UA82434U - Засіб бассараба г.о. для герметичного закупорювання ємностей з рідинами і напоями - Google Patents

Засіб бассараба г.о. для герметичного закупорювання ємностей з рідинами і напоями Download PDF

Info

Publication number
UA82434U
UA82434U UAU201307262U UAU201307262U UA82434U UA 82434 U UA82434 U UA 82434U UA U201307262 U UAU201307262 U UA U201307262U UA U201307262 U UAU201307262 U UA U201307262U UA 82434 U UA82434 U UA 82434U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
container
recess
fact
base
diameter
Prior art date
Application number
UAU201307262U
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Григорий Александрович Бассараб
Original Assignee
Григорий Александрович Бассараб
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Григорий Александрович Бассараб filed Critical Григорий Александрович Бассараб
Priority to UAU201307262U priority Critical patent/UA82434U/uk
Publication of UA82434U publication Critical patent/UA82434U/uk

Links

Landscapes

  • Packages (AREA)

Abstract

Засіб для герметичного закупорювання ємностей з рідинами і напоями містить денце, корпус у вигляді обичайки, що виконана з можливістю закріплення на ємності, і елемент для взаємодії з пристроєм для розливання вмісту ємності. Згаданий елемент виконаний у вигляді направленого всередину ємності поглиблення зі змінною товщиною стінки, що зменшується від основи до вершини. При цьому товщину стінки поглиблення і матеріал згаданого елемента вибирають виходячи з можливості його проколювання з відгином стінок всередину ємності і щільного охоплення ними взаємодіючого елемента пристрою для розливання вмісту ємності.

Description

Корисна модель належить до засобів для герметичного закупорювання ємностей з рідинами і напоями, переважно до кришок з полімерного матеріалу, що виконані з елементом для взаємодії з пристроєм для розливу вмісту ємності шляхом його проколювання з утворенням щільного манжетного ущільнення в зоні проколу, і може бути використана в харчовій промисловості при виробництві і розливі сатурованих рідин і напоїв, у фармацевтичній, хімічній і аграрній галузях як засіб для закупорювання ємностей з рідкими продуктами, що вимагають забезпечення герметичності при зберіганні, розливі і переливанні, а також в громадському харчуванні і торгівлі при продажу сатурованих рідин і напоїв населенню і в домашніх умовах при їх вживанні.
Відомий засіб для герметичного закупорювання ємностей з рідинами і напоями (патент ОА
Мо 32978, В67О 1/04, В6701/10, дата публікації 15.02.20011, що містить денце, корпус у вигляді циліндрової обичайки з кільцевою заскочкою на внутрішній поверхні для закріплення на горловині ємності і елемент для взаємодії з пристроєм для розливу вмісту ємності. Згаданий елемент виконаний з еластичного матеріалу у вигляді клапана з центральною ослабленою ділянкою і одним або більш капілялрними каналами на периферії. Клапан закріплений під денцем в горловині ємності, а денце містить отвір, діаметр якого відповідний діаметру ослабленої ділянки. Засіб дозволяє здійснювати газування і порційне розливання рідини і напоїв з герметичних ємностей, що містять в порожнині сифонні трубки. При цьому газування рідини і напоїв в порожнині ємності виконують через капілярні канали в клапані, а порційне розливання здійснюють після проколювання на клапані ослабленої ділянки взаємодіючим з ним елементом пристрою для розливання вмісту ємності, що виконаний у вигляді трубки із загостреним кінцем, і закріплення цього пристрою на горловині ємності за допомогою гвинтового різьблення.
Недоліками відомого технічного рішення є: - відсутність можливості для закупорювання ємностей, у тому числі пластикових пляшок, які не обладнані сифонними трубками, а також використання для перекачування рідин з герметичних ємностей з великим об'ємом в ємності з меншим об'ємом; - виконання з'єднання з горловиною ємності за допомогою заскочки, а не різьблення; - складна конструкція клапана, що здорожує вартість ємностей з рідинами і напоями для
Зо споживачів.
Вказані недоліки істотно обмежують область застосування засобу.
Відомий засіб для закупорювання ємностей з рідинами і напоями (патент КО Мо 106225,
В65О 41/00, дата публікації 10.07.2011, що містить денце, корпус у вигляді циліндрової обичайки з гвинтовим різьбленням на внутрішній поверхні для закріплення на горловині ємності і елемент для взаємодії з пристроєм для розливання вмісту ємності. Відомий засіб виконаний у вигляді суцільної кришки, а згаданий елемент розташований на денці в його центральній частині і виконаний у вигляді ділянки, що обмежена кільцеподібною ланкою, яка легко руйнується. Кришка виконана з пластичного матеріалу. Засіб призначений для закупорювання пластикових ємностей об'ємом від 3,5 до 10 л з негазованою рідиною і подальшого її переливання в переверненому положенні ємностей у вододиспенсер (кулер) після руйнування кільцеподібної ланки штоком кулера.
Недоліком відомого технічного рішення є відсутність в зоні проколу герметичного ущільнення між денцем і штоком кулера, що не дозволяє використовувати засіб для закупорювання ємностей з газованими напоями і ємностей великого об'єму, а також для взаємодії з пристроями сифонного типу. Це істотно обмежує область застосування відомого засобу.
В основу корисної моделі поставлено задачу удосконалення засобу для герметичного закупорювання ємностей з рідинами і напоями за рахунок іншого виконання елемента для взаємодії з пристроєм для розливання вмісту ємності. Технічний результат від реалізації цієї задачі полягає в створенні в зоні проколу герметичного манжетного ущільнення закупорювального засобу з пристроєм для розливання вмісту ємності, що дозволяє використовувати даний засіб для закупорювання ємностей з газованими рідинами і напоями, а також з рідкими продуктами, що вимагають забезпечення герметичності при зберіганні, розливанні і переливанні. Технічний результат, що заявляється, дозволяє істотно розширити область застосування закупорювального засобу.
Поставлена задача вирішується тим, що в засобі для герметичного закупорювання ємностей з рідинами і напоями, що містить денце, корпус у вигляді обичайки, що виконана з можливістю закріплення на ємності, і елемент для взаємодії з пристроєм для розливання вмісту ємності, згідно з корисною моделлю згаданий елемент виконаний у вигляді направленого всередину бо ємності поглиблення зі змінною товщиною стінки, що зменшується від основи до вершини, при цьому товщину стінки поглиблення і матеріал згаданого елемента вибирають виходячи з можливості його проколювання з відгином стінок всередину ємності і щільного охоплення ними взаємодіючого елемента пристрою для розливання вмісту ємності.
Доцільно, щоб поглиблення було виконано з основою циліндрової форми.
Доцільно, щоб згадане поглиблення було виконано на денці в його центральній частині.
Доцільно, щоб денце із згаданим поглибленням конусоподібної форми і обичайка були виконані з пружного пластичного матеріалу.
Доцільно, щоб денце було виконано з ущільнювальним елементом у вигляді щонайменше одного кільцевого виступу на його внутрішній поверхні або у вигляді кільцевої еластичної прокладки, закріпленої під денцем в обичайці, при цьому внутрішній діаметр згаданої прокладки відповідає діаметру основи поглиблення.
Доцільно, щоб згадане поглиблення було виконано на закріпленій під денцем прокладці, при цьому денце містило отвір, діаметр якого відповідає діаметру основи поглиблення.
Доцільно, щоб прокладка із згаданим поглибленням була виконана з пружного пластичного матеріалу.
Доцільно, щоб форму поглиблення і змінну товщину його стінки вибирали в залежності від діаметра основи і тиску в порожнині ємності.
Доцільно, щоб обичайка була виконана з можливістю закріплення на ємності за допомогою гвинтового різьблення на її внутрішній або зовнішній циліндричній поверхні.
Вдосконалена конструкція пропонованого засобу забезпечує досягнення технічного результату, що заявляється. Зокрема, за рахунок виконання елемента для взаємодії з пристроєм для розливання вмісту ємності у вигляді направленого всередину ємності поглиблення досягається локалізація зони проколу на закупорювальному засобі без виконання кільцеподібної ланки, що легко руйнується, як у відомого технічного рішення. Вказане виконання згаданого елемента з урахуванням ознак щодо товщини стінки і матеріалу в поєднанні з відомими ознаками дозволяє створити в зоні проколу герметичне манжетне ущільнення закупорювального засобу з пристроєм для розливання вмісту ємності. Наявність такого ущільнення забезпечує використовування засобу, що заявляється, для герметичного закупорювання ємностей як з газованими рідинами і напоями, так і з рідкими продуктами, що
Зо вимагають забезпечення герметичності при зберіганні, розливі і переливанні, що істотно розширює область його застосування. Виконання поглиблення на денці в його центральній частині або його виконання на прокладці, закріпленій під денцем, що містить отвір, діаметр якого відповідає діаметру основи згаданого поглиблення, є альтернативними ознаками і кожна з них в сукупності з іншими ознаками незалежного пункту формули забезпечують отримання
З5 технічного результату, що заявляється.
Суть корисної моделі, що заявляється, пояснюється представленими фігурами креслень, де на фіг. 1 показано поперечний переріз засобу у вигляді кришки з поглибленням конусоподібної форми на денці; на фіг. 2 - поперечний переріз засобу у вигляді кришки з поглибленням конусоподібної форми на прокладці; на фіг. З - поперечний переріз засобу у вигляді циліндрової пробки; на фіг. 4 - поперечний переріз засобу у вигляді циліндрової пробки з фланцем; на фіг. 5 - поперечний переріз засобу у вигляді кришки і взаємодіючого з ним сифонного пристрою.
Приклад 1. Засіб використовується для закупорювання пластикової разової пляшки для газованих напоїв з об'ємом порожнини до 2 л і тиском в ній до 4-102 Па.
Засіб виконаний у вигляді суцільної кришки (фіг. 1), що включає денце 1, корпус у вигляді циліндрової обичайки 2 з гвинтовим різьбленням З на внутрішній поверхні для з'єднання із стрічним різьбленням на горловині ємності 4 (фіг. 5). Поглиблення 5 виконане конусоподібної форми з основою б циліндрової форми, що направлені всередину ємності 4, і розміщено на денці 1 в його центральній частині. Поглиблення 5 має змінну товщину стінки, що зменшується від основи до вершини: в основі 6 вона дорівнює товщині Пп денця 1, а у вершини - від 0,2П до 0,51. Діаметр О основи 6 складає 6-8 мм, а кут у вершині поглиблення 5 конусоподібної форми складає 90", що відповідає взаємодіючому з ним елементу 7 пристрою для розливання вмісту ємності (фіг. 5). Кришка виконана з пружного пластичного матеріалу, що в поєднанні з зазначеними конструктивними ознаками поглиблення 5 забезпечує його проколювання і подальше розтягування конусоподібної поверхні з щільним охопленням взаємодіючого з ним елемента 7.
Денце 1 виконано з ущільнювальним елементом у вигляді кільцевого виступу 8 на його внутрішній поверхні. Ущільнювальний елемент може бути виконаний також у вигляді кільцевої еластичної прокладки (не показана), закріпленої під денцем 1 в циліндровій обичайці 2, при цьому внутрішній діаметр прокладки відповідає діаметру Ю основи 6. Циліндрова обичайка 2 бо виконана з подовжнім рифленням 9 на її зовнішній поверхні і із закріпленим по периметру її нижньої кромки відривним 10 і захисним 11 поясочками. Гвинтове різьблення 3 на внутрішній поверхні циліндрової обичайки 2 виконане однозахідним з сегментною гвинтовою лінією. В розглянутому прикладі кришка виконана методом гарячого пресування.
Приклад 2. Засіб використовується для закупорювання пластикової разової пляшки для газованих напоїв з об'ємом порожнини до 2 л і тиском в ній до 4-10" Па.
Засіб виконаний у вигляді суцільної кришки (фіг. 2), що включає денце 1, корпус у вигляді циліндрової обичайки 2 з гвинтовим різьбленням З на внутрішній поверхні для з'єднання із стрічним різьбленням на горловині ємності 4 (фіг. 5). Поглиблення 5 виконане конусоподібної форми з основою б циліндрової форми, що направлені всередину ємності 4, і розміщено в центральній частині прокладці 12. Прокладка 12 закріплена під денцем 1 в кільцевому пазу 13 циліндрової обичайки 2. Поглиблення 5 має змінну товщину стінки, що зменшується від основи до вершини: в основі б вона дорівнює товщині Ні прокладки 12, а у вершини - складає від 0,2Н: до 0,5П:. Діаметр Ю основи 6 складає 6-8 мм, а кут у вершині поглиблення 5 конусоподібної форми складає 90", що відповідає взаємодіючому з ним елементу 7 пристрою для розливання вмісту ємності (фіг. 5). Денце 1 містить отвір 14, діаметр 0: якого відповідає діаметру О основи 6 поглиблення 4. Гвинтове різьблення З на циліндровій обичайці 2 виконане однозахідним з суцільною гвинтовою лінією. Як і в раніше розглянутому прикладі 1, циліндрова обичайка 2 може бути виконана з подовжнім рифленням 9 на її зовнішній поверхні і із закріпленими по периметру її нижньої кромки відривним 10 ї захисним 11 поясочками. В розглянутому прикладі кришка виконана з жорсткого пластичного матеріалу, а прокладка 12 - з пружного пластичного матеріалу методом пресування.
Приклад 3. Засіб використовується для закупорювання ємностей з об'ємом порожнини від 2 до 10 л і тиском в ній від 4-107 до 6-107 Па.
Засіб виконаний у вигляді пробки, що включає (фіг. 3) денце 1, корпус у вигляді циліндрової обичайки 2 з гвинтовим різьбленням З на зовнішній поверхні для з'єднання із стрічним різьбленням на ємності (не показана). Поглиблення 5 виконане конусоподібної форми з основою 6 циліндрової форми, що направлені всередину ємності, і розміщено на денці 1 в його центральній частині. Поглиблення 5 має змінну товщину стінки, що зменшується від основи до вершини: в основі 6 вона дорівнює товщині Пп: денця 1, а у вершини - від 0,42 до 0,8П». Діаметр
Зо р2 основи 6 складає 8-10 мм, а кут у вершині поглиблення 5 конусоподібної форми менш ніж 90", що відповідає взаємодіючому з ним елементу 7 пристрою для розливання вмісту ємності (фіг. 5). Над поглибленням 5 у верхній частині пробки виконана виїмка 14 шестигранної форми для взаємодії з інструментом при монтажі і демонтажі на ємності. Під поглибленням 5 виконаний циліндровий канал 15. Пробка виконана з пружного пластичного матеріалу методом гарячого пресування.
Приклад 4. Засіб використовується для закупорювання ємностей - кегів для хімічної речовини з об'ємом порожнини більш ніж 10 л і тиском в ній від 6107 до 10-107 Па.
Засіб виконаний у вигляді пробки з фланцем, що включає (фіг. 4) денце 1, корпус у вигляді циліндрової обичайки 2 з гвинтовим різьбленням З на зовнішній поверхні для з'єднання із стрічним різьбленням на ємності (не показана). Поглиблення 5 виконане соскоподібної форми з основою 6 циліндрової форми, що направлені всередину ємності, і розміщено на денці 1 в його центральній частині. Поглиблення 5 має змінну товщину стінки, що зменшується від основи до вершини: в основі 6 вона дорівнює товщині йз денця 1, а у вершини - від 0,5Нз до 0,8Пз. Діаметр
Оз основи 6 складає 10-18 мм, що відповідає взаємодіючому з ним елементу 7 пристрою для розливання вмісту ємності (фіг. 5). Пробка виконана з фланцем 16 і виїмками 17 для взаємодії з інструментом при монтажі і демонтажі на ємності. Під поглибленням 5 виконаний циліндровий канал 18. Пробка виконана з пружного пластичного матеріалу методом пресування.
Представлена на фігурах і в описі конструкція засобу не вичерпує всіх можливих варіантів його виконання, що забезпечують досягнення заявленого технічного результату. Наприклад, закупорювальний засіб може бути виконаний з денцем і обичайкою будь-якої форми і розміру, поглиблення може бути виконано з насічками на його поверхні, що розділяють її на рівні сектори при проколюванні, ущільнювальний елемент на внутрішній поверхні денця може бути виконаний у вигляді декількох кільцевих виступів різної конфігурації, а обичайка може мати різні види різьблення для з'єднання з ємністю і різні елементи для закріплення на ній пристрою для розливу вмісту ємності.
Корисна модель, що заявляється, пояснюється використанням засобу за прикладом 1 для пластикової разової пляшки для газованих напоїв. Розлив вмісту ємності здійснюють за допомогою пристрою сифонного типу Бассараба Г.О., що виконаний з можливістю розливання і перекачування рідин і напоїв, які знаходяться в герметичних ємностях (далі - сифонний бо пристрій). Сифонний пристрій містить сифонну трубку 7 з наконечником для проколювання поглиблення 5 конусоподібної форми і кільцевий буртик 19, призначений для фіксації сифонної трубки 7 на заданій глибині усередині порожнини пляшки 4.
Порожнину пластикової разової пляшки 4 заповнюють газованим напоєм, наприклад лимонадом і закупорюють кришкою з поглибленням 5 конусоподібної форми на денці 1, що виготовлена з пружного пластичного матеріалу. При цьому гвинтове різьблення З на внутрішній поверхні циліндрової обичайки 2 і кільцевий виступ 8 на внутрішній поверхні денця 1 забезпечують герметичність закупорювання пляшки 4. Для виконання порційного розливання напою поглиблення 5 конусоподібної форми на денці її з невеликим зусиллям проколюють наконечником сифонної трубки 7, після чого заводять її всередину порожнини пластикової пляшки 4. В зоні проколу конусоподібна поверхня поглиблення 5 розтягується з утворенням щільного манжетного ущільнення по діаметру Юа сифонної трубки 7. При цьому буртик 19, що закріплений на сифонній трубці 7 на висоті, що відповідає глибині пластикової пляшки 4, проникає на невелику глибину всередину основи б, фіксуючи положення сифонної трубки 7 в порожнині пластикової пляшки 4. Далі за допомогою адаптера 20 сифонний пристрій закріплюють на торцевій частині циліндрової обичайки 2. Порційний розлив газованого напою з пластикової пляшки 4 виконують у міру необхідності до її спорожнення, при цьому відповідність довжини сифонної трубки 7 глибині пластикової пляшки 4 дозволяє спорожнити її практично повністю. Після спорожнення пластикової пляшки 4 адаптер 20 виводять із зачеплення з циліндровою обичайкою 2 і сифонний пристрій знімають з пластикової пляшки 4.
Перекачування негазованих рідин з ємкостей з великим об'ємом в ємкості з меншим об'ємом виконують за допомогою аналогічних операцій по проколюванню поглиблення 5 конусоподібної форми на денці 1 наконечником сифонної трубки 7, заведенню її в порожнину пластикової пляшки 4, фіксацію буртиком 19 усередині основи 6 в зоні проколу і закріпленню сифонного пристрою на торцевій частині циліндрової обичайки 2. Після цього сифонний пристрій через зворотний клапан підключають до джерела стислого газу, а його зливний патрубок за допомогою шланга з'єднують з аналогічним наконечником на другому сифонному пристрої, закріпленому на ємності з меншим об'ємом (не показані). Далі через сифонний пристрій подають стиснений газ в порожнину ємності з великим об'ємом, а після підвищення в ній тиску до заданої величини подачу газу відключають і здійснюють перекачування рідини. В результаті
Зо підвищеного тиску рідина через шланг і другий сифонний пристрій надходить в ємність з меншим об'ємом. При цьому на другому сифонному пристрої клапан з'єднання між зливним патрубком і сифонною трубкою відкривається автоматично під дією тиску рідини, що надходить із стислим газом. Після заповнення ємності з меншим об'ємом перший сифонний пристрій вимикають і від'єднують шланг на другому сифоновому пристрої. Процес перекачування повторюють до спорожнення ємності з великим об'ємом, після чого сифонний пристрій з неї знімають. На ємності з меншим об'ємом сифоновий пристрій демонтують після її спорожнення.
Вдосконалений засіб для герметичного закупорювання ємностей з рідинами і напоями апробований на дослідних зразках. Результати апробації підтвердили отримання технічного результату, що заявляється. Порівняно невисока вартість засобу в поєднанні з широкими функціональними можливостями його застосування дозволяють запропонувати споживачам зручні і надійні ємності різного об'єму, форми і призначення з новим герметичним закупорювальним засобом. Це, зокрема, дозволяє замінити дороге кегове устаткування для розливу квасу і пива на недорогі пластикові ємності. Технічне рішення, що заявляється, може бути також широко використано як закупорювальний засіб для розливання і перекачування рідких препаратів з герметичних ємностей у фармакологічній і хімічній промисловості, а також в сільському господарстві при роботі з отрутохімікатами або рідкими добривами.

Claims (9)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Засіб для герметичного закупорювання ємностей з рідинами і напоями, що містить денце, корпус у вигляді обичайки, що виконана з можливістю закріплення на ємності, і елемент для взаємодії з пристроєм для розливання вмісту ємності, який відрізняється тим, що згаданий елемент виконаний у вигляді направленого всередину ємності поглиблення зі змінною товщиною стінки, що зменшується від основи до вершини, при цьому товщину стінки поглиблення і матеріал згаданого елемента вибирають виходячи з можливості його проколювання з відгином стінок всередину ємності і щільного охоплення ними взаємодіючого елемента пристрою для розливання вмісту ємності.
2. Засіб за пунктом 1, який відрізняється тим, що згадане поглиблення виконано з основою циліндрової форми. 60
3. Засіб за пунктом 1 або 2, який відрізняється тим, що згадане поглиблення виконано на денці в його центральній частині.
4. Засіб за пунктом 3, який відрізняється тим, що денце із згаданим поглибленням і обичайку виконано з пружного пластичного матеріалу.
5. Засіб за пунктом З або 4, який відрізняється тим, що денце виконано з ущільнювальним елементом у вигляді щонайменше одного кільцевого виступу на його внутрішній поверхні або у вигляді кільцевої еластичної прокладки, закріпленої під денцем в обичайці, при цьому внутрішній діаметр згаданої прокладки відповідає діаметру основи поглиблення.
6. Засіб за пунктом 1 або 2, який відрізняється тим, що згадане поглиблення виконано на закріпленій під денцем прокладці, при цьому денце містить отвір, діаметр якого відповідає діаметру основи поглиблення.
7. Засіб за пунктом б, який відрізняється тим, що прокладка із згаданим поглибленням виконана з пружного пластичного матеріалу.
8. Засіб за будь-яким з пунктів 1-7, який відрізняється тим, що форму поглиблення і змінну товщину його стінки вибирають в залежності від діаметра основи і тиску в порожнині ємності.
9. Засіб за будь-яким з пунктів 1-8, який відрізняється тим, що обичайка виконана з можливістю закріплення на ємності за допомогою гвинтового різьблення на її внутрішній або зовнішній циліндровій поверхні. х х З ! Ка я ту оо Е є ФС ше 0. «В Ше о. со ОЧІ сни тв У г. ОХ це я ха Й го що се й : : ї -х зр ща Щі Ку о нан к ИН рн: ЩО ЕН ох о НН пн фен ОН ай АК КТ оон вен ви т й оон Й Вс и Я Поу кн с ОО ПЕК фон ТО Кен Он в о НЯ - нн ння х А Ш г ши Ха Ж РОК кт ЕЕ ЕНН г55у ї Й п З її
Фіг. 1 шт ние чи КТ. Я й Н рада і ту Як З о ЕКО ООН з КО днини 5 лк, КТ НИ» Ко ОХ їх п он НН кн і. осн пня ен НВ ' м і як УУУУЖ УК лює хо в Й и А ши З СТУК ях пон х У КОХ Н пн У пед КО схе ем ша жа ше І! ванни і сор Суеух ех пн ТЕХ Ко нненннйнннях нн А СХВЯНЯ оо оо не дмкжкіжки КО В я МВ В
Фіг. 2
UAU201307262U 2013-06-10 2013-06-10 Засіб бассараба г.о. для герметичного закупорювання ємностей з рідинами і напоями UA82434U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201307262U UA82434U (uk) 2013-06-10 2013-06-10 Засіб бассараба г.о. для герметичного закупорювання ємностей з рідинами і напоями

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201307262U UA82434U (uk) 2013-06-10 2013-06-10 Засіб бассараба г.о. для герметичного закупорювання ємностей з рідинами і напоями

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA82434U true UA82434U (uk) 2013-07-25

Family

ID=52024358

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU201307262U UA82434U (uk) 2013-06-10 2013-06-10 Засіб бассараба г.о. для герметичного закупорювання ємностей з рідинами і напоями

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA82434U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
NO322369B1 (no) Innretning for innforing av en fastlagt mengde tilsetningsstoffer i en avlukket vaeskemengde
US7918363B2 (en) Resealable beverage container
US9493278B2 (en) Penetrable plastics material seal for sealing containers
US10899515B2 (en) Container closure having means for introducing an additive into a liquid in the container
US10414572B2 (en) Fresh-keeping bottle
JP2017525630A (ja) プラスチックから形成される計量装置
JP2017520489A (ja) 万能ボトルキャップ
RU163427U1 (ru) Клапанная конструкция для емкости
WO2019001582A1 (zh) 一种即配式饮料瓶及其刺穿即配式分配瓶盖
UA82434U (uk) Засіб бассараба г.о. для герметичного закупорювання ємностей з рідинами і напоями
KR101643341B1 (ko) 누출방지용 중공부가 구비된 캡슐캡
CN111164021B (zh) 用于具有将耶巴马黛茶或类似物与水混合的容器的抽吸装置的结构布置
US4230111A (en) Hygienic syringe and cleansing method
US9642774B2 (en) Liquid container with predetermined breaking point
CN215460210U (zh) 一种防漏液分量瓶
CN210556618U (zh) 一种液体容器
CN213110550U (zh) 一种固液分离瓶盖装置
KR20170128733A (ko) 혼합용 마개장치
US9944451B2 (en) Attachment for a bottle
RU81170U1 (ru) Бутылка для розлива газированных напитков и укупоривающий элемент для нее
CN111071622A (zh) 一种固液分离瓶盖装置
CN219278011U (zh) 一种物料混合瓶
UA86437U (uk) Пристрій сифонного типу бассараба г.о. для розливу і перекачування рідини і напоїв, що знаходяться в герметичних ємностях
EP3174824B1 (en) Detachable dispensing system for bottled liquid
CN209617910U (zh) 一种可罐装粉剂或液体的饮料瓶盖