CA930737A - Thiocarbamic acid derivatives - Google Patents
Thiocarbamic acid derivatives
Info
Publication number
CA930737A
CA930737A CA079290A CA79290A CA930737A CA 930737 A CA930737 A CA 930737A CA 079290 A CA079290 A CA 079290A CA 79290 A CA79290 A CA 79290A CA 930737 A CA930737 A CA 930737A