CA923809A - Thermoplastic adhesive on a polyamide basis - Google Patents
Thermoplastic adhesive on a polyamide basis
Info
Publication number
CA923809A
CA923809A CA090005A CA90005A CA923809A CA 923809 A CA923809 A CA 923809A CA 090005 A CA090005 A CA 090005A CA 90005 A CA90005 A CA 90005A CA 923809 A CA923809 A CA 923809A