CA932905A - Organomineral polymeric material - Google Patents
Organomineral polymeric material
Info
Publication number
CA932905A
CA932905A CA097421A CA97421A CA932905A CA 932905 A CA932905 A CA 932905A CA 097421 A CA097421 A CA 097421A CA 97421 A CA97421 A CA 97421A CA 932905 A CA932905 A CA 932905A