CA974481A - Apparatus for handling disabled persons - Google Patents
Apparatus for handling disabled personsInfo
- Publication number
- CA974481A CA974481A CA162*7A CA162A CA974481A CA 974481 A CA974481 A CA 974481A CA 162 A CA162 A CA 162A CA 974481 A CA974481 A CA 974481A