CA980280A - Methane oxidizing bacterial strain "m 102", method for obtaining it and method for synthesizing protein with it - Google Patents
Methane oxidizing bacterial strain "m 102", method for obtaining it and method for synthesizing protein with it
Info
Publication number
CA980280A
CA980280A CA122,661A CA122661A CA980280A CA 980280 A CA980280 A CA 980280A CA 122661 A CA122661 A CA 122661A CA 980280 A CA980280 A CA 980280A