Machine for digging a trench beneath a submerged pipeline and method for the use thereof
Info
Publication number
EG12341A
EG12341A EG7669A EG6976A EG12341A EG 12341 A EG12341 A EG 12341A EG 7669 A EG7669 A EG 7669A EG 6976 A EG6976 A EG 6976A EG 12341 A EG12341 A EG 12341A