CA924324A - Insecticidal and fungicidal composition - Google Patents
Insecticidal and fungicidal composition
Info
Publication number
CA924324A
CA924324A CA089079A CA89079A CA924324A CA 924324 A CA924324 A CA 924324A CA 089079 A CA089079 A CA 089079A CA 89079 A CA89079 A CA 89079A CA 924324 A CA924324 A CA 924324A