CA934308A - Profiled bottom wall for extruded and wall ironed cans - Google Patents
Profiled bottom wall for extruded and wall ironed cans
Info
Publication number
CA934308A
CA934308A CA099242A CA99242A CA934308A CA 934308 A CA934308 A CA 934308A CA 099242 A CA099242 A CA 099242A CA 99242 A CA99242 A CA 99242A CA 934308 A CA934308 A CA 934308A