PL188207B1 - Półka regałowa - Google Patents

Półka regałowa

Info

Publication number
PL188207B1
PL188207B1 PL98325042A PL32504298A PL188207B1 PL 188207 B1 PL188207 B1 PL 188207B1 PL 98325042 A PL98325042 A PL 98325042A PL 32504298 A PL32504298 A PL 32504298A PL 188207 B1 PL188207 B1 PL 188207B1
Authority
PL
Poland
Prior art keywords
shelf
edge
rack
rib
wall
Prior art date
Application number
PL98325042A
Other languages
English (en)
Other versions
PL325042A1 (en
Inventor
Ulrich Bohnacker
Original Assignee
Tegometall Internat Ag
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Tegometall Internat Ag filed Critical Tegometall Internat Ag
Publication of PL325042A1 publication Critical patent/PL325042A1/xx
Publication of PL188207B1 publication Critical patent/PL188207B1/pl

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A47FURNITURE; DOMESTIC ARTICLES OR APPLIANCES; COFFEE MILLS; SPICE MILLS; SUCTION CLEANERS IN GENERAL
    • A47BTABLES; DESKS; OFFICE FURNITURE; CABINETS; DRAWERS; GENERAL DETAILS OF FURNITURE
    • A47B96/00Details of cabinets, racks or shelf units not covered by a single one of groups A47B43/00 - A47B95/00; General details of furniture
    • A47B96/02Shelves
    • A47B96/027Cantilever shelves
    • A47B96/028Cantilever shelves characterised by support bracket location means, e.g. fixing means between support bracket and shelf

Landscapes

  • Liquid Crystal (AREA)
  • Cabinets, Racks, Or The Like Of Rigid Construction (AREA)
  • Warehouses Or Storage Devices (AREA)
  • Non-Reversible Transmitting Devices (AREA)
  • Polishing Bodies And Polishing Tools (AREA)
  • Pharmaceuticals Containing Other Organic And Inorganic Compounds (AREA)
  • Washing And Drying Of Tableware (AREA)
  • Supports Or Holders For Household Use (AREA)
  • Vehicle Step Arrangements And Article Storage (AREA)
  • Assembled Shelves (AREA)
  • Valve Device For Special Equipments (AREA)
  • Automatic Analysis And Handling Materials Therefor (AREA)
  • Transmission Devices (AREA)
  • Memory System Of A Hierarchy Structure (AREA)
  • Semiconductor Lasers (AREA)
  • Liquid Crystal Substances (AREA)
  • Particle Accelerators (AREA)

Abstract

1. Pólka regalowa do nasadzania na konso- le regalowe, zwlaszcza pólka regalowa w ro- dzaju kosza, znamienna tym, ze ma dno (3) pólki regalowej (1), posiadajace sciane (5) umieszczona na pierwszej krawedzi dna (3) i wystajaca z plaszczyzny dna (3) oraz zeber- ko (8, 9, 17), które wystajac z plaszczyzny dna (3), pierwszym odcinkiem czesciowym (17) przebiega wzdluz drugiej krawedzi dna (3), laczacej sie z pierwsza krawedzia dna (3) i przebiega dalej jednoczesciowo z drugim odcinkiem czesciowym (9) wzdluz krawedzi sciany (5), przy czym zmierzona prostopa- dle do sciany (5) wysokosc „h” drugiego odcinka czesciowego (9) jest mniejsza niz prostopadle wzgledem dna (3) zmierzona wysokosc ..H” pierwszego odcinka czescio- wego (17). PL

Description

Przedmiotem wynalazku jest półka regałowa do nasadzania na konsole regałowe, zwłaszcza półka regałowa w rodzaju kosza.
Półki regałowe w rodzaju kosza są najczęściej bardzo nieporęczne, dlatego też są stosunkowo kosztowne i drogie do przechowywania i do transportu. Przykładem jest tu półka regałowa znana z amerykańskiego opisu patentowego nr US 2,891,678.
Z niemieckiego opisu patentowego nr DE 23 11 069 jest znana półka regałowa w rodzaju kosza, w której spróbowano rozwiązać ten problem tak, że półka regałowa składa się z pojedynczych płaskich, albo po prostu zagiętych pod kątem części z siatki drucianej, które do transportu i do przechowywania są układane w stos, a przy budowie regału mogą zostać powtykane w siebie. Przy tym półkę regałową nasadza się na konsole, które są zawieszone na dziurkowanych szynach ściennych, lub na słupach. Ta znana półka ma jednak tę wadę, że poszczególne części z siatki drucianej są mało odporne na zwichrowanie tak, że cała złożona półka jest niestabilna. Poza tym, do utrzymania półki na konsolach niezbędny jest system wtykowy, kosztowny w wykonaniu.
Inna pólka regałowa w rodzaju kosza jest opublikowana w niemieckim opisie wzoru użytkowego nr DE 90 04 476 U. Półka ta składa się z dna z siatki drucianej, ścian z siatki drucianej i masywnej, ciężkiej ramy. Szczegółów zamocowania półki na dziurkowanych szynach ściennych lub na słupach, nie przedstawiono.
188 207
Różnorodne półki regałowe w rodzaju kosza, nasadzane na konsole regałowe są podane w niemieckich opisach wzorów użytkowych nr DE 295 16 457 U i w DE 88 91 51 Ul. Krawędzie boczne powierzchni dennych tych półek regałowych mają żeberka poprzeczne, które w zestawionym regale przylegają do konsoli. Natomiast ściany pionowe tych półek regałowych są jednak mniej sztywne i wykazują tendencje do przeginania się. Półka regałowa w postaci prostego dna półki dającego się nasadzać pa konsole, jest podana w niemieckim opisie nr DE 24 47 615.
Półkę regałową w rodzaju kosza z nasadzaną ścianą przednią, która daje się przechowywać na niewielkiej powierzchni, ale jest mniej stabilna, przedstawiono w niemieckim opisie wzoru użytkowego nr DE 93 11 930.
Stabilna pólka regałowa w rodzaju kosza, jest przedstawiona w opisie francuskim FR 380 985. Ma ona, przebiegające w sposób ciągły wzdłuż ściany tylnej, dna i ściany przedniej żeberko, które powoduje jej wysoką sztywność. Jednakże ze względu na żeberko, ta półka regałowa jest duża i bardzo nieporęczna w użyciu. Ponadto regału z taką półką regałową nie da się w prosty sposób zmontować i ponownie rozłożyć. Jest on przeważnie, z dużym nakładem środków skręcony lub znitowany. To samo dotyczy półki regałowej, znanej z opisu francuskiego FR 145 549 Al.
Celem wynalazku jest stworzenie półki regałowej, którą da się łatwo, przy niskim nakładzie kosztów, wytwarzać i przechowywać, i która będzie posiadała wysoką stabilność.
Półka regałowa do nasadzania na konsole regałowe według wynalazku charakteryzuje się tym, że ma dno, posiadające ścianę, umieszczoną na pierwszej krawędzi dna i wystającą z płaszczyzny dna, i żeberko, które wystając z płaszczyzny dna, pierwszym odcinkiem częściowym przebiega wzdłuż pierwszej krawędzi dna, łączy się z drugą krawędzią dna i jednoczęściowo przebiega dalej z drugim odcinkiem częściowym wzdłuż krawędzi dna, przy czym zmierzona prostopadle do ściany wysokość „h” drugiego odcinka częściowego jest mniejsza niż prostopadle względem dna zmierzona wysokość „H” pierwszego odcinka częściowego.
Korzystnie, półka regałowa po tej samej stronie dna, ku której jest również skierowane żeberko, ma żebro usztywniające przebiegające ponad dnem i sięgające do żeberka, z pozostawieniem małej szczeliny.
Korzystnie, półka regałowa ma wtłoczenia na drugiej krawędzi.
Korzystnie, półka regałowa ma pierwszą krawędź, przednią lub tylną krawędź półki, druga krawędź, boczną krawędź półki, ścianę, wystającą ku górze przednią, lub tylną ścianę półki, a pierwszy odcinek częściowy żeberka, wychodząc od bocznej krawędzi dna, jest skierowany w dół, zaś drugi odcinek częściowy żeberka, wychodząc od bocznej krawędzi ściany, jest skierowany do tyłu lub do przodu.
Korzystnie, półka regałowa ma ścianę i/lub dno utworzone z siatki, a żeberko stanowi ramię umieszczonego tam profilu kątowego o przekroju w kształcie litery „L”.
Półka regałowa, może być nasadzona, na co najmniej dwie konsole regałowe w różnych systemach regałowych.
Dzięki żeberku, które przebiega wzdłuż krawędzi dna i dalej wzdłuż przyległej do niej krawędzi ściany, odgiętej pod kątem od dna, uzyskuje półka regałowa szczególnie wysoką, stabilność. Żeberko utrzymuje stały kąt między dnem i ścianą, nawet przy obciążeniu. W ten sposób dno i ściana mogą zostać wykonane z jednego, jedynego odcinka blachy lub siatki drucianej, zagiętego pod kątem. Wzdłuż krawędzi dna, żeberko stanowi celową podporę do ustalenia półki regałowej na konsoli. Korzystne jest przy tym to, że konsola przejmuje ciężar spoczywający na półce. Wysokość konsoli można dobrać względnie dużą, stosownie do pożądanej wytrzymałości na obciążenie. W przeciwieństwie do tego, wystarczy że żeberko będzie miało niewielką wysokość, aby uzyskać pewność przylegania na konsoli i zapewnić półce regałowej odpowiednią sztywność. Niskie żeberko jest korzystne, ponieważ nie przeszkadza przy układaniu półek w stos. Niewielką przestrzeń zajętą przy układaniu w stos półek regałowych, zgodnych z wynalazkiem, osiąga się dzięki temu, że żeberko w obszarze ściany jest jeszcze niższe od żeberka w obszarze dna.
188 207
Dodatkowe żeberko usztywniające umożliwia w prosty sposób dalsze usztywnienie półki, z możliwością bezpoślizgowego umocowania jej na konsoli. W tym celu konsola zostaje osadzona w małej szczelinie między wspomnianym żeberkiem usztywniającym i mostkiem.
Wtłoczenia na drugiej krawędzi zapewniają unieruchomienie półki regałowej na konsolach z naciętymi karbami.
Półka według wynalazku zostanie opisana poniżej na podstawie rysunku, na którego jedynej figurze jest przedstawiona półka regałowa i konsola.
Na figurze uwidoczniono półkę regałową 1, i stosowaną razem z nią konsolę 2.
Półka regałowa 1 obejmuje dno 3, ścianę tylna 4 i ścianę przednią 5. Te części składowe są wykonane z jednej jedynej siatki drucianej, która dla utworzenia ścianki tylnej 4 jest zagięta, względnie załamana prostopadle, do przodu dla utworzenia ścianki przedniej 5 - pod kątem mniejszym niż 90° względem płaszczyzny dna. Siatka druciana jest na figurze, dla zapewnienia lepszej przejrzystości, przedstawiona jedynie schematycznie w zarysie, bez pokazywania jej pojedynczych drutów. Zamiast siatki drucianej, można również zastosować pełną lub dziurkowaną blachę.
Na bocznych krawędziach dna 3 jest z każdej strony umieszczony profil kątowy 6 i 7 0 przekroju w kształcie litery L”. Na przedniej stronie półki regałowej przebiegają profile kątowe 6, 7 poprzez krawędzie boczne dna 3, w górę wzdłuż przyłączających się krawędzi bocznych ściany przedniej 5.
Profile kątowe 6 i 7 o przekroju w kształcie litery „L” są wykonane z metalu i każdy ma dwa ramiona: odpowiednio jedno z ramion 15, 16 przebiega w płaszczyźnie dna 3 i przedniej ściany 5. Jest ono płaskie u dołu lub u góry, i również u dołu lub u góry jest przyspawane do metalowej siatki drucianej dna 3, i do przedniej ściany 5. Jak na podstawie profilu kątowego 7, widać na figurze, drugie ramię tworzy żeberko 9, 17, które wychodząc z krawędzi bocznej dna 3 pionowo w dół, i z bocznej krawędzi ściany przedniej 5 prostopadle do niej, wystaje ukośnie w dół i do przodu. Wysokość „H” odcinków częściowych 17, przebiegających przy bocznej krawędzi dna 3 żeberka 9, 17, jest większa niż wysokość przebiegających wzdłuż krawędzi bocznej ściany przedniej 5 odcinków częściowych 9 żeberka 17. Dzięki temu uzyskuje się dobre warunki układania w stos półki regałowej (wysokość „H” jest mierzona prostopadle względem dna 3 zaś wysokość „H” prostopadle względem ściany przedniej).
Profil kątowy 7 i tym samym obydwa odcinki częściowe 9 i 11 żeberka są jednoczęściowe. Dzięki temu żeberko 9, 17 zapewnia półce regałowej wysoką stabilność i ścianę przednią 5 w jej położeniu pod kątem względem dna 3. Mniejsza wysokość „H” odcinka częściowego 9 w obszarze ściany przedniej 5, w porównaniu z wysokością „H” odcinka częściowego 17 w obszarze dna 3, jest wystarczająca do wypełnienia tej funkcji wspierania, ponieważ krawędź boczna ściany przedniej 5 jest znacznie krótsza niż dna 3.
To samo dotyczy profilu kątowego 6, który jest lustrzanie symetryczny względem profilu kątowego 7. W wyniku przedstawienia perspektywicznego, na pokazanej figurze, z żeberka profilu kątowego 6, jest widoczny jedynie jego odcinek częściowy 8, przebiegający wzdłuz ściany przedniej 5.
Dalsze usztywnienie półki regałowej osiągnięto za pomocą metalowych żeber 10, 11, wspawanych w kierunku wzdłużnym w dno. Przebiegają one w kierunku wzdłużnym, mniewięcej od jednej krawędzi bocznej dna, do drugiej i sięgają aż do małej szczeliny na odpowiednim odcinku 17 żeberka. Szerokość szczeliny „d” odpowiada grubości konsoli 2. W ten sposób półka regałowa daje się osadzić pewnie na dwóch konsolach 2, które zostają wetknięte pomiędzy żebra 10, 11 i odpowiedni odcinek częściowy 17.
W krawędziach profilów kątowych 6, 7 istnieją wtłoczenia 12, które od dolnej strony półki regałowej są widoczne jako małe wybrzuszenia na wewnętrznej krawędzi profilów kątowych. Przy nasadzaniu półki regałowej 1 na konsole, te wybrzuszenia wchodzą w wybrania 13 górnej krawędzi konsoli 2 i ustalają ją przed wysunięciem do tyłu, lub do przodu.
188 207
Konsola 2 jest zaopatrzona w hak 14 do zawieszenia na (nie przedstawionej) dziurkowanej szynie ściennej lub na słupie.
Aczkolwiek profile kątowe 6, 7 przyczyniają się do stabilności półki regałowej przy jej transporcie, składowaniu i montażu, to ich obciążenie po osadzeniu półki regałowej 1 na konsolach 2, jest w porównaniu z obciążeniem konsoli, stosunkowo niewielkie. Większa część sił obciążających naładowanej półki regałowej 1, zostaje bowiem z dna 3, i z żeber 10, 11 oraz z profilów kątowych 6, 7 przenoszona bezpośrednio na konsole 2. Wysokość „H” odcinka częściowego 17 na profilu kątowym 7 i odpowiadającego (nie widocznego na figurze) odcinka częściowego na profilu 6, może więc być znacznie niższa niż wysokość „C” na konsolach 2. Dzięki temu półka regałowa jest bardzo zwarta, i w porównaniu z półką regałową o przyspawanych konsolach, nadaje się lepiej do układania w stos przy transporcie i składowaniu.
Siatka druciana dna 3, ściany tylnej 4 i ściany przedniej 5 składa się z krzyżujących się pod kątem prostym (nie przedstawionych) drutów metalowych. Przy tym druty, przebiegające w głąb od przedniej do tylnej ściany 5, 4 są położone powyżej przebiegających w kierunku wzdłużnym, równolegle do żeberek 10, 11 drutów dna 3. Korzystnie, nie znajdują się jednakże żadne druty w obszarze profilów kątowych 6, 7, przebiegające w głąb, wzdłuż bocznych krawędzi. Tak więc profile kątowe 6, 7, mogą zostać przyspawane od góry, do żeber 10, 11, a w kierunku wzdłużnym do przebiegających równolegle do nich drutów, nie wykraczając ponad płaszczyznę dna. Dzięki stabilności żeber 10, 11, można również zrezygnować z drutów przebiegających w kierunku wzdłużnym, w obszarze dna 3.
Jeżeli dziurkowane szyny ścienne lub slupy pozwalają na umieszczenie parami dwóch konsoli obok siebie, to można zastosować większą liczbę półek 3, graniczących wzajemnie ze sobą bez przerw; dzięki czemu uzyskuje się ciągłe powierzchnie półek. Położone na zewnątrz, krawędzie boczne skrajnych półek regałowych, można zaopatrzyć wówczas w nasadzane ściany boczne (nie przedstawione).
Do wykonania profilów kątowych 6, 7, wychodzi się odpowiednio z przebiegającego w kierunku wzdłużnym, prostego profilu kątowego ze stali ciągliwej, który w miejscu zagięcia kątowego 18 zostaje z obszaru dna 3 do obszaru ściany przedniej 5 odgięty pod kątem ku górze, lub zawinięty. Przy tym, równocześnie w przeciwnym kierunku, a więc skierowane w dół, żeberka 8, 9, 17, zostają na zagięciu kątowym wyprostowane lub rozciągnięte. Jak widać na figurze rysunku, na podstawie profilu kątowego 7, to ramię profilu kątowego 7, które ma tworzyć żeberko 9, 17, przed zagięciem pod kątem, zostaje tak przycięte że część odcinka 17 żeberka do zagięcia pod kątem 18, i dalej do części odcinka 9 zwęża się, wskutek czego następuje przejście z wysokości „H” odcinka częściowego 17 do wysokości „h” odcinka częściowego 9. Korzystne jest, aby zwężenie do wysokości „h”, wychodząc z wysokości „H” odcinka częściowego 17, nastąpiło całkowicie już na zagięciu pod kątem. W ten sposób różnica pomiędzy wewnętrznym i zewnętrznym promieniem gięcia dla żeberka 9, 17 na zagięciu pod kątem 18, będzie stosunkowo mała, co pozwoli uniknąć z pewnością pęknięcia profilu kątownika przy jego zaginaniu pod kątem. Wykonywanie profilu kątowego 6 następuje w ten sam sposób. Dzięki temu uzyskuje się jednoczęściowe profile kątowe 6, 7 o wysokiej wytrzymałości na zwichrowanie.
188 207
Departament Wydawnictw UP RP. Nakład 50 egz. Cena 2,00 zł.

Claims (6)

  1. Zastrzeżenia patentowe
    1. Półka regałowa do nasadzania na konsole regałowe, zwłaszcza półka regałowa w rodzaju kosza, znamienna tym, że ma dno (3) półki regałowej (1), posiadające ścianę (5) umieszczoną na pierwszej krawędzi dna (3) i wystającą z płaszczyzny dna (3) oraz żeberko (8, 9, 17), które wystając z płaszczyzny dna (3), pierwszym odcinkiem częściowym (17) przebiega wzdłuż drugiej krawędzi dna (3), łączącej się z pierwszą krawędzią dna (3) i przebiega dalej jednoczęściowo z drugim odcinkiem częściowym (9) wzdłuż krawędzi ściany (5), przy czym zmierzona prostopadle do ściany (5) wysokość „h” drugiego odcinka częściowego (9) jest mniejsza niż prostopadle względem dna (3) zmierzona wysokość „H” pierwszego odcinka częściowego (17).
  2. 2. Półka regałowa według zastrz. 1, znamienna tym, że po tej samej stronie dna (3), ku której jest również skierowane żeberko (8, 9, 17), ma żebro usztywniające (10, 11) przebiegające ponad dnem i sięgające do żeberka, z pozostawieniem małej szczeliny (d).
  3. 3. Półka regałowa według zastrz. 1 albo 2, znamienna tym, że ma wtłoczenia (12) na drugiej krawędzi półki regałowej (1).
  4. 4. Półka regałowa według zastrz. 1, znamienna tym, że ma pierwszą krawędź - przednią lub tylną krawędź półki, drugą krawędź - boczną krawędź półki, ścianę (5) - wystającą ku górze przednią lub tylną ścianę półki, przy których pierwszy odcinek częściowy (17) żeberka, wychodząc od bocznej krawędzi dna (3), jest skierowany w dół, zaś drugi odcinek częściowy (8, 9) żeberka, wychodząc od bocznej krawędzi ściany (5), jest skierowany do tyłu lub do przodu.
  5. 5. Półka regałowa według zastrz. 1, znamienna tym, że ściana (5) i/lub dno (3) jest utworzone z siatki, a żeberko (8, 9, 17) stanowi ramię umieszczonego tam profilu kątowego o przekroju w kształcie litery „L”.
  6. 6. Półka regałowa według zastrz. 1, znamienna tym, że półka regałowa (1) jest osadzona na dwóch konsolach regałowych (2).
PL98325042A 1997-02-28 1998-02-26 Półka regałowa PL188207B1 (pl)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE29703660U DE29703660U1 (de) 1997-02-28 1997-02-28 Regalbord

Publications (2)

Publication Number Publication Date
PL325042A1 PL325042A1 (en) 1998-08-31
PL188207B1 true PL188207B1 (pl) 2004-12-31

Family

ID=8036744

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
PL98325042A PL188207B1 (pl) 1997-02-28 1998-02-26 Półka regałowa

Country Status (7)

Country Link
EP (1) EP0867137B1 (pl)
AT (1) ATE247407T1 (pl)
DE (2) DE29703660U1 (pl)
DK (1) DK0867137T3 (pl)
NO (1) NO310957B1 (pl)
PL (1) PL188207B1 (pl)
TR (1) TR199800341A3 (pl)

Families Citing this family (3)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE102008031181A1 (de) * 2008-07-03 2010-01-07 Wanzl Metallwarenfabrik Gmbh Konsole
DE202011002872U1 (de) 2011-02-17 2011-06-01 Wanzl Metallwarenfabrik GmbH, 89340 Verkaufsregal
PL2389836T3 (pl) 2010-05-26 2013-12-31 Wanzl Metallwarenfabrik Kg Regał sprzedażowy

Family Cites Families (10)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
FR380985A (fr) * 1906-08-21 1907-12-23 Paul Trangott Julius Estler Perfectionnements apportés aux cases de rayons de magasins
FR1145549A (fr) * 1956-03-06 1957-10-28 Profilé, et plus particulièrement étagère, tronçonnable
US2891678A (en) * 1957-03-25 1959-06-23 Reflector Hardware Corp Merchandise support
DE1889151U (de) * 1963-11-18 1964-03-12 Linde Eismasch Ag Schraublos zusammensetzbares regal.
DE2447615C3 (de) * 1974-10-05 1980-12-11 Tegometall Rudolf Bohnacker, 7481 Krauchenwies Verkaufsgestell mit Fachboden aus Blech
NL8503581A (nl) * 1985-12-30 1987-07-16 Oosten Groep B V Schapconstructie met bijbehorende verstijfde draagarmen.
DK565989D0 (da) * 1989-11-13 1989-11-13 Expedit As Udstillings- eller salgshylde
DE9311930U1 (de) * 1993-08-10 1993-10-14 Warsteiner Metallwarenfabrik Albert Menke GmbH & Co KG, 59581 Warstein Brotregal
DK9400409U3 (da) * 1994-11-01 1996-01-26 Planova Shop System A S Hyldesidekant med snaplåse
US5715957A (en) * 1995-12-26 1998-02-10 Merl; Milton J. Shelf system

Also Published As

Publication number Publication date
DE29703660U1 (de) 1998-06-25
NO310957B1 (no) 2001-09-24
DE59809310D1 (de) 2003-09-25
TR199800341A2 (xx) 1998-09-21
EP0867137B1 (de) 2003-08-20
DK0867137T3 (da) 2003-09-08
NO980808L (no) 1998-08-31
TR199800341A3 (tr) 1998-09-21
NO980808D0 (no) 1998-02-26
ATE247407T1 (de) 2003-09-15
EP0867137A3 (de) 2000-10-04
EP0867137A2 (de) 1998-09-30
PL325042A1 (en) 1998-08-31

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US7121417B2 (en) Fastening device
US4928833A (en) Storage organizer system and means for installing the same
US7571882B2 (en) Suspension device comprising a profile rail that is to be vertically arranged, and comprising a bracket that can be suspended therein
US5819958A (en) Shelving system
EP0102841A1 (en) Shelf assembly
US6349717B1 (en) Oven rack system having cutout area and insert rack
US7104411B2 (en) System for detachable suspension of shelves, drawers or the like
PL195895B1 (pl) Układ wspornika półek
US4142638A (en) Prefabricated storage shelves
PL188207B1 (pl) Półka regałowa
WO1995029613A1 (en) Shelving system, particularly for shop fitting
US7216773B2 (en) Quick assembly storage cabinet
US4676384A (en) Shelf board of laminated material, particularly sheet metal
US3929248A (en) Divider and partition device for wire
US3321167A (en) Mounting of shelf boards, receptacles, cabinets, and the like
US4029025A (en) Shelving structure
EP2225971B1 (en) A system for storing objects
USRE29977E (en) Shelving structure
RU2527704C1 (ru) Колодка обеспечения устойчивости стеллажа для хранения предметов
JP4388507B2 (ja) 収納棚
JP3463184B2 (ja) 商品陳列棚
IE52168B1 (en) Dismountable angular shelf support
EP0490834A1 (en) Metal shelving
CN211582062U (zh) 一种料理台
EP4069034A1 (en) An elongated support member and a goods storage system