EG12262A - Method for synthesizing n-methyl ureas - Google Patents
Method for synthesizing n-methyl ureas
Info
Publication number
EG12262A
EG12262A EG76748A EG74876A EG12262A EG 12262 A EG12262 A EG 12262A EG 76748 A EG76748 A EG 76748A EG 74876 A EG74876 A EG 74876A EG 12262 A EG12262 A EG 12262A