикатора, утворюючи на зовнішній частині заклепки покривний шар. Таке виконання повинно забезпечувати доступ до індикатора рідини з гніту.
Більш зрозумілим реальне виконання корисної моделі буде зрозумілим з графічних фігур та їх опису.
Перелік графічних фігур.
На фіг. 1 зображений загальний вигляд підгузка з індикатором та схематичне зображення розташування гніту в підгузку.
На фіг. 2 представлений приклад конкретного вимірювання біологічного матеріалу.
На фігурі 1 зображено загальний вигляд підгузка 1 з можливими варіантами розташування індикатора 3, зокрема спереду та ззаду (ззаду зображено умовно), а також показано частковий розріз, який демонструє варіант розташування гніту (стрічки, смужки, шнура) в середині наповнювача. Підгузок виконаний із матеріалів, прийнятих для цього виду продукції, які будуть далі згадані, але не є предметом цієї корисної моделі. Зовнішній вигляд підгузків може змінюватись в залежності від моди, новацій в дизайні чи практичних потреб, а матеріали з часом можуть змінюватись, виходячи із зміни санітарних умов та актуальних вимог часу, обумовлених зручністю, естетичністю, екологічністю та невпинним розвитком галузі і еволюційним процесом їх вдосконалень. На теперішній час внутрішній шар підгузків здебільшого виконують з нетканих целюлозних матеріалів, зокрема бавовняних, льняних, шерстяних, внутрішній абсорбуючий шар виконують із суміші целюлози та кристалів поліакрилового полімеру. За ним розташований захисний шар, що попереджує проникнення вологи назовні, і останній - покривний шар. Шарів може бути більше або менше, оскільки один шар може виконувати функцію декількох.
Перевагою запропонованої корисної моделі є те, що вона може бути адаптована до будь- яких будов підгузків з додатковими шарами, якими виробники намагаються збільшити конкурентність своїх підгузків, за умови, що гніт буде розташований в місці, що забезпечить бо доступ до нього рідини випорожнень. На фіг. 1 для полегшення розуміння корисної моделі показана найпоширеніша форма виконання підгузка, але вона, як вже зазначалося, не обмежена цією формою. На фігурі 1 показаний один з варіантів виконання підгузка, коли пропонується виконати індикатор З з використанням декількох видів індикаторів, придатних для індикації складу сечі, які поєднано в смугу, яка може кріпитися як з передньої частини підгузка на поясі або дещо нижче, або так само з задньої, або з передньої та задньої. Для закріплення індикатора в необхідному місці, на графічній демонстрації, лише як приклад, показано варіант з використанням двох заклепок 4, однак, їх кількість на практиці визначається технологічною доцільністю або ситуативною необхідністю. Якщо на підгузку використовується більше, ніж одна заклепка (кнопка), на всі або лише деяку кількість цих заклепок може бути нанесений матеріал індикатору.
Кріплення індикатора позаду доцільне у випадку, коли необхідно виключити зацікавленість ним обстежуваною особою та обмежити до нього доступ. Переднє розташування індикатора може виявитись корисним у випадках, наприклад лежачих осіб, коли візуальний доступ до заднього індикатора може бути ускладненим. Найбільше поширене використання індикатора З можливе у вигляді просоченого або покритого активною речовиною паперу або іншої просочувальної полімерної основи. Як зазначалося раніше, основою для нанесення речовини індикатора може служити безпосередньо сама заклепка чи кнопка, якою скріплюються гніт та індикатор. В цьому випадку кількість індикаторних заклепок буде зумовлена кількістю необхідних для дослідження показників.
Надходження сечі чи іншої рідини з випорожнень для аналізу до індикатора забезпечується через систему капілярів гніту 2, який виконаний у вигляді стрічки, яка може бути розташована відразу після внутрішнього пропускного шару підгузка або дещо занурена в шар абсорбуючого матеріалу для забезпечення фіксації в ньому. Основна вимога до виконання і розташування гніту 2, щоб він не спричиняв незручностей під час користування та не зумовлював неправильного функціонування підгузка. Як зазначалося вище, вимогою до матеріалу, з якого будуть виготовляти гніт, достатня провідність ним вологи. Такими матеріалами, зокрема, можуть бути: бавовна, бікомпонентний трикотаж, ситець.
Практичне дослідження можливості реалізації діагностичним підгузком свого призначення спочатку здійснювалося через тестові випробування. Для цієї мети були використані найбільш
Зо пропоновані на даний час в торговельній мережі дитячі підгузки. Вибрані малі та найбільші дитячі підгузки, розраховані на дитячу вагу від 2 до 5 кг (Ме1) та більше 16 кг (Моб). Під нетканий матеріал внутрішньої частини підгузків було вмонтовано гніт у вигляді стрічки з бавовни, один з кінців якої було виведено до задньої зовнішньої сторони підгузка і скріплено кнопками з індикатором, розрахованим на визначення вмісту білка в сечі. Для випробувальних дослідів використовували тестову рідину з заздалегідь відомою концентрацією білкових тіл, яку з мірної ємності дозовано подавали на внутрішню частину підгузка Ме 1. Спостереження показали, що при подаванні 50 мл тестової рідини, зміна кольору тестової смужки спостерігалася вже через 1 хв, а її відтінки, зумовлені впливом тестової рідини заздалегідь відомої концентрації, повністю відповідали відтінкам відповідних концентрацій на індикаторній шкалі. Для підгузка Мо 6 результати тесту співвідносяться з Мо 1 з тією зрозумілою різницею, що для індикації необхідна дещо більша кількість тестової рідини.
Наступні випробування показали, що при від'єднанні індикатора від підгузка, рідини, накопиченої в капілярах гніту, достатньо для проведення повторного чи нового тесту з отриманням коректних результатів.
На фігурі 2 представлений конкретний приклад шкали для визначення результатів на вміст білка в сечі (через обмеження можливостей публікації опису, кольори про дубльовані прийнятими для них шістнадцятирічними кодами).
Реальне використанням підгузків, згідно 3 представленою корисною моделлю, здійснювалось батьками дітей віком від народження і до З років або обслуговуючим їх персоналом. Результати стеження за приблизно 50 пацієнтами протягом півроку, показали відсутність нарікань на зручність, що могли бути зумовлені змінами в конструкції виробника, а діагностування, зроблені на основі показів індикатору, підтверджувалися лабораторними дослідженнями, що довело практичну придатність та діагностичну цінність корисної моделі.
Практичним доповненням для зручності користування може послужити те, що шкала індикаторних кольорів або, принаймні, критичні кольори досліджуваних параметрів можуть бути нанесені безпосередньо на підгузок або упаковку підгузків, що полегшить визначення результатів аналізу відразу на місці. Підгузки можуть використовуватись як на постійній основі, так і час від часу, для чого можуть пропонуватися в спільній упаковці із звичайними підгузками в кількості, необхідній для періодичних тестів.
Основною перевагою запропонованої корисної моделі є її простота та, водночас, ефективність. Її використання забезпечить можливість тестування в домашніх умовах, отримання результатів діагностування відразу, в режимі реального часу, також надає можливість зробити правильний діагноз із зведенням до мінімуму суб'єктивних факторів, наприклад надуманих скарг пацієнтів, дозволяє зекономити час пацієнта та лікаря, а також виявляти захворювання до появи перших клінічних симптомів.
Для фахівця є очевидним, що корисна модель не обмежується наведеним втіленням і може використовуватись в інших специфічних формах без втрати загальних тенденцій та суттєвих атрибутів. Тому описане втілення потрібно розглядати у всіх відношеннях лише як ілюстративне, а не як таке, що обмежує обсяг корисної моделі. Усі зміни, що можуть бути запропоновані як еквівалентні у межах формули, потрібно розглядати як такі, що містяться у ній.

Claims (8)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Діагностичний підгузок, що складається із поглинаючої основи та індикатора складу випорожнень, який відрізняється тим, що на внутрішній частині поглинаючої основи або в середині неї розташований вологопровідний гніт, принаймні один кінець якого виведений до зовнішньої частини підгузка і скріплений з нею та з індикатором складу випорожнень за допомогою принаймні однієї заклепки.
2. Підгузок за п. 1, який відрізняється тим, що інший кінець гніту виведений до зовнішньої частини підгузка і скріплений з нею та з додатковим індикатором складу випорожнень за допомогою принаймні однієї заклепки.
З. Підгузок за п. 1, який відрізняється тим, що кінці гніту виведені по різним сторонам підгузка або на одну його сторону.
4. Підгузок за п. 1, який відрізняється тим, що індикатор виконаний у вигляді смужки з множиною індикаторних реагентів.
5. Підгузок за п. 2, який відрізняється тим, що обидва індикатори виконані у вигляді смужки з множиною індикаторних реагентів.
6. Підгузок за будь-яким з пп. 1-5, який відрізняється тим, що кінець гніту та індикатор скріплені Зо множиною заклепок.
7. Підгузок за будь-яким з пп. 1-6, який відрізняється тим, що кожна заклепка виконана рознімною.
8. Підгузок за будь-яким з пп. 1-3, 6, 7, який відрізняється тим, що індикатор виконаний як нанесений на зовнішню частину заклепки покривний шар. рана Є ран х / -і ше шив в пу є ше Ко п ши ше ан й, щі о СХОДИ Ин
Есд кольсох Тест на білок в сечі ЖЕО | Її | негатввний яАПЕЕСЕ ши спіди ЗООБЕОЗ РЕЗОЄ мгілі «ост НОЮ молі косАВєВ в-Н(ЗО0Ю мет жвові | ян зпуп)
Фіг.
UAU201513061U 2015-12-30 2015-12-30 Діагностичний підгузок UA105708U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201513061U UA105708U (uk) 2015-12-30 2015-12-30 Діагностичний підгузок

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201513061U UA105708U (uk) 2015-12-30 2015-12-30 Діагностичний підгузок

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA105708U true UA105708U (uk) 2016-03-25

Family

ID=55799005

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU201513061U UA105708U (uk) 2015-12-30 2015-12-30 Діагностичний підгузок

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA105708U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US20220323261A1 (en) Disposable hygienic article with means for diagnostic testing
JP5260543B2 (ja) ラテラルフローアッセイデバイス及び当該デバイスを含む吸収性物品
US20130296739A1 (en) Diaper with Pocket for an Absorbent Pad Containing a Test Strip
US3718431A (en) Method of stool sample collection and testing apparatus therefor
JP2009018183A (ja) 脱水指示手段を有する吸収性物品
US20100136707A1 (en) Methods for monitoring pathological conditions in a female subject
AU2008247479A1 (en) Diagnostic device and method for testing hydration and other conditions
RU2182476C1 (ru) Санитарно-гигиеническое изделие для определения состояния организма (варианты) и способ определения состояния организма
TWI272937B (en) Sanitary article with physiology examining function and its examination method
WO2007073139A1 (es) Pañal diagnostico
KR102595337B1 (ko) 부착형 진단 스트립세트 및 그 진단 스트립세트가 부착된 기저귀
CN104535768B (zh) 一种尿微量白蛋白检测装置
CN101288615B (zh) 用以吸收人体分泌物的卫生用品
KR20080019264A (ko) 암과 성인병의 자가 진단용 생리대
KR20190057825A (ko) 부착형 소변검사 스티커
US20100100008A1 (en) Substance Detecting Diaper
UA105708U (uk) Діагностичний підгузок
CN205832026U (zh) 一种插装于纸尿裤中的尿液分析试纸
EP3530243A1 (en) Diaper for collecting biological samples
Lee et al. Urine-sampling methods for environmental chemicals in infants and young children
US11234680B2 (en) Diaper for collecting biological samples
KR102041702B1 (ko) 소변컵
KR102009116B1 (ko) 검사 스트립
WO2000049948A2 (en) Urine collector
KR20230086503A (ko) 반려동물용 소변 검사 기저귀