CZ36068U1 - Autoemisní mikroskop pro analýzu hrotu sondy - Google Patents

Autoemisní mikroskop pro analýzu hrotu sondy Download PDF

Info

Publication number
CZ36068U1
CZ36068U1 CZ202239842U CZ202239842U CZ36068U1 CZ 36068 U1 CZ36068 U1 CZ 36068U1 CZ 202239842 U CZ202239842 U CZ 202239842U CZ 202239842 U CZ202239842 U CZ 202239842U CZ 36068 U1 CZ36068 U1 CZ 36068U1
Authority
CZ
Czechia
Prior art keywords
auto
microscope according
emission
conductive
emission microscope
Prior art date
Application number
CZ202239842U
Other languages
English (en)
Inventor
Alexandr Knápek
Alexandr Ing Knápek
Libor Dupák
Libor Ing Dupák
Milan Matějka
Milan Ing Matějka
Original Assignee
Ústav Přístrojové Techniky Av Čr, V.V.I.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Ústav Přístrojové Techniky Av Čr, V.V.I. filed Critical Ústav Přístrojové Techniky Av Čr, V.V.I.
Priority to CZ202239842U priority Critical patent/CZ36068U1/cs
Publication of CZ36068U1 publication Critical patent/CZ36068U1/cs

Links

Classifications

    • GPHYSICS
    • G01MEASURING; TESTING
    • G01QSCANNING-PROBE TECHNIQUES OR APPARATUS; APPLICATIONS OF SCANNING-PROBE TECHNIQUES, e.g. SCANNING PROBE MICROSCOPY [SPM]
    • G01Q30/00Auxiliary means serving to assist or improve the scanning probe techniques or apparatus, e.g. display or data processing devices
    • G01Q30/02Non-SPM analysing devices, e.g. SEM [Scanning Electron Microscope], spectrometer or optical microscope
    • HELECTRICITY
    • H01ELECTRIC ELEMENTS
    • H01JELECTRIC DISCHARGE TUBES OR DISCHARGE LAMPS
    • H01J37/00Discharge tubes with provision for introducing objects or material to be exposed to the discharge, e.g. for the purpose of examination or processing thereof
    • H01J37/26Electron or ion microscopes; Electron or ion diffraction tubes
    • H01J37/285Emission microscopes, e.g. field-emission microscopes

Landscapes

  • Chemical & Material Sciences (AREA)
  • Analytical Chemistry (AREA)
  • Physics & Mathematics (AREA)
  • Health & Medical Sciences (AREA)
  • General Health & Medical Sciences (AREA)
  • General Physics & Mathematics (AREA)
  • Nuclear Medicine, Radiotherapy & Molecular Imaging (AREA)
  • Radiology & Medical Imaging (AREA)
  • Length Measuring Devices With Unspecified Measuring Means (AREA)

Description

Technické řešení se týká autoemisního mikroskopu, který je určen pro analýzu hrotu sondy pro rastrovací sondové mikroskopy.
Dosavadní stav techniky
V současnosti neexistuje zařízení, které by umožnilo charakterizovat kvalitu sond pro rastrovací sondové mikroskopy, či je přímo srovnávat jinak nežli jejich přímým použitím v mikroskopu samotném.
Stávající SPM mikroskopy sondy nijak nesrovnávají ani jakkoliv necharakterizují a uživatelé mikroskopů jsou přímo závislí na kvalitě sond, jejíž garance je na straně výrobce. Nejistota v opakovatelnosti výroby sond, tedy přímo vede k výkyvům kvality funkce rastrovacího hrotového mikroskopu, která je daná především sondou samotnou.
Podstata technického řešení
Výše uvedené nevýhody dosavadního stavu techniky řeší předložené technické řešení, které umožňuje analýzu hrotových sond, která je založená na spojení měření autoemisního proudu z SPM sond a z testování naměřených charakteristik.
Autoemisní mikroskop pro analýzu hrotu sondy podle tohoto technického řešení obsahuje:
- uzavíratelné pouzdro, které má alespoň jednu připojovací přírubu pro připojení čerpacího zařízení a pozorovací přírubu, ke které je odnímatelně upevněné pozorovací víko s vestavěným pozorovacím sklem,
- autoemisní trysku, která je upevněna v pouzdře a obsahuje
- ložné těleso pro uložení sondy, které je přivrácené k pozorovacímu sklu,
- detekční sestavu, která je uspořádaná odnímatelně z autoemisní trysky a která obsahuje scintilátor, který je opatřený vodivým povlakem a který je uspořádaný s odstupem od ložného tělesa mezi ložným tělesem a pozorovacím sklem,
- přívodní drát pro přívod napájecího napětí na sondu, přičemž přívodní drát je elektricky propojený s ložným tělesem,
- výstupní drát, který je elektricky propojený s vodivým povlakem scintilátoru.
S výhodou detekční sestava obsahuje vodivou propojku, vodivý kolík a plochý měděný vodič, které jsou uspořádány tak, že plochý měděný vodič elektricky propojuje vodivou vrstvu scintilátoru s vodivou propojkou, do které je uchycen vodivý kolík, který vyčnívá z detekční sestavy.
Ve výhodném provedení autoemisní tryska obsahuje nosné těleso, ke kterému je uchycena izolační destička, ke které jsou se vzájemným rozestupem uchyceny konec přívodního drátu a konec výstupního drátu.
- 1 CZ 36068 UI
Přitom s výhodou na nosné těleso dosedá kryt, ve kterém je uchycena kleština, do které jez jedné strany vysouvatelně zasunutý vodivý kolík a z druhé strany je v ní uchycený konec výstupního drátu.
K izolační destičce je pak přednostně upevněn přívodní šroub, který je z elektricky vodivého materiálu a kolmo vystupuje z izolační destičky směrem ke scintilátoru, a který je pomocí propojovacího prvku elektricky propojený s přívodním drátem. Přívodní šroub má s výhodou na svém vnějším obvodu opěrný límec, přičemž k přívodním šroubu je připojen přítlačný dílec s vnějším přítlačným límcem, na který dosedá nosič, přičemž mezi přítlačným límcem a opěrným límcem je rozepřena tlačná pružina a přičemž ložné těleso je uložené na nosiči.
Přítlačný dílec a ložné těleso jsou přednostně z elektricky vodivého materiálu, zatímco nosič je z nevodivého materiálu.
Autoemisní tryska s výhodou obsahuje distanční podložku uspořádanou pro vymezení vzdálenosti mezi scintilátorem a sondou nebo ložným tělesem.
Rovněž je výhodné, když pouzdro vymezuje dutinu ve tvaru šesticestného kříže.
Pouzdro má s výhodou protilehle k pozorovací přírubě uspořádanou montážní přírubu, ke které je odnímatelně upevněno montážní víko, a ve zvlášť výhodném provedení má pouzdro dvojici navzájem protilehle uspořádaných připojovacích přírub pro připojení čerpacích zařízení.
Zvlášť výhodné provedení autoemisního mikroskopu obsahuje
- alespoň jednu iontovou pumpu, která je svým vstupem připojena k připojovací přírubě, a
- počítač obsahující A/D převodník, přičemž tento počítač je propojen s výstupním kabelem přes A/D převodník.
Objasnění výkresů
Technické řešení je schématicky ilustrováno na přiložených výkresech, kde obr. 1 znázorňuje pohled na příkladné provedení komory autoemisního mikroskopu s autoemisní tryskou podle tohoto technického řešení, kde pouzdro komory je znázorněno v řezu, na obr. 2 je pohled na autoemisní trysku z obr. 1 při výměně sondy, na obr. 3 je řez částí autoemisní trysky z obr. 2, na obr. 4 je detail řezu autoemisní trysky a na obr. 5 je zjednodušené blokové schéma autoemisního mikroskopu.
Příklad uskutečnění technického řešení
Na obr. 1 je vyobrazena komora autoemisního mikroskopu podle tohoto technického řešení, přičemž pouzdro 1 komory je znázorněno v řezu.
Pouzdro 1 vymezuje 6-cestnou křížovou dutinu a má připojovací příruby 11 pro připojení čerpacích zařízení c, přednostně ve formě iontových pump.
Pouzdro 1 má dále montážní přírubu 12, která je uzavíratelná montážním víkem 3 s vakuovými elektrickými průchodkami 35 pro přívodní drát 8 pro přívod napájecího napětí a pro výstupní drát 9 pro odvod měřeného proudu ze scintilátoru 42.
Všechny příruby 11, 12, 13 jsou přednostně typu DN 40 CF podle normy ISO 3669:2017 ajsou vakuotěsně uzavíratelné.
-2CZ 36068 UI
Pří vodní drát 8 a výstupní drát 9 jsou propoj itelné s napájecím zdrojem a.
Protilehle vzhledem k montážní přírubě 12 má pouzdro 1 uspořádánu pozorovací přírubu 13, která je uzavíratelná pozorovacím víkem 4 s vestavěným pozorovacím sklem 5 z křemičitého skla
K montážnímu víku 3 jsou upevněny stojiny 7.
Ke stojinám 7 je v pouzdře 1 v podstatě rovnoběžně s pozorovacím víkem 4 uchyceno nosné těleso 60, které obsahuje průchozí otvory 61 pro průchod přívodního drátu 8 a výstupního drátu 9. V průchozích otvorech 61 jsou pro zajištění elektrické izolace umístěny keramické podložky 64, kterými dráty 8, 9 prochází.
Nosné těleso 60 dále obsahuje vnitřní osazení 62, na které dosedá izolační destička 10 z elektricky nevodivého materiálu.
Nosné těleso 60 dále obsahuje vnější osazení 63, na které dosedá svou vnější obvodovou hranou kryt 65 nosného tělesa 60, který obsahuje centrální otvor.
Izolační destička 10 obsahuje první propojovací otvor 101 uzpůsobený pro připojení a uchycení přívodního drátu 8 pro přívod napájecího napětí pro sondu 40 a druhý propojovací otvor 102 pro připojení a uchycení výstupního drátu 9 pro odvod proudu ze scintilátoru 42.
Ve středové části izolační destičky 10 je uchycen přívodní šroub 84, který je pomocí propojovacího prvku 85 elektricky propojen s koncovou částí přívodního drátu 8 a který ční z izolační destičky 10 směrem k centrálnímu otvoru v krytu 65 nosného tělesa 60.
Ve druhém propojovacím otvoru 102 je uchycena kleština 92 tak, že vystupuje kolmo nahoru z izolační destičky 10 s odstupem od přívodního šroubu 84. Pomocí kleštiny 92 je v propojovacím otvoru 102 izolační destičky 10 uchycen výstupní drát 9.
Na přívodní šroub 84 je nasazený přítlačný dílec 86, který má vnější přítlačný límec 87. Přívodní šroub 84 je opatřený opěrným límcem 89 a je na něm navléknuta tlačná pružina 50 tak, že je rozepřena mezi opěrným límcem 89 přívodního šroubu 84 a přítlačným límcem 87 přítlačného dílce 86.
Na přítlačném dílci 86 je navléknut nosič 88, který dosedá na přítlačný límec 87 a přitom prochází centrálním otvorem krytu 65 nosného tělesa 60.
Jak je zřejmé zvláště z obr. 4, na nosiči 88, který je nevodivý, je upevněno ložné těleso 90, a to tak, že je našroubováno na přítlačný dílec 86. Na ložném tělese 90 je umístěna testovaná sonda 40.
Tlačná pružina 50 zajišťuje přitlačení sondy 40 k distanční podložce 41 a tím vymezení správné pracovní vzdálenosti sondy 40 od scintilátoru 42. Mírou zašroubování přívodního šroubu 84 do propojovacího prvku 85 je pro danou tlačnou pružinu 50 možné nastavit přítlačnou sílu. Osazení na nosiči 88 a krytu 65 nosného tělesa 60 napomáhá k zajištění polohy nosiče a celkové stability konstrukce.
Ke krytu 65 nosného tělesa 60 je pomocí tří šroubů M2 přišroubována detekční sestava, která obsahuje základnu 71 a krycí těleso 70, které mají navzájem lícující středové otvory, a k nim přichycený scintilátor 42.
Do středového otvoru v základně 71 detekční sestavy je vložen nevodivý dotlačovací dílec 72, na který je položena distanční podložka 41 a samotný scintilátor 42. Ten je pomocí vnitřního výřezu 32 nevodivého centrovacího kroužku 73 vvstředěn ve středovém otvoru krycího tělesa 70.
-3 CZ 36068 UI
Vzájemně komplementární osazení na jednotlivých dílech vymezuje vzájemnou polohu těchto dílů. Detekční sestávaje stažena třemi šrouby M2 ze spodní strany.
Scintilátor 42 je vyrobený z yttrito-hlinitého granátu (Y3AI5O12) dopovaného Cerem (YAG:Ce). Plocha scintilátoru 42 přivrácená směrem k sondě 40 je pokovena tenkou vodivou vrstvou hliníku, což umožňuje odvádět proud dopadajících elektronů ze scintilátoru 42. To je realizováno pomocí plochého měděného vodiče 74, který je uložený v detekční sestavě a je v elektrickém kontaktu jak s vrstvou hliníku na scintilátoru 42, tak s vodivou propojkou 93, do které je vsazený vodivý kolík 91. který ční z detekční sestavy. Vodivá propojka 93 je elektricky oddělena od základny 71 a krycího dílce 70 pomocí izolačních dílců 94.
Při nasazení detekční sestavy na kryt 65 nosného tělesa 60 zajede vodivý kolík 91 do kleštiny 92 a tím se propojí scintilátor 42 s výstupním drátem 9.
Toto řešení umožňuje snadnou demontáž autoemisní trysky z komory a následnou snadnou výměnu testované sondy 40. Ustavení autoemisní trysky v blízkosti pozorovacího skla 5 díky stojinám 7 umožňuje jednodušší snímání obrazce na scintilátoru 42 přes pozorovací sklo 5 pozorovací příruby 4.
Samotná výměna testované sondy 40 je naznačena na obrázku 2. Po odšroubování tří šroubků M2 je možné sundat krycí těleso 70 i se scintilátorem 42. Sonda 40 je volně položena na ložném tělese 90.
Mikroskopická sonda 40, která sestává z nosné destičky a ostrého hrotu, jev autoemisním mikroskopu provozována v podmínkách ultra vysokého vakua (tlak 10-7Pa), kde je kjejí charakterizaci využit autoemisní proud emitovaný z hrotu testované sondy 40, která je uložena na ložném tělese 90 s definovaným odstupem od scintilátoru 42 a jejíž hrot směřuje kolmo ke scintilátoru 42. Takto emitovaný proud jev autoemisním mikroskopu současně zaznamenáván a jeho stopa zobrazována za pomoci anody, kterou představuje scintilátor 42.
Vodivá vrstva na povrchu scintilátoru 42 sbírá autoemisní elektrony a umožňuje jejich následné vedení skrze vodivé součásti, tedy plochý měděný vodič 74, vodivou propojku 93, vodivý kolík 91, kleštinu 92 a výstupní drát 9, skrz montážní přírubu 12 a montážní víko 3.
Získaný proud je na výstupu z komory veden a zaznamenáván do počítače d. V počítači d je získaný signál za pomoci A/D převodníku digitalizován a ze získaných dat je vypočtena numerická charakteristika na bázi existující teorie (tzv. „Ortodoxní testování“). Zpracování signálu ajeho vyhodnocení může být realizováno speciálně vytvořeným softwarem.
Měření současně umožňují provádět testy zrychleného stárnutí, kdy může být dosažený proud až lOO.OOOkrát větší, než běžný provozní (tunelovací) proud a dále možnost sledovat stabilitu měřeného proudu s ohledem na odhalování nežádoucích fluktuačních procesů.
Zpracování hodnot naměřeného autoemisního proudu lze založit na měření a vyhodnocování napěťově-proudových charakteristik autoemisního proudu. Ortodoxní testování, implementované formou speciálního softwaru, představuje kvantitativní test založený na aktualizované FowlerověNordheimově teorii, která se ukázala jako vhodná a zcela nedestruktivní metoda pro testování hrotů katod. Metoda je založena na analýze poměru mezi aplikovaným elektrostatickým polem a referenční hodnotou pole definovanou jako tzv. škálované pole (fc). Test může být například založen na extrakci hodnot škálovaného pole z některého z hlavních analytických grafů v literatuře o autoemisi (Millikanův-Uauritsenův, Fowlerův-Nordheimův nebo Murphyho-Goodův graf) a porovnání výsledků s testovacími kritérii, která jsou založena na experimentálních hodnotách škálovaného pole (fc), jež byly extrahovány z důvěryhodných publikací o autoemisi z wolframu v období mezi lety 1926 a 1972. Na bázi hodnot získaných z testování sond je tedy možno přímo srovnávat hroty sond a jejich fungování, a to zcela nedestruktivně.
-4CZ 36068 Ul
U každé měřené sondy 40 lze takto získat komplexní sadu parametrů, která umožní sondy 40 přímo srovnávat.
Ačkoli byla popsána zvlášť výhodná příkladná provedení, je zřejmé, že odborník z dané oblasti snadno nalezne další možné alternativy k těmto provedením. Proto rozsah ochrany není omezen na tato příkladná provedení, ale spíše je dán definicí přiložených nároků na ochranu.

Claims (12)

  1. NÁROKY NA OCHRANU
    1. Autoemisní mikroskop pro analýzu hrotu sondy (40), vyznačující se tím, že obsahuje:
    - uzavíratelné pouzdro (1), které má alespoň jednu připojovací přírubu (11) pro připojení čerpacího zařízení (c) a pozorovací přírubu (13), ke které je odnímatelně upevněné pozorovací víko (4) s vestavěným pozorovacím sklem (5),
    - autoemisní trysku, která je upevněna v pouzdře (1) a obsahuje:
    - ložné těleso (90) pro uložení sondy (40), které je přivrácené k pozorovacímu sklu (5),
    - detekční sestavu, která je uchycená odnímatelně z autoemisní trysky a která obsahuje scintilátor (42), který je opatřený vodivým povlakem a který je uspořádaný s odstupem od ložného tělesa (90) mezi ložným tělesem (90) a pozorovacím sklem (5),
    - přívodní drát (8) pro přívod napájecího napětí na sondu (40), přičemž přívodní drát (8) je elektricky propojený s ložným tělesem (90),
    - výstupní drát (9), který je elektricky propojený s vodivým povlakem scintilátoru (42).
  2. 2. Autoemisní mikroskop podle nároku 1, vyznačující se tím, že detekční sestava obsahuje vodivou propojku (93), vodivý kolík (91) a plochý měděný vodič (74), které jsou uspořádány tak, že plochý měděný vodič (74) elektricky propojuje vodivou vrstvu scintilátoru (42) s vodivou propojkou (93), do které je uchycen vodivý kolík (91), který vyčnívá z detekční sestavy.
  3. 3. Autoemisní mikroskop podle nároku 1, vyznačující se tím, že autoemisní tryska obsahuje nosné těleso (60), ke kterému je uchycena izolační destička (10), ke které jsou se vzájemným rozestupem uchyceny konec přívodního drátu (8) a konec výstupního drátu (9).
  4. 4. Autoemisní mikroskop podle nároku 2 a 3, vyznačující se tím, že na nosné těleso (60) dosedá kryt (65), ve kterém je uchycena vodivá kleština (92), do které je z jedné strany vysouvatelně zasunutý vodivý kolík (91) a z druhé strany je v ní uchycený konec výstupního drátu (9).
  5. 5. Autoemisní mikroskop podle nároku 3 nebo 4, vyznačující se tím, že k izolační destičce (10) je upevněn přívodní šroub (84), který je z elektricky vodivého materiálu a kolmo vystupuje z izolační destičky (10) směrem ke scintilátoru (42), a který je pomocí propojovacího prvku (85) elektricky propojený s přívodním drátem (8).
  6. 6. Autoemisní mikroskop podle nároku 5, vyznačující se tím, že přívodní šroub (84) má na svém vnějším obvodu opěrný límec (89), přičemž k přívodnímu šroubu (84) je připojen přítlačný dílec (86) s vnějším přítlačným límcem (87), na který dosedá nosič (88), přičemž mezi přítlačným límcem (87) a opěrným límcem (89) je rozepřena tlačná pružina (50) a přičemž ložné těleso (90) je uložené na nosiči (88).
  7. 7. Autoemisní mikroskop podle nároku 6, vyznačující se tím, že přítlačný dílec (86) a ložné těleso (90) jsou z elektricky vodivého materiálu, zatímco nosič (88) je z elektricky nevodivého materiálu.
  8. 8. Autoemisní mikroskop podle kteréhokoli z nároků 1 až 7, vyznačující se tím, že autoemisní tryska obsahuje distanční podložku (41) uspořádanou pro vymezení vzdálenosti mezi scintilátorem (42) a sondou (40) nebo ložným tělesem (90).
  9. 9. Autoemisní mikroskop podle kteréhokoli z nároků 1 až 8, vyznačující se tím, že pouzdro (1) vymezuje dutinu ve tvaru šesticestného kříže.
    -6 CZ 36068 Ul
  10. 10. Autoemisní mikroskop podle kteréhokoli z nároků 1 až 9, vyznačující se tím, že pouzdro (1) má protilehle k pozorovací přírubě (13) uspořádanou montážní přírubu (12), ke které je odnímátelně upevněno montážní víko (3).
  11. 11. Autoemisní mikroskop podle kteréhokoli z nároků 1 až 10, vyznačující se tím, že pouzdro (1) 5 má dvojici navzájem protilehle uspořádaných připojovacích přírub (11) pro připojení čerpacích zařízení (c).
  12. 12. Autoemisní mikroskop podle kteréhokoli z nároků 1 až 11, vyznačující se tím, že obsahuje:
    - alespoň jednu iontovou pumpu, která je svým vstupem připojena k připojovací přírubě (11), a - počítač (d) obsahující A/D převodník, přičemž tento počítač (d) je propojen s výstupním ίο kabelem (9) přes A/D převodník.
CZ202239842U 2022-04-29 2022-04-29 Autoemisní mikroskop pro analýzu hrotu sondy CZ36068U1 (cs)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
CZ202239842U CZ36068U1 (cs) 2022-04-29 2022-04-29 Autoemisní mikroskop pro analýzu hrotu sondy

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
CZ202239842U CZ36068U1 (cs) 2022-04-29 2022-04-29 Autoemisní mikroskop pro analýzu hrotu sondy

Publications (1)

Publication Number Publication Date
CZ36068U1 true CZ36068U1 (cs) 2022-05-26

Family

ID=81972651

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
CZ202239842U CZ36068U1 (cs) 2022-04-29 2022-04-29 Autoemisní mikroskop pro analýzu hrotu sondy

Country Status (1)

Country Link
CZ (1) CZ36068U1 (cs)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
CN110068576B (zh) 一种光学显微镜下热电两场原位气氛测试系统
CN105388406A (zh) 一种气体绝缘电气设备局部放电多源联合检测方法
US3791743A (en) Portable flame photometer and sampling probe
CN110109001B (zh) 一种原位气氛热电两场测试用样品台及芯片电极自密封结构
CN103163438A (zh) 一种微放电器性能测试装置及方法
CN110018273B (zh) 一种用于钻石对顶砧的双向动态加载/卸载的装置和方法
CN103712776B (zh) 激光器寿命试验用固定夹具
US3803958A (en) Ultra thin sectioning with ultra sharp diamond edge at ultra low temperature
CZ36068U1 (cs) Autoemisní mikroskop pro analýzu hrotu sondy
CN209946318U (zh) 一种原位气氛热电两场测试用样品台及芯片电极自密封结构
JP5648114B1 (ja) 試料の表面観察に用いられる試料ホルダー及びその制御方法
JP2002033366A (ja) プローブユニットおよびそれを用いた試料操作装置
CN110907527A (zh) 一种测定高纯金首饰中杂质元素含量的方法
WO1999056124A1 (en) Eddy current flexible field probe
US4042880A (en) Electrode assembly for measuring the effective thickness of thru-hole plating circuit board workpieces
CN115046872B (zh) 一种疲劳裂纹实时测量方法
CN108226737B (zh) 具有用于电子束操作的局部抽空容积的集成电路分析系统和方法
CN110286271A (zh) 一种绝缘介质表面电荷特性的测量系统、方法及分析方法
US3751780A (en) Ultra sharp diamond edges for ultra thin sectioning and as point cathode
US3942892A (en) Apparatus and method for the spectroscopic analysis of solid metal articles
Burjupati et al. Opto Electronic Technique for Detection of Corona Discharges in Air and Oil
US20140017826A1 (en) Semiconductor wafer evaluation method, semiconductor wafer evaluation device, and probe for semiconductor evaluation device
CN103954836A (zh) 一种碳纤维单丝体积电阻率测试方法及其使用的测试支架
CN212844962U (zh) 一种重金属检测仪的激发源装置
JP2004063486A (ja) プローバのチャック機構

Legal Events

Date Code Title Description
FG1K Utility model registered

Effective date: 20220526