CA921364A - Apparatus and method for washing eggs - Google Patents
Apparatus and method for washing eggs
Info
Publication number
CA921364A
CA921364A CA091224A CA91224A CA921364A CA 921364 A CA921364 A CA 921364A CA 091224 A CA091224 A CA 091224A CA 91224 A CA91224 A CA 91224A CA 921364 A CA921364 A CA 921364A