PL1674B1 - Narzedzie do ostrzenia nozy i nozyczek. - Google Patents
Narzedzie do ostrzenia nozy i nozyczek. Download PDF
Info
Publication number
PL1674B1
PL1674B1 PL1674A PL167421A PL1674B1 PL 1674 B1 PL1674 B1 PL 1674B1 PL 1674 A PL1674 A PL 1674A PL 167421 A PL167421 A PL 167421A PL 1674 B1 PL1674 B1 PL 1674B1
Authority
PL
Poland
Prior art keywords
scissors
tool
knife
sharpening
sharpening knives
Prior art date
Application number
PL1674A
Other languages
English (en)
Filing date
Publication date
Application filed filed Critical
Publication of PL1674B1 publication Critical patent/PL1674B1/pl
Links
Description
Claims (1)
1. Zastrzezenie patentowe. mujac jego przesuniecia. Narzedzie do ostrzenia nozy i nozyczek, znamienne tern, ze z podstawowej plytki z rekojescia zboku wystaja czesci, które Edward D, Feldman. Zastepca: Dr. techn, A. Bolland, rzecznik patentowy. Ftf< 1 A s * 2 Fifz. Druk L. Boguslawskiego, Warszawa. PL