CA925869A - Amidoximes and process for the preparation thereof - Google Patents
Amidoximes and process for the preparation thereof
Info
Publication number
CA925869A
CA925869A CA020072A CA20072A CA925869A CA 925869 A CA925869 A CA 925869A CA 020072 A CA020072 A CA 020072A CA 20072 A CA20072 A CA 20072A CA 925869 A CA925869 A CA 925869A