CA934594A - Image receiving material for the silver salt diffusion process - Google Patents
Image receiving material for the silver salt diffusion process
Info
Publication number
CA934594A
CA934594A CA083960A CA83960A CA934594A CA 934594 A CA934594 A CA 934594A CA 083960 A CA083960 A CA 083960A CA 83960 A CA83960 A CA 83960A CA 934594 A CA934594 A CA 934594A