Process for the manufacture of high bulk textile materials from polyacrylonitrile
Info
Publication number
CA925655A
CA925655A CA089188A CA89188A CA925655A CA 925655 A CA925655 A CA 925655A CA 089188 A CA089188 A CA 089188A CA 89188 A CA89188 A CA 89188A CA 925655 A CA925655 A CA 925655A