CA921407A - Apparatus for cleaning sulphur dioxide-containing flue gases - Google Patents
Apparatus for cleaning sulphur dioxide-containing flue gases
Info
Publication number
CA921407A
CA921407A CA090326A CA90326A CA921407A CA 921407 A CA921407 A CA 921407A CA 090326 A CA090326 A CA 090326A CA 90326 A CA90326 A CA 90326A CA 921407 A CA921407 A CA 921407A