CA923906A - 2-arylalkanoic acids - Google Patents
2-arylalkanoic acids
Info
Publication number
CA923906A
CA923906A CA078230A CA78230A CA923906A CA 923906 A CA923906 A CA 923906A CA 078230 A CA078230 A CA 078230A CA 78230 A CA78230 A CA 78230A CA 923906 A CA923906 A CA 923906A