CA925016A - Floating larvicide - Google Patents
Floating larvicideInfo
- Publication number
- CA925016A CA925016A CA066221A CA66221A CA925016A CA 925016 A CA925016 A CA 925016A CA 066221 A CA066221 A CA 066221A CA 66221 A CA66221 A CA 66221A CA 925016 A CA925016 A CA 925016A