CA931980A - Procede d'halogenation selective de paraffines - Google Patents
Procede d'halogenation selective de paraffines
Info
Publication number
CA931980A
CA931980A CA056874A CA56874A CA931980A CA 931980 A CA931980 A CA 931980A CA 056874 A CA056874 A CA 056874A CA 56874 A CA56874 A CA 56874A CA 931980 A CA931980 A CA 931980A