CA923501A - Benzoxazole compounds - Google Patents
Benzoxazole compounds
Info
Publication number
CA923501A
CA923501A CA078805A CA78805A CA923501A CA 923501 A CA923501 A CA 923501A CA 078805 A CA078805 A CA 078805A CA 78805 A CA78805 A CA 78805A CA 923501 A CA923501 A CA 923501A