CA920575A - Rotary drill bit and holder - Google Patents
Rotary drill bit and holder
Info
Publication number
CA920575A
CA920575A CA089018A CA89018A CA920575A CA 920575 A CA920575 A CA 920575A CA 089018 A CA089018 A CA 089018A CA 89018 A CA89018 A CA 89018A CA 920575 A CA920575 A CA 920575A