CA935949A - Thermally stable dyeable polyesters - Google Patents
Thermally stable dyeable polyesters
Info
Publication number
CA935949A
CA935949A CA071504A CA71504A CA935949A CA 935949 A CA935949 A CA 935949A CA 071504 A CA071504 A CA 071504A CA 71504 A CA71504 A CA 71504A CA 935949 A CA935949 A CA 935949A