UA105488C2 - Регульований вставний навушник з двома елементами динаміка - Google Patents

Регульований вставний навушник з двома елементами динаміка Download PDF

Info

Publication number
UA105488C2
UA105488C2 UAA201015272A UAA201015272A UA105488C2 UA 105488 C2 UA105488 C2 UA 105488C2 UA A201015272 A UAA201015272 A UA A201015272A UA A201015272 A UAA201015272 A UA A201015272A UA 105488 C2 UA105488 C2 UA 105488C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
speaker
bridge
suspension mount
listener
ear
Prior art date
Application number
UAA201015272A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Майкл Дж. ПЕЛЛАНД
Роналдо Дж. САНТЬЯГО
Джеймс Дж. ПОТТЕР
Манді Джонсон
Аллан Млодзіковскі
Майкл Дж. КОСС
Original Assignee
Косс Корпорейшн
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Косс Корпорейшн filed Critical Косс Корпорейшн
Priority claimed from PCT/US2009/044340 external-priority patent/WO2009143055A1/en
Publication of UA105488C2 publication Critical patent/UA105488C2/uk

Links

Landscapes

  • Pivots And Pivotal Connections (AREA)

Abstract

Описаний регульований навушник з двома елементами динаміка. Розмір одного з елементів (меншого) динаміка дозволяє вставляти його в порожнину вушної раковини вуха слухача, а розмір іншого елемента (більшого) динаміка не дозволяє зробити це. Розташування елементів динаміка регулюється, щоб користувач міг встановити більш зручне положення елемента динаміка. Шарнірне з'єднання дозволяє повертати більший елемент динаміка навколо вертикальної осі шарнірного з'єднання так, що більший елемент динаміка може повертатися у напрямку до вуха слухача і від нього. Менший елемент динаміка можна регулювати відносно більшого елемента за допомогою з'єднання, що забезпечує множину ступенів свободи обертання для меншого елемента динаміка відносно більшого елемента динаміка.

Description

За даною заявкою вимагається пріоритет попередньої заявки на патент США Мо 61/054238 на винахід «Регульований вставний навушник з двома елементами динаміка», поданої 19 травня 2008 р., і заявки на патент США Мо 29/334942 на винахід «Навушник», поданої 6 квітня 2009 р., повний зміст яких включений в даний опис за допомогою посилання.
Галузь техніки, до якої належить винахід
Даний винахід стосується навушників для відтворення звуку з високою точністю і, більш конкретно, регульованих вставних двоелементних навушників, що мають по одному перетворювачу для кожного вуха, спрямованому на відтворення високих частот, і по одному перетворювачу для кожного вуха, спрямованому на відтворення низьких частот.
Попередній рівень техніки
У патенті США Мо 5333206 на винахід «Двоелементний навушник» розкритий двоелементний навушник, що включає в себе (а) один перетворювач, який, по суті, більший, ніж порожнина вушної раковини звичайного вуха людини, і (Б) один перетворювач меншого розміру, який вставляється в порожнину вушної раковини. Однак в навушниках, описаних в цьому патенті, можна регулювати тільки вигин наголовної дуги.
У патенті США Мо 5729615 на винахід «Навушник вставного типу, що має вушне кріплення» розкритий навушник, який має один вставний елемент динаміка, приєднаний до стрижня. Елемент динаміка виконаний з можливістю повороту відносно стрижня. Крім того, стрижень виконаний з можливістю ковзаючого переміщення вздовж своєї осі. Таким чином, положення навушника можна підіймати або опускати вертикально за допомогою ковзання стрижня. Навушник також можна повертати в напрямку обертання, але тільки в напрямку обертання. Тому незважаючи на те, що навушник, розкритий в цьому патенті, розкриває деякі механізми для регулювання положення і орієнтації навушника, кількість дозволеного регулювання обмежена. Крім того, навушник даного патенту має усього один елемент динаміка.
Представлений вище опис призначений тільки для ілюстрації деяких недоліків, існуючих в галузі техніки винаходу, і його не потрібно розглядати як обмеження об'єму винаходу.
Суть винаходу
У різних варіантах здійснення забезпечується навушник. Згідно з щонайменше одним варіантом здійснення навушник може містити щонайменше один елемент динаміка, перемичку, що містить перший кінець і другий кінець, причому елемент динаміка приєднаний з можливістю повороту до першого кінця перемички, і підвісне кріплення, яке містить першу частину і другу частину, причому перша частина приєднана за допомогою різі до другого кінця перемички. У цих варіантах здійснення друга частина підвісного кріплення виконана з можливістю опори на частину вуха слухача під час носіння навушника слухачем.
Згідно зі щонайменше одним варіантом здійснення забезпечений навушник, який може містити щонайменше один елемент динаміка, перемичку, який містить перший кінець і другий кінець, причому елемент динаміка приєднаний з можливістю повороту до першого кінця перемички, і підвісне кріплення, що містить першу частину і другу частину. У цих варіантах здійснення другий кінець перемички містить виконану з можливістю повороту ручку, яка доступна для слухача під час носіння навушника слухачем. Крім того, в цих варіантах здійснення перша частина підвісного кріплення функціонально входить в зачеплення з виконаною з можливістю повороту ручкою, так, що поворот ручки спричиняє щонайменше переміщення другої частини відносно перемички. Додатково, в цих варіантах здійснення друга частина підвісного кріплення виконана з можливістю опори на частину вуха слухача під час носіння навушника слухачем.
Згідно зі щонайменше одним варіантом здійснення забезпечений спосіб носіння навушника, який може включати в себе етапи, на яких забезпечують навушник, який містить щонайменше один елемент динаміка, перемичку, яка містить перший кінець і другий кінець, причому елемент динаміка приєднаний з можливістю повороту до першого кінця перемички, і причому другий кінець містить виконану з можливістю повороту ручку, і підвісне кріплення, що містить першу частину і другу частину, причому перша частина функціонально з'єднана з виконаною з можливістю повороту ручкою, так, що поворот ручки спричиняє щонайменше переміщення другої частини кріплення відносно перемички. У цих варіантах здійснення спосіб додатково містить етапи, на яких повертають ручку для регулювання відстані між другою частиною підвісного кріплення і перемичкою, повертають елемент динаміка відносно перемички і розміщують підвісне кріплення на частині вуха слухача так, щоб елемент динаміка вирівнявся з порожниною вушної раковини вуха слухача.
Згідно зі щонайменше одним варіантом здійснення забезпечений навушник, який може містити перший елемент динаміка і другий елемент динаміка, який проходить від першого елемента динаміка.
У цих варіантах здійснення перший елемент динаміка може містити камеру, що має стінку, перший перетворювач, розташований всередині камери, причому перший перетворювач виконаний з можливістю формування першого звуку, і першу порожнину, визначену між стінкою камери і першим перетворювачем. Крім того, в цих варіантах здійснення другий елемент динаміка може містити корпус, розміри і конфігурація якого дозволяють вставляти його щонайменше частково в порожнину вушної раковини вуха слухача, причому корпус має зворотний бік і звуковидавальну поверхню, яка містить визначені в ній перші звукові отвори і другі звукові отвори, причому другий перетворювач, розташований всередині корпусу і виконаний з можливістю формування другого звуку, який видається через другі звукові отвори, але не через перші звукові отвори, і другу порожнину, визначену між зворотним боком корпусу і другим перетворювачем. Крім того, в цих варіантах здійснення перша порожнина, друга порожнина і перші звукові отвори визначають звуковий шлях для першого звуку, сформованого за допомогою першого перетворювача, так, що перший звук проходить по звуковому шляху і видається через перші звукові отвори, але не через другі звукові отвори.
Згідно з щонайменше одним варіантом здійснення забезпечений навушник, який може містити щонайменше один елемент динаміка, виконаний з можливістю вставляння щонайменше частково в порожнину вушної раковини вуха слухача, і підвісне кріплення, функціонально з'єднане з елементом динаміка. У цих варіантах здійснення підвісне кріплення виконане з можливістю опори на верхній зовнішній вигин вуха слухача за верхньою частиною вушної раковини вуха слухача. Крім того, в цих варіантах здійснення підвісне кріплення має форму, виконану з можливістю провокування елемента динаміка прикладати силу до вуха слухача незалежно від власної ваги.
Представлене вище розкриття винаходу призначене тільки для короткого викладу деяких варіантів здійснення об'єкта винаходу. Потрібно розуміти, що об'єкт винаходу не обмежений описаними варіантами здійснення, розкритими в цьому розкритті винаходу, і призначений охоплювати модифікації, що підпадають під суть об'єму винаходу. Крім того, потрібно розуміти, що дане розкриття винаходу не потрібно розглядати і тлумачити в деякому розумінні як обмеження об'єму винаходу.
Короткий опис креслень
Вищевказані і інші ознаки та переваги даного винаходу, а також спосіб їх досягнення, стануть більш ясними, і винахід буде більш зрозумілим з посиланням на наступний опис варіантів здійснення винаходу, з посиланнями на прикладені креслення, на яких: фіг. ТА зображує необмежуючий варіант здійснення навушника під час носіння слухачем; фіг. 2 зображує вигляд збоку навушника фіг. 1; фіг. З зображує вигляд спереду навушника фіг. 1; фіг. 4 зображує вигляд зверху навушника фіг. 1; фіг. 5-7 зображують варіанти прикозелкової перемички навушника фіг. 1; фіг. 8 зображує покомпонентне зображення фіг. 1; фіг. 9 зображує покомпонентне зображення необмежуючого варіанта здійснення навушника; фіг. 10 зображує загальний вигляд необмежуючого варіанта здійснення навушника; фіг. 11 зображує вигляд спереду навушника фіг. 10; фіг. 12 зображує розріз елементів динаміка навушника фіг. 10, взятий по лінії 12-12 на фіг. 11 (електричні дроти не показані для спрощення), і фіг. 13 зображує покомпонентне зображення елементів динаміка навушника фіг. 10 (електричні дроти не показані для спрощення креслення); фіг. 14 зображує вигляд зверху діаграми сил, що показує сили, які діють на навушник і прикладаються навушником (фіг. 10) відносно вуха слухача.
Докладний опис винаходу
Далі будуть описані деякі зразкові варіанти здійснення винаходу для забезпечення загального уявлення про принципи конструкції, функцій, виготовлення і використання розкритих в даному документі пристроїв і способів. Один або більше прикладів цих варіантів здійснення проілюстровані на прикладених кресленнях. Фахівцям буде зрозуміло, що пристрої і способи, конкретно описані в даному документі і проілюстровані на прикладених кресленнях, не є обмежувальними зразковими варіантами здійснення, і, що об'єм різних варіантів здійснення даного винаходу визначений виключно формулою винаходу. Ознаки, проілюстровані або описані в зв'язку з одним зразковим варіантом здійснення, можна скомбінувати з ознаками інших варіантів здійснення. Такі модифікації і варіанти призначені бути включеними в об'єм даного винаходу.
У подальшому описі однакові посилальні позначення стосуються однакових або відповідних частин на всіх зображеннях. Крім того, потрібно розуміти, що такі терміни як «уперед», «назад», «передній», «задній», «правий», «лівий», «вгору», «вниз» і подібні є словами, що означають зручність і не повинні бути витлумачені в обмежувальному значенні. Задачею подальшого опису є опис різних варіантів здійснення винаходу, і він не призначений для обмеження винаходу.
Різні варіанти здійснення являють собою регульований навушник з двома елементами динаміка, в якому один з елементів динаміка (менший) має розмір, що дозволяє вставляти його в порожнину вушної раковини вуха слухача, а інший елемент (більший) не дозволяє зробити це. Розташування елементів динаміка можна регулювати так, щоб користувач міг встановити більш комфортне положення елементів динаміка. Наприклад, в одному варіанті здійснення завдяки шарнірному з'єднанню елемент динаміка більшого розміру виконаний з можливістю повороту навколо вертикальної осі шарнірного з'єднання, так що елемент динаміка можна повернути до вуха користувача і від нього. Крім того, згідно з різними варіантами здійснення менший елемент динаміка можна регулювати відносно більшого елемента динаміка. Наприклад, в одному варіанті здійснення менший елемент динаміка може бути приєднаний до більшого елемента динаміка за допомогою шарнірного з'єднання, кульового з'єднання або іншого виконаного з можливістю повороту з'єднання, яке забезпечує множину ступенів свободи обертання, але обмежує або виключає поступальний рух меншого елемента динаміка відносно більшого елемента динаміка.
Крім того, навушник може містити підвісне кріплення, яке використовується слухачем для розміщення навушника на вусі слухача. При цьому підвісне кріплення може містити горизонтальну секцію, яка спирається на верхній зовнішній вигин вуха слухача за верхньою частиною вушної раковини (або зовнішнього вуха). Навушник може містити рифлену ручку, яка дозволяє слухачеві тонко регулювати відстань між горизонтальною секцією підвісного кріплення і елементами динаміка, забезпечуючи тим самим користувачеві в цих варіантах здійснення ще один захід регулювання.
Згідно з щонайменше одним варіантом здійснення забезпечений регульований навушник з двома елементами динаміка, в якому один елемент динаміка має розмір, який дозволяє вставляти його в порожнину вушної раковини. Фіг. 1-4 зображують один варіант здійснення навушника 10. Фіг. 1 зображує загальний вигляд навушника 10 під час носіння на вусі 12 слухача 14, фіг. 2 зображує вигляд збоку навушника 10, фіг. З зображує вигляд спереду навушника 10 ії фіг. 4 зображує вигляд зверху навушника 10. Згідно з проіїілюстрованим варіантом здійснення навушник 10 містить, крім інших елементів, перший елемент 20 динаміка, другий, вставлений у вухо елемент 22 динаміка, підвісне кріплення 24 і прикозелкову перемичку 26.
Терміни «проксимальний» і «дистальний» в даному документі використовуються відносно голови слухача. Відповідно, проксимальні компоненти навушника 10 розташовані в напрямку до носа слухача, а дистальні компоненти - в напрямку потилиці слухача. Просторові терміни «вертикальний» і «горизонтальний» використовуються відносно креслень. Ці терміни не призначені для того, щоб бути обмежуючими або абсолютними.
Перший елемент 20 динаміка може бути практично круглим, як показано на кресленнях, і може мати досить великий розмір, щоб він не вміщувався в порожнині вушної раковини більшості слухачів 14. Другий елемент 22 динаміка також може бути практично круглим і може проходити назовні від внутрішньої частини 28 першого елемента 20 динаміка. Згідно з одним варіантом здійснення другий елемент 22 динаміка може бути нерухомо прикріплений до внутрішньої поверхні 28 першого елемента динаміка, так, що між першим і другим елементами динаміка не відбувається відносного переміщення. У такому варіанті здійснення другий елемент 22 динаміка можна приєднати до першого елемента 20 динаміка за допомогою тримача 23, так, щоб другий елемент 22 динаміка проходив, по суті, перпендикулярно від першого елемента 20 динаміка. Згідно з різними варіантами здійснення внутрішня поверхня 28 першого елемента 20 динаміка, тримач 23 і зворотний бік 25 другого елемента 22 динаміка можуть бути виконані з суцільного шматка пластику, виготовленого методом лиття під тиском, так, що їх положення будуть нерухомими.
Підвісне кріплення 24, показане на кресленнях, може бути, по суті, Ї-подібної форми, що має (Її) першу, проксимальну частину 30, яка проходить практично вертикально від прикозелкової перемички 26, і (ії) другу, дистальну частину 32, практично перпендикулярну першій частині 30, яка проходить в горизонтальному напрямку від першої частини 30 і призначена для опори на верхній зовнішній вигин вуха 12 за верхньою частиною 13 вушної раковини (зовнішнього вуха). Підвісне кріплення 24 може мати круглий поперечний переріз і може бути виготовлене з пластику, металу або іншого прийнятного матеріалу.
Прикозелкова перемичка 26 включає в себе орієнтовану вертикально цапфу 34, нерухомо приєднану до першого елемента 20 динаміка на проксимальному кінці першого елемента 20 динаміка.
Цапфа 34 і прикозелкова перемичка 26 можуть розташовуватися практично по дотичній до проксимальної кромки круглого першого елемента 20 динаміка. Болт або штифт 36 з пазами вставлений через отвір, визначений цапфою 34, для шарнірного приєднання першого елемента 20 динаміка до прикозелкової перемички 26. Завдяки цьому перший елемент 20 динаміка може повертатися навколо вертикальної осі цапфи 34, так, що перший елемент 20 динаміка можна повертати до вуха 12 і від нього. Цапфа 34 може бути виконана, наприклад, з металу або пластику. У одному варіанті здійснення зовнішній периферійний зворотний бік 42 першого елемента 20 динаміка і цапфи 34 можуть бути виконані з суцільного шматка пластику, відлитого під тиском. Висота прикозелкової перемички 26 може бути меншою, ніж діаметр першого елемента 20 динаміка.
Наприклад, висота прикозелкової перемички 26 може становити приблизно половину діаметра першого елемента 20 динаміка. У альтернативному варіанті, показаному на фіг. 10-11, прикозелкова перемичка 126 може бути більшою, ніж половина діаметра першого елемента 120 динаміка, але меншою, ніж діаметр першого елемента 120 динаміка. У цих варіантах здійснення циліндрична рифлена ручка 148 може бути більшою, ніж ручка 48, описана вище, що забезпечує більшу площу поверхні контакту для слухача, щоб він міг повертати ручку 148 для регулювання підвісного кріплення 124.
Фіг. 5-7 показують різні варіанти прикозелкової перемички 26 згідно з різними варіантами здійснення. Фіг. 5 показує розріз прикозелкової перемички 26, що показує цапфу 34 і штифт 36. На фіг. б і 7 прикозелюова перемичка 26 не показана, щоб можна було бачити інші компоненти в прикозелковій перемичці 26. Як видно на цих кресленнях, можна розташувати пластикове фрикційне ущільнююче кільце 38 між головкою 40 штифта 36 і верхньою частиною цапфи 34. Ущільнююче кільце 38 може знаходитися всередині прикозелкової перемички 26, так, що його нормально не видно.
Задача ущільнюючого кільця 38 забезпечувати тертя між цапфою 34 і штифтом 36, щоб чинити опір повороту першого елемента 20 динаміка відносно прикозелкової перемички 26 і зберігати відносне положення між першим елементом 20 динаміка і прикозелюовою перемичкою 26. Прикозелкова перемичка 26 має верхній і нижній фланці 42, 44 над і під цапфою 34, відповідно. Штифт 36 вставлений через верхній фланець 42, цапфу 34 і нижній фланець 44, забезпечуючи шарнірне з'єднання цапфи 34 з прикозелковою перемичкою 26.
Як показано на фіг. 5-7, штифт 36 може включати в себе нижній паз, через який можна проягнути дріт 46 динаміка в прикозелкову перемичку 26 і до першого і другого елементів 20, 22 динаміка.
Як видно на фіг. 1-7, прикозелюова перемичка 26 може також включати в себе циліндричну рифлену ручку 48, орієнтовану у вертикальному напрямку на проксимальному кінці прикозелкової перемички 26. Рифлена ручка 48 може визначати вертикальний наскрізний отвір з різзю на внутрішньому боці рифленої ручки 48 навколо отвору. Нижній кінець першої частини 30 підвісного кріплення 24 може мати відповідну різь, як показано на фіг. 5, яка зв'язана з різзю рифленої ручки 48.
Поворот рифленої ручки 48 навколо вертикальної осі провокує регулювання горизонтальної частини 32 підвісного кріплення 24 (а значить і елементи 20, 22 динаміка) по вертикалі відносно прикозелкової перемички 26. Це означає, що повертаючи рифлену ручку 48, користувач може регулювати відстань
Н, показану на фіг. 2, яка керує відносним положенням елементів 20, 22 динаміка і/або прикозелкової перемички 26 відносно другої частини 32 підвісного кріплення 24, тобто, тієї частини підвісного кріплення 24, яка спирається на вухо слухача, щоб тим самим оптимізувати або поліпшити посадку навушника 10 для користувача. У щонайменше одному варіанті здійснення різь підвісного кріплення 24 і рифленої ручки 48 може бути відносно тонкою, щоб забезпечувати тонке регулювання для користувача. Альтернативно, в щонайменше одному варіанті здійснення різь підвісного кріплення 24 і рифленої ручки 48 може бути відносно великою, щоб забезпечувати грубе регулювання для користувача. Рифлена ручка 48 може бути виконана, наприклад, з пластику або металу.
Далі в щонайменше одному варіанті здійснення ручку 48 можна повертати відносно підвісного кріплення 24 до тієї точки, в якій різь підвісного кріплення 24 роз'єднується з рифленою ручкою 48.
Альтернативно в щонайменше одному варіанті здійснення підвісне кріплення 24 можна повертати відносно ручки 48 так, щоб різь підвісного кріплення 24 роз'єднувалася з ручкою 48. У таких варіантах здійснення можна вставити інше підвісне кріплення (не показане), що має інші розміри першої частини і/або другої частини 32, в прикозелкову перемичку 26 на ручці 48. Відповідно, можна передбачити підвісні кріплення різних розмірів, прийнятні для багатьох людей, що мають різні розміри вух.
Згідно з різними варіантами здійснення, як показано на фіг. 5, різь нижньої частини першої частини підвісного кріплення 24 може також входити в отвір в елементі 50 зниження напруження, що знаходиться поруч з нижньою частиною прикозелкової перемички 26 на її проксимальному боці. Дріт 46 динаміка можна пропустити через елемент зниження напруження, через прикозелкову перемичку 26 і через паз в штифті 36 до елементів 20, 22 динаміка, як показано на фіг. 5. Елемент 50 зниження напруження може бути виконаний, наприклад, з пластику.
У різних варіантах здійснення, зображених на фіг. 1-4, підвісне кріплення 24 може бути функціонально приєднане до елементів 20, 22 динаміка за допомогою прикозелкової перемички 26.
Відповідно, коли навушник 10 правильно розташований на вусі 12 слухача, прикозелкова перемичка 26 звичайно знаходиться поруч з козелком вуха 12 слухача, як показано на фіг. 1. Прикозелкова перемичка 26 може мати практично прямокутну форму, як показано на фіг. 1-2, що має цапфу 34 на її дистальному кінці і рифлену ручку 48 на проксимальному кінці. Прикозелкова перемичка 26 може бути виконана з пластику або іншого прийнятного матеріалу.
Крім того, як видно на фіг. 1 ї 14, коли навушник 10, 110 правильно розташований на вусі 12 слухача, підвісне кріплення 24, 124, як відмічалося вище, виконане з можливістю опори на верхній зовнішній вигин вуха 12 слухача за верхньою частиною 13 вушної раковини вуха 12 слухача. Згідно з різними варіантами здійснення підвісне кріплення 24, 124 може мати таку форму або розмір, щоб провокувати перший елемент 20, 120 динаміка і/або другий елемент 22 динаміка 122 прикладати силу (Рп на фіг. 14) до вуха слухача.
На фіг. 1-4, 10-11 їі 14 в різних варіантах здійснення форму підвісного кріплення можна описати таким чином. Перша частина 30, 130 підвісного кріплення 24, 124 може бути практично вертикальною відносно другого елемента 22, 122 динаміка і/або слухача при правильному розташуванні навушника 10, 110 на і/або у вусі слухача. Друга частина 32, 132 може бути практично горизонтальною відносно другого елемента 22, 122 динаміка і/або слухача. Друга частина 32, 132 може також бути нахилена або вигнута вниз і назад до другого елемента 22, 122 динаміка там, де друга частина 32, 132 відходить від першої частини 30, 130. Крім того, друга частина 32, 132 може також бути нахилена або вигнута в горизонтальному напрямку всередину до другого елемента 22, 122 динаміка там, де друга частина 32, 132 відходить від першої частини 30, 130. Необов'язково, як краще видно на фіг. 11, друга частина 132 може приєднуватися до першої частини 130 за допомогою проміжної частини 131 підвісного кріплення 124. Проміжна частина 131 може бути нахилена або вигнута до другого елемента 122 динаміка там, де проміжна частина 131 переходить від практично вертикальної першої частини 130 до практично горизонтальної другої частини 132. Іншими словами, проміжна частина 131 служить для зміщення першої частини 130 від другої частини 132 так, щоб основна подовжня вісь для першої частини 130 не перетинала основну подовжню вісь для другої частини 132.
На фіг. 14 показаний вигляд зверху, що відображає сили, які діють на навушник 110 або прикладаються навушником 110 під час носіння на вусі 12 користувача. У цих варіантах здійснення, коли немає необхідності в допомозі власної ваги, підвісне кріплення 124 і другий елемент 122 динаміка можуть регулюватися один відносно одного (як обговорювалося вище), так, що підвісне кріплення 124 змушує другий елемент 122 динаміка прикладати силу (Ем) в напрямку і/або на порожнину 15 вушної раковини і/або вушний канал 16 вуха 12 користувача. Іншими словами, підвісне кріплення 124 має розмір такий і виконаний так, що підвісне кріплення 124 діє як важіль і під дією голови 17 слухача звичайно навколо центра 18 обертання (певною точкою контакту між другою частиною 132 підвісного кріплення 124 і верхньою частиною 13 вушної раковини вуха 12 слухача) змушує другий елемент 122 динаміка прикладати силу Еіп у напрямку до і/або на щонайменше частину вуха 12 слухача.
З математичної точки зору силу (Еп), що прикладається в напрямку і/або на порожнину 15 вушної раковини і/або вушний канал 16, можна визначити таким чином. У стані рівноваги і навколо центра 18 обертання крутний момент (РахОю), що прикладається головою 17 слухача до другої частини 132 підвісного кріплення, дорівнює крутному моменту (РехОге), що діє на першу частину 130 підвісного кріплення 124. Відповідно, згідно з рівнянням рівноваги сил:
ЕнхОн-РехОе
Рішення для сили (Ре), що діє на першу частину 130:
Ев - Ен «В
Ое
Встановивши силу Ре, що дорівнює силі (Ес), яка прикладається до вуха першим елементом 120 динаміка, одержуємо: о,
А вл Ес (Ое сов(9)
Рішення для Ес: в -- ЛО с ОЇ, р.--- 2 сов(8)
Рішення для сили (Рій), що прикладається другим елементом 122 динаміка всередину порожнини вушної раковини і/або вушного каналу 16:
Ба - Ес осов(р)
Шляхом підстановок одержуємо рівняння для сили (Ріп) другого елемента 122 динаміка всередині вушного каналу, яке містить наступні змінні: силу (Рі), яка прикладається головою до навушника 110, відстані (Он, Ое ї 0), що визначаються користувачем, і встановлені користувачем кути (с ії 89) Це рівняння виглядає так: но Ор сов(о - (909 --6))
Ба - ШШ-0- "ф6Я 5 л'«- р. - 1 2 сов(8)
Відповідно, силу (Еп), що прикладається другим елементом 122 динаміка до вуха слухача, можна підібрати для кожного слухача так, що люди, які мають вуха різного розміру, будуть зазнавати сили відповідної величини, що правильно втримує елементи 120, 122 динаміка на місці незалежно від власної ваги і/або будь-якої сили, зумовленої силою тяжіння.
У різних навушниках вставлений у вухо елемент динаміка може мати розміри такі та виконаний так, щоб елемент утримувався на місці за рахунок формування щільного припасування до стінок вушного каналу. Однак в деяких варіантах здійснення другий елемент 122 динаміка може мати розмір, що перевершує розмір вушного каналу 16. У таких варіантах здійснення другий елемент 122 динаміка може чинити опір вставлянню у вушний канал і тому виштовхуватися з вушного каналу і/або порожнини вушної раковини внутрішніми стінками вуха слухача. Тому здатність навушника 110 підтримувати силу відповідної величини до вуха слухача може мати додаткову важливість для збереження правильного положення першого і/або другого елементів 120, 122 динаміка відносно порожнини вушної раковини і/або вушного каналу слухача.
Фіг. 8 є покомпонентним зображенням навушника 10 згідно з різними варіантами здійснення. Як видно на фіг. 8, прикозелкова перемичка 26 може містити передній і задній елементи 52, 54, з'єднані між собою, наприклад, гвинтом 56. У іншому варіанті здійснення можна використовувати інші засоби з'єднання переднього і заднього елементів 52, 54, такі як защемлювана посадка. Крім того, в інших варіантах здійснення прикозелкова перемичка 26 може містити менше або більше, ніж два окремих елементи. Також замість наявності переднього і заднього елементів, показаних на фіг. 8, прикозелкова перемичка може містити верхній і нижній елементи 64, 65, як показано на фіг. 9, що зображує покомпонентне зображення прикозелкової перемички згідно з іншим варіантом здійснення.
У варіанті здійснення фіг. 8 задній елемент 54 прикозелкової перемички 26 може містити фланці 42, 44, що знаходяться, відповідно, над і під цапфою 34. Прикозелкова перемичка 26 може також містити верхній і нижній проксимальні фланці 58, 60, розташовані, відповідно, над і під рифленою ручкою 48. У проілюстрованому варіанті здійснення верхній проксимальний фланець 58 містить два елементи: один елемент 5в8а на передньому елементі 52 прикозелкової перемички 26 і один елемент 586 на задньому елементі 54 прикозелкової перемички 26. У різних варіантах здійснення між двома елементами 58а, 5806 верхнього проксимального фланця 58 може бути розташоване пластикове фрикційне ущільнююче кільце 39. Ущільнююче кільце 39 може знаходитися всередині прикозелкової перемички 26, так, що воно буде нормально не помітне. Ущільнююче кільце 39 служить для забезпечення тертя між першою частиною 30 підвісного кріплення 24 і фланцем 58 прикозелкової перемички 26, щоб чинити опір повороту підвісного кріплення 24 відносно прикозелкової перемички 26 і зберігати відносне положення між підвісним кріпленням 24 і прикозелковою перемичкою 26. Крім того, ущільнююче кільце 39 може забезпечувати протидіючу силу зміщення, щоб другий елемент 22 динаміка зміщувався в напрямку вуха слухача після повороту підвісного кріплення 24 від прикозелкової перемички 26. Наприклад, другу частину 32 підвісного кріплення 24 можна повернути від прикозелкової перемички 26 до вуха слухача. Тоді після завершення повороту ущільнююче кільце 39 може зберігати протидіючу енергію повороту, так, що друга частина 32 підвісного кріплення 24 зміститься назад в напрямку прикозелкової перемички 26. Відповідно, друга частина 32 підвісного кріплення 24 і другий елемент 22 динаміка можуть зміщуватися у напрямку один до одного під час носіння на вусі слухача. Альтернативно, в інших варіантах здійснення ущільнююче кільце 39 може бути відсутнім. У таких варіантах здійснення верхній проксимальний фланець 58 може мати розмір такий і виконаний так, щоб безпосередньо забезпечувати обертове тертя для руху підвісного кріплення, що проходить через нього. У будь-якому випадку, завдяки обертальному тертю, що забезпечується ущільнюючим кільцем 39 і/або фланцем 58, користувач може повертати ручку 48 так, що друга частина 32 підвісного кріплення 30 по суті не буде повертатися (за рахунок тертя), але буде поступально переміщуватися відносно прикозелкової перемички 26. Прикозелкова перемичка 26 може також містити стопорну гайку 62 на нижньому боці цапфи 34, яка утримує на місці штифт 36.
Кожен з першого і другого елементів 20, 22 динаміка може включати в себе відповідні акустичні перетворювачі з динамічними драйверами для формування звукових хвиль в чутному діапазоні. Ці перетворювачі можуть утворювати звукову енергію, що має різні (хоча, можливо, і ті, що перекриваються) діапазони частот. Наприклад, перший елемент 20 динаміка, більший, ніж другий елемент 22 динаміка, може формувати частоти від низьких до середніх в чутному діапазоні, а другий елемент 22 динаміка може формувати частоти від середніх до високих. Згідно з щонайменше одним варіантом здійснення перший елемент 20 динаміка може містити перетворювач діаметром приблизно мм, а другий елемент 22 динаміка може мати діаметр приблизно 12 мм. Альтернативно, згідно з щонайменше одним варіантом здійснення, перший елемент 20 динаміка може мати діаметр приблизно 20,0 мм, а другий елемент 22 динаміка може мати діаметр приблизно 13,5 мм.
Як показано на фіг. З і 4, перший елемент 20 динаміка може містити камеру (ГЕТЕ) 70 низькочастотного перетворювача на його внутрішній частині 28 (тобто, частині, що повернута до вуха 12), яка може діяти як акустичний фільтр нижніх частот для першого елемента 20 динаміка, ефективно видаляючи високочастотну компоненту з вихідного сигналу драйвера для першого елемента 20 динаміка. Крім того, звук може видаватися від проксимальної поверхні 72 другого елемента 22 динаміка. Додатково, отвори другого елемента 22 динаміка можуть бути сконцентровані на внутрішній частині другого елемента 22 динаміка, яка проходить надалі в порожнину вушної раковини вуха 12 слухача. Інші деталі, що стосуються двоелементних динаміків, описані в патентах США Мо 4418248 і
Мо 5333206 на винаходи «Двоелементний навушник», повний зміст яких включений з посиланням в даний опис.
Крім того, в щонайменше одному варіанті здійснення, зображеному на фіг. 12-13, можна забезпечити звуковий шлях для передачі звуку, сформованого першим перетворювачем 120а першого елемента 120 динаміка, в порожнину вушної раковини слухача і/або вушний канал, наприклад, через другий елемент 122 динаміка. У таких варіантах здійснення звук, сформований першим перетворювачем 120а, можна спочатку направити в першу порожнину 1206, визначену між внутрішньою стінкою 170а І ЕТЕ 170 ії першим перетворювачем 120а. Потім звук може пройти через канал 123а, визначений всередині тримача 123, у другу порожнину 122с, яка визначена позаду другого перетворювача 1224 і перед зворотним боком 125 другого елемента 122 динаміка. Звідси звук, утворений першим перетворювачем 120а, може видаватися проксимальною поверхнею 172 другого елемента 122 динаміка через перші звукові отвори 122а. Звук, що утворюється другим перетворювачем 1224, може подібним чином видаватися проксимальною поверхнею 172 другого елемента 122 динаміка через другі звукові отвори 122р. Відповідно, низькочастотний звук, що створюється першим перетворювачем 120а, змішується з високочастотним звуком, що створюється другим перетворювачем 122а, зовні навушника, однак не всередині вуха слухача, наприклад, не всередині його/її порожнини вушної раковини і/або вушного каналу. Перевага змішування високо- і низькочастотних звукових хвиль зовні навушника складається в запобіганні впливу низькочастотних звуків, сформованих першим перетворювачем 120а, на формування високочастотних звуків, що виходять з другого перетворювача. Тому в деяких варіантах здійснення другий перетворювач заглушається для низькочастотних звукових хвиль шляхом ізоляції другого перетворювача всередині корпусу другого елемента 122 динаміка, звичайно між порожниною 122с і проксимальною поверхнею 172. Відповідно, звуковий шлях може також бути виконаний з можливістю запобігання створенню перешкод енергією низькочастотної звукової хвилі для другого перетворювача 1224, коли другий перетворювач модулює і формує високочастотні звуки.
Додатково, на фіг. 12-13 перша порожнина 12060, канал 123а, друга порожнина 122с і/або перші звукові отвори 122а можуть мати розміри такі та виконані відносно першого перетворювача 120а так, що при визначенні ними звукового шляху, що діє як акустичний фільтр низьких частот для першого перетворювача 120а, вони ефективно видаляють високочастотну компоненту з вихідного сигналу драйвера для першого перетворювача 120а. Завдяки тому, що звуковий шлях вибирається так, щоб він діяв як акустичний фільтр, в щонайменше одному варіанті здійснення електричний сигнал, що подається в перший перетворювач 120а, і сигнал, який подається у другий перетворювач 122а, можуть не вимагати електронного фільтра. юІншими словами, можна істотно спростити електронні компоненти навушника за рахунок виключення необхідності в електронній мікросхемі або інших електронних частинах або схемах, які забезпечують фільтрацію сигналу для драйверів перетворювачів. Це спрощення частково зумовлено вибором розмірів і конфігурації шляху для звуку, що створюється першим перетворювачем, при яких сам звуковий шлях і поверхні, що його визначають, діють як акустичний фільтр нижніх частот.
У деяких з описаних вище варіантах здійснення другий елемент 22 динаміка може бути нерухомо з'єднаний з першим елементом 20 динаміка. Згідно з іншими варіантами здійснення другий елемент 22 динаміка може бути шарнірно приєднаний до першого елемента 20 динаміка, так, що другий елемент 22 динаміка може повертатися відносно вертикальної осі шарніра, що з'єднує перший і другий елементи динаміка. Тобто, згідно з одним варіантом здійснення, другий елемент 22 динаміка може повертатися відносно першого елемента 20 динаміка по кривій С, показаній на фіг. 4.
Згідно з іншими варіантами здійснення другий елемент 22 динаміка може бути приєднаний до першого елемента 20 динаміка за допомогою виконаного з можливістю повороту з'єднання з множиною ступенів свободи обертання, такого як шарнірне з'єднання або кульове з'єднання. Іншими словами, другий елемент 22 динаміка може повертатися навколо будь-якої з трьох перпендикулярних осей, що дозволяє, наприклад, відносні рухи нахилу, відхилення і/або обертання відносно першого елемента 20 динаміка. У цьому випадку крім можливості повертатися по кривій С на фіг. 4, другий елемент 22 динаміка може також повертатися навколо його горизонтальної осі (тобто, по кривій О на фіг. 3) і повертатися навколо горизонтальної осі на з'єднанні між першим елементом 20 динаміка і другим елементом 22 динаміка (тобто, по кривій Е на фіг. 3). Така множина ступенів руху забезпечує користувачеві більше гнучкості для регулювання відносного положення елементів 20, 22 динаміка для збільшення комфорту.
Додатково, в інших варіантах здійснення перший елемент 20 динаміка може бути приєднаний до прикозелкової перемички 26 за допомогою з'єднання, такого як шарнірне з'єднання або кульове з'єднання, яке дозволяє множину ступенів свободи обертання, але обмежує або запобігає поступальному руху. Іншими словами, перший елемент 20 динаміка може повертатися навколо будь- якої з трьох перпендикулярних осей, що дозволяє, наприклад, відносні рухи нахилу, відхилення і/або обертання відносно прикозелкової перемички 26. Таким чином, користувач може регулювати орієнтацію обертання першого елемента 20 динаміка для додаткового збільшення комфорту при користуванні навушником 10.
Представлені вище приклади призначені для ілюстрації можливих і конкретних реалізацій варіантів здійснення. Зрозуміло, що ці приклади призначені в основному для ілюстрації фахівцям.
Ніякий конкретний варіант або варіанти даних прикладів не призначений(-ї) для обмеження об'єму описаних варіантів здійснення.
Потрібно розуміти, що фігури креслень і описи варіантів здійснення були спрощені, щоб проілюструвати елементи, істотні для чіткого розуміння цих варіантів здійснення. Оскільки такі елементи добре відомі фахівцям, і вони не сприяють кращому розумінню варіантів здійснення, їх обговорення не передбачене в даному описі.
Незважаючи на те, щоб були описані різні варіанти здійснення, зрозуміло, що фахівцям будуть зрозумілі різні модифікації, зміни і адаптація даних варіантів здійснення, які можуть забезпечити досягнення щонайменше деяких з цих переваг. Розкриті варіанти здійснення призначені включати в себе всі такі модифікації, зміни і адаптацію, що не виходять за рамки об'єму описаних варіантів здійснення.
Будь-який патент, публікація або інше розкриття, повне або часткове, яке згадане як включене з посиланням в даний опис, є включеним в нього тільки в тій мірі, в якій матеріал, який міститься, не вступає в суперечність з наявним визначеннями, затвердженнями або іншим розкриттям в даному описі. Даний опис, як такий і в необхідній мірі, в явному вигляді анулює будь-який суперечний матеріал, згаданий у вигляді посилання. Будь-який матеріал або його частина, який заявлений як включений у вигляді посилання, але, що вступає в суперечність з існуючими визначеннями, затвердженнями або іншим розкриттям, є включеним в нього тільки в тій мірі, наскільки він не суперечить існуючому матеріалу розкриття. 17 ( 14 32 24 18- У Як ен іч. | дл
Он 48 У 20 ТИ
У Ф -50 но і | ; , зв-и (хх 46 ще ще ет
ЩО І ра
Фіг. 1 я. 24 то с ; утво Ж тав Н
Й зеня І! 48 (4 й І ення я -х НІ то ПЕТ ! ан 5о 42 22 24-38 ит яви нев
Ше пра - ши ще: и о, / У Це зба же сн 10 | она
ШЕ
2 й ут Фіг. З пк ; я--7 в
І внвпев в НМ) звела
ДН ення -- 322 / -24 то -
Фіг. 4 г її до КТЗ зв- га і ! "б
А днз» мет Що 48
А за МК во 44 (ви 40
ЖМТЗ8 0 жів
Фіг. 5 / 5 | 2а я Я Й 48--. кЙ І! рт ета ву 1 : й С й ма ше зв 4-7 Ї за
Фіг. 6 40/30 0 н--ко (.
КУ ЕЕ зв-- сх А ІБ, ;39 ав С-й-Й т - сте | ееосоче ше ЕК, сни ШИН
І й я щ 50--К.
Фіг, 7 рн й о
Їй 54 х де г ух І; ї ей щі х З Шо І, «ва. В . 58 58а з й лох уд во ц су у хо шк ее сн 38: А в І 52 7 ЇЇ вв. за
В Зддини засни ШО з ее, ще ї йо 46 Б? - / т 56
І з ЗН 2 й
Фіг. 8
Щі ше ;
МИ
. ! -30 шк Ї !
Й П с/в ие реа ю- і ДЛ 34- з ди б» 86
ГІ І,
Тк, ї
Фіг. 9 ле у и ше; о / й 130 125. и и КЕ х «гі і- / я сову | КЗ
Зоб / ! се | ! ї збо і і / і ре рукави ще: ли с. Ше
ОМ 1 ява ВУХ 1226 КК, ; гм 148 ЩЕ ко їй 126 М
ТІ
ЦІ 150
Фіг. 10 т-- 2: 126 122. 123. ств І а : у, о т
Табаков ЗВ М. .и14в зрас8о | М
М 5255 НІ щ
ОХ ЛК
ШЕУ зо ї - фер - І: А 12 ) й | Ї т2 122а В; і ль г
Фіг, Ц 2 172
Ж тагх 22 теза й А жвкитх 12га й І сх Шиян Я ДЕН вь : іш шк ре ве чу.
М пор 125 ще к 23 1аЗа ло же м 01206
ШЕ іх -17ба ще іх «тТеба 170
Мо» деки
СЕК
Фіг. ІЗ р - й» (А ра є - ї пах й (х х Ко ї 1. 2 ее чо Ч че - й Ще щи 5. м 1208 1283а, ножни І І 125 7 Їе
Ч М люв ще оз і щ- ка п щі (че Жооовво)
Й с ОО доро у
ТУ 12г2а 7 |і са
Фіг. 13
Ти т 132 г, що | тк й
НИ. 124 НІ.
Я» ту й І І 5 що, | | ї- пе ЩІ ке лшни в: | сл Ї з я 185 я | | 10 сентятн о
ЦО Пет еВ їй 6 х- іа
Дах Б ГИ: ях 7 с б І (УК
М
' й Е тва І | КК - щ-е 1 юс, 26 шо
Фіг. 14

Claims (22)

1. Навушник, який містить: щонайменше один елемент динаміка, перемичку, що містить перший кінець і другий кінець, причому елемент динаміка приєднаний з можливістю повороту до першого кінця перемички, 1 підвісне кріплення, яке містить першу частину і другу частину, причому перша частина з'єднана за допомогою різі з другим кінцем перемички і причому друга частина підвісного кріплення виконана з можливістю опори на частину вуха слухача під час носіння навушника користувачем, при цьому перший кінець перемички визначає першу вісь, щонайменше один елемент динаміка повертається навколо першої осі, другий кінець перемички визначає другу вісь 1 перша частина підвісного кріплення приєднана за допомогою різі до другого кінця перемички так, що підвісне кріплення повертається навколо другої осі.
2. Навушник за п. 1, який відрізняється тим, що перемичка додатково містить виконану з можливістю повороту ручку, доступну для слухача, причому ручка за допомогою різі входить в зачеплення з першою частиною підвісного кріплення так, що поворот ручки спричиняє щонайменше поступальний рух другої частини підвісного кріплення відносно перемички.
3. Навушник за п. 2, який відрізняється тим, що друга частина підвісного кріплення і перемичка розділені відстанню і виконана з можливістю повороту ручка виконана так, що поворот ручки спричиняє зміну цієї відстані.
4. Навушник за п. І, який відрізняється тим, що щонайменше один елемент динаміка містить перший елемент динаміка і другий елемент динаміка, який проходить від першого елемента динаміка, причому другий елемент динаміка має розмір і конфігурацію, що дозволяють вставляти його, щонайменше частково, в порожнину вушної раковини вуха слухача, і перший елемент динаміка приєднаний з можливістю повороту до першого кінця перемички.
5. Навушник за п. 4, який відрізняється тим, що другий елемент динаміка приєднаний до першого елемента динаміка за допомогою виконаного з можливістю повороту з'єднання.
6. Навушник за п. 5, який відрізняється тим, що виконане з можливістю повороту з'єднання виконане з можливістю забезпечення трьох ступенів свободи обертання другому елементу динаміка відносно першого елемента динаміка.
7. Навушник за п. 5, який відрізняється тим, що виконане з можливістю повороту з'єднання є кульовим з'єднанням.
8. Навушник за п. 4, який відрізняється тим, що перший елемент динаміка виконаний з можливістю формування першого звуку в першому заданому напрямку, а другий елемент динаміка виконаний з можливістю формування другого звуку у другому заданому напрямку, причому перший заданий напрямок поперечний другому заданому напрямку.
9. Навушник за п. 4, який відрізняється тим, що перший елемент динаміка приєднаний з можливістю повороту до першого кінця перемички за допомогою кульового з'єднання.
10. Навушник за п. 4, який відрізняється тим, що перший елемент динаміка приєднаний з можливістю повороту до першого кінця перемички за допомогою шарнірного з'єднання.
11. Навушник за п. 10, який відрізняється тим, що шарнірне з'єднання визначає першу вісь, причому перший елемент динаміка повертається тільки навколо першої осі, а підвісне кріплення повертається тільки навколо другої осі.
12. Навушник за п. 10, який відрізняється тим, що шарнірне з'єднання визначає першу вісь, причому перший елемент динаміка повертається тільки навколо першої осі, виконана з можливістю повороту ручка визначає другу вісь 1 підвісне кріплення взаємодіє з виконаною з можливістю повороту ручкою так, що підвісне кріплення повертається тільки навколо другої осі.
13. Навушник за п. 2, який відрізняється тим, що виконана з можливістю повороту ручка визначає другу вісь і підвісне кріплення взаємодіє з виконаною з можливістю повороту ручкою так, що підвісне кріплення повертається тільки навколо другої осі.
14. Навушник за п. 1, який відрізняється тим, що перша вісь і друга вісь, по суті, паралельні одна одній.
15. Навушник за п. 1, який відрізняється тим, що перша вісь і друга вісь є неколінеарними.
16. Навушник за п. 1, який відрізняється тим, що перша частина підвісного кріплення містить різь, так що відносний поворот другої частини підвісного кріплення до перемички викликає щонайменше поступальний рух другої частини підвісного кріплення відносно перемички.
17. Навушник за п. 1, який відрізняється тим, що перемичка виконана з можливістю опори поруч з козелком вуха слухача під час носіння навушника слухачем.
18. Навушник за п. 1, який відрізняється тим, що додатково містить ущільнювальне кільце, розташоване всередині перемички, причому перша частина підвісного кріплення проходить через ущільнювальне кільце, причому ущільнювальне кільце має такі розміри і виконане так, щоб забезпечувати обертальне тертя з першою частиною підвісного кріплення, яке проходить через ущільнювальне кільце.
19. Спосіб носіння навушника, який включає етапи, на яких: забезпечують навушник, що містить щонайменше один елемент динаміка, перемичку, що містить перший кінець і другий кінець, причому елемент динаміка приєднаний з можливістю повороту до першого кінця перемички, а другий кінець містить виконану з можливістю повороту ручку, 1 підвісне кріплення, що містить першу частину і другу частину, причому перша частина функціонально входить в зачеплення з виконаною з можливістю повороту ручкою так, що поворот ручки спричиняє щонайменше поступальний рух другої частини підвісного кріплення відносно перемички, повертають ручку для регулювання відстані між другою частиною підвісного кріплення і перемичкою, повертають елемент динаміка відносно перемички, накладають підвісне кріплення на частину вуха слухача так, щоб елемент динаміка сумістився з порожниною вушної раковини вуха слухача.
20. Спосіб за п. 19, який відрізняється тим, що етап накладення додатково містить етап, на якому накладають підвісне кріплення на частину вуха слухача так, щоб перемичка розташовувалася поруч з козелком вуха слухача.
21. Спосіб за п. 19, який відрізняється тим, що додатково включає етап, на якому повертають другу частину підвісного кріплення відносно перемички.
22. Спосіб за п. 19, який відрізняється тим, що щонайменше один елемент динаміка містить перший елемент динаміка і другий елемент динаміка, що проходить від першого елемента динаміка, причому другий елемент динаміка має розміри і конфігурацію, які дозволяють вставляти його, щонайменше частково, в порожнину вушної раковини вуха слухача, а перший елемент динаміка приєднаний з можливістю повороту до першого кінця перемички, додатково включає етап, на якому розміщують другий елемент динаміка, щонайменше частково, всередині порожнини вушної раковини вуха слухача.
UAA201015272A 2008-05-19 2009-05-18 Регульований вставний навушник з двома елементами динаміка UA105488C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
US5423808P 2008-05-19 2008-05-19
PCT/US2009/044340 WO2009143055A1 (en) 2008-05-19 2009-05-18 Adjustable, dual speaker element in-ear phone

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA105488C2 true UA105488C2 (uk) 2014-05-26

Family

ID=56267925

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201015272A UA105488C2 (uk) 2008-05-19 2009-05-18 Регульований вставний навушник з двома елементами динаміка

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA105488C2 (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US8103040B2 (en) Adjustable, dual speaker element in-ear phone
AU2009249243B2 (en) Adjustable, dual speaker element in-ear phone
US20210152913A1 (en) Flanged earbud and hearing device including same
US9351086B2 (en) Hearing aid device with in-the-ear-canal microphone
JP5396271B2 (ja) 取り外し可能に接続された細長部材を有する補聴器
US8792663B2 (en) Hearing device with an open earpiece having a short vent
US7925038B2 (en) Earset assembly
US8483419B1 (en) Open ear hearing aid system
US9167334B2 (en) Adjustable mechanism for securing in-ear audio device
US11234085B2 (en) Earpieces and related articles and devices
WO2011043089A1 (ja) イヤホン
US20100166241A1 (en) Hearing aid ear dome
JP2009504045A5 (uk)
JP2011508548A (ja) モジュール式聴覚補助装置
JP4957367B2 (ja) イヤホン
US7751580B2 (en) Open ear hearing aid system
JP2016063276A (ja) 軟骨伝導補聴器、軟骨伝導スピーカカバー及び軟骨伝導スピーカ
US8130971B2 (en) Manually switching dual-mode hearing protector
EP2566188A2 (en) Earphones
CN110945879B (zh) 听力设备、声音接收装置和听力设备系统
HUE031808T2 (en) Hearing aid unit with an earring and a hearing aid
EP2277321B1 (en) Adjustable, dual speaker element in-ear phone
UA105488C2 (uk) Регульований вставний навушник з двома елементами динаміка
KR20220027669A (ko) 멀티 이어팁